Пристрій і спосіб для створення рецепту напою для інтегрованої системи для дозування і перемішування/змішування інгредієнтів напою

 

Область техніки, до якої належить винахід

Даний винахід відноситься до пристрою і способу створення рецепту напою для інтегрованої системи для дозування і перемішування/змішування смакових речовин/інгредієнтів напою, в результаті чого виробляється напій, наприклад фруктовий коктейль. Зокрема, даний винахід відноситься до комп'ютера і способу для створення рецепту напою в діалоговому режимі за допомогою пристрою користувальницького інтерфейсу. Інтегрований блок включає в себе модуль дозування смакових речовин/інгредієнтів, модуль виготовлення льоду і управління порцією, і модуль блендера/міксера/очисника, який здатний дозувати всі первинні смакові речовини/інгредієнти і, опціонально, виділяти порцію і дозувати лід, виготовлений в самому блоці, в порційний склянка; перемішувати і/або змішувати такі смакові речовини/інгредієнти і лід, щоб формувати попередньо вибраний напій; і після змішування очищати вал блендера, лезо і відсік змішування, щоб уникнути забруднення смакових речовин, щоб забезпечити виконання охорони здоров'я та санітарних норм.

Попередній рівень техніки

Повний � на всіх етапах можуть виникнути проблеми. Виготовлення фруктового коктейлю вимагає використання чаші блендера, що означає, що оператор повинен придбати, обслуговувати і зберігати маленькі вироби (чаші блендера). Обмеження існуючої технології також вимагають трудомісткої перенесення льоду до автомата для виготовлення коктейлю від окремого ледогенератора, щоб підтримувати певний необхідний рівень льоду в автоматі для виготовлення коктейлю. Ця переноска льоду є проблемною з ряду причин. По-перше, це трудомісткий процес, оскільки лід, як правило, транспортується з підсобного приміщення в зону прилавка ресторану, де зазвичай встановлюються автомати для виготовлення коктейлю. Ця переноска льоду може створити небезпеку травмування для співробітників, які можуть посковзнутися і впасти на вологому підлозі або отримати травми в результаті неправильної перенесення важких відер. Також підвищується ймовірність забруднення льоду із-за неправильного поводження.

Після формування запасу льоду співробітник повинен вручну додавати очікувана кількість льоду в чашу блендера. Оскільки кількість льоду не вимірюється, а швидше "прикидається" кожним співробітником, кількість цього інгредієнта не є точосле ручного додавання льоду оператор також додає сік і будь-які інші фруктові або смакові речовини. На заключному етапі вибирається розмір склянки і виконується розлив напою в склянку. Цей останній етап являє найбільшу ймовірність втрат. Оскільки працівник повинен виділяти порцію інгредієнтів вручну, будь надлишок напою залишається в чаші блендера. На кожному етапі цього ручного процесу порушується контроль порції, і мають місце фінансові витрати на зайві інгредієнти.

Після формування замовлення та отримання клієнтом його напою залишається один завершальний етап - ручне очищення чаші блендера після кожного використання в цілях запобігання передачі смаків і бактерій. Часто для економії часу чаші блендера ополіскують у раковині, що порушує санітарію. Хоча це може здатися несуттєвим, забруднення смакових речовин, що може стати серйозною загрозою, якщо клієнти мають харчову алергію. Ще один недолік процесу миття полягає в тому, що для нього потрібен значний час і робота з боку оператора.

Кожен етап у цьому процесі створення фруктового коктейлю займає певний час, як правило, від чотирьох до п'яти хвилин, а це час може бути більш ефективно витрачено на обслуговування клієнтів або прийняття більшої кількості�як фруктові коктейлі, продовжує зростати, більшість ресторанів швидкого обслуговування (QSR) не можуть запропонувати своїм клієнтам цю опцію з-за тимчасових обмежень на ринку швидкого обслуговування. Власники QSR, які все ж пропонують фруктові коктейлі, стикаються з низкою проблем, найбільш серйозною з яких є надання однакового фірмового напою при кожному виготовленні з урахуванням існуючих трудових і технологічних обмежень.

Відповідно, існує необхідність у блоці, який дозує змішані смакові речовини/інгредієнти напою з льодом в одній інтегрованій системі, а потім виконує самостійну очищення для негайного повторного застосування без подальшого забруднення смакової речовини. Також існує необхідність у блоці для дозування льоду, який рівномірно дозує лід. Крім того, існує необхідність у блоці для змішування напою, який здатний автоматично обполіскувати/очищати/дезінфікувати корпус блендера, вал блендера і лезо блендера. Також було визначено, що існує необхідність у пристрої та способи для створення рецептів напою для цієї інтегрованої системи.

Сутність винаходу

СпЕкого інтерфейсу, щоб приготувати рецепт напою для інтегрованої системи виготовлення напою, яка містить модуль дозування, який дозує один або більше вибраних інгредієнтів в контейнер напою, і модуль перемішування/змішування, який перемішує і/або змішує ці інгредієнти в контейнері напою. Цей спосіб містить етап, на якому виконують на комп'ютері програму рецепта, яка представляє один або більше екранів на дисплеї пристрою користувальницького інтерфейсу, щоб користувач ввів параметри для рецепта напою, і яка зберігає введені параметри рецепту як рецепт напою в пам'яті, пов'язаної з згаданим комп'ютером.

Ще В одному варіанті здійснення способу по справжньому винаходу згадана пам'ять являє собою портативну пам'ять.

Ще В одному варіанті здійснення способу по справжньому винаходу згаданий комп'ютер вибирається з групи, що складається з: контролера інтерфейсу інтегрованої системи виготовлення напою, пристрою в місці продажу і комп'ютера, який незалежний від даної інтегрованої системи виготовлення напою.

Ще В одному варіанті здійснення способу по справжньому изобрисполняемий формат для виконання допомогою, щонайменше, одного контролера інтегрованої системи виготовлення напою, який знаходиться у зв'язку з модулем дозування та/або модулем перемішування/змішування.

Ще В одному варіанті здійснення способу по справжньому винаходу введені параметри рецепта містять одну або більше комбінацій змішування, які містять попереднє дозування, попереднє перемішування і попереднє змішування.

Ще В одному варіанті здійснення способу по справжньому винаходу введені параметри містять ім'я рецепта напою.

Ще В одному варіанті здійснення способу по справжньому винаходу згаданий спосіб додатково містить етап, на якому поміщають рецепт напою в деяку категорію рецептів.

Ще В одному варіанті здійснення способу по справжньому винаходу введені параметри рецепта містять одне або більше смакових речовин, інгредієнтів, льоду, води, розміру контейнера, профілю перемішування і профілю змішування.

Ще В одному варіанті здійснення способу по справжньому винаходу профіль перемішування містить швидкість перемішування змішує елемента і час перебування змішує елемента в контейнері нап�щодо містить першу і другу швидкості перемішування на першому і другому рівнях в контейнері, відповідно, і перше і друге час перебування змішує елемента на першому і другому рівнях, відповідно.

Ще В одному варіанті здійснення способу по справжньому винаходу профіль змішування містить швидкість змішування змішує елемента і час перебування змішує елемента в контейнері напою.

Ще В одному варіанті здійснення способу по справжньому винаходу профіль змішування додатково містить першу і другу швидкості змішування на першому і другому рівнях в контейнері, відповідно, і перше і друге час перебування змішує елемента на першому і другому рівнях, відповідно.

В одному варіанті здійснення комп'ютера по справжньому винаходу, комп'ютер діє інтерактивно з пристроєм інтерфейсу, щоб приготувати рецепт напою для інтегрованої системи виготовлення напою, яка містить модуль дозування, який дозує один або більше вибраних інгредієнтів в контейнер напою, і модуль перемішування/змішування, який перемішує і/або змішує ці інгредієнти в контейнері напою. Комп'ютер містить програму рецепта, яка при виконанні представляє один або більше ек�їтка, і яка зберігає введені параметри рецепту як рецепт напою в пам'яті, пов'язаної з згаданим комп'ютером.

Ще В одному варіанті здійснення комп'ютера по справжньому винаходу згадана пам'ять являє собою портативну пам'ять.

Ще В одному варіанті здійснення комп'ютера по справжньому винаходу згаданий комп'ютер вибирається з групи, що складається з: контролера інтерфейсу інтегрованої системи виготовлення напою, пристрою в місці продажу і комп'ютера, який незалежний від даної інтегрованої системи виготовлення напою.

Ще В одному варіанті здійснення комп'ютера по справжньому винаходу згадана програма рецепта додатково містить етап, на якому перетворять введені параметри рецепта в виконуваний формат для виконання допомогою одного або більше контролерів інтегрованої системи виготовлення напою, які знаходяться у зв'язку з модулем дозування та/або модулем перемішування/змішування.

Ще В одному варіанті здійснення комп'ютера по справжньому винаходу введені параметри рецепта містять одну або більше комбінацій змішування, які містять попереднє дозування,тера по справжньому винаходу введені параметри містять ім'я рецепта напою.

Ще В одному варіанті здійснення комп'ютера по справжньому винаходу згадана програма рецепта додатково містить етап, на якому поміщають рецепт напою в деяку категорію рецептів.

Ще В одному варіанті здійснення комп'ютера по справжньому винаходу введені параметри рецепта містять одне або більше смакових речовин, інгредієнтів, льоду, води, розміру контейнера, профілю перемішування і профілю змішування.

Ще В одному варіанті здійснення комп'ютера по справжньому винаходу профіль перемішування містить швидкість перемішування змішує елемента і час перебування змішує елемента в контейнері напою.

Ще В одному варіанті здійснення комп'ютера по справжньому винаходу профіль перемішування додатково містить першу і другу швидкості перемішування на першому і другому рівнях в контейнері, відповідно, і перше і друге час перебування змішує елемента на першому і другому рівнях, відповідно.

Ще В одному варіанті здійснення комп'ютера по справжньому винаходу профіль змішування містить швидкість змішування змішує елемента і час перебування змішує елемента в контейнері напит�єльне містить першу і другу швидкості змішування на першому і другому рівнях в контейнері, відповідно, і перше і друге час перебування змішує елемента на першому і другому рівнях, відповідно.

В одному варіанті здійснення запам'ятовуючого кошти цього винаходу, це запам'ятовуючий засіб містить в собі програму рецепту для виконання комп'ютером, який діє інтерактивно з пристроєм інтерфейсу, щоб приготувати рецепт напою для інтегрованої системи виготовлення напою, яка містить модуль дозування, який дозує один або більше вибраних інгредієнтів в контейнер напою, і модуль перемішування/змішування, який перемішує і/або змішує ці інгредієнти в контейнері напою. Згадане запам'ятовуючий засіб містить інструкції, які при виконанні інструктують комп'ютер до подання одного або більше екранів на дисплеї пристрою користувальницького інтерфейсу, щоб користувач ввів параметри для рецепта напою, і до збереження введених параметрів рецепту як рецепту напою в пам'яті, пов'язаної з згаданим комп'ютером.

Ще В одному варіанті здійснення запам'ятовуючого кошти по справжньому винаходу згадана пам'ять являє собою портативну пам'ять.

Убирається з групи, складається з: контролера інтерфейсу інтегрованої системи виготовлення напою, пристрою в місці продажу і комп'ютера, який незалежний від даної інтегрованої системи виготовлення напою.

Ще В одному варіанті здійснення запам'ятовуючого кошти по справжньому винаходу згадані інструкції додатково інструктують перетворення введених параметрів рецепта в виконуваний формат для виконання допомогою одного або більше контролерів інтегрованої системи виготовлення напою, які знаходяться у зв'язку з модулем дозування та/або модулем перемішування/змішування.

Ще В одному варіанті здійснення запам'ятовуючого кошти по справжньому винаходу введені параметри рецепта містять одну або більше комбінацій змішування, які містять попереднє дозування, попереднє перемішування і попереднє змішування.

Ще В одному варіанті здійснення запам'ятовуючого кошти по справжньому винаходу введені параметри містять ім'я рецепта напою.

Ще В одному варіанті здійснення запам'ятовуючого кошти по справжньому винаходу згадані інструкції додатково інструктують приміщення рецпо справжньому винаходу введені параметри рецепта містять одне або більше смакових речовин, інгредієнтів, льоду, води, розміру контейнера, профілю перемішування і профілю змішування.

Ще В одному варіанті здійснення запам'ятовуючого кошти по справжньому винаходу профіль перемішування містить швидкість перемішування змішує елемента і час перебування змішує елемента в контейнері напою.

Ще В одному варіанті здійснення запам'ятовуючого кошти по справжньому винаходу профіль перемішування додатково містить першу і другу швидкості перемішування на першому і другому рівнях в контейнері, відповідно, і перше і друге час перебування змішує елемента на першому і другому рівнях, відповідно.

Ще В одному варіанті здійснення запам'ятовуючого кошти по справжньому винаходу профіль змішування містить швидкість змішування змішує елемента і час перебування змішує елемента в контейнері напою.

