Насосне обладнання для резервуара для рідких, пастоподібних або вспениваемих препаратів для очищення та догляду за шкірою

 

Винахід стосується насосного пристрою для резервуара для рідких, пастоподібних або вспениваемих препаратів для очищення шкіри та догляду за шкірою, наприклад, для рідкого мила, дезинфікуючого засобу, паст для захисту шкіри або крему, причому насосне пристрій містить конусно звужується сільфон, причому сильфон має кілька елементів сильфона всякий раз різного діаметра. Препарати для очищення шкіри при цьому можуть також містити скраби.

Насосні пристрою спочатку названого типу досить відомі зі стану техніки. Ці насосні пристрої називаються усмоктувальними насосами і, зокрема, також диафрагменними насосами. Вони служать для встановлення на резервуарі, причому резервуар вміщує, наприклад, рідке мило, і використовується у видатковому пристрої, яке може бути встановлено, наприклад, на стінці поруч із місцем для вмивання. За допомогою стиснення насосного пристрою, наприклад, діафрагмового насоса, виводиться наявне в диафрагменном насосі кількість рідини, причому потім під час зворотного руху сильфона насосного пристрою рідина з резервуара втягується в утворену сильфоном камеру сильфона. Таке насосне пристрій відомо, наприклад, з DE 202а корпусі витратного пристрою. Насосне пристрій включає в себе розміщений на випускному кінці сильфона, який виступає вбік виступ, який, як це само по собі відомо, захоплюється так званим «уловлює зажимом». «Вловлює затиск» витратного пристрою при натисканні пов'язаного з ним поворотного важеля створює передумови для насосного руху сильфона. Введення виступу камери сильфона в «вловлює затиск» проводиться з боковим опором, так як «вловлює затиск» при процесі запровадження кілька видавлюється, за рахунок чого сильфон відхиляється вбік. Вручну тоді потрібно подбати про те, щоб виступ увійшов у «вловлює затиск».

Насосне пристрій відповідно до WO 2009/103583 А1 для освіти камери сильфона включає в себе циліндричний сільфон, причому збоку до сильфону передбачені напрямні кошти, щоб створити передумови для того, щоб при установці резервуара, включаючи насосне обладнання, корпус витратного пристрою сильфон не міг відхиляти в бік. Пропонована конструкція є дуже трудомісткою і, разом з тим, також дорогою, що, зокрема, зумовлено тим, що сильфон має бічні направляючі кошти у формі штоків, які повинні кріпитися до�м складки гофрованого кожуха проходять закрученими по спіралі. Такі сильфони є трудомісткими у виготовленні.

Крім того, потрібно вказати на наступне:

Застосовуються витратні пристрої різних виробників. Ці витратні пристрої мають, звичайно, кронштейн для резервуара, причому передбачено відступає в осьовому напрямку від кронштейна так званий «вловлює затиск». Відстань від уловлює затиску до кронштейна для резервуара по-різному. Це означає, щоб резервуар із встановленим насосним пристроєм ввести в видаткове пристрій, може бути необхідним, що, щонайменше, під час процесу введення сильфон насосного пристрою при відомих умовах повинен утримуватися стислим. Це вкрай важко, зокрема, якщо додатково повинно усуватися бічне відхилення. До того ж слід додати, що утворена сильфоном камера сильфона може бути наповнена рідиною.

