Пристосування для догляду за ротовою порожниною

 

Область Техніки, до якої належить Винахід

[0001] Представлене винахід відноситься до пристроїв для догляду за ротовою порожниною, а більш конкретно до зубної щітки з елементами для чищення зубів.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

[0002] Пристосування для догляду за ротовою порожниною, такі як зубні щітки, як правило, використовують в поєднанні із засобом для чищення зубів і/або м'якої тканини ротової порожнини. Засіб для чищення зубів або аналогічний виріб для догляду за ротовою порожниною може містити один або більше активних інгредієнтів, які при застосуванні з зубною щіткою зазвичай за допомогою миючого дії, забезпечують користувачеві користь для здоров'я ротової порожнини, наприклад, видалення нальоту і залишків їжі з поверхні зубів і/або ясен, полірування і відбілювання зубів, зменшення популяцій бактерій поверхні ротової порожнини та інше.

[0003] Традиційні головки зубних щіток зазвичай містять безліч елементів для чищення зубів, таких як щетинки, які тимчасово підтримують засіб для чищення зубів у процесі його нанесення на зуби та/або десни. По конструкції, подібні щетинки зазвичай згруповані в пучки, що містять безліч окремих ниток щия залишків їжі. Дані щетинки загального призначення не оптимізовані для полірування і видалення плям з поверхонь зубів особливо при використанні зі засобом для чищення зубів, що містить відбілюючі і поліруючі агенти. Кінчики окремих ниток щетинок не забезпечують ідеальний контакт площі поверхні з поверхнями зубів для досягнення оптимального типу поліруючого дії, необхідного для ефективного видалення плям, і полірування і відбілювання зубів.

[0004] Засоби для обробки ротової порожнини, такі як зубна паста, є в наявності з широким розмаїттям складів, включаючи видалення/регулювання зубних каменів, відбілювання, чутливі зуби, захист емалі та інше. Для того, щоб користувач отримував максимальну користь від подібних виробів, засіб для чищення зубів повинна переважно залишатися в контакті з зубами в процесі чищення. Однак, засіб для чищення зубів, як правило, переміщується або в рот користувача з щетинки зубної щітки, які підтримують засіб для чищення зубів, або направляється вниз між щетинками і в напрямку їх підстави, мінімізуючи допомогою цього ефективність засобу для чищення зубів.

[0005] Внаслідок цього, необхідно�се чищення.

СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

[0006] Пристосування для догляду за ротовою порожниною, таке як зубна щітка відповідно до одного варіанту здійснення представленого винаходу містить безліч елементів для чищення зубів, включаючи щетинковие елементи і переважно один або більше блоків для полірування зубів, виконаних з можливістю і пристосованих для забезпечення поліпшеного чищення, полірування і відбілювання зубів. Полірувальний блок містить підведений кишеню або заглиблення для утримування засоби для чищення зубів, яке відстоїть у вертикальному напрямку від поверхні головки зубної щітки і піднесено над нею і переважно розташоване в активній чистячої зоні елементів для чищення зубів. На відміну від традиційних щетинкових конструкцій зубних щіток, у яких засіб для чищення зубів розташовується тільки поверх щетинок, з яких воно легко витісняється в процесі чищення, піднесений утримує поглиблення переважно спеціально виконано з можливістю утримування засоби для чищення зубів для мінімізації надлишкової втрати і переміщення засоби для чищення зубів з активної чистячої зони. Це робить максимальним контакт між засобом для чисѵе поглиблення може бути виконано в цілому у вигляді V-образного кишені в ілюстративних варіантах здійснення, який утримує і підтримує засіб для чищення зубів. В деяких варіантах здійснення, утримуюче поглиблення може бути виконано у вигляді проходить по колу кільцевої канавки, розташованої в полировочном блоці з відкритою догори верхньою частиною і частково або більш переважно повністю закритим дном для кращого утримування засоби для чищення зубів.

[0007] В кращих варіантах здійснення, полірувальні блоки містять еластомірні полірувальні елементи, які утворюють поглиблення для утримування засоби для чищення зубів. В деяких варіантах здійснення, кожен полірувальний елемент може бути складений з безлічі полірувальних ланок, які концентрично розташовані навколо спільної точки. В одному варіанті здійснення, кожне полірувальне ланка може бути Y-образним; однак, можливі інші відповідні конфігурації.

[0008] Згідно одному ілюстративного варіанту здійснення, зубна щітка згідно представленого винаходу містить головку зубної щітки, задаючу поздовжню вісь, і безліч елементів для чищення зубів, підтримуваних головкою зубної щітки. Елементи для чищення зубів, містять щонайменше один блок для пва для чищення зубів утворено полірувальним елементом, який переважно розташований на відстані над головкою зубної щітки для утримування засоби для чищення зубів. В деяких варіантах здійснення, полірувальний елемент може бути складений з безлічі окремих Y-образних полірувальних ланок. У додаткових варіантах здійснення, полірувальний блок містить щетинковий елемент, розташований щонайменше частково, а краще повністю всередині полірувального елемента для поліпшеного чистячого, поліруючого і відбілюючого дії.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

[0009] Ознаки кращих варіантів здійснення будуть описані з посиланням на наступні креслення, на яких однакові елементи марковані аналогічним чином, і на яких:

[0010] ФІГ.1 являє собою ізометричне зображення зубної щітки згідно одному з ілюстративних варіантів здійснення винаходу;

[0011] ФІГ.2 являє собою ізометричне зображення його головки зубної щітки;

[0012] ФІГ.3 являє собою вид зверху головки зубної щітки з ФІГ.2;

[0013] ФІГ.4 являє собою вид збоку головки зубної щітки з ФІГ.2;

[0014] ФІГ.5 являє собою зображення дистального кінця головки зубнойое зображення блоку для полірування зубів головки зубної щітки ФІГ.2;

[0016] ФІГ.7 являє собою вид зверху на ФІГ.6;

[0017] ФІГ.8 являє собою вид збоку окремого полірувального ланки блоку для полірування зубів по ФІГ.6 в поперечному перерізі, зробленому по лінії 8-8 на ФІГ.7;

[0018] ФІГ.9 являє собою ізометричне зображення окремого полірувального ланки по Фіг. 6-8;

[0019] ФІГ.10 являє собою вид спереду розгалужених ділянок полірувального ланки по ФІГ.9;

[0020] ФІГ.11 являє собою вид спереду альтернативних розгалужених ділянок полірувального ланки по ФІГ.9;

[0021] ФІГ.12 являє собою зображення підтримує підстави полірувального ланки по ФІГ.9 в поперечному перерізі, зробленому по лінії 12-12 на ній;

[0022] ФІГ. 13-15 показують альтернативні варіанти здійснення полірувальних ланок.

