Спосіб створення індивідуалізованих продуктів

 

Область техніки, до якої належить винахід

Даний винахід загалом відноситься до способів створення індивідуалізованих напоїв, і більш конкретно ставиться до способів створення напоїв, які виготовляються з використанням многопоточной розливної системи.

Рівень техніки

Вибір споживача продуктів обмежений продуктами, які перебувають на полиці в магазині або торговому автоматі. По суті споживач часто змушений погоджуватись на другий або третій запропонований варіант, замість того, щоб отримати саме той продукт, який йому подобається найбільше. Така ситуація призводить до того, споживач щонайменше незадоволений і навіть розчарований тим, що не може отримати продукт, який хоче.

Оскільки кількість і види різних продаваних продуктів, наприклад кількість видів різних напоїв, швидко збільшується, споживчі переваги щодо різноманітності і легкої доступності також продовжують рости. Це зростання різноманітності і доступності призводить до все більшого розчарування споживачів, оскільки підтримка запасів кожного типу та вигляд продуктів стає більш складною і важкою. Наприклад, щодо напоїв, ма�етног типу. Наприклад, напій типу коли може мати розширення асортименту та похідні, які включають відповідний напій ванільною коли, напій вишневої коли, напій лимонної коли, напій дієтичної коли і напій бескалорийной підсолоджений коли. Часто із-за обмеження поличкових площ в магазинах і ємності торговельного автомата, споживач повинен обходитися без улюбленого напою, а замість нього пити що є або не пити взагалі.

Що стосується виробничих перспектив, спроби виробляти все збільшується кількість видів продуктів, розширеного асортименту і похідних продуктів стикаються з власними проблемами. Модернізація потокової лінії для виготовлення одного продукту, виробленого в поточний момент, є трудомісткою. Виробник може зосередитися на продуктах максимального обсягу для скорочення кількості повторних модернізацій потокової лінії для випуску нового продукту. Внаслідок цього споживач має звужений вибір в магазині і в торгових автоматах, оскільки виробник не може здійснювати менш об'ємні продукти в достатніх кількостях.

Неможливість впливу споживача на виробника укупі з нездатністю виго упущену вигоду і незадоволеність споживача.

Тоді як споживачі (люди, які споживають продукти) хочуть мати більший вибір, замовники (люди, які продають продукти), також хочуть мати можливість диференціювати свої магазини і пропонувати індивідуалізовані продукти. В цьому відношенні, замовник, який володіє спеціалізованим магазином, знає, який саме продукт хочуть його покупці, але не впевнені в тому, що виробник зможе виготовити будь-яку кількість таких продуктів. Наприклад, власник спортивно-оздоровчого центру усвідомлює, що індивідуалізований спортивний напій представляє собою саме те, що його споживачі захочуть і куплять, але власник центру не має можливості скласти такий напій.

Що стосується навчальних закладів, вечірок, прийомів, благодійних акцій, організацій та інших груп та заходів, як замовники, так і споживачі могли б отримати обопільні переваги можливості диференціювати себе в залежності від індивідуалізованих продуктів. Така диференціація може бути заснована наприклад на індивідуальному складі продукту, кольорах продукту і індивідуальній упаковці. Така диференціація може забезпечити як споживачам, так і замовникам можли�я в ділових можливості новими способами. Однак, в даний час як споживачі, так і замовники позбавлені можливості управління серійної індивідуалізацією продуктів і дистанційного впливу на виробничі процеси, що перешкоджає здійсненню всіх цих нових бізнес-моделей і ділових можливостей. В силу цих та інших причин існує необхідність у способах створення індивідуалізованих продуктів і зокрема напоїв.

Розкриття винаходу

Спосіб створення індивідуалізованих продуктів, зокрема напоїв включає створення многопоточной розливної системи, яка підходить для виготовлення набору напоїв. Спосіб також включає прийом замовлення на індивідуалізований напій з набору напоїв. В замовленні вказано щонайменше одна характеристика індивідуалізованого напою. Щонайменше одна характеристика містить принаймні одне з наступного: склад напою, добавка в напій, розмір упаковки, форма упаковки або зміст маркування. Спосіб додатково включає інструктаж многопоточной розливної системи щодо виготовлення індивідуалізованого напою. Багатопотокова разливочні система виготовляє індивідуалізований напій без виконання ого напою.

Короткий опис креслень

Даний винахід може бути краще зрозуміло з посиланням на супроводжують креслення. Схожі посилальні позиції позначають подібні частини на всіх кресленнях, і компоненти на кресленнях не обов'язково зображені з дотриманням масштабу.

На фіг.1 проілюстрований один приклад схеми інтерактивно ініційованого споживачем виготовлення серійно індивідуалізованого продукту з доставкою додому.

На фіг.1в проілюстрований один приклад схеми інтерактивно ініційованого споживачем виготовлення серійно індивідуалізованого продукту з розподілом на склад та доставкою додому.

На фіг.1с проілюстрований один приклад схеми ініційованого в магазині споживачем виготовлення серійно індивідуалізованого продукту з доставкою додому.

На фиг.1D проілюстрований один приклад схеми виготовлення серійно індивідуалізованого продукту з комбінованим стимулюванням збуту.

На фиг.1Е проілюстрований один приклад схеми виготовлення серійно індивідуалізованого продукту з доставкою точно в строк.

На фиг.1F проілюстрований один приклад схеми замовлення серійно індивідуалізованого продукту, ініційованого споживачем з товару з використанням серійно індивідуалізованого виготовленого продукту.

На фиг.1Н проілюстрований один приклад ініційованої споживачем серійної індивідуалізації продукту торгової машиною.

На фиг.1І проілюстрований один приклад благодійної акції ініційованої організацією, причому організація визначає серійно індивідуалізовані продукти і низка ініційованих споживачем замовлень серійно індивідуалізованого продукту.

На фиг.1J проілюстрований один приклад використання результату заходи під час серійної індивідуалізації продукту.

На фиг.1К проілюстрований один приклад управління кольором продукту під час ініційованої споживачем серійної індивідуалізації продукту.

На фіг.2 проілюстрований один приклад многопоточной розливної системи.

На фіг.2в проілюстрований один приклад використання унікальної ідентифікації продукту для визначення складу серійно індивідуалізованого продукту під час виготовлення.

На фиг.2С проілюстрований один приклад використання споживачем /замовником текстової та/або графічної індикації, застосованої до упаковки з серійно індивідуалізованим продуктом під час виготовлення серійно індивідуалізованого продукту.

На фіг.3 проиллюстрированаказчика.

На фіг.4 проілюстрований один приклад способу надання споживачеві можливості вибору типу та/або виду пакувального матеріалу для використання під час виготовлення серійно індивідуалізованого продукту.

На фіг.5 проілюстрований один приклад способу підготовки замовлення серійно індивідуалізованого продукту при виявленні вантажівки, наближається до заводу.

На фіг.6 проілюстрований один приклад способу використання наданої споживачем /замовником текстової та/або графічної індикації при виконанні замовлення серійно індивідуалізованого продукту.

На фіг.7 проілюстрований один приклад інтерактивного способу розміщення споживачем/замовником замовлення серійно індивідуалізованого продукту з варіантами прийому замовлення і відвантаження або доставки продукту.

На фіг.8 проілюстрований один приклад способу розміщення споживачем замовлення серійно індивідуалізованого продукту для групи, школи, організації та/або іншої події з виготовленням та доставкою продукту споживачеві.

На фіг.9 проілюстрований один приклад динамічного способу нанесення і застосування унікального маркування до серійно индивидуализированному продукту під час иЏх, здоров'я, самопочуття та/або іншої медичної інформації від споживача з подальшим складанням і серійної індивідуалізацією продукту для споживача частково на основі отриманої від споживача інформації.

На фіг.11 проілюстрований один приклад способу надання споживачеві можливості вибору продукту з подальшою серійної індивідуалізацією продукту в розширеному асортименті та/або похідних продуктів частково на основі вибору споживачем продукту.