Що лежить в основі винаходу завдання внаслідок цього полягає в тому, щоб виготовити насосне пристрій спочатку названого типу, яке може виготовлятися за допомогою простих і дешевих прес-форм для лиття під тиском, стало бути, зокрема, не має заднього зрізу, яке, крім того, упоперек подовжньої осі має повишния завдання у відповідності з винаходом пропонується, що сильфон як конусоподібний споруда має кілька елементів сильфона всякий раз різного діаметру, причому, принаймні, менший елемент сильфона може вдавливаться в сусідній більший елемент сильфона. Сільфон, який утворює камеру сильфона, на підставі примикають один до одного елементів сильфона різних діаметрів сконструйований конусно звужується. За рахунок конусності сильфон вже отримує підвищену жорсткість впоперек поздовжньої осі сильфона. З конусності сильфона і відмітної ознаки, що окремі елементи сильфона можуть вдавливаться один в одного, слід, що сильфон не має заднього зрізу, так що такий сильфон може бути виготовлений дешево із застосуванням найпростіших інструментів. Крім цього, за рахунок того, що по особливому ознакою винаходу окремі елементи сильфона у здавленим стані можуть фіксуватися один з одним, з'являється можливість стискати сильфон насосного пристрою по довжині, що майже відповідає відстані від кріплення для резервуара до «уловлює затиску». Це означає, що для використання резервуара разом з насосним пристроєм, сильфон насосного пристрою залишається в стислому або, принаймні, частково стислому з�ежать заїдання елементів сильфона, тобто усунути вдавлення окремих елементів сильфона понад положення мертвої точки, передбачено, що елемент підстави та/або елемент стінки у поперечному перерізі сконструйований ромбообразним, квадратним або прямокутним. Зокрема, при цьому плівковий шарнір в розтягнутому стані сильфона з'єднує елемент підстави і елемент стінки наикратчайшему відстані між елементом підстави і елементом стінки. Далі при цьому бажано, якщо поперечний переріз кільцеподібного елемента підстави майже відповідає радіального відстані між двома елементами стінки, стало бути, зокрема, поперечний переріз не менше, а швидше більше; це захід усуває також «заїдання» елементів сильфона. При здавлюванні тоді відбувається наступне:

Відповідний кільцеподібний елемент підстави відхиляє приблизно на 90° і прилягає всякий раз однією площиною до верхнього і нижнього елемента стінки. У цьому положенні залишається окремий елемент сильфона, проте з меншою витратою сил може знову переводитися в розтягнуте положення. При цьому не виникає небезпеки, що елементи сильфона з нормальною затратою зусиль стискуються понад їх положення мертвої точкельние ознаки винаходу виявляються з підпунктів формули винаходу.

Так, зокрема, передбачено, що елементи сильфона мають у перерізі ступінчастий хід. Зокрема, звідси стає ясно, що виготовлений таким чином сильфон не має заднього зрізу. Зокрема, у зв'язку з цим далі передбачено, що кожен елемент сильфона має венцевидний елемент підстави, а також з'єднаний з ним за допомогою кільцеподібного плівкового шарніра кільцеподібний елемент стінки, причому, зокрема, ширина венцевидного елемента підстави більше суми товщин венцевидного елемента підстави і кільцеподібного елемента стінки. Звідси стає ясно, що при здавлюванні сильфона, при якому менші за діаметром елементи сильфона навскіс заскакують в що знаходиться над ними більший кільцеподібний елемент стінки, відхиляючись навколо відповідного плівкового шарніра, окремі елементи сильфона залишаються в цьому положенні, поки камера сильфона знову не розтягується. Цей процес замикання при вдавлюванні меншого елемента сильфона в що знаходиться над ним більший елемент сильфона стає особливо ясним, якщо венцевидний елемент підстави знаходиться у вугіллі >90°, але <180° до кольцеобразному елементу стінки у вихідному стані сильфона, причому тоді, ко�ія мертвої точки венцевидний елемент підстави виявляється лежачим майже паралельно знаходиться над ним кольцеобразному елементу стінки, причому, принаймні, частково видавлений менший кільцеподібний елемент стінки або інший знаходиться під ним кільцеподібний елемент стінки також розташований, щонайменше, частково паралельно до що знаходиться над ним кольцеобразному елементу стінки.

В цьому відношенні сільфон, наприклад, може здавлюватися повністю, що поряд з власним процесом нагнітання при відомих умовах дає переваги при транспортуванні, і притому, в цьому відношенні тоді насосне обладнання вимагає лише відносно небагато місця, або ж воно у встановленому на резервуарі стані стискається приблизно точно на обсяг, який необхідний, щоб зробити можливим введення резервуара разом з насосним пристроєм в видаткове пристрій простим способом, як це вже було описано.

