Пристрій для видачі напоїв

 

Справжня заявка має пріоритет заявки США Сер.№ 12/703,003 під назвою «Пристрій для видачі напоїв» від 9 лютого 2010 р., яка є частковим продовженням заявки США Сер.№ 12/625,226 від 24 листопада 2009 р., зміст яких повністю включені сюди шляхом посилання.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Найчастіше, в ресторанах та інших місцях, таких як місце проживання споживача, можна створювати напій за потреби з суміші інгредієнтів. Переваги видачі напоїв у цій формі полягає в тому, що контейнери концентратів і засоби подачі води, як правило, займають значно менше місця, ніж необхідне в іншому випадку для зберігання такого ж об'єму напою в окремих контейнерах. Більш того, це видачное пристрій аналогічним чином виключає збільшені відходи, утворювані порожніми окремими контейнерами, а також додаткові транспортні витрати. Ці та інші технологічні переваги дозволили постачальникам їжі і напоїв пропонувати споживачам більш різнопланові варіанти вибору.

Напої, які дають корисні для здоров'я ефекти, набувають наростаючу популярність. Такі напої можуть забезпечувати реабілітацію або забезпечувати заповнення поті�і напої тепер пропонуються в декількох індивідуалізованих варіантах. Наприклад, розширився асортимент напою Gatorade®, комерційні поставки якого здійснює компанія PepsiCo, і тепер він передбачає додаткові аромати, а також пропонується тепер у варіанті з зменшеною кількістю калорій, комерційні поставки якого здійснюються під назвою G2®. Крім того, здійснюються також комерційні поставки некалорійних напоїв «для фізичної підготовки», таких як Propel®, з різними ароматами.

Сучасні різнопланові пропозиції таких напоїв надали більшій кількості окремих людей можливість насолоджуватися різними перевагами цих напоїв, однак складання продуктів з кількох сучасних напоїв найчастіше базується на узагальненнях і раніше змушує споживачів визначати, який же продукт їх влаштує. Наприклад, споживач може вірити в те, що напій зниженої калорійності може сприяти схудненню, однак цей конкретний напій може виявитися незадовільним для користувача під час його звичайної енергійної повсякденної роботи - в тому плані, щоб він міг її витримати, та/або не може забезпечити достатнє поповнення втрат рідини. Крім цього, в залежності від віку, пЂрее, чим запас інших електролітів. Отже, прийом напою, що має заздалегідь визначені кількості декількох електролітів або інгредієнтів, може призвести до того, що в організмі окремої людини буде дуже багато одного електроліту при дефіциті іншого.

В деяких відомих системах зроблені спроби усунути ці недоліки шляхом запитував у користувача демографічної і особистої інформації. На жаль, однак, такі системи схильні до помилок вводу даних, а також змушують користувачів вгадувати певні параметри. Крім цього, загальна мета більшості атлетично складених людей полягає в тому, щоб схуднути, або в тому, щоб гарантувати, що будь-яке збільшення ваги відбудеться саме в м'язовій масі. Таким чином, впевненість окремих людей в правильному поданні даних у відповідь на особисті питання може призвести до помилки. В інших системах робляться спроби обґрунтувати рекомендації щодо напоїв генетичними даними, однак такі системи вимагають інвазивних процедур і ланцюжка генетичної інформації, але недостатньо враховують її конфіденційність.

Інші системи можуть забезпечувати способи збору даних для індиві�е як кабінет лікаря або медична лабораторія, щоб точно виміряти індивідуальні параметри. Часто ці параметри змінюються за рахунок часу тестування. Крім того, збільшені витрати, пов'язані з безліччю датчиків, незручністю носіння або розміщення безлічі фізіологічних вимірювальних пристроїв та/або неточною оцінкою фізичного навантаження користувача можуть вносити вклад у незадовільну адаптацію деяких систем. Тому були б бажані вдосконалені системи і способи, що відносяться до області видачі напоїв.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Аспекти цього винаходу відносяться до нових способів для видачі такої композиції, як напій. Деякі аспекти відносяться до пристроїв для видачі напоїв, які беруть виміри фізіологічного параметра, пов'язаного з користувачем. У варіанті виконання, пристрій для видачі напоїв може становити, щонайменше, одну рецептуру напою у відповідь на виміряні параметри. Пристрій для видачі напоїв може мати бездротової трансивер, виконаний для прийому даних з биодатчика, який вимірює фізіологічний параметр користувача. Пристрій для видачі напоїв також може мати пристрій введення користувача для прийому введення, спрямованого на ет включати в себе сенсорний екран. Сенсорний екран може також відображати один або більш варіантів вибору для користувача. Пристрій введення користувача також може надати користувачу можливість вибору класу напоїв, конкретного напою або їх комбінацій.

У варіанті виконання, у пристрої для видачі напоїв можливі прийом фізіологічних вимірів від биодатчика та їх використання у зв'язку з видачею напою. Виміряні фізіологічні параметри, вхідні дії користувача або їх комбінації можна використовувати для видачі відповідно до не запрашивавшейся рецептурою. Для видачі можна використовувати биодатчик з видачного пристрою напоїв. В інших варіантах здійснення, биодатчик може бути пов'язаний з посудиною для напою, таким, як що представляє собою єдине ціле з якою-небудь кришкою, ковпачком або горловиною або корпусних частиною банки, пляшки або контейнера, або знімний.

У варіанті виконання, пристрій введення користувача виконано з можливістю вибору класу напоїв. У варіанті виконання, клас напоїв може містити один або більше фірмових напоїв. Дані з биодатчика можна використовувати для зміни рецептури напою на основі виміряних фізіологічних парамебиодатчика можна використовувати для того, щоб замінити рецептуру іншим існуючим напоєм або модифікованим напоєм. В деяких варіантах здійснення, можна також враховувати нефизиологические дані. У варіанті виконання, при кожному визначенні можна використовувати дані навколишнього середовища та/або біографічні дані. Ще варіанті виконання, можна обчислювати дані по фізичному навантаженню. Обчислення даних по фізичному навантаженні може передбачати прийом вхідних впливів, що належать, щонайменше, до одного фізіологічного параметру (куди також можуть бути віднесені вхідні впливи, які є результатами одного або декількох нефизиологических параметрів), для виведення другого, не вимірюваного фізіологічного параметра. Таке обчислення може виявитися корисним для зниження витрат, пов'язаних з безліччю датчиків, зниження незручностей носіння або розміщення безлічі фізіологічних вимірювальних пристроїв, та/або для забезпечення більш точної оцінки фізичного навантаження.

Додаткові аспекти винаходу відносяться до видачі інгредієнтів напою в точних кількостях. У варіанті виконання, датчики вимірюють кілька параметрів видається інгредієнта. На основі результок, підлягає видачі, має один або більше микроингредиентов У варіанті виконання, микроингредиент може містити хлорид натрію, цитрат натрію, монокалійфосфат, кверцетин та їх комбінації. У варіанті виконання модуля мікродозування видають, щонайменше, два микроингредиента із змінними характеристиками в'язкості.

В деяких варіантах здійснення, один або більше нових способів можна втілювати за допомогою машинно-считиваемого носія, що має машинно-виконуються команди, які можуть бути виконані процесором для здійснення способів. У варіанті виконання, машинно-втілюваний спосіб може передбачати прийом введення користувача з забезпеченням вибору складу напою. У варіанті виконання, склад напою може представляти собою комерційно поставляється фірмовий напій. Напій може представляти собою напій, який заповнює втрату рідини, енергетичний напій, сік, воду, молочний продукт і їх комбінації. У відповідності з різними аспектами, один чи кілька систем видачі можуть бути виконані з можливістю з'єднання з модулями пам'яті, які зберігають одну або більше рецептур для складу напою (складів напоїв). Модулі пам'яті можуть передбачають прийом одного або більше вхідних впливів від биодатчика, або окремо, або в комбінаціях з вхідними впливами користувача, пристрої для видачі напоїв. У пристрої для видачі напоїв можна використовувати вхідні впливу для зміни концентрації складу напою. Будь інгредієнт в рамках рецептури знаходиться в межах обсягу домагань цього винаходу. Одна або більше систем видачі напоїв може перебувати у функціональній зв'язку з дисплейним пристроєм і/або мережею зв'язку. У варіанті виконання, безліч систем видачі з'єднано з мережею зв'язку, такий як Internet або інтрамережі. У варіанті виконання, кілька систем видачі можуть бути з'єднані з центральним сервером. У варіанті виконання, кілька систем видачі можуть здійснювати безпосередній зв'язок один з одним. В деяких варіантах здійснення, система видачі може включати в себе видачную головку для видачі напою, через яку можна випускати різні рідини, з яких формується напій. В деяких варіантах здійснення, система видачі може одночасно випускати безліч різних інгредієнтів, таких як негазована та газована вода або різні суміші ароматизаторів, таких як концентрати. У варіанті виконання, система видачі виготовлення, система видачі може подавати напої, що складаються з різних комбінацій однієї або декількох різних рідин без необхідності широкомасштабної реконфігурації внутрішніх магістралей подачі текучих середовищ та/або електронної схеми системи.

