Приводний інструмент

 

ПОПЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Область техніки, до якої належить винахід

Винахід відноситься до технології пиловидалення для приводних інструментів.

Опис попереднього рівня техніки

Відкрита японська патентна публікація № 10-217065 розкриває приводний інструмент з пилеотсасивающим пристроєм, в якому всмоктуючий тракт виконаний за допомогою освіти полого робочого органу інструменту. Пил, що утворюється під час роботи, всмоктується всмоктуючим вентилятором з всмоктуючого тракту у всмоктувальну камеру через всмоктувальний канал, утворений усередині корпусу інструменту, і потім збирається в накопичує ємності, з'єднаної з всмоктуючої камерою.

Однак, в такому приводному інструменті, забезпечення пилеотсасивающего пристрою може погіршити зручність використання приводного інструмента, коли користувач тримає ручку і виконує роботу.

КОРОТКИЙ ВИКЛАД СУТІ ВИНАХОДУ

Отже, метою винаходу є забезпечення більш ефективного керування в приводному інструменті.

Вказана мета може бути досягнута за допомогою заявленого винаходу. Відповідно до аспектом винаходу, характерний�чий орган інструменту може приєднуватись до робочого кінця корпусу інструменту і приводитися в рух електродвигуном для виконання заданої роботи. «Приводний інструмент» згідно з винаходом переважно може бути представлений ударним інструментом, таким як електричний відбійний молоток або перфоратор, але він також може бути представлений іншими привідними інструментами, які утворюють пил під час роботи.

Приводний інструмент у відповідності з винаходом додатково включає в себе пилеотсасивающую частина, канал для передачі пилу і вихідний отвір для пилу. Пил, утворена під час роботи робочим органом інструменту, всмоктується через пилеотсасивающую частина. Пилеотсасивающая частину закриває, щонайменше, загострений кінець робочого органу інструменту. Пил, засосанная в пилеотсасивающую частина, передається через канал для передачі пилу. Канал для передачі пилу розміщений всередині корпусу інструменту. Пил, передана через канал для передачі пилу, що викидається назовні через вихідний отвір для пилу. Вихідний отвір для пилу розміщено на протилежній стороні електродвигуна щодо робочого органу інструменту. «Вихідний отвір для пилу» згідно з винаходом переважно використовується у взаємодії з пиловидаляючий шлангом пилозбірника. Коли працює �я через канал для передачі пилу і викидається в пилеудаляющий шланг через вихідний отвір для пилу.

В якості одного аспекту винаходу, коли ручка може бути передбачена для користувача для роботи з приводним інструментом і з'єднана з корпусом інструменту, вихідний отвір для пилу може бути розміщено поруч з ручкою. Завдяки такій конструкції вплив на роботу та погіршення зручності використання можуть бути зменшені.

Відповідно з додатковим аспектом винаходу, електродвигун може бути розміщений таким чином, що продовження осі обертання електродвигуна проходить у напрямку, поперечному осьовому напрямку робочого органу інструменту. У горизонтальному положенні корпусу інструменту, в якому осьовий напрямок молоткового робочого органу збігається з горизонтальним напрямком, канал для передачі пилу може проходити у напрямку, поперечному осьовому напрямку вихідного валу електродвигуна, над вихідним валом всередині корпусу інструменту. В приводному інструменті, такому як ударний інструмент, в якому електродвигун розміщений таким чином, що вісь обертання електродвигуна проходить у напрямку, поперечному осьовому напрямку робочого органу інструменту, приводний механізм для перетворення обертального руху електр�ющимся валом електродвигуна. У такій конструкції, вільний простір може бути конструктивно легко забезпечено між приводним механізмом і верхнім кінцем вихідного валу електродвигуна. Отже, канал для передачі пилу може бути розміщений з використанням вільного простору всередині приводного інструмента.

Відповідно з додатковим аспектом винаходу, характерний приводний інструмент може додатково включати в себе ручку, яка має частину для захоплення, яка призначена для тримання користувачем і проходить у напрямку, поперечному осьовому напрямку робочого органу інструменту. Більше того, обидва кінця ручки в напрямку протяжності частини для захоплення з'єднані з корпусом інструменту, і вихідний отвір для пилу виконано в одному із з'єднань ручки з корпусом інструменту, яке віддалене від осі робочого органу інструменту. «Ручка», обидва кінці якої в напрямку протяжності частини для захоплення з'єднані з корпусом інструменту, тут являє собою петлеподібну ручку (D-подібну ручку). Більш того, «вихідний отвір для пилу» переважно відкривається в напрямку, паралельному напряму протяжності частини для захоплення (вниз).

З конструкцією,�алено від осі робочого органу інструменту, як описано вище, в нормальному робочому положенні, при якому користувач тримає ручку, причому це поєднання внизу, пилеудаляющий шланг може з'єднуватися з вихідним отвором для пилу таким чином, що він розташовується на стороні мізинця руки, що тримає ручку, і проходить вниз. Отже, пилеудаляющий шланг предохранен від впливу на роботу ручки, і зручність використання підвищується.

Відповідно з додатковим аспектом винаходу, характерний приводний інструмент може додатково включати в себе електричний шнур, який підводить електроживлення до електродвигуна, і вихідний отвір для пилу може бути розміщено поруч з електричним шнуром. З конструкцією, в якій вихідний отвір для пилу розміщено поруч з електричним шнуром, при видаленні пилу за допомогою з'єднання, наприклад пилеудаляющего шланга пилозбірника з вихідним отвором для пилу, пилеудаляющий шланг і електричний шнур можуть переміщатися як один елемент відносно один одного. Таким чином, зручність використання при роботі з приводним інструментом підвищується.

Відповідно з додатковим аспектом винаходу, пилеотсасивающая частина може повністю закривати пра� пилеотсасивающего отвори на стороні робочого органу інструменту. На стороні, протилежній пилеотсасивающему отвору, пилеотсасивающая частина може мати з'єднувальний канал, через який пил, засосанная в простір між пилеотсасивающей частиною і робочим органом інструменту через пилеотсасивающее отвір, передається до каналу для передачі пилу. Пил, що утворюється під час роботи на заготівлі, всмоктується в пилеотсасивающую частину через прохід у вигляді пилеотсасивающего отвори, і потім пил може передаватися до каналу для передачі пилу через з'єднувальний канал.

Відповідно з додатковим аспектом винаходу, приводний інструмент може додатково включати в себе бічну ручку, що проходить в напрямку, поперечному осьовому напрямку робочого органу інструменту, і пилеотсасивающая частина може бути прикріплена до корпусу інструменту, причому бічна ручка прикріплена до робочого кінця корпусу інструменту. Бічна ручка типово має стержнеобразную форму, але вона може мати інші форми. В приводному інструменті, має бічну ручку, бічна ручка зазвичай розташована в області робочого кінця приводного інструмента. Пилеотсасивающая частину, що підлягає забезпеченню для відсмоктування пилу, функціонально розм� може бути прикріплена до робочого кінця корпусу інструменту, причому бічна ручка прикріплена до цієї області робочого кінця. Отже, пилеотсасивающая частина може бути раціонально приєднана до провідного інструменту, що має бічну ручку.

Відповідно з додатковим аспектом винаходу, заміна робочого органу інструменту може бути здійснена з пилеотсасивающей частиною, прикріпленою до робочого кінця корпусу інструменту. З такою конструкцією, для кожної заміни робочого органу інструменту, не є необхідним виконувати від'єднання пилеотсасивающей частини від корпусу інструменту. Отже, заміна робочого органу інструменту може ефективно виконуватися.

Відповідно з додатковим аспектом винаходу, пилеотсасивающая частина може включати в себе рухому область, яка може розтягуватися і стискатися і утворена циліндричної гофрованою трубкою в області, яка закриває робочий орган інструменту, і нерухому область, яка прикріплена до робочого кінця корпусу інструменту. Більш того, рухлива область є відокремлюваним від нерухомої області, таким чином може виконуватися заміна рухомого області. У відповідності з цим аспектом, може допускатися замін�е рухливості, або часткова заміна. Така конструкція є ефективною у зниженні вартості ремонту.

Відповідно з додатковим аспектом винаходу, отвори можуть бути виконані в каналі для передачі пилу і можуть забезпечувати взаємодію між каналом для передачі пилу і внутрішнім простором корпусу інструменту. У відповідності з цим аспектом, коли працює пилозбірник, пил, що утворюється під час роботи, всмоктується пилеотсасивающей частиною, потім прямує через канал для передачі пилу і викидається в пилеудаляющий шланг через вихідний отвір для пилу. У цьому випадку, у внутрішньому просторі корпусу інструменту створюється повітряний потік в канал для передачі пилу через отвори. Отже, тепло у внутрішньому просторі корпусу інструмента може мати можливість виходити назовні через канал для передачі пилу, таким чином корпус інструменту може охолоджуватися. Більш того, в приводному інструменті, пил, що утворюється під час роботи, може проникати в корпус інструменту, прилипати до вугільної щітки електродвигуна і надавати несприятливий вплив на ковзання вугільної щітки на колекторі. Отже, згідно з цим варіантом передачі пилу через отвори. Таким чином, ступінь попадання пилу на вугільну щітку може бути зменшено, таким чином вугільна щітка може бути захищена від несприятливого впливу пилу.

