Водонепроникна вентильована взуттєва підошва

 

Область техніки

Даний винахід відноситься до водонепроникної взуттєвої підошві, що забезпечує вентиляцію внутрішньої частини взуття.

Рівень техніки

Справжній винахід також відноситься до взуття, забезпеченого такою підошвою.

Відомо, що ринок взуття постійно перебуває в пошуку і визначенні технічних рішень, за допомогою яких можна було б забезпечити оптимальне зручність при носінні взуття.

Добре відомо, що зручність взуття залежить не тільки від того, чи правильно вона анатомічно сидить на ногах, але також від водонепроникності і правильного виходу назовні водяної пари, що утворюється усередині взуття через потовиділення.

Вже протягом багатьох років випускається взуття з паропроникними елементами і непроникними для води, виконаними з пластикового матеріалу. Призначення такої взуття полягає в тому, щоб забезпечити вихід водяних парів, що утворюються при потінні ніг. Цей піт, як відомо, знаходиться в більшій мірі між стопою і підошвою.

Такий варіант підошви розкрито в італійському патенті №1282196.

Взуттєва підошва, представлена в цьому патенті, має у своїй будові підкладку підошви, забезпечену мембраною, виконаної з такого матеріалу�ому шару, складається з такого матеріалу, який є стійким до гідролізу, водовідштовхувальним, паропроніцаємим та/або перфорованим, і ходову поверхню підошви, виконану з перфорованого еластомеру і герметично приєднану до даної підкладці підошви по її периметру.

Італійський патент №1293474 розкриває технічні нововведення, що відносяться до виконання вищезгаданої взуттєвої підошви.

Цей патент розкриває взуттєву підошву, виконану особливим виробничим способом, який дозволив зменшити цінові витрати і зробити виробничий процес більш досконалим.

Така підошва складається з ходової поверхні підошви, яка приформовивается до вставки, що знаходиться в прес-формі і складається з ділянки, виконаного з перфорованого пластикового матеріалу, до якого зверху жорстко прикріплюється повсть і мембрана з такого матеріалу, який є непроникним для води і проникний для водяної пари. Така мембрана приєднується герметично по периметру до згаданого ділянці, виконаному з перфорованого пластикового матеріалу, який на практиці виконує роль підкладки підошви і забезпечує опорні функції (разом з ходовою поверхния парів).

Зазвичай дана вставка має такі розміри, щоб займати передню частину стопи, тобто ту частину, яка відповідає області, де стопа потіє більше всього. При цьому приформованная ходова поверхню підошви має в області такої вставки безліч отворів.

Однак при цьому область для видалення водяних парів обмежена конкретним кількістю і площею отворів даної ходовій поверхні підошви і даної вставки; щоб збільшити цю площу видалення парів, необхідно збільшити число отворів, зберігаючи при цьому їх малий діаметр, щоб не допустити проникнення гострих предметів, які, проткнувши повсть, можуть пошкодити мембрану.

Одне з рішень цієї проблеми продемонстровано, наприклад, у публікації WO 2004/028284 від того ж заявника.

Це рішення передбачає використання такої підошви, в якій є опорний шар з великою ділянкою, має дифузійну перфорацію або з якими-небудь іншими можливостями для забезпечення паропроникності (наприклад, таких розмірів, які є порівняними з довжиною даної підошви); при цьому наявний повсть і мембрана з непроникного для води і проникного для водяних парів матеріалу розташовуються на�адивается взуттєва підошва.

Володіє опорними функціями взуттєва підкладка приформовивается по периметру до великого ділянці опорного шару (збірна устілка), і на нього, у свою чергу, по периметру приформовивается ходова поверхню підошви; ця ходова поверхню підошви може включати шипи для контакту з грунтом, які формуються безпосередньо на даний опорний шар.

Однак це рішення не є ідеальним стосовно простоти пристосування виробництва до вимог випускається взуття, що має паропроникні і водонепроникні підошви, які структурно дуже відрізняються один від одного (в залежності від технічних вимог).

Недоліками даного технічного рішення є недостатня вентиляція взуття, складність у виготовленні підошви, так як при виробництві застосовується безліч складних і дорогих елементів, застосування дуже тонкої водонепроникною паропроницаемой мембрани робить підошву вразливою до проколів і різних пошкоджень, які негативно позначаються на водонепроникності взуттєвої підошви.

Розкриття винаходу

Завданням цього винаходу є створення простим і дешевим способом водонепроникною вентильованим взуттєвої підошви,�шв.

