Пляшка з захисним ковпачком

 

Даний винахід відноситься до пляшки з захисним ковпачком.

У відомому рівні техніки відомі ковпачка, які виконані таким чином, що при закріпленні на пляшці їх практично важко зняти. Такі ковпачки виконані таким чином, що їх не може видалити звичайна людина тільки з допомогою рук. Однак можна видалити ковпачок допомогою використання інструментів або іншим способом, прикладаючи дуже велике зусилля, але будь-яке таке видалення часто буде призводити до пошкодження пляшки.

Відомі ковпачки ковпачки, які містять храпові зуби, які зміщують ковпачок таким чином, щоб запобігти зачеплення комплементарної різьби при повороті ковпачка в напрямку, протилежному напрямку, в якому вона закручується. Хоча такі механізми є ефективними, вимога до кріпильної різьби і храповим зубах призводить до ковпачку, який є досить товстим для вміщення механізму. Крім того, форма ковпачка не завжди піддається зацеплению з кріпильною різьбленням, наприклад, якщо нижня кромка або зовнішня спідниця ковпачка має необроблений профіль.

З рівня техніки відомий ряд документів (наприклад, US 4022464, US 3237819, EP 1847472, GB 1107605 і US для відкриття дозуючих отворів. Такі ємності зазвичай використовуються для тонкодисперсного порошкоподібного матеріалу, такого як тальковая пудра і т.п. Ці укупорочні засоби не мають нічого спільного з захисним ковпачком щодо винаходу.

Даний винахід конкретно призначений для пляшки для зарядки автоматичного дозатора рідкого мила і подібного засобу, який потім дозується автоматичним дозатором. Коли пляшка порожня, її слід замінити, але якщо у користувача є можливість видалити ковпачок і повторно заповнити пляшку, то при цьому існує ризик того, що пляшка буде повторно заповнена продуктом, який є несумісним з дозуючим пристроєм, або користувач не встановить як слід ковпачок, що призведе до витоку мила всередині дозатора, який в кращому випадку забрудниться, а в гіршому випадку буде пошкоджений.

Один спосіб вирішення цієї проблеми розкрито в попередній заявці цього заявника GB 0820984.3. У ній розкрита пляшка з ковпачком з індикацією розтину. Вона виконана з утримує елементом для ковпачка, який утримується елементом крихким. Крихкий елемент ламається, коли видаляють ковпачок, так що після видалення ковпачок вже не може удержое видалення ковпачка призводить до того, якщо споживач випадково видалить ковпачок, наприклад, якщо він хоче понюхати вміст пляшки, він зробить пляшку непридатною для використання.

У відповідності з першим аспектом цього винаходу описана пляшка із захисним ковпачком, що включає

пляшку з відкритою горловиною і першим утримує фланцем навколо, щонайменше, ділянки горловини;

натискний ковпачок, встановлений на горловині, причому ковпачок містить випускний отвір з клапаном для регулювання потоку через випускний отвір і другий утримує фланець, розташований таким чином, що при встановленні ковпачка на пляшку перший і другий утримуючі фланці відхиляються відносно один від одного при їх проходженні, і защипуються назад на місце після проходження, при цьому заплечик першого утримуючого фланця зачіпляє заплечик на другому утримуючих фланці для надійного утримання ковпачка на пляшці;

причому одне з горловини пляшки і ковпачка містить виступ, який входить в комплементарну («відповідь») виїмку на іншому з горловини пляшки і ковпачка для, по суті, запобігання відносного повороту ковпачка і пляшки.

Отже, даний изобретвместо запобігання повторного закріплення ковпачка, він націлений на запобігання повного видалення ковпачка.

Поєднання зубців зубчастого заплечиків першого і другого утримують фланців разом із засобом для запобігання відносного повороту ковпачка робить дуже важким для звичайної людини додатки достатнього зусилля до ковпачку для легкого видалення. Механізм можна, звичайно, порушити за рахунок певного зусилля, наприклад, вставки людиною ножа або іншого засобу між ковпачком і пляшкою. Однак механізм може бути виконаний досить надійним для протидії всім, крім найбільш певних зусиль, для видалення ковпачка.

Перший і другий утримуючі фланці можуть бути виконані таким чином, що один або обидва виконані так, що вони пошкоджуються, коли ковпачок видаляють з пляшки, таким чином порушуючи функціональність ковпачка.

