Пристрій для герметичного закривання кінця захисної трубки кабелю

 

Винахід відноситься до пристрою для герметичного закривання кінця призначеної для розташування кабелю, такого як скловолокно, пучок скловолокна, окремі дроти чи т.п., кабельної захисної трубки.

Кабельна захисна трубка, така як кабельна канальна трубка, ремонтна трубка чи т.п., зазвичай є пластмасовим виробом, отриманим способом безперервного лиття, і служить для захисту чутливих до пошкоджень кабелів, через які повинні передаватися електронні дані, від ушкоджень, зокрема, під час і після підземної прокладки. Кабельні захисні трубки повинні витримувати високі імпульсні навантаження і великі навантаження на стиск. Тому кабельна захисна трубка повинна мати достатню міцність. Особливо ефективна система прокладки реалізується, коли кабельні захисні трубки з допомогою тиску повітря закриваються всередині канальних колодязів. Всередині захисної труби повинен розташовуватися кабель.

В DE 19849941 C1 вказані технічні труднощі при герметичному з'єднанні один з одним вільних кінців двох лежачих протилежно один одному кабельних захисних трубок. Використовуване при цьому затискний муфтове з'єднання має дві полуоболоѸновидних виступів, які призначені для приведення в зчеплення з сдвигаемими в осьовому напрямку закриваючими затискачами, з метою притискання один до одного обох полуоболочек в окружному напрямку на поздовжніх крайових сторонах. Між полуоболочками і кабельної захисною трубкою розташований еластичний ущільнювач мат.

У закривающем пристрої для кінця кабельної захисної трубки, згідно ЄР 1289087 B1, кабельна захисна трубка повинна закриватися зовні на відкритому кінці герметично для текучого середовища і щодо проникнення частинок. При цьому ущільнювальне закриває пристрій повинен забезпечувати можливість герметизації щодо, зокрема, циліндричної зовнішньої сторони кабельної захисної трубки, так і відносно часто також циліндричного кабелю, який може виступати закриває пристрої для іншого з'єднання. У першому робочому стані закриває пристрій закриває відповідний кінець кабельної захисної трубки. У другому робочому стані закриває пристрій призначений для забезпечення можливості непроникного для текучого середовища виступання кабелю з кінця кабельної захисної трубки і з герметизуючого кінець кабельної захисної ткоторая задає внутрішнє затискний простір і виготовлена, наприклад, з жорсткого пластмасового матеріалу. Затискна структура має конструкцію з декількох оболонок, що складається з забезпеченою прорізом зовнішньої затискний втулки або затискача і двох лежачих протилежно зовнішньої затискний втулці радіально всередину жорстких полуоболочек, які при прикладанні один до одного своїми поздовжніми крайовими сторонами обмежують, зокрема, циліндричне затискний внутрішній простір. В затискному просторі розташована еластична гумова втулка ущільнювальна, всередину якої підлягає введенню кінець кабельної захисної трубки. Внутрішній циліндричний розмір затискного внутрішнього простору затискний структури трохи менше циліндричного зовнішнього розміру ущільнювальної втулки, з метою забезпечення в змонтованому стані діючих на ущільнювальну втулку радіально всередину затискних сил. Для тривалого і контрольованого прикладання затискних сил, полуоболочки мають на зовнішній стороні має форму хвоста закриває клин, ширина якого в осьовому напрямку безперервно збільшується і який виконаний з формою, що відповідає формі має форму хвоста виїмки на внутрішній стороні забезпечений�болочки з входженням один в одного форм у вигляді ластів'ячого хвоста, полуоболочки притискаються один до одного до зіткнення їх поздовжніх крайових сторін. Подальше зменшення обсягу затискного внутрішнього простору потім більше неможливо.

