Дозуючий пристрій і контейнер для рідини

 

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ

Даний винахід відноситься до дозуючому пристрою, контейнеру для рідини і до комбінації дозуючого пристрою та замінного контейнера для рідини.

ПОПЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Дозуючі пристрої для рідини, зокрема, дозатори миючих засобів, такого типу, які містять змінний контейнер для рідини, стають все більш популярними. Використання замінного контейнера для рідини дозволяє споживачам і постачальникам швидко знову наповнювати порожнє дозуючий пристрій або змінювати тип розподіляється рідини без необхідності чистити або замінювати саме дозуючий пристрій.

Деякі дозуючі пристрої для рідини попереднього рівня техніки мають вбудований в дозуючий пристрій пінний насос і не мають замінного контейнера для рідини. Контейнер для рідини має лише функцію вмісту рідини, і пробивається, проколюється чи інакше відкривається при повторному наповненні дозуючого пристрою. Однак, такі пристрої викликають проблеми із-за витоку рідини з контейнера під час його заміни, оскільки ущільнення, утворене між контейнером для рідини і пінним насосом, не всегкость з нижньої частини дозуючого пристрою (тобто в яких контейнер для рідини при повторному наповненні дозуючого пристрою перевертають догори дном). Тому розвиток було спрямовано на дозуючі пристрої для рідини, які мають виконані за одне ціле насосні механізми.

Контейнери для рідини, що мають виконані за одне ціле насосні механізми, що можуть бути приведені в дію рукою споживача, що впливає на насосний механізм. Їх приклад забезпечений в роботі WO00/04812. Недоліки, пов'язані з такими пристроями, включають в себе: поздовжню силу, прикладене до пінному насосу (що веде до зносу і виходу з ладу насосного механізму), зміни в силі, що прикладається до насосного механізму, і те, що дія розподілу зазвичай обмежується одним напрямом (напрямком приведення в дію насоса). Приведення в дію, виконаного за одне ціле пінного насоса з допомогою прямого впливу на пінний насос в більшості випадків з точки зору ергономіки не ефективно, оскільки рідина має тенденцію розподілятися на ту частину руки споживача, яка прикладає тиск до насосного механізму.

В якості альтернативи виконані за одне ціле насосні механізми контейнерів для рідини можуть приводитися в дію за допомогою механізму розподілу, який виконаний за одне ціле з дозирующиния дозуючого пристрою, який у свою чергу приводить в дію виконаний за одне ціле пінний насос контейнера для рідини. Для ручного дозуючого пристрою, механізм розподілу дозуючого пристрою зазвичай містить комбінацію важелів, кнопок, пружин та інших таких приводних механізмів. Приклади таких комбінацій дозуючих пристроїв/контейнерів для рідини можуть бути знайдені, наприклад, в роботах US 6082586, EP 0703831, US 2009/0032552, US 5445288, CA 2164341, US 7086567 і WO 2007/125355.

У дозуючих пристроїв, що мають виконані за одне ціле механізми розподілу, є недолік, який полягає в тому, що для них потрібно безліч рухомих частин в дозуючому пристрої, які можуть мати потребу в регулярному обслуговуванні або чищенні, і часто є дорогими і складними для виготовлення.

Тому мета винаходу полягає в тому, щоб забезпечити спрощену комбінацію дозуючого пристрою і контейнера для рідини; inter alia (серед іншого) скоротити кількість рухомих частин в дозуючому пристрої. Додаткова мета полягає в тому, щоб забезпечити спрощене дозуючий пристрій. Більш просте дозуючий пристрій також може поліпшувати процес повторного наповнення, полегшуючи гарантування пра�контейнер для рідини.

Ці та додаткові переваги винаходу стануть очевидними з подальшого опису.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Запропоновано контейнер для рідини для дозуючого пристрою. Контейнер для рідини містить резервуар для рідини і пінний насос таким чином, що приведення в дію згаданого пінного насоса в першому напрямку (V) випускає деякий кількість згаданої рідини у формі піни з цього резервуара для рідини за допомогою згаданого пінного насоса.

Розпилювальний ковпачок виконаний з можливістю щонайменше частково охоплювати пінний насос під час зберігання, транспортування та використання контейнера для рідини. Розпилювальний ковпачок містить першу торцеву поверхню, триваючу перпендикулярно згаданого першим напрямом (V). Розпилювальний ковпачок виконаний за одне ціле із замінюваним контейнером для рідини і може зміщуватися в першому напрямку (V) для приведення в дію пінного насоса в згаданому першому напрямку (V). Вираз "перша торцева поверхня, триваюча перпендикулярно першим напрямом (V)", як повинно бути зрозуміло, охоплює напрямки, які не паралельні першому напр�вирівняне з пінним насосом, через яке випускається згадане кількість згаданої рідини у формі піни при приведенні в дію згаданого пінного насоса.

Пінний насос може містити щонайменше один поршень, щонайменше один циліндр і щонайменше одну повітряну камеру, при цьому згаданий щонайменше один поршень розташований всередині згаданого щонайменше одного циліндра і може зміщуватися в першому напрямку (V) в межах згаданого циліндра. При приведенні в дію згаданого пінного насоса щонайменше один поршень діє всередині щонайменше одного циліндра, щоб випустити деяку кількість рідини з цього резервуара для рідини. Щонайменше одна повітряна камера виконана так, що приведення в дію пінного насоса стискає повітряну камеру, нагнітаючи повітря в рідину в пінному насосі, таким чином створюючи піну.

Розпилювальний ковпачок може містити фланець, який триває щонайменше частково в напрямку, перпендикулярному згаданого першим напрямом (V). Фланець може бути розташований біля другого кінця згаданого розпилового ковпачка в згаданому першому напрямку (V).

Кожен компонент з пінного насоса, розпиліть�делительного ковпачка може мати вісь симетрії в першому напрямку (V), причому згадані осі симетрії збігаються в першому напрямку (V).

Контейнер для рідини може додатково містити затискну муфту, при цьому згадана затискна муфта виконана таким чином, що в першому стані (A) згаданої затискної муфти - затискна муфта впирається в розпилювальний ковпачок і запобігає зміщення згаданого розподільного ковпачка в згаданому першому напрямку (V), і - у другому стані (B) згаданої затискної муфти - розпилювальний ковпачок може бути зміщений у згаданому першому напрямку (V).

Затискна муфта може зміщуватися в першому напрямку (V) між згаданим першим станом (A) і згаданим другим станом (B).

Також забезпечено комбінація дозуючого пристрою та замінного контейнера для рідини, в якій згаданий контейнер для рідини містить резервуар для рідини і пінний насос, виконаний так, що приведення в дію згаданого пінного насоса в першому напрямку (V) випускає деякий кількість згаданої рідини у формі піни з цього резервуара для рідини за допомогою згаданого пінного насоса.

Дозуючий пристрій містить приводний механізм, який зміщується безпосередньо поѸ (V), розташоване між приводним механізмом і пінним насосом, причому згадане підйомний пристрій виконано з можливістю передачі переміщення згаданого приводного механізму згаданого пінному насосу в згаданому першому напрямку (V) для приведення в дію пінного насоса.

Підйомний пристрій може бути виконана за одне ціле із замінюваним контейнером для рідини або може вилучатись з дозуючого пристрою. Підйомний пристрій може бути виконана за одне ціле із замінюваним контейнером для рідини. Підйомний пристрій може містити розпилювальний ковпачок, який щонайменше частково охоплює пінний насос. Розпилювальний ковпачок відповідним чином містить першу торцеву поверхню, триваючу перпендикулярно згаданого першим напрямом (V), причому згадана перша торцева поверхня містить розподільний отвір, вирівняне з пінним насосом, щоб забезпечити можливість випуску певної кількості згаданої рідини через згадане розподільний отвір. Знову, вираз "перша торцева поверхня, триваюча перпендикулярно першим напрямом (V)", як повинно бути зрозуміло, охоплює направленлжающийся щонайменше частково в напрямку, перпендикулярному згаданого першим напрямом (V), при цьому згаданий фланець виконаний з можливістю взаємодії з згаданим приводним механізмом згаданого дозуючого пристрою.