[0023] Всі креслення є схематичними, а не фактичними фізичними відображеннями виробів, складових частин або систем, описаних у цьому документі, а крім того намальовані не в масштабі. Креслення слід інтерпретувати відповідним чином.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС

[0024] Опис ілюстративних варіантів здійснення згідно з принципами представленого винаходу призначене для читання в поєднанні ів здійснення винаходу, розкритих у цьому документі, будь-яке посилання на напрям або орієнтацію призначена виключно для зручності опису і жодним чином не призначена для обмеження обсягу правових домагань представленого винаходу. Відносні терміни, такі як «нижній», «верхній», «горизонтальний», «вертикальний», «вище», «нижче», «вгору», «вниз», «верх» і «низ», а також похідне (наприклад «горизонтально», «догори», «донизу», тощо) повинні тлумачитися як посилання на орієнтацію, яка потім описана або яка показана на обговорюваному кресленні. Дані відносні терміни призначені тільки для зручності опису і не потрібно, щоб пристрій було сконструйоване або працювало з конкретною орієнтацією, якщо на це немає чіткого фактичного вказівки. Терміни, такі як «прикріплений», «установлений», «пов'язаний», «зчеплений», «взаємопов'язаний» та аналогічні посилаються на взаємну залежність, при якій конструкції приєднані або прикріплені один до одного або безпосередньо, або опосередковано через проміжні конструкції, а також як рухомі, так і жорсткі кріплення або зв'язку, якщо точно не описано інше. Більш того, ознаки і переваги з винахід безумовно не повинно бути обмежене подібними кращими варіантами здійснення, ілюструють деяку можливу не обмежує комбінацію ознак, яка може існувати окремо або в інших комбінаціях ознак; при цьому обсяг правових домагань винаходу обмежений прикладеної до нього формулою винаходу.

[0025] ФІГ.1 зображує один ілюстративний варіант здійснення пристосування для догляду за ротовою порожниною у вигляді зубної щітки 100, містить головку 102, має витончений ділянка 101 і ручку 103 для захоплювання користувачем. Ручка 103 може бути постійно або з можливістю зняття зчеплена із звуженим ділянкою 101; останній приклад знімної ручки підходить для зубної щітки, має замінювані користувачем головки, або зубної щітки, має знімну ручку із засобом для догляду за ротовою порожниною. Ручка 103 є зазвичай витягнутої по формі і може мати будь-яку відповідну ергономічну і приємну з естетичної точки зору конфігурацію з розмірами, підібраними для утримування користувачем. Ручка 103 може бути сформована з одного або більш підходящих матеріалів, традиційно застосовуються в даній галузі для ручок зубних щіток, включаючи без обмеження полімери, гуму, термопластичні еластомери (TPE) їх комбінації. Відповідно,�х варіантах здійснення, ручка 103 може утворювати частина працює від акумулятора зубної щітки і містити джерело енергії і електричні/електронні складові частини. Відповідно, головка 102 зубної щітки не обмежена у своєму застосуванні тільки або ручними, або працюють від акумулятора зубними щітками. В деяких варіантах здійснення, ручка 103 може містити резервуар, що має засіб для догляду за ротовою порожниною, яке може застосовуватися для ротової порожнини.

[0027] З посиланням на ФІГ. 1-5, головка 102 зубної щітки містить передню очищувальну бік 104, розташовану навпроти задню сторону 105, дві розташовані навпроти бокові сторони 106, 107, дистальний кінець 108 і проксимальний кінець 109, найбільш близький до ручки 103. Основна область 110 догляду за ротовою порожниною утворена на передній чистячої стороні 104 між бічними сторонами 106 і 107, дистальним кінцем 108 і проксимальним кінцем 109. В деяких варіантах здійснення, задня сторона 105 може утворювати додаткову область 111 догляду за ротовою порожниною, утримуючу скребок для язика і/або інші допоміжні засоби елементи для зубів або м'якої тканини (не показано). В одному можливому варіанті здійснення, головка 102 зубної щітки зким по ширині, ніж голівка 102 для плавного переходу в ручку 103.

[0028] З посиланням на ФІГ. 1 і 3, щодо головки 102 зубної щітки встановлена уявна система координат X-Y-Z для полегшення посилання при описі безлічі елементів 120 для чищення зубів. Горизонтальна площину і напрям утворений осями X-Y (зазвичай паралельними передній чистячої стороні 104 головки 102 зубної щітки), а вертикальні площини і напрямки утворені осями X-Z і Y-Z (зазвичай перпендикулярними передній чистячої стороні 104 головки 102 зубної щітки). Головка 102 зубної щітки має поздовжню вісь LA, зазвичай збігається з віссю Х, і перпендикулярну їй поперечну вісь TA, збігається з віссю Y і розташовану на середині відстані між дистальним кінцем 108 і проксимальним кінцем 109. Вона ділить область 110 догляду за ротовою порожниною на проксимальну обробну половину P і дистальну обробну половину D (показано на ФІГ.3).

[0029] З триваючою посиланням на ФІГ. 1-5, передня сторона 104 області 110 догляду за ротовою порожниною підтримує безліч і розмаїтість елементів 120 для чищення зубів, які встановлені на голівці 102 зубної щітки. Елементи 120 для чищення зубів можуть включати різноманітні щетинки/філаментів і еластомер�без деталізації окремих ниток щетинок/філаментів для зручності і ясності з тим, щоб не ускладнювати розуміння конструкції щетинкових елементів, описаних у цьому документі. Як показано на ФІГ.4, уявна умовна характерна чистяча площину BP приблизно утворена верхніми/вільними кінцями елементів 120 для чищення зубів, які зміщені від поздовжньої осі LA і передній чистячої боку 104 головки 102 зубної щітки і приблизно паралельні їм (з коливанням, передбаченим для зміни висоти чистячих елементів 120). Верхні ділянки елементів 120 для чищення зубів, що знаходяться поряд з чистячої площиною BP, утворюють активну очищувальну зону, в якій відбувається основний контакт між хімічними елементами 120 і зубами в процесі чищення. Далі елементи 120 для чищення зубів буде описано більш докладно.