Внутрішній простір або внутрішнє гніздо ущільнювальної втулки має два зміщених відносно один одного в осьовому і радіальному напрямку ділянки внутрішнього контуру, з яких один має окружну, звернену радіально всередину ущільнювальну поверхню для захисної трубки, яка приходить в зіткнення з герметизацією по колу з кабельної захисною трубкою, а інший утворить окружну, звернену радіально всередину ущільнювальну поверхню для кабелю, яка приходить в зіткнення з герметизацією з кабелем. На підставі радіально діючих затискних сил забезпечується також при великих допусках виготовлення надійне освіта обох окружних ущільнювальних поверхонь. Таким чином, кінець кабельної захисної трубки герметизується зовні від впливів текучого середовища.

Закриває пристрій, згідно з рівня техніки, для кабельної захисної трубки добре зарекомендував себе на практиці. Однак, зокрема, при монтажі закриває пристрою, згідно EP 1289087 B1�ного упор переходу між першим і другим ділянкою внутрішнього контуру на ущільнювальну втулку впливають осьові сили стиснення, які викликають деформації і викривлення еластомерного матеріалу в зоні ущільнювальної поверхні кабелю. При занадто великих осьових сил, прикладених недосвідченим монтажником, деформації можуть призводити навіть до переривання окружної ущільнювальної поверхні для кабелю, що може призводити до втрати функції герметизації закриває пристрою. Крім того, необережний монтажник може при вкладенні і введення самого кабелю викликати пошкодження ділянки внутрішнього контуру на образующем упор переході від поверхні кабельної захисної трубки до ущільнювальної поверхні для кабелю, що також негативно впливає на герметизацію.

Завданням винаходу є подолання недоліків рівня техніки, зокрема, поліпшення монтажної ергономіки для монтажу зазначеного на початку закриває пристрою.

Ця задача вирішена за допомогою ознак пункту 1 формули винаходу. У відповідності з цим передбачено пристрій для герметичного закривання кінця призначеної для укладання кабелю кабельної захисної трубки. Закриває пристрій має затискну структуру з прийомним внутрішнім простором, яке, зокрема, здебільшого обмежена затискний структурою. В ін. �плотнительная втулка є еластомерним тілом, у якому щонайменше одна частина виконана у формі втулки і всередині якого повинен розміщуватися кінець кабельної захисної трубки, а також примикає до нього ділянку трубки. Зокрема, циліндричний внутрішній контур ущільнювача втулки має таку форму, що утворені два зміщених відносно один одного в осьовому і радіальному напрямку циліндричних ділянки внутрішнього контуру, з метою утворення на першій ділянці внутрішнього контуру окружної ущільнювальної поверхні для кабельної захисної трубки і на другій ділянці внутрішнього контуру інший окружний ущільнювальної поверхні для кабелю. Обидві ділянки внутрішнього контуру, тобто обидві окружні ущільнювальні поверхні відокремлені зі зміщенням один від одного так, що відповідні ділянки ущільнювальної поверхні для захисної трубки і для кабелю не переходять один в одного.

Згідно винаходу, між ущільнювальної поверхнею для захисної трубки і ущільнювальної поверхнею для кабелю утворено воронкоподібне звуження внутрішнього контуру, яке, зокрема, не приходить в контакт ні з кабельної захисною трубкою, ні з кабелем в змонтованому состконец, може тимчасово стикатися з воронкоподібним звуженням внутрішнього контуру.

Затискна структура може мати дві полуоболочки, які при приляганні один до одного своїми поздовжніми краями обмежують, зокрема, циліндричне приймальне внутрішній простір. Крім того, закриває пристрій має зовнішню затискну втулку або затискач з жорсткого матеріалу для притискання один до одного, зокрема, стискання осьових поздовжніх країв полуоболочек, за рахунок чого мінімізується об'єм приймального внутрішнього простору. Крім того, закриває пристрій має розташовану у внутрішньому просторі полуоболочек має еластичність гуми ущільнювальну втулку для розміщення кінця кабельної захисної трубки. Було встановлено, що за допомогою заходів, згідно винаходу, забезпечення внутрішньої воронки між обома ущільнювальними поверхнями, проводка кабелю через ущільнювальну втулку в осьовому напрямку значно полегшується і запобігає застряванню кабелю в зоні радіально зміщеною ущільнювальної поверхні для кабелю. Крім того, несподіваним чином підвищується надійність ущільнення закриває пристрою порівняно з різким переходом між уплот� ущільнювальної поверхні для кабелю забезпечується утворення більш стабільною ущільнювальної манжети, коли реалізований воронкоподібний перехід між обома ущільнювальними поверхнями, навіть коли прикладаються підвищені монтажні зусилля при вдвигании кінця кабельної захисної трубки в ущільнювальну втулку на осьовому кінці ущільнювальної поверхні для захисної трубки з-за недостатньої досвідченості монтажника.

