Пристосування для догляду за порожниною рота

 

Рівень техніки

Даний винахід відноситься до пристосування для догляду за порожниною рота, що має засіб для очищення тканин і лікарський препарат для контакту з тканинами порожнини рота. За даними Американської асоціації стоматологів, головним джерелом неприємного запаху з рота у здорових людей є мікробний наліт на язику, коли бактеріальний шар накопичує організми і чужорідні залишки органічних речовин, які сприяють утворенню неприємного запаху з рота. Тканини порожнини рота і, в особливості, мови є затишним місцем для росту мікроорганізмів. Сосочковий характер поверхні язика створює унікальний по екології ділянка, яка являє собою поверхню надзвичайно великої площі і розташовує до накопичення бактерій порожнини рота. Анаеробна флора і бактерії, що мешкають на мові і інших м'яких тканинах порожнини рота, відіграють важливу роль у розвитку хронічного неприємного запаху з рота, який звичайно називається галітозом. Взагалі бактерії виробляють з'єднання летючої сірки (VSC). Якщо утворилася достатня кількість сірчаних сполук, в результаті може з'явитися неприємний запах або смердюче дихання.

Коротка су гнучке засіб для очищення тканин, яке забезпечує краще очищення і ефективне видалення бактерій і микроостатков органічних речовин, розташованих на поверхнях тканин порожнини рота.

Відповідно до одного аспекту, частина пристосування для догляду за порожниною рота, що має засіб для очищення, таке як головка зубної щітки, включає в себе, щонайменше, один зазор, що забезпечує гнучкість області пристосування для догляду за порожниною рота. Згідно іншого аспекту, зазори в голівці зубної щітки чи іншій частині пристосування для догляду за порожниною рота можуть бути заповнені еластичним або гнучким наповнювачем, щоб з'єднати дві частини головки, розділені зазором. Згідно ще одного аспекту, зазори в голівці зубної щітки можуть бути асиметричними, що дають різні можливості очищення і гнучкість.

Інші характеристики та переваги даного винаходу стануть очевидні з наступного опису у взаємозв'язку з наступними кресленнями.

Короткий опис креслень

На Фіг.1 представлений вид в перспективі зубної щітки, згідно з одним або більше аспектів показового варіанту здійснення, причому ручка зубної щітки показана частково;

На Фіг.2 представлений вид збоку зубної щітки, показааней;

На Фіг.4 представлений вид ззаду зубної щітки, має численні гнучкі області, згідно з одним або більше аспектів показового варіанту здійснення;

На Фіг.5 представлений вид ззаду зубної щітки, має асиметричну конфігурацію, згідно з одним або більше аспектів показового варіанту здійснення;

На Фіг.6 представлений вид збоку альтернативного варіанту здійснення зубної щітки, згідно з цим винаходу;

Фіг.7 ілюструє головку зубної щітки, що має зазори, заповнені еластичним матеріалом, згідно з одним або більше аспектів, описаних у цьому документі;

Фіг.8 являє собою вид поперечного перерізу зубної щітки, показаної на Фіг.7, взятого уздовж лінії А-А'.

Детальний опис винаходу

У цьому описі даний винахід описується на основі зубної щітки, але також може представляти собою інші пристосування для догляду за порожниною рота, в тому числі просто пристосування для очищення тканин порожнини рота. Далі, мається на увазі, що можуть застосовуватись інші варіанти здійснення і можуть проводитися структурні та функціональні модифікації без відступу від обсягу цього винаходу.

ФЎ, в цілому позначене позицією 100. Взагалі зубна щітка 100 включає в себе ручку 102 і головку 104. В цілому, зубна щітка 100 має поздовжню вісь L.