Відповідно з додатковим аспектом винаходу, приводний інструмент може додатково включати в себе приводний механізм, який приводиться в рух електродвигуном і спонукає робочий орган інструменту здійснювати, принаймні, поступальний рух в осьовому напрямку. Більш того, корпус інструмента може мати внутрішній корпус, який розміщує приводний механізм, і зовнішній корпус, який закриває внутрішній корпус, і канал для передачі пилу може бути розміщений у внутрішньому просторі між внутрішнім корпусом і зовнішнім корпусом. У відповідності з цим аспектом, повітря у внутрішньому просторі між внутрішнім корпусом і зовнішнім корпусом може засмоктуватися через канал для передачі пилу і викидатися назовні.

Відповідно з додатковим аспектом винаходу, корпус інструменту може бути утворений безліччю складових частин корпусу інструменту. Канал для передачі пилу може мати виконану відповідним чином рознімну конструкцію, таким чином единиЂветствии з цим аспектом, канал для передачі пилу може бути утворений за допомогою складання складових частин корпусу інструменту, таким чином не є необхідним витрачати зусилля на монтаж каналу для передачі пилу. Таким чином, може бути підвищена легкість монтажу каналу для передачі пилу. Більше того, коли канал для передачі пилу забивається пилом, у каналі передачі пилу, має рознімну конструкцію, засмічення може бути легко видалений.

Інші цілі, ознаки і переваги цього винаходу будуть легко понятими після прочитання нижченаведеного докладного опису разом з супроводжуючими кресленнями та формулою винаходу.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Фіг.1 являє собою вид збоку в розрізі, що показує всю конструкцію електричного перфоратора згідно з першим варіантом здійснення винаходу.

Фіг.2 також являє собою вид збоку в розрізі, що показує всю конструкцію перфоратора в стані, при якому пилеотсасивающий вузол ще не приєднаний до перфоратора.

Фіг.3 являє собою частково збільшений вигляд у розрізі фіг.1.

Фіг.4 являє собою частково збільшений вигляд у розрізі фіг.1.

Фіг.5 являє собою перетин, узяте по лінії A-A н в розрізі, показує всю конструкцію електричного перфоратора згідно з другим варіантом здійснення винаходу.

Фіг.8 також являє собою вид збоку в розрізі, що показує всю конструкцію перфоратора в стані, при якому пилеотсасивающий вузол ще не приєднаний до перфоратора.

Фіг.9 являє собою перетин, узяте по лінії C-C на фіг.7.

Фіг.10 являє собою перетин, узяте по лінії D-D на фіг.7.

Фіг.11 являє собою вид збоку в розрізі, що показує всю конструкцію електричного перфоратора згідно з третім варіантом здійснення винаходу.

Фіг.12 являє собою частково збільшений вигляд у розрізі фіг.11.

Фіг.13 являє собою вид при розгляді за напрямом стрілки E на фіг.11.

Фіг.14 являє собою перетин, узяте по лінії F-F на фіг.11.

Фіг.15 являє собою збільшений вигляд області G на фіг.14.

Фіг.16 являє собою перетин, узяте по лінії H-H на фіг.11.

Фиг.17 являє собою вид, ілюструє рознімну конструкцію каналу для передачі пилу пилеотсасивающего пристрою.

Фиг.18 являє собою вид при розгляді за напрямом стрілки I на фиг.17.

Фиг.19 являє собою вид при р�най пристрій згідно з четвертим варіантом здійснення винаходу.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ

Кожен з додаткових ознак і етапів способу, розкритих вище і нижче, може використовуватися окремо або в поєднанні з іншими ознаками та етапами способу для забезпечення виготовлення удосконалених приводних інструментів і способу застосування таких приводних інструментів і пристроїв, що використовуються в них. Тепер будуть докладно описані з посиланням на креслення характерні приклади цього винаходу, в яких використані багато з цих додаткових ознак і етапів способу в поєднанні. Даний докладний опис призначене тільки для роз'яснення фахівця в даній області додаткових подробиць здійснення бажаних аспектів ідей цього винаходу і не призначений для обмеження обсягу винаходу. Тільки формула винаходу визначає обсяг винаходу, описаного у заявці. Отже, комбінації ознак і етапів, розкритих у цьому докладному описі, можуть бути необов'язковими для здійснення винаходу в самому широкому сенсі, а замість того показані тільки для конкретного опису деяких характерних прикладів винаходу, докладний опис котор

Перший варіант характерний здійснення винаходу тепер описується з посиланням на фіг.1-6. У першому варіанті здійснення, електричний перфоратор пояснюється як характерного прикладу приводного інструмента згідно з винаходом. На фіг.1 і 2, головним чином, показаний весь електричний молотковий перфоратор 101. На фіг.2 показано стан, при якому пилеотсасивающий вузол 151 ще не приєднаний до перфоратора 101. Фіг.3 і 4 являють собою частково збільшені види в розрізі фіг.1. Фіг.5 являє собою перетин, узяте по лінії A-A на фіг.1, і фіг.6 являє собою перетин, узяте по лінії B-B на фіг.1.

Як показано на фіг.1-4, характерний перфоратор 101 включає в себе корпус 103, який утворює зовнішню оболонку перфоратора 101, молотковий робочий орган 119, рознімної з'єднаний з областю робочого кінця (лівий кінець, як видно на фіг.1) корпусу 103 з допомогою инструментодержателя 137, рукоятку 109, призначену для тримання користувачем і з'єднану з корпусом 103 на стороні, протилежній молотковому робочого органу 119. Корпус 103, молотковий робочий орган 119 і рукоятка 109 представляють собою ознаки, які належним чином відповідають «корпусу інструменту», �ться инструментодержателем 137 таким чином, що він має можливість здійснювати зворотно-поступальний рух щодо инструментодержателя в його осьовому напрямку і охороняється від обертання щодо инструментодержателя в його окружному напрямку. З метою зручності пояснення, в горизонтальному положенні корпуса 103, в якому осьовий напрямок молоткового робочого органу 119 збігається з горизонтальним напрямком, сторона молоткового робочого органу 119 взята в якості передньої, а сторона рукоятки 109 - в якості задньої.

Молотковий робочий орган 119 предохранен від від'єднання від инструментодержателя 137 завдяки зацеплению з фіксуючим захопленням 138, коли вставлений в отвір 137a инструментодержателя 137 для закріплення робочого органу. Коли користувач переміщує робочу втулку 139 розблокування, розташовану в області робочого кінця корпусу 103, тому в осьовому напрямку молоткового робочого органу, фіксуючий захоплення 138 відчіплюється від молоткового робочого органу 119. У цьому расцепленном стані, молотковий робочий орган 119 може бути видалений з отвору 137a инструментодержателя 137 для закріплення робочого органу.

Корпус 103 включає в себе корпус 105 електродвигуна, який розміщує прив�13 перетворення руху та механізму 117 передачі потужності, у загальному сенсі, циліндричний барабан 106, який розміщує ударний механізм 115, закриває елемент 107A корпусу зубчастих передач, який закриває корпус 107 зубчастих передач, і закриває елемент 106A барабана, який закриває барабан 106. У горизонтальному положенні корпуса 103, в якому осьовий напрямок молоткового робочого органу 119 збігається з горизонтальним напрямком, корпус 107 зубчастих передач закритий зовні закриває елементом 107A корпусу зубчастих передач і верхній областю корпусу 105 електродвигуна. Отже, корпус 107 зубчастих передач, який розміщує механізм 113 перетворення руху і механізм 117 передачі потужності, утворює внутрішній корпус, а закриває елемент 107A корпусу зубчастих передач, який розміщено для закривання зовнішньої частини корпусу 107 зубчастих передач, і частину корпусу 105 електродвигуна утворюють зовнішній корпус.

Механізм 113 перетворення руху перетворює обертальний рух приводного електродвигуна 111 в поступальний рух і потім передає його на ударний механізм 115. Потім ударяющая навантаження створюється в осьовому напрямку молоткового робочого органу 119 допомогою ударного механізму 115. Більш того, механізм 117 переду�гателя 111 і його передачі на молотковий робочий орган 119, таким чином молотковий робочий орган 119 спонукається обертатися в його окружному напрямку. Приводний електродвигун 111 розміщений нижче осі молоткового робочого органу 119 таким чином, що продовження осі вихідного валу 112 перетинає вісь молоткового робочого органу 119. Приводний електродвигун 111 приводиться в рух, коли користувач натискає на пусковий пристрій 109a на рукоятці 109.

Механізм 113 перетворення руху, головним чином, утворений кривошипно-шатунним механізмом. Кривошипно-шатунний механізм виконаний таким чином, що приводний елемент у вигляді поршня 129, який утворює кінцевий рухливий елемент у кривошипно-шатунного механізму, спонукається лінійно переміщатися в осьовому напрямку молоткового робочого органу всередині циліндра 141, коли приводиться в рух приводним електродвигуном 111. Механізм 117 передачі потужності, головним чином, утворений механізмом зниження швидкості зубчастих передач, що включає в себе безліч зубчастих коліс, і передає крутний момент приводного електродвигуна 111 на инструментодержатель 137. В результаті, инструментодержатель 137 спонукається обертатися у вертикальній площині, і, таким чином, молотковий робочий орган 1і механізму 117 передачі потужності є відомими, і тому їх докладний опис опущено.