Насосне пристрій включає в себе впускний і випускний клапани. Впускний клапан знаходиться на насосному обладнанні в області переходу до резервуару, тоді як випускний клапан розташований на нижньому, конусно звуженому кінці насосного пристрою або сильфона.

При цьому передбачено, що випускний клапан згідно з першою формою виконання розташований на сильфоне як поворотний вентильний клапан, і пойки в області сідла клапана на випускному штуцері сильфона.

Згідно з іншим відмітним ознакою винаходу, зокрема, повинно припинятися підтікання з випускного клапана знаходиться в камері сильфона рідини при не використанні. Це згідно з відмітним ознакою винаходу усувається тим, що клапанна тарілка випускного клапана під навантаженням пружного елемента утримується притиснутою до сідла клапана. У зв'язку з цим згідно особливо кращого оформлення передбачено, що на випускний штуцер може насаживаться випускна насадка, причому випускна насадка має, зокрема, сконструйований за типом спіральної пружини пружинний елемент, причому пружинний елемент в насаженном стані випускний насадки прилягає до клапанній тарілці і клапанна тарілка утримується притиснутою до сідла клапана. З цього стає зрозумілим, що клапанна тарілка при здавлюванні сильфона з метою видачі знаходиться в камері сильфона засоби по догляду за шкірою, наприклад, рідкого мила, всупереч силі пружного елемента відхиляється вниз і таким чином відкривається.

Знаходиться в випускний насадці, сконструйований як спіральна пружина пружинний елемент відрізняється тим, що спіральна пружина має лише єдиний віт�конструирован як тарілковий клапан і герметично для рідини розташований на випускному штуцері сильфона. Цей тарілчастий клапан відрізняється, зокрема, тілом клапана, причому тіло клапана за рахунок віддаленій від тіла шийки клапана служить опорою клапанної тарілки, яка радіально рухомо прилягає до випускного штуцера. З цього стає зрозумілим, що, якщо сильфон здавлюється, клапанна тарілка для проходження, наприклад, рідкого мила, утворює радіальне відстань до випускного штуцера. У зв'язку з цим, зокрема, передбачено, що клапанна тарілка має проходить по периметру робочу кромку ущільнення, яка, проходячи у напрямку шийки, розташована на шийці. Це означає, що робоча кромка ущільнення клапанної тарілки похило, зокрема, під кутом приблизно 45°, проходить до випускного штуцера. За допомогою вибору нахилу робочої кромки ущільнення, отже, вибору кута нахилу робочої кромки ущільнення до стінки випускного патрубка, виявляється вплив на силу, яка необхідна, щоб при здавлюванні сильфона ущільнювальні губки повернути радіально всередину, отже, на шийку, і, таким чином, забезпечує проходження для знаходиться в камері сильфона робочого середовища. Також виявилося, що при похилій орієнтації ущільнювальних губок до внутрішньої стінки соед�илегает до внутрішньої стінки з'єднувального патрубка, щоб запобігти ненавмисному підтікання знаходиться в камері сильфона робочої середовища, так, наприклад, рідкого мила.

Пріоритетним у зв'язку з цим виявилося, якщо в переході від шийки до клапанній тарілці передбачений тангенціально проходить по периметру паз, щоб полегшити відхилення ущільнювальних губок для деблокування проходження, наприклад, пасти для миття рук.

Далі шийка тіла клапана має отвір, що знаходиться у зв'язку з випускною насадкою тіла клапана, так що при здавлюванні сильфона витиснута при цьому робоча середовище в камері сильфона через радіально проходить по периметру зазор між внутрішньою стінкою з'єднувального патрубка і ущільнювальними губками може надходити в отвір тіла клапана, звідки вона через випускну насадку поступає назовні.