Контейнер для рідини може додатково містити затискну муфту, при цьому згадана затискна муфта виконана таким чином, що в першому стані (A) згаданої затискної муфти - затискна муфта впирається в розпилювальний ковпачок і запобігає зміщення згаданого розподільного ковпачка в згаданому першому напрямку (V), і - у другому стані (B) згаданої затискної муфти - розпилювальний ковпачок може бути зміщений у згаданому першому напрямку (V). Затискна муфта може зміщуватися в першому напрямку (V) між згаданим першим станом (A) і згаданим другим станом (B). Приводний механізм відповідним чином являє собою невід'ємну частину дозуючого пристрою.

Дозуючий пристрій може містити корпус для утримання контейнера для рідини. Також забезпечено комбінація, як викладено вище, у якій контейнер для рідини являє собою описаний вище контейнер для рідини.

Відповідно до аспектом винаходу, вищезазначена мета досѲуар для рідини і пінний насос. Приведення в дію пінного насоса в першому напрямку (V) випускає деякий кількість згаданої рідини у формі піни з резервуара для рідини за допомогою пінного насоса. Розпилювальний ковпачок виконаний з можливістю щонайменше частково охоплювати пінний насос під час зберігання, транспортування та використання контейнера для рідини. Розпилювальний ковпачок містить першу торцеву поверхню, триваючу перпендикулярно першим напрямом (V). Розпилювальний ковпачок виконаний за одне ціле із замінюваним контейнером для рідини. Розпилювальний ковпачок може зміщуватися в першому напрямку (V) для приведення в дію пінного насоса в першому напрямку (V). Перша торцева поверхня розпилового ковпачка містить розподільний отвір, вирівняне з пінним насосом, через яке випускається згадане кількість рідини у формі піни при приведенні в дію пінного насоса.

Оскільки для приведення в дію пінного насоса забезпечений розпилювальний ковпачок, розподіл рідини з ємності для рідини поліпшується. В результаті досягнуто вищезазначена мета.

Аналогічно, вираз "перша торцева поверхня, продо�е паралельні першого напрямку (V).

Згідно з варіантами здійснення пінний насос може містити щонайменше один поршень, щонайменше один циліндр і щонайменше одну повітряну камеру. Щонайменше один поршень може бути розташований всередині щонайменше одного циліндра і може зміщуватися в першому напрямку (V) всередині циліндра так, що при приведенні в дію пінного насоса щонайменше один поршень діє всередині щонайменше одного циліндра, щоб випустити деяку кількість рідини з резервуара для рідини. Щонайменше одна повітряна камера може бути виконана так, що приведення в дію пінного насоса стискає повітряну камеру, щоб нагнітати повітря в рідину в пінному насосі, таким чином створюючи піну.

Згідно з варіантами здійснення розпилювальний ковпачок може містити фланець, який триває щонайменше частково в напрямку, перпендикулярному першому напрямку (V). Таким чином, фланець може утворювати точку для прикладання сили до распилительному ковпачка, щоб приводити в дію пінний насос.

Згідно з варіантами здійснення фланець може бути розташований біля другого кінця розпилового ковпачка в першому напр� і розподільного отвори в першій торцевої поверхні розпилового ковпачка може мати вісь симетрії в першому напрямку (V), при цьому осі симетрії збігаються в першому напрямку (V). Таким чином, пінний насос, розпилювальний ковпачок і розподільний отвір можуть бути вирівняні відносно однієї осі.

Згідно з варіантами здійснення контейнер для рідини може містити затискну муфту, при цьому затискна муфта виконана таким чином, що в першому стані (A) затискної муфти - затискна муфта впирається в розпилювальний ковпачок і запобігає зміщення розпилового ковпачка в першому напрямку (V), і - у другому стані (B) затискної муфти - розпилювальний ковпачок може бути зміщений у першому напрямку (V).

Згідно з варіантами здійснення затискна муфта може зміщуватися в першому напрямку (V) між першим станом (A) і другим станом (B).

Згідно з варіантами здійснення контейнер може містити ділянку, забезпечений щонайменше одним виступом, а розпилювальний ковпачок може бути забезпечений щонайменше однієї канавкою. Щонайменше один виступ може зачіпатися в цій щонайменше одній канавці. Таким чином, може бути забезпечено, що розпилювальний ковпачок утримується на місці на контейнері для рідини. Коли канавка викон� в першому напрямку (V).

Згідно з варіантами здійснення розпилювальний ковпачок, в першій позиції, може бути зафіксований у першому напрямку (V) виступом, зацепляющимся з канавкою. Розпилювальний ковпачок, на другій позиції, може зміщуватися в першому напрямку (V). Таким чином, розпилювальний ковпачок може підтримуватися зафіксованим, і розподіл рідини в контейнері для рідини може бути припинено, наприклад, під час транспортування та маніпулювання контейнером для рідини, крім розподілу.

Згідно з варіантами здійснення розпилювальний ковпачок може бути виконаний з можливістю зміщення між першою позицією і другою позицією при повороті розпилового ковпачка в напрямку, по суті перпендикулярному першому напрямку (V). Таким чином, розпилювальний ковпачок легко може бути повернутий, щоб підготувати розпилювальний ковпачок, пінний насос і контейнер для рідини для розподілу, перш, ніж контейнер для рідини буде поміщений в дозуючий пристрій.

Відповідно з додатковим аспектом винаходу вищезазначена мета досягнута за допомогою дозуючого пристрою для замінного контейнера для рідини відповідно�насос, виконаний з можливістю приведення в дію в першому напрямку (V) в ньому. Дозуючий пристрій містить корпус для утримання контейнера для рідини, і приводний механізм, який зміщується безпосередньо споживачем або зміщується з допомогою двигуна. Приводний механізм виконаний з можливістю зміщення розпилового ковпачка в першому напрямку (V) для передачі переміщення приводного механізму пінному насосу. Розпилювальний ковпачок виконаний за одне ціле із замінюваним контейнером для рідини і виконаний з можливістю щонайменше частково охоплювати пінний насос.

Оскільки приводний механізм виконаний з можливістю зміщення розпилового ковпачка, розподіл рідини з ємності для рідини може бути виконано простим і ефективним способом. В результаті, вищезазначена мета досягнута.

Згідно з варіантами здійснення приводний механізм може бути виконаний з можливістю впливу безпосередньо на розпилювальний ковпачок.

Згідно з варіантами здійснення приводний механізм може бути виконаний з можливістю взаємодії з фланцем розпилового ковпачка. Фланець триває щонайменше частичн�однієї механізм може бути невід'ємною частиною дозуючого пристрою.

Згідно з варіантами здійснення приводний механізм може містити зубці, виконані з можливістю зачеплення з розпилювальний ковпачком.

Згідно з варіантами здійснення приводний механізм може бути шарнірно прикріплений до дозуючому пристрою на поворотних шворнях.

Згідно з варіантами здійснення дозуючий пристрій може містити засіб зачеплення для утримання контейнера для рідини на місці в дозуючому пристрої.

Згідно з варіантами здійснення засіб зачеплення може містити С-образний елемент, при цьому елемент може зміщуватися в площині по суті перпендикулярно першим напрямом (V).

Згідно з варіантами здійснення засіб зачеплення може бути виконано з можливістю зачеплення контейнера для рідини, закриваючи корпус дозуючого пристрою.

Відповідно з додатковим аспектом винаходу вищезазначена мета досягнута за допомогою комбінації дозуючого пристрою та замінного контейнера для рідини. Контейнер для рідини містить резервуар для рідини і пінний насос, виконаний так, що приведення в дію пінного насоса в першому напрямку (V)�зирующее пристрій містить приводний механізм, який зміщується безпосередньо споживачем або зміщується з допомогою двигуна. Підйомний пристрій може зміщуватися в першому напрямку (V) і розташоване між приводним механізмом і пінним насосом. Підйомний пристрій виконано з можливістю передачі переміщення приводного механізму пінному насосу в першому напрямку (V) для приведення в дію пінного насоса. Підйомний пристрій виконано як одне ціле із замінюваним контейнером для рідини або може бути видаленого з дозуючого пристрою (200).

Оскільки підйомний пристрій виконано з можливістю передачі переміщення приводного механізму пінному насосу, розподіл рідини з ємності для рідини може бути виконано простим і ефективним способом. В результаті вищезазначена мета досягнута.

Згідно з варіантами здійснення підйомний пристрій може бути виконана за одне ціле із замінюваним контейнером для рідини. Таким чином, підйомний пристрій може бути забезпечене без праці, коли контейнер для рідини поміщений в дозуючий пристрій.