Інші переваги та ознаки винаходу вказані в залежних пунктах формули винаходу.

В одному варіанті виконання винаходу ущільнювальна поверхня для кабелю примикає, зокрема, без сходинки або стрибка поперечного перерізу безпосередньо до воронкообразному звуження внутрішнього контуру в осьовому напрямку. В одному особливому варіанті виконання винаходу ущільнювальна поверхня для захисної трубки також примикає безпосередньо, при розгляданні в осьовому напрямку, до воронкообразному звуження внутрішнього контуру в осьовому напрямку. Таким чином, ущільнювальні поверхні позиціоновані можливо ближче до підлягає герметизації кінця захисної трубки. В осьовому напрямку воронкоподібне звуження внутрішнього контуру утворено безперервним.

В одному варіанті виконання винайдений�нього контуру і воронкоподібним звуженням внутрішнього контуру утворений осьової упор, який обмежує переміщення кабельної захисної трубки в осьовому напрямку до ущільнювальної поверхні для кабелю. Осьовий упор виконано, зокрема, у вигляді внутрішнього уступу, який переважно має відповідну товщині кабельної захисної трубки радіальну висоту. Внутрішній уступ переважно виконаний у вигляді виступаючого чисто радіально всередину виступу без осьової складової напряму, тобто у вигляді проходить під кутом 90° виступу. На підставі воронкоподібне звуження поперечного перерізу між ущільнювальної поверхнею для кабелю і зміщеним в осьовому напрямку від ущільнювальної поверхні для кабелю упором для кінця кабельної захисної трубки забезпечується, що при вдвигании кабельної захисної трубки максимально запобігає напруга стиснення і навіть викривлення в зоні ущільнювальної поверхні для кабелю.

В одному варіанті виконання винаходу воронкоподібне звуження внутрішнього контуру має форму прямого кругового конуса, при цьому, зокрема, кут нахилу поверхні стінки кругового конуса щодо осьового напрямку становить між 45° і 65°, переважно приблизно 55°. З помоельной поверхні для кабелю не потрібно особливо підготовлений технічно персонал, з іншого боку, є досить велика відстань один від одного обох ущільнювальних поверхонь і тим не менш обидві окружні ущільнювальні поверхні лежать досить близько до кінця захисної трубки.

Переважно, стінка еластичною прокладкою втулки посилена в радіальному напрямку в зоні воронкоподібне звуження внутрішнього контуру. Таким чином, забезпечується, якщо у цій зоні, наприклад, при просовуванні кінця кабельної захисної трубки, необхідно прикладати навантаження, то ці навантаження досить добре компенсуються без надання негативного впливу на функції сусідній ущільнювальної поверхні. В якості альтернативного рішення або додатково до цього, зокрема, на циліндричному зовнішньому контурі ущільнювальної втулки може бути передбачено по суті на осьовий висоті ущільнювальної поверхні для кабелю радіальний виступ, який служить в якості упору для обмеження можливості переміщення ущільнювальної втулки щодо полуоболочек. Для цього полуоболочки можуть мати відповідний внутрішній виступ, який взаємодіє з радіальним виступом.