Інший завданням цього винаходу є створення водонепроникною вентильованим взуттєвої підошви, яка могла б забезпечити найбільш ефективну вентиляцію внутрішньої частини взуття, ніж відомі підошви.

Інший завданням цього винаходу є створення водонепроникною вентильованим взуттєвої підошви, що складається з меншого числа компонентів, ніж відомі підошви.

Інший завданням цього винаходу є створення водонепроникною вентильованим взуттєвої підошви, яку можна виготовляти, використовуючи відомі системи і технології.

Інший завданням цього винаходу є створення водонепроникною вентильованим взуттєвої підошви, стійкою до зносу і пошкоджень.

Інший завданням цього винаходу є створення водонепроникною вентильованим взуттєвої підошви, що допускає певну свободу в дизайні.

Ці завдання стануть більш очевидними при ознайомленні з докладним описом винаходу і вирішуються за рахунок того, що заявлена водонепроникна вентильована взуттєва підошва, щонайменше, в частині варіантів виконання, складається щонайменше з:

опорного елемента, виконаного з полімерного матеріалу поверхню підошви з протектором і бічні частини взуттєвої підошви;

щонайменше, одного еластичного елемента, виконаного з полімерного матеріалу, розташованого і закріпленого на ходовій поверхні зазначеного опорного елемента, принаймні, на частині його протяжності;

щонайменше, одного гнучкого перфорованого шару, виконаного з полімерного матеріалу, розташованого над зазначеним еластичним елементом і герметично приєднаного по периметру, по меншій мірі, до бічних частинах зазначеного опорного елемента;

щонайменше, одного випускного клапана, вбудованого в бічну частину зазначеного опорного елемента таким чином, щоб вхідний отвір клапана перебувало під зазначеним гнучким перфорованим шаром, а вихідний отвір клапана перебувало зовні взуттєвої підошви;

повітропроникною або перфорованої устілки, розташованої, щонайменше, над зазначеним гнучким перфорованим шаром.

Короткий опис креслень

Додаткові характеристики та переваги винаходу стануть більш очевидними при ознайомленні з описом деяких бажаних, але не виняткових варіантів виконання винаходу, проілюстрованих на прикладах які не охоплюють і тим більше не обмежую�випадку виконання:

Фіг.1 - розріз передньої частини взуття згідно винаходу;

Фіг.2 - варіант виконання передньої частини взуттєвої підошви в розрізі, представленої на фіг.1;

Фіг.3 - розріз передньої частини взуттєвої підошви згідно з іншим варіантом виконання винаходу, альтернативного варіантів виконання, представленим на фіг.1 і 2, що має знімний блок A;

Фіг.4 - знімний блок А, виконаний окремо від інших частин взуттєвої підошви, представленої на фіг.3;

Фіг.5 - розріз випускного клапана в зборі з корпусом клапана згідно винаходу;

Фіг.6 - варіант виконання захисної решітки випускного клапана, представленого на фіг.5;

Фіг.7 - вид взуттєвої підошви зверху з зображенням варіанти розташування гнучкого шару перфорованого згідно винаходу;

Фіг.8 - вигляд у перспективі взуття з розташуванням випускних клапанів згідно винаходу.

Здійснення винаходу

На фіг.1 зображено розріз передньої частини взуття, підошва якої виконана відповідно до цього винаходу.

Опорний елемент 1 виконаний з полімерного матеріалу, такого як термопластичний поліуретан, полівінілхлорид, термоеластопласт, термопластичний каучук, та інших відомих полімерних основ, использерхности підошви з протектором і бічних частин.

У бокових частинах опорного елемента 1 розташовані випускні клапани 4, виконані з полімерного матеріалу, що володіє еластичністю і гнучкістю, такого як полівінілхлорид або іншого подібного матеріалу. Для додання міцного з'єднання з опорним елементом 1 і для підвищення жорсткості випускний клапан 4 може мати корпус випускного клапана 11, представлений на фіг.5, виконаний з твердого пластику, наприклад, такого як полістирол або твердого полівінілхлориду, або інших твердих пластиків або металів.

Варіант виконання випускного клапана 4, представленого на фіг.5, являє собою, наприклад, гнучку еластичну полівінілхлоридну трубку, що має форму склянки, біля денця» якої є поперечний розріз, приблизно на 3/5 колу трубки, який утворює отвір, за рахунок отгибания «денця» трубки при тиску повітря з внутрішнього боку трубки. При відсутності тиску повітря клапан, за рахунок гнучкості і еластичності трубки, щільно закритий.

