Пристрій для видавлювання напою з посудини і спосіб

 

Винахід відноситься до натискний насадці для ємностей з напоями, зокрема для ємностей з напоями, що містять вугільну кислоту, і до способу для експлуатації натискний насадки.

Рівень техніки

З рівня техніки відомі різні пристрою для створення тиску в ємностях для напоїв, які служать для того, щоб у цих ємностях, наприклад в пивних бочках, створювати таке нагнітання вугільної кислоти, щоб пиво розливалося бажаним чином, утворюючи привабливий пінний гребінь.

Таке пристрій для розливу для ємностей з напоями описано в корисній моделі 7906737 U1 (Kotter, H.). Розкрите там пристрій для розливу призначений, зокрема, для застосування в невеликих ємностях для напоїв, які оснащені патроном з вуглекислим газом і манометром. З ними можуть звертатися і керувати навіть дилетанти. Тому тут описано пристрій, що має пристосування для розливу, яка неприховано виступає назовні і з'єднано з клапаном на патроні з вуглекислим газом, який також неприкрито виступає назовні.

Патент DE 1944673 (Baltzer, W.) також відноситься до многовариантному затвору пивної бочки з пристроєм для розливу, причому подушка зі стисненим газом передбачена вже прирез затвор ємності. Зокрема, описано забірний пристрій з металу або пластмаси, яке з допомогою різьбового або затискного затвора може мати герметичне з'єднання з приєднувальним елементом бочки, що перешкоджає проникненню рідини і газу. Так з допомогою заздалегідь підготовленої подушки зі стисненим газом напій, що містить вугільну кислоту, виходить через пристрій для забору. Для маленьких діжок для повного їх спустошення можна встановити окремий патрон з вуглекислим газом і знову його видалити, так що барило, доки він повністю не спустошений, можна помістити до його повного витрачання в холодильник без установки на ньому патрона з вуглекислим газом. Тут є той недолік, що при наступному використанні вмісту барильця потрібно купувати новий патрон з газом, що веде до додаткових витрат.

Крім цього, в патенті DE 69718763 Т2 (Suntory Ltd.) описано охолоджена на льоду установка для розливу, з якої можна розливати пиво з пивної бочки прямо в глечик, для чого вуглекислий газ подається з патрона. Завдання цього винаходу полягає в тому, щоб підготувати охолодження льодом, що і відбувається з допомогою цього складного винаходу, займає багато місця.

Інше влаштуй�дготавливают збірник для напою, з трубкою, що веде до зливного крана, причому до трубці прикріплений ультразвуковий генератор, так що при розливі зберігається міцна пінна структура.

Розкриття винаходу

Виходячи з цього рівня техніки, завданням запропонованого винаходу є створення поліпшеного пристрою для створення тиску в ємностях з напоями та способи його експлуатації.

Ця задача вирішується за допомогою натискної насадки і ознак незалежного п.1 формули винаходу і з допомогою способу і ознак незалежного п.21 формули. Кращі приклади виконання винаходу описані в залежних пунктах формули.

Перший приклад виконання відноситься до натискний насадці, яку можна насаджувати на ємності з напоями для подачі в напій газу, який виготовлений в газовому патроні, вміщеному з вигідною економією місця в натискний насадці. Газовий патрон контактує через клапанне пристрій і порожнисте тіло з вмістом ємності. Для того щоб впустити газ з патрона в ємність, патрон за допомогою важільного пристрою насувають на шип, який проробляє отвір в патроні з газом і, відповідно, в запірному пристрої, що є в шийці патрона. Сам шип розташований на повзуні, кті клапанне пристрій через отвір в канальну систему, яка тягнеться аж до порожнього тіла, і потрапляти, таким чином, в напій. Потік газу, що проходить по канальній системі, можливий завдяки коромислу, яке оперативно пов'язано з поршнем, так що при відповідній установці коромисла газ може прагнути через отвір спочатку в перший канал, звідти в камеру, оточену поршнем, а потім у другий канал. Управління поршнем за допомогою коромисла сприяє тому, що газ з поршневий камери нагнітається в канал, який закінчується в підлогою тілі.