Ручка 102 зазвичай є елементом подовженої форми, пристосованим за розмірами для того, щоб користувач брав зубну щітку 100 і маніпулював нею. Ручка 102 може бути різної форми, різноманітних конструкцій, мати різну довжину. Ручка 102 може містити звужену ділянку, що прилягає безпосередньо до голівці 104. В одному варіанті конструкції, ручка 102 виготовлена як одне ціле з головкою 104, хоча можливі інші варіанти конструкції приєднання.

Головка 104 в цілому містить опорний елемент 106 і безліч елементів 108 для очищення зубів, які виступають з першої або лицьового боку, наприклад, сторони 110 головки 104. Безліч елементів 108 для очищення зубів можуть включати в себе очищаючі елементи відрізняються форм, розмірів і матеріалів. Опорний елемент 106 зазвичай виконаний у вигляді невід'ємної частини ручки 102 і підтримує елементи 108 для очищення зубів. Елементи 108 для очищення зубів можуть вважатися прикріпленими до голівці 104. В одному варіанті здійснення перший елемент 108 для очищення зубів сформований безліччю щетинок 112 (Фіг.1). Кровается, що щетинки 112 можуть мати вигляд пучків щетинок 112, в яких щетинки 112 мають істотно менший діаметр. Інші конфігурації щетинок 112 також є можливими, що є відомим. Як показано на Фіг.1, елементи 108 для очищення зубів виступають з боку 110 опорного елемента 106 і мають дистальні кінці, зазвичай визначають дистальну область 116 головки 104. Мається на увазі, що відповідні довжини елементів 108 для очищення зубів можуть змінюватись незалежно по необхідності. Елементи 108 для очищення зубів можуть бути прикріплені до опорного елемента 106 відомими способами, такими як приміщення їх всередину прорізів, утворених в опорному елементі 106.

Мається на увазі, що щетинки 112 можуть виготовлятися з поліамідної смоли (нейлону), хоча можуть використовуватися і інші матеріали. Щетинки 112 також мають в цілому круглу форму поперечного перерізу, але рівним чином можуть мати іншу форму поперечного перерізу. Діаметр щетинок 112 може відрізнятися в залежності від необхідного миючого дії щетинок 112.

Головка 104 далі засіб містить 109 для очищення тканин, сконструйоване для очищення тканин порожнини рота, таких як мова. У разі розташування, зображ�південній стороні 110 головки 104. Таке розташування дозволяє користувачеві чистити зуби, використовуючи бік 110 зубної щітки 100, і чистити мову або інші м'які тканини порожнини рота, використовуючи бік 114. Як доповнення або альтернативи, засіб 109 для очищення тканин може бути розташоване в інших місцях зубної щітки, в тому числі, на кінці ручки 102 в найдальшій точці від головки 104, уздовж країв зубної щітки і тому подібних. Відділення засоби 109 для очищення тканин від елементів 108 для очищення зубів може запобігти пошкодження або дискомфорт, які можуть виникнути внаслідок нанесення подряпин і/або інших травм м'яких тканин порожнини рота при використанні елементів 108 для очищення зубів. Далі, відносна висота елементів 108 для очищення зубів може перешкодити засобу 109 для очищення тканин досягти заданих тканин порожнини рота.

Засіб 109 для очищення тканин зазвичай сформовано за допомогою безлічі елементів 111, що контактують з тканиною (Фіг.1-3), які в конструкції утворюють потовщення і які тут для простоти далі описувати як «потовщення». У тому сенсі, в якому цей термін використовується в даному документі, в цілому мається на увазі, що «потовщення» включає в себе стовпчастий висле, потовщення, в кращому варіанті конструкції, має висоту, яка більше ширини біля основи потовщення (виміряної в самому довгому напрямку). Тим не менше потовщення можуть містити видатні частини, у яких ширина і висота приблизно однакові або висота трохи менше ширини основи. Більш того, в деяких обставин (наприклад, коли потовщення сходить на конус у напрямку до верхівки або включає в себе ділянку підстави, який звужується до меншої видатної частини), ширина підстави може бути істотно більше висоти.