Випускні клапани 4 можуть кріпитися в опорному елементі 1 як у процесі відливання самої підошви, шляхом установки випускних клапанів 4 в прес-форму, так і після виливки, передбачені отвори. Для того щоб випускни�ой стороні рельєф різної конфігурації. У винаході можуть застосовуватися інші види випускних клапанів, відповідні технічним вимогам даного винаходу.

З зовнішньої сторони для захисту клапанів можуть застосовуватися захисні сітки або решітки 8, представлені на фіг.6, виготовлені з полімерів і металів, так і з композитних матеріалів, які кріпляться до корпусу випускного клапана 11 або до опорного елемента 1 будь-яким з технічно відомих способів з'єднання, наприклад такими як термозваркою, клейове з'єднання та іншими.

На опорному елементі 1, щонайменше, в передній його частині розташовуються еластичні елементи 2, виконані з еластичних полімерів, таких як пластик, гума, поліуретан, силікон, і інших подібних полімерів, які з'єднані з ним, наприклад, шляхом клейового з'єднання. Еластичні елементи 2 можуть, як один з варіантів, виготовлятися в процесі формування опорного елемента 1 в прес-формі і бути складовими зазначеного опорного елемента 1, як показано на фіг.2. Еластичні елементи 2 можуть мати різну форму та кількість залежно від конкретного призначення заявленої взуттєвої підошви. Наприклад, при застосуванні у взуттєвій підошві одного еластичного елемента 2 егЀи застосуванні більше одного еластичного елемента 2 може приймати форму конуса, кулі та інші форми, стійкі до поперечного зламу. Переважно застосовувати в взуттєвої підошви більше одного еластичного елемента 2.

На еластичні елементи 2 вкладається гнучкий перфорований шар 3, що має перфорацію по всій поверхні, для проходження повітря, і герметично з'єднаний по периметру з бічними частинами опорного елемента 1, наприклад, за допомогою клейового з'єднання, термозваркою та іншими технічно відомими способами. Гнучкий перфорований шар 3 виконаний з пластикового матеріалу, здатного під навантаженням прогинатися і згинатися і приймати початкову форму після зняття навантаження, наприклад, такого як капрон, полиэтилентетрафталат та інші.

На гнучкий перфорований шар 3 укладається повітропроникна або перфорована устілка 5, виготовлена з матеріалів, застосовуваних для виготовлення устілок, наприклад, такого як латексна піна, повсть, шкіра, кожкартон або еквівалентні їм матеріали.

На фіг.2 представлений варіант виконання фіг.1 взуттєвої підошви, в якій, еластичні елементи 2 виконані спільно з опорним елементом 1, який в цьому варіанті втілення не має бічних частин. Гнучкий перфорований шар 3 герметично зафиксиро�яет бічні частини опорного елемента 1 і кріпиться до нього за допомогою, наприклад, клейового з'єднання. Еластичні елементи 2 мають обмежувачі стиснення 7, виконані з твердого пластика, призначені для запобігання надмірного здавлення еластичних елементів 2 і зайвого прогину гнучкого шару перфорованого 3 в результаті перевищення на них допустимого навантаження, наприклад при бігу, при якому, як відомо, навантаження на підошву зростає багаторазово.

На фіг.3 представлена різновид взуттєвої підошви фіг.1, в якій частина елементів представлена у вигляді єдиного блоку, який є знімним, виготовляється і збирається окремо від опорного елемента 1 і випускних клапанів 4. Загерметезированний по периметру єдиний блок A ущільнювачем 9 з отворами для проходу повітря до випускних клапанів 4 складається з еластичних елементів 2, зафіксованих між гнучким перфорованим шаром 3 і нижнім шаром 10. Як варіант, блок А може бути утворений тільки гнучким перфорованим шаром 3 і еластичними елементами 2, які виготовляються у вигляді блістера з утворенням бічних частин, які, по суті, виконують роль ущільнювача 9 і герметично з'єднані з зазначеним гнучким перфорованим шаром 3 по його периметру. Блок А є взаємозамінним з аналоги�.7 представлений варіант розташування гнучкого шару перфорованого 3 на взуттєвої підошви. Як один з варіантів гнучкий перфорований шар 3 може бути розташований тільки в передній частині взуттєвої підошви.

На фіг.8 представлені варіанти розташування випускних клапанів 4, які можуть розташовуватися по всьому периметру бічних частин опорного елемента 1, а також в області п'яти і в області з'єднання передньої і задньої частин взуттєвої підошви.