[0030] З триваючою посиланням на ФІГ. 1-5, елементи 120 для чищення зубів містять щонайменше один гнучкий і має пружну структуру блок 130 для полірування зубів. Як описано далі в даному документі, полірувальний блок 130 має унікально виконані поверхні контакту з зубами, пристосовані для полірування/чищення зубів і утримування і підтримування кошти D для чищення зубів з метою мінімізації втрати засоби для чищення зубів у процесі Ѿк 130 містить пружний/гнучкий еластомерний елемент 136 для полірування зубів і щетинковий елемент 140, розташований у ньому щонайменше частково. Еластомерний елемент 136 для полірування зубів містить витягнутий вертикально, підтримує стовбур або підставу 131 і полірувальну головку 132, розташовану поверх підстави 131, яке виконано і пристосоване для утримування та закріплення засобу для чищення зубів, як детально описано далі в даному документі. У кращому ілюстративному варіанті здійснення, підтримує підстава 131 зазвичай, але не обов'язково, має строго колоннообразную або циліндричну форму по конфігурації. Полірувальний елемент 136 має нижній кінець 134 підстави для кріплення до передньої чистячої стороні 104 зубної щітки 102 і протилежний верхній вільний кінець 135, утворений полірувальної головкою 132, виконаної з можливістю входження в контакт із зубами.

[0031] Як показано в одній кращою компонуванні, надані щонайменше два полірувальних блоку 130, які можуть вважатися дистальним полірувальним блоком і проксимальним полірувальним блоком, розташованими з кожної сторони поперечної осі TA, як описано далі в даному документі. Полірувальні блоки 130 показані схематично переривчастими лініями на ФІГ.3 з метою п� в даному документі. У кращих ілюстративних варіантах здійснення полірувальні блоки 130 можуть бути розташовані симетрично і вирівняні в осьовому напрямку з поздовжньою віссю LA. В інших варіантах здійснення, один або обидва полірувальних блоку 130 можуть бути розташовані ексцентрично відносно поздовжньої осі LA. Деякі інші варіанти здійснення можуть мати єдиний полірувальний блок 130, розташований на перетині поздовжньої осі LA і поперечної осі TA головки 102 зубної щітки в центрі головки або розташований на голівці в якомусь іншому положенні. Відповідно, винахід не обмежена розташуванням ряду полірувальних блоків, показаним на фігурах.

[0032] ФІГ. 6 і 7 показують вид зверху і в ізометрії полірувального елемента 136, від'єднаного від головки 102 зубної щітки для ясності. ФІГ.8 являє собою вертикальний вигляд збоку в поперечному перерізі через полірувальний елемент 136, взятий з ФІГ.7. В одному варіанті здійснення, полірувальний елемент 136 переважно має в цілому рівний, але злегка видозмінені циліндричну конфігурацію завдяки розширюється назовні полірувальної голівці 132, показаної на ФІГ.8; однак, можуть бути використані інші відповідні форми. �иряться назовні, як показано, з метою зробити максимальною площа контактної поверхні між полірувальної головкою 132 і зубами і внаслідок цього оптимізувати ефективність полірування/чищення.

[0033] З посиланням на ФІГ. 6-9, полірувальний елемент 136 містить підведений кишеню або заглиблення 138 для утримування засоби для чищення зубів, яке відокремлене проміжком у вертикальному напрямку і піднесено над передньою чистячої стороною 104 головки 102 зубної щітки. Поглиблення 138 для утримування засоби для чищення зубів спеціально виконано і пристосоване для утримання і підтримки кошти D для чищення зубів таким чином, щоб надлишкові кількості засоби для чищення зубів не губилися з полірувального елемента 136 в процесі чищення. Переважно, з метою зробити максимальними переваги для здоров'я ротової порожнини використовуваного засобу для чищення зубів, піднесений поглиблення 138 для утримування засоби для чищення зубів розташоване в активній чистячої зоні, зазвичай визначається як знаходиться поруч з верхніми частинами або половиною елементів 120 для чищення зубів і чистячої площиною BP. У кращому ілюстративному варіанті здійснення, утримуюче поглиблення 138 обраения, утримуюче поглиблення 138 може мати у цілому V-подібну форму поперечного перетину (див. ФІГ.8) і утворює відповідно V-образну кільцеву канавку в полировочном елементі 136 для утримування кошти D для чищення зубів (див. ФІГ.9). Ця кільцева канавка може бути безперервною або мати розриви у варіантах здійснення, де полірувальний елемент 136 складається з безлічі сегментованих ланок, як описано далі в даному документі.

[0034] Полірувальний елемент 136 додатково утворює центральний отвір 139 для прийому щетинкового елемента 140. Переважно форма отвори 139 підібрана таким чином, щоб доповнювати форму поперечного перетину (горизонтального) щетинкового елемента 140. В одному ілюстративному варіанті здійснення, як найкраще показано на ФІГ.7, отвір 139 може бути круглим, якщо дивитися зверху, як описано далі в даному документі. Можливими та ймовірними є інші відповідні форми.

[0035] Еластомерний полірувальний елемент 136 може бути сформований з будь-яких підходящих гнучких і пружних матеріалів, що мають пам'ять форми, які традиційно застосовують в цій галузі для створення подібних елементів. В деяких варіантах здійснення, бнте здійснення, полірувальний елемент 136, містить підтримує стовбур або підставу 131 і полірувальну головку 132, сформовані у вигляді нероз'ємних частин єдиної еластомірної конструкції, яка може бути сформована, наприклад, за допомогою інжекційного формування в одну стадію відомим способом. В інших варіантах здійснення, полірувальна головка 132 може бути сформована окремо і прикріплена до закрепляющему основи 131. Відповідно, винахід не обмежена якою-небудь конструкцією.