Переважно, ковпачок містить допоміжний фланець, який розташований таким чином, що, з ковпачком на пляшці, перший утримує фланець утримується між другим утримує фланцем і допоміжним фланцем. Допоміжний фланець діє, щоб запобігти відхилення всередину першого утримуючого фланця, таким чином, роблячи більш важким расцеп�вующей комплементарної виїмки. Переважно, виступ розташований на пляшці, в той час як виїмка переважно розташована на ковпачку. Виїмка переважно утворена парою ребер, які тривають між зовнішньою спідницею ковпачка і внутрішнім окружним елементом, який утворює другий утримує фланець. Це забезпечує жорсткість конструкції ребер.

Переважно, щонайменше, один із виступів, виїмки, перший і другий заплічка містять скошені кромки для освіти направляючих поверхонь при розміщенні ковпачка на пляшці.

У відповідності з другим аспектом цього винаходу описана пляшка із захисним ковпачком, що включає пляшку з відкритою горловиною і першим утримує фланцем навколо, щонайменше, ділянки горловини, і натискний ковпачок, встановлений на горловині, причому ковпачок містить випускний отвір, яке закрите укупорочним засобом, який відкривається безповоротним переміщенням, і другий утримує фланець, розташований таким чином, що при встановленні ковпачка на пляшку перший і другий утримуючі фланці відхиляються відносно один від одного при їх проходженні, і защипуються назад на місце після проходження, при цьому заплечик п ковпачка на пляшці; причому одне з горловини пляшки і ковпачка містить виступ, який входить в комплементарну виїмку на іншому з горловини пляшки і ковпачка для обмеження чи запобігання повороту ковпачка і пляшки.

Укупорочним засобом може бути будь-який елемент, який не залежить від повороту ковпачка для відкриття. Їм може, наприклад, бути протикаемая фольга, але, переважно, пружно деформується елемент, такий як zel/щілинної клапан або клапан, смещаемий на свою опору за рахунок пружно деформованих елементів.

Приклад надійно закріпленого ковпачка буде описаний з посиланням на супровідні креслення, на яких

Фіг.1 - вид зверху пляшки;

Фіг.2 - вид збоку пляшки;

Фіг.3 - вигляд у перспективі пляшки;

Фіг.4 - вигляд знизу ковпачка;

Фіг.5 - вигляд у перспективі знизу ковпачка;

Фіг.6 - вид у розрізі, показує ковпачок на пляшці;

Фіг.7а - частковий вид в розрізі ковпачка пляшки безпосередньо перед вставкою пляшки в ковпачок;

Фиг.7В - подібний вид з повністю вставленою пляшкою;

Фиг.7С - подібний вигляд, що показує невеликий поворот пляшки щодо ковпачка;

Фіг.8 - вигляд у перспективі знизу другого прикладу ковпачка;

Фіг.9 - вигляд знизу другого приклад�є жорстка пластикова ємність, містить рідке мило або йому подібне. Вона зазвичай має еліптичну форму в поперечному перерізі, як показано на Фіг.2. Вона також може використовуватися для дозування іншої рідини або напіврідких продуктів (ідеально з більшою в'язкістю води), таких як крем для рук, лосьйон для тіла, зволожувач рук, крем для обличчя, шампунь, гель для душу, пінне мило для рук, крем для гоління, рідина для вмивання, зубна паста або дезінфікуючий засіб, таке як спиртової гель. Пляшка конкретно призначена для використання в перевернутої конфігурації на автоматичному дозаторі. Однак це не становить частину цього винаходу і не буде описано в даному документі.

Пляшка 1 містить горловину 2, яка оточена першим утримує фланцем 3. Він може бути або безперервним периферії навколо горловини, або може бути переривчастим. Як показано на Фіг.6, що утримує фланець 3 містить виступ, має конічну поверхню 4 на одній стороні, і заплечик 4' на інший з причин, описаних нижче.

В діаметрально протилежних місцях розташування на верхній ділянці горловини розташована пара виступів 5, які мають конічну верхню поверхню 6, як показано на Фіг.3. В рівній степенимеет зазвичай еліптичну форму, відповідну формі пляшки і виконані від внутрішньої сторони назовні з допоміжним фланцем 8, який може бути безперервним, другим утримує фланцем 9, описаним більш докладно нижче, і зовнішньої спідницею 10, що має еліптичну форму ковпачка і містить пару вушок 11 для розміщення на дозаторі (не показаний). Допоміжний фланець 8 також використовується для ущільнення по внутрішній стінці горловини 2.

