Пристосування для догляду за порожниною рота

 

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ, ДО ЯКОЇ НАЛЕЖИТЬ ВИНАХІД

Даний винахід відноситься до пристосування для догляду за порожниною рота, що має різні елементи, які можуть включати в себе чистячий пристрій, призначений для очищення поверхонь м'яких тканин у роті користувача, елементи для чищення зубів або обробки зубів, рухливі чистячі елементи, вібраційні механізми та/або елементи для захоплення ручки.

ПЕРЕДУМОВИ СТВОРЕННЯ ВИНАХОДУ

Зубна щітка використовується для чищення зубів за допомогою видалення зубного каменю і нальоту з поверхонь зубів, а також для очищення тканин ясен, що оточують зуби. Звичайні зубні щітки, як правило, мають головку, має пучки щетинок, а також можуть мати чистячі конструктивні елементи інших типів. Існує безліч різних конфігурацій зубних щіток, які мають нерухомі та/або рухомі чистячі елементи з механічним приводом. Дані звичайні зубні щітки призначені для операцій чищення/поліровки зубів і, як правило, включають в себе частину, що представляє собою головку і призначену для операцій чищення/поліровки, і частина, що представляє собою ручку. Головка, як правило, має рівну або слегкие елементи з механічним приводом, призначені для чищення елементів.

Скребки для мови існують в якості пристроїв для видалення органічних микроотходов, які перебувають на мові користувача. Звичайні скребки для мови являють собою автономні пристрої, призначені для єдиної мети очищення мови користувача шляхом зіскоблювання. Дані звичайні пристрої, як правило, включають в себе ручку і скребкові частину і не включають в себе інші чистячі елементи.

Користувачі маніпулюють звичайними зубними щітками і шкребками для мови допомогою загарбання їх частин, що представляють собою ручки. Ручки, як правило, являють собою прості лінійні стрижні з порівняно твердого матеріалу, які не є зручними для користувача, не виконаними з можливістю легкого маніпулювання. Оскільки дані пристосування зазвичай використовуються у вологих умовах, їх ручки часто бувають слизькими під час використання.

Багато людей використовують безліч засобів для догляду за порожниною рота, таких як зубні щітки і скребки для мови, щодня для виконання безлічі завдань по догляду за порожниною рота. Наприклад, користувач може використовувати зубну щітку м користувач може знову використовувати зубну щітку для додаткового очищення своєї мови. Таким чином, користувач може використовувати різні пристосування для догляду за порожниною рота, переходячи від одного до іншого, під час однієї процедури у вологому середовищі.

Фиг.30 схематично ілюструє звичайну зубну щітку 19010, яка має головку 19012 і ручку 19014. Як показано, головка має щетинки 19016, що тягнуться від передньої поверхні платформи 19018 її голівки. Загальна товщина H1 головки, включаючи щетинки, знаходиться в межах від 15 мм до 20 мм для забезпечення можливості зручного використання зубної щітки більшістю дорослих людей.

Фиг.31 схематично ілюструє звичайне пристосування 19030, що представляє собою комбінацію зубної щітки і засоби для очищення мови, яке в основному є таким же, як зубна щітка 19010, за винятком того, що воно включає в себе засіб 19020 для очищення язика на його задній поверхні. Загальна товщина H2 головки знаходиться в межах від 16 до 20 мм для забезпечення розміщення засоби для очищення язика і для забезпечення можливості зручного використання пристосування більшістю дорослих людей. Як показано на фиг.31, платформа головки звичайних зубних щіток має товщину T від 5 мм до 8 мм

Звичайні зубні щітки мають чистячі елем�кого характеру кріплення чистячих елементів до головки зубної щітки орієнтація чистячих елементів є негнучкою, і, таким чином, звичайні зубні щітки не забезпечують оптимальної чищення зубів і ясен. Отже, контакт звичайних зубних щіток з зонами зубів, розташованими на більшій відстані від голівки, включаючи межпроксимальние проміжки між зубами, сильно утруднений.

КОРОТКИЙ ВИКЛАД СУТІ ВИНАХОДУ

Метою винаходу стало створення пристосування для догляду за порожниною рота, яке дозволило б уникнути недоліків відомий пристосувань і забезпечило оптимальну чищення зубів і ясен.

Зазначена мета була досягнута за рахунок створення пристосування для догляду за порожниною рота, що в першому варіанті його виконання згідно винаходу містить ручку; головку, прикріплену до ручки і має першу сторону і другу сторону, протилежну першій стороні; безліч елементів для очищення зубів, що проходять назовні головки з першої сторони; і засіб для очищення м'яких тканин, розташоване на другій стороні голівки і включає в себе першу частину з безліччю виступів, виконаних з еластомерного матеріалу і проходять назовні з другої сторони головки, і другу частину з безліччю щетинок, що проходять назовні з другої сторони головки.

Предпочтительх назовні з другої сторони головки.

Переважно друга частина розташована між першою і третьою частинами.

Переважно перша частина засоби для очищення м'яких тканин є дистальною частиною засоби для очищення м'яких тканин, а третя частина засоби для очищення м'яких тканин є проксимальної частиною засоби для очищення м'яких тканин.

Переважно багато щетинок проходить назовні з другої сторони головки на висоту від 1 мм до 6 мм

Пристосування може додатково містити вібраційний пристрій для передачі вібрацій голівці.

Переважно багато щетинок пов'язано разом з утворенням безлічі пучків, кожен з яких має ширину від 0,8 мм до 2,2 мм

Переважно щетинки є филаментними щетинками.

Переважно щетинки є рухомими в протилежних напрямках, перпендикулярних до другої сторони.

Зазначена мета досягається за рахунок створення пристосування для догляду за порожниною рота, яке у другому варіанті його виконання містить ручку; головку, прикріплену до ручки і має першу сторону і другу сторону, протилежну першій стороні; безліч елементів для очищення зубів, що проходять назовні з першої сторони голю частина з безліччю виступів, проходять назовні з другої сторони головки, і другу частину з безліччю щетинок, що проходять назовні з другої сторони головки.

Переважно безліч виступів першої частини виконані за одне ціле з головкою.

Переважно з другої сторони головки безліч щетинок проходить назовні на першу висоту, і безліч елементів для очищення зубів містять щетинки, які проходять назовні з першої сторони головки на другу висоту, перевищує першу висоту.

Крім того, зазначена мета досягається за рахунок створення пристосування для догляду за порожниною рота, що згідно третього варіанту виконання містить ручку; головку, прикріплену до ручки і має платформу головки; перший нерухомий перехідний елемент, який проходить з першої поверхні платформи головки; щонайменше один рухливий несучий елемент, що утримується над першою поверхнею платформи головки допомогою, щонайменше, першого нерухомого перехідного елемента і першого підтримує елемента; причому перший підтримуючий елемент містить перший підсилює з'єднувач, з'єднаний з першим нерухомим перехідним елементом в першій точці з'єднання і з, щонайменше принаймні, одним подвижпротивоположних сторонах поздовжньої осі головки.

Переважно пристосування додатково містить другий нерухомий перехідний елемент, що проходить від першої поверхні платформи головки, причому, щонайменше, один рухливий несучий елемент розташований між першим нерухомим перехідним елементом і другим нерухомим перехідним елементом, щонайменше, один рухливий несучий елемент утримується над першою поверхнею платформи головки допомогою першого і другого нерухомих перехідних елементів, першого підтримуючого елементу та другого допоміжного елемента, причому другий підтримуючий елемент містить другий підсилює з'єднувальний елемент, з'єднаний з, щонайменше, одним рухомим несучим елементом в третій точці з'єднання і з другим нерухомим перехідним елементом в четвертій точці з'єднання, і при цьому третя і четверта точки з'єднання розташовані на протилежних сторонах поздовжньої осі головки.

Переважно, перша і четверта точки з'єднання розташовані на першій стороні поздовжньої осі головки, а друга і третя точки з'єднання розташовані на другій стороні поздовжньої осі головки.

Переважно, підтримуючий елемент додатково містить упр�едпочтительно, пристосування додатково містить безліч елементів для чищення зубів, прикріплених до, щонайменше, одного рухомого перехідного елементу.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Далі винахід буде розглянуто більш докладно з посиланням на додані креслення, на яких:

Фіг.1 - вид в перспективі одного варіанта здійснення пристосування для догляду за порожниною рота, такого як зубна щітка, згідно з цим винаходом.

Фіг.2 - виконаний з частковим розрізом збоку зубної щітки, показаної на фіг.1.

Фіг.3 - вид у плані зверху зубної щітки, показаної на фіг.1 і 2.

Фіг.4 - вид збоку, аналогічний фіг.2, показаний з частковим вириваючи.

Фіг.5 - вид збоку, показує сайт містить щетинки частини голівки щітки згідно з одним аспектом винаходу.

Фіг.6 - виконаний з частковим розрізом збоку, показує сайт з фіг.5, включений у укомплектовану зубну щітку згідно з одним варіантом здійснення винаходу.

Фіг.7 - вигляд у перспективі частині, що представляє собою головку і передбаченої в пристосуванні для догляду за порожниною рота, згідно з одним варіантом здійснення винаходу.

Фіг.8 - вид збоку ч�s і показаної на фіг.7 і 8.

Фіг.10 - вид збоку частині, що представляє собою головку і передбаченої в пристосуванні для догляду за порожниною рота, згідно з одним варіантом здійснення винаходу.

Фіг.11 - вид зверху частині, що представляє собою головку і показаної на фіг.10.

Фіг.12 - вид зверху сторони засоби для очищення м'яких тканин у пристосуванні для догляду для порожниною рота у відповідності з додатковим варіантом здійснення винаходу.

Фіг.13 - частковий вид в перспективі пристосування для догляду за порожниною рота за фіг.12 без елементів для чищення зубів.

Фіг.14 - вид зверху пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності з додатковим варіантом здійснення винаходу.

Фіг.15 - частковий вид в перспективі пристосування для догляду за порожниною рота за фіг.14 без елементів для чищення зубів.

Фіг.16 - частковий вид в перспективі пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності з додатковим варіантом здійснення винаходу без елементів для чищення зубів.

Фиг.17 - вид зверху пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності з додатковим варіантом здійснення винаходу.

Фиг.18 - частковий вид в перспективі пристосування для догляду за * догляду за порожниною рота у відповідності з одним варіантом здійснення винаходу.

Фиг.20 - вид збоку пристосування для догляду за порожниною рота за фиг.19.

Фиг.21А - вид збоку додаткового варіанту здійснення пристосування для догляду за порожниною рота.

Фиг.21В - вид зверху утворює одне ціле вузла з миючими елементами пристосування для догляду за порожниною рота.

Фиг.22А - вид збоку іншого варіанту здійснення пристосування для догляду за порожниною рота.

Фиг.22В - пристосування для догляду за порожниною рота за фиг.22А, що входить в контакт з зубом.

Фиг.23А - вид зверху пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності із ще одним варіантом здійснення винаходу.

Фиг.23В - вид збоку пристосування для догляду за порожниною рота за фиг.23А.

Фиг.24А - вид зверху пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності із ще одним варіантом здійснення винаходу.

Фиг.24В - вид збоку пристосування для догляду за порожниною рота з фиг.24А.

Фиг.25А - вид зверху головки пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності із ще одним варіантом здійснення винаходу.

Фиг.25В - вид збоку пристосування для догляду за порожниною рота за фиг.25А.

Фиг.25С - вид зверху головки пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності із ще одним варіантом осущессверху головки пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності із ще одним варіантом здійснення винаходу.

Фиг.26 - вигляд у перспективі знизу головки пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності із ще одним варіантом здійснення винаходу.

Фиг.27 - перетин пристосування для догляду за порожниною рота за фиг.26.

Фиг.28 - вид збоку пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності із ще одним варіантом здійснення винаходу.

Фиг.29 - вигляд у перспективі знизу головки пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності із ще одним варіантом здійснення винаходу.

Фиг.30 і 31 - види збоку зубних щіток, відомих в даній області техніки.

Фиг.32 - вид збоку частині, що представляє собою головку і передбаченої в конфігурації пристосування для догляду за порожниною рота, згідно з одним або декількома аспектами ілюстративного варіанту здійснення.

Фиг.33 - виконаний з просторовим розділенням елементів вигляд у перспективі головки пристосування для догляду за порожниною рота за фиг.32.

Фиг.34 - виконане з просторовим розділенням елементів розтин головки пристосування для догляду за порожниною рота з фиг.32, виконане по лінії 34-34 на фиг.33.

Фиг.35 - ілюстрація способу формування пристосування для догляду за порожниною рота, що має мноествления.

Фиг.36 - виконаний з просторовим розділенням елементів вигляд у перспективі головки пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності з одним або декількома аспектами ілюстративного варіанту здійснення.

Фиг.37 - виконане з просторовим розділенням елементів розтин головки пристосування для догляду за порожниною рота з фиг.36, виконане по лінії 37-37 на фиг.36.

Фиг.38 - виконаний з просторовим розділенням елементів вигляд у перспективі головки пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності з одним або декількома аспектами ілюстративного варіанту здійснення.

Фиг.39 - виконане з просторовим розділенням елементів розтин головки пристосування для догляду за порожниною рота з фиг.38, виконане по лінії 39-39 на фиг.38.

Фиг.40 - ілюстрація способу формування пристосування для догляду за порожниною рота, що має безліч головок зі щетинками, згідно з одним або декількома аспектами ілюстративного варіанту здійснення.

Фиг.41 - вид зверху частині, що представляє собою головку і передбаченої в конфігурації пристосування для догляду за порожниною рота, згідно з одним або декількома аспектами ілюстративного ва�е по лінії 43-43 переріз частини, представляє собою голівку, з фиг.41.

Фиг.44 - виконане по лінії 43-43 переріз альтернативної конфігурації частині, що представляє собою голівку, по фиг.42.

Фиг.45 - ілюстрація способу формування пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності з одним або декількома аспектами ілюстративного варіанту здійснення.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ

Надалі описані аспекти винаходи у вигляді різних конфігурацій пристосування для догляду за порожниною рота, які представляють безліч різних елементів/ознак і функцій. Незважаючи на те, що дані аспекти розкриті в контексті певних наведених в якості прикладу варіантів здійснення, згідно з винаходом розроблено пристосування для догляду за порожниною рота, яке включає в себе один або кілька ознак, описаних тут. Пристосування для догляду за порожниною рота може включати в себе перший ознака, описаний тут при розгляді однієї наведеною в якості прикладу конфігурації, а також другий ознака, описаний тут при розгляді іншої наведеною в якості прикладу конфігурації.

Іншими словами, винахід передбачає можливість змішування і злагоди�блении для догляду за порожниною рота. Таким чином, даний винаходу забезпечує можливість вибору комбінації конфігурацій чистячих елементів, конфігурацій засобів для очищення тканин, елементів ручки, елементів для захоплювання, елементів механічного приводу, матеріалів і орієнтацій і т.д. для досягнення намічених результатів і для забезпечення додаткових переваг з точки зору гігієни порожнини рота, таких як поліпшена чищення, полірування зубів, відбілювання зубів, очищення мови, масаж ясен і т.д.

Термін «чистячі елементи» призначений для використання його в загальному сенсі, при цьому він може охоплювати елементи для чищення, обробки, полірування, відбілювання, соскребания, відтирання і т.д. До чистячих елементів можуть ставитися нейлонові щетинки або щетинки з волокон, масажні елементи і еластомірні пальцеподібні елементи або стінки, розташовані у вигляді конфігурації з круглим перетином або заданої конфігурації будь-якого типу, що включає в себе прямолінійні ділянки або синусоїдальні ділянки, але чистячі елементи не обмежені вищевказаними. Чистячі елементи у вигляді щетинок можуть бути прикріплені до гнучкої мембрані або перемичці допомогою технології формування зі вставкою, установ�мбране або інших процесів.

Тут розкрито безліч різних конфігурацій пристосування для догляду за порожниною рота. Одна конфігурація являє собою пристосування для догляду за порожниною рота, що має безліч груп чистячих елементів, які прикріплені специфічним чином до голівці пристосування для догляду за порожниною рота для того, щоб сприяти гнучкому орієнтування деяких груп щодо зубів і ясен, що піддаються чищенню. Наприклад, групи головки можуть взаємодіяти для «охоплення» окремих зубів, в результаті чого забезпечується більш глибоке проникнення чистячих/обробних елементів між зубами. Подібні конфігурації можуть забезпечити ефективну загальну чистку, наприклад, за рахунок незалежного переміщення груп чистячих елементів відносно головки і один щодо одного. Дана конфігурація та інші описані нижче.