Одну або більше рецептур складів напоїв можна зберігати на машинно-считиваемом носії, або у місці робіт, або у віддаленому місці. Наприклад, у варіанті виконання, можливе збереження рецептури фірмового напою і/або зміненого напою. Додаткові варіанти здійснення можуть передбачати збереження рецептури напою, що видається системою видачі напоїв. Збереження рецептур будь-якого складу напою, включаючи особливі склади, створені одним або більше споживачами, знаходиться в межах обсягу домагань цього опису.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Фіг. 1 - вигляд у перспективі з поділом деталей і структурна схема примірної системи видачі та головки для видачі відповідно з одним варіантом здійснення цього винаходу;

Фіг. 2 - приблизний варіант здійснення однієї системи видачі відповідно з варіантом виконання;

Фіг. 3 - блок-схема послідовності операцій зразкового способу згідно з варианттом виконання;

Фіг. 5 - блок-схема послідовності операцій зразкового способу згідно з варіантом виконання;

Фіг. 6 - приблизний графічний інтерфейс користувача у відповідності з варіантом виконання;

Фіг. 7 - блок-схема послідовності операцій зразкового способу згідно з варіантом виконання.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ

На Фіг. 1 зображена зразкова система 102 видачі, яка може забезпечити видачу напою, що містить безліч інгредієнтів. Хоча приблизна система 102 видачі буде описана в контексті видачі напою, фахівці в даній області техніки зрозуміють, що у відповідності з принципами цього винаходу можна здійснювати видачу інших композицій, таких як ліки, лосьйони, добавки, спеції. Дивлячись на Фіг. 1, можна помітити, що приблизна система 102 видачі включає в себе видачную головку 104 і знаходиться навпроти підстава 106, на яке видачная головка 104 може бути встановлена з можливістю зняття. В резервуарах 110a і 110b системи 102 видачі, можна зберігати інгредієнти, такі як ароматизовані концентрати, які можуть бути представлені в різних формах, таких як рідини (включаючи сиропи) або порошки. З резервуарами 110а і 110b можуть бути з�рез підстава 106 в видачную головку 104. Частина інгредієнтів можуть містити воду (див., наприклад, елементи 112a і 112b). У варіанті виконання, одне джерело води може подавати потік негазованої води. Другий джерело може включати в себе карбонизатор (не показаний), який подає діоксид вуглецю в потік води, що подається через підставу 106 в видачную головку 104. Ще варіанті виконання, джерело води, що може, по суті, не передбачати карбонізацію (газування). У ще одних варіантах здійснення, безліч джерел води можуть мати конфігурації, які забезпечують створення різних рівнів газованої води.

Канал 108, по якому чотири зображених потоку текучих середовищ течуть в основу 106, можуть закінчуватися в установчому блоці 116. Як видно на Фіг. 1, установчий блок 116 може бути встановлений з можливістю зняття на видачную головку 104. В ілюстративних варіантах здійснення, установчий блок 116 може мати передню грань 117, містить проточні канали 118 до одного або більше резервуарів для одного або більше інгредієнтів, таких як концентрат 110a/110b та/або вода 112a/112b. Проточні канали 118 можуть бути виконані інтегрально з передньою гранню 117 блоку і виходити з неї. Передня грань 117 та/або інша частина інсталяційного блокежду проточними каналами 118 і видачной головкою 104.

Зображена видачная головка 104 включає в себе вертикальну задню пластину 118, від якої горизонтально простягається пластина 120 підстави. Задня пластина 118 може бути зчленована з можливістю розчленування настановним блоком 116 вузла видачі, а на пластину 120 підстави може бути посаджений корпус 32 клапанів. Вузол 122 сопла показаний тягнуться нижче пластини 120 підстави. Корпус 32 клапанів може містити безліч каналів, по яких інгредієнти течуть у вузол 122 сопла. На корпус 32 клапанів можна встановити один або більше клапанних вузлів. Наприклад, клапанні вузли 134 та/або 136 можуть регулювати перебіг окремого одного з потоків текучих середовищ через видачную головку 104 і з вузла 122 сопла.

Система 102 видачі може містити один або більше з машинно-прочитуваних носіїв, таких як схемна плата 129. Схемна плата 129 показана встановленої на пластину 120 підстави і може містити електричні компоненти (не показано), які використовуються для регулювання впливу насосів 114a і 114b та/або клапанних вузлів 134, 136. Схемна плата може також містити машинно-прочитувані команди, які при їх виконанні процесором (таким як процесор 206, детальніше описуваний у зв'язку з Фіг. 2), обидві�и зворотного зв'язку з видачной головки 104 для системи 102 видачі.

Історично склалося так, що електронна схема 129 (або інший компонент, що містить машинно-прочитуваний носій) складена з «чіпів ароматизації». Чіп ароматизації містить машинно-прочитувані команди, які при їх виконанні процесором можуть забезпечувати здійснення способу змішування заздалегідь певного напою. На жаль, відому в минулому технологію, що передбачає застосування чіпів ароматизації, довелося пристосовувати до механічних властивостей кожного видачного пристрою і до кожного ароматизованого напою, який вимагає окремого чіпа ароматизації. Таким чином, в деяких відомих системах зміна напоїв, що підлягають видачі з видачного пристрою, вимагало б «відображення» нових ароматів на чіп. Наприклад, довелося коригувати кожний параметр, щоб гарантувати придбання заданих пропорцій інгредієнтів напоєм, подвергаемим видачі. Аспекти винаходу відносяться до систем і способів видачі модифікованих напоїв, які не вимагають клопоту у зв'язку з відображенням різних чіпів ароматизації для кожної примірної комбінації різних інгредієнтів.

Хоча на Фіг. 1 показана одна зразкова система 102 видачі, спеціа�системи, виконані з можливістю зміни видається напою, що містить безліч інгредієнтів, згідно з одним або більше принципами, викладеними в цьому описі. Інші можливі системи, включаючи можливі головки і/або сопла, які можна вибірково об'єднувати, описані в таких належать даному заявнику документах, як заявка США Сер.№ 10/412681 під назвою «Система формування та видачі напоїв» від 14 квітня 2003, опублікована 6 травня 2004, заявка США Сер.№ 2004/0084475 A1, та/або заявка США Сер.№ 11/118535 під назвою «Система видачі напоїв, що має головку, виконану з можливістю видачі безлічі різних напоїв» від 29 квітня 2005, опублікована заявка США 2006/0097009, які повністю включені сюди шляхом посилання.

На Фіг. 2 показана приблизна система 202 видачі, яка може використовуватися без відомих чіпів ароматизації для видачі модифікованих напоїв. Система 202 видачі може мати конфігурацію, що забезпечує втілення нових способів, таких як способи, показані на блок-схемі послідовності операцій згідно Фіг. 3. У цьому зв'язку зазначимо, що стосовно до нових способам згідно Фіг. 3 будуть описані деякі нові ознаки системи 202 видачі, проте, нове вус� демонстрації можливих додатків системи 202 видачі. Як видно на Фіг. 2, система 202 видачі містить електронну схему 129, яка може бути ідентична електронній схемі 129, показаної на Фіг. 1. Електронна схема 129 містить машинно-прочитуваний носій 204, який може бути магнітним, цифровим, оптичним або може відповідати будь-якого формату, що дозволяє записати на ньому машинно-виконуються команди, які можуть бути виконані процесором, таких як процесор 206.

Процесор 206 виконує команди, наявні на машинно-считиваемом носії 204, прийняті з інтерфейсу пристрою 208 введення, важільний перемикач 210 та/або мережне з'єднання 212. Користувальницьке пристрій 208 введення може включати в себе будь-які компоненти або групи компонентів (включаючи перемикач, аналогічний або ідентичний важеля перемикача 210), який дає користувачеві можливість видавати в систему 202 видачі enter, який може бути механічним, електричним або електромеханічним. Згідно з одним або більш новими способами, описаних тут, можливі нові програми користувача пристрою 208 введення. В якості одного прикладу, зазначимо, що угода пристрій 208 введення можна використовувати в зв'язку з етапом 302, иллюстриру�ельское пристрій 208 введення може надавати користувачеві можливість видачі в систему 202 видачі команди видачі відповідно до конкретної рецептури напою. У варіанті виконання, користувальницьке пристрій 208 введення може містити сенсорний екран, який здійснює функціональну зв'язок з електронною схемою 129. Сенсорний екран може бути виконаний для подання множини класів напоїв. Наприклад, у варіанті виконання, класи можуть включати в себе - але не в обмежувальному сенсі - коли, дієтичне коли, енергетичні напої, воду, фруктові соки і комбінації будь-яких з цих груп. В деяких варіантах здійснення, користувач може мати можливість вибрати клас напоїв з групи класів. У різних варіантах здійснення, відображення можливого напою для вибору можна коригувати за рівнями або присутності конкретних інгредієнтів, що виявляються в системі 202 видачі.

Сенсорний екран може надавати користувачеві можливість вибрати особливий сорт напою, такого як конкретний енергетичний напій, з безлічі енергетичних напоїв. Крім цього, сенсорний екран може надати користувачеві можливість вибрати конкретний комерційно поставляється напій і додатково уточнити інгредієнти, які підлягають видачі для формування аналогічного напою. У варіанті виконання, уточненнѝапример, користувач може вибрати напій типу кола під назвою «Пепсі», а потім захотіти відрегулювати один або більше параметрів напою «Пепсі», що підлягає видачі. Наприклад, користувач може захотіти відрегулювати вміст цукру і/або карбонізацію напою, що підлягає видачі. Ще варіанті виконання, уточнений напій має, щонайменше, один відрізняється інгредієнт, наприклад, щонайменше, частина кукурудзяної патоки з високим вмістом фруктози може бути замінена одним або кількома інгредієнтами з різними рівнями змісту.

Хоча приблизний варіант здійснення був описаний у зв'язку з сенсорним екраном, що в поєднанні з сенсорним екраном або замість нього можна використовувати інші пристрої введення. Наприклад, користувач може провести карткою, що має електронну інформацію, по датчику, наприклад, такого як оптичний, магнітний або датчик радіочастотної ідентифікації (РЧИ (RFID)), щоб забезпечити введення користувача. Ще варіанті виконання, користувач може використовувати біометричний enter, щоб забезпечити введення. У ще одних варіантах здійснення, користувач може прикладати буквено-цифрові вхідні впливу з допомогою клавіатури. Можл�а, вказує, що під соплом 122 передбачений судину.

Мережеве з'єднання 212 також може забезпечити одне або більше вхідних впливів користувача (а також передачу вихідних сигналів), пов'язуючи систему 202 видачі з мережею зв'язку, такий як локальна мережа або Internet. Система 202 видачі може бути з'єднана (та інші пристрої можуть бути з'єднані) з мережею зв'язку допомогою кабелів типу «вита пара», коаксіального кабелю, волоконної оптики або інших середовищ. В альтернативному варіанті, можна використовувати радіохвилі для з'єднання однієї або декількох систем видачі напоїв з мережею зв'язку. В одному такому варіанті здійснення, одна або більше систем видачі можуть здійснювати зв'язок один з одним і без труднощів передавати і приймати інформацію, що стосується інших систем видачі, включаючи особливу рецептуру, відповідно до якої належить провести видачу для конкретного користувача. У варіанті виконання, кожні з безлічі систем видачі можуть бути підключені один до одного за допомогою центрального сервера. Ще варіанті виконання, системи видачі можуть здійснювати безпосередній зв'язок один з одним. Таким чином, в одному або більше варіантах здійснення, електронна схема 129 може �віру.