В одному варіанті виконання винаходу �іі ущільнювальне потовщення. Ущільнювальне потовщення і втулка ущільнювальна переважно виконані з одного гумового шматка, зокрема, відлиті під тиском. В зоні з'єднання ущільнювального потовщення з ущільнювальною втулкою реалізовано задане місце розриву, яке переважно реалізовано за рахунок зменшення товщини стінки ущільнювальної втулки в зоні ущільнювальної поверхні для кабелю. При додатку монтажником осьової сили розриву до ущільнювального потовщення він відривається в заданому місці розриву від іншої частини тіла ущільнювальної втулки, за рахунок чого закриває пристрій приводиться в друге робочий стан, і втулка ущільнювальна звільняється в зоні ділянки внутрішнього контуру для ущільнювальної поверхні для кабеля, з метою забезпечення герметичного щодо текучого середовища виступання кабелю з ущільнювальною втулки.

В якості альтернативного рішення або додатково до цього, утворює ущільнювальну поверхню для кабелю ділянку внутрішнього контуру зменшеною радіальної висоти може проходити в кільце потовщення у вигляді глухого отвору, при цьому задане місце розриву лежить на осьовий висоті ущільнювальної поверхні для кабелю так,кабелю залишається без пошкодження на решті ущільнювальної втулці.

Інший незалежний аспект винаходу, згідно з пунктом 7 формули винаходу, який можна комбінувати з зазначеними вище ознаками винаходу, полягає в такому виконанні закриває пристрої, що полуоболочки при приляганні один до одного на поздовжніх крайових сторони щонайменше на деяких ділянках утворюють форму прямого кругового конуса, і внутрішня сторона зовнішньої затискний втулки щонайменше на деяких ділянках утворює форму прямого кругового конуса. При цьому позитивна і негативна форма прямого кругового конуса полуоболочек, відповідно, зовнішньої затискний втулки узгоджені один з одним так, що при осьовому надвигании зовнішньої затискний втулки на полуоболочки, зовнішня затискна втулка може займати довільне окружне положення щодо полуоболочек.

Несподіваним чином було встановлено, що незважаючи на удавану несприятливий позиціонування забезпеченою прорізом зовнішньої затискний втулки із проходить в поздовжньому напрямку прорізом на окружній висоті вільних країв прилягання полуоболочек, реалізуються досить великі затискні сили між полуоболочками і повністю функціональні�не має значення, в якому окружному положенні має проріз зовнішньої затискний втулки це відбувається.

Інші властивості, переваги та ознаки винаходу випливають із наведеного нижче опису кращого варіанту виконання винаходу з посиланнями на що додаються креслення, на яких зображено:

фіг.1 - закриває пристрій, згідно винаходу, для забезпеченою кабелем кабельної захисної трубки, в рознесеною ізометричної проекції;

фіг.2 - закриває пристрій, згідно фіг.1, в змонтованому стані, в ізометричної проекції;

фіг.3 - частковий розріз закриває пристрою, згідно фіг.1 і 2, в ізометричної проекції;

фіг.4 - розріз полуоболочки закриває пристрою, згідно фіг.1-3;

фіг.5 - розріз ущільнювальної втулки закриває пристрою, згідно фіг.1-3.

На фіг.1-3 показаний кращий варіант виконання пристрою, згідно винаходу, для герметичного закривання кінця призначеної для прокладки кабелю кабельної захисної трубки. Під герметичним закриванням слід, зокрема, розуміти, що відповідний кінець кабельної захисної трубки залишається по суті вільним від рідини, зокрема, від знаходиться під тиском менией 1, при цьому на фіг.2 і 3 кабельна захисна трубка позначена позицією 3. Кабельна захисна трубка 3 складається зазвичай з прозорої пластмаси, яка має одноколірну смугу для ідентифікації різних кабельних захисних трубок. Кабельна захисна трубка 3 виконана на внутрішній і зовнішній стороні циліндричної.

Як показано на фіг.3, кабельна захисна трубка 3 введена в має еластичність гуми ущільнювальну втулку 7, при цьому циліндричне внутрішній простір ущільнювальної втулки 7 на одному кінці щонайменше для першого робочого стану закрита у вигляді глухого отвору непроникно для текучого середовища. На закритому кінці ущільнювальної втулки 7 передбачений проходить в осьовому напрямку штифтообразний відросток 11 в ущільнювальному потовщенні, який буде більш детально пояснений нижче.