Фіг.1-4 ілюструють зубну щітку 610 згідно з одним варіантом здійснення цього винаходу. Як показано на даних фігурах, зубна щітка 610 включає в себе подовжену ручку 612 з головкою 614, приєднаної до ручки і тягнеться від ручки. Головка 614 розділена на безліч окремих чистячих зон, які розташовані на некотостальном кінці головки 614 і виступає назовні від основної корпусної частини 930 (фіг.4) головки. Підстава 616 включає в себе, щонайменше, один і переважно безліч чистячих елементів 618. Головка 614 додатково включає в себе підставу або опорний елемент 620 на проксимальному кінці головки 614. Чистячі елементи 618 також простягаються назовні від підстави 620.

Між спеціальними зонами, які включають в себе підстави 616 та 620, закріплені два перехідних елемента 622, 624. Кожен перехідний елемент передбачений щонайменше з одним і переважно з безліччю чистячих елементів. Як описано пізніше, перехідні елементи 622, 624 мають велику ступінь свободи, ніж підстави 616, 620. У кращому варіанті реалізації винаходу на практиці перехідні елементи 622, 624 являють собою пружні елементи, так що чистячі елементи на перехідних елементах додають деякий діапазон переміщення за межами чистячих елементів 618, які є, по суті, статичними або нерухомими. Оскільки різні чистячі елементи відокремлені один від одного, наприклад, каналами 728, які проходять через всю голівку 614 в поперечному напрямку, і оскільки перехідні елементи 622, 624 є еластичними, чистячі елементи 626 можуть володіти здатністю до повороту на 360 градусів остю матеріалу до вигину.

Таким чином, у зубній щітці 610 утворена головка 614, у якої передня (дистальна кінцева) і задня (проксимальна кінцева) зони перебувають у відносно фіксованому положенні і в якій чистячі/обробні елементи, такі як пучки щетинок 618, не мають ніякої додаткової ступеня рухливості. Однак середня частина головки 614 має дві зони чистячих елементів 626, які можуть повертатися на 360 градусів.

Як показано на фіг.4, головка 614 включає в себе основну корпусні частина 930, яка служить опорою для підстав і перехідних елементів. Основна частина 930 і підстави 616 та 620 переважно виготовлені зі звичайних твердих пластиків, наприклад, таких як поліпропілен, широко використовуються при виготовленні ручок і головок зубних щіток. Однак перехідні елементи 622, 624 виконані так, щоб вони були пружними. У кращому варіанті здійснення даного винаходу на практиці пружність перехідних елементів 622, 624 забезпечується шляхом виконання балочного елемента 932 з малим діаметром, який простягається від основної корпусної частини 930 головки зубної щітки. Балковий елемент 932 приєднаний до нижньої частини тонкого вкладиша або пластини 934, яка образу�ам 934 може бути здійснено при використанні різних чистячих елементів, таких як щетинки та інші чистячі матеріали, відомими способами кріплення.

Бажана гнучкість або пружність перехідних елементів 622, 624 збільшується за рахунок охоплення тонких балкових елементів 932 еластичним матеріалом 936 під час багатокомпонентного процесу лиття під тиском. Еластичний матеріал 936 є пружним, так що балкові елементи 932 відновлюють свою початкову форму або повертаються в їх початкове положення. Дана дія при поверненні створює активний рух у напрямку, протилежному напрямку згинання балочного елемента, що сприяє чищенні зубів за рахунок введення додаткових ходів при чищенні щіткою.

Як найкраще показано на фіг.1, 2 і 4, перехідні елементи 622, 624 мають розширену частину, спрямовану до основної частини 930. Опорні вкладиші 934 також розширені. Кожен перехідний елемент має вузьку або має зменшений діаметр, центральну частину 938, розташовану в проміжному положенні відносно довжини кожного перехідного елемента в поздовжньому напрямку. Таким чином, кожен перехідний елемент має, по суті, грибоподібну форму.

Балковий елемент 932 може мати будь-яку придатну форму, наприклад, з поперечним сечЋй розмір або малий діаметр балочному елементу, щоб підвищити здатність балочного елемента до згинання. Еластомер 936 можна розглядати як безперервний шар будь-якої відповідної товщини, який закриває всю центральну зону головки 614, як проілюстровано, так що обидва перехідних елемента 622, 624 вбудовані як компонент з одного і того ж еластичного матеріалу. Частина головки 614, яка включає в себе перехідні елементи 622, 624, може бути утворена у вигляді окремого підвузла, аналогічного подузлу, описаному пізніше у зв'язку з фіг.5 і 6.

Незважаючи на те, що винахід може бути реалізовано на практиці при одній підставі і одному перехідному елементі і може бути реалізовано на практиці при підставі, що має деяку, але меншу ступінь гнучкості, ніж перехідний елемент, винахід переважно реалізують на практиці так, щоб підстава була, по суті, статичним або нерухомим. Крім того, винахід переважно реалізують на практиці так, щоб було передбачено безліч подібних підстав і безліч перехідних елементів. Креслення ілюструють конфігурацію винаходу, в якій є лише чотири окремі чистячі зони з перехідними елементами, розташованими в центральній частині головки 614. Ізя безліч щетинок або пучків на кожному підставі і кожному перехідному елементі.

Як проілюстровано на фіг.3 і 4, кожну підставу 616 та 620 і кожен перехідний елемент 622 і 624 може мати, по суті, овальну зовнішню поверхню. Підстави і перехідні елементи вирівняні в поздовжньому напрямку, але відокремлені один від одного поглибленнями або відкритими зонами, які утворюють канали 728. Як також проілюстровано на фіг.3, перехідні елементи можуть мати велику зовнішню поверхню або несучу поверхню для чищення елементів, ніж підстави.

Як показано на фіг.2, термінальні поверхні чистячих елементів 618 і 626 скошені так, що термінальні поверхні чистячих елементів 618 будуть скошені назовні в напрямку до центру голівки 614, в той час як термінальні поверхні чистячих елементів 626 будуть скошені назовні в напрямку від центру головки 614. Таким чином, найвищі точки кожної групи чистячих елементів 618 і сусідній з нею групи чистячих елементів 626 будуть, по суті, спрямовані один до одного для кожної пари, що включає підставу і перехідний елемент 616, 622 і 620, 624.

Чистячі елементи будь-якого придатного виду можуть бути використані в якості засобів для чищення елементів 618 і 626 при широкій реалізації даного винаходу на практиці. Термін «чистячі элемиалов як чистячих елементів зубних щіток може забезпечити різні ефекти. З метою забезпечення кращого видалення плям гумоподібний матеріал або еластомер може бути використаний в поєднанні із звичайними щетинками або може бути використаний сам по собі для додання блиску зубам/очищення зубів.

Слід розуміти, що певна ілюстрація чистячих елементів наведена тільки в цілях демонстрації прикладу. Винахід може бути реалізовано на практиці з різними комбінаціями однакових або різних конфігурацій чистячих елементів (таких як прикріплені скобами щетинки, щетинки, об'єднані в пучки без закріплює елемента (по технології AFT - anchor-free tufting), або щетинки, закріплені за допомогою технології лиття під тиском зі вставкою (IMT - in-molded technology), тощо) та/або з однаковими матеріалами щетинок або чистячих елементів (таких як нейлонові щетинки, спіральні щетинки, гумові щетинки тощо). Аналогічним чином, незважаючи на те, що фіг.2 ілюструє чистячі елементи, по суті, перпендикулярні до зовнішньої поверхні головки 614, деякі або всі з чистячих елементів можуть бути нахилені під різними кутами відносно зовнішньої поверхні головки 614. Отже, існує можливість вибору комбінації конфігурацій, матеріалів і орие�загальноосвітніх переваг з точки зору гігієни порожнини рота, подібних покращеної очищення, поліруванню зубів, відбілювання зубів і/або масажу ясен.

Фіг.5-6 ілюструють додатковий варіант здійснення даного винаходу. Зубна щітка 1110A має здатність до забезпечення гнучкої опори для щетинок 1026A, 1126A в заданих зонах. Гнучкість забезпечується за допомогою виконання зон 1034A, 1134A утримування пучків у вигляді пластин, які у поєднанні з ніжками 1038A, 1138A утворюють перехідні елементи грибоподібної форми. Ніжка 1038A, 1138A гриба виконана гнучкою для забезпечення можливості переміщення пластини 1034A, 1134A, заповненої щетинками або хімічними елементами 1026A, 1126A, в різних напрямках під час чищення щіткою, як описано у відношенні гнучких перехідних елементів з фіг.1-4.

Фіг.5-6 показують зубну щітку 1110A і, зокрема, призначену для чищення елементів або щетинок, несучу частину 1023, 1123 головки 1114A. Як показано на фіг.5, несуча частина 1023, призначена для щетинок або чистячих елементів, утворює вихідний сайт. Даний сайт утворюють допомогою введення чистячих елементів 1026A в порожнину прес-форми, в яку пластик вводять під тиском. За міру охолодження матеріалу, введеного під тиском, він захоплює щетинки або чистячі елем�національної гнучкості та належного утримування пучків та частина компонента для утримання щетинок або підвузла 1023, яка містить пластини 1034A, ніжки 1038A і сполучає опору 1025, переважно представляє собою суміш поліпропілену (PP) і м'якого термопластичного еластомеру (ТРЕ). При з'єднанні суміші поліпропілену і термопластичного еластомеру зі щетинками 1026A утворюється вузол 1023. Потім поверх підвузла 1023 отформовивают ручку 1112A і головку 1114A всієї зубної щітки під час другого циклу лиття під тиском для освіти закінченою зубної щітки 1110A, показаної на фіг.6. При бажанні або необхідності спочатку можуть бути виготовлені вся ручка 1112A і головка 1114A без підвузла 1123, а потім може бути виготовлений сайт або частину 1123 для утримування щетинок. Незважаючи на те, що був описаний технологічний процес формування зі вставкою (IMT), сайт також може бути утворений за допомогою використання процесу утворення пучків без закріплює елемента (AFT), в якому, наприклад, чистячі елементи сплавляють разом і потім забезпечується захоплення їх всередині пластин.

Слід розуміти, що винахід, описане на фіг.5-6, може бути реалізоване на практиці, при цьому всі частини головки 1114A будуть включати в себе гнучкі грибоподібні секції без менш гнучких базових частин, таких як підстави 616 та 620 по фіг.1-4. АналогичЃществления за фіг.1-4 для утворення двох або більше центральних перехідних елементів у вигляді одного підвузла, початково виготовляється окремо від решти частини головки 1114A. Закінчену зубну щітку виготовляють у другому технологічному процесі лиття під тиском, в якому сайт, що має сполучені один з одним перехідні елементи 622, 624, буде допомогою формування приєднаний до ручки 612 і голівці 614, виготовленим з більш жорсткого матеріалу.

Як зазначено, фіг.2 ілюструє термінальні поверхні чистячих елементів 618 і 626, скошені в напрямку вгору і вниз або зигзагоподібно. Фіг.5-6 показують альтернативне скошування, при якому термінальні поверхні утворюють гладку, плавну, увігнуту поверхню. При бажанні можуть бути використані інші форми, такі як плоска форма, для термінальних поверхонь або опукла форма, а також зигзагоподібна форма або форма зі скошуванням вгору і вниз, показана на фіг.2. Аналогічним чином, термінальні кінці чистячих елементів у варіанті здійснення за фіг.1-4, а також чистячих елементів по фіг.5-6, можуть мати різні форми, такі як зигзагоподібна, опукла, увігнута або плоска.

Фіг.7-25E показують додаткові варіанти здійснення винаходу, які додатково ілюструють можливість комбініров�ения для догляду за порожниною рота. Фіг.7-25E розкривають конфігурації пристосувань для догляду за порожниною рота, в яких передбачений елемент для чищення зубів, який має окремі групи чистячих елементів, кожна з яких може бути закріплена на нерухомому підставі або гнучкому перехідному елементі, і в яких може бути передбачено засіб для чищення м'яких тканин крім елемента для чищення зубів. Конфігурації можуть представляти собою пристрої з приводом або ручні пристрої, і ручки можуть включати в себе захвачують елементи. По суті, пристосування для догляду за порожниною рота, розкриті на фіг.7-25E, по суті, включають в себе аспекти, розглянуті у зв'язку з фіг.1-6, що відносяться до груп чистячих елементів, які можуть включати в себе гнучкі перехідні елементи. Слід розуміти, що разом з даними конфігураціями можуть бути використані інші елементи, такі як елементи з механічним приводом, розглянуті одночасно перебувають на розгляді заявки на патент США 11/122224 і 10/768363 (тобто головки різних описаних варіантів здійснення в даному випадку можуть являти собою вібраційні головки), і елементи для чищення зубів, розглянуті в описі.

Фіг.7-9 ілюструють приспоя винаходу. Як показано на даних фігурах, зубна щітка 9910 включає в себе головку 9914 і ручку 8103. Ручка 8103 може бути утворена у відповідності з ідеями заявки на патент США 10/902257, поданої 30 липня 2004, включеної в даний опис шляхом посилання, хоча також можуть бути використані інші конфігурації ручки, такі як ручка 612, 1112A, показана на фіг.1-6. Головка 9914 є в основному такий же, як головка 614, розглянута у зв'язку з фіг.1-6, за винятком чистячих елементів 9918 і фасонної поверхні 9940, передбаченої на стороні голівки, протилежній по відношенню до чистячих елементів. Таким чином, головка 9914, по суті, включає в себе підстави 616 та 620, які забезпечують опору відповідно для чищення елементів 9942 і 9944 в основному в статичної конфігурації. Головка 9914 також включає в себе перехідні елементи 622 і 624, розташовані між підставами для забезпечення опори для чищення елементів 9946 і 9948. Як розглянуто у зв'язку з фіг.1-6, перехідні елементи 622 і 624 можуть забезпечити гнучкі опори для чищення елементів 9946 і 9948, прикріплених до них, і можуть забезпечити можливість повороту та/або коливання чистячих елементів 9946 і 9948.

Фіг.7 показує фасонную поверхню 9940, передбачає поглиблене вивчення окре�чає виступи 9950 і западини 9952 для утворення поверхні кочення або хвилястої поверхні на задній поверхні головки. Поверхня 9940 може бути порівняно гладкою для використання при масажуванні тканин у порожнині рота, і, як проілюстровано на фіг.10 і 12-18, поверхня може включати в себе елементи для очищення м'яких тканин, призначені для входу в контакт з м'якими тканинами порожнини рота і забезпечення переваг їх очищення.

Фіг.9 являє собою вид зверху головки 9914, який показує конфігурацію елементів 9918 для чищення зубів, призначених для використання разом з головкою 9914. Чистячі елементи 9918 можуть бути утворені з еластомерних стінових елементів, подовжених пучків щетинок або чистячих елементів інших типів, які є незалежно гнучкими. Таким чином, чистячі елементи забезпечують можливість отримання обмеженого і регульованого потоку засоби для догляду за зубами (зубної пасти, зубного порошку тощо), а також підтримання достатньої гнучкості для забезпечення поліпшеного чищення зубів користувача та стимуляції ясен користувача за допомогою чистячих елементів.

Чистячі елементи 9918 орієнтовані для входу в контакт з поверхнями, що підлягають очищенню, в основному в напрямку A наміченого додатка (див. фіг.8), яке, по суті, перпендикул� вирівняні (не нахилені) щодо направлення A і розташовані під кутом до напрямку A (нахилені). Схема розташування похилих і ненаклонних чистячих елементів забезпечує ефективне контактування і очищення поверхонь порожнини рота, при цьому контактування і очищення додатково поліпшуються допомогою конфігурації рухомих перехідних елементів. Чистячі елементи 9946 і 9948, закріплені на перехідних елементах 622 і 624, виконані з можливістю контакту з зубами, яснами та іншими поверхнями користувача різними способами, в яких використовується перевага їх конфігурації, що забезпечує гнучку опору. По суті, чистячі елементи 9946 і 9948 включають в себе спрямовані вперед елементи 9951, нахилені до переднього кінця головки, і спрямовані назад елементи 9952, нахилені до ручки. Як показано, спрямовані вперед і назад елементи 9951, 9953 переважно розташовані з передньої і задньої сторін відповідних їм, перехідних елементів і, що більш переважно, розташовані в кутових зонах перехідних елементів. Подібне розташування і орієнтація збільшують ймовірність того, що елементи 9951 і 9953 будуть входити в контакт з поверхнею, яка підлягає очищенню, перш, ніж інші чистячі елементи на відповідному перехідному елементі, що буде способствоват�ками з даною поверхнею.