[0036] Полірувальний елемент 136 може являти собою одну єдину сформованную эластомерную конструкцію, або в бажаних ілюстративних варіантах здійснення може бути складений з двох або більше окремих індивідуальних полірувальних ланок 137, які можуть бути зібрані і розташовані на відстані один від одного, але зазвичай в безпосередній близькості для освіти спільно полірувального елемента 136, як показано на ФІГ. 2, 3, 6, та 7. Кожне полірувальне ланка 137 може бути окремо сформована з тих же самих ілюстративних видів матеріалів та виконано аналогічним чином, як і полірувальний елемент 136, описаний вище. Переважно, полірувальні ланки 137 розділені д0037] З посиланням на ФІГ. 2, 3, 6, 7, елемент 136 для полірування зубів в одному варіанті здійснення може містити три еластомерних ланки 137 для полірування зубів, як показано на ФІГ. 6 і 7. В інших варіантах здійснення може бути надано більше або менше полірувальних ланок 137. Ланки 137 для полірування зубів розташовані поруч один з одним і концентрично навколо центральної точки CP з поділом по колу проміжком один щодо одного на голівці 102 зубної щітки. Внаслідок цього слід брати до уваги, що в кращому варіанті здійснення немає необхідності, щоб полірувальні ланки 137 кожного полірувального елемента 136 утворювали безперервну верхню і зовнішню периферійну кромку на вільних кінцях 135 полірувального елемента, але замість цього в деяких варіантах здійснення вони можуть перериватися розташованими по окружності прорізами або зазорами 157, коли полірувальний елемент 136 виконаний з двох або більше окремих полірувальних ланок 137 (див., наприклад, ФІГ.7). Дана сегментована конструкція переважно забезпечує максимальну гнучкість полірувальним ланкам 137 і всьому полірувального елементу 136. У кращих варой полірувальної головки 132, примикають до свого відповідного підтримуючого основи 131) можуть бути розташовані відносно близько разом по колу з метою мінімізації подібних прорізів або зазорів 157, щоб допомогти запобігти просочування надлишкових кількостей засоби для чистки зубів, що міститься в кільцевому поглибленні 138 для утримування засоби для чищення зубів між полировочними ланками 137. Визначення відповідного рознесення по колу полірувальних ланок 137 без зайвої експериментальної роботи знаходиться цілком в межах компетенції кваліфікованих фахівців у цій галузі з метою зробити максимальну гнучкість, мінімізуючи в той же час втрату засоби для чищення зубів.

[0038] З триваючою посиланням на ФІГ. 6-8, кожне полірувальне ланка 137 переважно має в цілому загальну Y-образну форму (у вертикальному поперечному перерізі) і утворює одну з трьох складових частин, які спільно утворюють полірувальний елемент 136. З додатковою посиланням на ФІГ.9, кожне полірувальне ланка 137 містить поглиблення 138 для утримування засоби для чищення зубів, яке може бути у вигляді переважно V-подібної канавки, що має дугоподібну форму на зображенні пл�ї щітки, забезпечуючи можливість включення різних елементів для чищення зубів іншого типу в той же час, одночасно передбачаючи покращене закріплення і утримування в ньому кошти для чищення зубів. Коли кожне полірувальне ланка 137 компонують в головку 102 зубної щітки, мають дугоподібну форму V-подібні канавки з'єднуються з утворенням кільцевої периферійної канавки або утримуючого поглиблення 138, як найкраще показано на ФІГ.7. У кращих варіантах здійснення, як найкраще показано на поперечному перерізі ФІГ.12, взятому з ФІГ.9, підтримує підстава 131 кожного полірувального ланки 137, яке знаходиться поруч з кінцем 134, а переважно на самому кінці 134, може мати горизонтальний переріз з дугоподібною формою. Коли полірувальні ланки 137 компонують в головку 102 зубної щітки і концентрично орієнтують і розташовують з проміжками навколо центральної точки CP, вони з'єднуються з утворенням полірувального елемента 136, має зазвичай кругове розташування, якщо дивитися зверху (див. ФІГ.7). Переважно, це забезпечує многонаправленную чищення і полірування незалежно від напрямку чищення, використовується користувачем зубної щітки. Слід ет утворювати тягнеться по колу має розриви кільцеву канавку з зазорами 157, освіченими між сусідніми полировочними ланками 137. В інших варіантах здійснення, де полірувальний елемент 136 утворений за допомогою формування у вигляді однієї єдиної конструкції (не показано), або в якості альтернативи утворений за допомогою щільного прилягання разом полірувальних ланок 137, кільцева канавка буде по колу безперервної або майже безперервною.

[0039] З триваючою посиланням на ФІГ. 6-9, V-образне поглиблення 138 для утримування засоби для чищення зубів може бути утворено двома протилежними зазвичай вертикальними поверхнями 150 і 151 для полірування зубів і полірування зубів засобом для чищення зубів, утвореними відповідно на внутрішній і зовнішній розгалужуються частинах 152, 153. Внутрішня разветвляющаяся частина 152 і зовнішня разветвляющаяся частина 153 виступають вгору із загальної підтримуючої базової частини 131 кожного полірувального ланки 137. Полірувальні поверхні 150, 151 та утримує поглиблення 138, утворене розгалуженими частинами 152, 153, переважно, як показано, розташовані на відстані від передньої чистячої боку 104 головки 102 зубної щітки і підняті над нею для розміщення засоби для чистки зубів в активній чистячої зоні �способлени для контакту з зубами, і в деяких ілюстративних варіантах здійснення можуть обов'язково містити додаткові засоби для чищення/поліровки зубів, такі як безліч піднятих ребер 155 (найкраще показано на ФІГ.9) для поліпшеного миючого/поліруючого дії для зубів.

[0040] В одному переважному ілюстративному варіанті здійснення, як показано на ФІГ. 8 і 9, внутрішня разветвляющаяся частина 152 і зовнішня разветвляющаяся частина 153 орієнтовані з розбіжним вгорі взаємним розташуванням відносно один одного. Верхній вільний кінець 135 зовнішньої розгалуженої частини 153 переважно розширюється назовні з центральної точки CP, а верхній вільний кінець 135 розгалуженої внутрішньої частини 152 переважно є вертикальним або може розширюватися всередину в напрямку центральної точки CP. Оскільки полірувальні поверхні 150 і 151, утворені на розгалужених частинах 152 та 153, відповідно, служать подвійної мети як утримування засоби для чищення зубів, так і полірування зубів в процесі чищення, розгалужені частини 152 і 153 переважно орієнтовані не повністю вертикально (тобто на 90 градусів або перпендикулярно передній чистячої стороні 104 головк� кутом і видаються трохи всередину або назовні, відповідно, від центральної вертикальної осі CA кожного полірувального ланки 137 під кутами A3 A2, відповідно (див. ФІГ.6) так, що поверхні 150 і 151 мають як тягнеться горизонтально, так і тягнеться вертикально складовий елемент. Дана конфігурація переважно покращує чищення і полірування зубів.

[0041] З триваючою посиланням на ФІГ. 8 і 9, розгалужені частини 152 і 153 радіально рознесені під кутом Al з утворенням утримуючого поглиблення 138, яке переважно звернена вгору в сторону від головки 102 зубної щітки (див. ФІГ.8). Кут Al, який є сумою кутів A2 і A3, переважно менше, ніж приблизно 180 градусів для запобігання надлишкової спрямованої назовні втрати засоби для чищення зубів у процесі чищення.