Згідно з варіантами здійснення підйомний пристрій може містити розпилювальний ковпачок, який щонайменше може містити першу торцеву поверхню, триваючу перпендикулярно першим напрямом (V). Перша торцева поверхня може містити розподільний отвір, вирівняне з пінним насосом, щоб забезпечити можливість випуску деякої кількості рідини через розподільний отвір. Знову, вираз "перша торцева поверхня, триваюча перпендикулярно першим напрямом (V)", як повинно бути зрозуміло, охоплює напрямки, які не паралельні першого напрямку (V).

Згідно з варіантами здійснення розпилювальний ковпачок може містити фланець, який триває щонайменше частково в напрямку, перпендикулярному першому напрямку (V). Фланець може бути виконаний з можливістю взаємодії з приводним механізмом дозуючого пристрою. Таким чином, сила споживача, після прикладання білої тканини до приводного механізму, може бути передана распилительному ковпачку і пінному насоса.

Згідно з варіантами здійснення контейнер для рідини може містити затискну муфту, при цьому затискна муфта виконана таким чином, що в першому стані (A) затискної муфти - затискна муфта впирається в розпилювальний ковпачок і запобігає зміщення розпилового колпач�н у першому напрямку (V).

Згідно з варіантами здійснення затискна муфта може зміщуватися в першому напрямку (V) між першим станом (A) і другим станом (B).

Згідно з варіантами здійснення приводний механізм може бути невід'ємною частиною дозуючого пристрою. Таким чином, приводний механізм виявляється легко доступними для приведення в дію підйомного пристрою, як тільки контейнер для рідини поміщений в дозуючий пристрій.

Згідно з варіантами здійснення приводний механізм може бути виконаний з можливістю впливу безпосередньо на підйомний пристрій.

Згідно з варіантами здійснення приводний механізм може містити зубці, виконані з можливістю зачеплення з підйомним пристроєм. Таким чином, може бути забезпечено простий пристрій для зачеплення приводного механізму з підйомним пристроєм. Термін "зубець" слід інтерпретувати як виступаючий елемент, який виступає з ділянки приводного механізму, наприклад, такий як штифт, штир або фланець.

Згідно з варіантами здійснення приводний механізм може бути шарнірно прикріплений до дозуючому пристрою на поворотних шворнях. Такиет на приводний механізм, щоб вивільнити рідина з контейнера. Поворотні шворні можуть утворити невід'ємну частину приводного механізму, або поворотні шворні можуть бути утворені окремої віссю, або поворотні шворні можуть бути виконані за одне ціле з корпусом дозуючого пристрою.

Згідно з варіантами здійснення дозуючий пристрій може містити засіб зачеплення для утримання контейнера для рідини на місці в дозуючому пристрої. Таким чином, може бути забезпечено надійне розподіл рідини з ємності для рідини.

Згідно з варіантами здійснення засіб зачеплення може містити С-образний елемент, при цьому елемент може зміщуватися в площині по суті перпендикулярно першим напрямом (V). Таким чином, може бути гарантовано, що контейнер для рідини надійно закріплений в дозуючому пристрої в першому напрямку (V), тобто напрямку, в якому прикладається сила від приводного механізму до підйомного пристрою.

Згідно з варіантами здійснення дозуючий пристрій може містити корпус для утримання контейнера для рідини.

Згідно з варіантами здійснення засіб зачеплення може Таким чином, контейнер для рідини може бути автоматично надійно закріплений в дозуючому пристрої, коли корпус закритий.

Згідно з варіантами здійснення комбінація за згаданим вище варіантами здійснення може містити контейнер для рідини у відповідності з будь-якими згаданими вище варіантами здійснення.

ВИЗНАЧЕННЯ

Якщо перший компонент визначається як є "виготовленим за одне ціле з другим компонентом, це означає, що ці два розглянутих компонента з'єднані разом тісним чином, і що ці два компоненти не можуть бути відокремлені без пошкодження або руйнування при цьому одного або обох компонентів порушення або їх функціонування. Компоненти, які виконані за одне ціле, не призначені для відділення один від одного протягом терміну служби розглянутих компонентів - тобто компоненти по суті постійно з'єднані. З'єднання двох "виконаних за одне ціле" компонентів може бути, наприклад, механічних (наприклад, через механічні блокування) або за допомогою речовини, що склеює, або за допомогою іншого засобу.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Винахід буде описано більш докладно щодо додаються ѷображением в розібраному вигляді,

фіг.2 - вид контейнера для рідини, показаного на фіг.1, в розрізі по осі пінного насоса, в стислому стані,

фіг.3 показує контейнер для рідини, зображений на фіг.2, в стислому стані,

фиг.4А і 4B показують одне конструктивне рішення затискної муфти,

фиг.5А і 5B показують інше конструктивне рішення затискної муфти,

фиг.5с і 5d ілюструють альтернативні варіанти здійснення контейнера для рідини,

фиг.6А показує комбінацію дозуючого пристрою та замінного контейнера для рідини,

фиг.6В - вид у розрізі через дозуючий пристрій/контейнер,

фіг.7 показує вид у розрізі механізму дозуючого пристрою, з натиснутим активатором (приводним механізмом),

фіг.8 показує вид в розрізі, подібний фіг.7, але з контейнером для рідини на своєму місці,

фіг.9 показує альтернативне підйомний пристрій для розпилового ковпачка,

фиг.10а і 10b ілюструють види в розрізі через частину дозуючого пристрою і контейнера для рідини згідно з варіантами здійснення, і

фиг.10с ілюструє вигляд у перспективі приводного механізму варіантів здійснення, показаних на фиг.10а і 10b.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВАРІАНТІВ ЗДІЙСНЕННЯ� надійного і безпечного зберігання і транспортування рідини до використання, і для встановлення в дозуючий пристрій 200 для розподілу рідини. Контейнер 100 для рідини призначений для використання в дозувальних пристроях 200, в яких розподіл відбувається з нижньої частини дозуючого пристрою (див. фиг.6А і 6B).

Контейнер 100 для рідини містить резервуар 105 для рідини і пінний насос 110.

Резервуар 105 для рідини являє собою ту ділянку контейнера 100 для рідини, в якому зберігається рідина. Він показаний, як має звичайну циліндричну форму, але можливі інші тривимірні форми (наприклад, кубоид (прямокутний паралелепіпед)). Резервуар 105 є порожнистим. Резервуар 105 для рідини відповідним чином виготовлений з матеріалу, який витримує вплив міститься в ньому рідини, без погіршення якості рідини або резервуара 105 для рідини. Відповідними матеріалами для резервуара 105 для рідини є пластмаси, наприклад, поліетилен або поліпропілен.

Як можна побачити на фіг.1, резервуар 105 для рідини може містити дві ділянки. Один ділянка є більш м'яким, ніж інший, і сплющується, коли рідина розподіляють з резервуара 105 для рідини. Ця конструкція уникає проблеми, пов'язаної з утворенням �ється жорстким, для відображення на ньому інформації.

Рідина, що міститься всередині резервуара 105 для рідини, переважно представляє собою мило чи миючий засіб. Однак, у межах обсягу цього винаходу можливі інші рідини. Інші рідини включають в себе, наприклад, дезінфікуючі засоби, рідини для догляду за шкірою (наприклад, зволожуючі креми) і навіть лікарські засоби. Рідина зазвичай є водної. Склад рідини всередині резервуара 105 для рідини може змінюватися фахівцем в даній області техніки в залежності від характеру рідини і необхідного результату.

Контейнер 100 для рідини містить пінний насос 110. Пінний насос 110 діє так, щоб переміщати рідина з резервуара 105 для рідини і розподіляти її у формі піни. Приведення в дію пінного насоса 110 в першому напрямку (V) випускає деякий кількість згаданої рідини у формі піни з цього резервуара 105 для рідини за допомогою згаданого пінного насоса 110. Як ілюструється, пінний насос 110 розташований біля одного кінця резервуара 105 для рідини, і перший напрям V відповідає осі циліндричного резервуара 105 для рідини. Пінний насос 110 зазвичай також має циліндрової а�ірми Rexam Airspray. Додатково типовими прикладами пінних насосів є пінні насоси, описані в роботах US 5445288 і WO 95/26831.