Другий утримує фланець 9 найкраще показаний на Фіг.6. Він може бути дискретним або безперервним у напрямку вздовж окружності і виступає вгору від нижньої поверхні ковпачка. Вільний кінець фланця 9 є подовженим ділянкою 12, утворюють верхню конічну поверхню 13 і звернений вниз заплечик 13'.

В діаметрально протилежних місцях розташування, які відповідають местоположениям виступу 5, утворений другий утримує фланець 9 з низкою пазів 15, які забезпечують відхилення другого утримуючого фланця 9 при вставці пляшки в ковпачок. Між кожною парою пазів 15 розташована пара радіальних ребер 16, які тривають назовні до зовнішньої спідниці 10. Між ребрами 16 другої утримує фланець переривається, і в цьому місці утворені виїмки 17, коториом пляшка 1 входить в ковпачок, буде описаний з посиланням на Фіг.7а. На ньому зображена пляшка, частково вставлена в ковпачок. У цьому випадку пляшка трохи не поєднана з ковпачком, і конічні поверхні 6 на виступах взаємодіють з поверхнями 18 на ковпачку для направлення пляшки точне поєднання. При вставці пляшки конічна поверхня 4 на першому утримуючих фланці 3 взаємодіє з конічною поверхнею 13 на другому утримуючих фланці 9 для відхилення його назовні за допомогою пазів 15 до тих пір, поки заплічка 4', 13' не пройдуть один за інший, після чого другий утримує фланець 9 замикається назад на місці, при цьому закріплюючи заплічка, як показано на Фіг.6, для утримування першого фланця 3 між другим утримує фланцем 9 і допоміжним фланцем 8.

Як показано на Фиг.7В, виступи 5 знаходяться всередині виїмок 17. Ковпачок може повертатися на невеликий кут (менш 25°, більш переважно, менше 20° і, найбільш переважно, менше 15°), поки виступи 5 не упруться в одне з ребер 16 (як показано на Фиг.7С) для запобігання подальшого повороту.

У цьому положенні ковпачок надійно утримується на горловині пляшки, і користувачеві дуже важко прикласти зусилля до ковпачку, особливо всле�разом, що ковпачок не може бути видалений за допомогою меншого зусилля 15 кг, переважно, менше 20 кг і, найвпевненіше, 30 кг. При додатку такого зусилля, один з перших трьох і друге фланців виконаний з можливістю руйнування або пластичного деформування до такої міри, що ковпачок більше не може утримуватися на пляшці.

Слід також зазначити на підставі Фіг.7а-7C, а також маючи зазвичай еліптичну конфігурацію, що верхня кромка 21 спідниці 10 і звернена до неї поверхня 22 пляшки 1 мають криволінійний профіль. За цих обставин будь-значний відносний поворот ковпачка пляшки 1 буде повторно створювати значне зусилля, що прагне відокремити ковпачок від пляшки. За допомогою запобігання або значного обмеження відносного повороту двох елементів, це зусилля не може бути доданий. Крім того, якщо б ковпачок міг повертатися щодо пляшки з-за, по суті, еліптичної форми, між пляшкою і ковпачком би був утворений великий виступ, який дозволив би користувачеві прикласти велике зусилля до ковпачку. Крім того, це попереджено за рахунок запобігання або значного обмеження відносного повороту колпа�е отвір 30, оточене кільцеподібної стінкою 31. Клапан 32 перебуває на верхній стороні стінки 31 і зміщується на місці за рахунок безлічі пружних елементів 33. Впускний отвір 34 для повітря зображено схематично і закривається клапаном 35. При використанні пляшка встановлюється на підставу в орієнтації, зображеної на Фіг.6. Підстава містить втулку (не показана), верхня частина якої містить зубці. Втулка відкриває клапан 32, протидіючи дії пружних елементів 33, таким чином, утворюючи канал потоку під клапаном 32 і через зубці на втулці. При виході рідини з пляшки 1 тиск падає, і зниження тиску змушує впускний повітряний клапан 35 відкриватися для забезпечення проходження повітря в пляшку.