На фіг.12 проілюстрований один приклад способу маркетингу продуктів з автоматичною ідентифікацією споживачів, серійної індивідуалізацією випущеного нового продукту і доставкою продуктів споживачам.

На фіг.13 проілюстрований один приклад способу надання споживачеві можливості вибору продукту з торговельної машини, серійної індивідуалізації продукту шляхом мікродозування та/або макродозирования з подальшим наданням продукту споживачеві.

На фіг.14 проілюстрований один приклад способу прийому і виконання заохочувального замовлення серійно індивідуалізованого продукту.

На фіг.15 проілюстрований один приклад способу проведення кампанії по благодійного збору срний виготовлений продукт.

На фіг.16 проілюстрований один приклад способу друку інформації про доставку безпосередньо на упаковці серійно індивідуалізованого продукту при підготовці до доставку продукту.

На фиг.17 проілюстрований один приклад способу збору маркетингових даних та/або проведення вивчення ринкової кон'юнктури наданням споживачам/замовникам можливість серійної індивідуалізації продукту.

На фиг.18 проілюстрований один приклад способу індивідуалізації упаковки продукту згідно з результатами події.

Здійснення винаходу

На фіг.1 проілюстрований один приклад інтерактивно ініційованого споживачем виготовлення серійно індивідуалізованого продукту з доставкою додому. У примірному варіанті виконання споживач або замовник 132 можуть розмістити заказ на серійно індивідуалізовані продукти через мережу 104 допомогою обчислювального пристрою 102А, персонального комп'ютера (PC) 102В, пристрої 102С обробки даних та/або за допомогою пристроїв інших типів і видів, способами, які можуть бути необхідними та/або необхідними в конкретному варіанті виконання. В цьому відношенні, споживач/замовник 132 може вибрати продукт, в якому ському�ализированного продукту. Потім замовлення споживача /замовника 132 використовують для конфігурації ділянки 106 виготовлення /розливу многопоточной розливної системи 200 так, що замовлення споживача /замовника 132 виготовляють на розливної лінії. Потім виконане замовлення може бути доставлений споживачу /замовнику 132 або в інше необхідне місце 108. В цілях розкриття ділянку 106 виготовлення /розливу далі згадується як виробник 106, оператор 106 розливної машини або завод.

Продуктивність виробника/оператора 106 зазвичай лежить в межах від десятків до тисяч одиниць в хвилину виготовленої продукції. Можливість серійної індивідуалізації у виробництві такого типу забезпечує можливість замовлення споживачами/замовниками 132 як малого, так і великого кількості продуктів, оскільки багатопотокова разливочні система 200 може бути легко перенастроєна, потокова лінія змінена, відрегульована і очищена перед випуском нового продукту, і також може бути індивідуалізована упаковка продукту.

В цілях розкриття споживач може бути позначений як покупець продукту, а замовник може бути позначений як роздрібний контрагент, який несе відповідальність за продаж продукту. Прикладом замовника яв�н або споживачем, чи замовником. Споживач/замовник 132 також може бути згаданий як споживач 132 або як замовник 132. Додатково, з метою розкриття обчислювальний пристрій 102А, персональний комп'ютер 102В і пристрій 102С обробки даних може бути згадано як пристрій 102 обробки даних. Додатково, пристрій 102С обробки даних може бути електронним секретарем, бездротовим телефоном, кишеньковий PC і/або пристроєм обробки даних інших типів і видів. Додатково, мережа 104 може бути локальною мережею (LAN), глобальної мережі (WAN), кабельною мережею, бездротовою мережею, мережею Інтернет та/або мережами інших типів і видів, які можуть бути необхідні та/або необхідні в конкретному варіанті виконання. Крім того, мережа 104 може згадуватися як глобальна мережа.

В варіантах виконання, замовлення можуть бути прийняті, використані для конфігурації многопоточной розливної системи 200, продукт може бути виготовлений з серійної індивідуалізацією у відповідності з технічними вимогами споживача/замовника 132, і продукти доставлені в місце призначення 108 за вибором.

Наприклад, споживач 132, яким подобається дієтична кола конкретного типу, може замовити різні модифікації продуктанекоторими нутрицевтиків вранці, дієтичну колу з енергетичними добавками і дієтичну колу без кофеїну ввечері. В цьому випадку споживач 132 може розмістити замовлення, який приймається многопоточной розливної системою 200, в якій обробляється серійно індивідуалізований замовлення споживача 132 на виготовлення тижневого, місячного або на інший період часу запасу різних варіантів продукту. Потім продукт доставляють споживачеві 132.

В іншому примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, споживач може мати улюблену команду або може влаштувати вдома спортивну вечірку, таку як перегляд футбольного матчу, і захоче мати кольорові напої, колір яких відповідає кольорам команди. В цьому відношенні, споживач 132 може замовити відповідні нагоди серійно індивідуалізовані напої, як приклад і не як обмеження, з вибором підсумкового кольору напоїв. Замовлення може бути прийнятий многопоточной розливної системою 200, в якій виготовляються серійно індивідуалізовані напої і потім доставляються споживачеві 132. В цілях розкриття продукти далі можуть згадуватися як напої.

В іншому примірному варіанті виконання замовник 132 може захотіти мати запас серійно ін�цепт, який асоціюється з його магазином. Замовник може розмістити серійно індивідуалізований замовлення для випадків спеціально складеного напою.

Замовлення приймається многопоточной розливної системою 200. Напій виготовляється і згодом доставляється замовнику 132, після чого зазначений напій може продаватися в роздрібному магазині власника.

В іншому примірному варіанті виконання споживач/замовник 132 може зробити інтерактивний замовлення на продукти, де чинники здоров'я і гарного самопочуття визначають, які продукти є найбільш придатними, або споживачі/замовники 132 можуть підписатися на заохочувальну акцію, або час від часу приймати спеціальні пропозиції. Додатково, споживачі/замовники 132 можуть підписатися на автоматичний прийом нових продуктів, як тільки вони надходять у продаж, або відкрити рахунок для автоматичного прийому продуктів в спеціальних випадках, таких як ювілеї, дні народження та/або події інших типів і видів. Крім того, споживачі/замовники 132 можуть замовити серійно індивідуалізовані продукти, які спеціально складені для улюблених команд, закритих вечірок, вечорниць на пляжі та/або інших випадків ти�ших типів і видів.

Якщо продукт не доступний в магазинах як стандартний складированний товар, та/або необхідний для спеціального події або заходи, споживач/замовник 132 може замовити цей продукт, який буде виготовлений для споживача/замовника 132 згідно з його технічними вимогами і доставлений до місця 108 призначення за вибором, або сам споживач/замовник 132 може забрати цей продукт.

На фіг.1в проілюстрований один приклад інтерактивно ініційованого споживачем виготовлення серійно індивідуалізованого продукту зі схемою розподілу на склад і наступною доставкою на дім. У примірному варіанті виконання переваги схеми доставки продукту споживачеві /замовнику 132 можуть бути здійснені доставкою серійно індивідуалізованого продукту, виготовленого у відповідності з різними замовленнями споживачів/замовників 132, від виробника/оператора 106 в великий магазин /доставщику/на склад 110. У цьому випадку виробник/оператор 106 може вибрати доставку різних виконаних замовлень у великий магазин /доставщику /на склад 110, таку як службу доставки посилок або інше транспортне підприємство 110. Після чого зазначений транспортний підприємство 110 несе всю отконкретном варіанті виконання. Така обробка даних при необхідності може бути частково здійснено за допомогою мережі 104.