Для видачі першого інгредієнта в канал системи 202 видачі, показаної на Фіг. 2, можна втілити етап 304 згідно Фіг. 3. Дивлячись на зразкову систему 202 видачі, показану на Фіг. 2, відзначаємо, що перший канал, такий як канал 214, також може бути з'єднаний (наприклад, за допомогою послідовності клапанів та/або за допомогою каналу 108) з джерелом інгредієнтів напою (наприклад, таких як концентрат(и) 110a/110b). Під час приготування напою і його видачі, один або більше інгредієнтів, таких як вода 112a/112b та/або концентрати 110a/110b, можуть проходити через перший канал 214. Канал 214 є лише прикладом, оскільки додаткові або представлені в меншій кількості джерела інгредієнтів можуть розташовуватися по ходу до або після каналу 214. Більш того, система 202 видачі може містити безліч каналів, таких як другий канал 216. Другий канал 216 може бути з'єднаний з одним або більше джерелами інгредієнтів, таких як вода 112a/112b та/або концентрати 110a/110b. У іллюстріруемих системі 202 видачі, перший канал 214 і другий канал 216 сходяться в соплі 122, де може відбуватися змішання інгредієнтів та їх видачу з системи 202 видачі.

Що стосується сопла 122, то иллюстрируемая система 202 видачі згідно з цим изобретми, такими як канали 214, 216 (показані на Фіг. 2), щодо яких можуть текти концентровані інгредієнти. Клапанні вузли 124, 126 і 128 можуть працювати незалежно один від одного і можуть бути незалежно керованими. Таким чином, пропонованим систем 102, 202 можна надати такі конструкції, що одну-єдину видачную головку 104 можна буде використовувати для виробництва напоїв, змішаних з будь-якого з двох або більше розрізняються інгредієнтів (таких, як концентрати), в сопло 122. В деяких варіантах здійснення, це може виключати потреба в постачанні системи 102 безліччю видачних головок, у разі яких кожна головка застосовується для видачі одного-єдиного напою. Разом з тим, в інших варіантах здійснення можна втілити безліч головок та/або сопел. Незалежно від кількості використовуваних сопел, фахівці в даній області техніки зрозуміють, що можна одночасно відкривати клапани 124 і 126 для виробництва напою, який представляє собою бажану готову суміш двох або більше концентратів або інших інгредієнтів.

Видачная головка 104 також може бути виконана таким чином, що канал, куди випускається один або більше інгредієнтів, що містять газовану воду, буде мати ть канал в межах системи видачі може бути вузькою трубкою на кінці з високим тиском і значно розширеної - до десятикратного збільшення ширини - на кінці з низьким тиском. Внаслідок цього, коли потік текучого середовища - води та газу - тече звужується каналу, тиск бульбашок газу в потоці може безперервно - але поступово зменшуватися. Це поступове зменшення тиску зменшує розширення, з яким діоксид вуглецю при випуску з випускного отвору проривається з потоку текучого середовища. Зменшення прориву, обуславливаемого карбонізацією, служить для гарантії того, що змішаний напій має досить діоксиду вуглецю в газоподібному стані, щоб надати бажаний смак.

Канали 214, 216 можуть містити безліч датчиків для вимірювання одного або більше параметрів одного або більше інгредієнтів, які рухаються по відповідному каналу 214, 216 в сопло 122. Виміряні параметри першого інгредієнта можна використовувати для коригування кількості або іншого параметра другого інгредієнта, що підлягає видачі. У ще одних варіантах здійснення, виміряні параметри першого інгредієнта можна використовувати для видачі кількості цього інгредієнта, що підлягає видачі. В деяких варіантах здійснення, можна вимірювати в каналі 214 та/або каналі 216 кілька параметрів. У варіанті першого інгредієнта в першому каналі. У варіанті виконання, етап 306 може передбачати втілення датчика 218 температури (показаного в каналі 214), етап 308 може передбачати вимірювання за допомогою датчика 220 витрати (показаного в каналі 216), а етап 310 може передбачати вимірювання, результати яких надходять з манометра 222 (показаного в каналі 214). Хоча датчики показані в двох різних каналах (214, 216), фахівці в даній області техніки зрозуміють, що кожен з цих (та додаткових) каналів може мати кожен з вищеописаних датчиків, а також додаткові датчики.

Можна також втілити етап 312, щоб визначити, чи інгредієнт (або один з інгредієнтів) неньютонівської текучої середовищем. Це визначення може бути засноване на одному або більше вимірювань відповідно до етапів 308-310 та/або засноване на відомій інформації, що стосується цього інгредієнта. Наприклад, з електронної схеми 129 можна передавати електронний сигнал, який вказує, що інгредієнт(и), щонайменше, в одному каналі 214, 216 є/є неньютоновскими. Якщо на етапі 312 визначено, що інгредієнт є неньютоновским, то можна втілити етап 314. На етапі 314, один або більше датчиків можуть виявляти або іншим чином вимірювати механічне нале 214 можна використовувати для виявлення витрати першої текучого середовища; разом з тим, другий датчик в тому ж першому каналі 214 можна використовувати для виявлення витрати другий текучого середовища.

У тих варіантах здійснення, де інгредієнт є неньютоновским, для визначення механічного напруги зсуву можна скористатися датчиками, щоб спочатку виміряти градієнт, наприклад, шляхом використання першого датчика для вимірювання градієнта профілю швидкості у стінок каналу 214, 216. Машинно-виконувані команди на машинно-считиваемом носії 204 можуть передбачати використання процесора 206 для множення сигналу з першого датчика на динамічну в'язкість з метою отримання механічної напруги зсуву згідно цього конкретного інгредієнта або комбінації інгредієнтів. У варіанті виконання, можна використовувати в каналі (каналах) 214, 216 один або більше микростолбикових датчиків механічного напруги зсуву. Микростолбиковим структурам можна надати конфігурацію, що забезпечує вигин у відповідь на сили лобового опору в безпосередній близькості до зовнішнього периметру каналу 214, 216 (тобто до стінок). Вигин можна виявляти електронними, механічними або оптичними методами. Результат вигину можна приймати як електронний сигнал ринимаемий електронний сигнал для визначення механічного напруження зсуву на стінці. Як говорилося вище, один або більше каналів 214, 216 можуть містити датчик 218 температури, який може передавати електронні сигнали в якості введення в електронну схему 129. Введення, одержуваний з датчика 218 температури, також можна використовувати спільно з сигналами з одного або більше інших датчиків для визначення в'язкості інгредієнта композиції, що містить безліч інгредієнтів.

Додаткові аспекти винаходу відносяться до нових додатків регульованих насадок. Наприклад, в деяких варіантах здійснення, регульовані насадки можна використовувати для втілення скоріше не об'ємного вимірювання з подальшою видачею інгредієнтів, а одночасного вимірювання та видачі інгредієнтів. Наприклад, коли інгредієнт (або композиції, що мають безліч інгредієнтів) тече (течуть) по каналу, датчик 220 витрати і датчик 218 температури можуть визначати в'язкість інгредієнта. На основі параметрів, виявлених датчиками 218 і 220, можна здійснювати прийом інформації з електронної схеми 129, яка регулює, а не просто відкриває і закриває насадок (див., наприклад, елементи 126 і 224 в межах каналу 214 і в межах каналу 214, 216). В деяких варіантах здійснення, це може призвести до більш гразриву на пристрої 202 для видачі. У ще одних варіантах здійснення, це може призвести до більш ефективним вимірам інгредієнтів. Отримання точних вимірів інгредієнтів може бути справою особливої важливості, наприклад, коли мають справу з мікронутрієнтів, такими як нутрієнти, які містять менше ніж приблизно 5% всього напою або всієї композиції. В деяких варіантах здійснення, перший інгредієнт, видача якого можлива системи 202 видачі, складає приблизно 6% готового напою.

У варіанті виконання, витрата, щонайменше, одного інгредієнта можна коригувати за допомогою того ж механізму, який вимірює витрату. Наприклад, приблизний датчик 220 витрати (показаний на каналі 216 на Фіг. 2) може являти собою турбіну або лопатевої вимірювач для вимірювання витрати інгредієнта в межах каналу 216 (це вимір можна проводити у взаємодії з інформацією, прийнятої з одного або більше інших датчиків усередині пристрою 202 для видачі). На основі цього визначення витрат, електронна схема 129 може передавати сигнал, який викликає додаток лобового опору, щонайменше, на ділянці датчика 220 (такому, як ділянка турбіни або лопаті), тим самим діючи в якості обмежувального аранее певного періоду часу, зменшується. Аналогічним чином, електронна схема 129 може передавати сигнал, який викликає додаток меншого лобового опору, щонайменше, на ділянці датчика 220 (тобто, щонайменше, турбіни або лопаті), діючи так, що збільшення кількості інгредієнта, видача якого здійснюється через канал протягом заздалегідь визначеного періоду часу, зменшується. Це може відбуватися під час або після етапу 316, на якому визначають, слід проводити видачу додаткових інгредієнтів. У додаткових варіантах здійснення, один або більше параметрів будь-якого інгредієнта, що піддається видачі, можна коригувати на основі інформації, прийнятої з одного або декількох датчиків (таких, як датчики 218 та/або 220). Наприклад, рівні карбонізації інгредієнта можна змінювати для коригування в'язкості інгредієнта, що піддається видачі.

Крім того, під час приготування композицій, що підлягають видачі, може виявитися небажаної видача першого інгредієнта під таким же тиском, як другого інгредієнта (наприклад, при видачі другого інгредієнта на етапі 318). У деяких випадках може виявитися бажаним зниження тиску, під яким відбувається видача пе яким відбувається видача інгредієнта, наприклад, для гарантії належного змішування або цільового профілю (смаку) напою. В деяких варіантах здійснення, можна втілювати регульовані насадки, щоб гарантувати втілення оптимальної витрати для деяких інгредієнтів. Наприклад, для досягнення оптимальної комбінації тиску і витрати інгредієнта, що проходить по каналу 214, 216, скажімо, за рахунок використання регульованої насадки, можна використовувати машинно-прочитувані команди. Спрощена графічна ілюстрація показана за допомогою елемента 226. Як можна помітити з допомогою елемента 226, для отримання бажаної комбінації витрати і тиску можна використовувати коригування введення, таку як за допомогою крокового двигуна (наприклад, «35°», «55°» або «75°»). Фахівці в даній області техніки легко зрозуміють, що елемент 26 наведено лише для ілюстрації і що в рамках обсягу домагань цього винаходу знаходяться і інші втілення, включаючи застосування більш ніж трьох коригованих уставок.