Ще В одному варіанті здійснення запам'ятовуючого кошти по справжньому винаходу профіль змішування додатково містить першу і другу швидкості змішування на першому і другому рівнях в контейнері, відповідно, і перше і друге час перебування змішує елемента на першому і другому рівнях, снта здійснення системи, яка дозує і змішує напої згідно з цим винаходу;

Фіг.2 зображує вид збоку блоку на Фіг.1, який дозує і змішує напої;

Фіг.3 зображує вид спереду блоку на Фіг.1, який дозує і змішує напої;

Фіг.4 зображує вид зверху блоку на Фіг.1, який дозує і змішує напої;

Фіг.5 зображує загальний вигляд з просторовим розділенням деталей блоку на Фіг.1, який дозує і змішує напої;

Фіг.6 зображує загальний вид з верхнього лівого переднього кута системи цього винаходу, де передня лівостороння частина була видалена, щоб показати модуль виготовлення і виділення порції льоду і модуль дозування;

Фіг.7 зображує частковий вид поперечного перерізу інтегрованого блоку бункера ледогенератора і управління порцією, дозуючого патрубка і пари розташованих один навпроти одного модулів міксера/очищення згідно з цим винаходу;

Фіг.8 зображує загальний вигляд спереду модуля дозування інгредієнта згідно з цим винаходу;

Фіг.9 зображує вид збоку модуля дозування інгредієнта за Фіг.8;

Фіг.10 зображує вид спереду модуля дозування інгредієнта за Фіг.8;

Фіг.11 зображує вид понад�лей модуля дозування інгредієнта за Фіг.13;

Фіг.13 зображує загальний вигляд спереду модуля дозування інгредієнта згідно з цим винаходу;

Фиг.13а зображує пристрій з'єднання для використання з модулем дозування інгредієнта за Фіг.13;

Фіг.14 зображує загальний вигляд спереду модуля дозування смакової речовини/інгредієнта згідно з цим винаходу;

Фіг.15 зображує загальний вигляд спереду з верхньої сторони жолоби льоду і дозуючого патрубка інгредієнта згідно з цим винаходу;

Фіг.16 зображує поперечний переріз патрубка з Фіг.15 по лінії 16-16;

Фиг.17 зображує загальний вигляд спереду з верхньої сторони касети дозування інгредієнта з підтримуючою планкою згідно з цим винаходу;

Фиг.18 зображує загальний вигляд спереду з верхньої сторони модуля дозування льоду згідно з цим винаходу, де блок управління порцією льоду був вилучений і показаний з просторовим розділенням деталей;

Фиг.19 зображує загальний вид зверху з лівого боку блоку бункера льоду, гребеня і управління порцією згідно з цим винаходу;

Фиг.20 зображує загальний вигляд спереду з верхньої сторони блоку гребеня і управління порцією за Фиг.19;

Фиг.21 зображує загальний вигляд спереду з верхньої сторони ет загальний вигляд спереду з нижньої сторони блоку гребеня і управління порцією за Фиг.19;

Фиг.23 зображує загальний вигляд спереду з верхньої сторони модуля блендера/міксера/очищення згідно з цим винаходу;

Фиг.24 зображує вид збоку модуля блендера/міксера/очищення Фиг.23;

Фиг.25 зображує вид спереду модуля блендера/міксера/очищення Фиг.23;

Фиг.26 зображує вид зверху модуля блендера/міксера/очищення Фиг.23;

Фиг.27 зображує загальний вигляд з просторовим розділенням деталей модуля блендера/міксера/очищення Фиг.23;

Фиг.28 зображує загальний вигляд спереду з правого боку модуля блендера/міксера/очищення згідно з цим винаходу, де показаний встановлений у ньому порційний склянку, щоперемішує лезо у втягненому положенні і дверцята в закритому положенні;

Фиг.29 зображує загальний вигляд спереду з правого боку модуля блендера/міксера/очищення Фиг.28, де дверцята була видалена з модуля;

Фиг.30 зображує загальний вигляд ззаду з правого боку двох модулів блендера/міксера/очищення згідно ще одному варіанту здійснення цього винаходу в поєднанні з резервуарами зберігання очисника;

Фиг.31 зображує вид праворуч блоку корпусу блендера/міксера/очищення згідно Фиг.28 з елементом патрубка дозування очисника;

Фиг.32 зображує я;

Фиг.33 зображує загальний вигляд спереду з нижньої сторони леза блендера згідно з цим винаходу;

Фиг.34 зображує загальний вигляд спереду з нижньої сторони замку порційного склянки і прокладкою кришки, що використовуються в модулі блендера/міксера/очищення Фиг.28;

Фиг.35 зображує загальний вид зверху з правого боку комбінації держателя порційного склянки і блоку дозування очисника з елементом патрубка дозування очисника згідно з цим винаходу;

Фиг.36 зображує вид спереду одного прикладу здійснення системи відповідно до цього винаходу;

Фиг.37 зображує структурну схему одного зразкового варіанта здійснення системного контролера згідно з цим винаходу;

Фиг.38 зображує структурну схему мережевого шлюзу, контролера дисплея передній панелі контролера блендера/міксера і модуля очищувача і контролера виготовлення і виділення порції льоду згідно з цим винаходу;

Фиг.39 зображує схему послідовності операцій способу дозування, перемішування/змішування та очищення згідно з цим винаходу;

Фиг.40 зображує перелік етапів контролера для вибору інгредієнтів/смакових речовин, добаво�зирования інгредієнтів в порційний склянку попередньо обраного розміру, для вибору модуля перемішування/змішування, який повинен бути активований, і для активації обраного блендера згідно з цим винаходу;

Фиг.42а і 42b зображують переліки етапів контролера і екранів для відображення режиму налаштування системи відповідно до цього винаходу;

Фиг.43 зображує структурну схему контролера інтерфейсу з складу системного контролера по Фиг.38;

Фиг.44 зображує структурну схему контролера перемішування складу системного контролера по Фиг.38;

Фиг.45 зображує структурну схему релейного контролера зі складу системного контролера по Фиг.38;

Фиг.46 зображує структурну схему панелі управління системи Фиг.36;

Фиг.47 зображує схему послідовності операцій для системного контролера по Фиг.37;

Фиг.48 зображує схему послідовності операцій програми дозування для релейного контролера по Фиг.45;

Фиг.49 зображує схему послідовності операцій програми перемішування для контролера перемішування за Фиг.44;

Фиг.50 зображує схему послідовності операцій програми змішування для контролера перемішування за Фиг.44;

Фиг.51 зображує схему последовательност екрани інтерактивного інтерфейсу подаються контролером інтерфейсу за Фиг.38.

Детальний опис винаходу

Посилаючись на креслення і, зокрема, на Фіг.1-5, один приклад здійснення блоку, який дозує і змішує напої ("блок"), відповідно до цього винаходу в цілому позначається посилальної позицією 100. Блок 100 виготовляє лід, дозує смакові речовини/інгредієнти і лід в порційний склянку 15 і далі перемішує або змішує їх, щоб сформувати напій. Одним з таких напоїв, наприклад, є фруктовий коктейль, який переважно включає в себе змішані один з одним смаковий інгредієнт і лід. Блок 100 містить вбудований модуль 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією, модуль 1100 дозування смакової речовини/інгредієнта і модуль 303 блендера/міксера/очищення. Згідно ілюстрації блоку 100 модуль 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією, модуль 1100 дозування смакової речовини/інгредієнта і модуль 303 блендера/міксера/очищення є одним інтегрованим блоком. Згідно з цим винаходу передбачається, що один або більше з модуля 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією, модуля 1100 дозування смакового вещесони всі інтегровані в один блок 100. Так, вертикальне розміщення модуля 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією, модуля 1100 дозування смакової речовини/інгредієнта і модуля 303 блендера/міксера/очищення скорочує розмір блоку 100 і необхідну для нього підлогову площа порівняно з окремими машинами.

Блок 100 має корпус, який включає в себе нижню стінку 6, верхню стінку 7, бічні стінки 11 і 12 і верхню стінку 13. Нижня стінка має 6 частина 20 власника контейнера. Корпус з'єднує опори 4 і 5 склянки, які утримують власники 14 склянки, з блоком 100. Власники 14 склянок знімним чином утримують в собі склянки 15. Стакан 15 може представляти собою порційний склянку одноразового або багаторазового використання. Якщо стакан 15 є одноразовим, таким як паперові або пластикові стакани, напій, дозований і змішувальний всередині склянки 15, може бути безпосередньо наданий споживачеві, що виключає етап переливання напою в порційний склянку і усуває трудовитрати, необхідні для миття додаткового контейнера. Стакан 15 може мати будь-який розмір, такий як, наприклад, від приблизно 8 унцій до приблизно 32 унцій.

Фіг.6 і 7 зображують загальний вигляд інтегрованого блоку 100 узгодж�ь 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією і пару модулів 303 блендера/міксера/очищення, розташованих на протилежних сторонах дозуючого патрубка 304. Модуль 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією включає в себе льодогенератор 305. Льодогенератор 305 може являти собою будь льодогенератор, і, переважно, льодогенератор, який формує пластівці льоду. Наприклад, льодогенератор 305 може включати в себе ледогенерирующую головку циліндричної конфігурації, в якій контейнер, наповнений водою з джерела води, має, щонайменше, одну охолоджувану стіну, формуючу морозильну камеру, і охолоджується потоком газу холодильного агента, і приводиться в рух двигуном скребок, який безперервно розламує лід, перетворюючи заморожену поверхню пластівці льоду. Газ холодильного агента може охолоджуватися по холодильному циклі, наприклад, за компресійного холодильного циклу, який включає в себе компресор, конденсатор, розширювальний клапан і випарник. Один або більше з компресора, конденсатора, розширювального клапана і випарника можуть бути інтегровані з блоком 100 або відокремлені від решти частини блоку 100. Наприклад, компресори можуть створювати нежелв себе аксіально розташований шнек або блок шнека, який знаходиться в морозильній камері з можливістю обертання і включає в себе частину центрального корпусу з однієї або більше спіральними лопатями, які розташовуються в проміжку між згаданою частиною центрального корпусу та охолоджуваної стінкою, щоб обертаючись відскрібати частинки льоду з циліндричною морозильної камери. Блок приводу приводить в обертання цей шнек таким чином, що, коли вода подається в морозильну камеру через відповідне впускний отвір і заморожується там, обертається шнек примусово виводить частинки льоду з морозильної камери в вихідний кінець для льоду.

Гранульований лід може бути виготовлений з пластівців шляхом пропускання пластівців льоду через головку екструдера, де формується форма гранули. Гранульований лід відрізняється від льоду в кубиках тим, що гранула є неоднорідною і складається з безлічі пластівців льоду, стислих в гранулу. Гранульований лід м'якше (його легше пережовувати), що вимагає менше зусиль для його змішування в напої. Модуль 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією показаний як інтегральна частина блоку 100, проте він може бути встановлений на деякій дистанції, і лід може механічним чином транспортирЏ транспортування льоду до блоку 100, що може забезпечити можливість більшого виходу льоду. Льодогенератор 305 скорочує загальний рівень шуму і дозволяє працювати поблизу прилавка або вікна обслуговування автомобілістів не створюючи перешкод для спілкування з клієнтом. Використання гранульованого льоду також дозволяє оператору використовувати один порційний стакан для дозування, перемішування і надання споживачу, оскільки в цьому випадку скорочується зусилля перемішування порівняно з випадком використання кубиків льоду.

Посилаючись на Фіг.8-17, показаний модуль 1100 дозування смакової речовини/інгредієнта. Посилаючись на Фіг.12, модуль 1100 дозування смакової речовини/інгредієнта має охолоджуваний корпус 1110. Охолоджуваний корпус 1110 включає в себе холодильний цикл, наприклад, компресійний холодильний цикл, який включає в себе компресор, конденсатор, розширювальний клапан і випарник. Один або більше з компресора, конденсатора, розширювального клапана і випарника можуть бути інтегровані з модулем 1100 дозування смакової речовини/інгредієнта або відокремлені від решти частини модуля 1100 дозування смакової речовини/інгредієнта. Наприклад, компресори можуть створювати небажаний шум, і доцільно роз�ассет 1115. Кожен держатель 1115 допомогою підвісної штанги 1117 (див. Фиг.17) утримує еластичний контейнер, такий як, наприклад, пакет, який містить інгредієнт напою. Даний пакет може мати об'єм 2,5 галона. Цей інгредієнт може представляти собою ароматизовану рідина або суміш. Інгредієнт охолоджується в процесі зберігання у тримачах 1115 допомогою охолоджуваного корпусу 1110, має дверцята 1111 і колеса 1113. Кожен держатель має з'єднувальний отвір 1117 з пазом 1118 (див. Фиг.13а) для забезпечення можливості виведення, по суті, всього смакової речовини/інгредієнта з контейнера 1115 без ризику пошкодження пакета (не показаний). З'єднувальний отвір 1117 кожного з власників 1115 з'єднане з трубопроводом 1119, який проходить через основу 1120. Як показано на Фіг.13, трубопровід 1119 може з'єднуватися зі стійкою 1123 насосів. Стійка 1123 насосів має один або більше насосів 1125, які селективно переміщують порцію інгредієнта з пакета/контейнера в тримачах 1115 через з'єднувальний отвір 1117 в трубопровід 1119 і, далі, в лінійний трубопровід 1130 і дозуючий патрубок 304, щоб дозувати цей інгредієнт блоку 100, наприклад, у склянку 15. Лід і інгредієнт дозуються в склянку 15, але вони і�бка дозування інгредієнта для кожного інгредієнта з кожного держателя 1115 і один патрубок дозування льоду. Фіг.15 і 16 зображують вид патрубка 304, сформованого шляхом лиття під тиском з пластмаси, щоб надати трубопровід 1126 лотка льоду, який розташований в центрі патрубка 304, і безліч пристроїв 1127 дозування смакової речовини/інгредієнта.

Як показано на Фіг.14, трубопровід 1119 може бути з'єднаний з насосом 1125. Насос 1125 вибірково переміщує порцію інгредієнта з контейнера в тримачах 1115 через з'єднувальний отвір 1117 в трубопровід 1119 і, далі, в лінійний трубопровід 1130 і дозуючий патрубок 304, щоб дозувати цей інгредієнт блоку 100, наприклад, у склянку 15. Насос 1125 може представляти собою насос з пневматичним приводом, що включає в себе діафрагму.

Порція інгредієнта, такого як, наприклад, фруктова основа, може регулюватися по часу. Контролер забезпечує точність шляхом визначення кількості фруктової основи, яка була доставлена з контейнера у тримачі 1115. По мірі зменшення рівня рідини в контейнері всередині держателя 1115, контролер призначає більш тривалий час доставки для компенсації скорочення напору всередині контейнера у тримачі 1115. Насос 1125 може працювати за принципом прямого витіснення, і контролер управляє насосами на ос�ко лід з модуля 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією в склянку 15, і не використовувати інгредієнт модуля 1100 дозування смакової речовини/інгредієнта.

Як показано на Фиг.18-22, модуль 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією має одну або більше порційних чашок 302, які наповнюються льодом. Порційні чашки 302 формуються за допомогою отворів 310 у верхній пластині 312. Пластина 312 може мати круглу форму. Кожне отвір 310 має бічну стінку, яка триває від верхньої пластини 312. Верхня пластина 312 позиціонується на нижній пластині 313 таким чином, що бічна стінка кожного отвору 310 примикає до нижньої пластині 313, формуючи внутрішній об'єм для кожної порційній чашки 302. Порційні чашки 302 мають визначений розмір, щоб утримувати визначений обсяг льоду. Порційні чашки 302 можуть мати будь-який розмір, наприклад, приблизно 1 унцію. Нижня пластина 313 має дозуюче отвір 323, яке знаходиться на одній лінії з патрубком 304. Як показано на Фіг.7, дозуючий патрубок 304 протягується крізь верхню сторону частини 20 власника контейнера.