На фіг.1с проілюстрований один приклад схеми ініційованого в магазині споживачем виготовлення серійно індивідуалізованого продукту з доставкою додому. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, якщо споживач 132 знаходиться в магазині і не знаходить потрібного продукту йому типу, може бути розміщений замовлення на виготовлення зазначеного серійно індивідуалізованого продукту з подальшою доставкою на місце 108 призначення за вибором споживача 132. В цьому відношенні, пристрій 102 обробки даних в магазині може забезпечити можливість розміщення споживачем 132 замовлення через мережу 104 з передачею зазначеного замовлення виробника/оператору 106. При прийомі замовлення, виготовлювач/оператор 106 може використовувати багатопотокову розливну систему 200 для виконання замовлення споживача 132 на виготовлення серійно індивідуалізованого продукту. Потім замовлення може бути доставлений споживачеві 132 місце 108 призначення за вибором.

На фиг.1D проілюстрований один приклад схеми виготовлення серійно індивідуалізованого продукту з комбінованим стимулюванням збуту. Приклад�іі /електронної торгової компанії 114. В цьому випадку споживач/замовник 132 може розмістити свої замовлення в торговій компанії 114 безпосередньо та/або за допомогою електронної системи замовлень. Як приклад і не обмеження, мережа 104 та обладнання 112 для обробки даних та/або база 116 даних можуть бути використані для первинного розміщення замовлення. Потім у відповідності з комбінованим стимулюванням збуту замовлення на зазначений продукт торгової компанії /електронної торгової компанії 114 може бути переданий у формі замовлення на серійно індивідуалізований продукт виробника/оператору 106. Для виготовлення зазначеного серійно індивідуалізованого продукту згідно із зазначеним замовленням виготовлювач/оператор 106 може використовувати багатопотокову розливну систему 200. Продукти, зазначені у замовленнях торгової компанії /електронної торгової компанії 114 і в замовленнях на серійно індивідуалізовані продукти потім можуть бути доставлені від виробника/оператора 106 споживача/замовника 132 на місце 108 призначення за вибором.

У примірному варіанті виконання такого замовлення з комбінованим стимулюванням збуту може бути направлений з торгової компанії /електронної торгової компанії 114 виробника/оператору 106 в форанних та/або іншими способами, як може бути необхідним і/або необхідним у конкретному варіанті виконання. В цілях розкриття торгова компанія /електронна торгова компанія 114 далі може бути згадана як бізнес 114 або електронний бізнес 114. Додатково, ресурс 112 обробки даних і база 116 даних можуть бути вебсайтом, інтерактивним бізнесом та/або компаніями інших типів і видів, які приймають і обробляють електронні замовлення та/або здійснюють електронну комерцію.

У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, бізнес 114 може продавати спортивне взуття. Між бізнесом 114 і виготовлювачем /оператором 106 можуть існувати відносини комбінованого стимулювання так, що при кожному замовленні на спортивне взуття споживачеві поставляється підбадьорливий спортивний напій, виготовлений за допомогою многопоточной розливної системи 200. В цьому випадку споживач 132 може замовити взуття в бізнесі 114 особисто або інтерактивним способом. Це замовлення генерує вторинний замовлення у відповідності з угодою між бізнесом 114 і виготовлювачем/оператором 106 про взаємне комбінованому стимулювання. Додатково, споживач 132 може внести зміни в технічні вимоги серійно індиві�осредством многопоточной розливної системи 200 виготовляється виробником /оператором 106 і згодом доставляється замовнику 132 місце 108 призначення за вибором.

У примірному варіанті виконання перше замовлення може бути сформований споживачем /замовником 132 допомогою обчислювального пристрою 102А, персонального комп'ютера (PC) 102B та/або пристрої 102С обробки даних. Перший замовлення може бути прийнятий ресурсом 112 обробки даних. Потім другий замовлення може бути згенерований за допомогою ресурсу 112 обробки даних і прийнятий виготовлювачем /оператором 106. Перший замовлення може бути оброблений бізнесом 114 і доставлений споживачу /замовнику 132. Другий замовлення може бути оброблений виготовлювачем /оператором 106, який використовує багатопотокову розливну систему 200 для виготовлення серійно індивідуалізованого продукту, який вказаний у другому замовленні. Потім серійно індивідуалізований продукт доставляється споживачу /замовнику 132.

На фиг.1Е проілюстрований один приклад схеми виготовлення серійно індивідуалізованого продукту з доставкою точно в строк. У примірному варіанті виконання розвізний вантажівка 136 на підході до виробника /оператору 106 може передати відомості за допомогою мережі 104 з заданим часом прибуття, даними про вантажівці 136 та/або даними інших типів і видів, які можуть знадобитися і чи бути необхідними в конкретному �і використані іншим способом виготовлювачем /оператором 106. У цьому випадку багатопотокова разливочні система 200 може бути налаштована відповідно з отриманими даними, серійно індивідуалізований продукт виготовлений у відповідності із замовленням і занурений у прибулий вантажівка 136. При цьому вантажівка 136 прибуває до виробника /оператору 106 якраз до часу закінчення виготовлення серійно індивідуалізованого продукту у відповідності з прийнятим замовленням, який може бути занурений у вантажівку 136, та вантажівка може бути негайно відправлений у місце призначення. Така обробка даних при необхідності може бути частково здійснено за допомогою мережі 104.

В варіантах виконання вантаж для вантажівки 136 у формі продукту може бути серійно індивідуалізований як раз під час наближення вантажівки 136 до виробника /оператору 106 і негайно занурений у вантажівку при його прибутті. Такий підхід може позбавити від необхідності попереднього виготовлення продуктів, складування запасів для формування такої партії з усього великого складу з матеріалами, і потім неефективним способом вантажити у вантажівку. При експлуатації такий підхід може забезпечити можливість підготовки індивідуально сформованого продукту на основі т�я роздрібні магазини можуть захотіти продавати індивідуально складені напої під своєю власною маркою. У цьому випадку розвізний вантажівка 136 роздрібного магазина може передати дані про передбачуваний час свого прибуття до виробника /оператору 106, індивідуально складені напої можуть бути виготовлені за допомогою многопоточной розливної системи 200, і індивідуально складені напої можуть бути занурені в розвізний вантажівка роздрібного магазину під час його прибуття до виробника /оператору 106.

На фиг.1F проілюстрований один приклад схеми серійно індивідуалізованого замовлення продукту, ініційованого споживачем з лікувального закладу або оздоровчого центру. У примірному варіанті виконання споживач/замовник 132 може ввести дані, які відносяться до медичними показаннями, тренувальні умовами та/або медичні та/або тренувальні дані інших типів і видів. Зазначені дані, надані споживачем /замовником 132, можуть бути обробленими, та можуть бути визначені продукти, які краще всього підходять споживача/замовника 132 з урахуванням умов його гарного самопочуття і здоров'я. У цьому випадку, як приклад і не як обмеження, спортивне спорядження, енергетичні напої, напої для хорошого самопочуття і продукти інших типів і видів, кебителем /замовником 132 даних. Така обробка даних може бути здійснена пристроєм 102 обробки даних, ресурсом 112 обробки даних та/або базою 116 даних. Ці замовлення продукту можуть бути розміщені бізнесом/електронним бізнесом 114, при цьому наступні замовлення серійно індивідуалізованих продуктів можуть бути прийняті виробником /оператором 106. Багатопотокова разливочні система 200 серійно виготовляє індивідуалізовані продукти згідно з отриманим замовленням, які можуть бути доставлені від бізнесу /електронного бізнесу 114 і виробника /оператора 106. Продукт може бути доставлений споживачу/замовнику 132 місце 108 призначення за вибором. Така обробка даних при необхідності може бути частково здійснено за допомогою мережі 104.

У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, споживач 132 може не знати, який напій буде найкращим для нього. В цьому випадку споживач 132 може повідомити інформацію про особисте здоров'я і самопочуття, і можуть бути визначені оптимальні напої, що сприяють здоров'ю і гарному самопочуттю і приносять користь, які подобаються споживачеві 132, потім багатопотокова разливочні система 200 може серійно індивідуалізувати напої, які можуть � як приклад і не як обмеження, замовник 132 може керувати спортивно-оздоровчим центром. У цьому випадку замовник 132 може захотіти запропонувати своїм споживачам напій, який оптимізований для максимального поліпшення здоров'я і гарного самопочуття, і обраний з урахуванням типів і видів оздоровчих процедур, здійснюваних у зазначеному спортивно-оздоровчому центрі. Замовник 132 може надати інформацію про своє спортивно-оздоровчому центрі і виконуваних у ньому різних оздоровчих процедурах. Інформація, надана замовником 132, може бути оброблена пристроєм обробки даних, на основі яких можуть бути визначені оптимальні напої, складений для поліпшення здоров'я і гарного самопочуття споживача, багатопотокова разливочні система 200 може серійно індивідуалізувати напої, які можуть бути доставлені замовнику 132 в необхідне місце 108 призначення.