Наприклад, при переміщенні пристосування 9910 для догляду за порожниною рота вперед так, що головка 9914 забезпечує напрям зубної щітки, нахилені вперед елементи 9951 будуть входити в контакт з поверхнями, що підлягають очищенню, спочатку, перш ніж спрямовані назад елементи 9953 або інші засоби елементи, розташовані між елементами 9951 і 9953. Кут нахилу елементів 9951 вперед сприятиме згинання перехідних елементів 622 і 624 тому, коли нахилені вперед елементи ввійдуть в контакт з поверхнею, яка підлягає очищенню, під час переміщення зубної щітки вперед. Згинання перехідних елементів назад і їх вплив при отскаківаніе їх вперед у відповідь на вигинання дозволяють підвищити ефективність чищення, забезпечувану хімічними елементами 9946 і 9948, розташованими на перехідних елементах. Похила конфігурація елементів 9951 і 9953 забезпечує поліпшення згинання перехідних елементів в порівнянні з альтернативними варіантами здійснення, в яких чистячі елементи розташовані перпендикулярно поверхні зубної щітки і не нахилені ні вперед, ні назад.

Чистячі елементи 9946 і 9948 перехідних елементів також включають в себе ненаклонние чистячі елементи 9954, кіт 9948 включають в себе дві вигнуті, вертикальні виступаючі вгору стінки 9956 в центральній частині перехідних елементів. Подібні стінки можуть бути утворені у вигляді сильно ущільненого пучка щетинок допомогою технологічного процесу формування зі вставкою (IMT) або технологічного процесу утворення пучків без закріплює елемента (AFT), або подібні стінки можуть включати в себе еластомірні елементи. Також можливі інші конфігурації. Кожна зі стінок у парі 9956 має увігнуту бік, розташовану навпроти увігнутої сторони іншої стінки в парі. Вигнута конфігурація і протилежні опуклі сторони вертикальних виступаючих вгору стінок 9956 забезпечують поліпшення утримування засоби для догляду за зубами між ними під час використання пристосування для догляду за порожниною рота. Крім того, вигнута конфігурація забезпечує наявність пари жорстких стінок, що в центральному місці перехідного елемента забезпечує опору для перехідного елемента для запобігання надмірного згинання чистячих елементів 9946, 9948.

Чистячі елементи 9942 і 9944, розташовані на статичних підставах 616 та 620, виконані з конфігурацією, що забезпечує можливість їх взаємодії з хімічними елементами 9946 і 9948 на поданий включає в себе пучок 9960 щетинок, ряд вертикальних виступаючих вгору стінок 9962 і похилі чистячі елементи 9964, 9966. Пучок 9960 щетинок являє собою, по суті, ненаклонний стовпчик, який ефективно проникає у зазори і поглиблення між елементами в порожнині рота (наприклад, зубами).

Ряд вертикальних виступаючих вгору стінок 9962 розташований так, що вони утворюють, по суті, увігнуту стінку, спрямовану до іншим миючим елементів 9918. Таким чином, увігнута стінка 9962 на передньому підставі 616 має увігнуту бік, спрямовану назад до ручки, і увігнута стінка на задньому підставі 620 має увігнуту стінку, спрямовану вперед до інших щетинкам 9918. При такій конфігурації протилежні увігнуті стінки взаємодіють для утримування засоби для догляду за зубами в межах зони щетинок 9918 їх допомогою увігнутої форми, яка забезпечує охоплення засоби для догляду за зубами, а також за допомогою малих зазорів між вертикальними виступаючими вгору стінками, які утворюють увігнуті стінки, які забезпечують зменшення витікання засоби для догляду за зубами між ними. Крім того, вертикальні виступаючі вгору стінки, утворюють увігнуті стінки, являють собою ненаклонние чистячі згибанию чистячих елементів у разі додатки користувачем надлишкового спрямованого вниз зусилля.

Похилі чистячі елементи 9962 і 9964 нахилені у напрямку до рухомим перехідним елементів 622 і 624 для взаємодії з хімічними елементами 9946 і 9948, прикріпленими до них, для ефективного очищення поверхонь в порожнині рота. По суті, заднє підстава 620 включає в себе нахилені вперед елементи 9964, і переднє підстава 616 включає в себе нахилені назад елементи 9966. Похилі чистячі елементи 9962 і 9964 розташовані поруч один з одним усередині по відношенню до відповідної парі похилих чистячих елементів 9950 і 9952 рухомих перехідних елементів. Таким чином, при згинанні перехідних елементів взад і вперед похилі чистячі елементи 9962 і 9964 розміщуються між відповідними похилими хімічними елементами 9964 і 9966. Це забезпечує вплив, подібний до дії ножиць, яке дозволяє підвищити ефективність чищення і уникнути зіткнення» між протилежними хімічними елементами 9964, 9966 і 9962, 9964, яке може викликати обмеження переміщення перехідних елементів.

Чистячі елементи, описані в зв'язку з варіантом здійснення за фіг.7-9, а також в наведених нижче варіантах здійснення, переважно утворюють допомогою використання технологічний компле�а технологія полегшує розміщення чистячих елементів з конструкціями, які відрізняються від традиційного прикріпленого скобами, перпендикулярного пучка. При використанні технології освіти пучків без закріплює елемента (AFT) закріплюють кінці чистячих елементів сплавляють разом для утворення блоку чистячих елементів, який потім може бути розміщений на пластині головки з різними розмірами, кутами і орієнтаціями. Таким чином, блоки чистячих елементів, по суті, утримуються всередині конструкцій перехідних елементів і при цьому вони не закладені в опорне засіб.

Далі розглядаються фіг.10-13, на яких показано пристосування 10210 для догляду за порожниною рота у відповідності з додатковим варіантом здійснення винаходу. Як показано на даних фігурах, пристосування 10210 для догляду за порожниною рота включає в себе ручку 8103, головку 10214, має чистячі елементи 10218, прикріплені до неї першій стороні голівки, і засіб 10280 для очищення м'яких тканин, розташоване на другій стороні голівки, яка протилежна першій стороні. Пристосування 10210 для догляду за порожниною рота, по суті, має особливості і ознаки пристосування 9910 для догляду за порожниною рота за винятком того, що відноситься до конфігурації чистячих элемевиступающие вгору стінки, які можуть включати в себе еластомерний елемент, або можуть бути утворені у вигляді сильно ущільненого пучка щетинок допомогою технологічного процесу формування зі вставкою (IMT) або технологічного процесу утворення пучків без закріплює елемента (AFT). Можливі інші конфігурації. Вертикальні виступаючі вгору стінки забезпечують переважний «обтирання» і полірування зубів крім переваг з точки зору очищення. Чистячі елементи 10218 також включають в себе центральний має вигляд стовпчика чистячий елемент 10270, який може представляти собою пучок щетинок, призначений для проникнення в поверхні в порожнині рота. Як показано на фіг.10, кожен центральний чистячий елемент 10270 виступає за межі інших чистячих елементів, розташованих поблизу нього на тому ж перехідному елементі. Крім того, центральний чистячий елемент має загострений кінчик. По суті, центральний чистячий елемент 10270 ефективно проникає в поверхні в порожнині рота і зазори між поверхнями і контактує з ними.

Аналогічно конфігурації за фіг.4 і 7 і як показано на фіг.11, кінчики або термінальні кінці чистячих елементів 10218 скошені таким чином, що це стимулируе� час контакту з поверхнями, підлягають очищенню. Таким чином, під час використання чистячі елементи 9948, як правило, зміщуються в напрямку їх взаємодії з хімічними елементами 9944 на задньому підставі 620, та чистячі елементи 9946, як правило, зміщуються в напрямку їх взаємодії з хімічними елементами 9942 на передньому підставі 616. Дане зміщення може проявлятися разом з переміщенням перехідних елементів, що забезпечується за рахунок контакту похилих чистячих елементів і очищаються поверхонь при переміщенні пристосування/пристрої. Збільшене переміщення і згинання підстав 622 і 624 забезпечують додаткове підвищення ефективності чистки, забезпечуваною пристосуванням для догляду за порожниною рота.

Засіб 10280 для очищення м'яких тканин включає в себе безліч виступів 10281, які виступають від поверхні 10284 на другій стороні голівки 10214, яка, за існую, є протилежній по відношенню до напрямку, в якому простягаються елементи 10218 для чищення зубів. Засіб 10280 для очищення м'яких тканин розташований на фасонної поверхні, такий як фасонна поверхня 9940, показана на фіг.7, яка має виступи 9950 і западини 9952 для утворення поверхні кочення або волнисѵни до фасонної поверхні або прикріплені до неї іншим чином. Крім того, вони можуть бути утворені за одне ціле з головкою 10214. Кожен з виступів може бути виконаний з матеріалу, відмінного від матеріалу інших виступів та/або відмінного від матеріалу та інших компонентів. М'які матеріали, такі як термопластичний еластомер або тому подібне, можуть бути прикріплені до голівці 10214 для утворення виступів. Тим не менш, більш твердий матеріал або фактично будь-відомий матеріал, використовуваний для виготовлення засобів для догляду за порожниною рота, може бути придатним для виступів.

Виступи 10281 включають в себе безліч шишковидних елементів 10282, які виступають від фасонної поверхні 9940 для входу в контакт з м'якою тканиною у роті користувача. Виступи 10281 можуть мати безліч різних форм, профілів, поперечних перерізів, конфігурацій і т.д., і засіб для очищення м'яких тканин може мати безліч різних конфігурацій для виступів.

Як показано на фіг.13, шишковидне елементи 10282, по суті, покривають задню поверхню 10284 в зоні 10288 засоби для очищення, яка простягається від зони, яка знаходиться навпроти заднього підстави 620 у нижній частині голівки, до зони, яка знаходиться навпроти переднього підстави 616 у верхній частині головки. Шишковнная зона засоби для очищення включає в себе виступи 10290, розташовані поблизу крайових ділянок поверхні 10284, і западини 10292, розташовані між виступами і на центральному ділянці поверхні. Конфігурація виступів і западин забезпечує підвищення ефективності засобу для очищення м'яких тканин за рахунок зосередження прикладеного зусилля в зонах виступів під час первинного контакту з м'якою тканиною користувача, що може забезпечити посилення проникнення в м'яку тканину у порівнянні з відносно плоскої конфігурацією. Коли користувач докладає додаткове зусилля, западини будуть контактувати з м'якою тканиною, що буде сприяти очищенню м'яких тканин. У разі додатки надмірного зусилля западини сприяють обмеження надмірного проникнення. Коли шишковидне елементи в зонах западин входять в контакт з м'якою тканиною, вони забезпечують додаткове перевагу, що полягає в зміщенні залишків органічних речовин, які «розпушуються» за рахунок більш глибокого проникнення шишковидних елементів на виступах. Таким чином, виступаючі елементи на виступах і в западинах взаємодіють для того, щоб спочатку «розпушити» і потім змістити залишки органічних речовин на м'якої тканини користю згідно з винаходом. Пристосування 10610 для догляду за порожниною рота, по суті, має такі ж особливості і ознаки, як пристосування 10210 для догляду за порожниною рота, за винятком того, що відноситься до конфігурації виступаючих елементів на засобі 10680 для очищення м'яких тканин. На відміну від наявності шишковидних елементів по всій протяжності зони засоби для очищення, засіб 10680 для очищення м'яких тканин включає в себе тільки шишковидне елементи 10282 на виступах 10288. Замість цього численні гребнеобразние елементи 10294 розташовані у деяких із зон 10290 западин, включаючи центральну частину поверхні 10284. Гребнеобразние елементи можуть бути утворені з того ж матеріалу, що і шишковидне елементи, або з матеріалу, відмінного від матеріалу шишковидних елементів. Наприклад, шишковидне елементи і гребнеобразние елементи можуть бути утворені з еластомеру одного і того ж типу, однак еластомер для гребнеобразних елементів може бути більш жорстким, ніж еластомер для шишковидних елементів.

Гребнеобразние елементи 10294 мають змінюються довжини, які забезпечують різні рівні контактної взаємодії з м'якими тканинами під час використання. По суті, більш довгі і більш корот�тб, коли гребнеобразние елементи різної довжини послідовно входять в контакт з ділянками м'якої тканини. Гребнеобразние елементи 10294 звужуються від широкої зони підстави, розташованої поблизу поверхні 10294, до більш вузької вершини 10696. Таким чином, забезпечуються збільшення ступеня контактної взаємодії з м'якими тканинами в залежності від величини зусилля, прикладеного користувачем.

Фіг.16 ілюструє ще один варіант 10810 здійснення пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності з винаходом. Пристосування 10810 для догляду за порожниною рота, по суті, має такі ж особливості і ознаки, як пристосування 10610 для догляду за порожниною рота, за винятком того, що відноситься до конфігурації виступаючих елементів на засобі 10880 для очищення м'яких тканин. Засіб 10880 для очищення м'яких тканин відрізняється від засобу 10680 для очищення м'яких тканин тим, що воно не включає в себе гребнеобразних елементів 10294. Таким чином, засіб для очищення м'яких тканин включає в себе шишковидне елементи 10282, які розташовані тільки на виступах 10288 уздовж бічних ділянок поверхні 10284. За допомогою шишковидних елементів, розташованих на виступах, забезпечується, по сѽия функцій пристосування для догляду за порожниною рота, наприклад, тоді, коли користувач чистить свої зуби при одночасному впливі на м'які тканини всередині його щоки допомогою засобу 10880 для очищення м'яких тканин. Плавний контакт може забезпечити приємне сенсорне роздратування разом з плавною очищенням м'яких тканин.

Фиг.17 і 18 ілюструють ще один варіант 10910 здійснення пристосування для догляду за порожниною рота у відповідності з винаходом. Пристосування 10910 для догляду за порожниною рота, по суті, має такі ж особливості і ознаки, як пристосування 10610 для догляду за порожниною рота, за винятком того, що відноситься до конфігурації виступаючих елементів на засобі 10980 для очищення м'яких тканин. Засіб 10980 для очищення м'яких тканин відрізняється від засобу 10680 для очищення м'яких тканин тим, що гребнеобразние елементи 10994 не передбачені на центральному ділянці поверхні 10284, але передбачені в западинах 10290, розташованих між сусідніми парами виступів 10288. Крім того, гребнеобразние елементи 10994 в основному менше гребнеобразних елементів 10294. По суті, забезпечується плавне чистка, що, аналогічно пристосуванню 10810 для догляду за порожниною рота, може бути кращим під час одночасного виконання фуполостью рота у відповідності з додатковим варіантом здійснення винаходу. Як показано на даних фігурах, пристосування 12000 для догляду за порожниною рота включає в себе ручку 8103, головку 12002, має каркасний елемент 12004, підстави або перехідні елементи 12010, 12020, 12032 і 12034 на передній стороні голівки, чистячі елементи 12218, виступаючі від перехідних елементів, і засіб 12280 для очищення м'яких тканин, розташований на задній стороні голівки, яка протилежна передній стороні. Пристосування 12000 для догляду за порожниною рота, по суті, має особливості і ознаки пристосування 10210 для догляду за порожниною рота, показаного на фіг.10-13, за винятком тих, які розглянуті в подальшому. Засіб 12280 для очищення м'яких тканин, по суті, таке ж, як засіб 10280 для очищення м'яких тканин. Тим не менш, можуть бути використані різні конфігурації засоби для очищення м'яких тканин, наприклад, такі як засобу для очищення м'яких тканин за фіг.14-18.