Другий приклад пляшки з ковпачком на кінці зображений на Фіг.8-10. Цей приклад в основному подібний до першого прикладу. Ті ж посилальні позиції використовувалися при необхідності. Ті ж клапан 32 і випускний отвір 30, зображені на Фіг.6, будуть також присутні, хоча вони не показані на Фіг.10.

Єдина відмінність відноситься до конфігурації другого утримуючого фланця 9'. У цьому випадку безперервний фланець першого прикладу замінений на елемент, підтримуваний на множині опорних �ням, подібним поверхні 13 в першому прикладі. Як показано на Фіг.10, зачеплення подібно зацеплению на Фіг.6, хоча переривчастий характер другого утримуючого фланця 9' забезпечує більшу перекриття між двома частинами в зібраному стані. Крім того, наявність ряду окремих частин, зубців зубчастого з першим фланцем 3, збільшує ймовірність того, що один або більше з них будуть ламатися при видаленні ковпачка.

1. Пляшка з захисним ковпачком, що містить
пляшку з відкритою горловиною і першим утримує фланцем навколо, щонайменше, ділянки горловини;
натискний ковпачок, встановлений на горловині, причому ковпачок містить випускний отвір і другий утримує фланець, розташований так, що при встановленні ковпачка на пляшку перший і другий утримуючі фланці відхиляються один від одного при їх проходженні і защипуються назад на місце після їх проходження, при цьому заплечик першого утримуючого фланця зачіпляє заплечик на другому утримуючих фланці для надійного утримання ковпачка на пляшці;
причому одне з горловини пляшки і ковпачка містить виступ, який входить в комплементарну виїмку на іншому з горловини пляшки і ковпачка для, по суті, запобігають утворе�зом, що один або обидва з них виконані так, що вони пошкоджуються, коли ковпачок видаляють з пляшки, таким чином порушуючи функціональність ковпачка.

3. Пляшка за п.1, в якій ковпачок оснащений допоміжним фланцем, який розташований так, що, з ковпачком на пляшці, перший утримує фланець утримується між другим утримує фланцем і допоміжним фланцем.

4. Пляшка по кожному з пп.1-3, в якій є більше одного виступу і більш однієї відповідної комплементарної виїмки.

5. Пляшка по кожному з пп.1-3, в якій зазначена виїмка утворена парою ребер, які тривають між зовнішньою спідницею ковпачка і внутрішнім окружним елементом, який утворює другий утримує фланець.

6. Пляшка по кожному з пп.1-3, в якій випускний отвір містить клапан для регулювання потоку через випускний отвір.

7. Пляшка по кожному з пп.1-3, в якій випускний отвір закрито укупорочним засобом, який приводиться в дію безповоротним переміщенням.

8. Пляшка з захисним ковпачком, що містить
пляшку з відкритою горловиною і першим утримує фланцем навколо, щонайменше, ділянки горловини;
натискний ковпачок, встановлений на горлов�ткриваться безповоротним переміщенням, і другий утримує фланець, розташований так, що при встановленні ковпачка на пляшку перший і другий утримуючі фланці відхиляються один від одного при їх проходженні і защипуються назад на місце після їх проходження, при цьому заплечик першого утримуючого фланця, зачіпляє заплечик на другому утримуючих фланці для надійного утримування ковпачка на пляшці;
причому одне з горловини пляшки і ковпачка містить виступ, який входить в комплементарну виїмку на іншому з горловини пляшки і ковпачка для обмеження чи запобігання повороту ковпачка і пляшки.

9. Пляшка з п.8, в якій укупорочний засіб являє собою упругодеформируемий елемент.

10. Пляшка з п.8, в якій перший і другий фланці виконані таким чином, що один або обидва з них виконані так, що вони пошкоджуються, коли ковпачок видаляють з пляшки, при цьому порушуючи функціональність ковпачка.

11. Пляшка по кожному з пп.8-10, в якій ковпачок забезпечений
допоміжним фланцем, який розташований таким чином, що, з ковпачком на пляшці, перший утримує фланець утримується між другим утримує фланцем і допоміжним фланцем.

12. Пляшка по кожному з пп.8-10, в якій їм пп.8-10, в якій виїмка утворена парою ребер, які тривають між зовнішньою спідницею ковпачка і внутрішнім окружним елементом, який утворює другий утримує фланець.

14. Пляшка по кожному з пп.8-10, причому вихідний отвір містить клапан для регулювання потоку через випускний отвір. 