На етапі 320, інформацію, що стосується видається напою або видається композиції можна зберегти на машинно-считиваемом носії, такому як машинно-прочитуваний носій 204. Однак машинно-прочитуваний носій з етапу 3�цію, що стосується видається напою, можна передавати через мережеве з'єднання 212 на віддалений машинно-прочитуваний носій. У варіанті виконання, можливий прийом особливої композиції, видача якої здійснюється за допомогою втілення однієї чи більше способів, показаних на Фіг. 3, в другій системі видачі, яка може здійснювати видачу, по суті, того ж напою або тієї ж композиції.

На Фіг. 4 показана блок-схема послідовності операцій зразкового способу згідно з варіантом виконання. На етапі 402 можна визначити, чи містить модифікований напій газований інгредієнт, такий як газована вода. У варіанті виконання, можна провести етапи 404 та/або 406, щоб вибрати джерело карбонізації (етап 404), і відрегулювати карбонізацію вибраного джерела (етап 406). Наприклад, на етапі 404 може бути визначено, що запрашивавшийся напій містив газовану воду, проте користувач просив, щоб напій містив менше кукурудзяної патоки з високим вмістом фруктози, і тому рівні карбонізації напою можна знизити. Нижче, наприклад - з посиланнями на Фіг. 5-6, в цьому описі будуть охарактеризовані зразкові варіанти здійснення. У варіанті виконання, уралов, одержуваних з одного або більше сигналів, що стосуються виміру, що надходять з датчиків, що вимірюють параметри першого інгредієнта. Такими параметрами можуть бути витрати, в'язкість, рн, тиск, рівень карбонізації, рівень складових інгредієнтів, таких як цукор, вода, забарвлюючі речовини, тощо, та/або будь-які комбінації цих та інших параметрів, які відносяться до першого інгредієнта.

В деяких варіантах здійснення, джерело карбонізації, обраний на етапі 404, може бути одним з безлічі джерел. Наприклад, різні джерела можуть передбачати різні рівні карбонізації; тому перед коригуванням можна вибрати одне джерело, що містить рівень карбонізації, найближчий за величиною до необхідного. В деяких варіантах здійснення, система 202 видачі може забезпечувати виборчий випуск потоків газованої і негазованої води з окремих контейнерів, наприклад резервуарів 112a-112b. Тому в деяких втіленнях можна застосовувати видачную головку 104, щоб вибірково здійснювати видачу напоїв, приготованих з використанням газованої або негазованої води. В альтернативному варіанті, видачную головку 104 можна використовувати для видачі напою, соновременно, щоб викликати одночасну видачу як газованою, так і негазованої води. Це корисно, коли хочуть змішати ці дві рідини з концентратом для отримання слабогазированного напою. У варіанті виконання, змінюючи кількість часу, протягом якого відкрито кожна насадка з одним або більше заздалегідь визначеними діаметрами, можна задати ступінь газування води, що подається для напою, де-небудь між повністю газованим станом (100%-ная подача газованої води) і негазовані станом (100%-ная подача негазованої води).

У ще одних варіантах здійснення, можна використовувати етап 410 для створення джерела карбонізації. У варіанті виконання, перший канал, такий як канал 214, може містити воду, а канал 216 може містити газоподібний діоксид вуглецю. Таким чином, на основі датчиків 218, 220, 222 та/або інших датчиків усередині каналів 214, 216 або ще де-небудь в межах системи 202 видачі, здійснюється визначення кількості води, яка об'єднана з газоподібним діоксидом вуглецю, видача, наприклад, через регульовану насадку. Незалежно від того, втілення яких етапів - 404 і 406 або етапу 410 - відбувається, можна ініціювати етап 408. У варіанті виконання, отримує�заходів, етап 304 на Фіг. 3).

Слід також ясно уявляти собі, що варіанти здійснення можуть мати не всі вищеописані ознаки та/або можуть не включати у себе кожен етап та/або процес пропонованих способів. Наприклад, в деяких варіантах здійснення можна передбачити різні кількості проточних каналів текучих середовищ і клапанних вузлів, які описані вище у зв'язку з проілюстрованими варіантами здійснення. Передбачається, що ці альтернативні варіанти здійснення винаходу можна використовувати, щоб забезпечити засіб для формування напою з комбінації безлічі інгредієнтів, які можна випускати небудь з безлічі сопел, або в альтернативному варіанті - з одного-єдиного сопла. Крім цього, одного або більше сопел можна надати конфігурацію, що забезпечує випускний канал, який проходить вертикально вниз. У ще одних варіантах здійснення, один або більше випускних каналів для інгредієнтів можуть мати спіральну або кручені конфігурацію. Хоча приблизну систему 102 видачі, показану на Фіг. 1, можна використовувати на комерційному підприємстві, наприклад в ресторані, фахівці в даній області техніки легко зрозуміють, що принципи цього зображе�і при домашньому використанні. Крім того, варіанти здійснення в межах обсягу домагань цього винаходу можна використовувати з охолодженими напоями та/або негазированними напоями.

Додаткові аспекти винаходу відносяться до систем і способів, які дають споживачам можливість коригувати один або більше інгредієнтів рецептури складу напою. Наприклад, споживачі часто насолоджуються напоями, які, крім основного аромату, передбачають додатковий аромат, такий як аромат вишні або напою з соку лимона і лайма. Інші споживачі виявляють зростаючу зацікавленість у коригуванні одного або більше інгредієнтів у своїх напоях, наприклад, за кількістю цукрів, найчастіше - у формі кукурудзяної патоки з високим вмістом фруктози (КПсВСФ (HFCS)). Коли фірми намагаються розширити можливості задоволення індивідуалізованих потреб своїх споживачів, вони можуть піддатися ризику зміни профілю дуже сильного смаку, яким насолоджується споживач, та/або збільшених витрат на виробництво і транспортування різних варіантів одного і того ж фірмового напою.

В деяких варіантах здійснення, споживач може коригувати кількість (�ой споживачем коригування, можна автоматично коректувати один або більш додаткових інгредієнтів. На Фіг. 5 представлена блок-схема послідовності операцій зразкового способу 500 у відповідності з варіантом виконання. Щоб надати читачеві можливість ясного розуміння деяких варіантів здійснення винаходу, зразкові засоби будуть описані у зв'язку із зразковими системами видачі напоїв, зображеними на Фіг. 1 і 2, однак фахівці в даній області техніки, володіють перевагою знання цього опису, легко зрозуміють, що й інші видачние пристрої зможуть здійснювати описані тут способи без необхідності проведення експериментів (або можуть бути модифіковані для здійснення цих способів). Згідно з одним варіантом здійснення, перший введення користувача може бути прийнятий в процесорі, що здійснює зв'язок з пам'яттю, що зберігає одну або більше рецептур складів напоїв (див. етап 302 на Фіг. 3). У варіанті виконання, перший введення користувача може бути прийнятий в системі 102 та/або 202 видачі напоїв. Перший введення користувача може передбачати вибір рецептури складу напою з безлічі рецептур складів напоїв. Наприклад, у варіанті виконання, пользовательс�у напою. У варіанті виконання, пристрій введення користувача (таке, як користувальницьке пристрій 208 введення) може містити сенсорний екран, який здійснює функціональну зв'язок з електронною схемою 129. Електронна схема 129 включає в себе машинно-прочитуваний носій 204, який може зберігати одну або більше рецептур складів напоїв. Як детальніше пояснюється нижче, рецептури (зберігаються або на носії 204, або на іншому носії) можуть бути зміненими складами напоїв, створеними одним або більше споживачами.

Дисплейне пристрій може надавати безлічі класів напоїв для споживача. Наприклад, дисплейне пристрій може бути функціонально поєднана з системою (системами) 102 та/або 202 видачі напоїв. В інших варіантах здійснення системи (систем) 102 та/або 202 видачі напоїв можна надати конфігурацію, що забезпечує передачу через мережеве з'єднання 212 електронного сигналу, прийнятого у віддаленому дисплейному пристрої. У варіанті виконання, віддалене дисплейне пристрій може бути функціонально з'єднане з персональним комп'ютером (ПК), пристроєм мобільного зв'язку, включаючи мобільний телефон або будь-якими електронним пристроєм споживача.

Ћх сигналів, переданих у відповідності з одним або більше варіантами здійснення цього винаходу. Як видно на Фіг. 6, можливе відображення групи класів 602 для споживача. Можливі класи 602 напоїв можуть включати в себе - але не в обмежувальному сенсі - коли 604, напої 606, відновлюють втрату рідини, воду 608 та/або фруктові соки 610. Фахівці в даній області техніки, володіють перевагою знання цього опису, легко зрозуміють, що ці категорії є лише зразковими, а інші категорії можуть включати в себе один або більше тих же варіантів вибору напоїв. В деяких варіантах здійснення, споживач може мати можливість забезпечити одне або більше вхідних впливів користувача, визначають, що напої згруповані в один або більше класів. У варіанті виконання, споживач може явно вибирати «улюблені» класи і/або певні напої, які згруповані в конкретний клас. Наприклад, користувач може мати «ранковий» клас включає напої, в число яких входить кофеїн, та/або «тренувальний» клас, який містить напої, що відновлюють вміст рідини, з різними рівнями карбогидратов, які користувач може вибирати �ль може сприяти визначенню одного або більше класів (або напоїв, відображуваних у межах класу) на основі минулих рішень користувача з приводу покупок або замовлень. У ще одних варіантах здійснення, один або більше класів (або напоїв) можна визначати у відповідності з рекламними міркуваннями та/або найближчими подіями, такими як канікули. У різних варіантах здійснення, відображення примірного напою для вибору можна коригувати на основі рівнів або присутності конкретних інгредієнтів, що виявляються в системі 102/202 видачі. Крім того, спільно з будь-якими графічними конфігураціями, включаючи текст, або замість них можна використовувати реальні логотипи і/або піктограми. Фахівці в даній області техніки також зрозуміють, що для відображення графічного інтерфейсу користувача, такого як інтерфейс 600, можна використовувати інтерактивні дисплеї.