Передбачено дві охоплюють ущільнювальну втулку 7 по суті симетрично виконані полуоболочки 13а, 13b у вигляді пари, які при монтажі один з одним мають на зовнішній стороні форму усіченого конуса, а всередині є циліндричними. Зведені один з одним полуоболочки мають розширений кінець 15 і вузький кінець 17. Між обома кінцями 15, 17 утворене тіло оболонки �ля отримання заданого положення обох полуоболочек 13а, 13b один відносно одного, полуоболочки мають на своїх поздовжніх краях виступи або зубці 19, а також суміжні поглиблення 20, які виконані за формою негативно відповідного протилежно лежачому подовжньому краю підлягає стикуванні інший полуоболочки (див. фіг.4). Таким чином, забезпечується єдине монтажне положення обох полуоболочек 13а, 13b, з метою запобігання помилок монтажу недосвідченим монтажником.

Крім того, полуоболочки 13а, 13b задають ідеальне циліндричне внутрішній простір, яке виконано по суті у відповідності з формою ідеально циліндричного приймального тіла 31 ущільнювальної втулки 7. Зовнішні розміри циліндричного приймального тіла 31 ущільнювальної втулки 7 трохи більше ідеально циліндричного внутрішнього простору полуоболочек 13а, 13b, так що коли втулка ущільнювальна 7 введена в циліндричне внутрішній простір і полуоболочки 13а, 13b складені разом з зіткненням один з одним, на приймальне тіло 31 впливає напруга стиснення.

На фіг.4 показана полуоболочка 13b з циліндричним внутрішнім простором як для відростка 11 у вигляді штифта, так і для приймального тіла 31.

Крім того, закриває пристрій 1, з�орезь 23, на підставі якої зовнішній затискач 21 може еластично розширюватися для цілеспрямованого створення діючих радіально всередину зворотних сил і притискання один до одного полуоболочек 13а, 13b і тривалого попереднього стискання ділянки тіла ущільнювальної втулки 7.

Для підвищення жорсткості забезпеченого прорізом зовнішнього затиску 21, по суті циліндричної зовнішній стороні зовнішнього затиску 21 сформовані окружні підсилювальні ребра 25, Для полегшення монтажу зовнішнього затиску 21 на його зовнішній стороні розташована стрілка 27, яка показує правильний напрямок насунення зовнішнього затиску 21 на полуоболочки 13а, 13b.

Внутрішній простір зовнішнього затиску 21 виконано як середнє тіло зведених разом полуоболочек 13а, 13b у формі прямого усіченого конуса, при цьому широкий кінець 15 явно більше вузького кінця 17 розташованих один на одному полуоболочек. За рахунок насунення зовнішнього затиску 21 в осьовому напрямку, зовнішня сторона середньої частини полуоболочек 13а, 13b приходить в зіткнення з внутрішньою стороною зовнішнього затиску 21, за рахунок чого поступово може створюватися під дією сили руки спрямовані радіально всередину затискні сили, які призводять до удерживан�ся пояснення ущільнювальної втулки 7, згідно винаходу, з посиланнями на фіг.5. Втулка ущільнювальна 7 містить дві основні частини тіла, а саме, циліндричне приймальне тіло 31 і відросток 11 у вигляді штифта. Обидві Частини лежать концентрично осьової поздовжньої осі L закриває пристрою 1. Приймальне тіло 31 задає внутрішній простір, який проходить ротаційно-симетрично осьовому напрямку.