Схожі патенти:

Укупорочний пристрій з індикацією розтину

Винахід відноситься до укупорочним пристроїв для контейнерів, переважно для пляшок, з індикацією їх розкриття. Укупорочний пристрій включає, щонайменше, зливну та запірну втулки, забезпечені різьбовими ділянками. Внутрішня поверхня запірної втулки забезпечена кільцевих упором, а в боковій стінці зливний втулки виконаний ряд П-подібних прорізів з утворенням наполегливих пелюсток, сполучених з бічною стінкою зливний втулки з боку різьбового ділянки і виконаних з можливістю переміщення віночком контейнера з першого положення, при якому наполегливі пелюстки частково розташовані всередині зливний втулки, в друге положення, при якому наполегливі пелюстки частково розташовані зовні зливний втулки. У кращому варіанті виконання наполегливі пелюстки можуть бути виконані у формі призм. Укупорочний пристрій може бути забезпечено кожухом, що покриває зливну та запірну втулки, з перфорацією, виконаної по лінії між зливний і запірної втулками. При цьому перфорація може бути виконана у вигляді чергуються перемичок і прорізів. Таке виконання укупорочного пристрою не дозволяє приховати факт його несанкціонованого розкриття, а також виключає можливості

Пристрій для дозування текучого матеріалу

Винахід відноситься до пристрою для дозування текучого матеріалу, зокрема стоматологічного матеріалу. Дозатор містить корпус з випускним патрубком і кришку випускного патрубка. Кришка шарнірно з'єднана з корпусом за допомогою першого шарнірного з'єднання так, що вона має можливість переміщення відносно корпусу між відкритим положенням, в якому випускний патрубок відкритий, і закритим положенням, в якому кришка закриває випускний патрубок. Кришка і корпус виконані таким чином, що, входячи в зачеплення, вони фіксуються один з одним в закритому положенні. Кришка має фіксуючий елемент для фіксації кришки з корпусом в закритому положенні і зняття їх фіксації. Фіксуючий елемент включає виконавчий механізм для його переміщення між фіксуючим становищем і не фіксує положення. При цьому виконавчий механізм і корпус розташовані відносно першого шарнірного з'єднання таким чином, що сила, прикладена до виконавчого механізму щодо корпусу для переміщення фіксуючого елемента до фіксуючого положення, переміщує також кришку до відкритого положення. Дозатор полегшує нанесення дозуючого матеріалу в вимагаємо

Кришка з розташованими під кутом скошеними поверхнями на внутрішній і зовнішній частинах

Винахід відноситься до кришки (22) для пляшки (20), що містить газовані напої. Кришка (22) містить внутрішню частину (28) і зовнішню частину (24). Внутрішня частина (28) виконана з можливістю вміщення вінчика пляшки (20) і включає кілька простираються назовні перших похилих поверхонь (32), які розташовані під гострим кутом до поздовжньої осі кришки (24). Зовнішня частина (24) пристосована для насаджування на внутрішню частину (28), причому зовнішня частина (24) включає кілька простираються всередину друге похилих поверхонь (34), які розташовані під кутом до поздовжньої осі кришки (22). Зовнішня частина (24) виконана з можливістю переміщення щодо внутрішньої частини (28) між положенням відкриття, в якому, принаймні, деякий ділянку зовнішньої частини (24) спонукає принаймні деякий ділянку внутрішньої частини (28), впирається в шийку пляшки, протидіяти виведенню внутрішньої частини (28) із зчеплення з віночком, і положенням відкриття, в якому внутрішня частина (28) дозволяє здійснити виведення внутрішньої частини (28) із зчеплення з віночком. У тому випадку, коли зовнішня частина (24) знаходиться в положенні відкриття, додаток поздовжньо спрямованого зусилля до зовнішньої частосительно внутрішньої частини (28) за напрямом до положення відкриття у міру того, як перші скошені поверхні (32) здійснюють поздовжнє переміщення відповідно в бік від других похилих поверхонь (24), а поворот зовнішньої частини в першому напрямку навколо поздовжньої осі щодо внутрішньої частини (28) призводить до поздовжнього переміщення внутрішньої і зовнішньої частин за напрямом до положення відкриття у міру того, як другі скошені поверхні (34) здійснюють переміщення відповідно уздовж перших похилих поверхонь (32). Кришкою, виконаною згідно винаходу, легко і зручно користуватися. 36 з.п. ф-ли, 17 іл.