Пінний насос 110 зазвичай містить щонайменше один поршень 111, щонайменше один циліндр 112 і щонайменше одну повітряну камеру 113. Щонайменше один поршень 111 розташований всередині згаданого щонайменше одного циліндра 112 і може зміщуватися в першому напрямку (V) в межах згаданого циліндра 112. При приведенні в дію пінного насоса 110, щонайменше один поршень 111 діє всередині згаданого щонайменше одного циліндра 112 так, щоб випустити деяку кількість рідини з цього резервуара 105 для рідини. Щонайменше одна повітряна камера 113 виконана так, що приведення в дію пінного насоса 110 стискає повітряну камеру 113, щоб нагнітати повітря в рідину в пінному насосі 110, таким чином створюючи піну. В пінному насосі 110 також можуть бути присутніми різні сітчасті або пористі матеріали, щоб сприяти утворенню піни. Конструктивні деталі пінного насоса 110 забезпечені, наприклад, у роботі WO 95/26831.

Як показано на фіг.1-4, розпилювальний ковпачок 121 виконаний з можливістю щонайменше частково охоплювати пінний насос 11 забезпечує захист для пінного насоса 110 під час зберігання, транспортування та використання контейнера 100 для рідини. Тому він охоплює по суті весь пінний насос 110, як ілюструється. Розпилювальний ковпачок 121 може мати форму, яка подібна формі пінного насоса 110, щоб можна було досягти точної посадки навколо пінного насоса 110. У іллюстріруемих разі розпилювальний ковпачок 121 є приблизно циліндричним, хоча можливі інші форми. Розпилювальний ковпачок 121 вміщує пінний насос 110, в той час як він виступає з резервуара 105 для рідини. Розпилювальний ковпачок 121 виконаний в ковзному примиканні з з'єднувальним ділянкою 127, виконаним нерухомо відносно контейнера 105 для рідини. Таким чином, можна забезпечити, щоб пінний насос 121 піддавався впливу сил по суті уздовж осі першого напряму.

Як показано, розпилювальний ковпачок 121 містить першу торцеву поверхню 122, триваючу перпендикулярно згаданого першим напрямом (V). Перша торцева поверхня 122 виконана у першого кінця розпилового ковпачка 121. Ця перша торцева поверхня 122 діє так, щоб захищати пінний насос 110 і прикладати тиск до пінному насосу 110 при приведенні в дію згадаю�ухвалою (V)", як повинно бути зрозуміло, охоплює напрямки, які не паралельні першого напрямку (V). Наприклад, фіг.1-3 ілюструють один приклад такого продовження першої торцевої поверхні 122.

Розпилювальний ковпачок 121 виконаний за одне ціле із замінюваним контейнером 100 для рідини. Іншими словами, він постійно з'єднаний з контейнером 100 для рідини і не може бути вилучений звідти без руйнування розпилового ковпачка 121, контейнера 100 для рідини та/або порушення їх функціонування. Як показано на фіг.1, розпилювальний ковпачок 121 з'єднаний як невід'ємна частина з контейнером 100 для рідини за допомогою гачків на контейнері 100 для рідини, які зачіпаються в канавках в розпилювальних ковпачку 121. Також можливі інші пристрої, які діють для об'єднання в одне ціле розпилового ковпачка 121 з контейнером 100 для рідини. Об'єднання в одне ціле розпилового ковпачка 121 з контейнером 100 для рідини повинно бути виконано так, щоб було можливе зміщення розпилового ковпачка 121, як описано нижче.

Важливо відзначити, що розпилювальний ковпачок 121 може зміщуватися в першому напрямку (V). Це досягнуто за допомогою функції канавок в розпилювальних ковпачку 12ний насос 110 в згаданому першому напрямку (V). Пінний насос 110 в стислому та конденсованому станах показано на фіг.2 і 3.

Щоб забезпечити можливість випуску рідини у формі піни з контейнера 100 для рідини при приведенні в дію пінного насоса 110, перша торцева поверхня 122 розпилового ковпачка 121 містить розподільний отвір 125. Розподільний отвір 125 вирівняне з пінним насосом 110.

Розпилювальний ковпачок 121 забезпечує захист для пінного насоса 110 під час зберігання, транспортування та використання контейнера 100 для рідини. Однак, завдяки тому, що розпилювальний ковпачок 121 залишається об'єднаних в єдине ціле з контейнером 100 для рідини, коли контейнер 100 поміщають в дозуючий пристрій 200, отримано понад непроникне рішення. Крім того, розпилювальний ковпачок 121 не видаляється і не викидається до того, як контейнер 100 для рідини буде поміщений в дозуючий пристрій 200, що означає менше відходів.

Як показано на фіг.1-5, розпилювальний ковпачок 121 може містити фланець 126, триває щонайменше частково в напрямку, перпендикулярному згаданого першим напрямом (V). Цей фланець 126 взаємодіє з механізмом дозуючого пристрою 200. Як показано на фі 121 по суті в усіх напрямках. Фланець 126 також може бути присутнім тільки на ділянках розпилового ковпачка 121. Відповідно, як показано, зокрема, на фіг.1 і 2, фланець 126 розташований у другого кінця 123 згаданого розподільного ковпачка 121, як видно зі згаданого першим напрямом (V). Вираз "фланець 126 розташований у другого кінця 123 розпилового ковпачка 121" означає, що до распилительному ковпачку 121 може бути застосований необхідний ефект важеля. Додаткова функція фланця 126 буде обговорюватися нижче щодо механізму дії дозуючого пристрою 200.

Відповідно, пінний насос 110, розпилювальний ковпачок 121 і розподільний отвір 125 на згаданій першої торцевої поверхні 122 згаданого розподільного ковпачка 121, кожен окремо має вісь симетрії в першому напрямку (V). Вісь симетрії може бути обертальної, дзеркальної або трансляційної. Осі симетрії цих компонентів повинні збігатися у першому напрямку (V), і вони можуть збігатися з віссю симетрії всього контейнера 100 для рідини. Найбільш підходящим є, коли пінний насос 110, розпилювальний ковпачок 121 і розподільний отвір 125 мають по суті круглу форму в площині, перпендикулярно на фіг.1-5.

Резервуар 105 для рідини також може мати вісь симетрії, продовжується в першому напрямку (V), яка може бути вирівняною або не вирівняної з однієї або більше осями симетрії пінного насоса 110, розпилового ковпачка 121 і розподільного отвори 125.

Як показано на фіг.1, і докладно на фіг.4 і 5, контейнер 100 для рідини додатково може містити затискну муфту 130. Показана затискна муфта 130 має форму кільця, що триває навколо пінного насоса 110. Затискна муфта 130 може продовжитися повністю або частково навколо пінного насоса 110. Затискна муфта 130 діє так, щоб запобігати переміщення розпилового ковпачка 121 в першому напрямку (V), коли таке переміщення не потрібно (наприклад, під час транспортування та зберігання контейнера 100 для рідини). Однак, затискна муфта 130 може бути переміщена в іншу позицію на контейнері 100 для рідини, або повністю видалена звідти, коли потрібно зміщення розпилового ковпачка 121 в першому напрямку (V) (тобто під час розподілу рідини). Іншими словами, затискна муфта 130 виконана так, що в першому стані (A) затискної муфти 130 - затискна муфта 130 впирається в розпилювальний ковпачок 121, предотвй муфти 130 - розпилювальний ковпачок 121 може бути зміщений у згаданому першому напрямку (V).

Фиг.4А ілюструє одне конструктивне рішення для затискної муфти 130. На фиг.4А, затискна муфта 130 впирається в розпилювальний ковпачок 121 і підтримується в цьому стані (A) за допомогою блокуючих елементів на контейнері 100 для рідини, які зачіпляються з відповідними блокуючими елементами на затискний муфті 130. Скручування затискної муфти 130 звільняє блокуючі елементи, дозволяючи зміщувати затискну муфту 130 в першому напрямку в другий стан (B), в якому затискна муфта 130 не впирається в розпилювальний ковпачок 121. В цьому другому стані (B), розпилювальний ковпачок 121 вільний для переміщення у першому напрямку (V), і рідина може розподілятися. Тому, відповідно, затискну муфту 130 можна зміщувати в першому напрямку (V) між згаданим першим станом (A) і згаданим другим станом (B). Відповідно, затискна муфта 130 може бути заблокована на місці і в стані (A), в стан (B).