Потовщення 111 дають можливість механічного видалення мікрофлори та інших сторонніх залишків органічних речовин з мови та інших поверхонь м'яких тканин усередині порожнини рота. Мова, в особливості, схильний розвитку бактеріального нальоту, який відомий тим, що в ньому накопичуються організми і залишки органічних речовин, які сприяють появі неприємного запаху з рота. Ця мікрофлора може перебувати в поглибленнях між сосочками на більшій частині верхньої поверхні мови, а також на інших поверхнях м'яких тканин порожнини рота. При терті або іншому способі контакту з поверхнею мови, наприклад, потовщення 111 �ків мови. Еластична конструкція кошти 109 для очищення тканин також дає можливість голівці 104 слідувати природним контурам поверхонь тканин порожнини рота, таких як мова, щоки, губи і ясна користувача. Більш того, потовщення 111 є, переважно, м'якими для того, щоб згинатися, наскільки необхідно, для розміщення поперек під час очищення поверхонь тканин порожнини рота. В одному варіанті конструкції потовщення 111 здатні згинатися і відхилятися від своєї відносної вертикальної осі по мірі того, як під час використання прикладається латеральне тиск. Така здатність згинатися збільшує комфорт і якість очищення поверхонь м'яких тканин.

Як видно на Фіг.1-3, одна конструкція кошти 109 для очищення тканин включає в себе потовщення 111, мають конічну або по суті конічну форму, хоча інші конфігурації також розглядаються. У тому сенсі, в якому ці терміни використовуються в даному документі, переважно, мається на увазі, що «конічний» або «має конічну форму» означає реальні конуси, елементи у формі усіченого конуса і інші форми, які сходять на конус до вузького кінця і, таким чином, нагадують конус, незалежно � Щодо Фіг.2, ділянка 113 підстави мають конічну форму елементів 111 для контакту з тканинами більше, ніж відповідний ділянку 115 кінчиків, і має більш широку площу поперечного перерізу для забезпечення ефективної міцності на зсув для того, щоб протистояти руху кошти 109 для очищення тканин вздовж поверхні м'яких тканин. Переважно менша ширина або діаметр ділянки 115 кінчиків в поєднанні з довжиною потовщення 111, має конічну форму, дає можливість потовщення 111 прочищати всередині заглиблень мови та інших поверхонь, щоб відчистити мікробний наліт та інші сторонні залишки органічних речовин з поверхонь м'яких тканин. Далі, дана конструкція дає можливість лікарського препарату ефективно проникати всередину заглиблень прилеглих сосочків мови для антибактеріального лікування.

У кращому варіанті конструкції, товщина або ширина підстави потовщення 111 становить 0,64 мм і, переважно, перебуває в діапазоні від близько 0,51 мм до близько 2,00 мм Кінчик 115 потовщення 111 становить 0,127 мм в ширину і, переважно, перебуває в діапазоні від близько 0,10 мм до близько 0,75 мм для оптимального проникнення між поглибленнями сосочків мови пользоватавляет 0,91 мм, переважно перебуває в діапазоні від близько 0,5 мм до 2,5 мм, і більш переважно, в діапазоні від близько 0,75 мм до близько 1,5 мм. Слід визнати, що вищезазначені розміри надані для загального відповідності типовому будовою мови людини, що не відхиляється від норми значно. Тим не менш можуть використовуватися потовщення 111 інших розмірів і форм, що не входять у вказані діапазони.