Пристосування 12000 для догляду за порожниною рота, показане на фиг.19 і 20, проілюстровано як має чотири перехідних елемента: проксимальний перехідний елемент 12010, дистальний перехідний елемент 12020 і два центральних перехідних елемента 12032 і 12034. Проксимальний і дистальний перехідні елементи простягаються р.19 і 20, відрізняється від варіантів здійснення, показаних на фіг.1-18, тим, що центральні перехідні елементи 12032 і 12034 не приєднані безпосередньо до задньої, каркасної частини головки 12002, а, швидше, підвішені між проксимальним перехідним елементом 12010 і дистальним перехідним елементом 12020. Проксимальний перехідний елемент і дистальний перехідний елемент прикріплені до каркасному елементу, в той час як центральні перехідні елементи підвішені над каркасним елементом. По суті, центральні перехідні елементи розташовані на деякій відстані від каркасного елемента так, що між ними є зазор 12050.

Центральні перехідні елементи 12032 і 12034 підвішені за допомогою підтримуючих перемичок 12060, 12070, які можуть включати в себе пару, по суті, паралельних підтримують перемичок. Перша підтримуюча перемичка 12060 простягається в поздовжньому напрямку між проксимальним перехідним елементом 12010 і центральним перехідним елементом 12034, і друга пара підтримують перемичок 12060 простягається в поздовжньому напрямку між дистальним перехідним елементом 12020 і центральним перехідним елементом 12034. Крім того, підтримуюча перемичка 12070 простягається в поздовжньому й елемент утримується парою протилежних підтримують перемичок.

Хоча проілюстрований варіант здійснення показує пари підтримують перемичок 12060 і 12070 з кожної сторони кожного центрального перехідного елемента, можливі інші конфігурації. Наприклад, замість пари підтримують перемичок одна перемичка може бути розташована між проксимальним або дистальним перехідним елементом і сусіднім центральним перехідним елементом і між двома центральними перехідними елементами. Подібна одиночна підтримуюча перемичка може мати більшу ширину, ніж кожна з окремої пари підтримують перемичок 12060 і 12070, так що ширина одиночної підтримуючої перемички буде, по суті, дорівнює сумі ширини двох підтримують перемичок і ширини зазору між ними.

Центральні перехідні елементи 12032 і 12034, як правило, мають великі ступені свободи, ніж проксимальний і дистальний перехідні елементи. В одній конфігурації підтримують перемички 12060 і 12070 є в основному жорсткими. Навіть у такому разі підвісна/висяча конструкція може надати помірну ступінь гнучкості центральним перехідних елементів. В кращою, більш гнучкої конфігурації підтримують перемички 12060 і 12070 являють собою гнучкі елементи, кото�льно великі межі переміщення порівняно з хімічними елементами, простирающимися від проксимального і дистального перехідних елементів, позначених відповідно 12010 і 12020, які є, по суті, статичними або нерухомими. Гнучкі підтримують перемички можуть бути виконані з пружного матеріалу, такого як термопластичний еластомер. Можуть бути використані інші резіноподобниє матеріали, такі як інші термопласти, термопластичний уретан або термопластичний пластомер, або будь-яка їх комбінація. В одній конфігурації підтримують перемички 12060 і 12070 виконані з термопластичного поліпропілену, який забезпечує міцне, але при цьому гнучке з'єднання між центральними перехідними елементами і проксимальним і дистальним перехідними елементами.

В гнучкої конфігурації підтримують перемички 12060 і 12070 є пружними і забезпечують можливість закручування центральних перехідних елементів навколо їх опорної осі та/або переміщення їх по напрямку до каркасному елементу 12004, коли діє в напрямку вниз зусилля буде докладено до центральних перехідним елементів під час використання пристосування. Крім того, еластичний характер підтримують перемичок може забезпечити можливість відновлення цє�дное положення при зменшенні зусилля. Крім того, коли пристосування для догляду за порожниною рота переміщується в поздовжньому напрямку паралельно ручці 8103, центральні перехідні елементи можуть відхилятися в поздовжньому напрямку при їх вході в контакт з поверхнею, яка підлягає очищенню. Відхилення центральних перехідних елементів в поздовжньому напрямку також може бути обумовлено еластичними властивостями підтримують перемичок 12060 і 12070. Подібні відновлення/повернення можуть викликати активне переміщення в напрямку, протилежному напрямку переміщення пристосування для догляду за порожниною рота, що сприяє чищенні зубів за рахунок додаткових переміщень при чищенні.

Відстань між проксимальним перехідним елементом 12010 і дистальним перехідним елементом 12020 може бути більше ширини кожного з центральних перехідних елементів 12032 і 12034 і в проиллюстрированном варіанті здійснення за фиг.19 приблизно в два рази перевищує ширину одного з центральних перехідних елементів. Крім того, в проиллюстрированном варіанті здійснення центральні перехідні елементи 12032 і 12034 підвішені так, що відстань від них до каркасного елемента трохи менше товщини центральних перехідних елемент�их елементів 12032 і 12034 і в конфігурації, показаної на фиг.19 і 20, приблизно в 115 разів перевищує довжину центральних перехідних елементів. В результаті при наявності двох центральних перехідних елементів конфігурації, показаної на фиг.19 і 20, підтримують перемички 12060 і 12070 простягаються на довжину, яка менше 25% від повного відстані між проксимальним і дистальним перехідними елементами, визначеними відповідно 12010 і 12020.

Крім того, конфігурація, показана на фиг.19 і 20, включає в себе становить одне ціле вузол 12500, який включає в себе проксимальний перехідний елемент 12010, дистальний перехідний елемент 12020, що підтримують перемички 12060 і 12070 і центральні перехідні елементи 12032 і 12034, які можуть бути відформовані у вигляді одного вузла з одного і того ж матеріалу. Становить одне ціле вузол 12500 може бути виготовлений з еластомерного матеріалу, такого як м'який термопластичний еластомер (TPE). Також можуть бути використані інші резіноподобниє матеріали, такі як інші термопласти (наприклад, поліпропілен), термопластичний уретан, термопластичний пластомер або будь-яка їх комбінація. Проксимальний і дистальний перехідні елементи можуть бути прикріплені до виступам (непоказанной), виступаючим від нижер�і дистального перехідних елементів.

Альтернативно, дані елементи можуть бути утворені як розрізняються такі елементи, як проксимальний і дистальний перехідні елементи, що утворюються у вигляді елементів, що становлять одне ціле з каркасним елементом головки, наприклад, з однієї прес-форми для пластиків, і центральні перехідні елементи, утворені окремо від проксимального і дистального перехідних елементів. При утворенні перехідних елементів у вигляді розрізняються елементів проксимальний і дистальний перехідні елементи можуть бути утворені з тих же матеріалів, що і каркасний елемент, що підтримують перемички та/або центральні перехідні елементи, або з матеріалів, що відрізняються від матеріалів каркасного елемента, що підтримують перемичок та/або центральних перехідних елементів. Наприклад, підтримують перемички і центральні перехідні елементи можуть бути виконані з першого термопластичного матеріалу, і проксимальний і дистальний перехідні елементи можуть бути утворені окремо з другого термопластичного матеріалу, такого як поліпропілен. При такій конфігурації підтримують перемички і центральні перехідні елементи можуть бути виконані у вигляді складової одне ціле конструкції, виконують перемички, центральні перехідні елементи і проксимальний і дистальний перехідні елементи можуть бути виконані у вигляді становить одне ціле елемента, який прикріплений до каркасному елементу. Наприклад, центральні перехідні елементи, проксимальний і дистальний перехідні елементи і підтримують перемички можуть бути відформовані у вигляді становить одне ціле вузла з хімічними елементами. Чистячі елементи можуть бути прикріплені до перехідних елементів і компонентів перехідних елементів згодом, наприклад, за допомогою технологій освіти пучків без закріплює елемента (AFT). Якщо потрібно, еластична мембрана, така як мембрана 13070 і 13670, показана на фиг.21А і 21B, може бути утворена навколо проксимального і дистального перехідних елементів, центральних перехідних елементів і підтримують перемичок.

Як розглянуто у зв'язку з варіантом здійснення, показаним на фіг.7 і 8, чистячі елементи 12218, закріплені на центральних перехідних елементах, що можуть бути пристосовані для входу в контакт із зубами, яснами та іншими поверхнями користувача різними способами, в яких використовується перевага конфігурації їх гнучкої опори. Наприклад, як показано на фіг.� вперед елементи 12090, нахилені у напрямку до переднього/верхнього кінця головки, і нахилені назад елементи 12092, нахилені у напрямку до кінця ручки. Розташування та орієнтація даних нахилених вперед і назад елементів можуть забезпечити збільшення ймовірності того, щоб подібні елементи будуть спочатку входити в контакт з поверхнею, яка підлягає очищенню, перш, ніж інші чистячі елементи на відповідному перехідному елементі, що сприяє згинання відповідного перехідного елемента по мірі того, як решта чистячі елементи на ньому входять в контакт з даною поверхнею.

Як додатково показано на фиг.19, чистячі елементи 12218 можуть включати в себе вертикальні, виступаючі вгору стінки 12094, які можуть бути еластомірними або можуть бути утворені на основі щетинок, як розглянуто вище. Вертикальні, виступаючі вгору стінки можуть забезпечити переважний «обтирання» і полірування зубів крім переваг з точки зору чищення. Чистячі елементи 12218 можуть додатково включати в себе центральний має вигляд стовпчика чистячий елемент 12270, який може включати в себе одну або кілька щетинок для проникнення в поверхні в порожнині рота. Мають вигляд �е перехідному елементі, і вони можуть мати, по суті, загострений кінчик. По суті, центральний чистячий елемент 12270 може ефективно проникати в поверхні в порожнині рота і зазори між поверхнями і контактувати з поверхнями в порожнині рота.

Кінчики або термінальні кінці чистячих елементів 12218 можуть бути скошені таким чином, що це стимулює відповідне зміщення підвішених перехідних елементів у напрямку до сусіднього з ними проксимального або дистальному перехідного елементу, визначеного відповідно 12020 і 12010, під час контакту з поверхнями, що підлягають очищенню. Таким чином, під час використання чистячі елементи, що тягнуться від центрального перехідного елемента 12032, можуть бути, по суті, зміщені в напрямку їх взаємодії з хімічними елементами, простирающимися від проксимального перехідного елемента 12010, в той час як чистячі елементи, що тягнуться від центрального перехідного елемента 12034, можуть бути, по суті, зміщені в напрямку їх взаємодії з хімічними елементами, простирающимися від дистального перехідного елемента 12020. Дане зміщення може «взаємодіяти» з переміщенням перехідних елементів, що забезпечується за рах�тва. Збільшене переміщення і згинання підвішених центральних перехідних елементів 12032 і 12034 забезпечують додаткове підвищення ефективності чистки, забезпечуваною пристосуванням для догляду за порожниною рота.

Далі розглядається фиг.21А, на якій показана зубна щітка 13000, яка аналогічна варіанту здійснення, проиллюстрированному на фиг.19 і 20, і має, по суті, ті ж особливості і ознаки за винятком тих, які належать до її центрального перехідного елементу і конфігурації чистячих елементів 13218, і відсутність у неї засоби для очищення м'яких тканин. Зубна щітка 13000 включає в себе ручку 8103 і головку 13002, що має комбінацію нерухомих і підвішених чистячих елементів. Головка 13002 включає в себе каркасний елемент 13004, проксимальний і дистальний перехідні елементи 13010 і 13020 і один центральний перехідний елемент 13050, підвішений між проксимальним і дистальним перехідними елементами. Ручка 8103, головка 13002 і проксимальний і дистальний перехідні елементи 13010 і 13020 можуть бути утворені у вигляді складової одне ціле конструкції з термопласту, такого як поліпропілен. Крім того, аналогічно зубній щітці 12000, показаної на фиг.19 і 20, зубна щітка 13000 може вклѵреходний елемент 13010, дистальний перехідний елемент 13020, центральні перехідні елементи 13032 і 13034, що підтримують перемички 13060 і (можливо) мембрану 13070.

Як і у випадку становить одне ціле вузла 12500 з хімічними елементами, що становить одне ціле вузол 13500 з миючими елементами може бути утворений з проксимального перехідного елемента 13010, дистального перехідного елемента 13020, центрального перехідного елемента 13050 і підтримують перемичок 13060, які можуть бути відформовані у вигляді одного вузла з одного і того ж матеріалу. Підтримують перемички 13060 можуть бути утворені з частин мембрани 13070, розташованих між центральним перехідним елементом і сусіднім перехідним елементом. Мембрана може бути виконана з термопластичного еластомеру, який відформований навколо проксимального і дистального перехідних елементів і центрального перехідного елемента для освіти становить одне ціле сайту. Якщо потрібно, підтримують перемички 13060 також можуть включати в себе підсилюють підтримують перемички (не показані на фиг.21А), такі як підтримуючі перемички 12060, показані на фиг.19 і 20, а також підтримують перемички, які утворені з частин мембрани 13070. Підсилюють подлена. Частини мембрани 13070 можуть бути відформовані навколо підсилюють підтримують перемичок для часткового або повного охоплення їх матеріалом мембрани. При такій конфігурації підсилюють підтримують перемички можуть являти собою досить жорсткі опори, які посилюють гнучке з'єднання, забезпечуване мембраною. Підсилюють підтримують перемички (наприклад, підтримують перемички 12060 за фиг.19 і 20) можуть бути утворені за допомогою лиття під тиском разом з центральним перехідним елементом і проксимальним і дистальним перехідними елементами у вигляді вузла, що становить одне ціле з перехідними елементами, і мембрана 13070 може бути утворена після цього.

Один центральний перехідний елемент 13050 має эластомерную секцію 13055, розташований в середній частині центрального перехідного елемента. Recreation секція переважно виконана з пружного матеріалу, такого як м'який термопластичний еластомер (ТРЕ), в той час як центральний перехідний елемент переважно виконаний з більш жорсткого матеріалу, такого як поліпропілен. Центральний перехідний елемент 13050 утримується на місці за допомогою відформованої мембрани 13070 з термопластичного эластоме�ающіх перемичок 13060. Мембрана 13070 може утворювати петлю, яка охоплює пару з нерухомих проксимального і дистального перехідних елементів 13010 і 13020 і прикріплена до протилежних сторонах центрального перехідного елемента 13050. Мембрана 13070 може бути вставлена в канавки (непоказані) на бічних частинах проксимального і дистального перехідних елементів, а також центрального перехідного елемента. Крім того, мембрана 13070 може бути прикріплена до перехідних елементів за допомогою клею і/або сполуки, утвореної при розплавлюванні.

Мембрана 13070 забезпечує можливість переміщення центрального перехідного елемента 13050 у напрямку до каркасному елементу 13004, коли достатнє зусилля буде докладено під час операції чищення. Коли подібне зусилля буде докладено до центрального перехідного елементу, противолежащие половини 13051 і 13053 центрального перехідного елемента також будуть звиватися навколо еластомірної секції 13055. В результаті дві групи чистячих елементів 13218, що простираються від кожного з двох кінців центрального перехідного елемента 13050, можуть повертатися по напряму один до одного. Центральний перехідний елемент 13050 може вигинатися назад у вихідне положення, �ловке 13002, зменшується.

Чистячі елементи 13218, що тягнуться від центрального перехідного елемента 13050, скошені в основному центрально, що являє собою орієнтацію, по суті, протилежну по відношенню до конфігурації чистячих елементів, показаних на фіг.10 і 11 і фиг.19 і 20. Центральне скошування сприяє проникненню чистячих елементів 13218 в межпроксимальние проміжки між зубами користувача при додатку помірного зусилля до зубної щітки 13000 у його зубів. Коли користувач докладає більшу надмірне зусилля до зубної щітки, центральний перехідний елемент 13050 переміщається з введенням його в контакт з каркасним елементом 13004 і викликає згинання центрального перехідного елемента навколо еластомірної секції 13055 і введення його далі в міжзубний проміжок, на який впливають чистячі елементи.

Фиг.21В показує можливий становить одне ціле вузол 13600 з хімічними елементами, який може бути використаний разом із зубною щіткою 13000 замість становить одне ціле вузла 13500 з хімічними елементами. Становить одне ціле вузол 13500 з хімічними елементами, по суті, має особливості і переваги вузла 13500 з миючими елементами за винятком того, що относи0 з миючими елементами включає в себе проксимальний перехідний елемент 13610, дистальний перехідний елемент 13620, що підтримують перемички 13660, центральний перехідний елемент 13650 і мембрану 13670 (показану пунктирною лінією). Вузол 13600 з миючими елементами відрізняється від становить одне ціле вузла 13500 тим, що його підтримують перемички 13660 включають в себе підсилюють з'єднувачі 13671, що мають конфігурацію зі зміщенням, а також частини 13673 мембрани 13670, які розташовані між сусідніми перехідними елементами.