Робота заявленого винаходу цього патенту здійснюється наступним чином і описана на прикладі фіг.1.

При носінні взуття у внутрішньому просторі в основному між стопою і устілкою створюється вологе середовище, що викликається потінням стопи ноги.

При ходьбі або бігу стопа спирається на повітропроникну перфоровану або чіп 5, яка в свою чергу тисне на гнучкий перфорований шар 3, в якому перфорація перекривається повітропроникною або перфорованої устілкою 5, а пори або перфорація в устілці за рахунок часткової її деформації і стопою, перешкоджаючи проходженню повітря, і далі при збільшенні навантаження гнучкий перфорований шар 3 згинається, викликаючи тиск на еластичні елементи 2. Вони внаслідок своєї еластичності деформуються, що приводить до зменшення обсягу повітря, насиченого парами, н� створює тиск на відповідні частини випускних клапанів 4, відкриваючи їх, після чого повітря, насичене парами від природного випаровування поту стопи, виходить назовні.

При знятті навантаження, що викликається стопою, еластичні елементи 2 приймає свою первинну форму, при цьому надаючи тиск на гнучкий перфорований шар 3, який в свою чергу займає своє початкове положення спільно з повітропроникною або перфорованої устілкою 5. При цьому між гнучким перфорованим шаром 3 і опорним елементом 1 створюється розрідження, випускні клапани 4 закриваються, виключаючи попадання повітря і вологи з навколишнього простору. Стопа звільняє пори на повітропроникною або перфорованої устілці 5 і свіжа порція повітря, через верхню частину взуття, обдуваючи стопу і проникаючи через повітропроникну перфоровану або чіп 5 і гнучкий перфорований шар 3, прагне зайняти обсяг між гнучким перфорованим шаром 3 і опорним елементом 1. Таким чином, при кожному кроці із взуття буде виходити паронасищенний повітря і входити свіжий, отже, постійна циркуляція повітря вирішує проблему накопичення водяної пари в зоні розташування стопи.

Крім цього, завдяки еластичним елементів 2, взуттєва підошва набуває допЃменьшения числа компонентів заявленої взуттєвої підошви можна відмовитися від повітропроникною або перфорованої устілки 5, якщо гнучкий перфорований шар 3 виконати з композитного матеріалу, наприклад гнучкий низ і еластичний верх. При цьому функції повітропроникною або перфорованої устілки 5 буде виконувати еластичний верх гнучкого шару перфорованого 3, так як при додатку навантаження, що викликається стопою, він буде частково деформуватися, перекриваючи перфоровані отвори на гнучкому нижньому шарі, перешкоджаючи проходженню повітря.

Так як випускні клапани 4 в процесі своєї роботи знаходяться на відносно великій відстані від грунту, вони практично не контактують з ним, що сприятливо позначається на їх роботі, внаслідок того, що вони не засмічуються, отже, здатні протистояти вологи з навколишнього середовища. Також випускні клапани 4 здатні до самоочищення, так як через них при кожному кроці виходить під тиском повітря, видуваючи можливо потрапили в них смітинки і вологу.

Очевидно, що дані взуттєві підошви можуть складатися з різних верств і компонентів, навіть з таких, які згідно висунутим вимогам відрізняються від наведених у даному тексті. Ці компоненти згідно висунутим вимогам, можуть мати різні розміри і тому в супроводжуючих чертежаих підошов з додає жорсткість вставкою, оберігає від деформації скручування, або ж без цієї вставки.

Різні елементи взуттєвої підошви можуть виконуватися з полівінілхлориду, спіненого сополімеру етилу та вінілацетату, спіненого поліуретану, гуми, термоеластопласту латексної піни та інших відомих полімерів, придатних для виготовлення взуттєвих підошов.

В ході практики було виявлено, що раскриваемое таким чином винахід вирішує проблеми, виявлені в процесі експлуатації відомих типів водонепроникних і паропроникливий взуттєвих підошов. Зокрема, даний винахід пропонує водонепроникну вентильовану взуттєву підошву, яка забезпечує найбільш ефективну вентиляцію внутрішньої частини взуття, складається з малого числа компонентів, стійку до зносу і пошкоджень, і дозволяє компонувати її простим і недорогим способом, допускаючи свободу в дизайні.

Згідно з цим винаходу така водонепроникна вентильована взуттєва підошва фактично може використовуватися в дуже великій кількості типів підошов від спортивної до прогулянкової, гарантуючи чудову вентиляцію внутрішнього простору взуття.