Верхня пластина 312 з'єднана з блоком 301 приводу допомогою сполучного стрижня 314, щоб обертати порционни�ті наповнюються льодом, обертаються допомогою сполучного стрижня 314 по нижній пластині 313, тоді як нижня пластина 313 залишається нерухомою. Кожна з порційних чашок 302 залишається наповненим льодом на нижній пластині 313 до тих пір, поки ця порційна чашка не проходить над дозуючим отвором в нижній пластині 313. Лід з порційній чашки проходить крізь дозуюче отвір в нижній пластині 313 і потрапляє в дозуючий патрубок 304, який дозує лід з блоку 100, наприклад, у склянку 15. Вода видаляється з чашок 302 через перфоровані отвори 321, розташовані в нижній пластині 313.

З'єднувальний стержень 314 з'єднує блок 301 приводу через датчик 306. З'єднувальний стержень 314 може включати в себе кулачок або один або більше виступів 328, які входять до датчик 306, формуючи елемент, що приводиться в рух кулачком, і мікроперемикач для підрахунку кількості порційних чашок 302, які дозують лід через дозуючий отвір 323. З'єднувальний стержень 314 може бути з'єднаний зі стрижнями-мішалками 320 та 322. Стрижні 320 та 322 являють собою мішалки льоду, які обертаються в льоду, що знаходиться в бункері 305a для льоду, показаного на Фіг.6. Їх завданням є запобігання злипання гранульованого льоду, кования льоду управляє кількістю льоду, дозованим з блоку 100, шляхом регулювання кількості порційних чашок 302, які проходять над дозуючим патрубком 304. Порційні чашки 302, наприклад, є круглими і утримують визначене кількість льоду. Кількість порційних чашок 302, які проходять над дозуючим патрубком 304, визначає розмір виготовляється напою. Порційні чашки 302 утримують визначене кількість льоду у внутрішньому обсязі і в міру збільшення або зменшення обсягу льоду кількість порційних чашок 302, які проходять над дозуючим патрубком 304, збільшується або зменшується на підставі обумовленої кількості льоду, необхідного для кожного напою. Елемент, що приводиться в рух кулачком, і мікроперемикач використовуються для підрахунку кількості порційних чашок 302, які проходять над дозуючим патрубком 304. Підрахунок кількості порційних чашок 302, які проходять над дозуючим патрубком 304, запобігає позиціонування однією з порційних чашок 302 частково над дозуючим патрубком 304. Лід в бункері 305a дозатора 305 потрапляє в порційні чашки 302 під дією власної ваги. Коли даний блок обертається, лід вирівнюється за допомогою клина 303, щоб обеспечивалосѲ напрямку дозуючого лотка над дозуючим патрубком 304 після наповнення льодом. У результаті в кожній чашці 302 присутня однакова кількість льоду, яке потрапляє в дозуючий лоток 1126, розташований в патрубку 304. Клин 303 може представляти собою металевий листової клин з верхньою частиною 316, бічною частиною 318 і нижньою частиною (не показана), які оточують верхню пластину 312 і нижню пластину 313.

Фиг.23-35 зображують модуль 303 блендера/міксера/очищення, що входить до складу блоку 100. Передбачається, що блок 100 може включати в себе, наприклад, від одного до шести або більше модулів блендера/міксера/очищення. При наявності більш ніж одного модуля 303 блендера/міксера/очищення забезпечується можливість приготування другого напою в процесі змішування першого напою, що сприяє підвищенню швидкості видачі напою блоком 100.

Як показано на Фиг.27, модуль 303 блендера/міксера/змішування має корпус 205 міксера. Корпус 205 міксера має першу бічну стінку 210, другу бічну стінку 215, задню стінку 217, верхню стінку 220 і нижню стінку 225, які формують внутрішній об'єм 230. Внутрішній об'єм 230 може бути обмежений дверцятами 235, яка переміщається в закрите положення в режимі перемішування, змішування або очищення, показаному на Фіг.7 і 28, і у відкрите положениезки або вивантаження. Опціонально, дверцята 235 може бути з матеріалу, який прозорий або напівпрозорий, так що внутрішній об'єм 230 видно, коли дверцята 235 знаходиться в закритому положенні. Дверцята 235 може бути знята для обслуговування, як показано на Фиг.29. Нижня стінка 225 має дренажний отвір 227. Це дренажний отвір 227 може бути прикрите фільтруючої кришкою 229.

Корпус 205 міксера, опціонально, підтримується підтримуючої структурі 237. Підтримуюча структура 237 має опору 239 двигуна. Опора 239 двигуна з'єднана з двигуном 240. Двигун 240 може представляти собою кроковий двигун 241a з лінійним повзуном, який з'єднаний з опорою 239 двигуна. Двигун 240 з'єднаний з міксером 245. Двигун 240 може бути з'єднаний з міксером 245 допомогою кронштейна 247, який переміщується двигуном 240. Двигун 240 переміщує вал 260 міксера зворотно-поступальним вертикальним рухом через верхню стінку 220 всередину або назовні з внутрішнього обсягу 230.

Міксер 245 може бути з'єднаний з блоком 250 кришки, як показано на Фиг.34. Блок 250 кришки містить кришку 252 і безліч напрямних штанг 254. Кришка 252 має форму, відповідну формі контейнера, наприклад, склянки 15 з рідиною, який встановлено в контакт зі склянкою 15. Блок 250 кришки залишається в контакті з кришкою 15, коли міксер 245 проходить далі у внутрішній об'єм 230 уздовж довжини сполучних стрижнів 254. Вал 260 не приводиться в обертання до тих пір, поки блок 250 кришки не увійде в контакт зі склянкою 15, щоб запобігти розбризкуванню. Коли міксер 245 виводиться в напрямку верхньої стінки 220, міксер 245 переміщається по довжині напрямних штанг 254, поки він не доходить до кінця напрямних штанг 254, після чого блок 250 кришки переміщується разом з міксером 245.

Міксер 245 має блок 242 валу, що містить лезо 255 блендера, яке ширше валу 260. Лезо 255 блендера має виступи, які сприяють змішування рідини в склянці 15. Вал 260 з'єднаний з двигуном 265 міксера, який обертає лезо 255 блендера і вал 260.

Міксер 245 може бути прикріплений до лінійного повзуна 241 таким чином, що цей лінійний повзун 241 пересуває міксер 245 у вертикальному напрямку. Контролер надає профіль змішування, який забезпечує правильне змішування напою. Лінійний повзун 241 приводиться в рух за допомогою крокового двигуна 241a, який забезпечує точне управління переміщенням лінійного повзуна 241. Контролер може пересувати блок 250 кришки (кареткивести в обертання лезо 255 блендера. Завдяки цьому скорочується і/або повністю усувається розбризкування від міксера 245, яке мало б місце, якби міксер включався до занурення в напій. Після включення леза 255 блендера настроюється програма покроково переміщує лезо 255 блендера вниз у склянку 15. Лезо 255 блендера може бути включено допомогою настроюваної програми, яка покроково переміщує лезо 255 блендера вниз у склянку, щоб забезпечити зменшення розміру частинок льоду до уточнення напою, заданого користувачем. Лезо 255 блендера знаходиться на дні склянки 215 протягом зумовленого часу. Лезо 255 блендера піднімається і опускається протягом зумовленого періоду, щоб забезпечити повне перемішування компонентів напою. Після завершення змішування блок 242 валу повертається у вихідне положення, як показано на Фіг.7 і 28. Кроковий двигун 240a і лінійний повзун 240 можуть мати контролер, який підраховує кількість кроків, виконаних двигуном для переміщення, що дозволяє точно визначати позицію леза 255 блендера і забезпечує однорідність напоїв при кожному змішуванні і дозуванні з блоку 100. Переважно, лезо 255 блендера являє собою эмульсифицирующ�чи розташовані на корпусі 205 міксера. Коли дверцята 235 піднімається, мікроперемикач 211, як показано на Фиг.27, перемикається, і лезо 255 блендера відходить від склянки, повертаючись у вимкнене положення. Крім того, як показано на Фиг.32, присутній лапка 267, яка є блокатором дверцят на міксері 245, який запобігає відкриття дверцят 235, коли лезо 255 блендера опущено.

Посилаючись на Фиг.32, задня стінка 217 може мати власник або направляючу 270 для контейнера або склянки. Тримач 270 може утримувати склянку 15 в позиції протягом змішування міксером 245. Тримач 270 повинен мати форму, що відповідає формі склянки 15, наприклад, U-подібну форму.

Тримач 270 також може бути з'єднаний з джерелом рідини (не показаний) за допомогою трубки 275. Трубка 275 може бути з'єднана з джерелом рідини через соленоїд 280. Рідина подається через одне або більш отворів 272 (показаних на Фиг.27) держателя 270 у внутрішній об'єм 230. Ця рідина може представляти собою воду і/або дезінфікуючий засіб. Ця вода і/або дезінфікуючий засіб стікає через дренажний отвір 227. Фиг.30 зображує кілька ємностей 281 подачі дезинфікуючого засобу, з'єднаних через трубки або трубопроводи 283 з трубками 275, відповідно�ой зв'язку з держателем 270, так що чистяча рідина може бути передбачена, по суті, поблизу верху внутрішнього об'єму 230 корпусу 205 міксера.

Після того як склянка 15 видаляється з внутрішнього обсягу 230, дверцята 235 може бути переведена в закрите положення, щоб внутрішній об'єм 230 та/або міксер 245 можна було обполоснути/очистити і/або дезінфікувати. Приводяться в дію соленоїд 280 води і соленоїд 220a повітря (Фиг.24). Включається міксер 245, який починає обертати лезо 255 блендера і опускається у внутрішній об'єм 230 допомогою крокового двигуна 241a і лінійного повзуна 241. Лезо 255 блендера покроково переміщається вгору і вниз, в результаті чого рідина розбризкується по всьому внутрішньому об'єму 230 або відсіку змішування. Далі, міксер 245 вимикається, і лезо 255 блендера перестає обертатися і повертається у вихідне положення. Продовжує подаватися повітря, який використовується для видалення залишків води. Після цього за допомогою міксера 245 можна змішати ще один напій в іншій склянці.

Після змішування кожного напою міксер 245 і внутрішній об'єм 230 можуть тільки обполіскувати водою, після змішування кожного напою міксер 245 і внутрішній об'єм 230 можуть обполіскувати водою і/або дезінфікуючої ж�об'єм 230 можуть тільки обполіскувати водою, і міксер 245 і внутрішній об'єм 230 періодично дезінфікуються. Y-образне з'єднання 284 (див. Фиг.30) може бути встановлене в лінії 275 подачі води вище по потоку щодо соленоїда 280, щоб з'єднуватися з джерелом дезінфікуючої рідини 281. Ця дезінфікуюча рідина може бути введена в певній кількості в воду, щоб дезінфікувати міксер 245 і внутрішній об'єм 230. Кількість дезінфікуючої рідини може регулюватися обмеженням потоку (не показаний) в трубці 283 джерела дезінфікуючої рідини 281, яка з'єднана з Y-подібним з'єднанням 284. Електромагнітний клапан може бути з'єднаний з трубкою 283 джерела дезінфікуючої рідини 281, яка з'єднується з Y-подібним з'єднанням 284. Електромагнітний клапан може управлятися таким чином, щоб подавати воду для ополіскування міксера 245 і внутрішнього об'єму 230 після змішування кожного напою і щоб періодично (наприклад, раз в день) додавати дезінфікуючу рідину в воду для дезінфікування міксера 245 і внутрішнього об'єму 230. Як описано вище, ополіскування і/або дезинфекцію внутрішнього об'єму 230 та/або міксера 245 після кожного використання запобігає розповсюдженню смакової речовини, лікві�н 15 встановлюється на частину 20 власника контейнера. Модуль 300 ледогенератора, зберігання льоду і контролю порції дозує лід у склянку 15 через патрубок 304, а блок 1110 дозування інгредієнта дозує інгредієнт, такий як, наприклад, фруктова основа в склянку 15 через патрубок 304. Далі, стакан 15 переноситься у внутрішній об'єм 230 модуля 303 блендера/міксера/очищення. Дверцята 235 переводиться в закрите положення, і міксер 245 змішує лід і фруктову основу. Після завершення змішування, дверцята 235 переміщується у відкрите положення, і склянку 15 дістається і передається споживачеві. Далі, дверцята 235 закривається, і внутрішній об'єм 230 обполіскується та/або дезінфікується.

Кожен напій може бути змішаний в одному порційному склянці 15, який безпосередньо надається споживачеві, що дозволяє віддавати користувачеві весь напій, в результаті чого підвищується вихід продукту і скорочується обсяг втрат напою, наприклад, коли напій перемішується в чаші блендера. Перемішування кожного напою в окремому склянці підвищує рівень управління смаком і скорочує алергічні проблеми, зумовлені перехресним забрудненням.

Посилаючись на Фиг.23, 24, 27 і 28, контролер 206, який, наприклад, може знаходиться на друкованій платі, управляє модулем 303 блендер�ль, такий як мікроперемикач 211, в дверцятах 235 включається, вказуючи на присутність склянки. Контролер 206 включає кроковий двигун 241a на лінійному повзун або лінійний привід, і міксер 245 опускається в склянку до зумовленого рівня (як правило, шляхом підрахунку кроків, які виконує кроковий двигун 241a). Коли лезо 255 блендера досягає зумовленого рівня, контролер 206 включає кроковий двигун 241a, щоб привести в обертання лезо 255 блендера. Лезо 255 блендера знаходиться на визначеному рівні протягом деякого часу, після чого включається лінійний повзун 241, і лезо 255 блендера опускається далі в напій, щоб забезпечити відповідне перемішування напою. Протягом змішування лезо 255 блендера піднімається і опускається в послідовності, визначеній кінцевим користувачем. Після завершення процесу змішування контролер 206 вимикає кроковий двигун 241a і включає лінійний повзун 241, щоб видалити лезо 255 блендера з напою. Напій видаляється з камери змішування або внутрішнього об'єму 230, і спрацьовує згаданий мікроперемикач 236. При перемиканні мікроперемикача 236 дверцята контролер 206 починає процес ополіскування.