Як показано на фиг.21В, підсилюють з'єднувачі 13671 з'єднують центральний перехідний елемент 13650 з сусідніми перехідними елементами 13610 і 13620 в конфігурації зі зміщенням. При такій конфігурації місця 13675 з'єднання між рухомим центральним перехідним елементом і кожним підсилює з'єднувачем зміщені в бічному напрямку щодо головки зубної щітки від відповідних місць 13677 з'єднання, які знаходяться між нерухомими перехідними елементами 13610 і 13620 і підсилюють з'єднувачами. Як показано в конфігурації за фиг.21В, місця 13675 і 13677 з'єднання можуть мати великі поперечні перерізи, ніж проміжна або звужена частина 13679 кожного з'єднувача, що може сприяти згинання підсилюють з'єднувачів в першу чергу в їх сѸе між рухомим центральним перехідним елементом і нерухомими перехідними елементами при одночасному забезпеченні гнучкості у заданих напрямках вгору і вниз щодо платформи або каркасного елемента головки. Це може бути обумовлено, принаймні частково, звуженими частинами 13679, що функціонують як працюють на кручення, рухомих шарнірів, які закручуються по мірі переміщення рухомого центрального перехідного елемента у напрямку до платформи головки і від платформи головки. Бічне переміщення центрального перехідного елемента у напрямку до нерухомим перехідним від нерухомих елементів і перехідних елементів може бути обмежена за рахунок взаємодії між порівняно товстими місцями 13677, 13679 з'єднання і сусіднім перехідним елементом. Задана ступінь гнучкості з'єднувачів може бути забезпечена в залежності від вибраної товщини звуженої частини і типу матеріалу з'єднувача. В одній конфігурації зміщений підсилює з'єднувач може бути виконаний з порівняно жорсткого, але гнучкого матеріалу, такого як поліпропілен, або поліетилен високої щільності. Крім того, зміщені підсилюють з'єднувачі 13671 можуть бути виконані з того ж матеріалу, що і проксимальний перехідний елемент 13610, дистальний перехідний елемент 13620, що підтримують перемички 13660 і центральний перехідний елемент 13650, які можуть бути відформовані у вигляді складового од�арианту здійснення, проиллюстрированному на фиг.21А, і в основному має ті ж особливості та ознаки, що і зубна щітка 13000, за винятком тих, які належать до її каркасної елементу. Як показано, каркасний елемент 13007 включає в себе пружний шарнірний елемент 13080, розташований в центральній частині каркасного елемента і тягнеться по його ширині. Шарнірний елемент може бути виконаний з термопластичного еластомеру або іншого пружного матеріалу, який є більш гнучким, ніж інші частини каркасного елемента. Шарнірний елемент також може включати в себе зону каркасного елемента із зменшеною товщиною, навколо якої розміщений термопластичний еластомер або інший пружний матеріал. Наприклад, проксимальна частина 13082 каркасного елемента і дистальна частина 13084 каркасного елемента можуть бути утворені з порівняно твердого матеріалу, такого як поліпропілен, і можуть включати тонку звужену зону (непоказанную), розташовану між ними. Звужена зона може створити можливість повороту проксимальної і дистальної частин каркасного елемента відносно один одного. Пружний матеріал 13081 може оточувати звужену частину для зменшення повороту навколо звуженої частини. Пружний матеріал може бѵнием, або іншого механізму приєднання, такого як пресова посадка навколо звуженої частини.

Шарнірний елемент 13080 створює можливість повороту проксимальної і дистальної частин каркасного елемента 13004, позначених відповідно 13082 і 13084, один відносно одного під час використання. Таким чином, головка 13010 може, по суті, викривлятися або згинатися навколо поверхні, що підлягає очищенню, такий як зуб користувача, як проілюстровано на фиг.22В. Крім того, шарнірний елемент 13080 може просто забезпечити збільшення загальної гнучкості головки для пристосування до безлічі різних очищуваних елементів, орієнтацій при використанні та докладених зусиль. Наприклад, як показано на фиг.22В, шарнірний елемент 13080 може забезпечити можливість згинання каркасного елемента 13007 подібно луку. В іншому прикладі (непоказанном) шарнірний елемент 13080 може створити можливість згинання передній/верхній частині головки тому, що буде сприяти переміщенню центрального перехідного елемента 13050 від каркасного елемента, коли підтримують перемички будуть туго розтягнуті.

Далі розглядаються фиг.23А і 23B, на яких показано пристосування 13200 для догляду за порожниною рота, яко�ознаки, що і зубна щітка 13000, за винятком того, що відноситься до його центральному перехідного елементу, розташуванню чистячих елементів 13218 і наявності кошти 13280 для очищення м'яких тканин, розташований на задній стороні його головки, яка протилежна передній стороні. Засіб 13280 для очищення м'яких тканин в основному таке ж, як засобу 10280 і 12280 для очищення м'яких тканин відповідно по фіг.10-13 і 19-20. Тим не менш, можуть бути використані різні конфігурації засобів для очищення м'яких тканин, такі як засобу для очищення м'яких тканин за фіг.14-18. Зубна щітка 13200 включає в себе центральний перехідний елемент 13058, який є, по суті, цілісним і не має еластомірної секції 13055 зубної щітки 13000. Таким чином, центральний перехідний елемент може забезпечити порівняно стійкий контакт з елементами порожнини рота, що підлягають очищенню, за рахунок жорсткого центрального перехідного елемента більшого розміру при одночасному збереженні переваг, що забезпечуються за рахунок його підвісний конфігурації. По суті, центральний перехідний елемент може адаптуватися до зусиль при чищенні, що прикладаються до голівці, за рахунок переміщення вперед, назад, вбік і/або вниз відносно� однакову орієнтацію великому числу чистячих елементів 13218, прикріплених до нього.

Чистячі елементи 13218, що тягнуться від центрального перехідного елемента, аналогічні миючим елементів 12218 зубної щітки 12000 і, по суті, мають ту ж конфігурацію, особливості та ознаки, що і чистячі елементи 12218, показані на фиг.19. Однак, оскільки центральний перехідний елемент 13058 являє собою один перехідний елемент, який простягається приблизно на таку ж відстань, на яке простягаються центральні перехідні елементи 12032 і 12034 зубної щітки 12000 на фиг.19, центральний перехідний елемент 13058 має додаткові чистячі елементи в його центральній зоні. Як показано на фиг.23А, центральний має вигляд стовпчика чистячий елемент 13096 розташований в центральній частині центрального перехідного елемента аналогічно мають вигляд стовпчиків, миючим елементів 12270 зубної щітки 12000. Має вигляд стовпчика чистячий елемент 13096 взаємодіє з мають вигляд стовпчиків, хімічними елементами 12270 для ефективного проникнення на поверхні порожнини рота і зазори між поверхнями і для контактування з поверхнями в порожнині рота, і для передачі чинного в напрямку вниз зусилля центрального перехідного елементу, коли надмірне усилиостираются від центрального, має вигляд стовпчика, чистячого елемента 13096, по суті, з конфігурацією, подібної до спиць, в центральній зоні центрального перехідного елемента. Радіальні чистячі елементи входять в контакт з елементами, що підлягають очищенню, на всій центральній частині перехідного елемента, що забезпечує утворення периферійної конструкції в бічних частинах центрального перехідного елемента. Периферійна конструкція забезпечує посилення контакту з елементами в порожнині рота, що підлягають чищенню, і може сприяти утриманню засоби для догляду за зубами в межах зони чистячих елементів центрального перехідного елемента під час використання.

Далі розглядаються фиг.24А і 24B, на яких показана зубна щітка 14000, яка аналогічна варіанту здійснення, проиллюстрированному на фиг.21А, і містить ручку 8103 і головку 14002, що має комбінацію нерухомих і підвішених чистячих елементів. Головка 14002 включає в себе каркасний елемент 14004, проксимальний і дистальний перехідні елементи 14010 і 14020, що мають засоби для елементи 14018, і один центральний перехідний елемент 14050, підвішений між проксимальним і дистальним перехідними елементами. Ручка 8103, головка 14002 і проксимальний і дистал�ента з термопласту, такого як поліпропілен. Засіб 14280 для очищення м'яких тканин в основному таке ж, як засобу 10280 і 12280 для очищення м'яких тканин відповідно по фіг.10-13 і 19-20. Тим не менш, можуть бути використані різні конфігурації засобів для очищення м'яких тканин, такі як засобу для очищення м'яких тканин за фіг.14-18.

Центральний перехідний елемент 14050 має эластомерную секцію 14055, розташований в середній частині центрального перехідного елемента або, більш точно, між двома сегментами перехідного елемента. Recreation секція переважно виконана з пружного матеріалу, такого як м'який термопластичний еластомер (ТРЕ), в той час як центральний перехідний елемент переважно виконаний з більш жорсткого матеріалу, такого як поліпропілен. Центральний перехідний елемент 14050 утримується на місці за допомогою відформованої мембрани 14070 з термопластичного еластомеру, яка з'єднана з проксимальним і дистальним перехідними елементами 14010 і 14020 з утворенням підтримують перемичок 14060. Мембрана 14070 може утворювати петлю, яка охоплює два нерухомих перехідних елемента, тобто проксимальний і дистальний перехідні елементи 14010 і 14020, і прикріплена до протие) у бокових частинах проксимального і дистального перехідних елементах, а також центрального перехідного елемента. Крім того, мембрана 14070 може бути прикріплена до перехідних елементів, наприклад, за допомогою клею і/або сполуки, одержуваного розплавленням.

Чистячі елементи 14218 на центральному перехідному елементі 14050 аналогічні конфігурації чистячих елементів, показаних на фиг.19 і 20, за винятком безлічі центральних гнучких чистячих елементів 14270, що простираються від каркасного елемента 14004 і виступаючих через одне або кілька отворів (непоказанних) в центральному перехідному елементі 14050. Чистячий елемент 14270 додатково містить елементи 14272 для масажу та/або полірування на його верхній поверхні. Незважаючи на те, що показано два чистячих елемента 14270, слід розуміти, що при бажанні можуть бути використані тільки один або більше двох чистячих елементів 14270. Чистячий елемент 14270 може бути прикріплений до каркасному елементу 14004 або тягнутися через каркасний елемент 14004 засоби 14280 для очищення м'яких тканин, розташованого на протилежному боці головки 14002. В останньому випадку чистячий елемент 14270 може бути відформований одночасно із засобом 14280 для очищення м'яких тканин. У кожному з двох випадків складова одне ціле констр�ію 14004 поверх миючого (-їх) елемента (-ів) 14270. Можливі інші способи створення.

Мембрана 14070 забезпечує можливість переміщення центрального перехідного елемента 14050 і чистячих елементів 14218 у напрямку до каркасному елементу 14004, при цьому дане переміщення направляється хімічними елементами 14270, коли достатнє зусилля буде докладено під час операції чищення. Подібне переміщення забезпечує додаткову функціональність, не описану раніше. Однією такою функціональністю є наявність елемента для полірування зубів в середині головки, який оточений нерухомими і рухомими хімічними елементами, визначеними відповідно 14018, 14218. Крім того, чистячий елемент 14270 включає в себе елементи 14272 для масажу та/або полірування, які знаходяться на фіксованій висоті відносно головки 14002 і при цьому оточені хімічними елементами 14218, які опускаються у напрямку до голівці 14002 під дією тиску при чищенні щіткою, що дозволяє миючим елементів 14272 бути більш ефективними під час чищення щіткою.

При додатку сили тиску, що виникає при чищенні щіткою, до центрального перехідного елементу 14050 сегменти 14051 і 14053 центрального перехідного елемента 14050, а також чистячі елементи 14270 будуть�вух решт центрального перехідного елемента 14050, а також чистячі елементи 14270 можуть повертатися по напряму один до одного. Центральний перехідний елемент 14050 може вигинатися назад у його початкове положення, коли зусилля, діюче на центральний перехідний елемент і викликає його переміщення по напрямку до голівці 14002, зменшується.

Далі розглядаються фиг.25А-25E, на яких показана зубна щітка 15000A-C, яка аналогічна варіанту здійснення, проиллюстрированному на фиг.23А і 23B, і містить ручку 8103 і головку 15002, що має комбінацію нерухомих і підвішених чистячих елементів. Головка 15002 включає в себе каркасний елемент 15004, проксимальний і дистальний перехідні елементи 15010 і 15020, що мають засоби для елементи 15018, і центральний перехідний елемент 15050, утворений сегментами 15051-15054 перехідного елемента (варіанти здійснення за фиг.25А-25D) або сегментами 15055-15058 перехідного елемента (варіант здійснення за фиг.25Е), підвішеними між проксимальним і дистальним перехідними елементами. Ручка 8103, головка 15002 і проксимальний і дистальний перехідні елементи 15010 і 15020 можуть бути утворені у вигляді становить одне ціле конструктивного елемента з термопласту, такого як поліпропілен.

Сегменти 15051-15058 центрального помера, яка з'єднана з проксимальним і дистальним перехідними елементами 15010 і 15020 з утворенням підтримують перемичок 15060. Мембрана 15070 може утворювати петлю, яка охоплює два нерухомих перехідних елемента, тобто проксимальний і дистальний перехідні елементи 15010 і 15020, і сегменти 15051-15058 центрального перехідного елемента, при цьому зазначені сегменти можуть бути розділені гнучким проміжком 15062 уздовж поздовжньої осі (варіант здійснення за фиг.25А і 25B) або поперечної осі (варіант здійснення за фиг.25С і 25D) головки 15002. Альтернативно, сегменти 15055-15058 варіанту здійснення за фиг.25Е можуть бути розділені гнучким проміжком 15062 уздовж як подовжній, так і поперечної осей головки. Мембрана 15070 може входити в канавки (непоказані) в перехідних елементах. Крім того, мембрана 15070 може бути прикріплена до перехідних елементів, наприклад, за допомогою клею і/або сполуки, одержуваного розплавленням.

Чистячі елементи 15218 на сегментах центрального перехідного елемента аналогічні конфігурації чистячих елементів, показаних на фиг.23А і 23B, за винятком центрального миючого елемента 15270, має полірувальні гребені 15272 вздовж верхньої поверхні, який виступає год�в елементу 14270 за фиг.24А і 24B щодо мембрани 15070 і сегментів 15051, 15053 центрального перехідного елемента за фиг.25А і 25В. Тим не менш, оскільки сегменти 15051, 15053 центрального перехідного елементи розподілені уздовж поздовжньої осі головки 15002 проміжком 15062, подібні сегменти 15051, 15053 будуть прагнути повертатися від виступаючого миючого елемента 15270 або повертатися навколо миючого елемента 15270 під дією тиску при чищенні щіткою, у результаті чого імітується рух пташиних крил, що призводить до підвищеної ефективності і проникненню в міжзубні проміжки. Сегменти 15052, 15054 за фиг.25С і 25D роблять аналогічне переміщення вздовж поперечної осі, і ще більш екстенсивне переміщення відбувається уздовж поздовжньої і поперечної осей сегментами 15055-15058 за фиг.25Е. Таким чином, чистячий елемент 15270 утворює центральну вісь повороту, навколо якої можуть переміщатися сегменти 15051-15058 перехідного елемента.

Чистячий елемент 15270 може бути прикріплений до каркасному елементу 15004 або тягнутися через каркасний елемент 15004 засоби для очищення м'яких тканин (непоказанного), розташованого на протилежному боці головки 15002. В останньому випадку чистячий елемент 15270 може бути відформований одночасно із засобом для очищення м'яких тканЋе елементи 15010, 15020 і сегменти 15051-15058 центрального перехідного елемента 15050, може бути приєднана до основи 15004 поверх миючого елемента 15270. Можливі інші способи створення.