Фиг.5А і 5B ілюструють альтернативне конструктивне рішення затискної муфти 130. На фиг.5А і 5B затискна муфта 130 має форму знімного кільця. У першому стані (A), затискна муфта 130 у�бителем з контейнера 100 для рідини, щоб забезпечити другий стан (B), показане на фиг.5В, в якому розпилювальний ковпачок 121 можна вільно переміщувати у першому напрямку (V), щоб можна було розподіляти рідина.

Фиг.5с і 5d ілюструють альтернативні варіанти здійснення контейнера 100 для рідини, що містить пінний насос, виконаний щонайменше частково всередині розпилового ковпачка 121. Розпилювальний ковпачок 121 виконаний зафіксованим з можливістю подальшого зняття щодо контейнера 100. Коли розпилювальний ковпачок 121 зафіксований щодо контейнера 100, розпилювальний ковпачок 121, а також, відповідно, пінний насос, не можуть бути зміщені в першому напрямку (V). Розпилювальний ковпачок 121 з'єднаний як невід'ємна частина з контейнером 100 для рідини за допомогою принаймні одного виступу, наприклад, у формі гачка 140, виконаного на сполучному ділянці 127 контейнера 100 для рідини. Щонайменше один гачок 140 зачіпляється щонайменше в одній канавці 142 в розпилювальних ковпачку 121.

Фиг.5с ілюструє розпилювальний ковпачок 121 в зафіксованому положенні. Канавка 142 має перевернуту L-подібну форму. Коли гачок 140 поміщають в горизонтальний ділянку капачка 121 в положення, в якому гачок 140 поміщається в вертикальний ділянку канавки 142, як ілюструється на фиг.5d, розпилювальний ковпачок 121 звільняється. Таким чином, пінний насос може бути приведений в дію за допомогою зсуву розпилового ковпачка 121 в першому напрямку (V).

Також запропонована комбінація дозуючого пристрою 200 і замінного контейнера 100 для рідини, як показано на фіг.6-8. Дозуючий пристрій 200 розміщено місцеположення, в якому рідина підлягає використанню (наприклад, у ванній кімнаті, лікарні або кухні). Коли потрібно рідина у формі піни, дозуючий пристрій 200 приводять в дію, і це у свою чергу приводить в дію пінний насос 110, і видається піна. Ілюстрована дозуючий пристрій 200 призначене для монтажу на вертикальній поверхні (наприклад, на стіні або двері), і піна розподіляється з нижнього кінця дозуючого пристрою 100. Тому дозуючий пристрій 200 може містити монтажне засіб для встановлення дозуючого пристрою 200 на вертикальній поверхні. Тому контейнер 100 для рідини монтується всередині дозуючого пристрою 200 з резервуаром 105 для рідини, розташованим вертикально над пінним насосом 110. Інші конструктможность встановлювати дозуючий пристрій на горизонтальній поверхні, або альтернативне пристрій контейнера 100 для рідини).

Ілюстрована дозуючий пристрій 200 містить корпус 220 для вмісту контейнера 100 для рідини. Показаний корпус 220 містить перший ділянку 221 і друга ділянка 222. Перший і другий ділянки 221, 222 шарнірно прикріплені один навпроти одного і закріплені за допомогою блокувального пристрою 223. Між першим і другим ділянками 221, 222 можливі інші засоби закріплення. У іллюстріруемих варіанті здійснення, перша ділянка 221 містить передню сторону корпусу 220, в той час як другий ділянку 222 містить задню сторону корпусу 220, і ці дві ділянки шарнірно прикріплені до нижньої частини корпусу 220, хоча в межах обсягу цього винаходу також можливі інші конструктивні рішення. Корпус 220 може бути зроблений з будь-яких підходящих матеріалів, наприклад, з пластмаси або металу.

Корпус 220 утримує контейнер 100 для рідини на місці і захищає його від пошкодження та крадіжок. Однак, корпус 220 не є абсолютно необхідним, і контейнер 100 для рідини може утримуватися на місці в дозуючому пристрої 200 іншими засобами (наприклад, еластичними тасьмами, механічним зачепленням між контейнером 100 для жидкначенний для використання в дозуючому пристрої, містить резервуар 105 для рідини і пінний насос 110. Резервуар 105 для рідини і пінний насос 110 виконані так, що приведення в дію згаданої пінного насоса 110 в першому напрямку (V) випускає деякий кількість згаданої рідини у формі піни з цього резервуара 105 для рідини за допомогою згаданого пінного насоса 110. Характер і механізм дії резервуара 105 для рідини і пінного насоса 110 такі, як описано вище щодо фіг.1-5.

Дозуючий пристрій містить 200 приводний механізм 210, який в умовах експлуатації дозуючого пристрою 200 зміщується безпосередньо споживачем або зміщується з допомогою двигуна. Приводний механізм 210 перетворює зсув, виконана споживачем або двигуном, зсув, що підходить для розподілу піни рідини (тобто зміщення в першому напрямку (V) контейнера 100 для рідини). Зміщення приводного механізму 210, показаного на кресленнях виконується безпосередньо споживачем. Однак, також можливо, що дозуючий пристрій 200 включає в себе електродвигун, який приводиться в дію споживачем (наприклад, кнопкою, важелем, інфрачервоним датчиком і т.д.), щоб зміщувати приводний механізм 210. При�щення приводного механізму 210 зазвичай проводиться в напрямку, відрізняється від першого напряму (V).

Приводний механізм 210 докладно показаний на фіг.7. Показаний на кресленнях приводний механізм 210 містить поверхню 211 приводного механізму, на яку натискає споживач, поворотні шворні 212, щодо яких приводний механізм 210 шарнірно прикріплений до дозуючому пристрою 200, і зубці 213, які зачіпають підйомний пристрій 120 контейнера 100 для рідини, описаного в даному описі. Споживач натискає підставою долоні на поверхню 211 приводного механізму, і рідина у формі піни розподіляється на долоню споживача. Для приводного механізму можливі альтернативні конструктивні рішення, в яких, наприклад, приводний механізм 210 інвертується і на поверхню 211 приводного механізму споживач натискає одним або більше пальцями, і піна розподіляється в долоню споживача. Поворотні шворні 212 можуть бути частиною приводного механізму 210 або корпусу 220 дозуючого пристрою, в якості альтернативи поворотні шворні 212 можуть бути частиною окремої осі.

Приводний механізм 210 відповідним чином складається з єдиного компонента, як показано на фіг.7. Таким чином, коли споживач натискає на приводний механизмомпонентов. Приводний механізм 210 відповідним чином є невід'ємною частиною дозуючого пристрою 200.

Підйомний пристрій 120, здатне зміщуватися в першому напрямку (V), розташоване між згаданим приводним механізмом 210 і згаданим пінним насосом 110. Підйомний пристрій 120 виконано з можливістю передачі переміщення приводного механізму 210 пінному насосу 110 в згаданому першому напрямку (V) для приведення в дію пінного насоса 110. Підйомний пристрій 120 виконана за одне ціле із замінюваним контейнером 100 для рідини (тобто постійно прикріплене до нього) або може вилучатись з дозуючого пристрою 200 (тобто воно містить окремий компонент для контейнера 100 для рідини і дозуючого пристрою 200).

Підйомний пристрій 120 має форму, яка дозволяє силам, що прикладаються приводним механізмом 210, прикладатися до пінному насосу 110. Як ілюструється, підйомний пристрій 120 має форму, яка зачіпається із зубцями 213 приводного механізму 210 з протилежних сторін дозуючого пристрою, і поверхня, яка діє на пінний насос 110, щоб розподіляти піну. Підйомний пристрій 120 відповідним чином з'єднано безпосередньо з пінним насосом 11�ходити з пінного насоса за межі дозуючого пристрою 200.

Підйомний пристрій може містити розпилювальний ковпачок 121, який щонайменше частково охоплює пінний насос 110, як описано вище для контейнера 100 для рідини, і як ілюструється на фіг.1-5. У цьому варіанті здійснення дозуючий пристрій 200, зокрема, підходить для контейнера 100 для рідини, описаного в даному описі. Тому може бути забезпечена комбінація контейнера 100 для рідини і дозуючого пристрою 200, в якій контейнер 100 для рідини є контейнером 100 для рідини, описаним щодо фіг.1-5.