На фиг.1G проілюстрований один приклад випуску нового продукту з використанням серійно індивідуалізованого виготовленого продукту. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, споживачі /замовники 132 можуть бути ідентифіковані для прийому продукту на основі критеріїв продукту і/і�ани для запиту списку споживачів /замовників 132 ресурсом 112 обробки даних та/або базою 116 даних. Потім список споживачів /замовників 132 може бути переданий у формі даних по лінії зв'язку виробника /оператору 106, при цьому багатопотокова разливочні система 200 може бути використана для виконання замовлень на серійно індивідуалізовані продукти для кожного із споживачів /замовників 132, зазначених у списку. Потім виконані замовлення можуть бути доставлені споживачам /замовникам 132 місця призначення 108А-Ст.

В іншому неограничивающем примірному варіанті реалізації винаходу споживач 132 може бути ідентифікований як є частиною списку споживачів /замовників 132, згенерованого згідно з критеріями продукту та/або маркетинговими даними 118 в торговій машині 300. По суті, новий продукт може бути розподілений з торговельної машини 300 споживачеві 132.

На фиг.1Н проілюстрований один приклад ініційованої споживачем серійної індивідуалізації продукту торгової машиною. У примірному варіанті виконання багатопотокова разливочні система може бути вбудована в торговельну машину 300. В цьому випадку споживач 132 може взаємодіяти з торговою машиною 300, яка працює необслуговуваним способом, для визначення, замовлення та отримання розлитого индивидуалой в корпус машини торгової 302. На кресленні також показаний інтерфейс 304 споживача /замовника 132, область 312 розливу, область 306 видачі та платіжний центр 308 і 310, при цьому споживач може заплатити лояльністю, безготівковим способом, купюрою, монетами та/або іншими способами оплати серійно індивідуалізованих продуктів.

В варіантах виконання торгова машина 300 може бути розташований у місці подій, заходів та в інших місцях. Додатково, торгова машина 300 може працювати у режимі, що не обслуговується, відповідаючи на замовлення, розміщені споживачами /замовниками 132 або ресурсом 112 обробки даних. Крім того, споживачі /замовники 132 можуть використовувати інтерфейс 304 для розміщення замовлень, і сплатний центр 308 і 310 для оплати індивідуалізованих продуктів. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, торгова машина 300 може бути налаштована для індивідуалізації їжі, напою, косметики та/або продуктів інших типів і видів, як може знадобитися або бути необхідним у конкретному варіанті виконання.

На фіг.11 проілюстрований один приклад благодійної акції ініційованої деякою організацією, причому зазначена організація визначає серійно індивідуалізовані продукт�иполнения, як приклад і не як обмеження, організація 120, така як школа, група, захід та/або організації інших типів і видів, може визначити свої власні серійно індивідуалізовані продукти. У цьому випадку, після того як організація 120 визначить свої серійно індивідуалізовані продукти, споживачі /замовники 132 можуть розмістити замовлення для продуктів. Ресурс 112 обробки даних та/або база 116 даних можуть прийняти визначення індивідуалізованих продуктів від організацій 120 і замовлення на серійно індивідуалізовані продукти від споживачів /замовників 132.

У примірному варіанті виконання споживачі /замовники 132 можуть бути місцевими споживачами і торговими компаніями і можуть входити в контакт за допомогою маркетингової діяльності, здійсненої організацією 120. Ресурс 112 обробки даних може розмістити замовлення у виробника /оператора 106, при цьому багатопотокова разливочні система 200 може виготовити серійно індивідуалізований продукт, заданий організацією 120. Потім продукт може бути доставлений споживачу /замовнику 132 місце 108 призначення за вибором. Частина доходів може піти на користь організації 120 в якості благодійних зборів або інших доходосредством мережі 104.

На фиг.1J проілюстрований один приклад використання результату заходи під час серійної індивідуалізації продукту. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, результати подій, таких як спортивні заходи, новинні заходи та/або інші події, що можуть бути використані під час процесу серійної індивідуалізації. У цьому випадку, поточний або кінцевий результат події, такого як гонка 122А, футбольний матч 122В та/або події інших типів і видів, може бути використаний під час процесу серійної індивідуалізації.

У примірному варіанті виконання дані про подію 122 можуть бути даними, пов'язаними з ресурсом 112 обробки даних та/або базою 116 даних за допомогою мережі 104. Споживач /замовник 132, використовує торгові машини 300, здатні виконувати серійну індивідуалізацію продуктів, може скласти продукт 126 за своїм вибором і під час виготовлення зазначеного продукту 126 індивідуалізувати маркування, забезпечивши її інформацією, що відноситься до події 122.

Як приклад і не як обмеження, якщо деяка команда веде в першому таймі під час футбольного матчу, дані про це можуть бути передані ресурсу 112 обробки даних. Тепер якщо споживе�вка, вказує, що деяка команда веде в першому таймі. Потім, в кінці гри, якщо інша команда виграла матч, споживачі, які отримали продукт 126 з торговельної машини 300, дізнаються із зображення на упаковці продукту результат футбольного матчу.

В іншому примірному варіанті виконання споживачі 132 можуть замовити індивідуалізовані продукти, пов'язані з обраної відомою особою або знаменитістю. Така улюблена відома особа або знаменитість можуть бути спортсменами, артистами кіно і/або улюбленими відомими особистостями або знаменитостями інших типів і видів. Потім продукт 126 може бути виготовлений, і упаковка продукту 126 може бути індивідуалізована за допомогою інформації. пов'язаної з коханою відомою особою або знаменитістю.

Як приклад і не як обмеження, торгової машині 300 споживач 132 може вибрати напій коли з ванільним ароматизатором і вітамінами, і в той же час споживач 132 може вказати, що деякий баскетболіст є його улюбленим спортсменом або знаменитістю. Торгова машина допомогою многопоточной розливної системи 200, яка може виготовити відповідно до вимог споживача і розмістити на упаковці з продуктом инѸзображающая події (під час самої події та/або його кінцевого результату), може містити дату виготовлення продукту торгової машиною 300. Додатково, упаковка такого ювілейного продукту 126, що зображає подію, може бути додатково замовлено пізніше виготовлювачем /оператором 106 і доставлена в місце 108 призначення за вибором споживача /замовника 132. В цілях розкриття подія 122А або подія 122В далі може згадуватися як подія 122. Додатково, організаційні події, шкільні заходи, спортивні змагання і діяльність інших типів і видів можуть згадуватися як події 122.

На фиг.1К проілюстрований один приклад управління кольором продукту 126 під час ініційованої споживачем серійної індивідуалізації продукту. У примірному варіанті виконання споживач 132 може захотіти отримати продукт, що відповідає кольору тканини його одягу. В цьому випадку споживач 132 може використовувати торговельну машину 300, виконану з можливістю серійної індивідуалізації, для первісної ідентифікації кольору тканини одягу для його узгодження з подальшим зміною кольору напою 126 та/або косметичного продукту 134 у відповідності з кольором тканини, його одягу. Така ідентифікація кольору тканини одягу може бути здійснена шляхом оптичного � приклад і не як обмеження, споживач 132 може ініціювати визначення торгової машиною кольору светри або іншої речі споживача 132, яку він носить. Після такого визначення, торгова машина 300 може індивідуалізувати помаду або напій, який відповідає кольору тканини одягу.