У першому робочому стані, показаному на фіг.5, внутрішній простір 32 циліндричного приймального тіла 31 відкрито на одному боці (зліва) та закрито на іншій стороні (праворуч). Внутрішній простір 32 складається по суті щонайменше з трьох ділянок внутрішнього контуру, а саме, першого широкого ділянки 37 внутрішнього контуру і зміщеного в радіальному напрямку другого ділянки 41 внутрішнього контуру. Обидві ділянки 37, 41 виконані циліндричними, при цьому внутрішній діаметр ділянки 37 внутрішнього контуру в два рази більше вузької ділянки 41 внутрішнього контуру. Широкий ділянка 37 внутрішнього контуру служить для створення ущільнювальної поверхні для введеної кабельної захисної трубки 3. Вузький циліндричний ділянка 41 служить для утворення окружної ущільнювальної поверхні для кабелю (не зображено), з яким подлежидруг від одного в осьовому напрямку за допомогою двох інших функціональних ділянок. На стороні ущільнювальної поверхні для захисної трубки передбачений виступаючий радіально всередину наполеглива уступ 33, який служить, як показано на фіг.3, для обмеження осьового переміщення кабельної захисної трубки 3 при її монтажі в напрямку відростка 11 у вигляді штифта. Радіальна висота наполегливої уступу 33 повинна відповідати щонайменше товщині кабельної захисної трубки 3. На стороні ущільнювальної поверхні для кабелю передбачено звуження 35 внутрішнього контуру, яке звужується в напрямку ущільнювальної поверхні для кабелю вузької ділянки 41 внутрішнього контуру. Звуження внутрішнього контуру виконано у формі воронки. Воронкоподібна внутрішня стінка лежить під кутом 55° до поздовжньої осі L. Звуження 35 внутрішнього контуру має форму прямого кругового конуса.

Звуження 35 внутрішнього контуру служить для спрямування введеного в кабельну захисну трубку 3 кабелю (не зображений) у вузький ділянку 41 внутрішнього контуру, який примикає в осьовому напрямку безпосередньо до воронкообразному звуження 35 внутрішнього контуру.

Як показано на фіг.3, зовнішня сторона змонтованої кабельної захисної трубки 3 прилягає безпосередньо до широкого дільниц трубки 3.

У приймальному тілі 31 виконана проріз 43, яка служить для запобігання викривлення при затискування ущільнювальної втулки 7 всередині полуоболочек 13а, 13b.

Як зазначалося вище, закриває пристрій, згідно винаходу, має два робочих стану. Один стан (див. фіг.2, 3) належить до повного закривання кінця кабельної захисної трубки. Друге робочий стан, яке не зображено на кресленнях, відноситься до герметичному для текучого середовища проходження кабелю через закриває пристрій.

Для переходу з одного робочого стану в інший робочий стан, тобто для проходження кабелю через закриває пристрій, зокрема, через ущільнювальну втулку 7, між прийомною тілом 31 ущільнювальної втулки 7 і відростком 11 у вигляді штифта виконано задане місце 43 розриву за рахунок ослаблення там утворює ущільнювальну втулку 7 еластомерного матеріалу, такого як гума. Як показано на фіг.5, задане місце 43 розриву передбачено на осьовий висоті вузької ділянки 41 внутрішнього контуру. При відриванні відростка 11 у вигляді штифта він відділяється від приймального тіла 31 ущільнювальної втулки 7 так, що завжди залишається не ушкодженою ділянка 41 внутрішнього контуру, на якому може бути обра�нутреннего контуру утворюється стабільна і надійна ущільнювальна манжета в зоні ділянки 37 внутрішнього контуру і спрощується введення кабелю в цей ділянку внутрішнього контуру. Додатково до цього, зона ущільнювальної поверхні для кабелю захищається від пошкодження самим кабелем на підставі спрощеного монтажу.

Розкриті у наведеному вище описі, на фігурах і у формулі винаходу ознаки можуть мати значення як окремо, так і в будь-якій комбінації для реалізації винаходу в різних варіантах виконання.