Як показано на фиг.26 і 27, зубна щітка 16000 містить ручку 8103 і головку 16002, що має комбінацію нерухомих і підвішених чистячих елементів. Головка 16002 включає в себе каркасний елемент 16004, проксимальний і дистальний перехідні елементи 16010 і 16020, що мають засоби для елементи 16018, і центральний перехідний елемент 16050, утворений сегментами 16051 і 16053 перехідного елемента, підвішеними між проксимальним і дистальним перехідними елементами. Ручка 8103, головка 16002 і проксимальний і дистальний перехідні елементи 16010 і 16020 можуть бути утворені у вигляді становить одне ціле, конструктивного елемента з термопласту, такого як поліпропілен.

Сегменти 16051 і 16053 центрального перехідного елемента можуть бути розділені перемичкою 16052, яка переважно є гнучкою і утворена з такого ж матеріалу, як відформована мембрана 16070 з термопластичного еластомеру, яка з'єднана з проксимальним і дистальними перехідними елементами 16010 і 16020 з утворенням підтримують перемичок 16060. Мембрана 16070 може образо�еходние елементи 16010 і 16020, і центральний перехідний елемент 16050, що включає в себе сегменти 16051 і 16053, при цьому зазначені сегменти можуть бути розділені гнучким проміжком 16062 вздовж поперечної осі головки 16002 та/або поздовжньої осі, як показано в інших варіантах здійснення (див., наприклад, фиг.25А-25E). Мембрана 16070 може входити в канавки (непоказані) в перехідних елементах. Крім того, мембрана 16070 може бути прикріплена до перехідних елементів, наприклад, за допомогою клею і/або сполуки, одержуваного розплавленням.

Проксимальний і дистальний перехідні елементи 16010 і 16020 можуть бути утворені як одне ціле з каркасним елементом 16004 головки, так що мембрана буде простягатися навколо центральної частини подібних перехідних елементів, або перехідні елементи можуть закінчуватися у краї мембрани 16070 (див. нижню частину перехідного елемента 16050 на фиг.27) і можуть бути прикріплені до каркасному елементу 16004 головки за допомогою ультразвукового зварювання, клею або тому подібного. Відповідно, мембрана 16070 може служити в якості зовнішнього каркаса для пластини з чистячих елементів, наявних на перехідних елементах 16010, 16020 і 16050, при цьому зазначена пластина може бути виконана з можливістю прикріплення як один вузол клементами 16010, 16020 і 16050 як одним вузлом і можна прикріплювати їх у вигляді одного вузла до каркасному елементу 16004 головки на проксимальному і дистальному кінці каркасного елемента 16004 головки.

Фиг.27 ілюструє конструкцію частини перехідного елемента 16050 і, більш точно, частини 16051 перехідного елемента, при цьому нижні частини 16019 чистячих елементів 16018 розплавляються з утворенням мата 16021, при цьому зазначений мат 16021 захоплюється між «корпусом» 16053 і «днищем» 16054 перехідного елемента. Мат 16021 запобігає прохід чистячих елементів 16018 через отвори для пучків в корпусі 16053 перехідного елемента. Наприклад, днище 16054 може бути приклеєне або приварене до корпусу 16053, при цьому днищі 16054, щонайменше, частково оточене мембраною 16070. Таким чином, чистячі елементи 16018 в даному варіанті здійснення утримуються і зафіксовані в корпусі 16053 і днище 16054 перехідного елемента за допомогою способу, відомого як освіта пучків без закріплює елемента (AFT), але подібні чистячі елементи не прикріплені жорстко і надійно ні до якого конкретного опорного конструктивного елементу подібно прикріпленому скобами пучка, зафіксованому всередині отвори для пучка.

Чистячі елементи 16018 на проксимально�ез закріплює елемента (AFT), як описано вище, при цьому вони будуть захоплюватися між відповідним корпусом перехідного елемента і каркасним елементом головки, або вони можуть бути прикріплені до перехідних елементів 16010, 16020, якщо подібні перехідні елементи утворюють виступаючі частини каркасного елемента 16004 головки, що становлять одне ціле з ним. Якщо вони утворені за допомогою використання технологічного процесу утворення пучків без закріплює елемента (AFT), з'єднання між корпусом перехідного елемента і каркасним елементом головки буде представляти собою крайовий з'єднання, при цьому корпус перехідного елемента, наприклад, приварюють до каркасному елементу головки уздовж периферії корпусу перехідного елемента для забезпечення можливості розміщення мата з розплавлених решт щетинок між корпусом перехідного елемента і каркасним елементом головки.

При чищення зубною щіткою, наприклад, за фиг.22А-22B, яка має головку зубної щітки, яка складається з декількох зон з прикріпленими хімічними елементами (проксимального і дистального кінців), з'єднаних один з одним за допомогою гнучкої, центральної зони з резиноподібного матеріалу, центральна зона може опускатися і стосуватися ккать шум, подібний лязганью, значне «прослизання/розтягування центральній частині гнучкої зони, обумовлене забитим (-і) блоком (-ами) чистячих елементів, яке може викликати або пошкодження конструкції, або травмування користувача. За рахунок включення опорних елементів, які виступають вгору від головки щітки, переміщення гнучкої зони можуть регулюватися з метою забезпечення можливості переміщення гнучкої зони певним чином відносно головки щітки.

Фиг.26 і 27 ілюструють один приклад одного центрального виступу 16270, що тягнеться від засобу 16280 для очищення м'яких тканин на задній стороні голівки 16002 до поглиблення або канавки 16055, виконаної в днище 16054 блоку 16050 з пучками. Подібний виступ 16270 переважно утворений або відформований як одне ціле разом із засобом 16280 для очищення м'яких тканин, виконаним з гнучкого матеріалу, хоча це не обов'язково, і утворює точку повороту для перехідного елемента 16050. Це забезпечує можливість переміщення перехідного елемента 16050 регульованим щодо каркасного елемента 16004 головки. Залежно від гнучкості виступу 16270 перехідний елемент 16050 також може бути виконаний з можливістю нормальноготернативно, виступ 16260 може бути жорстким і може сягати від каркасного елемента 16004 головки для створення жорсткого місця повороту, яке перешкоджає нормальному переміщенню перехідного елемента 16050 у напрямку до каркасному елементу 16004 головки. Само собою зрозуміло, незважаючи на те, що один центральний виступ 16270 проілюстрований на фиг.26 і 27, кількість і тип виступів або опор може змінюватись, як показано на фиг.28 (безліч опорних елементів 17270 і 17271, що простягаються між каркасним елементом 17004 головки і центральним перехідним елементом (опорний елемент 18270 у вигляді поперечки, що тягнеться від каркасного елемента 18004 головки уздовж поперечної осі центрального перехідного елемента 18050 зубної щітки 18000 і утворює лінійний контакт з центральним перехідним елементом 18050), але це не обмежено фиг.28 і фиг.29. Кожен з варіантів здійснення за фиг.26-29 забезпечує можливість специфічного переміщення гнучкого перехідного елемента щодо каркасного елемента головки, при цьому конструкція, проілюстрована на фиг.26-27, забезпечує можливість повороту, щонайменше, на 360 градусів, конструкція, проілюстрована на фиг.28, забезпечує можливість більш огранния над виступом 18270.

Фиг.33 схематично ілюструє головку 20112 пристосування 20110 для догляду за порожниною рота, яка може бути розміщена на ручці звичайної зубної щітки, такий як ручка 19014 звичайної зубної щітки 19010, показаної на фиг.30. Головка 20112, як правило, включає в себе платформу 20118 голівки, що має першу поверхню 20119, другу поверхню 20121, перше безліч чистячих елементів 20116 і друге безліч чистячих елементів 20122. Перше безліч чистячих елементів простягається назовні від першої поверхні, і друге безліч чистячих елементів простягається назовні від другої поверхні.

У конфігурації, показаної на фиг.32, платформа 20118 головки включає в себе лише дві поверхні, від яких тягнуться чистячі елементи. Слід розуміти, що платформа головки може мати більше двох поверхонь, від яких тягнуться чистячі елементи. Крім того, слід розуміти, що поверхні, що мають засоби для елементи, можуть бути розташовані в різних конфігураціях, які можуть бути або не бути протилежними іншій поверхні. Наприклад, інша конфігурація голівки 20112 може включати в себе платформу головки з трьома поверхнями, від яких тягнуться чистячі елементи, які розпоряд� платформи 20118 головки з протилежними поверхнями, порівняно мала висота платформи HP і порівняно мала повна висота H3 забезпечують різні переваги під час використання.

Чистячі елементи 20116 і 20122, як показано, можуть тягнутися перпендикулярно від відповідних їм поверхонь 20119 і 20121. Крім того, чистячі елементи можуть тягнутися в напрямках, протилежних по відношенню один до одного. Проте слід розуміти, що чистячі елементи можуть бути налаштовані з іншими орієнтаціями. Наприклад, чистячі елементи можуть бути нахилені відносно відповідної їм поверхні і один щодо одного.

Чистячі елементи 20116 і 20122 можуть включати в себе багато різних елементів для чищення порожнини рота, таких як елементи для чищення зубів, які можуть бути використані для обтирання, чищення зубів і масажу ясен користувача, і елементи для очищення м'яких тканин, які можуть бути використані для очищення щіткою, очищення соскабливанием і масажу мови, внутрішнього боку щік користувача і т.д. Може бути використана будь-яка придатна форма елементів для чищення порожнини рота. Тим не менш, як додатково розглянуто нижче, переважно включати філаментні щетинки як елементи для чистобщем сенсі і зазвичай відноситься до филаментним щетинкам, еластомерним пальцеподібних виступам або стінок, які мають будь-яку бажану форму, виступам, що контактує з тканинами, таким як гребені і шишковидне елементи, і т.д. Як правило, мається на увазі, що у використовуваному тут сенсі «шишковидний елемент» включає в себе подібний стовпчику виступ (без обмеження на форму поперечного перерізу виступу), який виступає вертикально від базової поверхні.

Переважно, якщо чистячі елементи 20116 і 20122 включають в себе філаментні щетинки, або самі по собі або в комбінації з іншими типами елементів для чищення порожнини рота. Чистячі елементи 20116 зазвичай представляють собою елементи для чищення зубів, які можуть включати в себе еластомірні пальцеподібні виступи або стінки разом з филаментними щетинками. По суті, чистячі елементи 20116 мають висоту Н4 від 10 мм до 13 мм, що забезпечує достатню довжину і гнучкість для входу у зазори і щілини між зубами користувача та між зубами і яснами користувача і для вичищення або стирання частинок, захоплених хімічними елементами.

Чистячі елементи 20122, як правило, являють собою елементи для очищення м'яких тканин, які можуть мати виступи, що контактують з тканинами, такильно короткими филаментними щетинками. Подібні елементи, що контактують з тканинами, можуть сприяти «зменшення» основного джерела неприємного запаху з рота і поліпшення гігієни. Чистячі елементи 20122 мають висоту H5 від 1 мм до 6 мм і переважно від 1,5 мм до 4 мм

Філаментні щетинки, які мають висоту в межах від 1 мм до 6 мм і переважно в межах від 1,5 мм до 4 мм, є порівняно короткими в порівнянні з шириною їх стовпчика, яка переважно знаходиться в межах від 0,06 до 0,18 мм ± 0,02 мм для окремих ниток/волокон і в межах від 1 мм до 2 мм ± 0,2 мм для окремих пучків щетинок. По суті, філаментні щетинки чистячих елементів 20122 мають порівняно високу міцність стовпчика порівняно з филаментними щетинками елементів 20116 для чищення зубів, які є більш довгими і більш гнучкими, ніж елементи 20122 для очищення тканин. Внаслідок їх малого діаметра і високої міцності їх стовпчиків, порівняно короткі елементи для очищення тканин і, зокрема, порівняно короткі філаментні щетинки здатні проникати дуже добре в м'які тканини порожнини рота.

У конфігурації, показаної на фиг.32, елементи 20122 для очищення порожнини рота здатні входити в контакт з м'якими тканинами у р�м чином, за допомогою пристосування 20110 для догляду за порожниною рота забезпечується більш ефективне очищення порожнини рота, ніж за допомогою звичайної зубної щітки 19010 або звичайною комбінації 19030 зубної щітки і засоби для очищення язика. Це справедливо навіть незважаючи на те, що комбіноване пристосування 19030 включає в себе виступи 19020 для очищення мови, виконані з м'якого еластомеру, які можуть проникати в м'які тканини в порожнині рота користувача, але не проникають так само добре, як порівняно короткі тонкі філаментні щетинки 20122, і які не забезпечують дії, подібного очищення щіткою і виконуваного филаментними щетинками 20122.

У більшості випадків елементи 20122 для очищення м'яких тканин забезпечують можливість видалення мікрофлори та інших залишків органічних речовин з мови та інших поверхонь м'яких тканин у роті. Мова, зокрема, схильний до утворення бактеріальних покривають верств, які, як відомо, являють собою «притулок» для організмів і залишків органічних речовин, які можуть сприяти неприємного запаху з рота. Дану мікрофлору можна виявити в поглибленнях між сосочками на більшій частині верхньої поверхні мови, а також вдол�чищення м'яких тканин в контакт з поверхнею язика або переміщенні їх іншим чином з поверхні язика дані щетинки, наприклад, можуть забезпечити м'який контакт з м'якою тканиною при одночасному проникненні вниз в поглиблення між сусідніми сосочками мови і при одночасному виконання чищення щіткою в поглибленнях.

Конструкція филаментних щетинок у вигляді стовпчиків також дозволяє елементів для очищення м'яких тканин повторювати природні контури поверхонь тканин порожнини рота, таких як мова, щоки, губи і ясна користувача. Крім того, філаментні щетинки здатні згинатися необхідним чином для переміщення та очищення поверхонь м'яких тканин у роті, вздовж яких вони переміщуються. Гнучкість елементів для очищення тканин, передбачених з филаментними щетинками, їх малий діаметр і порівняно висока міцність їх стовпчиків дозволяють їм ефективно проникати в м'які тканини в порожнині рота і входити в контакт з мікрофлорою та іншими залишками органічних речовин і видаляти мікрофлору та інші залишки органічних речовин значно краще, ніж інші типи елементів для очищення тканин.

В звичайних умовах, що представляють собою комбінацію зубної щітки і засоби для очищення мови, таких як пристосування 19030, показане на фиг.31, були відсутні філаментні щетинки в среой щітці, такі як звичайний спосіб закріплення складених пучків щетинок в голівці скобами, зажадали б значно більш товстої головки, ніж та, яка була б зручною для більшості дорослих користувачів, для розміщення щетинок на протилежних сторонах зубної щітки. По суті, звичайні пристосування у вигляді комбінації зубної щітки і засоби для очищення мови включають в себе прокладку з еластомірними елементами для очищення мови, приклеєну до задньої сторони головки зубної щітки, або безліч твердих виступів, відформованих на задній стороні головки зубної щітки. Тим не менш, в подібних звичайних умовах не передбачені елементи 20122 для очищення м'яких тканин, виконані з филаментними щетинками, разом з елементами 20116 для чищення зубів, виконаними з филаментними щетинками, на голівці одного і того ж пристосування при забезпеченні товщини головки, досить малою для зручного застосування дорослим людиною.

Для додаткового підвищення ефективності пристосування 20110 для догляду за порожниною рота пристосування 20110, якщо потрібно, може включати в себе вібраційний пристрій (непоказанное) для забезпечення вібрацій пристосування для догляду за порожниною рота забезпечення вібрації елементів 20116 для чищення зубів і/або елементів 20122 для очищення м'яких тканин.

Широке різноманітність вібраційних пристроїв може бути використане для створення вібрацій в широкому діапазоні частот для забезпечення відповідності вимогам конкретного застосування. Промислово виготовляються і є на ринку різні типи вібраційних пристроїв, такі як перетворювачі. Один приклад вібраційного пристрою забезпечує частоти в діапазоні приблизно від 100 до 350 кГц. Коливання можуть мати різну форму хвилі, включаючи синусоїдальну, прямокутну, пилкоподібну і тому подібне. Тим не менш, можливі інші значення та форми хвилі. Вібраційний пристрій може бути розташоване в голівці зубної щітки або в її звуженої частини. При включенні вібраційного пристрою харчування на нього подається від акумуляторної батареї (і управління вібраційним пристроєм здійснюється за допомогою електронних схем на друкованій платі або системи перемикачів) для створення вібрацій в голівці зубної щітки, і тим самим вібраційний пристрій забезпечує поліпшення чищення зубів, елементами здійснюється для чищення зубів.