На фіг.2 проілюстрований один приклад многопоточной розливної системи. Варіанти виконання многопоточной розливної системи описані в патентній заявці США №11/686,387. У примірному варіанті виконання багатопотокова разливочні система 200 може мати кілька упаковок 126А-126D продукту, що переміщуються конвеєром 208. Контролер 206 може бути пов'язаний з ресурсом 112 обробки даних та/або базою 116 даних для прийому замовлень та/або даних інших типів і видів, як може знадобитися або бути необхідним у конкретному варіанті виконання. Контролер 206 може бути пов'язаний з декількома насосами /клапанами 214А-214Е допомогою ліній зв'язку 212А-212Е. Відповідає на сигнали контролера 206, кожен з насосів /клапанів 214А-214Е управляється індивідуально і розливає точну кількість микроингредиента з будь-якого числа микроингредиентов 202А-202 С або будь-якого числа макроингредиентов 204А-204В, які подаються через розподільник 216А-216Е з соплами.

�ут згадуватися як микроингредиенти 202. Макроингредиенти 204А-204В далі можуть згадуватися як макроингредиенти 204. Розподільник 216А-216Е містить сопла 216, кожне з яких пов'язане з насосом /клапаном 214 і щонайменше з одним микроингредиентом 202 або макроингредиентом 204. Кожен насос /клапан 214А-214Е пов'язаний з микроингредиентом 202А-202 С або макроингредиентом 204А-204С допомогою шланга 218А-218Е. Кожен з насосів /клапанів 214А-214Е перекачує микроингредиенти 202 і макроингредиенти 204 через багатопотоковий розподільник 216А-216Е, також званий соплами 216А-216Е або соплом 216.

Слід зазначити, що микроингредиенти 202 і макроингредиенти 204 зустрічаються і змішуються в упаковці 126. У цьому випадку інгредієнти не забруднюють один одного у виробничій лінії і по суті не вимагають очищення або заміни між виготовленням продуктів різних типів і видів. Іншими словами, система може виготовляти кілька напоїв послідовно без виконання операцій між продуктами для зменшення забруднення напою інгредієнтами від попереднього виготовленого напою. Це справедливо навіть якщо напої мають різні характеристики, такі як різні вміст, інгредієнти, добавки або склад.

Наприклад, микроингредиент 202А переА в упаковку 126 продукту, тоді як упаковка 126 проходить поруч з соплом 216А як потрібно, в точних пропорціях, як зазначено в рецепті, під керуванням контролера 206. При виготовленні продукту може знадобитися кілька сопел 216 для заповнення однієї упаковки 126. В цьому випадку в першу чергу може бути розлитий ароматизатор з одного сопла, потім сироп, потім газована вода - кожен інгредієнт свого сопла 216 для правильного складання необхідного напою. Рецепт може бути визначений споживачем /замовником 132 або може бути збережений в базі даних стандартних рецептів.

У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, микроингредиент 202 може бути барвником, ароматизатором, нутрицевтиком, вітаміном, лікувальним продуктом і стимулятором гарного самопочуття та/або микроингредиентами 204 інших типів, як може знадобитися або бути необхідним у варіанті виконання. Макроингредиент 204 може бути водою, газованою водою, апельсиновим соком, підсолоджувачем, основним інгредієнтом, молоком та/або макроингредиентами 204 інших типів і видів, як може знадобитися і/або бути необхідним у конкретному варіанті виконання.

На фіг.2в проілюстрований один приклад використання уніка�товления. Унікальна ідентифікація продукту може включати радіочастотну ідентифікацію (RFID), машиночитані коди або штрихові коди і/або технології унікальної ідентифікації та/або індикації продукту інших типів і видів, як може знадобитися або бути необхідним у конкретному варіанті виконання.

У примірному варіанті виконання багатопотокова разливочні система 200 може містити ряд упаковок 126A-126D продукту, що переміщуються конвеєром 208. Кожна упаковка 126 продукту може бути просканувати або зчитана зчитувальним пристроєм 210. Зчитувальний пристрій 210 може бути зчитувальним пристроєм RFID, машиночитаних зчитуючим пристроєм та/або зчитувальними пристроями інших типів і видів, як може знадобитися або бути необхідним у конкретному варіанті виконання. Інформація з зчитувального пристрою 210 може бути даними, пов'язаними з контролером 206. Контролер 206 може бути пов'язаний з ресурсом 112 обробки даних та/або базою 116 даних для прийому замовлень та/або даних інших типів і видів, як може знадобитися або бути необхідним у конкретному варіанті виконання. Контролер 206 може пов'язаний з різними насосами /клапанами 214А-214Е допомогою ліній 212А-212Е зв'язку. Відповідають на сиг�перекачування точної кількості микроингредиента з будь-якого числа микроингредиентов 202А-202 С або будь-якого числа макроингредиентов 204А-204В, які будуть подані через розподільник 216А-216Е.

При експлуатації, як тільки упаковка 126 опускається на конвеєр 208, зчитувальний пристрій 210 зчитує інформацію на упаковці. Ця інформація являє собою дані, пов'язані з контролером 206, при цьому виконується визначення щодо того, що буде залито в упаковку. Контролер 206 керує відповідним насосом /клапаном 214 так, що микроингредиенти 202 і макроингредиенти 204 перекачуються в точних пропорціях в упаковку 126 як серійно індивідуалізованого продукту. Такі продукти можуть включати напої, косметичні продукти, оздоровчі продукти і стимулятори гарного самопочуття, і/або продукти інших типів і видів, як може знадобитися або бути необхідним у конкретному варіанті виконання.

На фиг.2С проілюстрований один приклад використання наданого споживачем/замовником текстової та/або графічної індикації, застосованих до упаковки з серійно індивідуалізованим продуктом під час виготовлення серійно індивідуалізованого продукту. У примірному варіанті виконання надані споживачем /замовником 132 текстова і графічна індикація 136 можуть бути нанесені н�може передавати в контролер 206 відповідні дані так, що при серійній індивідуалізації продукту відповідно до замовлення споживача /замовника 132 до упаковці можуть бути додані текстова і графічна індикація.

В варіантах виконання інформація про організації, індивідуальному складі інгредієнтів, благодійної акції, доставці, подію, заході та/або інформація інших типів і видів може бути індивідуалізована і додана до упаковці продукту многопоточной розливної системою 200 для індивідуалізації продукту і упаковки продукту.

На фіг.3 проілюстрований один приклад способу індивідуалізації фірмового напою для різних необхідних станів споживача /замовника. У примірному варіанті виконання споживач або замовник 132 можуть розмістити замовлення серійно індивідуалізованих продуктів через мережу 104 допомогою обчислювального пристрою 102А, персонального комп'ютера (PC) 102В, пристрої 102С обробки даних та/або за допомогою пристроїв і способів інших типів і видів, як може знадобитися або бути необхідним у конкретному варіанті виконання. У цьому випадку, споживач /замовник 132 може вибрати продукти, в яких містяться микродозируемие інгредієнти 202 з макродозируемими інгредієнтами 204 � для конфігурування виробника /оператора 106 многопоточной розливної системи 200 так, що замовлення споживача /замовника 132 виготовляється на розливної лінії. Потім виготовлений замовлення може бути доставлений споживачу /замовнику 132 або в інше необхідне місце 108.

В цілях розкриття споживач може бути визначена як покупець продукту, а замовник може бути визначений як роздрібні партнери відповідають за продаж продукту. Роздрібний магазин є прикладом замовника. По суті в цілях розкриття споживач /замовник 132 може бути або споживачем чи замовником. Споживач /замовник 132 також може бути згаданий як споживач 132 або замовник 132. Додатково, з метою розкриття обчислювальний пристрій 102А, персональний комп'ютер 102В і пристрій 102С обробки даних може згадуватися як пристрій 102 обробки даних. Додатково, пристрій 102С обробки даних може бути персональним електронним секретарем, бездротовим телефоном, кишеньковий PC та/або пристроями обробки даних інших типів і видів.