Перелік позицій

1Закриває пристрій
3Кабельна захисна трубка
7Втулка ущільнювальна
11Відросток у вигляді штифта
13а, 13bПолуоболочки
15Розширений кінець
17Вузький кінець
19З'єднувальний зубець
20Поглиблення
21Зовнішній Підсилювальні ребра
27Стрілка
31Приймальне тіло
32Внутрішній простір
33Наполеглива уступ
35Звуження внутрішнього контуру
37Широкий ділянку внутрішнього контуру
41Вузький ділянку внутрішнього контуру
43Місце заданого розриву
LПоздовжня вісь

1. Пристрій для герметичного закривання кінця призначеної для укладання кабелю кабельної захисної трубки (3), містить:
- затискну структуру з прийомним внутрішнім простором і розташовану в приймальному внутрішньому просторі ущільнювальну еластичну втулку (7), яка має два зміщених відносно один одного в осьовому і радіальному напрямках, зокрема, циліндричних ділянки (37, 41) внутрішнього контуру з�лотнительной поверхні для кабелю,
відрізняється тим, що між ущільнювальної поверхнею для захисної трубки і ущільнювальної поверхнею для кабелю утворено воронкоподібне звуження (35) внутрішнього контуру.

2. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що ділянка (37, 41) внутрішнього контуру для ущільнювальної поверхні для кабелю примикає в осьовому напрямку безпосередньо, зокрема, без сходинки до воронкообразному звуження (35) внутрішнього контуру, та/або ділянку (37, 41) внутрішнього контуру для ущільнювальної поверхні для захисної трубки примикає в осьовому напрямку безпосередньо до воронкообразному звуження (35) внутрішнього контуру.

3. Пристрій за п.1 або 2, який відрізняється тим, що в зоні осьового переходу між твірним ущільнювальну поверхню для захисної трубки ділянкою (37, 41) внутрішнього контуру і воронкоподібним звуженням (35) внутрішнього контуру утворений осьової упор, що обмежує переміщення введеної в ущільнювальну втулку (7) кабельної захисної трубки (3) в осьовому напрямку до ущільнювальної поверхні для кабелю і виконаний, зокрема, у вигляді внутрішнього уступу, який переважно має відповідну товщині кабельної захисної трубки (3) радіальну висоту.

4. Устрвого усіченого конуса, при цьому, зокрема, кут нахилу поверхні стінки кругового конуса щодо осьового напрямку становить між 45 і 65°, переважно приблизно 55°.

5. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що стінка еластичною прокладкою втулки (7) посилена в радіальному напрямку в зоні воронкоподібне звуження (35) внутрішнього контуру і/або, зокрема, циліндричний зовнішній контур ущільнювача втулки (7) має, по суті, на осьовій висоті ущільнювальної поверхні для кабелю радіальний виступ, який служить в якості упору для обмеження можливості переміщення ущільнювальної втулки (7) щодо полуоболочек (13а, 13b).

6. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що в осьовому продовження ущільнювальної поверхні для кабелю до ущільнювальної втулці (7) примикає проходить в осьовому напрямку ущільнювальний відросток, при цьому, зокрема, ущільнювальний відросток і втулка ущільнювальна (7) відлиті під тиском з одного гумового шматка і в зоні з'єднання ущільнювального відростка з ущільнювальною втулкою (7) реалізовано задане місце (43) розриву, яке переважно реалізовано за рахунок зменшення товщини стінки ущільнювальної втулки (7) в зоні уплотнннего контуру проходить в ущільнювальний відросток у вигляді глухого отвору.

7. Пристрій за п.1 або відповідно до обмежувальної частиною п.1, що відрізняється тим, що затискна структура містить дві полуоболочки (13а, 13b), які при приляганні один до одного ставлять на внутрішній стороні затискний простір і на зовнішній стороні щонайменше на деяких ділянках форму прямого кругового конуса, і зовнішній затискач (21) для притискання полуоболочек (13а, 13b) один до одного, який на внутрішній стороні задає щонайменше на деяких ділянках форму прямого кругового конуса, так що при осьовому надвигании зовнішнього затиску (21) полуоболочки (13а, 13b) в довільному окружному положенні зовнішнього затиску (21) щодо полуоболочек (13а, 13b) утворюється затискний зчеплення між зовнішнім затискачем (21) і полуоболочками (13а, 13b). 