В альтернативних варіантах здійснення вібраційний пристрій може включати в себе мікродвигун, прикріплений до валу, при цьому вал�х здійснення пристрій, створює вібрації, включає в себе ексцентрик, який приводиться в рух за допомогою микродвигателя поступальним чином.

Перемикач, такий як кнопка, тумблер, обертовий диск або тому подібне, може бути передбачений для включення вібраційного пристрою. Вібраційний пристрій часто має джерело живлення, такий як акумуляторна батарея. Вплив на перемикач може забезпечити роботу пристрою, що створює вібрації, протягом інтервалу, заданого користувачем (наприклад, протягом проміжку часу, коли кнопка натиснута або перемикач знаходиться в положенні контакту/включення), або, альтернативно, може викликати приведення в дію таймера, який забезпечить роботу вібраційного пристрою протягом заданого інтервалу. У разі використання таймера відповідний інтервал або може бути встановлений заздалегідь, або може бути регульованим, наприклад, за допомогою обертового диска, що приводиться в дію користувачем.

Фиг.33-35 ілюструють спосіб 20210 освіти пристосування для очищення порожнини рота, такого як пристосування 20110 для догляду за порожниною рота, що має дві поверхні, які мають філаментні щетинки (тобто поверхні �посіб 20210 може бути реалізований на практиці за допомогою технологій освіти пучків без закріплює елемента (AFT). Відповідно, головка 20112 включає в себе першу опорну пластину 20128, до якої елементи 20116 для чищення зубів прикріплені за допомогою технологічного процесу утворення пучків без закріплює елемента (AFT), і другу несучу пластину 20132, до якої елементи 20122 для очищення порожнини рота прикріплені за допомогою технологічного процесу утворення пучків без закріплює елемента (AFT). Несучі пластини мають безліч вирізів (непоказанних), за допомогою яких направляються групи филаментних щетинок 20116 і, можливо, еластомерних чистячих елементів 20116. Задні кінці филаментних щетинок розплавляють для кріплення їх до відповідної їм, несучої пластини. Розплавлені частини утворюють основу 20131, яка приклеюється до несучої пластини і забезпечує скріплення пучків щетинок один з одним. Якщо також передбачені еластомірні чистячі елементи, вони можуть бути расплавлени разом зі щетинками або приклеєні до несучої пластини.

Несучі пластини 20128 і 20132 є порівняно тонкими (наприклад, з товщиною 1 мм або менше) і вставлені у відповідні поглиблення 20124 і 20126, утворені на поверхнях 20119 і 20121 платформи 20112 головки. Несучі пластини можуть бути прикрепленитруей гарячого повітря, склеювання, з'єднання з замиканням в поєднанні з багатокомпонентним формуванням або будь-яким іншим способом з'єднання пластиків. Інші відповідні технології з'єднання пластиків будуть очевидними для фахівців в даній області техніки, що ознайомлені з даним описом. Переважно, якщо несучі пластини 20128 і 20132 прикріплені за допомогою ультразвукового зварювання до мембрани 20134 платформи головки, що забезпечує невидиме високоміцне кріплення до платформи головки при порівняно низьких витратах на виготовлення.

Як проілюстровано на фиг.35, спосіб 20210 освіти подібного пристосування для догляду за порожниною рота може включати етап 20212 формування платформи 20118 головки пристосування для догляду за порожниною рота, що має першу порожнину 20124 на першій стороні і другу порожнину 20126 на другій стороні. Він може додатково включати етап 20214 напрямки елементів 20116 для чищення зубів, включаючи щетинки, у вирізи першої несучої пластини 20128 допомогою технологічного процесу утворення пучків без закріплює елемента (AFT) і етап 20216 напрямки елементів 20122 для очищення м'яких тканин, включаючи щетинки, у вирізи другий несучої пластини 20132 допомогою технологическогесущей пластини 20128 в першу порожнину 20124 і прикріплення її до платформи 20118 головки і етап 20220 вставки другий несучої пластини 20132 в другу порожнину 20126 і прикріплення її до платформи 20118 головки.

Як зазначено вище, несучі пластини переважно прикріплюють за допомогою ультразвукового приварювання їх до платформи головки, наприклад, приварювання їх до мемембране 20134 платформи головки. Тим не менш, вони можуть бути прикріплені за допомогою інших способів, таких як приклеювання їх до платформи головки або вставка їх з замиканням в платформу головки і формування іншого матеріалу навколо частин платформи головки і несучих пластин при багатокомпонентному формуванні. Слід розуміти, що етапи способу 20210 можуть бути виконані при різних порядках виконання етапів і що багато етапи можуть виконуватись одночасно. Наприклад, етапи 20214 і 20216 можуть виконуватися послідовно в будь-якому порядку або можуть виконуватися одночасно.

Далі розглядаються фиг.36 і 37, на яких показана частина 20312, що представляє собою головку пристосування 20310 для догляду за ротовою порожниною, яка, по суті, має ті ж особливості та ознаки, що і пристосування 20110 для догляду за порожниною рота і частина 20112, що представляє собою головку, за винятком того, що розглянуто в подальшому. Аналогічні посилальні позиції на фиг.36 і 37 відносяться до аналогічних елементів за фиг.33 і 34. Як показано на фиг.36 і 37, �кожної сторони опорного ребра 20336 утворені зазори 20338 і 20340, які являють собою отвори, що з'єднують першу порожнину 20324 і другу порожнину 20326. Кожна з несучих пластин 20328 і 20332 має обідок 20333 і 20335 уздовж частини, яка вставляється у відповідну їй порожнину 20324 і 20326 платформи головки. Кожен обідок має два поглиблення 20342 і 20344 або 20346 і 20348, які входять у контактна взаємодія з опорним ребром 20336 платформи головки, будучи прикріпленими до неї.

Конфігурація за фиг.36 і 37 забезпечує можливість безпосереднього прикріплення протилежних несучих пластин 20328 і 20332 один до одного. Подібна конфігурація дозволяє виконати платформу 20318 головки навіть більш тонкого, ніж платформа 20118 головки. Наявність більш тонкої платформи головки забезпечує перевагу, що полягає в тому, що елементи 20316 для чищення зубів і/або елементи 20322 для очищення м'яких тканин можуть бути виконані більш довгими, ніж у конфігурації за фиг.33 і 34, при одночасному збереженні повної висоти головки зубної щітки, рівній висоті H3, показаної на фиг.32. Крім того, прикріплення несучих пластин 20328 і 20332 безпосередньо один до одного і до опорного ребра 20338 забезпечує переваги, які полягають у підвищеній стійкості і поліпшеною опорі. Переважно,�в. Однак можуть бути використані інші прийнятні механізми кріплення.

Далі розглядаються фиг.38 і 39, на яких показана частина 20412, що представляє собою головку пристосування 20410 для догляду за ротовою порожниною, яка, по суті, має ті ж особливості та ознаки, що і пристосування 20110 і 20310 для догляду за порожниною рота і частини 20112 і 20312, що представляють собою головку, за винятком того, що розглянуто в подальшому. Аналогічні посилальні позиції відносяться до аналогічних елементів за фиг.33, 34, 36 і 37. Як показано на фиг.38 і 39, платформа 20418 головки має опорний виступ 20458, розташований між першою порожниною 20424 і другий порожниною 20426. Опорний виступ 20458 визначає межі отвори 20460, яке з'єднує першу порожнину 20424 і другу порожнину 20426. Кожна з несучих пластин 20428 і 20432 має обідок 20452 і 20462 уздовж частини, яка вставляється у відповідну їй порожнину 20424 і 20426 платформи головки. Обідки 20452 і 20462 розташовані всередині по відношенню до зовнішнього краю відповідної їм, несучої пластини для утворення уступів 20450 і 20454. Уступи і обідки кожної несучої пластини входять у контактна взаємодія з опорним виступом 20458 платформи головки при прикріпленні до неї.

Як і у випадку фиг.36 і 37, lastin 20428 і 20432 один до одного в конфігурації, альтернативною по відношенню до конфігурації за фиг.36 і 37. Подібна конфігурація також дозволяє виконати платформу 20418 головки більш тонкого, ніж платформа 20118 головки, і забезпечує переваги, аналогічні перевагам конфігурації за фиг.36 і 37. Крім того, внаслідок його розташування поблизу зон ободків кожної несучої пластини, опорний виступ 20458 забезпечує істотну опору для кожної з несучих пластин. Переважно, якщо несучі пластини 20428 і 20432 приварені один до одного і до опорного виступу 20458 допомогою ультразвукового зварювання. Однак можуть бути використані інші прийнятні механізми кріплення.

В альтернативній конфігурації (непоказанной) платформа головки може включати в себе як опорний виступ 20458, так і опорне ребро 20338, для забезпечення надійного кріплення несучих пластин до платформи головки при одночасному забезпеченні можливості кріплення несучих пластин один до одного. Крім того, слід розуміти, що можуть бути використані інші конфігурації для збереження порівняно тонкої платформи головки, на якій несучі пластини можуть бути прикріплені при одночасному забезпеченні можливості кріплення несучих пластин один до одного, якщо це требуется.астини можуть бути прикріплені до платформи головки і один до одного. Спосіб 20520, по суті, включає ті ж етапи та ознаки, що і спосіб 20210, за винятком того, що він включає додатковий етап 20522 прикріплення першої несучої пластини до другої несучої пластини. Етап 20522 може виконуватися разом з етапом 20520, коли другу несучу пластину прикріплюють до платформи головки.

Далі розглядаються фиг.41-43, на яких показана частина, що являє собою головку пристосування 21000 для догляду за порожниною рота, яке аналогічно пристосуванню 13020 для догляду за порожниною рота, проиллюстрированному на фиг.23А і 23B, і, по суті, має ті ж особливості та ознаки, що і пристосування 13020 для догляду за порожниною рота, за винятком того, що розглянуто нижче і показано на фиг.41-43. Конструкція чистячих елементів 21218 наведена в цілях приведення прикладу та може мати інші конструкції, такі як ті, які показані в заявці і її варіантах. Засіб 21280 для очищення м'яких тканин, розташований на задній стороні його головки, в основному таке ж, як засобу 10280 і 12280 для очищення м'яких тканин відповідно по фіг.10-13 і 19-20, за винятком того, що відноситься до виконаним з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, миючим елементів 21600, і того, що рассмотистальная частина 21604 кошти 21280 для очищення м'яких тканин аналогічні даними частинам засобів 10280 і 12280 для очищення м'яких тканин. Тим не менш, можуть бути використані різні інші конфігурації засобів для очищення м'яких тканин, такі як варіанти здійснення засобів для очищення м'яких тканин за фіг.14-18.

Як показано на фиг.41, пристосування 21000 для догляду за порожниною рота, по суті, включає в себе головку 21002, ручку (непоказанную), таку як ручка 8103 пристосування 13020 для догляду за порожниною рота, підстави або перехідні елементи 21010, 21020 і 21058, чистячі елементи 21218, що тягнуться від перехідних елементів, і засіб 21280 для очищення м'яких тканин, розташований на задній стороні голівки. Перехідний елемент 21010 являє собою проксимальний перехідний елемент, розташований поблизу ручки, і перехідний елемент 21020 являє собою дистальний перехідний елемент, розташований у дистальній частині пристосування для догляду за порожниною рота. Центральний перехідний елемент 21058 підвішений між проксимальним перехідним елементом 21010 і дистальним перехідним елементом 21020 допомогою підтримуючих перемичок 21060. Незважаючи на те, що показаний один центральний перехідний елемент, слід розуміти, що можуть бути включені додаткові центральні перехідні елементи. Підтримують перемички 21060 можуть включа�, �акритим гнучким опорним матеріалом (див., наприклад, фиг.19). Крім того, підтримують перемички 21060 можуть бути виконані тільки з гнучкого опорного матеріалу без включення паралельних підтримують перемичок або інших опорних конструктивних елементів. Гнучкі підтримують перемички можуть бути утворені з пружного матеріалу, такого як термопластичний еластомер. Можуть бути використані інші резіноподобниє матеріали, такі як інші термопласти, або термопластичний уретан, або пластомер, або будь-яка їх комбінація.

Засіб 21280 для очищення м'яких тканин має проксимальну частину 21602, дистальну частину 21604 і частина 21606 з виконаними з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, хімічними елементами, яка включає в себе виконані з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячі елементи 21600. Проксимальна частина 21602 і дистальна частина 21604 аналогічні даними частинам засобів 10280 і 12280 для очищення м'яких тканин і, по суті, включають в себе безліч виступів 21281, які виступають від задньої поверхні 21284 на другій стороні голівки 21002, яка, по суті, протилежна по відношенню до напрямку, в якому простягаються елементи 21218 для чищення зубів. ВистуЀеплени до неї іншим чином, Крім того, вони можуть бути виконані за одне ціле з головкою 21002. Кожен з виступів може бути виконаний з матеріалу, відмінного від матеріалу інших виступів та/або відрізняється від матеріалу іншого компонента. М'які матеріали, такі як термопластичний еластомер (ТРЕ) або тому подібне, можуть бути прикріплені до голівці 21002 для утворення виступів. Тим не менш, інші матеріали, використовувані для виготовлення засобів для догляду за порожниною рота, можуть бути придатними для виступів засоби для очищення м'яких тканин.

Виконані з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячі елементи 21600 являють собою чистячі елементи, які прикріплені до нижньої сторони центрального перехідного елемента або несучого елемента 21058 і проходять через каркасний елемент або платформу 21004 до нижньої сторони головки зубної щітки для освіти частині кошти 21280 для очищення м'яких тканин. Таким чином, чистячі елементи 21600 виконані з можливістю переміщення в напрямку їх поздовжніх осей, коли центральний перехідний елемент 21058 переміщується у напрямку до платформи 21004 головки і від платформи 21004 головки. По суті, чистячі елементи 21600 можуть мати изменяевленном несучому елементі 21058. Це може забезпечити можливість пристосування для чищення елементів 21600 до контуру м'яких тканин, що піддаються очищенню в роті користувача, і забезпечити підвищення їх ефективності.

Чистячі елементи 21600 можуть включати в себе багато різних елементів для очищення порожнини рота, таких як елементи для чищення зубів, які можуть бути використані для обтирання», чищення зубів і масажу ясен користувача, і елементи для очищення м'яких тканин, які можуть бути використані для очищення щіткою, очищення соскабливанием і масажу мови, внутрішнього боку щік користувача і т.д. Може бути використана будь-яка придатна форма елементів для чищення порожнини рота. Тим не менш, виконані з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячі елементи 21600 переважно включають в себе щетинки, або самі по собі або в поєднанні з іншими типами елементів для очищення порожнини рота. Щетинки можуть включати філаментні щетинки, такі як нейлонові щетинки, і термопластичні щетинки, такі як поліпропіленові щетинки.

Чистячі елементи 21600, як правило, являють собою елементи для очищення м'яких тканин, які можуть сприяти зменшенню основного джерела поганого �вляющую від 1 мм до 6 мм в стані релаксації і переважно від 1,5 мм до 4 мм Слід розуміти, що висота H6 може змінюватися під час використання, коли виконані з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячі елементи входять в контакт з м'якою тканиною.

Для конфігурацій, у яких чистячі елементи 21600 являють собою щетинки, висота H6 порівняно мала в порівнянні з шириною їх стовпчика, яка переважно знаходиться в межах від 0,06 до 0,18 мм ± 0,02 мм для окремих щетинок і в межах від 1 мм до 2 мм ± 0,2 мм для окремих пучків щетинок. По суті, щетинки виконаних з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячих елементів 21600 мають порівняно високу міцність стовпчика в частині, яка виступає за задню поверхню 21284, порівняно зі щетинками, використовуваними для елементів для чищення зубів, які є більш довгими і більш гнучкими, ніж виконані з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячі елементи 21600. Внаслідок їх малого діаметра і високої міцності їх стовпчиків, порівняно короткі елементи для очищення м'яких тканин і, зокрема, порівняно короткі щетинки здатні проникати дуже добре в м'які тканини порожнини рота користувача. Слід розуміти, що щетинки, які мають інші�казанной на фиг.41-43, чистячі елементи 21600 здатні входити в контакт з м'якими тканинами у роті користувача, такими як внутрішня сторона його щік, поки користувач одночасно чистить свої зуби. Таким чином, за допомогою пристосування 21000 для догляду за порожниною рота забезпечується більш ефективне очищення порожнини рота, ніж за допомогою звичайної зубної щітки 19010 або звичайною комбінації 19030 зубної щітки і засоби для очищення мови, коли чистячі елементи 21600 включають в себе щетинки. Це справедливо навіть незважаючи на те, що комбіноване пристосування 19030 включає в себе виступи 19020 для очищення мови, виконані з м'якого еластомеру, які можуть проникати в м'які тканини в порожнині рота користувача, але не проникають так само добре, як порівняно короткі тонкі щетинки 21600, і які не забезпечують дії, подібного очищення щіткою і виконуваного щетинками 21600.