В варіантах виконання замовлення можуть бути прийняті і використані для формування многопоточной розливної системи 200, продукт може бути серійно індивідуалізований і виготовлений у відповідності з технічними вимогами споживача /зания, як приклад і не як обмеження, споживач 132, яким подобається дієтична кола конкретного типу, може замовити різні різновиду продукту, пристосованого для споживання в різний час дня. Наприклад, споживач 132 може захотіти дієтичну колу з вітамінами і деяким нутрицевтиків вранці, дієтичну колу з енергетичними добавками вдень і дієтичну колу без кофеїну ввечері. В цьому випадку споживач 132 може розмістити замовлення, який приймається многопоточной розливної системою 200, в якій обробляється замовлення споживача 132 серійно індивідуалізованого продукту, виготовляються декілька різновидів продукту з тижневим, місячним чи іншим періодом поставки, які потім доставляються споживачеві 132.

В іншому примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, споживач може мати улюблену команду або може влаштувати в себе спортивну вечірку, як таку вечірку з переглядом футбольного матчу, і може захотіти, щоб колір напоїв відповідав кольорах команди. В цьому випадку споживач 132 може замовити відповідні нагоди серійно індивідуалізовані напої наприклад з вибором кінцевого кольору напоїв. Замовлення мо напої з подальшою доставкою споживачеві 132. В цілях розкриття продукти можуть згадуватися як напої.

В іншому примірному варіанті виконання замовник 132 може захотіти зробити запас серійно індивідуалізованого напою в своєму магазині. У цьому випадку власник магазину може мати заданий склад, який асоціюється з його магазином. Замовник може розмістити серійно індивідуалізований замовлення на спеціально складений напій. Замовлення приймається многопоточной розливної системою 200, в якій він виготовляється з подальшою доставкою замовнику 132, після чого напій може бути проданий в роздрібному магазині власника.

Якщо продукт не доступний в магазинах в якості стандартної позиції запасу і/або несподівано знадобився для спеціального події, споживач /замовник 132 може замовити виготовлення цього продукту у відповідності з технічними вимогами споживача /замовника 132 з подальшою доставкою або придбанням іншим способом зазначеного продукту. Зазначений спосіб починається на етапі 1002.

На етапі 1002 споживач /замовник 132 вибирає продукт. Такий вибір продукту може бути здійснений за допомогою пристрій обробки даних, інтерактивно, в торговельній машині 300 і/або іншими спореходит на етап 1004. На етапі 1004 споживач /замовник 132 індивідуалізує продукт для відповідності заданим необхідним станів споживача /замовника 132. В цілях розкриття необхідний стан може бути визначено як потреба споживача /замовника 132 в різних речах в різний час. Прикладом може служити потреба в спортивному напої після тренування або підживлення енергією в кінці дня. Потім процес переходить на етап 1006. На етапі 1006 замовлення споживача /замовника 132 приймають потокові лінії виробника продукту /оператора 106, при цьому багатопотокова разливочні система конфігурується для виготовлення продукту у відповідності із замовленням. Потім процес переходить на етап 1008. На етапі 1008 виготовляють продукти, склад яких відповідає необхідним стану споживача. Потім процес переходить на етап 1010. На етапі 1010 продукти маркують індикацією. Маркувальна індикація включає заданий споживачем /замовником 132 складу індивідуалізованого продукту та/або іншу індикацію. Потім процес переходить на етап 1012. На етапі 1012 продукти доставляють споживачу /замовнику 132 місце 108 призначення за вибором. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.4 проілюстрований один приклад спос під час виготовлення серійно індивідуалізованого продукту. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, споживач /замовник 132 додаток до визначення складу серійно індивідуалізованого продукту також може задати тип і/або вид використаної упаковки. Наприклад, якщо споживач /замовник 132 хоче мати продукт, пакетований в однолітрових упаковках, він у додаток до визначення складу продукту також може задати тип і/або вид упаковки для заливки в неї продукту. Потім спосіб починається на етапі 2002.

На етапі 2002 споживач /замовник 132 визначає тип корпусу упаковки. Потім процес переходить на етап 2004. На етапі 2004 виробничу лінію конфігурують для використання обраної споживачем /замовником 132 упаковки. Потім процес переходить на етап 2006. На етапі 2006 продукт серійно індивідуалізують для споживача /замовника 132 допомогою многопоточной розливної системи 200 у відповідності з технічними вимогами споживача /замовника 132 і розливають в обрану упаковку. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.5 проілюстрований один приклад способу підготовки замовлення серійно індивідуалізованого продукту при виявленні вантажівки, наближається до заводу. У примірному варіанті виконання а розвізний вантажівка 136 наближається до виробника /оператору 106, за допомогою даних, переданих по мережі 104, про передбачуваний час прибуття, даних про вантажівці 136 та/або даних інших типів і видів, як може знадобитися або бути необхідним у конкретному варіанті виконання. Ці дані можуть бути прийняті, оброблені, використані для отримання інших даних, та/або використані виготовлювачем /оператором 106 іншим способом для підготовки серійно індивідуалізованого продукту у відповідності з отриманим замовленням. У цьому випадку багатопотокову розливну систему 200 конфігурують належним чином, готують серійно індивідуалізований продукт згідно з замовленням для наближається вантажівки 136. Після прибуття вантажівки 136 до виробника /оператору 106 точно в зазначений час виготовлений серійно індивідуалізований продукт згідно з замовленням може бути занурений на вантажівку 136, та вантажівка відправлений у зазначене місце призначення.

В варіантах виконання вантаж для вантажівки 136 може бути індивідуалізований при наближенні вантажівки 136 до виробника/оператору 106 і занурений при його прибутті. Такий підхід може позбавити від необхідності попереднього виготовлення продукту, створення запасів продукту, збору продукту по всьому великому складу д�обом. При експлуатації, запропонований спосіб може забезпечити можливість підготовки індивідуально складеного продукту точно в строк.

У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, деякі роздрібні магазини можуть захотіти продавати індивідуально складені напої під їх власною маркою. У цьому випадку розвізний вантажівка роздрібного магазину 136 може передати по мережі дані про себе і час свого прибуття до виробника /оператору 106, індивідуально складений напій може бути виготовлений многопоточной розливної системою 200, і індивідуально складений напій може бути занурений у розвізний вантажівка роздрібного магазину по прибуттю зазначеного вантажівки до виробника /оператору 106. Спосіб починається на етапі 3002.

На етапі 3002 вантажівка 136 ідентифікується на підході до виробника/оператору 106 та/або на вантажній платформі. По суті вантажівка може передати дані про себе виробника /оператору 106, ресурсу 112 обробки даних та/або передати дані іншими способами і інших пристроїв, як може знадобитися або бути необхідним у конкретному варіанті виконання.

У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, ідентифі�ормации про склад продукту, передачу інформації про місце призначення доставки, передачу інформації про вантажівці, передачу інформації, яка може бути використана для отримання інших даних. Такі інші дані можуть даними, прийнятими від ресурсу 112 обробки даних та/або пристроїв обробки даних інших типів і видів. Потім процес переходить на етап 3004. На етапі 3004 виробничу лінію конфігурують для виготовлення продукту у відповідності з прийнятим замовленням для ідентифікованого вантажівки 136. Така конфігурація може включати конфігурацію многопоточной розливної системи 200 і виготовлення серійно індивідуалізованого продукту для виконання прийнятого замовлення. Потім процес переходить на етап 3006. На етапі 3006 виготовляють продукти і готують зазначені продукти до завантаження на вантажівку 136. Потім процес переходить на етап 3008. На етапі 3008 розміщують відповідну індикацію на упаковці індивідуалізованого продукту згідно замовленням. Така індикація може бути включена до маркування, яка пов'язана з упаковкою продукту. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, така індикація може бути наданими споживачем /замовником 132 текстової та/або графічною індикацією. Дком. Потім процес переходить на етап 3010. На етапі 3010 серійно індивідуалізований продукт згідно з замовленням вантажать у вантажівку 136. Потім вантажівка 136 може бути відправлений у місце 108 призначення доставки за вибором. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.6 проілюстрований один приклад способу використання наданого споживачем /замовником 132 текстової та/або графічної індикації при виконанні замовлення серійно індивідуалізованого продукту. У примірному варіанті виконання споживач /замовник 132 може надати текстову та/або графічну індикацію, яка може бути використана при виготовленні серійно індивідуалізованого продукту. Така індикація може бути графічною індикацією, яку друкують на маркуванні продукту, на упаковці продукту та/або використовують іншими способами, як може знадобитися або бути необхідним у конкретному варіанті виконання. Спосіб починається на етапі 4002.