Посилаючись� той же час сполученими. Це забезпечує гнучкість в дизайні, забезпечуючи можливість додавання додаткових плат без зміни дизайну всього контролера. Фиг.37 зображує друковану плату 401, містить контролер 412 користувальницького інтерфейсу, який включає в себе клавішну панель, таку як панель 500 управління, показана на Фиг.36 і 46, яку оператор використовує для вибору напою, а також комп'ютер, який має з'єднання з іншими платами управління. Друкована плата 402 забезпечує шлюз для зв'язку з різними технологіями (інтернет, модем, USB тощо). Друковані плати 403 та 404 містять контролери блендера (наприклад, контролер 206 блендера за Фиг.38) для управління операціями перемішування, змішування та очищення модуля 303 перемішування/змішування/очищення, причому ці контролери блендера включають в себе контролер для двигуна 240 валу міксера, лінійних повзунів 241, соленоїда 280 води і соленоїда 220a повітря. Друкована плата 405 містить перемикаючі реле для модуля 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією, а також модуля 1110 дозування смакової речовини/інгредієнта. C-шина 406 являє собою комунікаційне сполучення між друкованими платами 401 та 402. P-шина 407 являє собою проводове з�про 408 на місці продажу. Пристрій 408 на місці продажу може бути пов'язане з C-шиною 406 і надавати користувальницький введення в друковану плату 401 контролера інтерфейсу або діяти як сервер, що надає введення в контролер 400 через плату 402 зв'язку. Альтернативно, пристрій 408 на місці продажу може надавати вибір напою, розміру контейнера, інгредієнтів і добавок, які вказують на відповідний сценарій збігається напою в бібліотеці меню. Даний збігається сценарій, далі, передається в друковані плати 403, 404 і 405. Бібліотека меню може перебувати у пристрої 408 на місці продажу або в друкованій платі 401 користувальницького інтерфейсу.

Зовнішній комп'ютер 497 може являти собою будь підходящий віддалений комп'ютер, такий як персональний комп'ютер, сервер і т.п.Компьютер 497 може використовуватися для створення рецептів для напоїв, які блок 100 готує та надає споживачу, для збору та аналізу даних часу виконання, прийнятих з контролера 400 через мережу (не показана) і плату 402 зв'язку. В одному варіанті здійснення комп'ютер 497 містить USB-порт, який показаний зі вставленою картою 498 пам'яті. Створені рецепти для напоїв можуть зберігатися на ка�са або пристрій 408 на місці продажу. Вибір напою, виконаний користувачем, може бути використаний для вилучення з карти 498 пам'яті одного відповідного рецепту, який може бути використаний для надання сценаріїв або інструкцій програм для дозування, перемішування, змішування в друковані плати 403, 404 і 405 через P-шину 407. В інших варіантах здійснення комп'ютер 497 може здійснювати зв'язок з контролером 412 користувальницького інтерфейсу і пристроєм 408 на місці продажу через мережу, плату 402 зв'язку і C-шину 406.

Посилаючись на Фиг.38, контролер 400 має входи і виходи, сполучені з блоком 100. Модуль зв'язку мережевого шлюзу C modbus забезпечує зв'язок через модем, інтернет і т.п.Сетевой шлюз 410 включає в себе елемент C-modbus для зв'язку через C-шину 406. Контролер 412 користувальницького інтерфейсу включає в себе користувальницький інтерфейс 414 CCA передній панелі, який включає в себе інтерфейси 416 418 з монохромним рідкокристалічним дисплеєм і мембранну клавіатуру або кольоровий рідкокристалічний дисплей з сенсорним екраном, а також USB-порт 420 і елемент протоколу modbus P/C для зв'язку через C-шину 406 з платою 402 зв'язку (Фиг.37) і через P-шину 407 з платами 403 та 404 міксера та інтелектуальної релейного платою 405.

Контролер 400 содеѾнтроллери блендера ідентичні, Фиг.38 зображує тільки один контролер блендера. Контролер 206 блендера містить елемент 424 присутності склянки, який приймає з датчика 211 модуля 303 перемішування/змішування/очищення вхід, який вказує на присутність склянки 15. Контролер 206 блендера також містить елемент 426 безпечного положення дверцята, який приймає введення з датчика 236, вказує піднята або опущена положення дверцята. Контролер 206 дверцята додатково містить елемент 428 реєстрації вихідного положення, який приймає з датчика 422 enter, який вказує, що блок 242 валу знаходиться у вихідному положенні. Датчик 422, наприклад, розташований безпосередньо праворуч від двигуна 265 на Фиг.28. Контролер 206 блендера додатково включає в себе логіку управління для елемента 430 микрошагового двигуна, яка ініціює або надає керуючі сигнали в двигун 241a лінійного приводу блоку 303. Контролер 206 блендера додатково включає в себе логіку управління для елемента 432 драйвер соленоїда повітря, який надає повітряний потік в насос 220a модуля 303 блендера. Контролер 206 блендера додатково включає в себе логіку управління драйвер соленоїда води, яка надає упѿравляющую логіку для елемента 436 драйвера двигуна, яка надає напруга/струм в двигун 265 міксера модуля 303 блендера. Контролер 206 двигуна також включає в себе елемент 433 P-modbus для зв'язку з платою 401 контролера інтерфейсу платою 404 міксера і системою релейного платою 405 через P-шину 407. Контролер 206 блендера додатково включає в себе харчування 429 постійного струму 1/24, яке може бути виділено з вхідного змінного струму з контролера 435 інтелектуального реле або може бути реалізовано з зовнішнього джерела живлення постійного струму.

Контролер 435 інтелектуального реле обробляє управління охолоджуючої системи 1110 з елементом 436 реєстрації сиропу, який приймає enter від датчика 1140 завантаження пакета з сиропом (показаного тільки на Фиг.38) охолоджуючої системи 1110. Контролер 435 інтелектуального реле додатково включає в себе керуючу логіку для елемента 438 драйвер соленоїда сиропу, який надає керуючий сигнал для приведення в дію вибраного насоса 1125 смакової речовини або сиропу в охолоджувальній системі 1110. Контролер 435 блендера додатково включає в себе логіку управління драйвер соленоїда води, яка надає керуючий сигнал у ент температури охолодження сиропу, який приймає введення з температурного датчика 1144 охолоджуючої системи 1110.

Контролер 435 інтелектуального реле додатково включає в себе елементи моніторингу модуля 300 зберігання льоду і управління порцією (далі, також використовується позначення "модуль 300 обробника льоду"). Контролер 435 інтелектуального реле включає в себе елемент 444 температури охолоджувача льоду, який приймає введення з температурного датчика 340 (показаного тільки на Фиг.38) модуля 300 обробника льоду. Контролер 435 інтелектуального реле включає в себе елемент 446 температури повного обсягу (або бункера) льоду, який приймає введення з температурного датчика 342 обсягу (або бункера) льоду модуля 300 обробника льоду. Контролер 435 інтелектуального реле включає в себе елемент 448 попередження про низькій температурі обсягу (або бункера) льоду, який приймає введення з температурного датчика 344 низької температури льоду модуля 300 обробника льоду. Контролер 435 інтелектуального реле включає в себе елемент 450 положення дозатора льоду, який приймає введення з датчика 346 положення льоду модуля 300 обробника льоду. Контролер 435 інтелектуального реле додатково включає в себе елемент 454 управління дозатором �ллектуального реле додатково включає в себе елемент 456 датчика компресора льоду, який управляє харчуванням змінного струму, що подається на компресор 348 модуля 300 обробника льоду.

Контролер 435 інтелектуального реле також включає в себе інтерфейс 452 живлення змінного струму, який приймає напруга змінного струму, що подається на контролер 206 блендера, систему 1110 охолодження і обробник 300 льоду, як показано напівжирними лініями на Фиг.38. Контролер 435 інтелектуального реле додатково включає в себе харчування 429 постійного струму 5/24, яке може бути виділено з вхідного живлення змінного струму (за допомогою випрямляча) або подано з зовнішнього джерела живлення постійного струму.

Контролер 435 інтелектуального реле також включає в себе елемент 437 P-modbus для зв'язку з платою 401 користувальницького інтерфейсу, а також платами 403 та 404 міксера через P-шину 407. Контролер 435 інтелектуального реле також включає в себе елемент 439 P/C-modbus для зв'язку з платою 401 користувальницького інтерфейсу через P-шину 407. Контролер 435 інтелектуального реле також включає в себе елемент 441 C-modbus для зв'язку з мережевим шлюзом 410.

Посилаючись на Фиг.43, контролер 412 користувальницького інтерфейсу містить процесор 460, інтерфейс 462 зв'язку, інтерфейс 464 введення/виводу і пам'ять 466, кото�вірами через мережу, таку як Інтернет. Наприклад, контролер 412 інтерфейсу може приймати з зовнішнього сервера завантаження змін програми, нових програм та/чи різних інших команд, програм або даних, і він також може передавати на зовнішній сервер різні дані щодо статусу операційних даних, експлуатаційних даних і т.п.

Інтерфейс 472 введення/виводу містить з'єднання з панеллю 500 управління (Фиг.36 і 38) і, щонайменше, один UBS-порт 472 для з'єднання із зовнішньою пам'яттю 474, яка, наприклад, може представляти собою карту пам'яті, зовнішній привід пам'яті або іншу зовнішню пам'ять. Інтерфейс 464 введення/виводу також містить з'єднання з P-шиною 407 для зв'язку з контролерами 206 блендера і релейним контролером 435.

Пам'ять 466 містить головну програму 470 і програму 475 рецепта. Головна програма 470 використовується для управління блоком 100 і різними іншими програмами, такими як операційна система, службові програми і інші програми. В одному варіанті здійснення контролер 412 користувальницького інтерфейсу використовує програму 475 рецепту для створення рецептів напою. Процесор 460 задіюється для виконання головної програми 470, програми 475 рецепта, а також інших програм. В одне 497 для збереження створених рецептів напою на карті 498 пам'яті, яка після цього може бути використана контролером 412 користувальницького інтерфейсу або пристроєм 408 на місці продажу, щоб вилучити вибраний рецепт напою для виконання контролером 400. Нижче описано один приклад здійснення програми 475 рецепта, збереженої в пам'яті 466 і виконується процесором 460.

Посилаючись на Фиг.44, контролер 206 блендера містить процесор 476, інтерфейс 478 введення/виводу і пам'ять 482, які з'єднані один з одним через шину 480. Інтерфейс 478 введення/виводу включає в себе з'єднання з модулем 303 блендера, як показано на Фиг.38. Інтерфейс 478 введення/виводу також містить з'єднання з P-шиною 407 для зв'язку з контролером 412 користувальницького інтерфейсу і релейним контролером 435. Пам'ять 482 містить програму 484 перемішування і програму 486 очищення для управління модулем 303 блендера, а також різні інші програми, такі як операційна система, службові програми і інші програми. Процесор 476 задіюється для виконання програми 484 перемішування, програми 486 очищення, а також інших програм. Інші контролери 206 блендера в блоці 100 мають архітектуру, яка ідентична архітектурі контролера 206 блендера для управління відповідними модулями 303 перемеш�ода/виводу і пам'ять 494, які з'єднані один з одним через шину 492. Інтерфейс 490 введення/виводу включає в себе з'єднання з модулем 1110 охолодження і модулем 300 обробки льоду, як показано на Фиг.38. Інтерфейс 490 введення/виводу також містить з'єднання з P-шиною 407 для зв'язку з контролером 412 інтерфейсу блендера і релейним контролером 100 (Фиг.37 і 38). Інтерфейс 490 введення/виводу також містить з'єднання з P-шиною 407 для зв'язку з контролером 412 користувальницького інтерфейсу і контролером 206 блендера. Пам'ять 494 містить програму 496 дозування для управління модулем 1110 охолодження і різні інші програми, такі як операційна система, службові програми і інші програми. Процесор 488 задіюється для виконання програми 496 дозування, а також інших програм.

Посилаючись на Фиг.46, панель управління містить 500 дисплей 502 і клавіатуру 504. Контролер 412 користувальницького інтерфейсу взаємодіє з користувачем для подання на дисплеї 502 різних екранів і відгукується на власні вводи, виконані за допомогою клавіатури 504 або дотику, вводи курсором, голосові та інші вводи. Дисплей 502 може являти собою будь підходящий дисплей, але переважно використання жидкокристалсенсорний екран, але переважно використання сенсорного екрану.

В одному варіанті здійснення екрани дисплея містять екрани, показані на Фиг.48-69. Фахівцям в даній області техніки буде очевидно, що також можуть використовуватися інші екрани дисплея. Посилаючись на Фиг.48, екран 1200 дисплея містить три секції 1202, 1204 і 1206, які використовуються в кожному з екранів дисплея по Фиг.48-69, щоб відображати інформацію користувачеві.

Контролер 400 цього винаходу описаний для блоку 100 напою згідно Фиг.36, причому контролер 400 містить контролер 412 користувальницького інтерфейсу, релейний контролер 435 і два контролера 206 блендера для правого модуля 303 перемішування/змішування/очищення і лівого модуля 303 перемішування/змішування/очищення. Посилаючись на Фиг.47, контролер 412 користувальницького інтерфейсу виконує головну програму 470. На етапах 1300, 1302 і 1303 контролер 412 користувальницького інтерфейсу представляє на дисплеї 502 ряд екранів дисплея (не показано), щоб користувач вибрав напій (наприклад, фруктовий коктейль), смакова речовина (наприклад, полуницю), тип добавки або додаткового компонента A, B, C або D (наприклад, фрукт, йогурт або подібне), а також розмір склянки (напр�товления напою, що надає напою різні властивості, залежно від того, коли була додана добавка. Користувач може вибрати до чотирьох добавок.

На етапі 1306 головна програма 470 визначає, чи була обрана добавка A. При негативному результаті визначення головна програма 470 переходить до етапу 1310. При позитивному результаті визначення на етапі 1308 користувачеві виводиться запит, щоб він поклав одну або більше добавок типу A в склянку, встановив стакан під головку або патрубок 304 дозатора і активував кнопку продовження (не показана). На етапі 1310 головна програма 470 відгукується на активацію користувачем кнопки продовження на етапі 1306 або етапі 1308, щоб приготувати сценарій, який містить дані інструкцій дозування, які містять вибране смакова речовина, добавку (при наявності таких) і розмір склянки. На етапі 1312 контролер 412 користувальницького інтерфейсу повідомляє цей сценарій релейний контролер 435 через P-шину 407 (Фиг.37 і 38).

Тоді, релейний контролер 435 виконує програму 496 дозування (Фиг.70) на підставі сценарію, прийнятого з контролера 412 користувальницького інтерфейсу. Коли програма дозування завершується, релейний контролер 435 передає повідомлення грама 470 визначає, була обрана добавка B. При негативному результаті визначення головна програма 470 переходить до етапу 1318. При позитивному результаті визначення на етапі 1316 користувачеві виводиться запит, щоб користувач поклав одну або більше добавок типу B у склянку.