[0042] З триваючою посиланням на ФІГ. 8 і 9, утримуюче поглиблення 138 переважно має відкриту догори верхню частину 156 і щонайменше частково закрите дно 154, пристосовані для прийому і підтримки смуги кошти D для чищення зубів, такого як зубна паста. У кращих варіантах здійснення, без обмеження, дно 154 повністю закрито, як показано, наприклад, на ФІГ. 8 і 9. Переважно, тягнуться вгору полірувальні поверхні 150, 1держивает засіб для чищення зубів в активній чистячої зоні в процесі чищення з метою зробити максимальним контакт між засобом для чищення зубів і зубами для кращої ефективності чищення і полірування.

[0043] Дно 154 утримуючого поглиблення 138 засобу для чищення зубів може мати будь-яку форму за умови, що засіб для чищення зубів не може виходити через нижню частину утримуючого поглиблення 138. В деяких варіантах здійснення, як показано на ФІГ. 8 і 9, закрите дно 154 може бути відносно загостреним або злегка закругленим, як показано в його найбільш нижній точці, для усунення точок концентрації напруги, які можуть призвести до тріщин від напруги, що виникає від повторюваного використання зубної щітки 100. В інших варіантах здійснення, закрите дно 154 може бути більш поступово і широко заокругленим, утворюючи V-образне поглиблення 138, має більш вирівняну форму U (див., наприклад, ФІГ.13). В інших варіантах здійснення, закрите дно 154 може бути частково плоским (див., наприклад, ФІГ.14). В інших можливих варіантах здійснення, як показано на ФІГ.15, полірувальний елемент 136 може бути сформований без розгалуженої внутрішньої частини 152 і частково закритого дна 154, при цьому щетинковий елемент 140 функціонально замінює разветвляющуюся частина 152 за рахунок того, що упирається торцем або відокремлений невеликим проміжком від підтримуючого заснований�убов вниз в напрямку передньої чистячої боку 104 головки 102 зубної щітки. Відповідно, винахід не обмежена якою-небудь конкретною формою дна 154, яке може бути повністю або частково закритим за умови, що полірувальний блок 130 виконаний з можливістю утримування засоби для чистки зубів в активній чистячої зоні.

[0044] У деяких можливих варіантах здійснення, розгалужені частини 152, 153 можуть мати одну і ту ж або різні вертикальні висоти H1, H2 (показано на ФІГ.8) один відносно одного, якщо міряти із загальної точки в найнижчій точці дна 154 в поглибленні 138 для утримування засоби для чищення зубів. Переважно, зовнішня разветвляющаяся частина 153 має висоту H1, яка є щонайменше приблизно такої ж висоти, але не менше, ніж висота H2 розгалуженої внутрішньої частини 152, для запобігання переміщення надлишкових кількостей кошти D для чищення зубів або виходу радіально назовні в процесі чищення з полірувального елемента 130, а потім вниз з активної чистячої зони в напрямку передньої чистячої боку 104 головки 102 зубної щітки між елементом 120 для чищення зубів, коли втрачається ефективність чищення та полірування засоби для чищення зубів. Також, переважно, вертикальна глибина утримуючого поглиблення �чно глибокій для утримання і утримання достатньої кількості кошти D для чищення зубів для того, щоб бути ефективною для чищення і полірування зубів.

[0045] Як найкраще показано на ФІГ. 8-11, кожна разветвляющаяся частина 152, 153 має верхню ширину W1, вимірювану між самими крайніми точками на вільному верхньому кінці 135, і нижню ширину W2, що вимірюється між самими крайніми точками на нижньому кінці 134 підстави. Кожна разветвляющаяся частина 152, 153 переважно розширюється горизонтально, маючи верхню ширину Wl більше, ніж відповідна пов'язана товщина Tl або T2 кожної частини (див., ФІГ. 10-11). Переважно, верхня ширина Wl більше, ніж нижня ширина W2 так, що верхній вільний кінець 135 розгалужених ділянок 152, 153 видається горизонтально назовні відносно вузькій нижній ширини W2. Це забезпечує можливість нахилу або згинання під кутом верхніх вільних кінців 135 кожного полірувального ланки 137 назовні, зберігаючи в той же час зазори 157 відносно вузькими для запобігання надлишкового протікання засоби для чищення зубів назовні між полировочними елементами (див., наприклад, ФІГ. 6-9). ФІГ. 10 і 11 показують два можливих варіанти розгалужених частин 152, 153, в яких верхній вільний кінець 135 однієї або обох розгалужених частин може мати дугоподібну форму на ФІГ.10 або в качеѴует брати до уваги, що висота H1, H2 розгалужених ділянок 152, 153 поряд з кутом A1, утвореним між ними, повинна бути обрана так, щоб утримує поглиблення 138 був досить глибоким і не настільки плоским, щоб засіб D для чищення зубів мало тенденцію легко вислизати і витіснятися з поглиблення в процесі миючого дії. Визначення відповідних параметрів для H1, H2, і A1 без зайвої експериментальної роботи цілком знаходиться в межах компетенції кваліфікованих фахівців в даній області.

[0047] Далі з посиланням на ФІГ. 2-3 і 6-7, щетинковий елемент 140 переважно розташований щонайменше частково всередині полірувального елемента 136, а краще повністю всередині елемента 136 в отворі 139. Щетинковий елемент 140 може бути сформований у вигляді пучка щетинок, що має в ілюстративному варіанті здійснення в цілому вертикальну орієнтацію, з протягом вгору з передньої чистячої боку 104 головки 102 зубної щітки. Однак, можливі інші відповідні форми. Щетинковий елемент 140 має нижній кінець (не показаний), прикріплений до передньої чистячої стороні 104 головки 102 зубної щітки, та переважно вертикально вище, ніж щонайменше внутрішня разветвляющаяся частина 152 пекло вільним кінцем 135 розгалуженої частини 152 (див., наприклад, ФІГ.6). Дане розташування покращує очищувальну ефективність щетинкового елемента 140 особливо для чищення між горбками предкоренних зубів і корінних зубів і/або між міжзубними проміжками. В інших варіантах здійснення щетинки щетинкового елемента 140 можуть виступати вище, ніж верхні вільні кінці 135 як внутрішніх, так і зовнішніх розгалужених частин 152, 153. В одному варіанті здійснення, без обмеження, щетинковий елемент 140 може бути круглим (на зображенні зверху) з відносно щільно упакованими щетинками для поліпшеного досягнення і проникнення у вузькі простору між зубами і/або зубними горбиками. Щетинки щетинкового елемента 140 можуть бути звужені чи не звужені щетинки.