Введення користувача, що приймається на етапі 502, можна передавати як механічного, електричного або електромеханічного введення. У варіанті виконання, введення користувача можна приймати через локальну мережу (LAN) і/або глобальної мережі (WAN), таку як Internet, за допомогою мережевого з'єднання, такого як мережне з'єднання 212 (показане на Фіг. 2). Системи 102/202 видачі (та інші влаштуй�ної оптики або інших середовищ. В альтернативному варіанті, можна використовувати радіохвилі для з'єднання однієї чи більше систем видачі напоїв з мережею зв'язку.

У варіанті виконання, сенсорного екрану можна надати конфігурацію, що дає користувачеві можливість вибрати конкретний сорт напою, такого як конкретний сік з безлічі фруктових соків (наприклад, з класу 610). Вибір конкретного сорту напою може слідувати за вибором споживачем класу з групи класів напоїв. Наприклад, меню, зображує групу класів 602, можна замінити іншим меню інших конкретних напоїв у межах класу, де здійснюється вибір. В інших варіантах здійснення, меню, зображує групу класів 602, може залишатися видимим, принаймні, частково. Наприклад, споживач може вибрати клас 604, який включає в себе кілька кол. При виборі класу 604, користувачеві може бути представлено меню декількох різних "марок" коли (див. меню 612), таких, як "Сорт " А" 614, "Сорт А дієтичний" 616, які представляють напої "Pepsi-Cola®" ("Пепсі-кола") і "Diet Pepsi-Cola®" ("Пепсі-кола дієтична") відповідно. Інші варіанти вибору можуть включати в себе «Сорт» 618, «Сорт дієтичний» 620, які представляють напої “Mountaiт бути передбачені під назвами «Сорт» 622 і «Сорт З дієтичний» 624.

В деяких варіантах здійснення, пристрій введення користувача, таке як сенсорний екран, може давати користувачеві можливість вибрати конкретний комерційно поставляється напій і додатково уточнити інгредієнти, що підлягають видачі, для формування аналогічного напою. Наприклад, процесор, який здійснює функціональну зв'язок з пам'яттю (такий, як у формі машинно-считиваемого носія 204), може сприяти збереженню безлічі рецептур складів напоїв. Таким чином, перший введення користувача, що приймається на етапі 502, може зумовлювати вибір одного з безлічі варіантів вибору напоїв для подальшого уточнення перед видачею.

Другий введення користувача може бути прийнятий на етапі 504. В деяких варіантах здійснення, другий введення може змінювати концентрацію першого інгредієнта в межах вибраного діапазону. У варіанті виконання, перший інгредієнт може бути калорійним підсолоджувачем. Як сказано вище, сучасні турботи молочної промисловості зосереджені на зниженні вмісту природних цукрів, таких як сахароза та/або кукурудзяна патока з високим вмістом фруктози (КПсВСФ (HFCS)). Таким чином, другий введення користувача може указиват�ствления, користувач може захотіти збільшити вміст природних цукрів. Наприклад, споживач може зробити вибір на користь дієтичного напою (тобто складу напою, зображуваного допомогою варіанти 616 вибору з меню). Таким чином, споживач може захотіти відрегулювати профіль аромату дієтичного напою, щоб той забезпечував більш природний смак цукру. У варіанті виконання, дисплейне пристрій може відображати індикацію рівня цукру для обраного складу напою. Наприклад, графічний інтерфейс користувача (ГІП), позначений позицією 600, показує індикатор 626 рівня, який графічно показує рівень цукру. Індикація цукру (цукрози) може бути вказана за допомогою різних вимірювань. Наприклад, у варіанті виконання, для користувача може бути відображено сумарна кількість калорій. Ще варіанті виконання може бути відображений вага інгредієнтів (таких, як один або більше цукрів). В інших варіантах здійснення може бути відображено об'ємне вимір. Ще В одному варіанті може бути відображено всі процентний вміст інгредієнта. В деяких варіантах здійснення, споживач може мати можливість вибірково визначати, яку инфоѸх як об'єктивні виміри або оцінки, чи суб'єктивні, такі як колірна кодування, де кодування «червоний» могла би припускати рівні, шкідливі для здоров'я, такі як відображають високий вміст цукру, а кодування «синій» могла б позначати рівні, корисні для здоров'я, такі як відображають низький вміст цукру. В деяких варіантах здійснення, можна передбачити як об'єктивні, так і суб'єктивні виміри або оцінки.

В деяких варіантах здійснення, споживач може коригувати індикатор 626 рівня цукру для корекції кількості (концентрації) цукру в обраній рецептурою складу напою. У варіантах здійснення, передбачають сенсорний екран в якості інтерфейсу пристрою введення, споживач може коригувати концентрацію, торкаючись ділянки індикатора 626 рівня цукру або ковзаючи по ньому своїм пальцем або чим-небудь іншим. У поєднанні з сенсорним екраном або замість нього можна використовувати і інші пристрої. Наприклад, споживач може прикладати буквено-цифрові вхідні впливу і/або використовувати клавіші стрілок з допомогою клавіатури. Інше зразкове пристрій введення користувача може дати споживачеві можливість провести карткою, що має елі, та/або видавати інформацію за рахунок використання цих датчиків. Як описано вище, одне або більше вхідних впливів користувача можна приймати через мережу зв'язку, таку як локальна мережа або Internet.

На етапі 506, можна автоматично коректувати концентрацію, щонайменше, одного другого інгредієнта у відповідь на другий введення користувача, щоб сформувати рецептуру зміненого складу напою. Наприклад, проста корекція одного або більше цукрів у напої типу коли не тільки послабить аромати, пов'язані з цими інгредієнтами, але і може значно вплинути на дію інших інгредієнтів, які можуть бути замасковані цукрами і/або реагувати з цукрами (або будь-яким іншим інгредієнтом). Наприклад, зниження вмісту КПсВСФ та/або сахарози в напоях типу кола може призвести до неприємного смаку з-за надлишкового газування діоксидом вуглецю, яке дає вуглекислоту. Тому у варіанті виконання, зниження вмісту цукрів на етапі 504 призводить до автоматичного зниження вмісту діоксиду вуглецю в рецептурі для зміненого складу напою. В інших варіантах здійснення, рівні діоксиду вуглецю можна залишати незмінними, але можна коригувати у�елаемого споживачем вибору корекції першого інгредієнта, такого як цукор. Фахівці в даній області техніки зрозуміють, що в рамках обсягу домагань цього винаходу можлива корекція та інших кислот, включаючи (але не в обмежувальному сенсі - молочну, яблучну та інші кислоти, які використовуються в додатках, пов'язаних з приготуванням їжі та напоїв. У варіанті виконання, одну або більше кислот можна змішувати і/або зберігати з іншими інгредієнтами, включаючи (але не в обмежувальному сенсі - кофеїн, женьшень, гуанін і інші кислоти або буфери.

Таким чином, деякі варіанти здійснення цього винаходу допускають автоматичне регулювання змісту інгредієнта, що не є підсолоджувачем, на основі делаемого споживачем запиту корекції підсолоджувача. Проте в таких варіантах здійснення можна також коригувати рівні різних інгредієнтів-підсолоджувачів; разом з тим, це може супроводжуватися корекцією змісту інгредієнта, що не є підсолоджувачем. Тим не менш, додаткові варіанти здійснення спрямовані на автоматичне регулювання (збільшення, зменшення, додавання або видалення) концентрації інгредієнта, що містить підсолоджувач, коли споживач зменшує концентрацію між цукром. Крім того, як говорилося вище, взаємодія декількох різних інгредієнтів може забезпечити особливий профіль аромату, який доведеться компенсувати. В деяких варіантах здійснення, зниження вмісту підсолоджувача можна компенсувати (частково або повністю) з допомогою інших підсолоджувачів.

Можливі підсолоджувачі, придатні для використання в різних варіантах здійснення напоїв, описуваних тут, включають в себе природні або синтетичні підсолоджувачі, що не мають харчового значення. Відповідні підсолоджувачі, що не мають харчового значення, і комбінації таких підсолоджувачів можна вибирати для забезпечення бажаних характеристик харчових якостей, профілю для смаку напою, комплексного відчуття смаку у роті, аромату, фактури і консистенції, а також інших органолептичних факторів. Підсолоджувачі, що не мають харчового значення, відповідні для щонайменше деяких зразкових варіантів здійснення, включають в себе, наприклад, підсолоджувачі на пептидної основі, наприклад, аспартам, неотам і алитам, і підсолоджувачі на не пептидної основі, наприклад сахарин натрію, сахарин кальцію, ацесульфам калію, цикламат натрію цикламат кальцію, дигидрохалькон �містячих напоїв, де він, як відомо, утворює осад. У деяких зразкових варіантах здійснення, в продукті, який представляє собою напій, в якості підсолоджувача застосовується аспартам - окремо або з іншими підсолоджувачами. В деяких інших зразкових варіантах здійснення, містить підсолоджувач аспартам і ацесульфам калію. Інші підсолоджувачі, що не мають харчового значення і придатні для щонайменше деяких зразкових варіантів здійснення, включають в себе, наприклад, сорбіт, маніт, ксиліт, гліциризин, D-тагатозу, эритрит, мезоэритрит, малит, мальтозу, лактозу, фруктоолігосахариди, концентрат соку Lo Han Guo, в якому вміст порошку Lo Han Guo могрозида V складає від 2 до 99%, ребаудиозид A, стевіозид, інші стевиол глікозиди, екстракти стевії реабаудиани, ацесульфам, аспартам, інші дипептиди - цикламат, сукралозу, сахарин, ксилозу, арабінозу, ізомальт, лактит, мальтит, трегалозу і рибозу, і білкові підсолоджувачі, такі як монатин, тауматин, монеллин, браззеин, L-аланін і гліцин, а також відповідні сполуки і суміші будь-яких з них. Lo Han Guo, стевиол глікозиди, наприклад ребаудиозиди, стевиозиди і відповідні сполуки, додатково розглядаються нижче, є природнимлять ароматизовані олії, такі як лимонне, лаймовое, лимонно-лаймовое, апельсинове і їх комбінації, які можуть бути зважені емульсії, а також можна збільшувати або зменшувати їх зміст. У ще одних варіантах здійснення, можна коригувати екстракти, розчинені в спирті. Фахівці в даній області техніки, володіють перевагою знання цього опису, зрозуміють, що в рамках обсягу домагань цього винаходу можна використовувати будь-підсолоджувач, безпечний для їжі або пиття. Таким чином, в деяких варіантах здійснення, зниження вмісту цукрів може призвести до зниження рівня джерела кислоти, такого як діоксид вуглецю, і до збільшення вмісту іншого підсолоджувача, такого як ароматичне масло. В деяких варіантах здійснення, автоматична корекція дає виробнику напоїв можливість підтримувати якість на протязі всього технологічного процесу виробництва фірмового напою, дозволяючи споживачеві при цьому зменшувати кількісні характеристики, характерні для деяких або всіх звичайних атрибутів, які конкретний споживач може вважати негативними (тобто характеристики високого вмісту цукру).