Згідно з іншим відмітним ознакою винаходу передбачено, що тіло клапана може кріпитися пружинним затиском допомогою з'єднувального патрубка, причому за рахунок цього полегшується монтаж. Крім того, тіло клапана має виступ, який може бути захвачет уловлює зажимом витратного пристрою, яке вже було описано раніше.

Насосне пристрій, крім того, зі стн. Впускний і випускний клапани працюють протилежно. Це означає, якщо впускний клапан при здавлюванні сильфона закритий, випускний клапан на противагу цьому відкритий, так як за рахунок тиску препарату на підставі зменшення обсягу камери сильфона клапанна тарілка всупереч силі пружного елемента переводиться у відкрите положення. Впускний клапан включає в себе далі клапанну тарілку, яка за рахунок пружного елемента утримується притиснутою до сідла клапана в кришці, щоб розвантажити сильфон і, разом з тим, випускний клапан від тиску стовпа рідини засоби по догляду в резервуар.

В іншому місці вже було вказано на те, що резервуар вміщує рідкі, пастоподібні або також пінні препарати для очищення шкіри та догляду за шкірою. Зокрема, при знаходяться в резервуарі пастоподібних масах, отже, наприклад, пастах для захисту шкіри або кремах, при нагнітанні було встановлено розділення твердої складової від рідкої складової пастоподібної маси. У ході досліджень виявилося, що підстава для цього знаходиться в дуже невеликому при розрідженні процесі нагнітання. Для підвищення розрідження згідно особливому відмітним ознакою винаходу в цьому про�, і яка зміщена в напрямку сильфона у формі сходинки в утворену сильфоном камеру сильфона. За рахунок зведення до мінімуму мертвого простору при процесі нагнітання підвищується розрідження.

Також для мети зменшення мертвого простору служить подальше захід, який полягає в тому, щоб на нижній стороні деки клапана, отже, на зверненій до сильфону стороні, передбачити кільцеподібно проходить по периметру виступ, який працює в якості наповнювача. Цей виступ сконструйований таким чином, що він не стикається з окремими елементами сильфона при процесі нагнітання. Це, зокрема, досягається тим, що виступ у поперечному перерізі сконструйований приблизно трикутним, причому звернена до стінки сильфона бічна поверхня трикутного виступу орієнтована похило на центр сильфона, тобто трикутний виступ вказує вершиною в напрямку сильфона. Виступ має далі радіальне відстань до тарілці впускного клапана, що означає, що за допомогою цього кільцеподібно проходить по периметру виступу, наприклад, пастоподібна маса безпосередньо при нагнітанні спрямована на центр камери сильфона, яка утворюється сильфоном.

За допомогою фігур винахід детальніше пояснюється нижче на прикладах. Фіг.1 показує насосне пристрій у вигляді збоку в розрізі;

Фіг.1 показує виносний елемент «x» з Фіг.1;

Фіг.1б показує виносний елемент «x» з Фіг.1 в розтягнутому положенні сильфона, причому, проте, конструкція елемента підстави і стінки змінена порівняно з поданням згідно Фіг.1;

Фіг.1в показує сильфон відповідно до Фіг.16 у здавленим стані;

Фіг.2 показує вид по лінії II-II з Фіг.1;

Фіг.3 показує вигляд у відповідності з Фіг.1, причому, проте, сильфон здавлений;

Фіг.4 показує іншу форму виконання насосного пристрою з випускним клапаном як тарілчастого клапана;

Фіг.5 показує іншу форму виконання насосного пристрою відповідно до Фіг.4.

Насосне пристрій в цілому має умовне позначення 1. Насосне пристрій 1 включає в себе позначений 10 сільфон, причому сильфон на кінці з боку випуску має випускний штуцер 20. Випускний штуцер 20, який сконструйований циліндричним, сприймає позначену 30 випускну насадку. Випускний штуцер 20 показує позначений 25 випускний кв з'єднанні з випускним штуцером 20. Випускна насадка 30 включає в себе проходить поперек поздовжньої осі насосного пристрою бортик 31, причому бортик 31 може захоплюватися вже описаним раніше «уловлює зажимом». Випускна насадка 30 показує, крім того, сконструйований за типом спіральної пружини пружинний елемент 35, який знизу, тобто проти напрямку випуску, притискає до клапанній тарілці 26, і, разом з тим, притискає клапанну тарілку до сідла клапана 28.