Глибина області розміщення заявленої натискний насадки визначається по суті розміром патрона з газом, який можна розмістити в натискний насадці. Коромисло встановлено з економією місця особливо вигідно так, що можливий перехід газу з першого рівня, на якому знаходиться шийка патрона, з якою газ виходить в отвір, на другий рівень, з якого газ переходить під контролем тиску в ємність. Вміле розміщення коромисла між двома рівнями дозволяє насаджувати газовий патрон - вигідним чином при незначних конструктивних витрати й економії місця - таким чином на ємність, що в неї до потрібного моменту може подаватися газ, при цьому напій, якщо він ще залишився, можна�одним чином до виконання ємності у вигляді бачка або бочки, зокрема у вигляді пивної діжки, який відомий як міні-бочка. Бачки або бочки можна майстерно укласти в штабеля і зберігати в домашніх холодильниках разом з натискною насадкою; навіть початие барила і бачки можна зберігати і далі, і при цьому напій не втратить якість.

Крім того, приклади виконання відносяться до вигідному розташуванню важеля, за допомогою якого можна керувати заявленим клапанним пристроєм, розташованим у натискний насадці.

Нарешті, приклади виконання ставляться до прийняття заходів безпеки за допомогою запобіжного і зворотного клапанів.

Крім цього приклади виконання відносяться до способу експлуатації заявленої натискний насадки, який наочно демонструє, як просто і спритно газ надходить у ємність з напоєм для поліпшення його якості та полегшення кожного разу його паркану з ємності.

Ці та інші переваги викладені в подальшому описі з посиланнями на супровідні фігури.

Короткий опис креслень

Посилання на креслення в описі служать для підкріплення опису. Предмети або елементи предметів, які по суті є однаковими або схожими, можуть бути позначені тими ж позиціями. Фігури є лишѽной натискний насадки зверху.

Фіг.2 - вид збоку заявленої натискний насадки зі вставленим патроном з вуглекислим газом.

Фіг.3 - вигляд у перспективі натискний насадки знизу.

Фіг.4 - вигляд у перспективі натискний насадки зверху.

Опис

Пристрій запропонованого винаходу призначене в принципі для насаджування на ємності, які можна зберігати на складі або перевозити для приготування напоїв, що містять вугільну кислоту. Особливо слушними є такі ємності, як бачки або бочки, які відомі з рівня техніки. Такі бочечки або бачки можна ставити, і в такому стоячому положенні вони мають на своїй кришці отвір, яке закрите тільки тимчасово. Такий отвір можна закрити мембраною, пробкою, поворотним або іншим затвором і в потрібний час відкрити для введення порожнього тіла, яке в залежності від своєї довжини позначено також коротка трубка.

Взагалі газ, що використовується для нагнітання, може бути будь-яким харчовим газом, зокрема, вуглекислим газом, що подається під тиском у напої, що містять вугільну кислоту, наприклад, пиво, або також кисень, який подається в напої, які повинні мати особливо високий вміст кисню. Такі напої відомі, зокрема,� приблизно 5-10 л, зокрема пивні бочки, так як ці міні-бочки для їх спустошення повинні бути забезпечені вуглекислим газом, щоб напій виливався в кухоль відповідно свіжим і з приємним пінним гребенем і добре виглядав.

Барила, які підходять для того, щоб у них була заявлена натискна насадка, відомі, серед іншого, WO 00/07927 (Gritmann).

Якщо заявлена натискна головка встановлена на відповідній ємності у вигляді міні-бочки для пива з вбудованим пристроєм для розливу, то за допомогою приведення у дії механізму вуглекислий газ із патрона, розміщеного в натискний насадці, переходить в барило, де в напої утворюється вугільна кислота. Створене таким чином тиск підтримує перепуск напою з розливного пристрою, розташованого на діжці або встановлюється при необхідності на діжці, так що свіже пінистий напій, змішаний зі свіжим вуглекислим газом, готовий до вживання. Заявлена натискна насадка з вбудованим патроном з вуглекислим газом особливо добре підходить для розливу пива, так як пиво, завдяки з'являється в потрібному місці вугільної кислоти, набуває красивий пінний гребінь і отримує свіжий смак.

На фіг.1 представлена заявлена нажи� 3, містить вуглекислий газ.