Далі, користувачеві виводиться запит, щоб він встановив склянку в один з двох модулів 303 перемішування/змішування/очищення. У цьому прикладі, користувач встановлює склянку в лівий блок 303 міксера. Головна програма 470 готує сценарій для контролера 206 лівого блоку 303 блендера. Даний сценарій містить дані інструкцій перемішування, які містять розмір склянки, а також швидкість валу і час перебування валу для кожного рівня перемішування для обраного напою і добавок A і/або B (якщо такі були обрані). Контролер 412 користувальницького інтерфейсу повідомляє даний сценарій в контролер 206 лівого блендера через P-шину 407. На етапі 1320 контролер 206 для лівого модуля 303 перемішування/змішування/очищення (Фиг.36 і 37) виконує програму 484 перемішування (Фиг.71) на підставі сценарію або профілю перемішування напою №1, щоб перемішати вміст склянки напою №1.

Контролер 206 для лівого модуля 303 перемі�ка 422 вихідного положення (Фиг.38) або піднята або опущена положення дверцята, і передає повідомлення про завершення перемішування в контролер 412 користувальницького інтерфейсу через P-шину 407.

На етапі 1322 головна програма 470 визначає, чи була обрана добавка типу C. При негативному результаті визначення головна програма 470 переходить до етапу 1328. При позитивному результаті визначення користувачеві виводиться запит, щоб він видалив склянку з лівого модуля 303 перемішування/змішування/очищення і додав у склянку одну або більше добавок типу C. На етапі 1326 користувачеві виводиться запит, щоб він встановив склянку з напоєм №1 в лівий модуль 303 перемішування/змішування/очищення, і закрив дверцята блендера. Головна програма 470 готує сценарій для перемішування напою №1 з добавкою типу C і передає цей сценарій через P-шину 407 в контролер 206 лівого блендера. Контролер 206 лівого блендера використовує цей сценарій, щоб виконати етап 1326 для перемішування вмісту склянки з напоєм №1 протягом другого перемішування.

Альтернативно, згідно з рецептом напою на даному етапі замість перемішування може знадобитися змішування. У цьому випадку сценарій або профіль для напою №1 включає в себе інструкцію змішування. При змішуванні великі частинки лсущественного зміни гранулярности. Для виконання змішування та/або перемішування лезо 255 має гостру бік і тупу сторону. Для операції змішування блок вала обертається в напрямку, при якому гостра сторона перемелює великі частинки льоду. Для операції перемішування блок вала обертається в протилежному напрямку, при якому тупа сторона леза 255 розмішує інгредієнти без істотної зміни гранулярности частинок льоду.

Коли завершується друга процедура перемішування або змішування, програма дозування завершується, релейний контролер 206 передає повідомлення про завершення дозування через P-шину 407 в контролер 412 користувальницького інтерфейсу. На етапі 1328 головна програма 470 визначає, чи була обрана добавка типу D (Покривний шар). При негативному результаті визначення головна програма 470 переходить до етапу 1340. При позитивному результаті визначення користувачеві виводиться запит, щоб він видалив склянку з лівого модуля 303 перемішування/змішування/очищення і додав покривний шар поверх напою. На етапі 1340 користувачеві виводиться запит, щоб він подав напій споживачеві.

Далі, головна програма 470 очікує завершення процедури 1342 очищення (Фиг.47), виконуваної за допомогою до�ся виконання головної програми 470 для напою №1.

Посилаючись на Фиг.70, програма 496 дозування зберігається в пам'яті 494 і виконується процесором 488 релейного контролера 435 (Фиг.45) на етапі 1412 головної програми 470 Фиг.47. На етапі 1412 з контролера 412 користувальницького інтерфейсу приймається сценарій через P-шину 407. Цей сценарій містить розмір склянки, вибране смакова речовина (речовини), вибрану добавку (добавки) і кількість льоду. На етапі 1420 програма 496 дозування обчислює дозування шляхом поділу загальної кількості льоду (з прийнятого сценарію) на розмір порційних чашок 302 за Фиг.18-20. Наприклад, ці кількості можуть вимірюватися за обсягом або по вазі. В одному варіанті здійснення цих кількості вимірюються за вагою. У результаті обчислень виходить кількість порційних чашок 302, які потрібно наповнити. На етапі 1422 релейний контролер 435 дозує лід у патрубок 304 дозатора допомогою порційних чашок 302 із застосуванням відповідного напруги до блоку 301 приводу.

На етапі 1414 на підставі обраних смакових речовин, що містяться в прийнятому сценарії, обчислюються тимчасові інтервали включення клапанів. Згадані клапани управляють потоком повітря з джерела стисненого повітря, який подаетѲичисляется шляхом множення необхідної кількості на калібрувальну постійну швидкості дозування для цієї рідини, і час затримки по калібруванню додається, щоб отримати загальну величину часового інтервалу включення. На етапі 1416 програма 296 дозування обчислює тимчасові інтервали затримки для початку дозування смакових рідин. Тимчасові інтервали затримки для тимчасових інтервалів дозування рідини застосовуються для того, щоб уникнути ситуації, коли поверх напою накладається багато льоду (оскільки час дозування льоду більше часу дозування рідини). При великій кількості льоду поверх напою складно виконати перемішування відповідним чином. Час затримки зазвичай встановлюється як частка тимчасового інтервалу дозування з типовим значенням 50%. На етапі 1418 рідини дозуються шляхом включення обраних насосів після обчислених тимчасових інтервалів затримки протягом вибраних часових інтервалів дозування. На етапі 1424 дозування завершується, і релейний контролер 435 передає повідомлення про завершення дозування контролер 412 користувальницького інтерфейсу через P-шину 407.

Посилаючись на Фиг.71, програма 484 перемішування зберігається в пам'яті 482 і виконується процесором 476 контролера 206 (Фиг.44) перемішування на етапах 1320 і 1326 головної програми 470 Фиг.47. На пов�ржит розмір склянки, положення перемішування, початкову швидкість леза, швидкість леза в кожному положенні перемішування, час перемішування для кожного положення перемішування і скорочену швидкість леза. На етапі 1428 програма 484 перемішування визначає, чи закрита дверцята 235. Це виконується шляхом перевірки статусу датчика 409 дверцята відповідного модуля 303 перемішування/змішування/очищення. Якщо згідно з цим статусом дверцята відкрита або вгорі, то програма 484 перемішування очікує реєстрування закриття або опускання дверцят 235. Коли дверцята 235 закривається, програма 484 перемішування включає двигун 265 вала, щоб привести в обертання вал 260 і лезо 255 з початковою швидкістю, яка визначається в сценарії.

На етапі 1430 програма 484 перемішування використовує елемент 430 драйвера микрошагового двигуна, щоб надати сигнали збудження для приведення в дію микрошагового двигуна 241a і лінійного повзуна 241, щоб опустити вал 260 і лезо у верхнє положення перемішування в склянці. В цій точці швидкість обертання змінюється з початкової швидкості на швидкість перемішування для верхнього положення перемішування і утримується протягом зумовленого часу відповідно до згаданого сцен� програма 484 перемішування використовується елемент 430 драйвера микрошагового двигуна, щоб надати сигнали збудження для приведення в дію микрошагового двигуна 241a і лінійного повзуна 241, щоб опустити вал 260 і лезо 255 в наступне положення перемішування в склянці (наприклад, поблизу дна склянки). В цій точці на етапі 1431 швидкість обертання змінюється зі швидкості обертання верхнього положення до швидкості обертання нижнього положення. На етапі 1432 швидкість обертання в нижньому положенні утримується протягом зумовленого часу згідно зі сценарієм.

Після завершення перемішування у верхньому положенні перемішування протягом зумовленого часу, програма 484 перемішування використовує елемент 430 драйвера микрошагового двигуна, щоб надати сигнали збудження для приведення в дію микрошагового двигуна 241a і лінійного повзуна 241, щоб підняти вал 260 і лезо 255 в наступне положення перемішування в склянці (наприклад, поблизу середини склянки). В цій точці швидкість обертання змінюється зі швидкості перемішування нижнього положення до швидкості перемішування для середнього положення перемішування. На етапі 1432 швидкість обертання в середньому положенні утримується протягом зумовленого часу згідно зі сценарієм.

Після завершення пер�я на етапі 1435 використовує елемент 430 драйвера микрошагового двигуна, щоб надати сигнали збудження для приведення в дію микрошагового двигуна 241a і лінійного повзуна 241, щоб підняти вал 260 і лезо 255 на верх склянки і утримувати швидкість валу. На етапі 1436 швидкість валу скорочується відповідно до сценарію. На етапі 1437 програма 484 перемішування використовує елемент 430 микрошагового двигуна, щоб надати сигнали збудження для приведення в дію микрошагового двигуна 241a і лінійного повзуна 241, щоб підняти вал 260 і лезо у вихідне положення і вимкнути двигун 265 для зупинки обертання вала 260 і леза 255. На етапі 1438 програма 484 перемішування визначає, чи відкрита дверцята 235, шляхом перевірки статусу датчика 409 дверцята відповідного модуля 303 перемішування/змішування/очищення. Якщо згідно з цим статусом дверцята закриті або внизу, то програма 484 перемішування очікує реєстрування відкриття або підняття дверцята 235. Коли це відбувається, програма 484 перемішування на етапі 1439 чекає наступної інструкції або сценарію з контролера 412 користувальницького інтерфейсу.

Посилаючись на Фиг.72, програма 486 очищення зберігається в пам'яті 482 і виконується процесором 476 контролера 206 блендера (Фиг.44) на етапі 1342 головної програми 470 пистки. Цей сценарій містить швидкість валу і зумовлене вертикальне положення. На етапі 1442 програма 486 очищення визначає, чи закрита дверцята 235. Це виконується шляхом перевірки статусу датчика 409 дверцята відповідного модуля 303 перемішування/змішування/очищення. Якщо згідно з цим статусом дверцята відкрита або вгорі, то програма 484 перемішування очікує реєстрування закриття або опускання дверцят 235. Коли дверцята 235 закривається, програма 486 перемішування включає двигун 265 вала, щоб привести в обертання вал 260 і лезо 255 зі швидкістю, визначеною в сценарії. На етапі 1444 програма 486 перемішування включає розпилення води шляхом включення соленоїда 280 води, щоб подати воду у тримач 270, який розбризкує воду через отвори 272 або патрубок 286 (див. Фиг.31 і 35) у внутрішній об'єм 230 модуля 303 перемішування/змішування/очищення. На етапі 1445 програма 486 перемішування переміщує обертовий вал 260 і лезо 255 вниз у внутрішньому обсязі 230, внаслідок чого вода розбризкується і обмиває широку область стінки і дверцята внутрішнього об'єму 230. Коли вал 260 і лезо 255 досягає зумовленого вертикального положення у внутрішньому обсязі 230, програма 486 очищення на етапі 1446 дух також посилює розбризкування води, а також видуває зайву воду з внутрішніх порожнин в деталях валу. Додаткова перевага полягає в тому, що повітря підсилює відведення води і скорочує ризик засмічення.

На етапі 1447 програма 485 вичікує одну секунду і, далі, на етапі 1448 пересуває вал 260 і лезо 255 вгору на певну відстань (наприклад, приблизно на один дюйм). На етапі 1449 соленоїд 220a повітря приводиться в дію, щоб вимкнути повітряний потік. На етапі 1450 вал 260 і лезо 255 повертаються у вихідне положення. На етапі 1451 програма 486 очищення закінчується і передає повідомлення про завершення очищення контролер 412 користувальницького інтерфейсу через P-шину 407.

Далі слідує опис пристрою створення рецепту згідно з цим винаходу, яке призначене для створення рецептів для блоку 100 напою, показаного на Фиг.36, в якому контролер 400 містить контролер 412 користувальницького інтерфейсу, релейний контролер 435 і, щонайменше, один контролер 206 блендера для правого модуля 303 перемішування/змішування/очищення і лівого модуля 303 перемішування/змішування/очищення. У варіанті здійснення за Фиг.43, процесор 460 контролера 412 інтерфейсу виконує програму 475 рецепта. Посилаючись н�зователь вибирає вкладку 1632 рецептів, яка являє вікно 1634, що ілюструє безліч іконок доступних рецептів. Користувач натискає кнопку 1636 Додати Новий Рецепт, в результаті чого програма 475 рецепта (Фиг.51) переходить до етапу 1604, щоб представити на дисплеї 502 екран 1638 (Фиг.53), щоб користувач вибрав одне або більше смакових речовин для нового рецепта.

Екран 1638 включає в себе кнопку 1639 Смакові Речовини, кнопку 1641 Добавки і кнопку 1643 Склянки. Вікно 1640 смакових речовин, вікно 1642 добавок і вікно 1644 склянок відображаються поруч із кнопкою 1639 Смакові Речовини, кнопкою 1641 Добавки і кнопкою 1643 Склянки, відповідно. Для вибору смакових речовин користувач активує кнопку 1639 Смакові Речовини. Програма 475 відгукується шляхом відображення вікна 1646 Редагування Смакових Речовин. Вікно 1646 Редагування Смакових Речовин включає в себе вікно 1648, яке включає в себе список смакових речовин, що ідентифікуються іконками. Користувач вибирає один або більше смакових речовин з цього списку шляхом приведення в дію клавішної панелі 504 або іншого пристрою введення. У цьому прикладі користувач вибирає значок персика і іконку полуниці.

Далі, програма 475 рецепта переходить до етапу 1606, щоб представити на �і для обраних смакових речовин персика і полуниці відображаються у вікні 1640 смакових речовин. Для вибору добавок користувач активує кнопку 1641 Добавки. Програма 475 відгукується шляхом відображення вікна 1652 Редагування Добавок. Вікно 1652 Редагування Добавок включає в себе вікно 1654, яке включає в себе список добавок, ідентифікованих іконками. Користувач вибирає одну або більше добавок з цього списку шляхом приведення в дію клавішної панелі 504 або іншого пристрою введення. У цьому прикладі користувач вибирає значок бананового пюре (не показана у вікні 1654).

Далі, програма 475 рецепта переходить до етапу 1608, щоб представити на дисплеї 502 екран 1656, проілюстрований на Фиг.55, щоб користувач вибрав розмір склянки. Іконка для обраної добавки бананового пюре відображається у вікні 1642. Для вибору склянок користувач активує кнопку 1644 Склянки. Програма 475 відгукується шляхом відображення вікна 1658 Редагування Склянок. Вікно 1658 Редагування Склянок включає в себе вікно 1660, яке включає в себе список розмірів склянки, показаних як маленький, середній і великий. Користувач вибирає один розмір склянки з цього списку шляхом приведення в дію клавішної панелі 504 або іншого пристрою введення. У цьому прикладі користувач вибирає середній розмі�редставляет екран 1662 вибору іконки рецепта, показаний на Фиг.56. В даному випадку у вікні 1644 вже відображається вибраний середній розмір склянки. Щоб вибрати іконки для цього нового рецепту користувач активує кнопку 1664 Зображення Рецепта. Програма 475 відгукується шляхом відображення вікна 1666 Вибір Іконки. Вікно 1666 Вибір Іконки включає в себе вікно 1668, яке включає в себе безліч іконок. Користувач вибирає одну іконку з вікна 1668 шляхом приведення в дію клавішної панелі 504 або іншого пристрою введення. У цьому прикладі користувач вибирає іконку "Oreo" (не показана у вікні 1668).