Крім того, така конструкція взуттєвих підошов дозволяє легазличние технічні характеристики і можуть використовуватися згідно з вимогами конкретної моделі.

Складений таким чином, даний винахід може мати численні модифікації та варіанти, всі з яких не виходять за рамки наведеної формули винаходу, при цьому всі його деталі можуть замінюватися іншими технічно еквівалентними елементами.

Що стосується використовуваних на практиці матеріалів, то за умови їх відповідності конкретної мети використання і відповідних розмірів вони можуть бути будь-якими, якщо при цьому відповідають вимогам і рівню техніки в даній області.

1. Водонепроникна вентильована взуттєва підошва складається, щонайменше, з:
опорного елемента (1), виконаного з полімерного матеріалу, який по суті є основною частиною взуттєвої підошви, і включає в себе, щонайменше, ходову поверхню підошви з протектором і бічні частини взуттєвої підошви;
щонайменше, одного еластичного елемента (2), виконаного з полімерного матеріалу, розташованого і закріпленого на ходовій поверхні зазначеного опорного елемента (1)принаймні, на частині його протяжності;
щонайменше, одного гнучкого шару перфорованого (3), виконаного з полімерного матеріалу, розташованого над зазначеним еластичним елементом (/>щонайменше, одного випускного клапана (4), вбудованого в бічну частину зазначеного опорного елемента (1) таким чином, щоб вхідний отвір клапана перебувало під зазначеним гнучким перфорованим шаром (3), а вихідний отвір клапана перебувало зовні взуттєвої підошви;
повітропроникною або перфорованої устілки (5), розташованої, щонайменше, над зазначеним гнучким перфорованим шаром (3).

2. Взуттєва підошва по п.1, що відрізняється тим, що має прикріплений до опорного елемента (1) контурний елемент (6), по суті замінює його бічні частини, з яким герметично з'єднаний по периметру гнучкий перфорований шар (3), і вбудований випускний клапан (4).

3. Взуттєва підошва по п.1, що відрізняється тим, що еластичний елемент (2) є складовою частиною опорного елемента (1) і вони виготовлені як одне ціле в процесі формування підошви в прес-формі.

4. Взуттєва підошва по п.1, що відрізняється тим, що має, щонайменше, на частині її протяжності, знімний блок (А), взаємозамінний з аналогічними такими блоками, що складається з гнучкого шару перфорованого (3) і нижнього гнучкого шару (10), герметично сполучених по периметру еластичним ущільнювачем (9), виконаним з полімерного між зазначеними гнучким перфорованим шаром (3) і нижнім гнучким шаром (10).

5. Взуттєва підошва з п.4, відрізняється тим, що знімний блок (А) складається з гнучкого шару перфорованого (3) і еластичного елемента (2), який виготовляється у вигляді блістера з утворенням його бічних частин, що виконують функції ущільнювача (9), в яких виконано отвір для проходу повітря до випускного клапана (4) і які герметично з'єднані з зазначеним гнучким перфорованим шаром (3) по його периметру.

6. Взуттєва підошва по п.1, що відрізняється тим, що еластичний елемент (2) виготовляється у вигляді блістера з утворенням його бічних частин, які є боковими частинами взуттєвої підошви, принаймні, на частині її протяжності і в яких виконано отвір для установки випускного клапана (4) або для проходу повітря до випускного клапана (4).

7. Взуттєва підошва по кожному з пп.1-6, відрізняється тим, що гнучкий перфорований шар (3) виконаний з композитного полімерного матеріалу, в якому, щонайменше, є два шари, з яких нижній шар виконаний з гнучкого перфорованого матеріалу, а верхній шар з повітропроникного або перфорованого еластичного матеріалу.

8. Взуттєва підошва по кожному з пп.1-6, відрізняється тим, що має більш одного випускног�мента (2).

10. Взуттєва підошва по кожному з пп.1-6, відрізняється тим, що має більш одного гнучкого шару перфорованого (3).

11. Взуттєва підошва по кожному з пп.1-6, відрізняється тим, що має верх взуття (12).

12. Взуттєва підошва по кожному з пп.1-6, відрізняється тим, що еластичний елемент (2) має обмежувач стиснення (7), виконаний із твердого пластику.

13. Взуттєва підошва по кожному з пп.1-6, відрізняється тим, що випускний клапан (4) являє собою полімерну трубку різного перетину, що володіє еластичністю і гнучкістю, що має форму склянки, біля денця якої є поперечний розріз частині кола трубки, який утворює отвір за рахунок отгибания денця, при тиску повітря з внутрішнього боку трубки.