Ударний механізм 115, головним чином, включає в себе ударний елемент у вигляді ударника 143, який рухомо розміщений в отворі циліндра 141 разом з поршнем 129, і проміжний елемент у вигляді ударної стрижня 145, який рухомо розміщений всередині инструментодержателя 137. Ударник 143 приводиться в рух за допомогою повітряного пружинного впливу (флуктуацій тиску) повітряної камери 141a циліндра 141 при ковзанні поршня 129, і потім ударник 143 стикається (вдаряє) з ударним стрижнем 145 і передає ударну силу на молотковий робочий орган 119 допомогою ударного стрижня 145.

Перфоратор 101 може перемикатися між режимом відбійного молотка і режимом ударного свердління з допомогою відповідного впливу користувача. В режимі відбійного молотка, перфоратор 101 здійснює процес довбання на заготівлі з допомогою прикладання тільки ударної сили до молотковому робочого органу 119 в його осьовому напрямку, а в режимі ударного свердління, перфоратор 101 здійснює процес свердління на заготівлі з допомогою прикладання ударної сили в осьовому напрямку і обертає сили в окружному напрямку до молотковому робочого органу 119. Привід отбии і привід перфоратора для прикладання ударної сили в осьовому напрямку і обертає сили в окружному напрямку до молотковому робочого органу 119 і перемикання режимів між режимом відбійного молотка і режимом ударного свердління являють собою відому технологію і не відносяться безпосередньо до винаходу, і, отже, вони не описані в додаткових подробиці.

Коли працює приводний електродвигун 111, обертальний рух приводного електродвигуна 111 перетворюється в поступальний рух з допомогою механізму 113 перетворення руху і потім спонукає молотковий робочий орган 119 здійснювати поступальний рух або ударяющее рух в осьовому напрямку за допомогою ударного механізму 115. Більш того, крім цього ударяющего руху, обертання передається на молотковий робочий орган 119 з допомогою механізму 117 передачі потужності, який приводиться в дію обертальним рухом приводного електродвигуна 111, таким чином, що молотковий робочий орган 119 спонукається здійснювати рух свердління в окружному напрямку. Конкретно, в режимі ударного свердління молотковий робочий орган 119 здійснює ударяющее рух в осьовому напрямку і рух свердління в окружному напрямку, таким чином на заготівлі здійснюється процес свердління або свердління з довбанням. В режимі відбійного молотка, передача обертає потужності механізму 117 передачі потужності перервана зчепленням. Отже, молотковий робочий орган 119 здійснює тільки ударяющее двЏется з посиланням на фіг.1-6 пилеотсасивающее пристрій 150. Пилеотсасивающее пристрій 150 приєднано до перфоратора 101, має вищеописану конструкцію, і служить для відсмоктування пилу, що утворюється під час роботи на заготівлі, такий як бетон.

Пилеотсасивающее пристрій 150 використовується, коли на заготівлі здійснюється процес свердління з довбанням, і, головним чином, включає в себе пилеотсасивающий вузол 151 (див. фіг.1, 2 і 4), який приєднаний до робочого кінця корпусу 103, і канал 153 для передачі пилу (див. фіг.1-3), розміщений всередині корпусу 103. Пилеотсасивающий вузол 151 і канал 153 для передачі пилу становлять собою ознаки, які належним чином відповідають «пилеотсасивающей частини» і «каналу для передачі пилу» у відповідності з цим винаходом. Пилеотсасивающий вузол 151 включає в себе, в загальному сенсі, конічний наконечник 161, має обидва відкритих в його поздовжньому напрямку кінця і виконаний, наприклад, з твердою синтетичної пластмаси, та, в загальному сенсі, циліндричну гумову гофровану трубку 165, яка може розтягуватися і стискатися в осьовому напрямку молоткового робочого органу 119 і має обидва відкритих в осьовому напрямку кінця. Наконечник 161 і гофрована трубка 165 являють собою пѸи з цим винаходом.

Наконечник 161 розміщений, щоб закривати зовнішню периферійну поверхню робочого кінця корпусу 103 (див. фіг.1 і 4). Конкретно, наконечник 161 має таку довжину в осьовому напрямку молоткового робочого органу, яка закриває область, розташовану від робочого кінця (переднього кінця) корпусу 103 до передньої частини втулки 139 розблокування. З задньою частиною втулки 139 розблокування, відкритої назовні, наконечник 161 закріплений у закривающем елементі 106A барабана з допомогою правого і лівого монтажних стержнів 163, передбачених на задньому відкритому кінці 161a. Отже, користувач може керувати втулкою 139 розблокування для приєднання і від'єднання молоткового робочого органу 119, при цьому пилеотсасивающий вузол 151 підтримується прикріпленим до корпусу 103.

Кожен з двох монтажних стержнів 163 являє собою проходить в поздовжньому напрямку елемент, що має круглий поперечний переріз і розміщений на задньому відкритому кінці 161a з рознесенням в окружному напрямку між ними близько 180 градусів. Монтажні стрижні 163 тягнуться тому паралельно один одному, проходячи зовні втулки 139 розблокування і вздовж сторони закриває елемента 106A барабана. Два праве і ліве�му напрямку молоткового робочого органу для закріплення монтажних стержнів 163. Виступаючі кінці (задні кінці) двох монтажних стержнів 163 вставлені з можливістю розборки в монтажні отвори 106a, таким чином пилеотсасивающий вузол 151 рознімної прикріплений до корпусу 103.

Монтажні отвори 106a виконані у виступі 106b, що виступає назовні від закриває елемента 106A барабана. Більш того, передній кінець кожного з монтажних стержнів 163 прикріплений до наконечника 161 з допомогою запресовування в отвір, виконане в задньому відкритому кінці 161a наконечника 161, або за допомогою заливки в наконечник 161 в процесі освіти наконечника 161. Більш того, ущільнювальне кільце 164 посаджено на монтажний стрижень 163, таким чином положення вставки монтажного стрижня 163 в монтажний отвір 106a підтримується тертям між ущільнювальним кільцем 164 і поверхнею стінки монтажного отвору 106a.

Гофрована трубка 165 розміщена, щоб закривати молотковий робочий орган 119 (див. фіг.1 і 4), коли наконечник 161 закріплений у закривающем елементі 106A барабана. У цьому положенні, гофрована трубка 165 повністю закриває молотковий робочий орган 119 і утворює канал 166 (простір) для пилу між гофрованою трубкою і молотковим робочим органом 119. Один відкритий кінець (лівий кінець, ка�ц молоткового робочого органу 119 розташований у пилеотсасивающем отворі 165a. Більше того, інший відкритий кінець гофрованої трубки 165 виконаний в якості з'єднувального отвору 165b для приєднання до наконечника 161. З'єднувальний отвір 165b рознімної з'єднане з відкритим кінцем 161b переднього кінця (лівий кінець, як видно на фіг.1 і 2) наконечника 161. Конкретно, гофрована трубка 165 виконана з можливістю від'єднання від наконечника 161.

Більш того, з'єднувальний канал 167 утворений в наконечнику 161 і з'єднує канал 166 в гофрованій трубці 165 і канал 153 для передачі пилу. З'єднувальний канал 167 являє собою ознаку, який відповідає «з'єднувальний канал» згідно з цим винаходом. З'єднувальний канал 167 являє собою трубкообразний елемент, що має круглий поперечний переріз і виконаний у вигляді одного цілого з наконечником 161. Один кінець з'єднувального каналу 167 є відкритим всередину передньої частини наконечника 161, а інший кінець сполучається з каналом 153 для передачі пилу.

Канал 153 для передачі пилу, головним чином, включає в себе трубку 171, має обидва відкритих кінця і розташовується, в загальному сенсі, паралельно осьовому напрямку молоткового робочого органу 119 всередині корпусу 103, і гнучкий шланг 173, соеЌ в поздовжньому напрямку через простір S над вихідним валом 112 приводного електродвигуна 111 або конкретно через простір S між внутрішньою поверхнею стінки корпусу 105 електродвигуна і зовнішньою поверхнею стінки нижньої області корпусу 107 зубчастих передач, закритою корпусом 105 електродвигуна. Відкритий передній кінець трубки 171 виступає вперед від поверхні передньої стінки корпусу 105 електродвигуна і є відкритим назовні (див. фіг.2). Задній відкритий кінець з'єднувального каналу 167 в наконечнику 161 з'єднаний з виступаючих назовні, відкритим переднім кінцем трубки 171. Більш того, відкритий передній кінець трубки 171 оточений трубчастим закриває елементом 105a, який виконаний у вигляді одного цілого з корпусом 105 електродвигуна, таким чином відкритий передній кінець захищений від впливу зовнішніх сил, наприклад, в положенні, при якому він не з'єднаний з з'єднувальним каналом 167 наконечника 161.

Шланг 173 з'єднаний з заднім кінцем трубки 171 і зігнутий таким чином, щоб проходити вниз позаду пристрої 131 управління, розміщеного всередині корпусу 105 електродвигуна. Пристрій 131 управління являє собою блок управління для управління електроживленням приводного електродвигуна 111. Рукоятка 109 включає в себе частину 121 для захоплення, що проходить у вертикальному напрямку поперечно осьовому напрямку молоткового робочого органу 119, та з'єднувальні частини 122, 123, проходять вперед від верхнього і нижнього кінців частини 121 для захоплення. Верхняяоятка 109 утворює петлеподібну ручку (D-подібну ручку). Частина 121 для захоплення являє собою ознаку, який відповідає «частини для захоплення» у відповідності з цим винаходом. Більше того, частина 121 для захоплення і нижня сполучна частина 123 є порожніми.