В деяких варіантах �ененного складу, можуть і не бути присутнім у вихідному складі напою. У варіанті виконання, концентрація, щонайменше, одного другого інгредієнта може відповідати змісту близько 0% рецептури складу напою і більш ніж близько 0,5% рецептури зміненого складу напою. Аналогічним чином, в інших варіантах здійснення, концентрація, щонайменше, одного другого інгредієнта може відповідати змісту близько 0,5% рецептури складу напою і близько 0% рецептури зміненого складу напою.

На проведеному за вибором (необязательном) етапі 508, на дисплейному пристрої можна відображати для користувача індикацію скоригованої концентрації одного або більше скоригованих інгредієнтів. Користуючись Фіг. 6 як ілюстративним прикладом, відзначаємо, що наочне зображення зниження вмісту цукрів від мітки 628 рівня до мітки 630 рівня на індикаторі 626 рівня може призвести до зображуваного рівня діоксиду кремнію, показаному на індикаторі 632 рівня CO2для переходу від мітки 634 рівня до мітки 636 рівня. В інших варіантах здійснення можуть бути представлені наочні зображення інших інгредієнтів, зміст яких потрібно змінити. У варіанті виконання, користувачі�диентов зміненого складу напою з кількістю того ж інгредієнта в межах вихідного складу напою.

Інші наочні позначення, такі як позначення 638, можна змінювати відповідно з одним або більше прийнятими вхідними впливами користувача. Наприклад, позначення 638, яке може нагадувати контейнер з напоєм, можна «наповнювати» рідиною, дисплейний напій, що підлягає видачі. Наприклад, якщо користувач вибирає напій типу коли, зображуваний контейнер з напоєм можна «наповнювати» рідиною коричневого кольору, а якщо споживач вибирає енергетичний напій, контейнер з напоєм, зображений допомогою позначення 638, можна «наповнювати» вмістом іншого кольору. Крім того, графічне представлення напою можна коригувати в міру того, як споживач коригує інгредієнти. Наприклад, якщо споживач знижує вміст діоксиду вуглецю, який видається напій, графічне позначення 638 можна коригувати з тим, щоб пояснити, що в изображаемом газированном напій буде менше бульбашок.

Щоб визначити, приймаються додаткові вхідні впливу користувача, можна втілити етап 510. Якщо додаткові вхідні впливу користувача не приймаються, то можна втілити етап 512, щоб здійснити видачу порції в відповідно�лнительних вхідних впливів користувача. Наприклад, введення користувача можна приймати для підтвердження видачі відповідно до зміненим складом напою. В інших варіантах здійснення, споживач може не захотіти вжити напій, склад якого створено за допомогою автоматичної корекції. Таким чином, у варіанті виконання, можливий прийом введення користувача, який обумовлює запит видачі напою відповідно до рецептури напою, зміненої в відповідності з зміною, замовлених споживачем, але без автоматичної корекції цього, щонайменше, одного другого інгредієнта.

У ще одних варіантах здійснення, користувач може побажати переглянути та/або переглянути рекомендовані концентрації, які були автоматично скориговані. Наприклад, якщо вихідна концентрація згідно карбонізації (газуванню) перебувала на рівні 100% і була змінена до величини приблизно 60% під час автоматичної корекції відповідно до етапу 506, користувач може збільшити карбонізацію (наприклад, до рівня близько 70%) або в альтернативному варіанті - змінити її в напрямку зменшення, щоб додатково зменшити карбонізацію.

Додаткові аспекти винаходи спрямовані на створення з�дставлена блок-схема послідовності операцій, ілюструє один зразковий процес 700 видачі напою у відповідності з варіантом виконання. Процес 700 показаний лише в ілюстративних цілях, і фахівці в даній області техніки, володіють перевагою знання цього опису, легко зрозуміють, що процес 700 може включати в себе більшу або меншу кількість складових процесів. Крім того, порядок операцій процесу 700 також представлений в ілюстративних цілях, а процес може бути проведений майже в будь-якому порядку.

У варіанті виконання, блок 702 можна ініціювати для вимірювання деякого фізіологічного параметра користувача. Фізіологічний параметр можна вимірювати автоматично, так що користувачеві не потрібно визначати параметр або вводити його вручну. Таким чином, на відміну від деяких відомих систем, набір, що складається з одного або більше фізіологічних параметрів, не є результатом здогадки і не схильний помилку вводу. У цьому зв'язку зазначимо, що користувачі часто займаються фізичними вправами, щоб зменшити вагу, і тому на надійність точного введення даних користувачем може вплинути на їх бажання зменшити вагу та/або звільнитися від випробовуваного з цього приводу тиску з боку інших людей. варіанті виконання, замір одного або більше фізіологічних параметрів можна передавати безпосередньо в пристрій для видачі напоїв. Наприклад, виміри можна передавати за допомогою електронних засобів у пристрої 102 та/або 202 для видачі, показані на Фіг. 1 і 2 відповідно. У варіанті виконання, один або більше вимірів можна передавати по бездротовому зв'язку в пристрій 102 видачі через мережеве з'єднання 212. Як показано на Фіг. 2, пристрій 202 видачі напою містить машинно-прочитуваний носій 204, який можна використовувати для зберігання даних вимірювання. У варіанті виконання, дані можна збирати та зберігати в реальному масштабі часу. Ще варіанті виконання, дані можна згодом зберігати у пристрої 202 видачі напою (що докладніше розглядається нижче). У варіанті виконання, бездротовий пристрій вимірює фізіологічний параметр, який безпосередньо передається в пристрій 202 для видачі напоїв. Ще варіанті виконання, бездротова передача може відбуватися через одне або більш пристроїв, таких як маршрутизатор, перед надходженням надсилається інформації в пристрій 202 для видачі напоїв. Пристрій 202 для видачі напоїв додатково містить процесор 206, которийкже може бути пов'язано з пристроєм 202 для видачі напоїв. Наприклад, у варіанті виконання, це видачное пристрій може містити одне або більше пристроїв, якими користувач може скористатися перед отриманням напою і/або при його отриманні. У варіанті виконання, користувач може вибрати напій (включаючи здійснення оплати за нього), однак видача напою не здійснюється відразу ж. Замість цього, користувачу може бути надана пристрій, виконане для вимірювання одного або більше параметрів для користувача. Це пристрій може здійснювати зв'язок з видачним пристроєм під час прикладання навантаження, такий як фізичні вправи, а видача напою може відбуватися пізніше. Пристрій 202 для видачі напоїв може містити також інші вимірювальні пристрої, такі як пристрої для вимірювання нефизиологических параметрів. Зразкові пристрою докладніше розглянуті нижче у зв'язку з блоком 704.

В деяких варіантах здійснення, користувач може носити биодатчик. Биодатчику можна надати конфігурацію, що дозволяє носити його під час серйозних фізичних навантажень, таких як біг, плавання або їзда на велосипеді. У варіанті виконання, биодатчик є частиною наручного браслета. Разом з тим, биодатчи�аслета, намиста, нарукавной пов'язки або їх комбінацій. Ще варіанті виконання, фізіологічне вимірювальний пристрій (та/або інші вимірювальні пристрої) може бути пов'язано з посудиною для напою (або їжі). У варіанті виконання, посудину 202 для напою може бути багаторазовим, так що він може вміщувати кілька порцій напоїв з пристрою 202 для видачі напоїв. Пристрій може бути виконано з можливістю кріплення до ділянки судини для напою, який використовується разом з пристроєм 202 для видачі напоїв. В деяких варіантах здійснення, цей пристрій може бути прикріплено з можливістю відкріплення до посудини для напою. Це пристрій може бути підключених до кришки, ковпачка, горловині та/або корпусу посудини з напоєм або утворювати його частина. Параметр(и), який (які) можна виміряти, можуть залежати від одержуваного напою (отримуваних напоїв) та/або кількості одержуваного напою (отримуваних напоїв).

Можна неінвазивно вимірювати фізіологічний параметр однієї чи більше рідин організму, включаючи (але не в обмежувальному сенсі - піт, слину (включаючи аналіз вдихуваного і видихуваного повітря), сльози, сечу і їх комбінації. Будь фізіологічний параметр, поая - але не в обмежувальному сенсі - pH, рівні електролітів, температуру, втрати рідини, швидкість або величину втрат електролітів, концентрацію текучого електроліту, осмолярність текучого середовища, та/або зміни, внесені в будь-які параметри, з плином часу, такі, як збільшення або порогова швидкість збільшення будь-якого параметра. В якості одного варіанту здійснення, можна вимірювати не тільки значення рівня електролітів, але швидкість, з якою відбувається виснаження електролітів. Інші параметри можуть бути засновані на не текучих середовищах, включаючи (але не в обмежувальному сенсі - пульс, артеріальний тиск, колір шкіри, температуру, індекс маси тіла (ІМТ), частоту дихання, вага, зміни, внесені в будь-які параметри, такі як збільшення або порогова швидкість збільшення будь-якого параметра. В якості одного прикладу, зазначимо, що одним параметром може бути артеріальний тиск, однак іншим вимірюваним параметром також може бути тривалість дії тиску, що перевищує заздалегідь певний поріг.

В деяких варіантах здійснення можливий збір інших, нефизиологических даних (див., наприклад, блок 704). Зразкові нефизиологические дані можуть включати в себе, напрв себе - але не в обмежувальному сенсі - температуру, вологість, висоту над рівнем моря і їх комбінації. Біографічні дані можуть бути будь-якими даними, що відносяться до користувачу, які не збираються яким-небудь пристроєм автоматично. Зразкові біографічні дані можуть включати в себе - але не в обмежувальному сенсі - стать, вік, расу, зростання, поведінкові дані, дієту, рівень фізичної підготовки, фізичний стан, когнітивну здатність; можна також використовувати раніше зареєстровані біометричні дані пацієнта та/або тенденції в архівних біометричних даних пацієнта.