У більшості випадків елементи 21600 для очищення м'яких тканин забезпечують можливість видалення мікрофлори та інших залишків органічних речовин з мови та інших поверхонь м'яких тканин у роті. Мова, зокрема, схильний до утворення бактеріальних покривають верств, які, як відомо, являють собою «притулок» для організ�врп можна виявити в поглибленнях між сосочками на більшій частині верхньої поверхні мови, а також уздовж інших поверхонь м'яких тканин у роті користувача. При введенні чистячих елементів 21600 особливо в тому випадку, коли чистячі елементи включають в себе щетинки, у контакт з поверхнею язика або переміщенні їх іншим чином з поверхні язика дані щетинки, наприклад, можуть забезпечити м'який контакт з м'якою тканиною при одночасному проникненні вниз в поглиблення між сусідніми сосочками мови і при одночасному виконання чищення щіткою в поглибленнях.

Конструкція щетинок у вигляді стовпчиків при використанні їх разом з миючими елементами 21600, а також їх гнучке кріплення і здатність до зміни висоти, дозволяють миючим елементів 21600 повторювати природні контури поверхонь тканин порожнини рота, таких як мова, щоки, губи і ясна користувача. Крім того, щетинки здатні згинатися необхідним чином для переміщення та очищення поверхонь м'яких тканин у роті, вздовж яких вони переміщуються. Здатність чистячих елементів 21600 зі щетинками переміщатися в подовжньому напрямі, їхню гнучкість, їх малий діаметр і порівняно висока міцність їх стовпчиків дозволяють їм ефективно проникати в м'які тканини в порожнині рота і входити в контакт з мікр� значно краще, ніж інші типи елементів для очищення тканин. Крім того, при використанні пристосування 21000 для догляду за порожниною рота для одночасної чищення зубів користувача та контактування з м'якими тканинами, переміщення центрального перехідного елемента 21058, обумовлене контакту з зубами, може викликати зміна висоти чистячих елементів 21600 і, тим самим, найкращий масаж м'яких тканин і проникнення в м'які тканини в порожнині рота.

Фиг.43 ілюструє можливу конфігурацію конструкції частині центрального перехідного елемента 21058 і виконаних з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячих елементів 21600. Аналогічно конструкції центрального перехідного елемента 16051 зубної щітки 16000, показаної на фиг.26 і 27, нижні частини чистячих елементів 21018 расплавлени для освіти мата 21021, який захоплений між корпусом 21053 і днищем 21054 перехідного елемента. Мат 21021 запобігає прохід чистячих елементів 21018 через отвори для пучків в корпусі 21053 перехідного елемента. Днище 21054 може бути, наприклад, приклеєне або приварене до корпусу 21053, при цьому днищі 21054, щонайменше, частково оточене мембраною 21070 (див. фиг.42). Таким чином, чистячі елементи 21018 в обом, відомим як освіта пучків без закріплює елемента (AFT).

У конфігурації за фиг.43 як корпус 21053 перехідного елемента, так і днище 21054 перехідного елемента представляють собою несучі пластини або несучі компоненти, призначені для утримування чистячих елементів 21018 і 21600 допомогою технологій освіти пучків без закріплює елемента (AFT), навіть незважаючи на те, що вони можуть бути або не бути плоскими у загальному сенсі визначення несучої пластини. Як такі, нижні частини чистячих елементів 21600 також розплавляються з утворенням мата 21610, який також захоплюється між корпусом і днищем перехідного елемента. Чистячі елементи 21018 і 21600 можуть бути приклеєні до відповідним їм, несучих пластин 21053 і 21054, які після цього можуть бути прикріплені один до одного за допомогою клею, технологій ультразвукового зварювання або інших механізмів з'єднання. У зібраній конфігурації виконані з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячі елементи 21600 проходять через одне або кілька отворів, які можуть включати туннелеобразние отвори 21612 платформи 21004 головки, для проходу через платформу головки з можливістю переміщення і виходу за задню пове�про елемента 21058 і виконаних з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячих елементів 21600. Аналогічно конструкції за фиг.43, нижні частини чистячих елементів 21018 расплавлени з утворенням мата 21021, який захоплений між корпусом 21053 і днищем 21054 перехідного елемента допомогою технологій освіти пучків без закріплює елемента (AFT). Однак у даній конфігурації чистячі елементи 21600 являють собою еластомірні чистячі елементи, які відформовані на зовнішній поверхні 21620 днища 21054. Еластомірні чистячі елементи можуть бути виконані з пружного матеріалу, такого як термопластичний еластомер. Можуть бути використані інші резіноподобниє матеріали, такі як інші термопласти, термопластичний уретан, пластомер або будь-яка їх комбінація. В одній конфігурації чистячі елементи 21600 можуть представляти собою щетинки, утворені з поліпропілену. Еластомірні чистячі елементи можуть бути виконані з матеріалу, такого ж, як матеріал днища 21054, або відрізняється від матеріалу днища 21054. Як і у випадку конфігурації за фиг.43, зібраної конфігурації виконані з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячі елементи 21600 проходять через туннелеобразние отвори 21612 платформи 21004 головки для пропускання їх через платфотрированной допомогою фиг.44, виконані з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячі елементи 21600 можуть бути виконані з того ж матеріалу, що і днище 21054, і можуть бути відформовані на ньому одночасно з формуванням днища 21054.

Для додаткового підвищення ефективності пристосування пристосування 21000 для догляду за порожниною рота, якщо потрібно, може включати в себе вібраційний пристрій (непоказанное) для забезпечення вібрацій пристосування для догляду за порожниною рота або його частини, такий як головка 21002 або її частину. Пристрій, який створює вібрації, може бути використано для забезпечення вібрації елементів 21018 для чищення зубів і виконаних з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячих елементів 21600. Використання пристрою, що створює вібрації, може забезпечити додаткове підвищення ефективності виконаних з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячих елементів 21600 за рахунок забезпечення коливальних рухів центрального перехідного елемента 21058 і, отже, чистячих елементів 21600.

Широке різноманітність вібраційних пристроїв може бути використане для створення вібрацій в широкому діапазоні частот для забезпечення відповідності тѽих пристроїв, такі як перетворювачі. Один приклад вібраційного пристрою забезпечує частоти в діапазоні приблизно від 100 до 350 КГц. Коливання можуть мати різну форму хвилі, включаючи синусоїдальну, прямокутну, пилкоподібну і тому подібне. Тим не менш, можливі інші значення та форми хвилі. Вібраційний пристрій може бути розташоване в голівці зубної щітки або в її звуженої частини. При включенні вібраційного пристрою харчування на нього подається від акумуляторної батареї (і управління вібраційним пристроєм здійснюється за допомогою електронних схем на друкованій платі або системи перемикачів) для створення вібрацій в голівці зубної щітки, і тим самим вібраційний пристрій забезпечує поліпшення чищення зубів, елементами здійснюється для чищення зубів.

В альтернативних варіантах здійснення вібраційний пристрій може включати в себе мікродвигун, прикріплений до валу, при цьому вал з'єднаний з ексцентриком, що обертається навколо осі, паралельної поздовжньої осі зубної щітки. В інших варіантах здійснення пристрій, який створює вібрації, включає в себе ексцентрик, який приводиться в рух за допомогою микродвигателя поступальним чином.

Пер�рен для включення вібраційного пристрою. Вібраційний пристрій часто має джерело живлення, такий як акумуляторна батарея. Вплив на перемикач може забезпечити роботу пристрою, що створює вібрації, протягом інтервалу, заданого користувачем (наприклад, протягом проміжку часу, коли кнопка натиснута або перемикач знаходиться в положенні контакту/включення), або, альтернативно, може викликати приведення в дію таймера, який забезпечить роботу вібраційного пристрою протягом заданого інтервалу. У разі використання таймера відповідний інтервал або може бути встановлений заздалегідь, або може бути регульованим, наприклад, за допомогою обертового диска, що приводиться в дію користувачем.

На фиг.45 показаний спосіб 22000 освіти пристосування для догляду за порожниною рота, такого як пристосування 21000 для догляду за порожниною рота. Спосіб 22000 включає етап 22010 прикріплення перших чистячих елементів, таких як виконані з можливістю переміщення в поздовжньому напрямку, чистячі елементи 21600, до першого несучої компоненту, такого як днище 21054 перехідного елемента. Як зазначено для конфігурації за фиг.44, чистячі елементи 21600 можуть бути прикріплені за допомогою технологічного процеѾполнительно включає етап 22012 прикріплення друге чистячих елементів, таких як, щонайменше, деякі з чистячих елементів 21018, до другого несучої компоненту, такому як корпус 21053 перехідного елемента. Як зазначено вище, чистячі елементи можуть бути прикріплені за допомогою технологічного процесу утворення пучків без закріплює елемента (AFT) та/або інших способів.

Спосіб 22000 додатково включає етап 22014 освіти складається з двох частин, несучого елемента для чищення елементів, такого як центральний перехідний елемент 21058, при цьому даний етап включає поєднання першого і другого несучих компонентів в конфігурації з розміщенням їх один навпроти одного. Якщо етапи 22010 і 22012 були виконані перед етапом 22014, то перші і другі чистячі елементи будуть тягнутися в протилежних напрямках. Етап 22016 включає просмикування друге чистячих елементів через одне або кілька отворів, що проходять через платформу головки пристосування для догляду за порожниною рота, таких як туннелеобразние отвори 21612 платформи 21004 головки. Спосіб додатково включає в себе етап 22016 гнучкого приєднання складається з двох частин, несучого елемента для чищення елементів до голівці пристосування для догляду за порожниною рота, наприклад, посредсъема винаходу, передбачено, що весь матеріал, що міститься у даній заявки, включаючи всі механізми та/або способи взаємодії, описані вище, слід інтерпретувати лише як ілюстративний і жодним чином не обмежує обсяг домагань прикладеної формули винаходу. Крім того, як зазначено вище, передбачено, що у пристосуваннях для догляду за порожниною рота згідно винаходу і у відповідних способах можуть використовуватися різні комбінації особливостей, ознак і конфігурацій, розглянутих у заявці.

1. Пристосування для догляду за порожниною рота, що містить ручку; головку, прикріплену до ручки і має платформу головки; перший нерухомий перехідний елемент, який проходить з першої поверхні платформи головки; щонайменше один рухливий несучий елемент, що утримується над першою поверхнею платформи головки допомогою, щонайменше, першого нерухомого перехідного елемента і першого підтримує елемента; причому перший підтримуючий елемент містить перший підсилює з'єднувач, з'єднаний з першим нерухомим перехідним елементом в першій точці з'єднання і з, щонайменше, одним рухомим несучим елементом у другій точці соединенки.

2. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.1, який додатково містить другий нерухомий перехідним елементом, що проходить від першої поверхні платформи головки, причому, щонайменше, один рухливий несучий елемент розташований між першим нерухомим перехідним елементом і другим нерухомим перехідним елементом, щонайменше, один рухливий несучий елемент утримується над першою поверхнею платформи головки допомогою першого і другого нерухомих перехідних елементів, першого підтримуючого елементу та другого допоміжного елемента, причому другий підтримуючий елемент містить другий підсилює з'єднувальний елемент, з'єднаний з, щонайменше, одним рухомим несучим елементом в третій точці з'єднання з другим нерухомим перехідним елементом в четвертій точці з'єднання, і при цьому третя і четверта точки з'єднання розташовані на протилежних сторонах поздовжньої осі головки.

3. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.2, в якому перша і четверта точки з'єднання розташовані на першій стороні поздовжньої осі головки, а друга і третя точки з'єднання розташовані на другій стороні поздовжньої осі головки.

4�угий матеріал, в який, щонайменше, частково закладено перший підсилює сполучний елемент.

5. Пристосування для догляду за порожниною рота за п.1, який додатково містить безліч елементів для чищення зубів, прикріплених до, щонайменше, одного рухомого перехідного елементу. 

Схожі патенти:

Пристосування для догляду за ротовою порожниною

Запропоновано пристосування для догляду за ротовою порожниною, зокрема, зубна щітка, яка містить голівку і безліч елементів для чищення зубів, підтримуваних головкою зубної щітки. Елементи для чищення зубів, переважно, містять еластомерний полірувальний елемент, що містить піднесений поглиблення для утримування засоби для чищення зубів, розташоване на відстані над головкою зубної щітки, при цьому полірувальний елемент складається з безлічі Y-образних полірувальних ланок. В іншому варіанті здійснення пристосування зубна щітка містить також щетинковий елемент, розташований, щонайменше, всередині еластомерного елемента. Наступний варіант здійснення пристосування описує зубну щітку, яка містить безліч щетинкових елементів, прикріплених до передньої чистячої. Кращі варіанти здійснення поглиблення включають повністю або частково закриту нижню частину для утримання та мінімізації втрати засоби для чистки зубів в процесі чищення. 3 н. і 19 з.п. ф-ли, 15 іл.

Зубна щітка (варіанти) та спосіб виготовлення зубної щітки (варіанти)

Зубна щітка містить рукоятку, голівку і з'єднану з нею, щонайменше, одну колодку. Колодка містить верхню і нижню поверхні і безліч отворів, розташованих між цими поверхнями. Пучки волокон щетини пропущені через вирізи, а нижні кінці волокон расплавлени для освіти щетинного покриття, покриває, щонайменше, частково нижню поверхню. При цьому, щонайменше, одна колодка забезпечена граничної частиною, що виступає з нижньої поверхні, або сходинкою на нижній поверхні колодки, які обмежують дискретні області фіксації щетинного розплаву. Передбачено чотири варіанти виконання зубної щітки. Винахід забезпечує високу якість і продуктивність чищення зубів. 6 н. і 32 з.п. ф-ли, 17 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота, що має очищувальний засіб для тканин

Пристосування (10) для догляду за порожниною рота включає в себе ручку (12) та головку (14), з'єднану з ручкою (12). Засіб (20) для очищення тканин розташоване на голівці (14) і має текстуровану поверхню (24) і безліч отворів (25), що проходять крізь нього. Кожен з безлічі елементів (26) для очищення тканин проходить через один з отворів і виступає назовні від головки (14). 14 з.п. ф-ли, 6 іл.

Зубна щітка

Група винаходів, що включає засіб догляду за порожниною рота і систему догляду за порожниною рота для зубної щітки, відноситься до області гігієни і призначена для догляду за порожниною рота. Засіб догляду за порожниною рота містить голівку, рукоятку і еластичний кожух. Еластичний кожух виконаний так, щоб покривати, щонайменше, частина рукоятки. Еластичний кожух виконаний як єдине ціле з підставкою, яка може міняти положення між першим положенням, спрямованим на голівці, і другим положенням, спрямованим від головки. Система догляду за порожниною рота для зубної щітки містить безліч взаємозамінних еластичних елементів, що містять різні об'ємні декоративні зображення в рамках певної тематики. Еластичні елементи мають форму, що дозволяє їм охоплювати, принаймні, частина ручки зубної щітки. Змінні еластичні елементи додатково покривають, щонайменше, частина головки зубної щітки в них. Технічний результат - розширення арсеналу технічних засобів зазначеного призначення. 2 н. і 6 з.п. ф-ли, 12 іл.

Зубна щітка

Винахід відноситься до зубної щітки з конфігурацією очищувальних елементів для забезпечення чудовою очищення м'яких тканин порожнини рота і зубів

Засіб догляду за порожниною рота

Винахід відноситься до засобів для догляду за порожниною рота, що має різні елементи, які можуть включати очищувач для чищення поверхонь м'якої тканини в порожнині рота користувача, елементи для чищення зубів або догляду за зубами, рухомі елементи чищення, вібраційні механізми та/або елементи захоплення ручки
Up!