Шланг 173, проходить вниз всередині корпусу 105 електродвигуна, додатково зігнутий таким чином, щоб проходити через корпус 105 електродвигуна і тривати у внутрішній простір нижній сполучної частини 123 (однією із з'єднувальних частин 122, 123), яка віддалена від пускового пристрою 109a). Конкретно, шланг 173 проходить до сполучної частини 123 або однієї з верхньої і нижньої з'єднувальних частин 122, 123 рукоятки 109, яка віддалена від осі молоткового робочого органу 119. Нижній кінець шланга 173 утворює вихідний отвір 174 для пилу, через яке пил, що проходить через шланг 173, викидається назовні. Вихідний отвір 174 для пилу являє собою ознаку, який відповідає «вихідного отвору для пилу» у відповідності з цим винаходом. Вихідний отвір 174 для пилу розташований похило назад і вниз зсередини нижній сполучної частини 123 рукоятки 109 назовні і є відкритим (див. фіг.2). Відкритий кінець вихідного отвору 174 для пилу може бути �вихідний отвір 174 для пилу. Більш того, вихідний отвір 174 для пилу шланга 173 оточене трубчастим закриває елементом 123a, який виконаний у вигляді одного цілого з нижньої сполучної частиною 123, таким чином вихідний отвір 174 для пилу захищене від впливу зовнішніх сил в положенні, при якому пилеудаляющий шланг 175 не з'єднаний з вихідним отвором 174 для пилу.

Рукоятка 109 виконана у вигляді виброзащищенной ручки, в якій нижня сполучна частина 123 з'єднана з корпусом таким чином, що вона може повертатися на стержні 124 в поздовжньому напрямку, а верхня сполучна частина 122 пружно з'єднана з корпусом за допомогою пружного елемента у вигляді циліндричної гвинтової пружини 125. Більш того, захисний елемент 126 для шнура передбачений поряд з нижньої сполучної частиною 123 рукоятки 109 у нижній частині корпусу 105 електродвигуна, і мережний шнур (не показаний) для живлення від мережі змінного струму приводного електродвигуна 111 та пристрої 131 управління вставляється через захисний елемент 126 для шнура. Захисний елемент 126 для шнура розташовується лінійно таким чином, що шнур вставляється у вертикальному напрямку. Мережевий шнур являє собою ознаку, який відповідає «електрич цим варіантом здійснення виконано, як описано вище. Отже, коли на заготівлі, такий як бетон, здійснюється процес свердління, пилеудаляющий шланг 175 пилозбірника з'єднаний з вихідним отвором 174 для пилу шланга 173. Коли працює пилозбірник і працює перфоратор 101, причому молотковий робочий орган 119 притискається до заготівлі для виконання роботи за допомогою спонукання молоткового робочого органу 119 здійснювати ударяющее рух в осьовому напрямку і рух свердління в окружному напрямку, пил, що утворюється під час роботи, всмоктується в пилеотсасивающее отвір 165a гофрованої трубки 165, яка притискається до заготівлі. Пил, всосанная в пилеотсасивающее отвір 165a, проходить через канал 166 в гофрованій трубці 165, з'єднувальний канал 167 наконечника 161, трубку 171 і шланг 173 і потім прямує в пилесборную камеру пилозбірника через пилеудаляющий шланг 175 пилозбірника, який з'єднаний з вихідним отвором 174 для пилу шланга 173. Коли молотковий робочий орган 119 врізається в заготовку під час роботи, гумова гофрована трубка 165 стискається тому щодо молоткового робочого органу, таким чином пилеотсасивающее отвір 165a підтримується в зіткненні з поверхнею з�ом, що продовження осі обертання приводного електродвигуна 111 проходить у напрямку, поперечному осьовому напрямку молоткового робочого органу 119, пил, що утворюється під час роботи, збирається за допомогою використання пилозбірника через канал 153 для передачі пилу, утворений трубкою 171 і шлангом 173, які проходять всередині корпусу 103. В конструкції, як описаної вище, у якій приводний електродвигун 111 розташований таким чином, що продовження осі обертання приводного електродвигуна 111 проходить у напрямку, поперечному осьовому напрямку молоткового робочого органу 119, природно, простір S, що проходить в осьовому напрямку молоткового робочого органу 119, конструктивно утворюється між внутрішньою поверхнею корпусу 105 електродвигуна і зовнішньою поверхнею нижньої області корпусу 107 зубчастих передач, який розміщує механізм 113 перетворення руху і механізм 117 передачі потужності, або між внутрішнім корпусом і зовнішнім корпусом. У відповідності з цим варіантом здійснення, трубка 171, яка є складовою частиною каналу 153 для передачі пилу, розміщена в цьому просторі S, таким чином простір S може раціонально використовуватися. Пространсим винаходом.

Більш того, в цьому варіанті здійснення, канал 153 для передачі пилу утворений за допомогою використання гнучкого шланга 173 в області, в якій він проходить від верхньої частини до нижньої частини корпусу 105 електродвигуна і потім проходить через корпус 105 електродвигуна в сполучну частину 123 рукоятки 109. Отже, в прокладці трубки забезпечена гнучкість.

Більш того, кінець шланга 173 або вихідний отвір 174 для пилу розташоване на протилежному боці приводного електродвигуна 111 щодо молоткового робочого органу 119 або в нижній сполучної частини 123 рукоятки 109. Отже, в нормальному робочому положенні, при якому користувач тримає частину 121 для захвату рукоятки 109, причому мізинець розташовується збоку направленим вниз, пилеудаляющий шланг 175, з'єднаний з вихідним отвором 174 для пилу, розташований на стороні мізинця руки, що тримає частину 121 для захоплення, і проходить вниз. Таким чином, пилеудаляющий шланг 175, який розташований на стороні руки користувача, що тримає ручку 109, предохранен від впливу на роботу рукоятки 109 і не погіршує зручність використання.

Конкретно, в цьому варіанті здійснення, вихідний отвір 174 для пилу розміщено поруч з�струкцией, мережевий шнур і пилеудаляющий шланг 175, який з'єднаний з вихідним отвором 174 для пилу, можуть переміщатися як один елемент відносно один одного. Таким чином, може бути підвищена зручність використання при роботі з приводним інструментом.

Більш того, в цьому варіанті здійснення, гофрована трубка 165 є від'єднується від наконечника 161. Отже, у разі пошкодження гофрованої трубки 165, тільки гофрована трубка 165 може бути замінена, таким чином вартість ремонту може бути знижена.

Більш того, згідно з цим варіантом здійснення, для приєднання пилеотсасивающего вузла 151, щонайменше, два монтажних стрижня 163, які розташовані як проходять збоку втулки 139 розблокування, вставлені в монтажні отвори 106a закриває елемента 106A барабана. З цією конструкцією, користувач може керувати втулкою 139 розблокування для приєднання і від'єднання молоткового робочого органу 119, при цьому пилеотсасивающий вузол 151 підтримується прикріпленим до закриває елементу 106A барабана.

Другий варіант характерний здійснення

Другий варіант характерний здійснення винаходу тепер описується з посиланням на �а бічна рукоятка 181. З інших точок зору, він має таку ж конструкцію, що і вищеописаний перший варіант здійснення. Тому складові частини і елементи, які, по суті, є ідентичними складовим частинам та елементам в першому варіанті здійснення, показані з аналогічними позиціями і не описані або тільки коротко описані. Бічна рукоятка 181 являє собою ознаку, який відповідає «бічній ручці» у відповідності з цим винаходом.

Бічна рукоятка 181 являє собою стержнеобразний елемент, який розташовується горизонтально в напрямку, поперечному осьовому напрямку молоткового робочого органу 119, і, головним чином, включає в себе корпус 182 рукоятки, який рознімної прикріплений до закриває елементу 106A барабана, і частина 183 для захоплення, що підлягає утриманню користувачем. Частина 183 для захоплення утворена порожнистим циліндричним елементом, сполученим на одному осьовому кінці з корпусом 182 рукоятки. Монтажна частина 184 для рукоятки утворена на закривающем елементі 106A барабана периферійної поверхнею, що має задану ширину і проходить паралельно подовжньому напрямку корпусу 103.

У загальному сенсі, напівкругла поверхню зчеплення (конкретно не �нді молоткового робочого органу. Більш того, корпус 182 рукоятки має скріпляє стрічку 182a і різьбовий керуючий стрижень 182b для управління стрічкою. Один кінець різьбового керуючого стрижня 182b з'єднаний зі скріплюючою стрічкою 182a, а інший кінець проходить в отвір частини 183 для захоплення. Різьбова частина утворена на виступаючому кінці керуючого стрижня 182b і з'єднано різьбою із гайкою (не показана), яка обертається разом з частиною 183 для захоплення.