Як описано вище відносно контейнера 100 для рідини, розпилювальний ковпачок 121 переважно виконаний за одне ціле із замінюваним контейнером 100 для рідини. Як описано вище, розпилювальний ковпачок 121 містить першу торцеву поверхню 122, триваючу перпендикулярно згаданого першим напрямом (V), при цьому згадана перша торцева поверхня 122 містить розподільний отвір 125, вирівняне з пінним насосом 110, щоб забезпечити можливість випускати певну кількість згаданої рідини через згадане розподільний отвір 125. Інші деталі розпилового ковпачка 121 розкриваються щодо азом містить фланець 126, триває щонайменше частково в напрямку, перпендикулярному згаданого першим напрямом (V), при цьому згаданий фланець 126 виконаний з можливістю взаємодії з згаданим приводним механізмом 210 згаданого дозуючого пристрою 200. Оскільки фланець 126 розташований у другого кінця 123 розпилового ковпачка 121, як ілюструється, у дозуючому пристрої 200 можуть бути отримані відповідні ефекти плеча важеля. Однак, можливі і інші пристрої. У варіантах здійснення, иллюстрируемих на фіг.7 і 8, фланець 126 зачіпляється з зубцями 213 приводного механізму 210, коли дозуючий пристрій 200 приводиться в дію. Деталі фланця 126 є такими ж, як розкрито вище відносно контейнера 100 для рідини.

Термін "зубець" слід інтерпретувати як виступаючий елемент, який видається з ділянки приводного механізму 210, наприклад, такий як штифт, штир або фланець. Зубець може утворювати невід'ємну частину приводного механізму 210.

Частина альтернативного підйомного пристрою 120 показана на фіг.9. Підйомний пристрій 120, показане на фіг.9, містить хомут, з плечима, виконаними з можливістю зачеплення із зубцями 213 приводного механізму 210, і внутрішньої пионирует способом, подібним способом функціонування розпилового ковпачка 121 з попередніх варіантів здійснення. Підйомний пристрій 120, показане на фіг.9, можна видаляти та з дозуючого пристрою 200, і від контейнера 100 для рідини.

Фиг.10а і 10b ілюструють види в розрізі через частину дозуючого пристрою 200 і контейнера 100 для рідини згідно з варіантами здійснення. Фиг.10с ілюструє вигляд у перспективі приводного механізму 210 показаних на фиг.10а і 10b варіантів здійснення. Контейнер 100 для рідини містить пінний насос, виконаний щонайменше частково всередині підйомного пристрою 120, містить розпилювальний ковпачок 121. Розпилювальний ковпачок 121 містить фланець 126.

Приводний механізм 210 містить поверхню 211 приводного механізму, яка виконана з можливістю натискання споживачем, і два зубці 215 у формі двох виступів 215. Приводний механізм виконаний з можливістю повертатися навколо осі 217 поворотного шворня. Виступи 215 виконані з можливістю впиратися під фланець 126 розпилового ковпачка 121, щонайменше, коли споживач натискає на поверхню 211 приводного механізму.

При розподілі частини спіненої рідини з контейнера 100 для жидозиции, іллюстріруемих на фиг.10а. Сила, після прикладання білої тканини споживачем, передається через виступи 215 до фланця 126 розпилового ковпачка 121. Приводний механізм 210, розпилювальний ковпачок 121 і пінний насос, таким чином, піддаються впливу робочого ходу розподілу. Під час робочого ходу розподілу приводний механізм 210 повертається навколо осі 217 поворотного шворня. Фиг.10b ілюструє приводний механізм 210 і розпилювальний ковпачок 121 в кінці робочого ходу розподілу.

Як і у варіантах здійснення на фіг.7 і 8, у варіантах здійснення, показаних на фиг.10а-10c, перше плече важеля триває між віссю 217 поворотного шворня і поверхнею 211 приводного механізму, а друге плече важеля триває між віссю 217 поворотного шворня і точкою примикання між зубцями 213, 215 і фланцем 126. Перше плече важеля може бути довшим, ніж друге плече важеля. Таким чином сила, після прикладання білої тканини від зубців 213, 215 до фланця 126, буде вище, ніж сила, після прикладання білої тканини споживачем до поверхні 211 приводного механізму.

Иллюстрируемая комбінація дозуючого пристрою 200 і контейнера 100 для рідини функціонує наступним чином: споживач натискає на поверхню 211 приводного механіз�реобразовивается в зсув у першому напрямку (V). Зубці 213, розташовані на приводному механізмі 210, зачіпають підйомний пристрій 120 (розпилювальний ковпачок 121 або підйомний пристрій 120 відповідно до фіг.9) контейнера 100 для рідини, описаного в даному описі. Підйомний пристрій 120 прикладає тиск до пінному насосу 110 в першому напрямку (V), і рідина у формі піни розподіляється на долоню споживача.

Як описано вище для контейнера 100 для рідини, контейнер для рідини може додатково містити затискну муфту 130. Затискна муфта 130 виконана так, що в першому стані (A) згаданої затискної муфти 130 - затискна муфта 130 впирається в розпилювальний ковпачок 121 і запобігає зміщення згаданого розподільного ковпачка 121 в згаданому першому напрямку (V). У другому стані (B) згаданої затискної муфти 130 - розпилювальний ковпачок 121 може бути зміщений у згаданому першому напрямку (V). Затискна муфта 130 відповідним чином здатна зміщуватися в першому напрямку (V) між згаданим першим станом (A) і згаданим другим станом (B). Відповідно, затискна муфта 130 може бути заблокована на місці в стані (A) та в стан (B). Деталі затискної муфти 130 описано вище щодо фиг.4А, 4B, 5A і 5B.�ентами комбінації дозуючого пристрою 200 і контейнера 100 для рідини.

Крім приводного механізму 210 і корпусу 220, дозуючий пристрій 200 може містити один або більше додаткових компонентів, таких як блокувальні пристрої 223, внутрішні опори для контейнера 100 для рідини, монтажне засіб для встановлення дозуючого пристрою 200 на вертикальній поверхні (наприклад, на стіні), петлі, щоб забезпечити можливість відкривати корпус 220, і віконця, щоб відображати вміст. Характер, конструктивне рішення і об'єднання таких компонентів в дозуючий пристрій 200 по справжньому винаходу фахівцям в даній області техніки будуть очевидні.

В певному варіанті здійснення, іллюстріруемих на фіг.7 і 8, дозуючий пристрій містить 200 засіб 230 зачеплення, яке зачіпляється з контейнером 100 для рідини. Засіб 230 зачеплення діє так, щоб утримувати контейнер 100 для рідини на місці в дозуючому пристрої 200, щоб могло відбуватися ефективне розподіл без небажаного зміщення контейнера 100 для рідини (наприклад, у першому напрямку (V)). Також, засіб 230 зачеплення не повинно бути смещаемим в першому напрямку (V). Засіб 230 зачеплення може зачіпатися з затискний муфтою 130 контейнера 100 для рідинно�єм на контейнері 100 для рідини. На контейнері 100 серед іншого може бути забезпечений зацепляющий фланець 150, як ілюструється на фиг.5с і 5d, з метою зчеплення із засобом 230 зачеплення дозуючого пристрою 200. Засіб зачеплення не повинно зачіпатися з підйомним пристроєм 120 або розпилювальний ковпачком 121, оскільки ці компоненти призначені для їх усунення в першому напрямку (V).

Засіб 230 зачеплення може бути розроблено так, щоб у комбінації з дозуючим пристроєм 200 можна було використовувати тільки певну конструкцію контейнера 100 для рідини (наприклад, з певним вмістом). Наприклад, засіб 230 зачеплення може мати конфігурацію вирізів або виступів, яка зачіпається з відповідною конфігурацією на контейнері 100 для рідини так, щоб тільки потрібний контейнер 100 для рідини міг зачіпатися з засобом 230 зачеплення.