В принципі під порожнистим тілом мається на увазі трубка, розташована по суті перпендикулярно площині пристрої, в якій знаходиться газовий балон. Трубку можна встановити жорстко на натискний насадці; в іншому, не представленому прикладі виконання цю трубку можна також насаджувати у вигляді окремого елемента. Крім того, порожнисте тіло підходить для того, щоб вводити його в бочонок через передбачене в ньому отвір. Порожнисте тіло може входити більш або менш глибоко в барило, в якому він відповідно з формою виконання барильця може бути оточений підйомної трубкою, з'єднаної зі зливним краном. Само собою зрозуміло, що в іншому прикладі виконання порожнисте тіло-трубка, навпаки, може герметично охоплювати підйомну трубку.

На фіг.1 видно, що газовий патрон 3, який може бути патроном з вуглекислим газом для підготовки вуглекислого газу до реакції з H2O для утворення вугільної кислоти, виконаний з можливістю насунення за допомогою важільного пристрою 4, яке доступне зовні для приведення його в дію, на шип 5, розташований на внутрішній стороні натискний насадки, причому таким чином, що шип відкриває патрон 3. Шип 5 розташований � В результаті приведення в дію важеля 4 пересувний повзун 6 рухається назустріч плунжеру 8, який прилягає до ущільнювального елементу, який представляє собою гумовий диск 9. Ущільнювальний елемент розташований на тому кінці плунжера 8, який звернений до шпильці 5. Крім гуми ущільнювальний елемент може бути виконаний з іншого відповідного для цього матеріалу, наприклад тефлону або пластмаси. Крім того, крім форми диска, він може мати й іншу геометричну форму, наприклад форму кільця або циліндра.

Плунжер 8 виконаний з можливістю переміщення в підшипниковому вкладиші 10 і оперативно пов'язаний з першим кінцем коромисла 11. Коромисло встановлено так, що газ, який прагне з проколеної шийки патрона, переноситься зі свого більш високого рівня при контрольованому натиску на більш низький рівень, на якому знаходиться порожнисте тіло-трубка: для цього газ, після того як плунжер 8 в результаті руху важільного пристрою 4 просунувся вперед, прагне через висверленное отвір 12, розташоване в повзун вздовж осі А-А, що проходить через повзун, в перший канал 14, що знаходиться в секції у вигляді зводу 13. Ця секція розташована так, що перший канал 14 висверленное отвір 12 знаходяться приблизно під прямим кутом один до одного. До цього моменту тиск газу значно знижується в р�про каналу 14 щодо отвори 12, яке створює «текучий» з'єднання між поршнем 16 і отвором 12, необов'язково: таке «текучий» з'єднання можна реалізувати в іншій геометричної форми, зберігши при цьому бажане зниження тиску.

Поршень 16 прилягає до другого кінця коромисла 11, яке укріплене з можливістю нахилу в натискний насадці 1 і перший кінець якого контактує з плунжером 8, так що після нахилу кінця коромисла 11 у результаті руху плунжера другий кінець коромисла 11 контактує з поршнем 16, так що камера 17, оточена поршнем 16, з'єднується через другий канал з текучою середовищем 18 з тілом 2. Газ, що знаходиться в камері 17, прагне через порожнисте тіло 2 в ємність (тут не представлена).

Згаданий важіль 11 прилягає до внутрішньої сторони 1//кришки 1/окремі компоненти натискний насадки об'єднуються між собою так, що важіль може нахилятися; до того ж він має закруглення 19, яке, як це видно на фіг.1 і 2, створює опору на поверхні прилягання 19/краю кришки 1//. Край кришки 1//має тому на своїй зовнішній стороні підвищену жорсткість завдяки поздовжніх ребрах 28. Зрозуміло, що можливі й інші зразки і форми додання жорсткості краю кр�жера.

Як видно на фіг.1 і 2, заявлений плунжер 8 має опуклість, яка відповідає виїмці, наявної в важелі 11.

Друге висверленное отвір 14 контактує з поверхнею підстави 15 поршня 16 через текуче середовище, причому у цілях відповідного зниження тиску поверхню підстави 15 раціонально більше, ніж поверхня підстави плунжера 8, утворена гумовим диском 9. Приведення в дію важеля 4 сприяє, таким чином, тому, що шип 5 відкриває доступ до газовий патрон, що знаходиться в натискний насадці, і що газ, який прагне через отвір 12, тече далі по першому каналу 14, звідки він потрапляє в другий канал 18, перш ніж досягти ємності через трубку 2.