Для прикріплення бічній рукоятки 181 до монтажної частини 184 для рукоятки, спочатку корпус 103 вставляється з його робочого кінця (з боку молоткового робочого органу 119) у круглу область, яка задана поверхнею корпусу зчеплення 182 рукоятки і скріплює стрічкою 182a, і кругла область розташовується на монтажної частини 184 для рукоятки закриває елемента 106A барабана. У цьому положенні, гайка обертається разом з частиною 183 для захоплення відносно корпусу 182 рукоятки. Відповідно, скріпляє стрічка 182a зміщується у напрямку до поверхні зчеплення з допомогою різьбового керуючого стрижня 182b, таким чином монтажна частина 184 для рукоятки утримується між скріплюючою стрічкою 182a і поверхнею зчеплення. Таким чином, бічна рукоятка 181 прикріплена до закривающе�йства 150 рознімної прикріплений до робочого кінця корпусу 103, при цьому бічна рукоятка 181 прикріплена до закриває елементу 106A барабана. Для цієї мети, як показано на фіг.10, кругле наскрізний отвір 185 виконано в корпусі 182 бічній рукоятки 181 на стороні з'єднання з частиною 183 для захоплення, і один з двох монтажних стержнів 163 на пилеотсасивающем сайті 151 вільно вставлений в наскрізний отвір 185. Праве і ліве монтажні отвори 106a, виконані в закривающем елементі 106A барабана, розташовані на дузі кола, що має її центр на осі молоткового робочого органу 119, таким чином, що монтажні стрижні 163 можуть бути встановлені. Наскрізний отвір 185 корпусу 182 рукоятки відповідно розташоване на тій же самій дузі кола, що і монтажні отвори 106a, при цьому бічна рукоятка 181 прикріплена до монтажної частини 184 для рукоятки закриває елемента 106A барабана.

Отже, коли бічна рукоятка 181 прикріплена до монтажної частини 184 для рукоятки, наскрізний отвір 185 розташоване так, щоб бути вирівняним з одним монтажним стрижнем 163, і в цьому положенні монтажний стрижень 163 може бути вставлений у відповідне монтажний отвір 106a через наскрізний отвір 185. При цьому інший монтажний стрижень 163 проходить зовні скріплюючою прикріплена до монтажної частини 184 для рукоятки таким чином, що вона розташована або збоку ліворуч, або праворуч, при розгляді ззаду молоткового перфоратора 101. Більш того, пилеотсасивающий вузол 151 сам має таку ж конструкцію, що і у вищеописаному першому варіанті здійснення.

У відповідності з цим варіантом здійснення, як описано вище, монтажний стрижень 163 пилеотсасивающего вузла 151 змонтований за допомогою вставки в монтажний отвір 106a закриває елемента 106A барабана через наскрізний отвір 185 бічній рукоятки 181, при цьому бічна рукоятка 181 прикріплена до монтажної частини 184 для рукоятки закриває елемента 106A барабана. З цією конструкцією, пилеотсасивающий вузол 151 може бути приєднаний і від'єднаний від закриває елемента 106A барабана, при цьому бічна рукоятка 181 підтримується прикріпленою до монтажної частини 184 для рукоятки закриває елемента 106A барабана. Отже, не є необхідним виконувати приєднання або від'єднання бічній рукоятки 181 під час приєднання або від'єднання пилеотсасивающего вузла 151. Пилеотсасивающее пристрій 150 може бути раціонально приєднано до перфоратора 101 з боковою рукояткою. Більш того, пилеотсасивающее пристрій 150 у відповідності з цим варіантом здійснення имарактерний варіант здійснення

Третій варіант характерний здійснення винаходу тепер описується з посиланням на фіг.11-19. У цьому варіанті здійснення, як показано на фіг.11-15, безліч всмоктувальних отворів 172 утворено в каналі 153 для передачі пилу, розміщеному всередині корпусу 103 в перфораторі 101, і служить для забезпечення взаємодії між внутрішньою частиною каналу 153 для передачі пилу і простором S корпусу 103 (простір між внутрішнім корпусом і зовнішнім корпусом) таким чином, що тепло всередині корпусу 103 і пил, що проникає в корпус 103, мають можливість виходити назовні через всмоктувальні отвори 172.

Конкретно, в трубці 171, яка розміщена в просторі S, утвореному між внутрішньою поверхнею стінки корпусу 105 електродвигуна і зовнішньою поверхнею стінки нижньої області корпусу 107 зубчастих передач, закритим корпусом 105 електродвигуна, виконані всмоктувальні отвори 172 для забезпечення взаємодії між внутрішньою частиною трубки 171 і простором S таким чином, що тепло, що утворюється всередині корпусу 103, та пил, що проникає в корпус 103, мають можливість виходити назовні через всмоктувальні отвори 172. Всмоктувальні отвори 172 представляють собою ознаки, коториЏется частково опуклою радіально назовні таким чином, що утворено безліч опуклих виступів 172a. У цьому варіанті здійснення, як показано на фіг.11 і 13, на трубці 171 передбачено чотири опуклих виступу 172a із заданим інтервалом між ними у поздовжньому і окружному напрямках трубки. Як показано на фіг.14 і 15, два всмоктуючих отвори 172 виконані в кожному з опуклих виступів 172a і проходять у напрямку, поперечному напрямку опуклості виступу. Кількість і розмір всмоктувальних отворів 172 визначається таким чином, щоб основна функція всмоктування пилу пилозбірника помітно не погіршувалася. Більш того, вся конструкція перфоратора 101 є такою ж, що і в першому варіанті здійснення, а його складові частини показані з аналогічними позиціями і не описані.

Під час роботи перфоратора 101, коли працює приводний механізм у вигляді механізму 113 перетворення руху, ударного механізму 115 та механізму 177 передачі руху, внутрішня частина корпусу 103, яка розміщує ці механізми, стає гарячою. У цьому варіанті здійснення, завдяки забезпеченню всмоктувальних отворів 172 в трубці 171 каналу 153 для передачі пилу, повітря в просторі S засмоктується в трубку 171 через всмоктувальні отвори 172, коли пилозбірник працює них корпусом, включає в себе корпус 107 зубчастих передач і барабан 106, та зовнішнім корпусом, що включає в себе корпус 105 електродвигуна і закриває елемент 107A корпусу зубчастих передач, або в просторі S корпусу 103 створюється повітряний потік в трубку 171. Отже, тепло в просторі S може мати можливість виходити назовні, таким чином корпус 103 може охолоджуватися. Таким чином, згідно з цим варіантом здійснення, канал 153 для передачі пилу служить не тільки як засіб для передачі пилу, але і також він може раціонально використовуватися в якості пристрою для охолодження простору S корпусу 103.

У перфораторі 101, охолоджуючий повітря направляється від одного торця до іншого торця приводного електродвигуна 111 в його осьовому напрямі для охолодження приводного електродвигуна 111. У цьому випадку, якщо передбачено, наприклад, що охолоджує повітря протікає у напрямку до вугільної щітки (не показана), яка передбачена для проходження електричного струму до колектора приводного електродвигуна 111, пил, що проникає в корпус 103, переміщується у напрямку до вугільної щітки разом з охолоджуючим повітрям. Отже, пил може прилипати до вугільної лч цьому варіанті здійснення, пил, що проникає в простір S, може засмоктуватися разом з повітрям в трубку 171 через всмоктувальні отвори 172. Таким чином, величина потоку пилу вугільної щітці може бути зменшено, таким чином вугільна щітка може бути захищена від несприятливого впливу пилу.

Більш того, як показано на фіг.12 і 16, пилеотсасивающий вузол 151 прикріплений до бічної рукоятці 181, яка прикріплена до монтажної частини 184 для рукоятки закриває елемента 106A барабана. Бічна рукоятка 181, по суті, має таку ж конструкцію, що і у вищеописаному другому варіанті здійснення, і тому однакові складові частини показані з аналогічними позиціями і конкретно не описані. На фіг.16, однак, показані деякі з складових частин бічній рукоятки 181, які не показані у другому варіанті здійснення, гайка 188 і бокова пластина 187, має поверхню 187a зчеплення для зчеплення з монтажною частиною 184 для рукоятки. Більше того, спосіб прикріплення бічній рукоятки 181 до монтажної частини 184 для рукоятки також є таким же, що і в другому характерному варіанті здійснення, і тому він не описаний.

Схема прикріплення пилеотсасивающего вузла 151 до бічної рукоятці 181 тепер описує�ечника 161 для прикріплення наконечника 161 до бічної рукоятці 181, і стрижні 191 проходять назад паралельно один одному і рознесені один від одного в окружному напрямку приблизно на 180 градусів. Відповідним чином, два отвори 193 для зчеплення, які звернені до наконечника 161, виконані в корпусі 182 бічній рукоятки 181. Кінець (задній кінець) кожного стрижня 191 вставляється у відповідний отвір 193 для зчеплення. Таким чином, наконечник 161 є закріпленим, причому його задній кінець протистоїть щодо переднього кінця корпусу 182 рукоятки на задану відстань в осьовому напрямку молоткового робочого органу 119. Внаслідок прикріплення наконечника таким чином, між корпусом 182 бічній рукоятки 181 і наконечником 161 створюється простір, таким чином користувач може просовувати в простір палець для управління втулкою 139 розблокування. Отже, як у першому варіанті здійснення, молотковий робочий орган 119 може бути приєднаний або від'єднано допомогою управління втулкою 139 розблокування, при цьому пилеотсасивающий вузол 151 підтримується прикріпленим до бічної рукоятці 181.