Засіб 230 зачеплення може приймати ряд форм, наприклад, може бути сполучної деталлю байонетного типу, різьбовим з'єднанням, одним або більш рухливими затискними пристосуваннями або сполучної деталлю типу "стопорная клямка", у дозуючому пристрої 200, в якому зачіпляється контейнер 100 для рідини. Засіб 230 зачеплення може бищего пристрою 200. Якщо засіб 230 зачеплення є рухомим всередині дозуючого пристрою 200, воно може бути пружним або інакше пружно виконаним з можливістю зсуву при введенні контейнера 100 для рідини в дозуючий пристрій 200, але повернення до зацепленному положення після правильного розміщення контейнера 100 для рідини. Засіб 230 зачеплення також може приводитися в дію вручну, або приводитися в дію при закриванні корпусу 220 дозуючого пристрою 200. Засіб 230 зачеплення може містити одну або більше похилі поверхні, які сприяють правильному введення і зацеплению контейнера 100 для рідини в дозуючому пристрої 200. Засіб 230 зачеплення може бути пружно підвішене в дозуючому пристрої 200 так, що коли корпус 220 відкритий, засіб 230 зачеплення утримується у відкритій позиції, наприклад, за допомогою пружини. Контейнер 100 для рідини для замінені може бути видалений з дозуючого пристрою 200, і в дозуючий пристрій 200 може бути поміщений новий контейнер 100 для рідини. Коли корпус 220 закривають, засіб 230 зачеплення просувається корпусом 220, долаючи опір пружини, в зачеплення позицію, в якій новий контейнер 100 для жидкости30 зачеплення містить З-образний елемент, який може бути зміщений в площині, перпендикулярній першого напрямку (V). Засіб 230 зачеплення з'єднано з корпусом 220 так, щоб відкривання і закривання корпусу 220 зміщували З-образний елемент у згаданій площині, перпендикулярній першого напрямку (V). Коли корпус 220 відкритий, засіб 230 зачеплення відводиться так, що контейнер 100 для рідини може бути вставлений або видалений з дозуючого пристрою 200. Коли корпус 220 закритий, засіб 230 зачеплення розгорнуто, і зачіпляється з контейнером 100 для рідини. Засіб 230 зачеплення, відповідно, зачіпляється з затискний муфтою 130 контейнера 100 для рідини. Затискна муфта 130 контейнера 100 для рідини також може містити конфігурацію вирізів або виступів, яка зачіпається із засобом 230 зачеплення.

Деяка кількість рухомих частин дозуючого пристрою 200/контейнера 100 для рідини виконані за одне ціле з контейнером 100 для рідини, або їх можна видаляти з дозуючого пристрою. В результаті, якщо дозуючий пристрій 200 припиняє функціонування, не обов'язково потрібно замінювати всі дозуючий пристрій 200, а замість цього в дозуючий пристрій 200 може бути поміщений новий контейнер 100 для рідини з виполннени, як повинно бути зрозуміло фахівцям в даній області техніки.

Тому повинно бути зрозуміло, що вищевикладене ілюструє різні варіанти здійснення в якості прикладу, і винахід не має бути обмежена певними розкритими варіантами здійснення, і що модифікації розкритих варіантів здійснення та об'єднання ознак розкритих варіантів здійснення, так само як інші варіанти здійснення, призначені для того, щоб бути включеними в об'єм додається формули винаходу.

Як використовується в даному описі, термін "містить" або "містить" є неограничивающим і включає в себе один або більше встановлених ознак, елементів, етапів, компонентів або функцій, але не виключає присутність або додавання одного або більше інших ознак, елементів, етапів, компонентів, функцій або їх груп.

Як використовується в даному описі, термін "і/або" включає в себе всі або частину комбінацій з одного або більше пов'язаних перерахованих предметів.

Як використовується в даному описі, загальне скорочення "e.g.", яке походить від латинського виразу "exempli gratia" (наприклад), може використовуватися для того, щоб вводити або визначати загальний користується в даному описі, загальне скорочення "i.e.", яке походить від латинського виразу "id est" (тобто), може використовуватися для визначення конкретного предмета з більш загального перерахування.

Термінологія, використовувана в даному описі, призначена тільки для опису конкретних варіантів здійснення і не призначена для обмеження винаходу. Як використовуються в даному описі, форми однини "a", "an" і "the" призначені для того, щоб включати в себе форми множини, якщо контекст не ясно вказує інакше.

Якщо не визначено інакше, всі використовувані в даному описі терміни (включаючи технічні і наукові терміни) мають таке ж значення, як зазвичай розуміється фахівцями в даній області техніки, до якої належить винахід. Додатково повинно бути зрозуміло, що терміни, такі як визначені зазвичай використовуються словниках, слід інтерпретувати як мають значення, які знаходяться у відповідності з їх значенням в контексті відповідної галузі техніки і не повинні інтерпретуватися в ідеалізованому або надмірно формальному сенсі, якщо це явно не визначено в даному описі.

Повинно бути зрозуміло, що коли елемент згадують�про перебувати на, бути пов'язаним або з'єднаний з іншим елементом, або також можуть бути проміжні елементи. На противагу цьому, коли елемент згадується як знаходиться "безпосередньо", який є "безпосередньо пов'язаним" або "безпосередньо сполученим" з іншим елементом, ніякі проміжні елементи не присутні.

Повинно бути зрозуміло, що хоча в даному описі можуть бути використані терміни "перший, другий, третій і т.д.", щоб описувати різні елементи, компоненти, області, рівні та/або розділи, ці елементи, компоненти, області, рівні та/або розділи не повинні бути обмежені цими термінами. Ці терміни використовуються тільки для того, щоб пріоритетно відрізняти один елемент, компонент, область, рівень або розділ від іншого елемента, компонента, області, рівня або розділу. Таким чином, перший елемент, компонент, область, рівень або розділ, який обговорюється в даному описі, можна назвати другим елементом, компонентом, областю, рівнем чи розділом, не відступаючи від ідей цього винаходу.

В даному описі були описані зразкові варіанти здійснення цього винаходу щодо ілюстрацій видів в розрізі, які є схематиче суті, повинні очікуватися відхилення від форм ілюстрацій, наприклад, внаслідок технологій виготовлення та/або допусків. Таким чином, варіанти здійснення цього винаходу не повинні розглядатися, як обмежені певними формами областей, иллюстрируемих в даному описі, а повинні включати в себе відхилення у формі, які відбуваються, наприклад, внаслідок виготовлення.

1. Контейнер (100) для рідини для дозуючого пристрою (200),
в якому контейнер (100) для рідини містить резервуар (105) для рідини і пінний насос (110),
так що приведення в дію пінного насоса (110) у першому напрямку (V) випускає деякий кількість рідини у формі піни з резервуара (105) для рідини за допомогою пінного насоса (110),
при цьому розпилювальний ковпачок (121) виконаний з можливістю щонайменше частково охоплювати пінний насос (110) під час зберігання, транспортування та використання контейнера (100) для рідини,
де розпилювальний ковпачок (121) містить першу торцеву поверхню (122), триваючу перпендикулярно згаданого першим напрямом (V),
відрізняється тим, що
розпилювальний ковпачок (121) виконаний за одне ціле із замінюваним контейнером (100) для рідини�оса (110) у згаданому першому напрямку (V), і
перша торцева поверхня (122) розподільчого ковпачка (121) містить розподільний отвір (125), вирівняне з пінним насосом (110), через яке випускається згадане кількість рідини у формі піни при приведенні в дію пінного насоса (110).

2. Контейнер (100) для рідини по п.1, в якому пінний насос (110) містить принаймні один поршень (111), щонайменше один циліндр (112) і щонайменше одну повітряну камеру (113), при цьому згаданий щонайменше один поршень (111) розташований всередині згаданого щонайменше одного циліндра (112) і може зміщуватися в першому напрямку (V) в межах згаданого циліндра (112),
так що при приведенні в дію пінного насоса (110),
згаданий щонайменше один поршень (111) діє всередині згаданого щонайменше одного циліндра (112), щоб випустити деяку кількість рідини з резервуара (105) для рідини,
і при цьому згадана щонайменше одна повітряна камера (113) виконана так, що приведення в дію пінного насоса (110) стискає повітряну камеру (113), щоб нагнітати повітря в рідину в пінному насосі (110), таким чином створюючи піну.

3. Контейнер (100) для рідини по п.1, в якому розпилювальний ковпачок (121) з�ому напрямку (V).

4. Контейнер (100) для рідини по п.3, в якому фланець (126) розташований біля другого кінця (123) розподільчого ковпачка (121) у згаданому першому напрямку (V).

5. Контейнер (100) для рідини по кожному з пп.1-4, в якому кожен з пінного насоса (110), розпилового ковпачка (121) і розподільного отвори (125) у першій торцевій поверхні (122) розподільчого ковпачка (121) має вісь симетрії в першому напрямку (V), причому згадані осі симетрії збігаються в першому напрямку (V).