Далі, програма 475 рецепта переходить до етапу 1610, щоб представити на дисплеї 502 екран 1670, проілюстрований на Фиг.57, щоб користувач вибрав кількості інгредієнтів і комбінацію змішування. В полі 1672 відображається вибрана іконка "Oreo". У вікні 1644 відображаються іконки для маленького, середнього і великого розмірів склянки. Тобто, новий рецепт "Oreo" може бути сформований для маленького, середнього і великого розмірів склянки. Екран 1670 використовується для виконання вводів, які відносяться до одного з цих розмірів склянок, які користувач вибирає з вікон 1682, 1683, 1684 і 1685. Для цього прикладу користувач вибрав вікно 1682 для малого розміру стакедварительное Перемішування, вікна 1676 Попереднє Змішування і вікна 1677 Покривний Шар. Вибори добавок надаються шляхом вибору стрілок у вікнах 1674, 1675, 1676 та 1678, що призводить до відображення деяких опцій (не показано) для вибору. Іконки для добавок (або наповнювачів) відображаються у вікні 1642 Добавки. Користувач вводить кількість одиниць інгредієнта для кожної обраної добавки у вікна 1679, 1680 і 1681, розташовані під вікном 1674 Попереднє Дозування, вікном 1675 Попереднє Перемішування, вікном 1676 Попереднє Змішування та вікном 1677 Покривний Шар, відповідно. У цьому прикладі користувач ввів значення "1" одиниць в кожне з вікон 1678, 1679, 1680 і 1681.

Користувач вибрав смакова речовина полуниці шляхом активації кнопки 1688 у вікні 1640 смакових речовин. У цьому прикладі користувач ввів значення "1" унцій в кожне з вікон 1690, 1692 і 1694 смакових речовин. Користувач вводить кількість води в унціях у вікні 1696 і кількість льоду в унціях у вікні 1698.

Вікно 1700 профілю перемішування для операцій перемішування модуля 303 перемішування/змішування/очищення включає в себе вікно 1702 швидкості леза, вікно 1704 швидкості леза, вікно 1706 часу перебування на дні склянки, вікно 1708 змішування в середині склянки і вікно 1710 часу пребиваниость леза 50% у вікні 1704 (вказуючи на 50% від максимальної швидкості на дні склянки), час перебування 2 секунди на дні склянки у вікні 1706, відстань 2,5 дюйма (від верху склянки) у вікні 1708 змішування в середині, і час перебування 2 секунди у вікна 1710 перебування в середині.

Вікно 1712 профілю змішування для операцій змішування модуля 303 перемішування/змішування/очищення включає в себе вікно 1714 швидкості леза, вікно 1716 швидкості леза, вікно 1718 часу перебування на дні склянки, вікно 1720 змішування в середині склянки і вікно 1722 часу перебування в середині склянки. Користувач ввів швидкість леза 40% у вікні 1714 (вказуючи на 40% від максимальної швидкості), швидкість леза 100% у вікні 1716 (вказуючи на 100% від максимальної швидкості на дні склянки), час перебування 2 секунди на дні склянки у вікні 1706, відстань 2,5 дюйма (від верху склянки) у вікні 1708, і час перебування 2 секунди в середині склянки у вікні 1710. Користувач може зберегти цей рецепт шляхом активації кнопки 1724 Зберегти Рецепт.

Програма 475 рецепта переходить до етапу 1612 комбінацій змішування і представляє на дисплеї 502 екран 1736, показаний на Фиг.58. На екрані 1730 користувач ввів 2 у вікно 1732, щоб додати ще одну комбінацію змішування. Це дозволяє користувачеві додати другу комбінацію змішування, яка була введена як �відповідно. Екран 1730 також ілюструє кількості для інгредієнтів і добавок для середнього розміру склянки, який був обраний користувачем. Ще один екран (не показаний), ідентичний екранів 1670 і 1730, використовується для вводів для склянки великого розміру.

Програма 475 рецепта переходить до етапу 1614 і представляє на дисплеї 502 екран 1736, показаний на Фиг.59, щоб зберегти рецепт після завершення шляхом активації кнопки 1724 Зберегти Рецепт.Экран 1736 також включає в себе вікно 1738 комбінації змішування, в якому перераховані дві вибрані комбінації змішування.

Далі, програма 475 рецепта переходить до етапу 1616 і представляє на дисплеї 502 екран 1740, показаний на Фиг.60, щоб додати нову підкатегорію до рецептами. Користувач вибирає вкладку 1742 Підкатегорії, яка відображає безліч підкатегорій у вікні 1744. Користувач вибирає кнопку 1746 Додати Нову Категорію. Програма 475 рецепта відгукується шляхом переходу до етапу 1618 і представляє екран 1750, показаний на Фиг.61. Екран 1750 включає в себе вікно 1752 Редагування Підкатегорії, яке включає в себе вікно 1754 Імені Категорії, в якому користувач ввів ім'я "КАТЕГОРІЯ 1" і вікно 1756, в якому було введено ім'я "нова". Після завершення пользователа переходить до етапу 1620 і представляє на дисплеї 502 екран 1770, показаний на Фиг.62, для додавання рецепта в підкатегорію. Екран 1770 включає в себе список 1772 рецептів та список 1774 підкатегорій. Користувач вибирає новий рецепт зі списку 1772 рецептів і додає його в список 1774 підкатегорій. Далі, користувач активує кнопку 1776 Закрити.

Далі, програма 475 рецепта переходить до етапу 1622 і представляє на дисплеї 502 екран 1780, показаний на Фиг.63, щоб додати нову підкатегорію в суперкатегорию. Екран 1780 включає в себе вкладку 1782 суперкатегории. Коли користувач вибирає вкладку 1782, на екрані 1780 представляються список 1784 підкатегорій і список 1786 суперкатегорий. Користувач вибирає Категорію 1 зі списку 1784 підкатегорій і додає його в список 1786 суперкатегорий. Далі, користувач активує кнопку 1776 Закрити.

У цьому прикладі здійснення програма 475 рецепта зберігає рецепти в пам'яті 466 та/або зовнішньої пам'яті 474 контролера 412 користувальницького інтерфейсу. Зовнішня пам'ять 474 може бути видалена і встановлена в іншу інтегровану систему перемішування напою. Ще В одному варіанті здійснення програма 475 рецепта виконується на персональному комп'ютері 497 (Фиг.37), щоб створювати рецепти, які зберігаються на зовнішній пам'яті 498 �про інтерфейсу (Фиг.38) або пристрою 408 пристрою на місці продажу (Фиг.37) для використання у виготовленні напоїв. Ще В одному варіанті здійснення зовнішній комп'ютер 498 виконує програму 475 рецепта в діалоговому режимі за допомогою пристрою користувальницького інтерфейсу через мережу (наприклад, мережа Інтернет).

Було виявлено, що блок 100 дозволяє операторам здійснювати і дозувати однорідні фруктові коктейлі менш ніж за 40 секунд. Переважно, блок 100 генерує лід допомогою повністю інтегрованого модуля 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією. Модуль 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією може, наприклад, містити систему зберігання льоду об'ємом 20 фунтів, яка здатна створювати додаткові 10 фунтів льоду щогодини, з загальної піковою продуктивністю 270 фунтів в день. Наявність вбудованої системи формування льоду усуває ризик отримання травм через ковзань і падінь, і також скорочує вірогідність бактеріального зараження з-за неправильного поводження. У додавання, лід, який використовується в цій машині, являє собою гранульований лід, який легше розламувати і перемішувати до консистенції коктейлю. Все перераховане забезпечує можливість отримання чудово перемішаного напою, наприклад, фруктового коктейлю, який підходить мадському склянці, що дозволяє надавати споживачеві весь напій, і, відповідно, підвищує загальний вихід продукту. Перемішування кожного напою в окремому склянці підвищує рівень управління смаком і скорочує алергічні проблеми, зумовлені перехресним забрудненням. Блок 100 може, наприклад, одноманітно надавати двадцять напоїв об'ємом 16 унцій кожну годину, і при піковому навантаженні - сорок чотири напою об'ємом 16 унцій протягом одногодинних піків. Також має місце економія фінансів, завдяки усуненню невеликих виробів та/або чаші для блендера, які купувалися і зберігалися власниками ресторанів в минулому.

Переважно, блок 242 валу піддається процесу ополіскування і/або дезінфекції після кожного використання, щоб запобігти поширенню смаку і усунути необхідність ручного миття. У додавання, наприклад, два модуля 303 перемішування/змішування/очищення входять до складу блоку 100, щоб забезпечити можливість створення другого напою в процесі змішування першого, в результаті чого підвищується вихід напою, і, відповідно, підвищується загальна ефективність роботи. Для цього в блоці 100 може використовуватися гранульований лід. Гранульований л�енним шнеком, який безперервно шкребе замораживаемую поверхню. Цей лід в пластівцях переміщується вгору морозильного барабана за допомогою шнека, де він екструдується в гранулу льоду. Виходить у результаті більш дрібний лід істотно скорочує обсяг перемішування, необхідного для створення напою. У додавання, завдяки використанню більш дрібного гранульованого льоду скорочується шум, створюваний у процесі перемішування. Це має особливе значення, коли обладнання встановлено поблизу прилавка або вікна обслуговування автомобілістів.

Чаші для блендера в існуючих автоматах для виготовлення фруктових коктейлів влаштовані так, щоб повністю змішувати напій і перемелювати лід до розміру, який відповідає смаковим параметрами клієнта. Коли змішування виконується в склянці, немає будь-якої геометричної форми для полегшення змішування і перемелювання льоду. Для досягнення відповідної консистенції напою лінійний повзун 241 переміщує лезо 255 блендера вгору і вниз в склянці 15. Цей процес імітує рухи, які виконуються при змішуванні ручним міксером. Лезо 255 блендера опускається в напій (приблизно на 25%), і в цій точці включається лезо 255 блендерэтого процесу перемелюється велика частина льоду, але на цій стадії напій ще не готовий. Далі, вал піднімається і опускається згідно з профілем, створеного для конкретного напою з урахуванням в'язкості рідин, відношення кількості льоду до рідини і розміру склянки.

Авторами цього винаходу було виявлено, що обмеження розміру (площі основи) можуть бути задоволені за допомогою конфігурації компонентів блоку 100. Хоча традиційний автомат створює напої в чаші для блендера, змішуючи більше ніж одне смакове речовина, блок 100 дозує і змішує кожен напій в порційному склянці, і він може мати два вала, щоб підтримувати високу продуктивність і короткий час виготовлення. Блок 100 може задовольняти вимогам за розміром завдяки вертикальному розміщення компонентів.

Блок 100 може підтримувати точність міксера 245, використовуваного для створення напою з відповідною консистенцією, за допомогою крокових двигунів 241a, керуючих лінійними повзунами 241. Крокові двигуни 241a забезпечують можливість створення різних профілів перемішування для різних типів напоїв (напоїв на кавовій основі, на фруктовій основі, на основі фруктів і йогурту). Обчислення кількості кроків, які виконує шагоодуль 300 ледогенератора, зберігання льоду і управління порцією підтримує точність дозування льоду. Дозований лід поділяється на порційні чашки. Коли розмір напою змінюється кількість окремих порціонних чашок, які подають лід у напій, збільшується або зменшується відповідним чином. Для того щоб виміряти кількість дозувань льоду, використовуються мікроперемикачі (розташовані на зовнішній стороні бункера льоду), щоб підрахувати кількість чашок. Даний спосіб забезпечує рівномірне дозування льоду незалежно від рівня льоду в бункері.

Чаші для блендера, які використовуються в даний час, виготовлені з жорсткого пластика, і вони стійкі до сил, що застосовуються для дроблення льоду до прийнятної консистенції для фруктового коктейлю. Перемелювання льоду у формі кубиків, які зазвичай використовуються в ресторанах швидкого обслуговування, створить занадто велике напруження для блендера автомата і склянки споживача.

Визначення, акроніми та скорочення можуть включати в себе:

Визначення скорочень

UIC - Контролер Інтерфейсу

SRB - Системна Релейний Плата

P-шина - Периферійна Шина

C-шина - Шина Зв'язку

CCA - Блок Друкованої Плати

SFR - Сі�ет представляти собою "Систему виготовлення фруктового коктейлю", яка містить інтегрований блок дозування інгредієнта, до 4 змішують блоків (нормальної конфігурації їх 2), і панель керування для роботи користувача. Як показано на Фиг.38, ця система складається з Інтелектуального Релейного CCA, двох CCA міксера (нормальна конфігурація), опціональною плати зв'язку для зовнішніх зв'язків та плати управління користувальницького інтерфейсу. Всі плати підсистем здійснюють зв'язок один з одним за допомогою протоколу MODBUS і фізичної лінії RS-485. Інтелектуальний Релейний ССА відповідає за управління дозуванням, контроль і безпека системи ледогенератора, і блок/підсистему додавання смакової речовини. Крім того, Інтелектуальний Релейний CCA забезпечує харчування і Modbus-концентратор для електронних компонентів управління Системи Фруктового Коктейлю.

CCA Контролера Блендера відповідає за управління позицією, швидкістю, очищенням і безпекою блоку/підсистеми блендера, такого як модуль 303 блендера/міксера/очищення. Він керує лезом блендера, насосами води і повітря, і реєструє присутність склянки і стан перемикача дверцята. Плата контролера інтерфейсу складається з монохромного рідкокристалічного диспого варіанту здійснення сконфігуровані для профілів змішування і конкретних виборів рідини (x показаних 254). Система автоматично переходить в меню завантаження конфігурації, якщо воно знаходиться в режимі очікування, і при цьому вставляється SD-карта. Інтерфейс повинен мати можливість вибору відображення температури в градусах Фаренгейта/Цельсія в режимі налаштування. Інтерфейс повинен мати можливість вибору відображення температури в градусах Фаренгейта/Цельсія в режимі налаштування. Максимальна кількість смакових речовин на одне приготування повинно дорівнювати трьом, а мінімальна кількість смакових речовин на одне приготування має бути одно одному, якщо не дозується тільки лід. Статус вибору смакової речовини повинен перемикатися шляхом натисканням кнопки, яка відповідає даному смакової речовини.