Як видно на Фіг.1-3, потовщення 111 можуть бути розташовані у вигляді концентричних кіл, рядів і петель 117, віднесених на радіальні відстані від центру головки 104. Дана конфігурація стимулює природні невеликі кругові рухи на поверхні язика та інших м'яких тканин для ефективного очищення тканини і сприяє потоку слини користувача для випуску усередині порожнини рота вивільняються речовин. Далі, рух головки і конструкція потовщення допомагають випускати вивільняються речовини всередину прилеглих сосочків мови. В одному варіанті конструкції, потовщення 111 на суміжних колах 117 можуть бути вирівняні радіально. Наприклад, суміжні кола 117 можуть мати потовщення 111, розташовані безпосередньо один за одним. Перше потовщення 111 тут названо распоолщения, йде в радіальному напрямку. В альтернативному варіанті конструкції суміжні кола 117 можуть розташовуватися в шаховому порядку, коли потовщення 111 не знаходяться безпосередньо радіально за іншим потовщенням. Конфігураційні дані дають можливість більш досконалого очищення поверхонь м'яких тканин через сприяння видалення мікрофлори та інших сторонніх залишків органічних речовин і перорального введення лікарського засобу, особливо, всередину заглиблень прилеглих сосочків мови. Тим не менше потовщення 111 можуть бути розташовані випадковим чином або за різними схемами розташування, яких незліченна кількість.

Відповідно до одного аспекту, головка зубної щітки, яка служить опорою для елементів засоби для очищення тканин, може бути розділена на незалежні чистячі області, як показано на Фіг.4. Зокрема, головка 401 зубної щітки може містити безліч проміжків 402, 404, які дозволяють областях 406-410 згинатися незалежно від інших областей. Така конфігурація дає можливість голівці 401 зубної щітки і елементів 414 засоби для очищення тканин і елементів для чищення зубів згинатися, щоб відповідати контурам очищуваних зон порожнини рота (наприклад, �т дистального поздовжнього кінця головки 401 зубної щітки (протилежної ручці 418) на відстань, менша всієї довжини головки 401. В одному варіанті конструкції, довжина головки 401 може визначатися областю зубної щітки, яка має елементи для очищення зубів або тканин. Дана конфігурація дозволяє голівці 401 мати по суті негнучку область, тобто область 412, сусідню з звуженим ділянкою 417 і ручкою 418, в той час як області 406, 408 і 410, мають пальцеобразную форму, згинаються незалежно один від одного. Таким чином, для зон порожнини рота, які можуть потребувати більш серйозною очищення, може використовуватися негнучка область 412 замість гнучких пальцеобразних областей 406, 408 та 410 або на додаток до них. Поряд з тим, що зазори 402 і 404 описуються як розташовані поздовжньо, дані зазори 402 і 404 також можуть розташовуватися поперечно (збоку). Наприклад, зазори 402 і 404 можуть проходити від одного бокового кінця головки 401 на відстань, меншу всієї ширини головки 401.

Як обговорювалося вище, поздовжні зазори 402 і 404 не проходять у всю довжину головки 401. Однак поздовжні зазори 402 і 404 проходять досить далеко всередину головки зубної щітки, щоб забезпечувати належну гнучкість і досить велику негнучку область. Таким чином, в одному або більше варіантах конструкції, співвідношення довжини області зазоения даного діапазону дає належну гнучкість у областях зазорів для того, щоб відповідати контурам порожнини рота при збереженні негнучкою області належного розміру для очищення різних зон порожнини рота.

У варіанті конструкції, іллюстріруемих на Фіг.4, розташування елементів 414 для очищення тканин (наприклад, потовщень) є орієнтованим на область. Тобто розташування або конфігурація елементів 414 для очищення тканин може бути специфічним для області, в якій вони розміщені. Наприклад, на Фіг.4 елементи 414 для очищення тканин мають конфігурацію серії концентричних кіл, що виходять з центру кожної з областей 406, 408, 410 і 412. В якості альтернативи, елементи 414 для очищення тканин можуть розташовуватися випадковим чином або з урахуванням конфігурації всієї головки.