Сцепляющий елемент 195 передбачений в корпусі 182 бічній рукоятки 181 і має, в загальному сенсі, напівкруглий виступ 195a для сце�яется в отвір 193 для зчеплення, виступ 195a для зчеплення зв'язуючого елемента 195 пружно зчіплюється з кільцевою канавкою 191a для зчеплення, яка утворена на зовнішній периферії стрижня 191. Таким чином, сцепляющий елемент 195 передбачений в якості фіксуючого стрижень елемента для фіксації стрижня 191 у вставленому положенні. Коли стрижень 191 тягнеться вперед, сцепляющий елемент 195 пружно деформується радіально назовні і виступ 195a для зчеплення відчіплюється від канавки 191a для зчеплення, таким чином стрижень 191 може бути витягнутий з отвору 193 для зчеплення. Отже, пилеотсасивающий вузол 151 може бути приєднаний і від'єднаний від бічної рукоятки 181, якщо необхідно.

Більш того, як показано на фиг.17, корпус 103 перфоратора 101 має рознімну конструкцію, яка поділяється на частину 103F переднього корпусу та частина 103R заднього корпуса в осьовому напрямку молоткового робочого органу 119. Частина 103F переднього корпусу включає в себе корпус 105 електродвигуна, корпус 107 зубчастих передач, барабан 106, закриває елемент 107A корпусу зубчастих передач і закриває елемент 106A барабана. Частина 103R заднього корпусу передбачена в якості заднього закриває елемента, який закриває задні області корпусу 105 елект�ента допомогою складання елементів частині 103F переднього корпусу, тобто корпусу 105 електродвигуна, корпусу 107 зубчастих передач, барабана 106, закриває елемента 107A корпусу зубчастих передач і закриває елемента 106A барабана. З іншого боку, частина 103R заднього корпусу виконана у вигляді єдиного заднього закриває елемента. Частина 103R заднього корпусу вмонтовується ззаду в сполучення з частиною 103F переднього корпусу, утвореної складанням, що включає в себе корпус 105 електродвигуна і корпус 107 зубчастих передач. Потім рукоятка 109 прикріплюється до заднього кінця цієї частини 103R заднього корпусу. Схема кріплення рукоятки 109 до частини 103R заднього корпусу є такою ж, що і у вищеописаному першому варіанті здійснення, і тому не описана. На фіг.11 показано стан в зборі. Частина 103F переднього корпусу, частина 103R заднього корпусу і рукоятка 109 представляють собою ознаки, які відповідають безлічі складових частин корпусу інструменту» згідно з цим винаходом.

Канал 153 для передачі пилу пилеотсасивающего пристрою 150 має рознімну конструкцію, яка розділяється в осьовому напрямку молоткового робочого органу 119 таким чином, щоб відповідати вищеописаною рознімної конструкції корпусу 103. Конкретно, канал 153 пере�редняя трубка 171 змонтована в частині 103F переднього корпусу, а задня трубка 176 змонтована в частині 103R заднього корпусу заздалегідь, і вихідний отвір 178 для пилу виконано у вигляді одного цілого з ручкою 109. Єдиний канал 153 для передачі пилу утворюється за допомогою складання частини 103F переднього корпусу і частини 103R заднього корпусу і кріплення рукоятки 109 до частини 103R заднього корпусу.

Передня трубка 171 має всмоктувальні отвори 172, які забезпечують взаємодію між внутрішньою частиною трубки і простором S між зовнішнім корпусом і внутрішнім корпусом. Як показано на фіг.14 і 15, передня трубка 171 проходить, в загальному сенсі, горизонтально в поздовжньому напрямку через простір над вихідним валом 112 приводного електродвигуна 111 або простір S між внутрішньою поверхнею стінки корпусу 105 електродвигуна і зовнішньою поверхнею стінки нижньої області корпусу 107 зубчастих передач, закритим корпусом 105 електродвигуна. Передня трубка 171 розміщується, щоб, по суті, бути розташована, в загальному сенсі, безпосередньо під центральною віссю корпусу 103, при розгляді уздовж вертикального напрямку, але, як показано на фиг.18, в проміжній області в поздовжньому напрямку передня трубка 171 зігнута відповідним чином, щоб одвигателя 111 і проміжним валом механізму 117 передачі потужності. Як показано на фиг.17, передня трубка 171 закріплена за допомогою фіксації знизу і зверху сполучаються поверхнями корпусу 105 електродвигуна і закриває елемента 107A корпусу зубчастих передач. Більш того, як показано на фиг.18, пара монтажних виступів 171a виконана у вигляді одного цілого на зовнішній поверхні передньої кінцевій частині передньої трубки 171 і виступає горизонтально в радіальному напрямку трубки. Виступи 171a з'єднані з опорним елементом 105b для трубки (див. фіг.12), виконаному на корпусі 105 електродвигуна, гвинтами (не показано). Більш того, кільцева канавка 171b (див. фиг.18) виконана, щонайменше, на нижній поверхні задньої кінцевій частині передньої трубки 171 і зачіпляється з верхнім торцевим краєм корпусу 105 електродвигуна. Таким чином, передня трубка 171 змонтована таким чином, щоб бути зафіксованою від переміщення у всіх напрямках щодо частини 103F переднього корпусу, коли елементи частині 103F переднього корпусу зібрані воєдино (див. фіг.11).

Задня трубка 176, в загальному розумінні, є Z-подібної при розгляді збоку, як показано на фиг.17, і має пару монтажних виступів 176a, виконаних у вигляді одного цілого на зовнішній поверхні її вертикально распфиг.19. Задня трубка 176 розміщена стосовно частини 103R заднього корпусу таким чином, що один кінець (передній край) задній трубки 176 виступає вперед в напрямку її довжини, а інший кінець (задній кінець) виступає тому через задню стінку частини 103R заднього корпусу. Потім задня трубка 176 жорстко кріпиться до опорного елемента 103Ra для трубки (див. фиг.17), виконаному на частини 103R заднього корпусу, гвинтами (не показано).

Більш того, вихідний отвір 178 для пилу, виконане у вигляді одного цілого з ручкою 109, має переднє з'єднувальний отвір 178a, до якого може долучатися задня виступаюча частина задньої трубки 176, та заднє з'єднувальний отвір 178b, до якого може долучатися пилеудаляющий шланг 175 пилозбірника.

Як описано вище, канал 153 для передачі пилу, розміщений всередині корпусу 103, має рознімну конструкцію у поздовжньому напрямку, відповідну рознімної конструкції корпусу 103. Коли частина 103F переднього корпусу та частина 103R заднього корпусу збираються воєдино, передній задній кінець трубки 176 з'єднується з допомогою вставки з отвором заднього кінця передній трубки 171. Більше того, коли рукоятка 109 прикріплюється до частини 103R заднього корпусу, задній конея 178 для пилу. Таким чином, канал 153 для передачі пилу утворений. Таким чином, канал 153 для передачі пилу утворюється за допомогою збірки корпусу 103 і прикріплення рукоятки 109. Отже, порівняно з конструкцією, в якій канал 153 для передачі пилу монтується після завершення збірки корпусу 103, підвищена легкість монтажу каналу 153 для передачі пилу. Більш того, канал 153 для передачі пилу може бути легко відремонтований, коли забивається пилом.

Більш того, як показано на фиг.17, з'єднувальний канал 167, який передбачений в наконечнику 161 для з'єднання гофрованої трубки 165 пилеотсасивающего вузла 151 з передньої трубкою 171 каналу 153 для передачі пилу, виконаний окремо від наконечника 161. З'єднувальний канал 167 утворений трубкою, один кінець (передній край) якої може рознімної з'єднуватися з з'єднувальним отвором 161c наконечника 161, а інший кінець (задній кінець) може рознімної з'єднуватися з отвором передній переднього кінця трубки 171. Більш того, з'єднувальний канал 167 має гофрований ділянку в його проміжної області в напрямку протяжності і, відповідно, забезпечений гнучкістю, таким чином він може бути легко розміщений при приєднанні до сполучного отверсти� 167 може бути відділений не тільки від каналу 153 для передачі пилу, але і від наконечника 161. Отже, з допомогою відділення з'єднувального каналу 167 від з'єднувального отвору 161c наконечника 161 і безпосереднього з'єднання пилеудаляющего шланга 175 пилозбірника з з'єднувальним отвором 161c, пил також може видалятися без використання каналу 153 для передачі пилу, що проходить всередині корпусу 103. У цьому випадку, опір повітряному потоку зменшується внаслідок невикористання каналу 153 для передачі пилу, таким чином пил може засмоктуватися з більшою всмоктуючої силою. У цьому випадку, переважно, отвір передній переднього кінця трубки 171, яке являє собою пилеотсасивающее отвір каналу 153 для передачі пилу, і заднє з'єднувальний отвір 178b вихідного отвору 178 для пилу закриті заглушками.

Четвертий варіант характерний здійснення

Четвертий варіант характерний здійснення винаходу тепер описується з посиланням на фиг.20. Пилеотсасивающее пристрій 150 цього варіанту здійснення виконано з можливістю перемикання від процесу ударного свердління до процесу довбання. Пилеотсасивающее пристрій 150 може бути застосоване до відбійного молотка, в якому молотковий робочий орган здійснюється�про молотка, в якому молотковий робочий орган здійснює тільки поступальний рух, і режимом ударного свердління, в якому він здійснює поступальний рух і обертання. Є загальновідомим, відбійний молоток має таку ж конструкцію, що і перфоратор, за винятком того, що він не має механізму передачі потужності для обертання молоткового робочого органу.