Додаткові варіанти здійснення можуть включати в себе обчислення даних по фізичному навантаженню (див., наприклад, блок 706). Обчислення даних по фізичному навантаженні може передбачати додаток одного або більше вхідних впливів, виходячи з фізіологічних та/або нефизиологических параметрів (серед інших - таких як із блоків 702 та/або 704). У варіанті виконання, обчислення даних по фізичному навантаженні може передбачати прийом, щонайменше, одного фізіологічного параметра (а також може передбачати додаток вхідних впливів, виходячи з нефизиологических параметри�им для зниження витрат, пов'язаних з безліччю датчиків, зниження незручності носіння або розміщення безлічі фізіологічних вимірювальних пристроїв та/або забезпечення більш точного рівня фізичного навантаження.

У варіанті виконання, пристрій може вимірювати рівні електролітів у поті. Використовується автономно, цей пристрій може лише вказувати, що користувач втрачає малі кількості електролітів під час фізичного навантаження. Разом з тим, це не може забезпечити найбільш точний аналіз користувача. Обчислення даних по фізичному навантаженню виходячи лише з фізіологічних вимірів або з інших даних можна використовувати для оцінки використання м'язів і/або визначення тієї діяльності, якою займався користувач, наприклад, піднімання тягарів. Наприклад, за рахунок вимірювання руху користувача та/або часу, який користувач витрачає на конкретну діяльність, в результаті обчислення можна визначити, що користувач піднімав тяжкості, займався йогою, бігав на тренажері «бігова доріжка» або проявляв активність інших типів. У варіанті виконання, механічне напруга окремих м'язів або інших органів тіла можна оцінити без прийому даних, що стосуються цього орга�заходів, для запобігання інвазивного збору (такого, як збір крові за допомогою голок) з тим, щоб виміряти фактори крові, що характеризують таку активність. Як говорилося вище, така інформація може виявитися корисною при визначенні складу однієї або більше рецептур.

В деяких варіантах здійснення, для прийому введення користувача можна втілити блок 708. Введення користувача може бути прийнятий як механічний, електричний або електромеханічний enter. У варіанті виконання, введення користувача може бути прийнятий за допомогою локальної мережі (LAN) та/або глобальної мережі (WAN), такий як Internet, через мережеве з'єднання, таке як мережне з'єднання 212 (показане на Фіг. 2). У варіанті виконання, сенсорний екран може бути виконаний для прийому введення.

Тип введення користувача може змінюватися в залежності від втілюється варіанту здійснення. У варіанті виконання, введення користувача згідно блоку 708 може представляти собою вибір класу напоїв, такого як один з таких зразкових класів: соки, енергетичні напої та напої для заповнення втрат рідини. Наприклад, у варіанті виконання, введення користувача, який приймається в блоці 708, може представляти собою вибір напиѾлее складів напоїв у межах цього класу. У варіанті виконання, обраний склад напою відповідає фірмовому напою. Наприклад, вимірювані під час фізичних вправ фізіологічні дані можуть показувати, що втрати електролітів користувачем опинилися на досить помірному рівні, а також що користувач займався підняттям тягарів. Таким чином, коли в блоці 708 відбувається прийом введення користувача, який обумовлює вибір напоїв для заповнення втрат рідини, можна вибрати конкретний склад і для підтримки витривалості, і для поповнення електролітів. Ще варіанті виконання, користувачеві може бути наданий вибір з двох або більше напоїв, таких як мають різні аромати. У варіанті виконання, для зміни фірмового напою можна втілити блок 712 автономно або у зв'язку з блоком 710. Наприклад, може бути визначено, що фірмовий напій може забезпечувати занадто багато, щонайменше, одного електроліту, внаслідок чого можна втілити блок 712 для зниження рівня цього, щонайменше, одного електроліту в рецептурі. Таким чином, згідно з деякими варіантами здійснення, пристрої 202 для видачі напоїв можуть підтримувати якість, пов'язане з фірмовим напоєм, �я, блок 712 ініціюється без блоку 710. Наприклад, вибір користувачем в блоці 708 може представляти собою вибір конкретного напою, наприклад, користувач може вибрати конкретний напій для заповнення втрат рідини, такої як G2®. Потім - на етапі 712 - можна скласти не запрашивавшуюся рецептуру. У тому сенсі, в якому згаданий термін вживається тут, «не запрашивавшаяся рецептура» може бути будь рецептурою, яка відрізняється від запитаної рецептури, наприклад наявністю відрізняються інгредієнтів та/або рівнів тих самих інгредієнтів. Наприклад, напій G2® можна змінити так, що він буде включати в себе більше натуральних цукрів та/або одного або більше електролітів. У варіанті виконання, окремими інгредієнтами, які можна коригувати індивідуально, можуть бути хлорид натрію, цитрат натрію, монокалійфосфат, кверцетин та їх комбінації.

У варіанті виконання, при виборі класу напоїв або конкретного напою користувачем в блоці 708, може бути передбачено меню, що пропонує користувачеві альтернативні рецептури, такі як змінена рецептура G2®, або нова фірмова рецептура напою Gatorade®, або нова фірмова рецептура напою Propel® або їх комбінації. У варіан, який здійснює функціональну зв'язок з електронною схемою 129 для відображення меню і/або інших варіантів вибору для користувача. У цьому зв'язку відзначимо, що електронна схема 129 може включати в себе машинно-прочитуваний носій 204, який може зберігати одну або більше рецептур для складів напоїв. У відповідності з додатковими варіантами здійснення, введення користувача (такий, як приймається в блоці 708) може дати користувачеві можливість коригувати один або більше інгредієнтів складу. Наприклад, після тренування користувачі часто хочуть, щоб карбонізація в їх напоях типу кількість була меншою, або щоб їх напоях для заповнення втрати рідини було більше електролітів. Як говорилося вище, наприклад, в зв'язку з Фіг. 5 і 6, корекція одного інгредієнта може зумовлювати регулювання, щонайменше, одного іншого інгредієнта. Корекція інгредієнта може бути частиною введення користувача згідно блоку 708 та/або після початку операцій згідно блоку 710 та/або блоку 712. У варіанті виконання, щонайменше, один інгредієнт, який додають або коректують, є микроингредиентом.

Для видачі згідно з рецептурою, складеної в блоках 710 та/або 712, можна воплот�есь. У варіанті виконання, видача напою відбувається з пристрою 102/202 для видачі напою. Пристрій 102/202 для видачі напою може бути виконано для регулювання видачі одного інгредієнта на основі одного або більше властивостей іншого інгредієнта. Приклади цього описані в зв'язку з Фіг. 1-4. Крім того, деякі варіанти здійснення дають можливість точного вимірювання та видачі неньютонівських текучих середовищ. У варіанті виконання, пристрій 202 для видачі напою являє собою унітарну пристрій для видачі, виконане для мікродозування одного або більше інгредієнтів. У варіанті виконання, як микроингредиентов, можна здійснювати видачу кожного з хлориду натрію, цитрату натрію, монокалійфосфату, кверцетину та їх комбінацій. У варіанті виконання, пристрій 202 для видачі напою може містити модуль індивідуального мікродозування з змінюваними властивостями в'язкості для точного мікродозування безлічі різних микроингредиентов. У варіанті виконання, цей модуль може мати товщину приблизно 12,7 мм (0,5 дюйма), глибину приблизно 38,1 мм (1,5 дюйма) і висоту приблизно 50,8 мм (2 дюйми). В інших варіантах здійснення можна використовувати два або більше модулів микродозированияэтом товщина кожного індивідуального модуля становить 12,7 мм (0,5 дюйма). Фахівці в даній області техніки легко зрозуміють, що розміри товщини, глибини і висоти зазначені в ілюстративних цілях, і ці розміри взаємозамінні. В деяких варіантах здійснення, близько сопла 122 (показаного на Фіг. 1 і 2) можна проводити статичне змішування безлічі інгредієнтів (одного або більше микроингредиентов, ароматних сиропів, води, тощо). Це може забезпечити оптимальні робочі та/або санітарно-гігієнічні характеристики.

Одну або більше рецептур складів напоїв можна зберігати на машинно-считиваемом носії або в місці робіт, або у віддаленому місці. Наприклад, у варіанті виконання, можна зберігати рецептуру зміненого складу напою. Ще варіанті виконання, можна зберігати рецептуру напою, видача якого, зрештою, і проводиться. Одне або більше пристроїв 202 для видачі можуть здійснювати зв'язок з один з одним, легко передаючи та приймаючи інформацію, що стосується інших систем видачі, включаючи особливу рецептуру, відповідно до якої відбувається видача для конкретного користувача. У варіанті виконання, кожні з безлічі систем видачі можуть бути пов'язані один з одним за допомогою центрального сервера. Ще варіанті виконання, системи видачі мния, електронна схема 129 може включати в себе машинно-виконувані команди для передачі інформації в інші видачного пристрої та/або на сервер.

1. Пристрій, що містить:
бездротовий трансивер, виконаний для прийому даних з биодатчика, який вимірює фізіологічний параметр користувача;
пристрій введення користувача, виконане для прийому введення, спрямованого на видачу першої рецептури з заявляється пристрою;
перший канал, вибірково сполучається з джерелом першого інгредієнта, причому перший канал містить безліч датчиків, виконаних для вимірювання параметрів першого інгредієнта;
машинно-прочитуваний носій, що містить машинно-виконуються команди, які, при їх виконанні процесором, забезпечують здійснення способу, що включає:
на основі, принаймні, комбінації введення користувача і виміряного фізіологічного параметра, прийняття рішення про видачу другий рецептури, містить певну кількість, щонайменше, першого інгредієнта і другого інгредієнта;
ініціювання видачі першого інгредієнта напою через перший канал;
використання цих датчиків для вимірювання багатьох параметрів, що відносяться до першого�ра; і
на основі результату, щонайменше, одного виміряного параметра першого інгредієнта, регулювання кількості другого інгредієнта, що підлягає видачі в перший канал або в інший канал.

2. Пристрій п. 1, додатково містить:
видачное пристрій, що містить безліч пристроїв, виконаних для вимірювання, щонайменше, одного фізіологічного параметра, причому ці пристрої здійснюють зв'язок з бездротовим трансивером.