Фіг.5 ілюструє іншу конструкцію головки зубної щітки, має асиметричне розташування зазорів 502-516. Головка 500 зубної щітки містить центральний поздовжній зазор 502, який проходить приблизно на половину довжини головки 500. Далі, кожна з областей, утворених поздовжнім зазором 502, містить ряд поперечних щілин. Зокрема, ліва область або ділянка зазору 502 (відповідно з орієнтацією, показаної на Фіг.5) може містити більше зазорів (тобто зазори 504-508)ія дозволяє користувачеві використовувати одну сторону (тобто праву сторону) головки 500 зубної щітки для більш рельєфних зон, потребують більш точного вигину елементів 518 для очищення тканин (що забезпечується більш близьким розташуванням зазорів 504-508 один до одного), а іншу сторону - для більш плоских і менш рельєфних зон. Незважаючи на те, що додавання в конструкцію поздовжнього зазору 502 забезпечує додатковий ступінь вигину, поздовжній зазор 502 може бути виключений в залежності від потреб і уподобань користувача. Інші асиметричні конфігурації зазорів також можуть застосовуватися для створення різних типів очищувальних областей.

Фіг.6 ілюструє ще одну конструкцію головки зубної щітки. Головка 600 зубної щітки містить два перехрещених зазору 602 і 604, які проходять діагонально через головку 600. Зазор 602 перетинає зазор 604. В одному або кількох варіантах конструкції один проміжок може ділити навпіл інший зазор. У той час як зазори 602 і 604 представлені як проходять від одного краю головки 600 до іншого, слід розуміти, що один або кілька зазорів 602 і 604 можуть не проходити повністю до другого краю. Зазори 602 і 604 утворюють три гнучкі очищаючі області або ділянки 606, 608 і 610 і одну негнучку область 612. Така конструкція може бути більш підходящим для контурів різних областей полост�стрировани і описані як лінійні, зазори можуть бути сформовані у вигляді вигинів, зигзагів тощо. На додаток, зазори можуть мати будь-яку ширину. У деяких випадках, зазори можуть бути заповнені еластомерним або іншим гнучким матеріалом, таким чином, поєднуючи дві області пристосування для догляду за порожниною рота, розділені зазором. Це може забезпечувати додаткову гнучкість областях зазору. На додаток, використання еластомірних або інших гнучких матеріалів для з'єднання областей головки зубної щітки дозволяє зазорам охоплювати області. Наприклад, Фіг.7 ілюструє головку 700 зубної щітки, що має зазори 702 та 704. Зазори 702 та 704 заповнені еластомерним матеріалом, що з'єднує гнучкі області 706 один з одним. Далі, в одному або більше варіантах конфігурації потовщення для очищення тканин також можуть бути сформовані на еластичному наповнювачі в зазорах (не показано) для забезпечення додаткового очищення.

Фіг.8 ілюструє вигляд поперечного перерізу головки 700 зубної щітки, взятого уздовж лінії перетину А-А'. Тоді як зазор 704 проходить на всю глибину головки 700 зубної щітки, зазор 702 проходить лише на частину глибини. Використання часткового зазору, такого як зазор 702, може забезпечити більшу сть за напрямком від зазору). Таким чином, головка зубної щітки, така як головка 700, може забезпечити більш жорстке очищення з боку 710 очищення зубів при більш гнучкому очищенні з боку 712 очищення тканин. Те, наскільки зазор 702 може проходити вглиб головки 700 зубної щітки, не досягаючи іншого її боку, може бути засноване на міцності і жорсткості матеріалу головки зубної щітки і необхідного максимального сталого зусилля (без поломки). Зазор 702 може займати щонайменше 98% товщини головки 700 залежно від обраних матеріалів.