На фіг.3 видно, що натискна головка 1 може мати кришку 1/з краєм 1//і що клапанне пристрій укріплено у кришці 1/, тоді як газовий патрон можна встановити в поглибленні 26 в кришці з можливістю вилучення його звідти і простої заміни. Він може впиратися в переміщуваний підп'ятник 22 (див. фіг.2), який з'єднаний з важільним пристроєм 4 за допомогою шарніра 23. Таким чином, при перевезенні він займає стійке і надійне положення.

Описане важеля пристрій розташований вигідним про�ного в кришку 1/язичка 24, на який можна натискати. Для додаткового захисту від небажаного натискання можна передбачити поясок 25, який можна розташувати поперек на язичку 24. Його можна вирізати прямо в матеріалі кришки. Вигідним чином він зроблений так, що при натисканні язичка 24 він відривається, так як язичок 24 перекритий пояском, який при приведенні в дію важеля може відриватися.

Для гарантії того, що при підвищених температурах навколишнього середовища або інших умовах в діжці або бачку не утвориться надлишковий тиск, який буде небажано високим, секція у вигляді зводу 13, як це показано на фіг.1, може мати запобіжний клапан 27, який можна розмістити на кінці секції 13, поверненому в бік від ущільнювального елемента. Запобіжний клапан 27 відкривається вигідним чином при тиску, що перевищує 2 бар.

Крім цього натискна насадка може мати в трубці 2 зворотний клапан 20, як це показано на фіг.2.

Для легкості розміщення натискний насадки на діжці або бачку, край кришки 1//виконаний так, що може контактувати з верхнім краєм діжки або бачка завдяки простому фіксатора. Для цього край кришки 1//може мати розгорнуті в різні сторонѲодится в дію тоді, коли спрацьовує важіль 4, в результаті чого патрон з газом переміщається назустріч шпильці 5, розташованому на повзун 6. При цьому газ виходить в отвір 12, наявне в повзун. Повзун 6, що знаходиться в поглибленні 7, переміщається назустріч плунжеру 8, завдяки чому газ прагне в перший канал 14, що знаходиться в секції у формі склепіння 13, а потім далі, в камеру 17, оточену поршнем. В результаті цього плунжер 8, розташований в підшипниковому вкладиші 10, зсувається і з'єднується з першим кінцем коромисла 11, в результаті чого коромисло 11 нахиляється.

Другий кінець коромисла 11 контактує з поршнем, так що камера 17, оточена поршнем 16, з'єднується через другий канал з текучою середовищем 18 з трубкою 2, і газ, що міститься в камері 17, прагне при зниженні тиску в трубці 2 в ємність.

Перелік позначення

1 натискна насадка

1/кришка

1//край кришки

2 порожнисте тіло

3 патрон з вуглекислим газом

4 важеля пристрій

5 шип

6 повзун

7 поглиблення

8 плунжер

9 гумовий диск

10 підшипниковий вкладиш

11 коромисло

12 перше висверленное отвір

13 секція у вигляді зводу

14 перший канал

15 поверхня основи

16 поршень

17 �1 виїмки

22 підп'ятник

23 шарнір

24 язичок

25 поясок

26 поглиблення для патрона з газом

27 запобіжний клапан

28 ребра

1. Натискна насадка (1), підходяща для насаджування її на ємності з напоями для подачі в них тиску, причому натискна насадка (1) має:
- порожнисте тіло (2), яке з'єднане через клапанне пристрій з газовим патроном,
відрізняється тим, що
- патрон з газом розташований з можливістю переміщення назустріч шпильці (5) завдяки важеля пристрою (4),
- шип (5) розташований на повзуні (6), який встановлений у поглибленні (7) з можливістю переміщення назустріч плунжеру (8),
- на кінець плунжера (8), зверненому до шпильці (5), розташований ущільнювальний елемент,
- плунжер (8) розташований в підшипниковому вкладиші (10) з можливістю переміщення і з'єднаний з першим кінцем коромисла (11),
- повзун (6) має висверленное отвір (12) вздовж осі (А-А), що проходить через повзун,
- секція у вигляді зводу (13) з першим каналом (14) створює «текучий» з'єднання між поршнем (16) і висверленним отвором (12),
- поршень (16) прилягає до другого кінця коромисла (11), встановленого з можливістю нахилу в натискний насадці (1),
причому камера (17), оточена поршнем (16), має текуче сЏ тим, що газовий патрон являє собою патрон з вуглекислим газом (3) або патрон з киснем.