3. Пристрій за п.1, в якому пристрій введення користувача містить сенсорний екран.

4. Пристрій за п.1, в якому пристрій введення користувача виконано для прийому введення, вибирає клас напоїв, у відповідь вибираючи одну або більше рецептур напоїв, які класифіковані у межах обраного класу.

5. Пристрій за п. 4, в якому обрана одна або більше рецептур напоїв містять фірмові рецептури.

6. Пристрій за п. 5, в якому фірмова рецептура додатково модифікується для створення незапитаної рецептури.

7. Пристрій за п.1, в якому пристрій введення користувача виконано для прийому введення, обумовлює вибір конкретного фірмового напою, і у відповідь вибираючи одну або більше незапрошеннихор однієї чи більше незапрошених рецептур також заснований на нефизиологических даних.

9. Пристрій п. 7, в якому вибір однієї чи більше незапрошених рецептур також заснований на даних по фізичному навантаженню, які були вирахувані, щонайменше, частково в пропонованому пристрої.

10. Пристрій за п.1, в якому машинно-виконувані команди додатково включають:
вимірювання параметрів другого інгредієнта при його видачі;
на основі виміряних параметрів другого інгредієнта, регулювання кількості третього інгредієнта, видачу якого здійснюють у перший канал або в інший канал.

11. Пристрій за п.1, в якому зазначений щонайменше один інгредієнт являє собою микроингредиент, обраний із групи, що складається з хлориду натрію, цитрату натрію, монокалійфосфату, кверцетину та їх комбінацій.

12. Пристрій по п.11, в якому видача, щонайменше, двох микроингредиентов здійснюється з модуля мікродозування з змінюваними властивостями в'язкості.

13. Машинно-прочитуваний носій, що містить машинно-виконуються команди, які при їх виконанні процесором забезпечують здійснення способу, що включає:
автоматичний прийом в пристрої для видачі напоїв даних з биодатчика, виконаного для вимірювання физиологическог�ецептури обраного напою з тим, щоб
(I) відрегулювати, щонайменше, один інгредієнт, або
(II) ввести новий інгредієнт, з утворенням другої рецептури.

14. Машинно-прочитуваний носій по п.13, додатково включає команду обчислення даних по фізичному навантаженні.

15. Машинно-прочитуваний носій з п.14, в якому обчислення даних по фізичному навантаженню користувача включає в себе аналіз, щонайменше, одного нефизиологического параметра.

16. Машинно-прочитуваний носій по п.13, в якому нефізіологічних параметр вибирається з групи, що складається з біографічного параметра, параметра навколишнього середовища та їх комбінацій.

17. Машинно-прочитуваний носій по п.13, в якому друга рецептура вибирається з модифікованого напою і немодифікованого напою.

18. Машинно-прочитуваний носій по п.13, передбачає, що біометричний датчик є частиною контейнера для напою.

19. Машинно-прочитуваний носій по п.18, передбачає, що біометричний датчик є знімним.

20. Машинно-прочитуваний носій по п.13, передбачає, що біометричний датчик виконаний для неінвазивного вимірювання фізіологічного параметра рідини організму.

21. �араметра поту, обраного з групи, що складається з вологості, температури, pH, осмолярності, змісту електроліту та їх комбінацій.

22. Машинно-прочитуваний носій з п.20, додатково включає команди:
надання на дисплеї другий рецептури для користувача;
надання на дисплеї третьої рецептури для користувача;
прийом введення користувача для вибору другий рецептури або третьої рецептури для видачі.

23. Пристрій, що містить:
бездротовий трансивер, виконаний для прийому даних з биодатчика, який вимірює фізіологічний параметр користувача;
пристрій введення користувача, виконане для прийому введення, спрямованого на видачу першої рецептури з заявляється пристрою;
машинно-прочитуваний носій, що містить машинно-виконуються команди, які при їх виконанні процесором забезпечують здійснення способу, що включає:
прийом введення користувача для вибору немодифікованого напою;
на основі, принаймні, прийнятих даних, зміна рецептури обраного напою з тим, щоб
(I) відрегулювати, щонайменше, один інгредієнт, або
(II) ввести новий інгредієнт, з утворенням другої рецептури.

24. Пристрій з п.23, дополнителнал містить безліч датчиків, виконаних для вимірювання параметрів першого інгредієнта;
машинно-прочитуваний носій, що містить машинно-виконуються команди, які при їх виконанні процесором забезпечують здійснення способу, що включає:
ініціювання видачі першого інгредієнта напою через перший канал;
використання цих датчиків для вимірювання багатьох параметрів, що відносяться до першого інгредієнта, видачу якого здійснюють через перший канал, щоб отримати результат для кожного параметра;
на основі результату, щонайменше, одного виміряного параметра першого інгредієнта, регулювання кількості другого інгредієнта, що підлягає видачі в перший канал або в інший канал.

25. Пристрій з п.23, в якому бездротовий трансивер додатково виконаний для прийому даних, що містять, принаймні, один нефізіологічних параметр, обраний із групи, що складається з біографічного параметра, параметра навколишнього середовища та їх комбінацій.

26. Пристрій з п.23, в якому машинно-виконувані команди додатково включають обчислення даних по фізичному навантаженню користувача. 

Схожі патенти:
Винахід відноситься до натискний насадці (1), підходящою для насаджування її на ємності з напоями для подачі тиску. Натискна насадка вирішує задачу створення поліпшеного пристрої для подачі тиску в ємності з напоями. Натискна насадка має порожнисте тіло (2), яке оперативно пов'язане з газовим патроном через клапанне пристрій, причому патрон з газом встановлений з можливістю переміщення назустріч шпильці (5) завдяки приведенню в дію важільного пристрою (4), причому шип розташований на повзуні (6), а останній встановлений в поглибленні (7) з можливістю переміщення назустріч плунжеру (8). На кінець плунжера (8), зверненому до шпильці (5), знаходиться ущільнювальний елемент. Плунжер (8) розташований в підшипниковому вкладиші (10) з можливістю переміщення і оперативно пов'язаний з першим кінцем коромисла (11). Повзун (6) має висверленное отвір (12), з яким межує перший канал (14), розташований в секції у вигляді зводу (13), і створює «текучий» з'єднання між поршнем (16) і отвором (12). Поршень (16) прилягає до другого кінця коромисла (11), укріпленого в кришці з можливістю нахилу, він оточує камеру (17), яка з'єднана через другий канал з текучою середовищем (18) з порожнистим тілом (2). 2 н. і 19 з.п. ф-ли, 4 іл.

Пристрій і спосіб для створення рецепту напою для інтегрованої системи для дозування і перемішування/змішування інгредієнтів напою

Винахід відноситься до способу і пристрою для створення рецепту напою. Технічним результатом є створення рецепту напою і збереження створеного рецепта, причому збережений рецепт містить параметри, що включають параметри суміші для змішування великих частинок без зміни гранулярности та/або профілю перемішування для дроблення великих часток. Спосіб роботи комп'ютера в діалоговому режимі з пристроєм інтерфейсу для приготування рецепту напій для інтегрованої системи виготовлення напою, яка містить модуль дозування вибраних інгредієнтів в контейнер напою, і модуль перемішування/змішування інгредієнтів у контейнері напою, що містить етап, на якому: виконують на комп'ютері програму для створення рецепту напою, що містить: подання користувачеві на дисплеї пристрою користувальницького інтерфейсу одного або більше зображень на екрані, щоб користувач ввів параметри рецепту для рецепта напою; збереження введених параметрів рецепту як рецепту напою в пам'яті, пов'язаної з комп'ютером, і в подальшому виконання програми, яка відповідає вибору користувача зазначеного збереженого рецепту, щоб приготних частинок без зміни гранулярности та/або режим змішування для дроблення великих частинок і перекладу в тонкоподрібнений продукт для модуля перемішування та/або змішування для перемішування і/або змішування інгредієнтів у контейнері напою. 3 н. і 13 з.п. ф-ли, 63 іл.

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів, згідно якому беруть багатопотокову розливну систему, придатну для виготовлення набору продуктів. Відповідно до запропонованого способу додатково приймають замовлення на індивідуалізований продукт з набору продуктів. В замовленні вказано щонайменше одна характеристика індивідуалізованого продукту. Щонайменше одна характеристика містить принаймні одне з наступного: склад продукту, добавка для продукту, розмір упаковки, форма упаковки або зміст маркування. Відповідно до запропонованого способу додатково інструктують багатопотокову розливну систему для виготовлення індивідуалізованого продукту. Багатопотокова разливочні система володіє високою гігієнічністю, оскільки виготовляє індивідуалізований продукт без виконання операції для зменшення забруднення індивідуалізованого продукту інгредієнтами попереднього виготовленого продукту. 14 з.п. ф-ли, 30 іл.

Система і спосіб програмування варіантів дозування разливочном пристрої для приготування продуктів

Спосіб розливу деякої кількості обраного питного продукту з дозуванням містить асоціювання з апаратом для розливу інгредієнтів продукту для приготування вибраних продуктів, прийом вхідних даних, що містять одну або більше переваг, асоційованих з дозуванням, прийом команди на розлив обраного продукту, доступ до збереженої інформації, асоційованої з обраним продуктом, визначення кількості обраного продукту для розливу щонайменше частково на основі щонайменше частини одного або більше переваг і щонайменше частини інформації, доступ до якої зроблений. Потім розлив певної кількості обраного продукту у відповідь на прийняту команду. Розливний апарат містить матрицю для інгредієнтів для продуктів, запам'ятовуючий пристрій з можливістю зберігання інформації, асоційованої щонайменше з одним з вибраних продуктів, пристрій для введення даних, виконане з можливістю прийому одного або більше переваг, асоційованих з варіантами дозування, і контролер, виконаний з можливістю виконання набору команд. При цьому набір команд виконаний з можливістю прийому одного або більше переваг від устроного варіанти дозування принаймні для одного з вибраних продуктів щонайменше частково на основі частини переваг і щонайменше частини доступної інформації. Група винаходів забезпечує збільшення варіантів виготовлення напоїв та варіантів вибору ємностей за розміром, скорочення часу на розлив. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 12 іл.

Система і спосіб, що забезпечують реконфігурацію динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів

Винахід відноситься до системи і способу здійснення реконфігурації динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів
Up!