При досягненні максимальної Кількості Смакових Речовин на одне Обслуговування система не повинна вибирати якісь додаткові смакові речовини; невибрані смакові речовини стають заблокованими. Користувач повинен мати можливість зміни вибору(ів) смакових речовин шляхом натискання клавіші СКАСУВАННЯ та вибору бажаного смакової речовини(речовин).

Користувач повинен мати можливість вибору смакової речовини шляхом скасування рантслеживать цикли використання смакових речовин і надавати користувачеві індикацію про низькому рівні кожного смакової речовини для раннього попередження про вичерпанні смакової речовини.

Добавки включають в себе свіжі фрукти і йогурт. Автоматично дозується тільки йогурт; свіжі фрукти повинні додаватися вручну. Вибори свіжих фруктів використовуються для обчислення відповідних кількостей. Фрукт розміщується в склянці до дозування льоду і смакових речовин. Максимальна кількість обираних добавок повинно бути дорівнює 3, а мінімальна кількість обраних добавок повинне бути дорівнює 0.

Фруктові смакові речовини і йогурт повинні зберігатися в охолоджуваному підставі, влаштований так, щоб підтримувати температуру продукту в діапазоні від 34(Фаренгейта до 38(Фаренгейта. Основа має бути влаштовано так, щоб вміщати до 9 смакових речовин. Структура цього підстави буде такий, щоб смакові речовини зберігалися в упаковці типу "пакет в коробці". Підстава буде вміщати насоси смакової речовини (до 9) і всі відповідні трубки, а також електромагнітні перемикачі повітря. Основа має бути влаштовано так, щоб всмоктувати і випускати повітря конденсатора спереду блоку. Ця підстава може бути встановлено на ролики, щоб забезпечити доступ до задньої частини для очищення. Підстава буде задовольняти вимогам Національного Фонду Санітарної Захисту (NSF) і Лаборатласть дозування. Підстава буде забезпечувати спосіб доставки та повернення повітря в секцію дозатора, щоб підтримувати температуру продукту в дозуючому патрубку (згідно NSF). Охолоджувальна система підстави вимагає живлення 120 В змінного струму з опцією живлення 220 В/50 Гц (Європейські стандарти).

Автомат для виготовлення фруктового коктейлю повинен мати вбудовані механізми зберігання 9 кг льоду на додаток до можливості виготовлення льоду. Льодогенератор повинен бути сконструйований так, щоб працювати на харчування 120 60 Гц ±10%. Льодогенератор повинен мати опцію роботи на харчуванні 220 В 50 Гц ±10%.

Лід зазвичай дозується протягом процесу виготовлення фруктового коктейлю, але лід також може дозувати ексклюзивно. Система повинна забезпечувати можливість дозування льоду ексклюзивним чином (тобто, без смакових речовин і води). Лід повинен бути дозований в обсязі порції, що забезпечує можливість масштабування для різних розмірів склянок. При виборі клавіші Тільки Лід, система повинна перейти до вибору розміру склянки. Клавіша Тільки Лід має бути доступна тільки тоді, коли не обрані будь-які смакові речовини. При виборі смакової речовини кнопка Тільки Лід має бути деактивовано�ра.

Система може надавати можливість вибору одного розміру склянки з наступних: маленький, середній, великий і дуже великий, з опцією додаткових розмірів склянки, які визначаються споживачем. У блоці будуть створені умови для зберігання склянок. Вибір розміру склянки може ініціювати процес дозування. Повинно бути передбачено до п'яти конфігурованих розмірів склянок з конфігуруються обсягами. Стакан повинен встановлюватися під дозуючим патрубком до вибору напою (в інтерфейсі немає можливості виведення такого запиту).

В процесі дозування розмір склянки повинен використовуватися як масштабний коефіцієнт для обчислення кількостей інгредієнтів: води, льоду і вибраних смакових речовин/добавок. Дозируемие інгредієнти та їх кількості можуть використовуватися для визначення профілю змішування. Фруктові інгредієнти можуть бути доставлені з використанням пневматичних насосів для приправ. Насоси для приправ повинні бути розташовані в охолоджуваному просторі, і вони повинні мати можливість видалення для легкого доступу для обслуговування. Насоси для приправ можуть приводитися в дію за допомогою електромагнітних клапанів, установ�ство смакової речовини. Кількості інгредієнтів, використовуваних для кожного фруктового коктейлю, включаючи всього 9 смакових рідин, воду, лід і до 4 вручну додаються типів добавок, повинні визначатися за допомогою алгоритму дозування.

Процес змішування включає в себе фактичне змішування інгредієнтів в склянці і наступний цикл очищення для забезпечення чистоти лез блендера для наступного циклу змішування. Операція змішування повинна виконуватися асинхронно з операцією дозування. Операція змішування повинна визначатися за допомогою поточного профілю змішування і не повинна займати більше 20 секунд. Операція змішування повинна містити, щонайменше, 2 етапу - змішування і мийка. Міксер повинен бути сконструйований як модуль, який прикріплюється до ледогенератору і охолоджуваного основи. Модуль міксера повинен складатися з валу, леза, лінійного повзуна і утримувача склянки з патрубками води. Для доступу в модуль міксера захисна дверцята повинна бути піднята. Дверцята модуля міксера повинна містити мікроперемикачі/датчики, щоб розпізнавати положення дверцята.

Напій встановлюється в утримувач склянки, і дверцята закриваються. Коли реєструється закриття дверцят, міксер починає �напоєм з зумовленого вихідного положення. Лезо міксера, переважно, має включитися до контакту з інгредієнтами в напої. Далі, вал повинен покроково опуститися в напій на глибину приблизно 75%. Вал повинен знаходитися в цьому положенні протягом 15 секунд. Далі, вал повинен повернутися в початкове положення і продовжити змішування протягом деякого періоду. Після завершення змішування лезо міксера повинно бути вимкнено, і вал повинен повернутися у своє вихідне положення. Далі, дверцята відкриваються, напій дістається і передається споживачеві.

Після останньої послідовності міксера модуль повинен розпочати процес очищення, коли дверцята міксера закривається. Процес очищення повинен початися з опускання вала в порожнину змішування і включення леза валу. Соленоїд води повинен бути включений протягом 3 секунд, щоб розбризкуючи воду промити вал і порожнину. Соленоїд повітря, з'єднаний з лінією подачі води, повинен бути включений, щоб надати потік води високого тиску протягом циклу очищення міксера. Даний модуль може бути влаштований так, щоб працювати з дезінфікуючими агентами, додавання до води. Цей блок повинен мати здатність реєстрування вичерпання дезінфікуючої рідини. Після завершення ц�е 5 секунд.

Профіль змішування визначає етапи, які повинні бути виконані протягом операції змішування. Кожен етап в профілі змішування встановлює швидкість і час обертання вала (наскільки швидко і наскільки довго), а також положення (згодом фіксації в цьому положенні). Для кожного розміру склянки може бути нормальний профіль змішування і профіль змішування з Добавкою. Дані профілі змішування повинні мати можливість конфігурації споживачем.

UIC повинен підтримувати обробку запам'ятовуючих пристроїв USB. UIC повинен мати можливість з'єднання з C-шиною. UIC повинен надавати кнопку перемикання мови одним натисненням. UIC повинен являти собою провідне пристрій P-шини.

Периферійна шина або P-шина повинна з'єднувати Контролер Інтерфейсу з периферійними пристроями системи (Системної Релейного Платою і Платами Управління Міксера) через лінію RS-485. P-шина може використовувати віддалений термінал ModBus.

Слід зазначити, що терміни "перший", "другий", "третій", "верхній", "нижній" і т.п. використовуються тут для модифікування різних елементів. Дані модифікатори не передбачають просторового, послідовного або ієрархічного порядку надано з посиланням на один або більше прикладів здійснення, фахівцям в даній області техніки буде очевидно, що в рамках обсягу даного винаходу можуть бути виконані різні зміни, і елементи можуть бути замінені їх еквівалентами. На додаток, в рамках обсягу даного винаходу можуть бути виконані різні модифікації для адаптації до конкретної ситуації або матеріалу. Отже, даний винахід не обмежується описаними конкретними варіантами здійснення, які розглядаються як бажані, і цей винахід включає в себе всі варіанти здійснення, що входять в обсяг додається формули винаходу.

1. Спосіб роботи комп'ютера (412) в діалоговому режимі з пристроєм (500) користувальницького інтерфейсу для приготування рецепту напій для інтегрованої системи (100) виготовлення напою, яка містить модуль (1100) дозування, який дозує один або більше вибраних інгредієнтів у контейнер (15) напою, і модуль (303) перемішування/змішування, який перемішує і/або змішує інгредієнти в контейнері (15) напою, що містить етап, на якому: виконують на комп'ютері (412) програму (475) для створення рецепту напою, що містить: подання користувачеві дисплеї (502) пристрою (ялина ввів параметри рецепту для рецепта напою; збереження введених параметрів рецепту як рецепту напою в пам'яті (466), пов'язаної з комп'ютером (412), і в подальшому, виконання програми (470), яка відповідає вибору користувача зазначеного збереженого рецепту, щоб приготувати напій, і при цьому вказані параметри рецепта містять профіль перемішування для перемішування великих частинок без зміни гранулярности та/або режим змішування для дроблення великих частинок і перекладу в тонкоподрібнений продукт для модуля (303) перемішування та/або змішування для перемішування і/або змішування інгредієнтів в контейнері (15) напою.

2. Спосіб за п.1, який додатково містить етап, на якому перетворять введені параметри рецепта в виконуваний формат для виконання допомогою одного або більше контролерів (206, 435) інтегрованої системи (100) виготовлення напою, які знаходяться у зв'язку з модулем (1100) дозування та/або модулем (303) перемішування/змішування з інтегрованою очищенням.

3. Спосіб за п.1, в якому введені параметри рецепта додатково містять одне або більше смакових речовин напою, інгредієнтів, льоду, води, домішок і розміру контейнера.

4. Спосіб за п.1, в якому профіль перемішування містить ск�філя перемішування в контейнері (15) напою.

5. Спосіб за п. 4, в якому профіль перемішування додатково містить безліч швидкостей перемішування, рівнів, значень часу переміщення між рівнями і значень часу перебування змішує елемента (255) в контейнері (15) напою.

6. Спосіб за п.1, в якому профіль змішування містить швидкість змішування змішує елемента (255), положення, час переміщення і час перебування змішує елемента (255) в контейнері (15) напою.

7. Спосіб за п.6, в якому профіль змішування містить безліч швидкостей змішування, рівнів, значень часу переміщення між рівнями і значень часу перебування змішує елемента (255) в контейнері (15) напою.

8. Комп'ютер (412), який виконаний з можливістю роботи в діалоговому режимі з пристроєм (500) користувальницького інтерфейсу для приготування рецепту напій для інтегрованої системи (100) виготовлення напою, яка містить модуль (1100) дозування, який виконаний з можливістю дозування одного або більше вибраних інгредієнтів у контейнер (15) напою, і модуль (303) перемішування/змішування, який виконаний з можливістю перемішування та/або змішування інгредієнтів в контейнері (15) напою, причому компьюи, на яких представляють користувачу на дисплеї (502) пристрою (500) користувальницького інтерфейсу одне або більше зображень(1630, 1638, 1650, 1656, 1662, 1670) на екрані, щоб користувач ввів параметри рецепту для рецепта напою; зберігають задані параметри рецепту як рецепт напою в пам'яті (466), пов'язаної з комп'ютером (412), і в подальшому, виконання програми (470), яка відповідає вибору користувача зазначеного збереженого рецепту, щоб приготувати напій, і при цьому параметри рецепта містять профіль перемішування для перемішування великих частинок без зміни гранулярности та/або режим змішування для дроблення великих частинок і перекладу в тонкоподрібнений продукт для модуля (303) перемішування та/або змішування для перемішування і/або змішування інгредієнтів в контейнері (15) напою.

9. Комп'ютер за п.8, в якому комп'ютер (412) обраний із групи, що складається з: контролера (435) користувальницького інтерфейсу інтегрованої системи (100) виготовлення напою, пристрою в місці продажу і комп'ютера, який незалежний від інтегрованої системи виготовлення напою.

10. Комп'ютер за п.8, в якому програма рецепта додатково містить перетворення введених параметрів рецеп�ї системи (100) виготовлення напою, яка знаходиться у зв'язку з модулем (1100) дозування та/або модулем (303) перемішування/змішування.

11. Комп'ютер за п.8, в якому згадані введені параметри рецепта додатково містять одне або більше смакових речовин, інгредієнтів, льоду, води, домішок і розміру контейнера.

12. Комп'ютер за п.8, в якому профіль перемішування містить швидкість перемішування змішує елемента (255), положення, час переміщення і час перебування змішує елемента (255) в контейнері (15) напою.

13. Комп'ютер п.12, в якому профіль перемішування додатково містить безліч швидкостей змішування, рівнів, значень часу переміщення між рівнями і значень часу перебування змішує елемента (255) в контейнері (15) напою.

14. Комп'ютер за п.8, в якому профіль змішування містить швидкість змішування змішує елемента (255), положення, час переміщення і час перебування змішує елемента (255) в контейнері (15) напою.

15. Комп'ютер з п.14, в якому профіль змішування додатково містить безліч швидкостей змішування, рівнів, значень часу переміщення між рівнями і значень часу перебування змішує елемента (255) в контейнері (15) напою�я комп'ютером (412), який виконаний з можливістю роботи в діалоговому режимі з пристроєм (500) користувальницького інтерфейсу для приготування рецепту напій для інтегрованої системи (100) виготовлення напою, яка містить модуль (1100) дозування, який виконаний з можливістю дозування одного або більше вибраних інгредієнтів у контейнер (15) напою, і модуль (303) перемішування/змішування, який виконаний з можливістю перемішування та/або змішування інгредієнтів в контейнері (15) напою, причому запам'ятовуючий засіб містить: інструкції, які при їх виконанні інструктують комп'ютер (412) до створення рецепту напою шляхом представлення користувачу на дисплеї (502) пристрою (500) користувальницького інтерфейсу одного або більше зображень(1630, 1638, 1650, 1656, 1662, 1670) на екрані, щоб користувач ввів параметри рецепту для рецепта напою; і збереження введених параметрів рецепту як рецепту напою в пам'яті (466), пов'язаної з комп'ютером (412), в подальшому, виконання програми (470), яка відповідає вибору користувача зазначеного збереженого рецепту, щоб приготувати напій, і при цьому параметри рецепта містять профіль перемішування для перемішування великих частинок без зміни грану�дуля (303) перемішування та/або змішування для перемішування і/або змішування інгредієнтів в контейнері (15) напою. 