На етапі 4002 споживач /замовник 132 надає текстову та/або графічну індикацію. Споживач /замовник 132 може передати таку індикацію мережі, надати фізичну копію тексту або графіки, та/або надати зазначену індикацію іншими способами, як може пэтапе 4004 виробничу лінію конфігурують для використання наданої споживачем /замовником 132 індикації. Потім процес переходить на етап 4006. На етапі 4006 виготовляють серійно індивідуалізують продукт. Індикацію, надану споживачем /замовником 132, використовують для маркування продукту, нанесення на упаковку та/або іншими способами, як може знадобитися і/або бути необхідним у конкретному варіанті виконання. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.7 проілюстрований один приклад інтерактивного способу розміщення споживачем/замовником замовлення серійно індивідуалізованого продукту з варіантами прийому замовлення і відвантаження або доставки продукту. У примірному варіанті виконання споживачі /замовники 132 можуть розмістити замовлення на серійно індивідуалізовані продукти. Замовлення приймаються виробником /оператором 106, після чого багатопотокова разливочні система 200 і/або обладнання інших типів і видів можуть бути налаштовані у відповідності з прийнятим замовленням. Серійно індивідуалізований продукт може бути виготовлений для споживача /замовника 132 та доставлений до місць 108 призначення за вибором. Таке місце 108 призначення за вибором може бути будинком, офісом, магазином, за адресою вибору споживача /замовника 132 та/або місцем 108 призначення інших типів і видів, як може Ђапе 5002 споживач /замовник 132 вибирає і замовляє інтерактивним способом продукт, який повинен бути виготовлений у відповідності з його технічними вимогами. Потім процес переходить на етап 5004. На етапі 5004 приймають замовлення споживача /замовника 132 і конфігурують виробничу лінію. Така конфігурація може включати конфігурацію многопоточной розливної системи 200. Потім процес переходить на етап 5006. На етапі 5006 складають або іншим способом виготовляють продукт згідно з замовленням споживача /замовника 132. Потім процес переходить на етап 5008. На етапі 5008 споживач /замовник 132 отримує продукт згідно зі своїм замовленням в місці призначення за вибором. В іншому варіанті реалізації винаходу замовлення може бути направлений або доставлений в місце 108 призначення за вибором. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.8 проілюстрований один приклад способу розміщення споживачем /замовником 132 замовлення серійно індивідуалізованого продукту для групи, школи, організації та/або іншої події з виготовленням та доставкою продукту споживачеві /замовнику 132. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, результати подій, таких як спортивні події, можуть бути використані під час серійної індивідуалізації продукту. У цьому випадку поточний іл� видів, може бути використаний під час серійної індивідуалізації продукту.

У примірному варіанті виконання дані щодо події, такого як подія 122, можуть бути даними, які передають ресурсу 112 обробки даних та/або бази 116 даних за допомогою мережі 104. Торгова машина 300, яку використовує споживач /замовник 132, виконана з можливістю серійної індивідуалізації продуктів, може скласти продукт 126 за вибором споживача /замовника 132 і під час виготовлення продукту індивідуалізує маркування допомогою інформації, що відноситься до події 122.

Для різних ювілейних подій 122 зображення вказаних подій (нанесені під час події та/або після кінцевого результату) можуть бути розміщені на упаковках продуктів під час виготовлення продукту торгової машиною 300. Додатково, ювілейний продукт 126 з такою упаковкою, зображає вказане подія, може бути додатково замовлений пізніше виробника /оператору 106 і доставлений в місце 108 призначення за вибором споживача /замовника 132. Спосіб починається на етапі 6002.

На етапі 6002 споживач /замовник 132 вибирає улюблену команду, школу, подія та/або організацію. Потім процес переходить на етап 6004. На етапі 6004 з�ует торговельну машину 300. У цьому випадку серійно індивідуалізований продукт частково виготовляють на основі вибору споживача /замовника 132. Потім процес переходить на етап 6006. На етапі 6006 продукт серійно індивідуалізують, і індивідуалізована індикація, що відноситься до улюбленої команди, школі, організації та/або іншої події може бути застосована до маркування продукту та/або його упаковці. Потім процес переходить на етап 6008. На етапі 6008 серійно індивідуалізований продукт згідно замовлення доставляють або надають споживачеві /замовнику 132. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.9 проілюстрований один приклад динамічного способу нанесення і застосування унікального маркування до серійно индивидуализированному продукту під час його виготовлення. У примірному варіанті виконання, коли споживачі /замовники 132 створюють індивідуальні склади, виникає необхідність у динамічній індивідуалізації маркування і пакування продукту так, щоб індикація на серійно индивидуализированном продукті точно відповідала тому, що знаходиться в упаковці зазначеного продукту. Додатково, оскільки индивидуализированную текстову і графічну індикацію необхідно і/або необхідно додати до упаи і застосуванні унікального маркування до серійно индивидуализированному продукту під час його виготовлення.

У примірному варіанті виконання споживач передає виробника напою коротке повідомлення, що містить його ім'я і його адресу. Це повідомлення може бути передано через вебсайт, поштовою листівкою в місці розташування замовника або введенням даних з зазначеною інформацією в громадському комп'ютерному клубі. Потім зазначене повідомлення надходить в базу даних, редагується і передається принтера/этикетировщику 220 допомогою контролера 206. Повідомлення, що надійшли в базу даних, друкують на упаковці серійно індивідуалізованого продукту на виході виробничої лінії. Повідомлення можуть бути як місцевими, так і з усіх кінців світу. Одне повідомлення може бути надруковане на декількох продуктах або на одному продукті. Потім продукти оформляють і розподіляють як зазвичай.

Стимулюючий перевага такого підходу полягає в переконанні тих, хто прочитав повідомлення на пляшці, зайти в вебсайт виробника напою і відповісти людині, повідомлення від якого вони взяли, допомагаючи тим самим виробника напою забезпечити можливість спілкування між споживачами.

В іншому примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, при використанні Інтернету 104 для відповіді на сообщениии. У цьому випадку відповіді на повідомлення можуть бути відправлені по електронній пошті в зазначений інтернет-вебсайт.

Можливість збирати і поширювати різні розрізнені повідомлення від інших споживачів являє собою новий інструмент популяризації своєї марки. Способи збору і друку повідомлень забезпечують можливість розміщення думок споживачів на упаковці фактично негайно, що значно сприяє прогресу. Спосіб починається на етапі 7002.

На етапі 7002 визначають технічні вимоги до серійно индивидуализированному продукту. Такі технічні вимоги можуть включати індивідуальну текстову та/або графічну індикацію. Потім процес переходить на етап 7004. На етапі 7004 динамічно змінюють маркування інгредієнта продукту для відображення поточного заданого серійно індивідуалізованого продукту, який виготовляють. Потім процес переходить на етап 7006. На етапі 7006 динамічно виготовлену маркування продукту застосовують до упаковки поточного серійно індивідуалізованого продукту. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.10 проілюстрований один приклад способу отримання інформації про симптоми, захворюваннях, здоров'я, самопочуття та/або друцией продукту для споживача /замовника 132 частково на основі отриманої від споживача інформації. У примірному варіанті виконання споживач /замовник 132 може ввести в вебсайті медичні умови, спортивні умови та/або медичні та/або спортивні дані інших типів і видів. Дані, надані споживачем /замовником 132, можуть бути оброблені, і можуть бути визначені продукти, які краще всього підходять необхідного стану споживача /замовника 132 щодо умов здоров'я і гарного самопочуття. У цьому випадку, як приклад і не як обмеження, спортивне спорядження, напої, що сприяють оздоровленню і хорошому самопочуттю, і продуктів інших типів і видів, як може знадобитися в конкретному варіанті виконання, можуть бути визначені з введених споживачем /замовником 132 даних. В цілях розкриття симптоми захворювання, стан здоров'я, самопочуття та/або інша медична інформація можуть згадуватися як інформація про здоров'я і самопочуття або дані про здоров'я і самопочуття.