3. Натискна насадка (1) по п.1 або 2, який відрізняється тим, що натискна насадка (1) має кришку (1/) з краєм кришки (1//), і клапанне пристрій укріплено в кришці (1/), а, щонайменше, патрон з газом встановлений у поглибленні (26) в кришці (1/) з можливістю вилучення його звідти.

4. Натискна насадка (1) по п.1, що відрізняється тим, що поверхня підстави (15) поршня (16) більше, ніж поверхня підстави плунжера (8), утворена ущільнювальним елементом.

5. Натискна насадка (1) п.3, відрізняється тим, що важеля пристрій (4) розташована на зовнішній стороні кришки (1/).

6. Натискна насадка (1) по п.1, що відрізняється тим, що ущільнювальний елемент має форму диска, кільця або циліндра.

7. Натискна насадка (1) по п.1, що відрізняється тим, що ущільнювальний елемент виготовлений з гуми, тефлону, пружною пластмаси або іншого відповідного для цього матеріалу.

8. Натискна насадка (1) по п.1, що відрізняється тим, що секція у вигляді зводу (13) має запобіжний клапан (27).

9. Натискна насадка (1) за п.8, що відрізняється тим, що запобіжний клапан (27) розташований на кінці сводч�ющаяся тим, що запобіжний клапан (27) відкривається при перевищенні тиску 2 бар.

11. Натискна насадка (1) по п.1, що відрізняється тим, що ємність являє собою бочонок або бачок, переважно місткістю до 5 л і більшою місткістю до 10 л.

12. Натискна насадка (1) по п.1 або 11, відрізняється тим, що заокруглення (19) коромисла (11) створює опору на поверхні прилягання (19/) краю кришки (1//).

13. Натискна насадка (1) за п.12, відрізняється тим, що опора коромисла (11) виконана ексцентрично.

14. Натискна насадка (1) по п.1, що відрізняється тим, що в підлогою тілі (2) розташований зворотний клапан (20).

15. Натискна насадка (1) по п.11, відрізняється тим, що край кришки (1//) виконаний для контакту з верхнім краєм діжки або бачка.

16. Натискна насадка (1) по п.11, відрізняється тим, що край кришки (1//) має повернені в різні боки виїмки (21), що діють як пружини.

17. Натискна насадка (1) по п.1, що відрізняється тим, що патрон з газом впирається в переміщуваний підп'ятник (22), з'єднаний з важільним пристроєм (4) за допомогою шарніра (23).

18. Натискна насадка (1) п.3, відрізняється тим, що важеля пристрій (4) має язичок (24), врізаний в кришку (1/).

19. Натискна насадка (1ся при приведенні в дію коромисла (11).

20. Натискна насадка (1) по п.1, що відрізняється тим, що порожнисте тіло (2) підходить для охоплення його підйомної трубкою, яка сполучена із зливним краном.

21. Спосіб подачі тиску в ємності з напоями при застосуванні натискний насадки (1) по одному з пп.1-20, причому порожнисте тіло (2) оперативно пов'язане з газовим патроном через клапанне пристрій, що включає:
- приведення в дію важільного пристрою (4) - переміщення патрона з газом назустріч шпильці (5), розташованого на повзуні (6), причому газ прагне в отвір (12), що знаходиться в повзун (6),
- переміщення повзуна (6), розташованого в поглибленні (7), назустріч плунжеру (8), в результаті чого газ прагне в канал (14), що знаходиться в секції у вигляді зводу (13), і далі в камеру (17), оточену поршнем (16), та в результаті чого відбувається переміщення плунжера (8), розташованого в підшипниковому вкладиші (10),
- з'єднання плунжера (8) з першим кінцем коромисла (11), в результаті чого коромисло (11) нахиляється,
- контактування другого кінця коромисла (11) з поршнем (16), так що камера (17), оточена поршнем (16), наводиться в «поточне» з'єднання з порожнистим тілом (2) за допомогою другого каналу (18) і газ, що знаходиться в камері (17), прагне через порожнисте тіло (2) в емкост