Сільфон 10, який утворює камеру сильфона 10а, має на верхньому кінці позначену 40 різьбову кришку. Різьбова кришка 40 служить для кріплення різьбового штуцера 51 схематично представленого резервуара 50. Різьбова кришка 40 має круговий проходить по периметру поглиблення 42, яке служить для кріплення позначеної 60 кришки клапана. На кришці клапана 60 розташований на деці клапана 61 на нижній стороні деки клапана позначений в цілому 70 впускний клапан, причому впускний клапан включає в себе клапанну тарілку 71, причому клапанна тарілка 71 має направлений в напрямку на резервуар 50 потовщення 72, яке з геометричним замиканням охоплено пружинним бугелем 63. Пружинний бугель 63 допомогою з'єднання з потовщенням 72 забезпечує, що кЈка клапана 60 має далі стінку 66, а також проходить по периметру ногу 67, яка спирається на основу 41 різьбовий кришки. Це означає, якщо різьбова кришка 40 навинчена на різьбовий штуцер 51 резервуара 50, тоді кришка 60 утримується в поглибленні 42 різьбовий кришки 40.

Виконання сильфона 10 детальніше пояснюється нижче за допомогою Фіг.1, Фіг.1 і Фіг.3. Сільфон 10 як конусоподібний спорудження включає в себе кілька східчасто проходять елементів сильфона 11, причому такий елемент сильфона 11 включає в себе кільцеподібний елемент стінки 12 і з'єднаний з ним через плівковий шарнір 13 венцевидний елемент підстави 14. Елемент стінки 12 і елемент підстави 14 знаходяться один до одного в розтягнутому вугіллі а приблизно 110°. Довжина венцевидного елемента підстави 14 обрана таким чином, що сума товщини венцевидного елемента і товщини стінки елемента 12 відповідає ширині венцевидного елемента підстави, щоб при здавлюванні сильфона 10, як це представлено на Фіг.3, нижній кільцеподібний елемент стінки 12, а також венцевидний елемент підстави 14 виявлялися лежати на внутрішній стороні знаходиться над ним кільцеподібного елемента стінки 12. Це означає, окремі елементи сильфона 11 заскакують при цьому один в одного, якщо з�ї міру, часткове здавлювання сильфона може бути необхідно також при встановленні резервуара з насосним пристроєм в видаткове пристрій, якщо бічний виступ повинен захоплюватися «уловлює зажимом».

При виконанні сильфона відповідно до Фіг.3 виникає можливість здавити цей сильфон 10 через його положення мертвої точки, тобто, здавити ще більше, ніж це представлено на Фіг.3. Це може призвести до пошкодження сильфона і тут, зокрема, плівкового шарніра 13. Крім того, сильфон 10 тільки з підвищеною затратою зусиль може знову переводитися в розтягнуте стан. Щоб уникнути такого «заїдання» окремих елементів сильфона 10, у відповідності з уявленнями на Фіг.16 і 1в передбачено, принаймні, елемент підстави 14, переважно, звичайно, також елемент стінки 12, всякий раз як кільце в поперечному перерізі виконати у формі ромба, квадрата або прямокутника, елемент підстави і елемент стінки з'єднати по найкоротшій відстані за допомогою кільцеподібного плівкового шарніра і вибрати поперечний переріз елемента підстави 14 так, щоб воно приблизно відповідало радіального відстані двох елементів стінки 12 один до одного у здавленим стані елементів �, �то сприяє тому, що окремі елементи сильфона 11 не можуть стискатися ще далі, ніж представлено на Фіг.1в, отже, через положення їх мертвої точки.