6. Контейнер (100) для рідини по п.1, в якому контейнер (100) для рідини додатково містить затискну муфту (130), при цьому затискна муфта (130) виконана так, що в першому стані (A) затискної муфти (130) - затискна муфта (130) впирається в розпилювальний ковпачок (121) і запобігає зміщення розподільного ковпачка (121) у першому напрямку (V), і в другому стані (B) затискної муфти (130) - розпилювальний ковпачок (121) може бути зміщений у згаданому першому напрямку (V).

7. Контейнер (100) для рідини за п.6, в якому затискна муфта (130) виконана з можливістю зміщення в першому напрямку (V) між першим станом (A) і другим станом (B).

8. Контейнер (100) для рідини по п.1, в якому контейнер (100) соо щонайменше однієї канавкою (142), і при цьому зазначений щонайменше один виступ (140) зачіпляє зазначену щонайменше одну канавку (142).

9. Контейнер (100) для рідини з п.8, в якому розпилювальний ковпачок (121) у першій позиції фіксований у першому напрямку (V) виступом (140), зацепляющимся з канавкою (142), і при цьому розпилювальний ковпачок (121) у другій позиції може переміщатися в першому напрямку (V).

10. Контейнер (100) для рідини по п.9, в якому розпилювальний ковпачок (121) виконаний з можливістю зміщення між першою позицією і другою позицією при повороті розпилового ковпачка (121) в напрямку, по суті, перпендикулярному першому напрямку (V).

11. Дозуючий пристрій (200) для замінного контейнера (100) для рідини по кожному з пп.1-10, при цьому контейнер (100) для рідини містить пінний насос (110), виконаний з можливістю приведення в дію в першому напрямку (V), в якому,
дозуючий пристрій (200) містить корпус (220) для вмісту контейнера (100) для рідини, і приводний механізм (210), який зміщується безпосередньо користувачем або зміщується з допомогою двигуна,
відрізняється тим, що
приводний механізм (210) виконаний з можливістю зміщення розпилового ковпачка (121), изй мірі частково охоплювати пінний насос (110), у першому напрямку (V), щоб передавати переміщення приводного механізму (210) пінному насосу (110).

12. Дозуючий пристрій (200) з п.11, в якому приводний механізм (210) виконаний з можливістю впливу безпосередньо на розпилювальний ковпачок (121).

13. Дозуючий пристрій (200) по кожному з пп.11 або 12, в якому приводний механізм (210) виконаний з можливістю взаємодії з фланцем (126) розпилового ковпачка (121), при цьому фланець (126) проходить щонайменше частково в напрямку, перпендикулярному першому напрямку (V).

14. Дозуючий пристрій (200) з п.11 або 12, в якому приводний механізм (210) є невід'ємною частиною дозуючого пристрою (200).

15. Дозуючий пристрій (200) п.11 або 12, в якому приводний механізм (210) містить зубці (213, 215), виконані з можливістю зачеплення з розпилювальний ковпачком (121).

16. Дозуючий пристрій (200) з п.11 або 12, в якому приводний механізм (210) шарнірно прикріплений до дозуючому пристрою (200) на поворотних шворнях (212).

17. Дозуючий пристрій (200) з п.11, в якому дозуючий пристрій (200) містить засіб (230) зачеплення для утримання контейнера (100) для рідини на місці в дозуючому пристрої (200).

18. Дозуюче ещаться в площині, по суті, перпендикулярній першого напрямку (V).

19. Дозуючий пристрій (200) по кожному з пп.17 або 18, в якому засіб (230) зачеплення виконано з можливістю зачеплення контейнера (100) для рідини, закриваючи корпус (220) дозуючого пристрою (200).

20. Комбінація дозуючого пристрою (200) і замінного контейнера (100) для рідини, в якій контейнер (100) для рідини містить резервуар (105) для рідини і пінний насос (110), виконаний так, що приведення в дію пінного насоса (110) у першому напрямку (V) випускає деякий кількість згаданої рідини у формі піни з резервуара (105) для рідини за допомогою пінного насоса (110),
причому дозуючий пристрій (200) містить приводний механізм (210), який зміщується безпосередньо користувачем або зміщується з допомогою двигуна,
при цьому підіймальний пристрій (120), здатне зміщуватися в першому напрямку (V), розташоване між приводним механізмом (210) і пінним насосом (110), причому підіймальний пристрій (120) виконано з можливістю передачі переміщення приводного механізму (210) пінному насосу (110) у згаданому першому напрямку (V) для приведення в дію пінного насоса (110),
відрізняється тим, що
підйомний пристрій�тройства (200).

21. Комбінація з п.20, в якій підіймальний пристрій (120) виконана за одне ціле із замінюваним контейнером (100) для рідини.

22. Комбінація з п.20, в якій підіймальний пристрій (120) містить розпилювальний ковпачок (121), який щонайменше частково охоплює пінний насос (110).

23. Комбінація з п.22, в якій розпилювальний ковпачок (121) містить першу торцеву поверхню (122), триваючу перпендикулярно першим напрямом (V), при цьому перша торцева поверхня (122) містить розподільний отвір (125), вирівняне з пінним насосом (110), щоб забезпечити можливість випуску певної кількості згаданої рідини через розподільний отвір (125).

24. Комбінація по кожному з пп.22-23, в якій розпилювальний ковпачок (121) містить фланець (126), який триває щонайменше частково в напрямку, перпендикулярному згаданого першим напрямом (V), при цьому фланець (126) виконаний з можливістю взаємодії з приводним механізмом (210) дозуючого пристрою (200).

25. Комбінація з п.22, в якій контейнер (100) для рідини додатково містить затискну муфту (130), при цьому затискна муфта (130) виконана так, що в першому стані (A) затискної муфти (130) - зажимна ковпачка (121) у першому напрямку (V), і в другому стані (B) затискної муфти (130) - розпилювальний ковпачок (121) може бути зміщений у першому напрямку (V).

26. Комбінація з п.25, в якій затискна муфта (130) виконана з можливістю зміщення в першому напрямку (V) між першим станом (A) і другим станом (B).

27. Комбінація з п.20, в якій приводний механізм (210) є невід'ємною частиною дозуючого пристрою (200).

28. Комбінація з п.20, в якій приводний механізм (210) виконаний з можливістю впливу безпосередньо на підіймальний пристрій (120).

29. Комбінація з п.20, в якій приводний механізм (210) містить зубці (213, 215), виконані з можливістю зачеплення з підйомним пристроєм (120).

30. Комбінація з п.20, в якій приводний механізм (210) шарнірно прикріплений до дозуючому пристрою (200) на поворотних шворнях (212).

31. Комбінація з п.20, в якій дозуючий пристрій (200) містить засіб (230) зачеплення для утримання контейнера (100) для рідини на місці в дозуючому пристрої (200).

32. Комбінація з п.31, в якій засіб (230) зачеплення містить З-образний елемент, при цьому зазначений елемент може зміщуватися в площині, по суті, перпендикулярно першим напрямом (V).

33. Комбінація. �омбинация за п.33, в якій засіб (230) зачеплення виконано з можливістю зачеплення контейнера (100) для рідини, закриваючи корпус (220) дозуючого пристрою (200).

35. Комбінація з п.20, в якій контейнер (100) для рідини є контейнером (100) для рідини по кожному з пп.1-10. 

Схожі патенти:

Разове чистячий виріб панчехи (варіанти)

Винахід відноситься до парфумерної та миловарній промисловості

Ьиблио

Ьиблио // 364304

Насосне обладнання для резервуара для рідких, пастоподібних або вспениваемих препаратів для очищення та догляду за шкірою

Предметом винаходу є насосне пристрій для резервуара для рідких, пастоподібних або вспенивающихся препаратів для очищення шкіри та догляду за шкірою, наприклад для рідкого мила, дезинфікуючого засобу, паст для захисту шкіри або крему, причому насосне пристрій включає в себе конусно звужується камеру сильфона, причому сильфон має кілька елементів сильфона всякий раз різного діаметру, причому, принаймні, менший елемент сильфона може вдавливаться в сусідній більший елемент сильфона. 19 з.п. ф-ли, 8 іл.

Спосіб заповнення і вакуумування дозатора і заповнюється блок для дозатора

Винахід відноситься до способу заповнення і вакуумування дозатора для пастоподібних, пенообразних або рідких матеріалів

Пристрій мініатюрної конструкції для отримання високого тиску в розпилюється текучого середовища

Винахід відноситься до пристрою для отримання високого тиску в текучого середовища
Up!