 

Схожі патенти:

Пристрій і спосіб для створення рецепту напою для інтегрованої системи для дозування і перемішування/змішування інгредієнтів напою

Винахід відноситься до способу і пристрою для створення рецепту напою. Технічним результатом є створення рецепту напою і збереження створеного рецепта, причому збережений рецепт містить параметри, що включають параметри суміші для змішування великих частинок без зміни гранулярности та/або профілю перемішування для дроблення великих часток. Спосіб роботи комп'ютера в діалоговому режимі з пристроєм інтерфейсу для приготування рецепту напій для інтегрованої системи виготовлення напою, яка містить модуль дозування вибраних інгредієнтів в контейнер напою, і модуль перемішування/змішування інгредієнтів у контейнері напою, що містить етап, на якому: виконують на комп'ютері програму для створення рецепту напою, що містить: подання користувачеві на дисплеї пристрою користувальницького інтерфейсу одного або більше зображень на екрані, щоб користувач ввів параметри рецепту для рецепта напою; збереження введених параметрів рецепту як рецепту напою в пам'яті, пов'язаної з комп'ютером, і в подальшому виконання програми, яка відповідає вибору користувача зазначеного збереженого рецепту, щоб приготних частинок без зміни гранулярности та/або режим змішування для дроблення великих частинок і перекладу в тонкоподрібнений продукт для модуля перемішування та/або змішування для перемішування і/або змішування інгредієнтів у контейнері напою. 3 н. і 13 з.п. ф-ли, 63 іл.

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів, згідно якому беруть багатопотокову розливну систему, придатну для виготовлення набору продуктів. Відповідно до запропонованого способу додатково приймають замовлення на індивідуалізований продукт з набору продуктів. В замовленні вказано щонайменше одна характеристика індивідуалізованого продукту. Щонайменше одна характеристика містить принаймні одне з наступного: склад продукту, добавка для продукту, розмір упаковки, форма упаковки або зміст маркування. Відповідно до запропонованого способу додатково інструктують багатопотокову розливну систему для виготовлення індивідуалізованого продукту. Багатопотокова разливочні система володіє високою гігієнічністю, оскільки виготовляє індивідуалізований продукт без виконання операції для зменшення забруднення індивідуалізованого продукту інгредієнтами попереднього виготовленого продукту. 14 з.п. ф-ли, 30 іл.

Система і спосіб програмування варіантів дозування разливочном пристрої для приготування продуктів

Спосіб розливу деякої кількості обраного питного продукту з дозуванням містить асоціювання з апаратом для розливу інгредієнтів продукту для приготування вибраних продуктів, прийом вхідних даних, що містять одну або більше переваг, асоційованих з дозуванням, прийом команди на розлив обраного продукту, доступ до збереженої інформації, асоційованої з обраним продуктом, визначення кількості обраного продукту для розливу щонайменше частково на основі щонайменше частини одного або більше переваг і щонайменше частини інформації, доступ до якої зроблений. Потім розлив певної кількості обраного продукту у відповідь на прийняту команду. Розливний апарат містить матрицю для інгредієнтів для продуктів, запам'ятовуючий пристрій з можливістю зберігання інформації, асоційованої щонайменше з одним з вибраних продуктів, пристрій для введення даних, виконане з можливістю прийому одного або більше переваг, асоційованих з варіантами дозування, і контролер, виконаний з можливістю виконання набору команд. При цьому набір команд виконаний з можливістю прийому одного або більше переваг від устроного варіанти дозування принаймні для одного з вибраних продуктів щонайменше частково на основі частини переваг і щонайменше частини доступної інформації. Група винаходів забезпечує збільшення варіантів виготовлення напоїв та варіантів вибору ємностей за розміром, скорочення часу на розлив. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 12 іл.

Система і спосіб, що забезпечують реконфігурацію динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів

Винахід відноситься до системи і способу здійснення реконфігурації динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів

Вдосконалений автомат для продажу напоїв

Винахід відноситься до автоматів для продажу напоїв
Up!