Робота насосного пристрою 1 з випускним клапаном згідно з першим варіантом представляється наступним чином:

Резервуар 50 заповнений рідиною, наприклад, милом. Стовп рідини, що знаходиться в резервуарі мила тисне на верхню сторону клапанної тарілки 71. Пружинний бугель 63 розрахований таким чином, що тільки за рахунок виникаючого на клапанній тарілці стовпа рідини клапанна тарілка не деблокирует сідло клапана 65. Якщо тепер сильфон 10 стискається, то знаходиться в камері сильфона 10а мило виводиться назовні через випускну насадку 30. При цьому за рахунок тиску всередині камери сильфона 10а клапанна тарілка 26 всупереч силі пружного елемента 35 повертається навколо водила 27 в напрямку випускний насадки 30. Якщо потім знову проводиться розтягування сильфона 10, тоді на підставі виникаючого в камері сильфона 10а розрідження клапанна тарілка 71 відводиться від сідла клапана, з результатом, що рідина з резервуара 50 спрямовується в камеру сильфона 10а. При цьому клапанна тарілка 26 прилягає до сідла клапана 28. Істотним пра нижній стороні (стрілка 71б). Все це призводить до того, що при наповненні камери сильфона 10а для виникає в камері сильфона 10а розрідження є в розпорядженні відносно велика поверхня, щоб клапанну тарілку привести у відкрите положення. Поверхня клапанної тарілки 71 на верхній стороні (стрілка 71а) розрахована таким чином, що при відповідному стовпі рідини пружинний бугель 63 в змозі утримувати клапанну тарілку в закритому стані, так що знаходиться в камері сильфона стовп рідини не виявляється подальшого тиску, з результатом, що випускний клапан 25 надійно залишається в закритому положенні, з подальшим результатом, що ніяка рідина не підтікає. Це означає, що як оформлення клапанної тарілки 71 впускного клапана, так і обладнання випускного клапана, зокрема, беручи до уваги пружинний елемент 35, який притискає знизу до клапанній тарілці 26, гарантовано, що після процесу видачі рідина не підтікає.

Друга форма виконання насосного пристрою з випускним клапаном як тарілчастого клапана представлена на Фіг.4. Фіг.5 показує іншу форму виконання відповідно до Фіг.4. При цьому нижче наведені умовні позначення з Фіг.5, якщо вони до�му штуцері 20 сильфона 10 розташоване з пружинним затискачем. Для цього випускний штуцер 20 на внутрішній стороні має проходить по периметру буртик 21, який входить в зачеплення відповідно проходить по периметру паз 126а, 226а тіла клапана 126, 226. Тіло клапана має випускну насадку 132, 232, причому в області випускного патрубка 20 насадка має шийку 130, 230, на кінці якої розташована позначена в цілому 128, 228 клапанна тарілка. Клапанна тарілка 128, 228 має проходить майже під прямим кутом до середньої поздовжньої осі тіла клапана підстава 128а, 228а, до якого примикають збоку проходять по периметру губки ущільнення 129, 229, які прилягають до внутрішньої стінки випускного патрубка 20, як це виявляється в уявленні Фіг.4 і Фіг.5. Клапанна тарілка оформлена в перерізі, отже, майже у формі грибка. В області шийки 130, 230 знаходиться радіально орієнтоване отвір 131, 231, яке знаходиться у зв'язку з випускною насадкою 132, 232.

Тіло клапана 126, 226, крім того, має проходить по периметру виступ 135, 235, який може охоплюватися допомогою уловлює затиску витратного пристрою.