Хоча обговорювалося опис кращого варіанту здійснення засоби для очищення тканин, слід розуміти, що переваги даного винаходу можуть бути також досягнуто з допомогою великої різноманітності конструкцій засоби для очищення тканин. Наприклад, елементи, що контактують з тканинами, можуть мати форму, відмінну від потовщень, таку як, наприклад, гребені або півсфери. Елементи, що контактують з тканинами, можуть бути сформовані на одній стороні, на частині сторони або сторін, на обох сторонах або по всій периферії засоби для очищення тканин. Нарешті, засіб для очищення тканин може бути виготовлено з нееластичного матеріалу або комбінації разлли електричної зубної щітки. Під час роботи, описані вище характеристики, окремо та/або в будь-якому поєднанні, покращують чистячі якості зубних щіток. Ці переваги досягаються також за допомогою очисних елементів і взаємно підсилюючого дії. Наприклад, гнучкі області головки зубної щітки можуть включати в себе вібруюче, коливальний або зворотно-поступальний рух, що ще більше покращує очищення. Тоді як різні особливості зубної щітки 100 працюють спільно для досягнення раніше описаних переваг, вважається, що індивідуальні особливості та їх суб-комбінації можуть використовуватися для отримання вищезазначених переваг без необхідності впровадження всіх цих особливостей. Дане унікальне поєднання елементів удосконалює і покращує якість очищення та відбілювання зубів зубними щітками. Мається на увазі, що позначення «перший» і «другий» використовуються в довідкових цілях і можуть бути замінені.

Хоча даний винахід описувалося щодо конкретних прикладів, включаючи кращі на даний момент варіанти здійснення даного винаходу, фахівці в даній області техніки візьмуть до уваги, що існує безліч варіацій і преобразованио, як викладено в прикладеній Формулі винаходу

1. Пристосування для догляду за порожниною рота, що містить:
головку, яка включає в себе центральний поздовжній зазор, причому зазначений центральний поздовжній зазор ділить голову на ліву і праву області, кожна з яких містить ряд поперечних зазорів, при цьому одна з областей має більше поперечних зазорів, ніж інша область;
безліч перших очищувальних елементів на першій стороні голівки.

2. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.1, в якому поперечні зазори однієї з областей розташовані ближче один до одного, ніж поперечні зазори інший з областей.

3. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.1, в якому зазначений центральний поздовжній зазор проходить тільки частково всередину головки.

4. Головка зубної щітки по п.1, в якій вказаний, щонайменше, один зазор заповнений еластомерним матеріалом. 

Схожі патенти:

Пристрій для догляду за порожниною рота

Запропоновано пристрій для догляду за порожниною рота, що містить головку; елемент для масажу ясен, відходить від її периферичної боку, безліч чистячих зуби елементів, розташованих на голівці і включають бічній чистить зуби елемент. Останній розташований всередину елемента для масажу ясен і примикає до нього. Елемент для масажу ясен забезпечує поперечну опору для бічного чистить зуби елемента під час чищення. 9 з.п. ф-ли, 20 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота

Запропоновано пристосування для догляду за порожниною рота, що містить ручку, прикріплену до неї голівку, яка має платформу, перший нерухомий перехідний елемент, який проходить з першої поверхні платформи головки, щонайменше, один рухливий несучий елемент, що утримується над першою поверхнею платформи головки допомогою першого нерухомого перехідного елемента і першого підтримує елемента. Причому перший підтримуючий елемент містить перший підсилює з'єднувач, з'єднаний з першим нерухомим перехідним елементом в першій точці з'єднання і з одним рухомим несучим елементом у другій точці з'єднання; а перша і друга точки з'єднання розташовані на протилежних сторонах поздовжньої осі головки. 4 з.п. ф-ли, 45 іл.

Пристосування для догляду за ротовою порожниною

Запропоновано пристосування для догляду за ротовою порожниною, зокрема, зубна щітка, яка містить голівку і безліч елементів для чищення зубів, підтримуваних головкою зубної щітки. Елементи для чищення зубів, переважно, містять еластомерний полірувальний елемент, що містить піднесений поглиблення для утримування засоби для чищення зубів, розташоване на відстані над головкою зубної щітки, при цьому полірувальний елемент складається з безлічі Y-образних полірувальних ланок. В іншому варіанті здійснення пристосування зубна щітка містить також щетинковий елемент, розташований, щонайменше, всередині еластомерного елемента. Наступний варіант здійснення пристосування описує зубну щітку, яка містить безліч щетинкових елементів, прикріплених до передньої чистячої. Кращі варіанти здійснення поглиблення включають повністю або частково закриту нижню частину для утримання та мінімізації втрати засоби для чистки зубів в процесі чищення. 3 н. і 19 з.п. ф-ли, 15 іл.