Цей варіант здійснення має таку ж конструкцію, що і третій варіант характерний здійснення, за винятком того, що гофрована трубка 165 пилеотсасивающего вузла 151 згідно з третім характерним варіантом здійснення замінена нерозтяжній пилеотсасивающей втулкою 265. Процес довбання переважно здійснюється при візуальному контролі за станом загостреного кінця робочого органу інструменту. Отже, як показано на фиг.20, пилеотсасивающий вузол 151 пилеотсасивающего пристрою 150 виконаний таким чином, що загострена кінцева частина молоткового робочого органу (пірамідального долота) 219 для процесу довбання виступає на задану довжину через кінець пилеотсасивающей втулки 265. Більш того, пилеотсасивающая втулка 265 має конічну форму (воронкоподібну форму) таким Ћлеотсасивающей втулки 265 має максимум в області робочого кінця. З такою конструкцією, можна уникнути створення пилеотсасивающей втулкою 265 перешкод для заготівлі під час процесу довбання і, таким чином, одночасно може бути підвищена легкість, з якою пил може віддалятися (захоплюватися) пилеотсасивающей втулкою 265. Конструкція пилеотсасивающего пристрою 150 для процесу довбання є ідентичною пилеотсасивающему пристрою 150 для процесу ударного свердління, яке описано в третьому варіанті здійснення, за винятком вищеописаного моменту. Тому всі складові частини пилеотсасивающего пристрою 150 для процесу довбання, за винятком вищеописаною конструкції, показано з такими позиціями, як для пилеотсасивающего пристрою 150 для процесу ударного свердління, та не описані або коротко описані.

Пилеотсасивающее пристрій 150, виконане, як описано вище, застосовується під час процесу довбання. Пил, що утворюється під час процесу довбання, може видалятися пилеотсасивающую втулку 265 і примушений засмоктуватися пилозбірником. Більш того, процес всмоктування і видалення пилу через пилеотсасивающую втулку 265 може здійснюватися без необхідності переривання процесу довбання, таким чином, може також бути�оцесса ударного свердління, і пилеотсасивающего пристрою 150, призначеного для процесу довбання, до перфоратора 101, гофрована трубка 165 або пилеотсасивающая втулка 265 може монтуватися на перфоратор 101 шляхом заміни у відповідності з режимом роботи або, конкретно, відповідно до того, чи він працює в режимі відбійного молотка або він працює в режимі перфоратора або режимі ударного свердління. У цьому випадку, гофрована трубка 165 або пилеотсасивающая втулка 265, яка виконана, щоб бути придатною для роботи, не може бути належним чином використана для видалення пилу, таким чином процес видалення пилу може ефективно здійснюватися. Більш того, складові частини, за винятком гофрованої трубки 165 або пилеотсасивающей втулки 265, можуть раціонально використовуватися спільно.

Більш того, у вищеописаних першому-третьому характерних варіантах здійснення, молотковий робочий орган 119 повністю закритий гофрованою трубкою 165 пилеотсасивающего вузла 151, і внутрішній простір гофрованої трубки 165 передбачено в якості каналу 166 для пилу. Однак, наприклад, може бути виконано таким чином, що закрита тільки загострена кінцева частина молоткового робочого органу 119 і пил, засосвишеприведенних варіантах здійснення, описаний перфоратор 101, в якому молотковий робочий орган 119 здійснює ударяющее рух в осьовому напрямку і рух свердління в окружному напрямку, але, природно, винахід також може бути застосовано до відбійного молотка, в якому молотковий робочий орган 119 здійснює тільки ударяющее рух в осьовому напрямку.

Більш того, враховуючи вищеописане, такі ознаки можуть бути забезпечені.

«Пилеотсасивающая частина може мати, щонайменше, два монтажних стрижня, що проходять в осьовому напрямку робочого органу інструменту і монтажні стрижні можуть бути вставлені з можливістю розборки в монтажні отвори, виконані в корпусі інструмента, таким чином пилеотсасивающая частина прикріплена до корпусу інструменту».

«Втулка розблокування для заміни робочого органу інструменту може бути розміщена в області робочого кінця корпусу інструменту і може переміщатися користувачем в осьовому напрямку робочого органу інструменту, і кожен з монтажних стержнів може розташовуватися в напрямку, протилежному робочому органу інструменту, проходячи зовні втулки розблокування, і його виступаючий кінець вставлений у відповідне монтажне ланг, з'єднаний з трубкою».

«Наскрізний отвір може бути виконано в бічній ручці в осьовому напрямку робочого органу інструменту, і монтажний стрижень пилеотсасивающей частини може бути вставлений з можливістю розборки в монтажний отвір корпуса інструмента через наскрізний отвір».

ОПИС ПОЗИЦІЙ

101 - перфоратор (приводний інструмент)

103 - корпус

103F - частина переднього корпусу

103R - частина заднього корпусу

103Ra - опорний елемент для трубки

105 - корпус електродвигуна

105a - трубчастий закриває елемент

105b - опорний елемент для трубки

106 - барабан

106A - закриває елемент барабана

106a - монтажний отвір

106b - виступ

107 - корпус зубчастих передач

107A - закриває елемент корпусу зубчастих передач

109 - рукоятка (ручка)

109a - пусковий пристрій

111 - приводний електродвигун

112 - вихідний вал

113 - механізм перетворення руху

115 - ударний механізм

117 - механізм передачі потужності

119 - молотковий робочий орган (робочий орган інструменту)

121 - частина для захоплення

122 - верхня сполучна частина

123 - нижня сполучна частина

123a - трубчастий закриває елемент

124 - стрижень

137 - инструментодержатель

137a - отвір для закріплення робочого органу

138 - фіксуючий захоплення

139 - втулка розблокування

141 - циліндр

141a - повітряна камера

143 - ударник

145 - ударний стрижень

150 - пилеотсасивающее пристрій

151 - пилеотсасивающий вузол (пилеотсасивающая частина)

153 - канал для передачі пилу

161 - наконечник

161a - задній відкритий кінець

161b - передній відкритий кінець

161c - з'єднувальний отвір

163 - монтажний стрижень

164 - ущільнювальне кільце

165 - гофрована трубка

165a - пилеотсасивающее отвір

165b - з'єднувальний отвір

166 - канал

167 - з'єднувальний канал

171 - трубка, передня трубка

171a - монтажний виступ

171b - канавка

172 - усмоктувальний отвір (прохід)

172a - опуклий виступ

173 - шланг

174 - вихідний отвір для пилу

175 - пилеудаляющий шланг

176 - задня трубка

176a - монтажний виступ

178 - вихідний отвір для пилу

178a - переднє з'єднувальний отвір

178b - заднє з'єднувальний отвір

181 - бічна рукоятка (бічна ручка)

182 - корпус рукоятки

182a - скріпляє стрічка

182b - різьбовий керуючий стрижень

183 - частина захвость зчеплення

188 - гайка

191 - стрижень

191a - канавка для зчеплення

193 - отвір для зчеплення

195 - сцепляющий елемент

195a - виступ для зчеплення

219 - молотковий робочий орган

265 - пилеотсасивающая втулка

1. Приводний інструмент, що містить:
електродвигун,
корпус інструменту, в якому розміщується електродвигун, при цьому робочий орган інструменту приєднується до робочого кінця корпусу інструменту і приводиться в рух електродвигуном для виконання заданої роботи,
пилеотсасивающую частина, через яку всмоктується пил, утворена під час роботи робочим органом інструменту, при цьому пилеотсасивающая частину закриває щонайменше загострений кінець робочого органу інструменту,
канал для передачі пилу, через який передається пил, засосанная в пилеотсасивающую частину, при цьому канал для передачі пилу розміщений всередині корпусу інструменту та
вихідний отвір для пилу, через яке пил, передана через канал для передачі пилу, що викидається назовні, причому вихідний отвір для пилу розміщено на протилежній стороні електродвигуна щодо робочого органу інструменту.

2. Приводний інструмент по п.1,
в якому�нді, поперечному осьовому напрямку робочого органу інструменту та
при цьому в горизонтальному положенні корпусу інструменту, в якому осьовий напрямок робочого органу збігається з горизонтальним напрямком, канал для передачі пилу проходить у напрямку, поперечному осьовому напрямку вихідного валу електродвигуна, над вихідним валом всередині корпусу інструменту.

3. Приводний інструмент по п.1, що додатково містить ручку, яка має частину для захоплення, що підлягає утриманню користувачем, при цьому частина для захоплення проходить у напрямку, поперечному осьовому напрямку робочого органу інструменту, при цьому обидва кінці ручки в напрямку протяжності частини для захоплення з'єднані з корпусом інструменту, в якому вихідний отвір для пилу виконано в одному із з'єднань ручки з корпусом інструменту, яке віддалене від осі робочого органу інструменту.

4. Приводний інструмент по п.1, що додатково містить електричний шнур, який підводить електроживлення до електродвигуна, при цьому вихідний отвір для пилу розміщено поруч з електричним шнуром.

5. Приводний інструмент по п.1, в якому пилеотсасивающая частина повністю закриває робочий орган інструмен� стороні робочого органу інструменту, а на стороні, протилежній пилеотсасивающему отвору, пилеотсасивающая частина має з'єднувальний канал, через який пил, засосанная в простір між пилеотсасивающей частиною і робочим органом інструменту через пилеотсасивающее отвір, передається до каналу для передачі пилу.