На відміну від Фіг.4 показує Фіг.5 форму виконання насосного пристрою, при якій дека клапана 61 клапанної кришки 60 східчасто відведена в напрямку наоном 10. За рахунок зменшення мертвого простору підвищується розрідження при інакше однакових геометричних розмірах. Тієї ж мети, тобто зменшення мертвого простору, служить також розташування кільцеподібного виступу 61 на нижній стороні, тобто зверненої до сильфону 10 стороні деки клапана 61. Цей кільцеподібно проходить по периметру виступ 62 сконструйований у поперечному перерізі майже в формі трикутника, і має радіальне відстань до клапанній тарілці 71. Розташування кільцеподібно проходить по периметру виступу 62 такого типу, що не входить в контакт з сильфоном 10 при здавлюванні сильфона. Для цього служить також трикутне в поперечному переріз оформлення виступу 62. Крім того, кільцеподібно проходить по периметру виступ має завдання, що виноситься в камеру сильфона 10а продукт, наприклад, рідке мило, направляти в область центру камери сильфона 10а.

Подальше відмінність полягає в конструкції випускного клапана 225. Випускний клапан 225 безпосередньо в переході від тіла клапана 226 до тарілки клапана 228 має тангенціально проходить по периметру виступ 236, який сприяє тому, що круглі ущільнювальні губки 229 при здавлюванні сильфона 10 повертаються з порівняно ні�1 в шийці 230.

Принцип функціонування сконструйованого як тарілчастий клапан випускного клапана 125,225 тепер є наступним:

Якщо сильфон 10 здавлюється, тобто зменшується обсяг в камері сильфона 10а, тоді знаходиться в камері сильфона 10а робоче середовище повертає проходять по периметру ущільнювальні губки в напрямку стрілки 140, 240 і деблокирует, таким чином, зазор, через який робоче середовище, наприклад, рідке мило, через отвір 131, 231 надходить у випускну насадку 132, 232, щоб забиратися на кінці випускний насадки. У разжатом стані сильфона, як це представлено на Фіг.4, що проходять по колу ущільнювальні губки 129, 229 прилягають до внутрішньої стінки випускного патрубка 20. Ущільнювальні губки 129, 229 при цьому під кутом до внутрішньої стінки випускного патрубка прилягають до стінки випускного патрубка, а саме, зокрема, під кутом 45°.

Список позначень 1 насосне пристрій

10 сильфон

10а камера сильфона

11 елемент сильфона

12 елемент стінки

13 плівковий шарнір

14 елемент підстави

20 випускний штуцер

21 буртик

25 випускний клапан

26 тарілка клапана

27 водило

28 сідло клапана

29 стрілка

30 випускна насадка

31 виступ

цер

60 кришка клапана

61 дека клапана

62 кільцеподібно проходить по периметру виступ

63 пружинний бугель

64 сідло клапана

65 стінка

66 проходить по периметру ніжка

70 впускний клапан

71 тарілка клапана

71а стрілка

71б стрілка

72 потовщення

125, 225 випускний клапан (тарілчастий клапан)

126, 226 тіло клапана

126а, 226а канавка

128, 228 клапанна тарілка

128а, 228а підстава

129, 229 ущільнювальні губки

130, 230 шийка

131, 231 отвір у шийці

132, 232 випускна насадка

135, 235 виступ

236 проходить по колу канавка

140, 240 стрілка

1. Насосне обладнання (1) для резервуара (50) для рідких, пастоподібних або вспенивающихся препаратів для очищення шкіри та догляду за шкірою, наприклад, для рідкого мила, дезинфікуючого засобу, паст для захисту шкіри або крему, причому насосне пристрій (1) включає в себе конусно звужується камеру сильфона (10а), що відрізняється тим, що сильфон (10) має кілька елементів сильфона (11) всякий раз різного діаметру, причому, принаймні, менший елемент сильфона (11) може вдавливаться в сусідній більший елемент сильфона.

2. Насосне обладнання (1) згідно п.1, що відрізняється тим, що під вдавленого стані двох элсогласно одному з пп.1 або 2, відрізняється тим, що елементи сильфона (11) у перерізі мають ступінчастий хід.

4. Насосне обладнання (1) відповідно до одного з пп.1 або 2, який відрізняється тим, що кожен елемент сильфона (11) включає в себе венцевидний елемент підстави, а також з'єднаний з ним за допомогою кільцеподібного плівкового шарніра (13) кільцеподібний елемент стінки (12).