Зубна щітка (варіанти) та спосіб виготовлення зубної щітки (варіанти)

Зубна щітка містить рукоятку, голівку і з'єднану з нею, щонайменше, одну колодку. Колодка містить верхню і нижню поверхні і безліч отворів, розташованих між цими поверхнями. Пучки волокон щетини пропущені через вирізи, а нижні кінці волокон расплавлени для освіти щетинного покриття, покриває, щонайменше, частково нижню поверхню. При цьому, щонайменше, одна колодка забезпечена граничної частиною, що виступає з нижньої поверхні, або сходинкою на нижній поверхні колодки, які обмежують дискретні області фіксації щетинного розплаву. Передбачено чотири варіанти виконання зубної щітки. Винахід забезпечує високу якість і продуктивність чищення зубів. 6 н. і 32 з.п. ф-ли, 17 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота, що має очищувальний засіб для тканин

Пристосування (10) для догляду за порожниною рота включає в себе ручку (12) та головку (14), з'єднану з ручкою (12). Засіб (20) для очищення тканин розташоване на голівці (14) і має текстуровану поверхню (24) і безліч отворів (25), що проходять крізь нього. Кожен з безлічі елементів (26) для очищення тканин проходить через один з отворів і виступає назовні від головки (14). 14 з.п. ф-ли, 6 іл.

Зубна щітка

Група винаходів, що включає засіб догляду за порожниною рота і систему догляду за порожниною рота для зубної щітки, відноситься до області гігієни і призначена для догляду за порожниною рота. Засіб догляду за порожниною рота містить голівку, рукоятку і еластичний кожух. Еластичний кожух виконаний так, щоб покривати, щонайменше, частина рукоятки. Еластичний кожух виконаний як єдине ціле з підставкою, яка може міняти положення між першим положенням, спрямованим на голівці, і другим положенням, спрямованим від головки. Система догляду за порожниною рота для зубної щітки містить безліч взаємозамінних еластичних елементів, що містять різні об'ємні декоративні зображення в рамках певної тематики. Еластичні елементи мають форму, що дозволяє їм охоплювати, принаймні, частина ручки зубної щітки. Змінні еластичні елементи додатково покривають, щонайменше, частина головки зубної щітки в них. Технічний результат - розширення арсеналу технічних засобів зазначеного призначення. 2 н. і 6 з.п. ф-ли, 12 іл.

Зубна щітка

Винахід відноситься до зубної щітки з конфігурацією очищувальних елементів для забезпечення чудовою очищення м'яких тканин порожнини рота і зубів

Засіб догляду за порожниною рота, що має одну або більше рухомих секцій

Винахід відноситься до засобів догляду за порожниною рота, що має різні ознаки, які можуть включати очищувач для чищення поверхонь м'якої тканини в порожнині рота користувача, елементи для чищення зубів або для обробки зубів, рухливі деталі чистять, вібраційні механізми та/або ознаки захоплення ручки, а також способи їх виготовлення

Зубна щітка (варіанти) та спосіб її виготовлення

Винахід відноситься до утримуваної і приводиться в дію рукою зубної щітки або до зубної щітки з приводом, яка включає в себе ручку і головку

Зубна щітка з довільним круговим рухом головки

Винахід відноситься до санітарно-гігієнічних пристроїв

Електрична зубна щітка

Винахід відноситься до медицини, а саме до зубним щіткам з одночасним масажем м'яких тканин порожнини рота
Up!