Флакон з ковпачком з індикацією розтину

Ковпачок з індикацією розтину, утримуваний на флаконі, який після видалення не здатний більше утримуватися на флаконі, має випускний отвір, при цьому флакон має шийку, прикріплене до ковпачку. Суміжно з кінцем горлечка і звернений від його відкритого кінця розташований утримує виступ. Ковпачок додатково містить зовнішню кільцеву стінку, що складається з пари утримуючих елементів і пари опорних елементів, які тривають прямо вгору з нижньої стінки ковпачка. Опорні елементи мають похилу поверхню, а утримуючі елементи мають похилу верхню поверхню і утримує виступ, при цьому утримуючі елементи прикріплені до опорних елементів запобіжним елементом. Горлечко флакона додатково має похилу зовнішню поверхню, яка доповнює похилі поверхні кільцевої стінки ковпачка, причому за вказаною похилій зовнішньою поверхнею горлечка флакона передбачений вищезгаданий виступ, наявний тільки поблизу утримуючих елементів ковпачка і відсутній поблизу опорних елементів. При введенні горлечка в ковпачок взаємодія похилих поверхонь буде викликати відхилення утримуючого елемента радіально на утримує елемент. Витягування ковпачка з флакона викличе упирание виступу на флаконі виступ на утримуючих елементі і деформує або зруйнує запобіжний елемент, таким чином перемістіть утримує елемент у становище, яке запобігатиме утримування ковпачка на флаконі надалі. Винахід спрямовано на створення ковпачка з індикацією розтину для утримування флакона, який у разі видалення спустошеного флакона вже не зможе надалі бути повторно використаний. 2 з.п. ф-ли, 14 іл.

Ущільнення для пластикових контейнерів, розраховані на автоматичну заливку

Винахід відноситься до ущільнень із пластику для дозування рідких середовищ з пластикових контейнерів, таких як відра

Спосіб стопоріння охоплює елемента замикаючого пристрою

Винахід відноситься до області залізних виробів і може застосовуватися для стопоріння охоплює елемента замикаючого пристрою

Затвор для судин еластичного матеріалу

Винахід відноситься до затворам з еластичного матеріалу для закривання пластмасових ємностей, сформованих методом дуття, для закупорювання судин з косметичними засобами: шампунями, лосьйонами, миючими засобами та ін

Укупорочний пристосування для пляшки, забезпечене засобами кріплення та утримання відлитого або отформованного ущільнення, і спосіб його виготовлення

Винахід відноситься до укупорочному пристосування для пляшки, призначеної для роздавальних апаратів типу питний фонтанчик

Кришка для контейнера, забезпеченого запірним фланцем

Винахід відноситься до кришки для герметичного закриття контейнера

Пластмасова замикається кришка з гарантійним забезпеченням і спосіб її виготовлення

Винахід відноситься до пластмасовою замикалася кришці згідно ознаками обмежувальної частини пункту 1 формули винаходу і до способу її виготовлення

Пробка з термопластичного матеріалу для закупорювання пляшок

Винахід відноситься до укупорочним засобів і може бути використане в пробках з термопластичного матеріалу, що застосовуються в харчовій промисловості для закупорювання пляшок

Пластмасова кришка для закупорювання скляних банок з буртиком

Винахід відноситься до харчової промисловості , зокрема до кришок для тари, що використовується для фасування, закупорювання та зберігання майонезу, меду, не стерилізується пастоподібних, сипких та інших харчових продуктів

Дозуючий пристрій і контейнер для рідини

Винахід відноситься до контейнера для рідини для дозуючого пристрою та направлено на спрощення комбінації дозуючого пристрою і контейнера для рідини. Розпилювальний ковпачок виконаний з можливістю щонайменше частково охоплювати пінний насос під час зберігання, транспортування та використання контейнера для рідини. Розпилювальний ковпачок виконаний за одне ціле із замінюваним контейнером для рідини і може зміщуватися в першому напрямку (V) для приведення в дію пінного насоса в згаданому першому напрямку (V). Перша торцева поверхня розпилового ковпачка містить розподільний отвір, вирівняне з пінним насосом, через яке випускається деяку кількість згаданої рідини у формі піни при приведенні в дію згаданого пінного насоса. 3 н. і 32 з.п. ф-ли, 18 іл.
Up!