[0048] Слід брати до уваги, що інші варіанти здійснення полірувального блоку 130 можуть мати більше або менше полірувальних ланок 137 і щетинковие елементи 140, мають іншу форму. Відповідно, винахід не обмежена ілюстративними варіантами здійснення, показаними в даному документі.

[0049] Як найкраще показано на ФІГ.3, полірувальний блок 130 переважно розташований по центру в одному варіанті здійснення між бічними сѰ вирівняних в осьовому напрямку полірувальних блоку 130 можуть бути забезпечені одним блоком, розташованим між поперечною віссю TA і дистальним кінцем 108, і ще одним блоком, розташованим між поперечною віссю TA і проксимальним кінцем 109.

[0050] Полірувальний блок 130 по суті утворює дискообразную полірувальну подушку для чищення і полірування зубів, яка, у супроводі використання засобів для чищення зубів, що має спеціальні чистячі агенти для захисту чутливих зубів і відбілювання, призначена для забезпечення більш ефективного видалення плям, нанесення складу для чутливих зубів, або відбілюючого дії. Переважно, засіб для чищення зубів добре підтримується в процесі чищення утримує поглибленням 138 полірувальних головках 132 полірувального блоку 130, зменшуючи допомогою цього втрату засоби для чищення зубів вниз між іншими елементами для чищення зубів у напрямку передньої поверхні 104 головки 102 зубної щітки для більш ефективного полірування, чищення, нанесення складу для чутливих зубів і відбілюючого дії.

[0051] Далі робота зубної щітки 100 і полірувальних блоків 130 буде коротко описана з посиланням на супроводжують фігури. на ФІГ. 6 і 9 показано неактивний стан перед чищенням полірувального блоку 130 � паста, на чистячі елементи 120. Щонайменше частина засоби для чищення зубів занурюється в утримує поглиблення 138 (див., наприклад, ФІГ.9). В якості альтернативи, користувач завдає засіб для чищення зубів безпосередньо на зуби, використовуючи пристосування для нанесення. В процесі чищення, коли користувач утримує головку 102 зубної щітки до зубів, зусилля F, що прикладається до голівці, буде викликати пружне деформування розширених внутрішньої і зовнішньої розгалужених частин 152 і 153 кожного полірувального ланки 137 всередину і назовні, відповідно (див. напрямні стрілки, ФІГ.9), прагнучи злегка розплющити полірувальний елемент 136 і поглиблення 138 для утримування засоби для чищення зубів. Велика частина засоби для чищення зубів, або попередньо нанесеного на головку зубної щітки, або попередньо нанесеного на зуби користувача, переважно буде залишатися на своєму місці на кожному полировочном блоці 130 довше, ніж у традиційних зубних щітках за рахунок загарбання між дном 154 утримуючого поглиблення 138 і зубами. Просочування засоби для чищення зубів назовні і вниз переважно мінімізується, тому більше засоби для чищення зубів залишається доступним в активній�едственно на зуби. Це робить максимальним час контакту засоби для чищення зубів із зубами для оптимізації переваг догляду за ротовою порожниною, що надаються активними інгредієнтами використовуваного засобу для чищення зубів. Одночасно, розгалужені частини 152 і 153 з їх полировочними поверхнями 150 і 151 для чищення і зубного кошти, утвореними на них, будуть контактувати з зубами для забезпечення чищення, полірування, застосування для чутливих зубів і/або відбілюючого дії в поєднанні із засобом для чищення зубів. Коли користувач усуває чистячий тиск F з головки 102 зубної щітки (зазвичай перпендикулярне до головки зубної щітки і поверхонь зубів), еластомерний полірувальний елемент 136 і окремі полірувальні ланки 137 будуть повертатися у своє попереднє неактивний стан.

[0052] З посиланням на ФІГ. 1-5, полірувальний блок 130 переважно щонайменше частково закруглений за рахунок щетинкових елементів, які розташовуються з боків периферійних сторін кожного полірувального блоку. В деяких варіантах здійснення, можуть бути надані щонайменше два, а краще три або більше дугоподібних чистячих щетинкових елемента 170 для зубів (на� бік, яка звернена в напрямі полірувального блоку 130 і частково його оточує. В одному варіанті здійснення, як показано можуть бути надані чотири дугоподібних елемента 170 для чищення зубів.

[0053] Кожен дугоподібний щетинковий елемент 170 утворений з пучка щетинок, зроблених з будь-якого відповідного матеріалу для щетинок, що традиційно застосовується в даній області, і може бути звуженим або не звуженим. Дугоподібні щетинковие елементи 170 можуть містити пару дугоподібних елементів 171, рознесених в поперечному напрямку по бічних сторонах, при цьому кожен з них розташований поруч з полірувальним блоком 130 близько периферійних крайок і бічних сторін 106 і 107 головки 102 зубної щітки, і щонайменше один дугоподібний осьової дистальний або проксимальний елемент 172, розташований уздовж поздовжньої осі LA головки 102. У кращому варіанті здійснення, надані як показано два рознесені в поперечному напрямку осьові дистальний і проксимальний елементи 172. Як найкраще показано на ФІГ. 2 і 3, одна пара осьових дистальних елементів 172 переважно розташована близько дистального кінця 108 головки 102 зубної щітки (перед дистальним блоком 130 для полірування зубів), а �спритні 102 зубної щітки (позаду проксимального блоку 130 для полірування зубів у напрямку ручки 103). У кращому розташуванні щетинок, бічні і осьової щетинковие елементи 171, 172 розташовані симетрично відносно поздовжньої осі LA, як показано на ФІГ.3. В інших можливих компоновках, може бути використано асиметричне розташування щетинкових елементів 171, 172.

[0054] З триваючою посиланням на ФІГ. 1-5, проксимальні та/або дистальні осьові щетинковие елементи 172 можуть згинатися або звужуватися таким чином, щоб висота щетинок поступово плавно змінювалася в поздовжньому напрямку вгору в сторону від поперечної осі TA і в напрямку дистального кінця 108 і проксимального кінця 109 головки 102 зубної щітки, відповідно, як показано на ФІГ.4. Кутове розташування осьових щетинкових елементів 172 покращує досягнення і чищення даних пучків щетинок. В деяких варіантах здійснення, дугоподібні елементи 171 по бічних сторонах також можуть бути нахилені або вигнуті вгору в поздовжньому напрямку в бік від поперечної осі TA і проксимального або дистального кінців 108, 109 головки 102 зубної щітки.