6. Приводний інструмент по п.5, додатково містить бічну ручку, що проходить в напрямку, поперечному осьовому напрямку робочого органу інструменту, при цьому пилеотсасивающая частина є прикріплюється до корпусу інструменту, причому бічна ручка прикріплена до корпусу інструменту.

7. Приводний інструмент по п.5, в якому заміна робочого органу інструменту може бути здійснена з пилеотсасивающей частиною, прикріпленою до робочого кінця корпусу інструменту.

8. Приводний інструмент по п.1, в якому пилеотсасивающая частина включає в себе розтяжну і стисливу рухому область, що має циліндричну гофровану трубку для закривання робочого органу інструменту, і нерухому область, прикріплену до робочого кінця корпусу інструменту, при цьому рухома область є відокремлюваним від нерухомої області, таким чином рухлива область є ечения взаємодії між каналом для передачі пилу і внутрішнім простором корпусу інструменту.

10. Приводний інструмент по п.9, що додатково містить приводний механізм, який приводиться в рух електродвигуном і спонукає робочий орган інструменту здійснювати щонайменше поступальний рух в осьовому напрямку, при цьому корпус інструмента має внутрішній корпус, в якому розміщено приводний механізм, і зовнішній корпус, який закриває внутрішній корпус, і канал для передачі пилу розміщений у внутрішньому просторі між внутрішнім корпусом і зовнішнім корпусом.

11. Приводний інструмент по п.1, в якому корпус інструменту утворений безліччю складових частин корпусу інструменту і канал для передачі пилу має виконану відповідним чином рознімну конструкцію, таким чином утворюючи єдиний канал для передачі пилу, коли складові частини корпусу інструменту зібрані в корпус інструменту.

12. Приводний інструмент по п.1, в якому пилеотсасивающая частина має щонайменше два монтажних стрижня, що проходять в осьовому напрямку робочого органу інструменту і монтажні вставлені стрижні з можливістю розборки в монтажні отвори, виконані в корпусі інструмента, таким чином прикріплюючи пилеотсасивающую частина до корпусу инстчего органу інструменту, причому втулка розблокування розміщена в області робочого кінця корпусу інструменту і є переміщуваного користувачем в осьовому напрямку робочого органу інструменту,
в якому кожен з монтажних стержнів розташовується в напрямку, протилежному робочому органу інструменту, проходячи зовні втулки розблокування, і виступаючий кінець кожного з монтажних стержнів вставлений у відповідне монтажний отвір корпусу інструменту.

14. Приводний інструмент по п.1, в якому канал для передачі пилу включає в себе тверду трубку і гнучкий шланг, з'єднаний з трубкою.

15. Приводний інструмент по п.1, що додатково містить бічну ручку, що проходить в напрямку, поперечному осьовому напрямку робочого органу інструменту, в якому наскрізний отвір виконано в бічній ручці в осьовому напрямку робочого органу інструменту, і монтажний стрижень пилеотсасивающей частини, вставлений з можливістю розборки в монтажний отвір корпуса інструмента через наскрізний отвір. 

Схожі патенти:

Механізований інструмент

Винахід відноситься до механізованого інструменту. Інструмент містить пристрій для всмоктування пилу і механізм перемикання робочих режимів. Пристрій для всмоктування пилу має всмоктувальну деталь, виконану з можливістю переміщення між першим положенням, в якому усмоктувальна деталь покриває щонайменше кінець змінного інструменту, і другим положенням, в якому кінець змінного інструменту відкритий. Механізм перемикання робочих режимів виконаний з можливістю перемикання між першим робочим режимом, в якому усмоктувальна деталь знаходиться в першому положенні і має можливість рухатися між першим і другим положеннями, і другим робочим режимом, в якому усмоктувальна деталь зрушена з першого стану в друге положення і замкнені в другому положенні. Механізм перемикання робочих режимів розташований в області захвативаемой частині або поряд з нею. Механізм перемикання робочих режимів містить елемент замикання всмоктуючої деталі, переведеної з першого стану в друге положення, у другому положенні, і отпирающий елемент, який відмикає замикаючий елемент. Другий робочий режим вибирається замиканням всмоктуючої деталі, переведеної з первог приведенням в дію відпираючого елемента. В результаті підвищується зручність експлуатації механізованого інструменту. 4 н. і 12 з.п.ф-ли, 29 іл.

Механізований інструмент

Винахід відноситься до механізованого інструменту. Інструмент містить пристрій для всмоктування пилу і механізм перемикання робочих режимів. Пристрій для всмоктування пилу має всмоктувальну деталь, виконану з можливістю переміщення між першим положенням, в якому усмоктувальна деталь покриває щонайменше кінець змінного інструменту, і другим положенням, в якому кінець змінного інструменту відкритий. Механізм перемикання робочих режимів виконаний з можливістю перемикання між першим робочим режимом, в якому усмоктувальна деталь знаходиться в першому положенні і має можливість рухатися між першим і другим положеннями, і другим робочим режимом, в якому усмоктувальна деталь зрушена з першого стану в друге положення і замкнені в другому положенні. Механізм перемикання робочих режимів розташований в області захвативаемой частині або поряд з нею. Механізм перемикання робочих режимів містить елемент замикання всмоктуючої деталі, переведеної з першого стану в друге положення, у другому положенні, і отпирающий елемент, який відмикає замикаючий елемент. Другий робочий режим вибирається замиканням всмоктуючої деталі, переведеної з первог приведенням в дію відпираючого елемента. В результаті підвищується зручність експлуатації механізованого інструменту. 4 н. і 12 з.п.ф-ли, 29 іл.

Система екстреного гальмування для технологічних машин

Заявлена група винаходів відноситься до засобів екстреного гальмування технологічних машин, що містить ці кошти. Система (10) для різкого гальмування обертового вала (16) містить принаймні один гальмівний барабан (12) і щонайменше одну гальмівну колодку (18), які для гальмування валу (16) вводяться в контакт один з одним. Згідно винаходу гальмуючий контакт між гальмівним барабаном (12) і гальмівною колодкою (18) забезпечується дією відцентрової сили, зумовленої обертанням валу (16), при расцеплении пристрою (26) блокування. Описана технологічна машина, що містить згадану систему екстреного гальмування. Забезпечується гальмування валу технологічної машини протягом мілісекунд. 2 н. і 10 з.п. ф-ли, 11 іл.

Запобіжна система для технологічних машин

Винахід відноситься до запобіжної системи для технологічної машини, насамперед циркулярної пили. Система екстреного гальмування призначена для різкого загальмовування обертового вала технологічної машини з метою захисту користувача технологічної машини. Вона містить гальмівний барабан і щонайменше одну гальмівну колодку. Для гальмування валу вони вводяться в контакт один з одним. Гальмівний барабан і щонайменше одна гальмівна колодка виконані і розташовані з забезпеченням гальмуючого контакту між ними під дією відцентрової сили, зумовленої обертанням вала. В результаті забезпечується гальмування в заданому часовому діапазоні, що становить кілька мілісекунд. 2 н. і 10 з.п. ф-ли, 6 іл.

Новий виріб і спосіб його виготовлення при обробці матеріалу

Винахід відноситься до пристрою для видалення стружки, способу його виготовлення та способу обробки держателя ріжучого інструменту

Ручна машина з пилеотсасивающим пристроєм

Винахід відноситься до ручної машині з пилеотсасивающим пристроєм

Ручна машина з вузлом всмоктування

Винахід відноситься до ручної машині

Навісне пилеотсасивающее пристрій для ручної машини

Винахід відноситься до пилеотсасивающим пристроїв, призначених для ручних машин

Обробний агрегат

Винахід відноситься до обробляє агрегату, зокрема, для обробки різанням деталей в зоні кромки згідно з обмежувальної частини пункту 1 формули винаходу

Спосіб визначення температурних полів в ріжучої частини інструменту в процесі різання

Винахід відноситься до вимірювальної техніки, а саме до способів вимірювання температури твердих тіл

Машина ручна

Винахід відноситься до машинобудування і може бути використане в ручних машинах

Пристрій для відсмоктування свердлильного матеріалу при свердлінні свердлом у кам'яній кладці тощо

Винахід відноситься до пристрою для відсмоктування свердлильного матеріалу при свердлінні свердлом цегляної кладки і т.п. Пристрій для відсмоктування свердлильного матеріалу (11) при свердлінні свердлом цегляної кладки і т.п. з, щонайменше, однією камерою (5) зниженого тиску, щонайменше, одним просторово відокремленим від камери (5) зниженого тиску місцем відсмоктування (14), підсполучним патрубком (7) для відсмоктувального вузла, який відсмоктує наявний у місці відсмоктування (14) свердлильний матеріал (11) і з, щонайменше, одним отвором (9), через яке камера (5) зниженого тиску гідравлічно з'єднана з підсполучним патрубком (7), що відрізняється тим, що для створення примусового потоку в камері (5) зниженого тиску до подсоединительному патрубку (7) через отвір (9), у стінці (6) камери (5) зниженого тиску передбачено, щонайменше, один розвантажувальний отвір (20), яке з'єднує камеру (5) зниженого тиску з оточенням. 14 з.п. ф-ли, 1 іл.
Up!