5. Насосне обладнання (1) згідно п.4, відмінне тим, що ширина венцевидного елемента підстави (14) більше суми товщин венцевидного елемента підстави (14) і кільцеподібного стінки елемента (12).

6. Насосне обладнання (1) згідно п.4, відмінне тим, що венцевидний елемент підстави (14) знаходиться під кутом >90°, але <180° до кольцеобразному елементу стінки (12) у вихідному стані камери сильфона (10а).

7. Насосне обладнання (1) відповідно до одного з пп.1 або 2, який відрізняється тим, що насосне пристрій (1) має впускний і випускний клапани(70, 25; 125; 225).

8. Насосне обладнання (1) відповідно до одного з пп.1 або 2, який відрізняється тим, що насосне пристрій (1) з боку впускання має кришку клапана (60), яка знаходиться у сполученні з сильфоном (10), причому кришка клапана (60) несе впускний клапан (70).

9. Насосне обладнання (1) відповідно до одного з пп.1 або 2,�про елемента (63) утримується притиснутою до сідла клапана (65) в кришці клапана (60).

10. Насосне обладнання (1) згідно п.7, відмінне тим, що впускний клапан (125, 225) сконструйований як тарілчастий клапан розташований у випускному штуцері (20) сильфона (10) герметично для рідини.

11. Насосне обладнання (1) згідно п.7, відмінне тим, що випускний клапан (125, 225) має тіло клапана (126, 226), причому тіло клапана (126, 226) за допомогою шийки (130, 230), що знаходиться на відстані від тіла клапана (126, 226), служить опорою клапанній тарілці (128, 228), яка прилягає до випускного штуцера (20) радіально рухливо.

12. Насосне обладнання (1) згідно п.11, який відрізняється тим, що клапанна тарілка (128, 228) має проходять навколо ущільнювальні губки (129, 229), які в напрямку випускного патрубка (20) розташовані проходять похило на шийці (130, 230).

13. Насосне обладнання (1) згідно п.11, який відрізняється тим, що тіло клапана (126, 226) може пружинним затиском кріпитися за допомогою випускного патрубка (20).

14. Насосне обладнання (1) згідно п.11, який відрізняється тим, що шийка (230) в переході до клапанній тарілці (228) має проходить по колу канавку (236), щоб полегшити бічне відкидання ущільнювальних губок (229).

15. Насосне обладнання (1) згідно п.4, відмінне тим, що елемент підстави (14) та/іл� прямокутними.

16. Насосне обладнання (1) згідно п.4, відмінне тим, що плівкова шарнір (13) в розтягнутому стані камери сильфона (10а) з'єднує один з одним по найкоротшій відстані елемент стінки і елемент підстави (12, 14).

17. Насосне обладнання (1) згідно п.4, відмінне тим, що радіальне відстань між сусідніми елементами стінки (12) майже відповідає поперечному перерізу кільцеподібного елемента підстави (14).

18. Насосне обладнання (1) згідно п.8, відмінне тим, що кришка клапана (60) на своїй зверненої до сильфону (10) стороні має кільцеподібно проходить навколо виступ (62).

19. Насосне обладнання (1) згідно п.18, відмінне тим, що виступ (62) має радіальне відстань від клапанної тарілки (71) впускного клапана (70).

20. Насосне обладнання (1) згідно п.8, відмінне тим, що кришка клапана (60) має клапанну деку (61), яка служить для кріплення впускного клапана (70) і яка в напрямку на сильфон (10) забезпечена уступом, щоб мінімізувати мертву зону в утвореній сильфоном (10) камері сильфона (10а). 

Схожі патенти:

Спосіб заповнення і вакуумування дозатора і заповнюється блок для дозатора

Винахід відноситься до способу заповнення і вакуумування дозатора для пастоподібних, пенообразних або рідких матеріалів

Пристрій мініатюрної конструкції для отримання високого тиску в розпилюється текучого середовища

Винахід відноситься до пристрою для отримання високого тиску в текучого середовища
Up!