[0055] З посиланням на ФІГ. 1-5, головка 102 зубної щітки додатково містить кілька проміжних щетинкових елементів 180 для чищення зубів, які в одному предпочтительинковий елемент 180 переважно розташований між поздовжньою віссю LA і бічними сторонами 106 і 107, відповідно, а більш переважно розташований між поздовжньою віссю LA і бічними хімічними елементами 160, описаними в даному документі далі, біля центру головки 102 зубної щітки на перетині поздовжньої осі LA і поперечної осі TA. В одній ілюстративної компонуванні, проміжні щетинковие елементи 180 можуть бути утворені у вигляді дугоподібних елементів (в горизонтальному поперечному перерізі), при цьому увігнута сторона звернена назовні в бік від поздовжньої осі LA в напрямку сторін 106 чи 107. Щетинковие елементи 180 розташовані в осьовому напрямку між полировочними блоками 130, але переважно, як показано, зміщені від поздовжньої осі LA. В одному ілюстративному варіанті здійснення, щетинковие елементи 180 орієнтовані і розташовані на голівці 102 зубної щітки для узгодження з формами ввігнуті всередину дугоподібних щетинкових елементів 170 з утворенням малюнка «цифри вісім або 8», якщо дивитися зверху (див., ФІГ.3). Проміжні щетинковие елементи 150 можуть бути складені з пучка щетинок, утворених з будь-якого відповідного матеріалу, традиційно застосовується в даній області.

[0056] З посиланням на ФІГ. 1-5, додатково можуть бути надані бічні чистячі щетинко�ія, бічні чистячі щетинковие елементи 160 можуть мати одну опуклу сторону (на зображенні зверху або бічному горизонтальному поперечному перерізі), яка звернена всередину в напрямку поздовжньої осі LA і збігається з зверненої назовні увігнутою стороною проміжних щетинкових елементів 180 для заповнення простору або порожнечі між проміжними елементами і бічними сторонами 106 і 107 головки 102 зубної щітки. В одному варіанті здійснення, наданий один бічний щетинковий елемент 160, знаходиться поруч з кожної бічної стороною 106, 107 на голівці 102 зубної щітки, який переважно може бути розташований на поперечної осі TA. В деяких варіантах здійснення, кожен з бічних чистячих щетинкових елементів 160 може бути утворений з двох пучків щетинок, розділених вздовж поперечної осі TA, але зберігають об'єднану випуклу форму з одного боку. Ілюстративні варіанти здійснення бічних чистячих щетинкових елементів 160 можуть бути розроблені для глибокого чищення, з наявністю вертикальної висоти, яка є більш високою, ніж щонайменше сусідні проміжні щетинковие елементи 180 для поліпшення чищення зубів, пришийковій частини вздовж десни. Слід приймала�57] У деяких варіантах здійснення для застосування користувачами, мають чутливі зуби, деякі або всі щетинковие елементи 160, 170 і/або 180 можуть бути звуженими і бути з більш м'якого матеріалу для щетинок, ніж інші щетинковие елементи, які можуть бути не звуженими і зробленими з відносно більш жорсткого матеріалу. В одній можливої конструкції, осьові дистальний і проксимальний щетинковие елементи 172 і бічні чистячі елементи 160 можуть бути зроблені з м'якого матеріалу для щетинок для легкої міжзубний чищення і зменшення тертя вздовж пришийковій частини ясен, ніж інші щетинковие елементи для чищення зубів на голівці 102 зубної щітки.

[0058] Елементи для чищення зубів, описані в цьому документі можуть бути прикріплені до головки зубної щітки допомогою будь-якого відповідного загальновизнаного способу, що застосовується в даній області, як такого, без обмеження наприклад, формування пучків за допомогою виливки (IMT), формування пучків без кріпильних елементів (AFT), закріплення/зшивання скобами, инжекционное формування, ультразвукове зварювання і їх комбінації. На додаток, ознаки ілюстративних варіантів здійснення, описані в цьому документі, може бути практично використані і впроваджені в ручні або автоматичні з�ммерчески доступні складові частини, які кваліфіковані фахівці в даній області легко впізнають і зможуть отримати. Внаслідок цього, в межах компетенції кваліфікованих фахівців в даній області збірка подібних складових частин для створення пристроїв для використання способів, описаних у цьому документі, для виявлення та лікування захворювань ротової порожнини, пов'язаних з присутністю бактерій або продуктів обміну речовин бактерій без проведення зайвої експериментальної роботи.

[0060] Незважаючи на те, що наведене вище опис і креслення представляють кращі варіанти здійснення представленого винаходу, має бути зрозуміло, що в ньому можуть бути зроблені різні додавання, модифікування і заміни без виходу за межі сутності та обсягу правових домагань представленого винаходу, які визначені у супровідній формулі винаходу. Зокрема, кваліфікованим фахівцям в даній області має бути ясно, що представлене винахід може бути реалізовано в інших специфічних формах, конструкціях, компоновках, пропорціях, розмірах і з іншими елементами, матеріалами і складовими частинами, без виходу за межі сутності або його істотних може бути використано з безліччю модифікацій конструкції, компонування, пропорцій, розмірів, матеріалів та складових частин та інше, що застосовуються при практичному використанні винаходу, які особливо конкретних умов і робочих вимог без виходу за межі принципів представленого винаходу. Розкриті зараз варіанти здійснення, внаслідок цього, необхідно розглядати у всіх відносинах, як ілюстративні, а не обмежувальні, при цьому обсяг правових домагань винаходу обмежений прикладеної формулою винаходу, а не обмежений наведеним описом або варіантами здійснення.

1. Пристосування для догляду за ротовою порожниною, що містить:
головку зубної щітки; і безліч елементів для чищення зубів, підтримуваних головкою зубної щітки, при цьому елементи для чищення зубів містять, щонайменше, один блок для полірування зубів, причому полірувальний блок має еластомерний полірувальний елемент, що містить піднесений поглиблення для утримування засоби для чищення зубів, розташоване на відстані над головкою зубної щітки для утримування засоби для чищення зубів, при цьому полірувальний елемент складається з безлічі Y-образних полірувальних ланок.

2. Пристрій за п.1, доповніть�, � якому утримує поглиблення сформовано у вигляді кільцевої канавки, що має відкриту догори верхню частину для прийому засоби для чищення зубів.

4. Пристосування по п.3, в якому утримує поглиблення містить дно, яке, принаймні, частково закрито для утримування засоби для чищення зубів.

5. Пристрій за п.1, в якому утримує поглиблення утворює полирующую зуби поверхню, що містить безліч ребер.