Схожі патенти:

Ізоляція контенту за допомогою процесів в додатку

Винахід відноситься до галузі виконання процесів, які містять в собі контент, отриманий через мережу. Технічним результатом є ізоляція контенту за допомогою процесів в додатку. У варіанті здійснення виконання одного або більше процесів, які містять прийнятий через мережу контент, управляється за допомогою іншого процесу одного додатка, яке включає в себе один або більше процесів. Управління включає в себе завершення одного або більше процесів, коли вони не відповідають. Виконання одного або більше процесів ізольовано від іншого процесу так, що, коли один чи більше процесів не відповідають, інший процес залишається реагує. Потім контент в одному або більше завершених процесів відновлюється. 3 н. і 17 з.п. ф-ли, 5 іл.
Винахід відноситься до автоматизованого визначення мови та (або) кодування текстового документа. Технічним результатом є розширення арсеналу технічних засобів, що дозволяє автоматично визначати мову і (або) кодування тексту за заздалегідь набраної статистикою в будь-яких текстових документах. У способі автоматизованого визначення мови та (або) кодування текстового документа виділяють байтові послідовності і підраховують статистику зустрічальності виділених байтових послідовностей. Потім будують на основі статистики профілі кожної мови та (або) кожної кодування, будують пошуковий автомат для отримання шуканих байтових послідовностей з байтового потоку перевіряється документа і зберігають в пам'яті побудований пошуковий автомат і профілі мов і (або) кодувань. Знаходять байтові послідовності в електронній версії кожного документа перевіряється за допомогою пошукового автомата і підраховують в якості профілю перевіряється документа статистику зустрічальності знайдених байтових послідовностей. Зіставляють підрахований профіль перевіряється документа з профілями мов і (або) кодувань для визначення релевантності мови та (або)

Синхронізація документа за протоколом, не використовує інформацію про стан

Винахід відноситься до засобів синхронізації документів. Технічний результат полягає в зменшенні обсягу змінною інформацією. Приймають першу версію і, щонайменше, одну клітинку, асоційовану з документом, причому, щонайменше, одна клітинка містить ідентифікатор клітинки, а ідентифікатор осередку асоційований з першою версією, що містить, принаймні, один ідентифікатор першої версії, причому кожна з, щонайменше, одного ідентифікатора першої версії представляє стан осередків у момент часу, а область дії задає сукупність комірок і версій, причому область дій включає в себе, щонайменше, один кореневий об'єкт. Приймають оновлення для першого обчислювального пристрою, причому оновлення вказує на ідентифікатор оновленої версії, асоційований з кожною клітинкою, асоційованої з документом. Зберігають першу версію кожної клітинки, коли ідентифікатор першої версії осередку відповідає ідентифікатору оновленої версії клітинки. Генерують нову версію кожної клітинки, причому генерування нової версії включає в себе призначення нової версії ідентифікатора нової версії, коли ідентифікатор першої версії клітинки не соответствуе�ах, і синхронізують документ шляхом заміни осередків на нову версію кожної клітинки. 3 н. і 9 з.п. ф-ли, 6 іл.

Асоціативний ідентифікатор подій технологічний

Винахід відноситься до галузі електронної техніки і може використовуватися для створення систем автоматичного управління технологічними процесами. Досягнутий технічний результат - підвищення показників надійності, довіри і достовірності. Асоціативний ідентифікатор подій, технологічний реалізує схему ідентифікації очікуваних проектних подій/умов системи управління, визначених показаннями первинних датчиків контролю технологічного процесу, і при настанні таких, видає альтернативні проектні дані для прямого управління технологічним процесом без застосування програмних і процесорних ресурсів в асинхронному режимі і в момент надходження даних контролю, при цьому включає в себе багатошарову архітектуру вироби, організуючу безадресне простір пам'яті і забезпечує рівний і асинхронний доступ вхідної інформації до кожного шару, по відношенню до вхідних даними, всі шари являють собою взаємозалежні комірки пам'яті з елементами порівняння даних та процедури контролю записи. 2 з.п. ф-ли, 3 іл.

Система управління, збору й обробки даних з бортовою реєструючої апаратури космічного апарата

Винахід відноситься до галузі дистанційного керування бортовий реєструючої апаратурою (БРА) космічних апаратів (КА). Технічним результатом є підвищення зручності та надійності одночасного підключення до пристрою різної бортовий реєструючої апаратури. Пропонована система управління, збору й обробки даних з БРА КА включає, щонайменше, один блок БРА, пов'язаний, по меншою мірою, двома каналами зв'язку з блоком управління і обробки даних (БУОД), який пов'язаний з бортовою апаратурою КА з, щонайменше, одного каналу зв'язку для подальшого скидання інформації на Землю. БУОД включає: пристрій сполучення, автономне таймерное пристрій, одноплатний комп'ютер, систему примусового охолодження, систему термодатчиків, блок пристрою, блок синхронної передачі даних, блок вторинного живлення і систему трансляції команд і розподілу живлення. 6 з.п. ф-ли, 2 іл.

Пристрій, спосіб і система стохастичного вивчення пласта при операціях нафтопромислових

Група винаходів відноситься до способів виконання нафтопромислових операцій. Етапи способу містять отримання масивів даних про нафтовому родовищі, пов'язаних з нефтепромисловими об'єктами. Формують, яка самоорганізується карту (SOM) за допомогою призначення кожного з безлічі полів даних одному з безлічі карт SOM. Призначають кожен з безлічі нафтопромислових об'єктів одним із багатьох положень SOM, заснованих на заздалегідь визначеному алгоритмі SOM для подання статистичних шаблонів у безлічі масивів даних про нафтовому родовищі. Формують стохастичну базу даних з масивів даних про нафтовому родовищі на основі штучної нейронної мережі для масивів даних про нафтовому родовищі. Здійснюють скринінг масивів даних про нафтовому родовищі для того, щоб ідентифікувати кандидатів з нафтопромислових об'єктів. Причому скринінг, заснований на стохастичної базі даних. Здійснюють детальну оцінку кожного з кандидатів, вибір нафтогазопромислового об'єкта з кандидатів на основі детальної оцінки. Здійснюють нефтепромисловие операції для вибраного нафтогазопромислового об'єкта. Технічним результатом є підвищення точності �

Магістраль розподілу

Винахід відноситься до цифрових мультимедійних даних, а більш конкретно до цифрового розподілу мультимедійних даних. Технічним результатом є забезпечення автоматизації технологічного процесу, який виконує завантаження контенту у цифровому форматі і управляє ним безшовно шляхом доставки клієнту. Спосіб цифрового розподілу медіа-контенту з використанням системи магістралі розподілу містить етапи, на яких здійснюють: прийом запиту на медіа-контент від клієнта, причому запит включає в себе профіль клієнта; виконання інвентаризації та джерела аналізу активів з допомогою ітераційного проходження через профіль клієнта для створення вихідних даних; виконання відображення можливостей, при якому ряд правил забезпечують відображення активів джерела на профіль клієнта; та планування процесу виробництва, що визначає елементи роботи та етапи виконання на основі можливостей, що відображаються у відповідь на запит медіа-контенту від клієнта. 3 н. і 24 з.п. ф-ли, 23 іл.

Спосіб і пристрій оцінки впливу запізнювання введення резерву в бойових діях різнорідних угруповань

Винахід відноситься до цифрових обчислювальних систем для обробки вхідної інформації про характеристики бойових засобів різнорідних угруповань. Запропоновано спосіб і пристрій оцінки впливу запізнювання введення резерву в бойових діях різнорідних угруповань. Коммутіруют інформацію про показники бойових засобів кожної з сторін, запам'ятовують її в першому блоці пам'яті, доповнюють її показниками угруповання з резерву з варійованими часом введення, використовують інформацію про бойові засоби всіх угруповань для попередньої оцінки характеристик їх різнорідність і визначення коефіцієнтів автономного бойового переваги боку А над угрупованнями B1, B2, застосовуючи отриману інформацію, здійснюють вибір стратегії бойових дій, визначають залишки бойових засобів усіх угруповань, запам'ятовують проміжні характеристики угруповань і результати результату бойових дій, запам'ятовують їх у другому блоці пам'яті, зчитують з нього і направляють на входи блоку візуалізації, на якому висвічується інформація про результати бойових дій сторони А: перемога, поразка, паритет, залишок бойових засобів в угрупованнях: вид стратегії, запізнення введення резерву, вид різнорідності,а ефективність і результативність дій з різнорідними угрупованнями, оперативність планування вибору оптимальної стратегії цілерозподілу. 2 н.п. ф-ли, 5 іл., 5 табл.

Пристрої та способи для використання у створенні аудиосцени

Пропонований винахід відноситься до області передачі иммерсивного аудіосигналу в середовищі рівноправних вузлів. Воно спрямоване на вирішення такого завдання, як створення голосів, які здаються реально виходять від аватарів у віртуальному просторі. Запропонований спосіб створення аудиосцени для аватара у віртуальному середовищі включає в себе наступні етапи: створюють структуру ланок у віртуальному середовищі між безліччю аватарів; відтворюють аудиосцену для кожного аватара на підставі його зв'язку з іншими пов'язаними ланками аватарами; при цьому створена структура ланок виконана з можливістю діяти для визначення кута для відтворення аудиосцени та/або коефіцієнта загасання для застосування до аудиопотокам на вхідних ланках, причому кут для відтворення аудиосцени відповідає кутах ланок між згаданим кожним аватаром та іншими пов'язаними ланками аватарами, структура ланок містить мінімальну сполучна дерево, при цьому вводять контуру мінімальне сполучне дерево так, щоб мінімальна довжина контурів була менше, ніж визначене значення, щоб запобігти відлуння в аудиосценах відтворення. 3 н. і 9 з.п. ф-ли, 3 табл., 6 іл.

Спосіб і пристрій вибору кращого засоби захисту інформації

Винахід відноситься до цифрової обчислювальної техніки, а саме до цифровим обчислювальним системам для визначення якості порівнюваних складних систем, засобів, виробів. Технічний результат полягає в підвищенні захищеності пристроїв. Коммутіруют інформацію про одиничні показники порівнюваних коштів, записують її в перший блок пам'яті, пересилають її в блок формування еталонів гіршого і кращої якості, утворюють відповідно початок і кінець прямої, що визначає шкалу оцінки якості, проводять площині перпендикулярно до цієї прямої через точки порівнюваних коштів в просторі одиничних показників, знаходять параметри точок перетину зі шкалою оцінки, значення яких і утворюють комплексні показники якості порівнюваних коштів, максимальна величина одного з них відповідає кращого засобу. 2 н.п. ф-ли, 2 іл.

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів, згідно якому беруть багатопотокову розливну систему, придатну для виготовлення набору продуктів. Відповідно до запропонованого способу додатково приймають замовлення на індивідуалізований продукт з набору продуктів. В замовленні вказано щонайменше одна характеристика індивідуалізованого продукту. Щонайменше одна характеристика містить принаймні одне з наступного: склад продукту, добавка для продукту, розмір упаковки, форма упаковки або зміст маркування. Відповідно до запропонованого способу додатково інструктують багатопотокову розливну систему для виготовлення індивідуалізованого продукту. Багатопотокова разливочні система володіє високою гігієнічністю, оскільки виготовляє індивідуалізований продукт без виконання операції для зменшення забруднення індивідуалізованого продукту інгредієнтами попереднього виготовленого продукту. 14 з.п. ф-ли, 30 іл.

Система і спосіб програмування варіантів дозування разливочном пристрої для приготування продуктів

Спосіб розливу деякої кількості обраного питного продукту з дозуванням містить асоціювання з апаратом для розливу інгредієнтів продукту для приготування вибраних продуктів, прийом вхідних даних, що містять одну або більше переваг, асоційованих з дозуванням, прийом команди на розлив обраного продукту, доступ до збереженої інформації, асоційованої з обраним продуктом, визначення кількості обраного продукту для розливу щонайменше частково на основі щонайменше частини одного або більше переваг і щонайменше частини інформації, доступ до якої зроблений. Потім розлив певної кількості обраного продукту у відповідь на прийняту команду. Розливний апарат містить матрицю для інгредієнтів для продуктів, запам'ятовуючий пристрій з можливістю зберігання інформації, асоційованої щонайменше з одним з вибраних продуктів, пристрій для введення даних, виконане з можливістю прийому одного або більше переваг, асоційованих з варіантами дозування, і контролер, виконаний з можливістю виконання набору команд. При цьому набір команд виконаний з можливістю прийому одного або більше переваг від устроного варіанти дозування принаймні для одного з вибраних продуктів щонайменше частково на основі частини переваг і щонайменше частини доступної інформації. Група винаходів забезпечує збільшення варіантів виготовлення напоїв та варіантів вибору ємностей за розміром, скорочення часу на розлив. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 12 іл.

Система і спосіб, що забезпечують реконфігурацію динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів

Винахід відноситься до системи і способу здійснення реконфігурації динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів

Вдосконалений автомат для продажу напоїв

Винахід відноситься до автоматів для продажу напоїв

Пристрій для видачі напою з повітряним впускним отвором і способом управління ним

Винахід відноситься до харчової промисловості і призначене для приготування харчового продукту, наприклад супів і напоїв, шляхом змішування рідини з розчинником

Диспенсер для гарячої і холодної води

Винахід відноситься до апаратів для забезпечення холодною і гарячою водою. Диспенсер гарячої та холодної води, що включає в себе засоби охолодження і засоби нагрівання для охолодження та нагрівання води, що містить живить трубу, що має тракт потоку, утворюваний у ній для забезпечення потоку води, і пару опорних ребер, сформованих в поздовжньому напрямку живильної труби у вигляді виступів на її зовнішній поверхні. При цьому він містить опорну канавку, сформовану між опорних ребер, температурний датчик, встановлений на опорних ребрах, і теплорегулюючі трубку, розташовану всередині або зовні живильної труби у подовжньому напрямку живильної труби, що містить простір для приймання в ній засобів охолодження або нагрівання для охолодження або нагрівання води, що тече через живлячу трубу, за допомогою засобів охолодження або нагрівання. Захисний ділянка розташована зовні живильної труби і терморегулюючий трубки і містить фрагменти теплопередачі. Винахід дозволяє підвищити охолоджуючу активність або нагревающую ефективність, збільшуючи до максимуму контактну площа і мінімізуючи кількість води, призначеної для нагрівання на одиницю
Up!