Схожі патенти:

Кабельний канал для обслуговування абонентської системи з горизонтальною укладанням кабелю в додатках типу багатоквартирний будинок

Винахід відноситься до кабельних каналах, які можуть бути використані в абонентських системах з горизонтальною прокладанням кабелю в багатоквартирних будинках. Кабельний канал для прокладки однієї чи більше оптоволоконних ліній зв'язку має цільну конструкцію, що містить витягнутий корпус, який включає трубчасту частину з освіченим всередині неї першим протяжним отвором, що формують перший трубопровід і опорну полку, протяжну по довжині корпусу і містить адгезивних основу на своїй монтажної поверхні. Кабельний канал в частині своєї довжини включає додатковий волоконний канал, сформований окремо від першого трубопроводу, для прокладки додаткового оптоволокна. Згаданий додатковий канал містить перший зовнішній волоконний канал, протяжний по довжині корпусу з зовнішньої сторони трубчастої частини і виконаний з можливістю роз'ємного захоплення додаткового оптоволокна. Технічний результат полягає в забезпеченні спрощення прокладання оптоволоконних ліній зв'язку. 9 з.п. ф-ли, 10 іл.

Короб для прокладки кабелів і проводів

Короб для прокладки кабелів і проводів відноситься до області електротехніки, інформаційних і слабкострумових мереж для промислових, адміністративних, громадських і житлових будівель і споруд. Технічний результат, спрямований на збільшення кількості кабелів і проводів у чинному коробі, без прокладання паралельно нових коробів або встановлення нового, більшого за розмірами, короби, а також на зниження собівартості прокладання нових кабелів і проводів, зменшення кількості коробів і пластичного матеріалу ПВХ або алюмінію при їх застосуванні. Короб містить вставки певної конструкції між кришкою і бічними стінками короби. 14 з.п. ф-ли, 6 іл.

Кабельна траса

Винахід відноситься до кабельної траси з кабельним лотком (1), який має дві противолежащие один одному і поздовжньо тягнуться по суті в горизонтальному напрямку бічні стінки (2), при цьому бічні стінки (2) в області їх нижніх країв з'єднані один з одним за допомогою безлічі розташованих на відстані один від одного в напрямку поздовжньої протяжності бічних стінок (2) з'єднувальних перемичок (3) або днища, щонайменше з однієї розташованої по суті ортогонально до поздовжньої протяжності бічних стінок (2) і проходить по суті горизонтально опорою (4), при цьому кабельний лоток (1) спирається на опору (4), і з кріпильними засобами для прикріплення бічних стінок (2) до опори (4). Бічні стінки (2) виконані у вигляді відкритих назовні С-подібних профілів зі стінної частиною (5) і двома з'єднаними з протилежними сторонами стінової частини (5) С-образними полицями, що кріпильні засоби містять підсилювальний елемент (8), який має дві поверхні (9, 10) роз'єму, при цьому перша поверхню (9) роз'єму в змонтованому стані прилягає з зовнішньої сторони до стінової частини (5) і з'єднана з нею, і при цьому друга поверхню (10) роз'єму в змонтованому стані прилегласти опор, можливість значного полегшення лотка. 5 з.п. ф-ли, 6 іл.

Пристосування для електромонтажного короби, електромонтажний вузол, що містить електричний пристрій і таке пристосування, і електромонтажний вузол, що містить електромонтажний короб і таке пристосування

Винахід відноситься до пристроїв для електромонтажних коробів, наприклад, таким як підсилювальні пристрої, що розміщуються поряд з електричними пристроями, що встановлюються безпосередньо на цоколь короби, або сполучні пристрої, призначені для з'єднання між обрізними кінцями двох ділянок кришки, встановлюваних у поздовжньому отворі цоколя короба

Пристрій для кріплення кабельної траси на гвинтовому стержні

Винахід відноситься до області дротяною кабельної траси для електропроводки, які використовуються для забезпечення підтримки, розміщення та захисту електричних кабелів, оптичних волокон або труб

Фіксуючий пристрій для дротяною траси кабелю

Винахід відноситься до фіксуючого пристрою для дротяних трас кабелю
Up!