6. Пристрій за п.1, що додатково містить другий полірувальний блок.

7. Пристосування за п.6, в якому головка зубної щітки визначає поздовжню вісь, а перший і другий полірувальні блоки вирівняні в осьовому напрямку поздовжньої осі головки зубної щітки.

8. Пристрій за п.1, в якому утримує поглиблення є V-подібним у вертикальному поперечному перерізі.

9. Пристрій за п.1, в якому утримує поглиблення містить звернену вгору відкриту верхню частину і закрите дно.

10. Пристосування по п.9, в якому утримує поглиблення утворено безліччю розширюються назовні зовнішніх розгалужених частин і віддалених від протилежних внутрішніх розгалужених частин полірувального елемента.

11. Зубна Ѿддерживаемих головкою зубної щітки, при цьому елементи для чищення зубів містять, щонайменше, один блок для полірування зубів, що містить еластомерний полірувальний елемент і щетинковий елемент, розташований, щонайменше, частково всередині еластомерного елемента, при цьому еластомерний елемент має піднесений поглиблення для утримування засоби для чищення зубів, розташоване на відстані над головкою зубної щітки для утримування засоби для чищення зубів, причому полірувальний елемент містить безліч Y-образних полірувальних ланок.

12. Зубна щітка з п.11, в якій полірувальний елемент містить безліч розширюються назовні розгалужених частин і протилежних розширюються всередину розгалужених частин, розташованих по колу навколо центрального отвору, при цьому розгалужені частини утворюють поглиблення для утримування засоби для чищення зубів.

13. Зубна щітка з п.12, в якій щетинковий елемент розташований в центральному отворі.

14. Зубна щітка з п.13, в якій щетинковий елемент має круглу форму, якщо дивитися зверху.

15. Зубна щітка з п.11, в якій щетинковий елемент проходить вертикально над полірувальним елементом.

16. Зубна щітка з п.11, в якій чистячі элголовке зубної щітки з утворенням малюнка у вигляді цифри «8».

17. Зубна щітка, містить:
голівку, задаючу поздовжню вісь і передню очищувальну бік;
безліч щетинкових елементів, прикріплених до передньої чистячої стороні голівки; і еластомерний полірувальний елемент, прикріплений до передньої чистячої стороні голівки, при цьому полірувальний елемент складається з безлічі окремих полірувальних ланок, причому кожне полірувальне ланка має піднесений поглиблення для утримування засоби для чищення зубів, розташоване на відстані над головкою зубної щітки для підтримування засоби для чищення зубів, при цьому полірувальні ланки мають Y-подібну форму.

18. Зубна щітка з п.17, в якій кожне полірувальне ланка містить полірувальну головку і підтримує підстава, прикріплене до головки зубної щітки, при цьому полірувальні головки утворюють V-образне поглиблення для утримування засоби для чищення зубів у кожному полировочном ланці.

19. Зубна щітка з п.17, в якій полірувальні ланки концентрично розташовані навколо центральної точки, при цьому спільно утворюють має круглу форму полірувальний елемент.

20. Зубна щітка з п.17, в якій кожне полірувальне ланка містить пару розташованих навпроти, отсия для засобу для чищення зубів.

21. Зубна щітка з п.20, в якій розгалужені частини об'єднані загальними закритому дні і розташовані взаємно розбіжними догори один відносно одного з утворенням відкритій верхній частині утримуючого поглиблення для засобу для чищення зубів.

22. Зубна щітка з п.17, в якій поглиблення для утримування засоби для чистки зубів має закрите дно для підтримування засоби для чищення зубів. 

Схожі патенти:

Зубна щітка (варіанти) та спосіб виготовлення зубної щітки (варіанти)

Зубна щітка містить рукоятку, голівку і з'єднану з нею, щонайменше, одну колодку. Колодка містить верхню і нижню поверхні і безліч отворів, розташованих між цими поверхнями. Пучки волокон щетини пропущені через вирізи, а нижні кінці волокон расплавлени для освіти щетинного покриття, покриває, щонайменше, частково нижню поверхню. При цьому, щонайменше, одна колодка забезпечена граничної частиною, що виступає з нижньої поверхні, або сходинкою на нижній поверхні колодки, які обмежують дискретні області фіксації щетинного розплаву. Передбачено чотири варіанти виконання зубної щітки. Винахід забезпечує високу якість і продуктивність чищення зубів. 6 н. і 32 з.п. ф-ли, 17 іл.

Пристосування для догляду за порожниною рота, що має очищувальний засіб для тканин

Пристосування (10) для догляду за порожниною рота включає в себе ручку (12) та головку (14), з'єднану з ручкою (12). Засіб (20) для очищення тканин розташоване на голівці (14) і має текстуровану поверхню (24) і безліч отворів (25), що проходять крізь нього. Кожен з безлічі елементів (26) для очищення тканин проходить через один з отворів і виступає назовні від головки (14). 14 з.п. ф-ли, 6 іл.

Зубна щітка

Група винаходів, що включає засіб догляду за порожниною рота і систему догляду за порожниною рота для зубної щітки, відноситься до області гігієни і призначена для догляду за порожниною рота. Засіб догляду за порожниною рота містить голівку, рукоятку і еластичний кожух. Еластичний кожух виконаний так, щоб покривати, щонайменше, частина рукоятки. Еластичний кожух виконаний як єдине ціле з підставкою, яка може міняти положення між першим положенням, спрямованим на голівці, і другим положенням, спрямованим від головки. Система догляду за порожниною рота для зубної щітки містить безліч взаємозамінних еластичних елементів, що містять різні об'ємні декоративні зображення в рамках певної тематики. Еластичні елементи мають форму, що дозволяє їм охоплювати, принаймні, частина ручки зубної щітки. Змінні еластичні елементи додатково покривають, щонайменше, частина головки зубної щітки в них. Технічний результат - розширення арсеналу технічних засобів зазначеного призначення. 2 н. і 6 з.п. ф-ли, 12 іл.

Зубна щітка

Винахід відноситься до зубної щітки з конфігурацією очищувальних елементів для забезпечення чудовою очищення м'яких тканин порожнини рота і зубів

Засіб догляду за порожниною рота

Винахід відноситься до засобів для догляду за порожниною рота, що має різні елементи, які можуть включати очищувач для чищення поверхонь м'якої тканини в порожнині рота користувача, елементи для чищення зубів або догляду за зубами, рухомі елементи чищення, вібраційні механізми та/або елементи захоплення ручки
Up!