14. Взуттєва підошва по кожному з пп.1-6, відрізняється тим, що випускний клапан (4) має корпус випускного клапана (11), виконаний із твердого пластику або металу.

15. Взуттєва підошва по кожному з пп.1-6, відрізняється тим, що випускний клапан (4) має захисну решітку (8), виконану із пластику або металу і прикріплена до корпусу клапана (11), або до опорного елемента (1), або до контурного елементу (6). 

Схожі патенти:

Вузол верху взуття, а також містить його взуття

Вузол (100) верху взуття для взуття (98), має дно (34) верху взуття з проникною для водяної пари монтажної підошвою (36) і шаруватим елементом (38) функціонального шару дна верху взуття, зону (23) верху взуття з шаром (24) верхнього матеріалу і шаром (26) підкладки; при цьому розташована на стороні підошви кінцева зона верху взуття з'єднана з дном (34) верху взуття; і при цьому передбачено, щонайменше, один поглинаючий елемент (102), який проходить від зони між шаром (24) верхнього матеріалу і шаром (26) підкладки зони (23) верху взуття у зону під шаруватим елементом (38) функціонального шару дна верху взуття, для відводу вологи з зони між шаром (24) верхнього матеріалу і шаром (26) підкладки зони (23) верху взуття у зону під шаруватим елементом (38) функціонального шару дна верху взуття. Технічним результатом є забезпечення теплостійкості взуття при збереженні проникності для повітря. 2 н. і 15 з.п. ф-ли, 12 іл.
Винахід відноситься до проницаемому для водяної пари і проницаемому для води подошвенному сайту для взуттєвого виробу, який має один шар підошви, з одним проходить по його товщині, що мають велику площу прорізом, два розміщених один над одним площинних шари, кожен з яких виконаний цільним чи складовим, які закривають, щонайменше, один отвір і з яких перший площинний шар має текстильний проникний для водяної пари бар'єрний шар, а другий площинний шар має проникний для водяної пари каширующий шар, який розташований під першим площинним шаром, покриває цей перший площинний шар, щонайменше, в зоні, щонайменше, одного отвору і видно з нижньої сторони шару підошви, щонайменше, в одному отворі, причому бар'єрний шар виконаний в якості захисту від проходження проникаючих через що має велику площу отвір сторонніх тіл до знаходяться над першим площинним шаром компонентів підошовного сайту, і для захисту від проколюють сторонніх тіл, таких як, наприклад, цвяхи, виконаний міцним на проколювання, причому підошовний вузол має проникність для водяної пари в діапазоні від 1,000 г/м2 за 24 години до 20,000 г/м2 24 години, в част�аключается в забезпеченні захисту від проколюють сторонніх тіл, при забезпеченні паро - та водопроникності підошви. 2 н. і 28 з.п. ф-ли, 5 іл.

Взуттєвої підошви вузол, виконана з них взуття і спосіб її виготовлення

Винахід відноситься до взуттєвому подошвенному сайту, виконаної з таким взуттєвим підошовним вузлом взуття і до способу виготовлення такого взуття

Конструкція низу взуття

Винахід відноситься до взуттєвої промисловості, зокрема до конструкцій низу взуття, і може бути використане для виробництва взуття спеціального призначення для використання у вологих польових умовах військовослужбовцями, нафтовиками, геологами, працівниками силових структур, мисливцями, туристами

Водолазна взуття

Винахід відноситься до виробництва взуття спеціального призначення

Взуттєве виріб з вентиляцією у нижній зоні верху вироби взуттєвого і застосовувана для цього пропускає повітря розділова структура

Винахід відноситься до взуттєвих виробів з вентиляцією під підошвою ноги і з відведенням поту через шари під ногою для поліпшення комфорту таких взуттєвих виробів

Вкладна устілка

Винахід відноситься до взуттєвої промисловості, зокрема до конструкцій вкладних устілок, які використовують для підвищення комфортності взуття, і може бути використане в повсякденному носінні, а також рекомендовано для людей, хворих на цукровий діабет

Оздоровлююча і потоудаляющая взуття

Винахід відноситься до взуттєвої промисловості, а саме до взуття, яка здатна покращувати здоров'я, видаляти піт і масажувати ноги

Спосіб оцінки зносостійкості взуттєвих підошовних матеріалів

Винахід відноситься до дослідження опору зносу або стирання твердих матеріалів, а саме взуттєвих підошовних матеріалів
Up!