У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, споживач 132 може не знати, який напій буде найкращим для нього. В цьому випадку споживач 132 може надати інформацію про особисте здоров'я і самопочуття, і можуть бути визначені оптимальочет споживач 132, багатопотокова розливу система 200 може серійно індивідуалізувати напої, напої можуть бути доставлені в необхідне для споживача 132 місце 108 призначення.

В іншому примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, замовник 132 може керувати спортивно-оздоровчим центром. У цьому випадку замовник 132 може мати бажання пропонувати споживачам напій, який оптимізований для максимальної корисності для здоров'я і гарного самопочуття на основі типів і видів діяльності, здійснюваної в зазначеній спортивно-оздоровчому центрі. Замовник 132 може надати інформацію, яка відноситься до спортивно-оздоровчому центру та різних оздоровчих процедур. Інформація, надана замовником 132, може бути оброблена в якості даних, і можуть бути визначені оптимальні напої, складені для поліпшення здоров'я і самопочуття споживача, багатопотокова розливу система 200 може серійно індивідуалізувати напої, напої можуть бути доставлені в місце 108 призначення за бажанням замовника 132. Спосіб починається на етапі 8002.

На етапі 8002 споживач /замовник 132 може використовувати інтерактивні інструменти, форми або д�ію здоров'я, самопочуттю, та/або іншої медичної інформації. Потім процес переходить на етап 8004. На етапі 8004 виробнича лінія або, в іншому варіанті реалізації винаходу, торгова машина 300 може бути налаштована для виготовлення серійно індивідуалізованого продукту частково на основі введених користувачем даних. Потім процес переходить на етап 8006. На етапі 8006 продукт серійно індивідуалізують, і индивидуализированную індикацію як відповідну введеними даними використовують при маркуванні продукту. Потім процес переходить на етап 8008. На етапі 8008 серійно індивідуалізований продукт згідно з замовленням доставляють або іншим способом надають споживачеві. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.11 проілюстрований один приклад способу надання споживачеві можливості вибору продукту з подальшою серійної індивідуалізацією продукту в розширеному асортименті та/або похідних продуктів частково на основі вибраного споживачем продукту. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, споживач /замовник 132 може замовити продукт, такий як напій колу, і вказати, що хотів би отримати всі розширення асортименту або похідні про�і це багатопотокова разливочні система 200 може виготовити вибраний продукт і розширення асортименту і/або похідні продукти. У цьому випадку напій коли може бути виготовлений і розлитий торгової машиною 300 або доставлений споживачу /замовнику 132 водночас поряд з розширенням асортименту і/або похідними, такими як напій лимонної коли, напій вишневої коли, напій коли з ваніллю і напій дієтичної коли.

Споживач /замовник 132 може бути ознайомлений з новими продуктами при замовленні продукту одного типу, з яким він вже знайомий, з подальшим повідомленням про те, що він хоче отримати розширення асортименту або похідні обраного продукту як частину свого замовлення. У цьому випадку споживачам /замовникам 132 відкривають широкий спектр продуктів, які відносяться до вибраного продукту, і надають можливість спробувати їх на смак. Спосіб починається на етапі 9002.

На етапі 9002 споживач /замовник 132 вибирає продукт. Потім процес переходить на етап 9004. На етапі 9004 виробничу лінію або торговельну машину 300 конфігурують для виготовлення серійно індивідуалізованого продукту, а розширення асортименту і/або похідного продукту, який відноситься до вибраного споживачем /замовником 132 продукту. Потім процес переходить на етап 9006. На етапі 9006 продукти серійно індивідуалізують, �ереходит на етап 9008. На етапі 9008 серійно індивідуалізований продукт згідно з замовленням доставляють на місце 108 призначення та/або надають споживачеві /замовнику 132. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.12 проілюстрований один приклад способу маркетингу продуктів з автоматичною ідентифікацією споживачів, серійної індивідуалізацією випущеного нового продукту і доставкою продуктів споживачам. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, споживачі /замовники 132 можуть бути ідентифіковані для прийому продукту на основі критеріїв продукту та/або маркетингових даних 118. В цьому разі критерії продукту та/або маркетингові дані 118 можуть бути використані для запиту списку споживачів /замовників 132 допомогою ресурсу 112 обробки даних та/або бази 116 даних. Потім список споживачів /замовників 132 може бути переданий виробника /оператору 106, при цьому може бути використана багатопотокова разливочні система 200 для серійної індивідуалізації продукту відповідно отриманим замовленням для кожного із споживачів /замовників 132, перелічених у зазначеному списку. Потім виготовлені продукти згідно з замовленням можуть бути доставлені споживачам /замовникам 132 місця назнние, споживач може бути ідентифікований як складається в списку споживачів /замовників 132, створеному згідно з критеріями продукту та/або маркетинговими даними 118 торгової машиною 300. По суті, новий продукт може бути розлитий торгової машиною 300 споживачеві 132. Спосіб починається на етапі 10002.

На етапі 10002 визначається перелік споживачів /замовників 132. Потім процес переходить на етап 10004. На етапі 10004 виробничу лінію або торговельну машину 300 конфігурують для виготовлення серійно індивідуалізованого нового продукту або ринкового пропозиції. Потім процес переходить на етап 10006. На етапі 10006 серійно індивідуалізований продукт згідно з замовленням доставляють на місце 108 призначення або надають споживачеві/замовнику 132. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.13 проілюстрований один приклад способу надання споживачеві можливості вибору продукту з торговельної машини 300, серійної індивідуалізації продукту шляхом мікродозування та/або макродозирования з подальшим наданням продукту споживачеві 132. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, торгова машина 300 може містити багатопотокову розливну систему 200. В е�овлен змішуванням щонайменше одного микродозированного і макродозированного інгредієнта для складання вказаного споживачем 132 продукту.

Інгредієнти в концентрованій формі можуть бути збережені в торговій машині і потім скомбіновані при необхідності для формування широкого розмаїття різних продуктів. Таке широке розмаїття пропонує споживачам більш широкий вибір. Спосіб починається на етапі 11002.

На етапі 11002 споживач вибирає продукт в торговій машині 300. Потім процес переходить на етап 11004. На етапі 11004 обраний споживачем продукт серійно індивідуалізують з використанням многопоточной розливної системи 200. Потім процес переходить на етап 11006. На етапі 11006 додатково індивідуалізують упаковку продукту, включаючи надання форми та/або маркування. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, для додання форми упаковці серійно індивідуалізованого продукту може бути використана динамічно міняти видувна форма. У цьому випадку велика видувна машина може містити різні видувні форми для кожної необхідної форми упаковки продукту. При експлуатації, подає заготовки механізм підключається до зазначеної видувної формі і подає заготівлю лише при необхідності виготовлення упаковки для продукту, що має відповідну форму. Таким образоЋ 200. Потім процес переходить на етап 11008. На етапі 11008 серійно індивідуалізований продукт згідно з замовленням надають споживачеві. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.14 проілюстрований один приклад способу прийому і виконання заохочувального замовлення серійно індивідуалізованого продукту. У примірному варіанті виконання споживач /замовник 132 може вибрати розміщення замовлення на продукт в комерційному підприємстві /електронному комерційному підприємстві 114. В цьому випадку споживач /замовник 132 може розмістити свої замовлення в комерційному підприємстві 114 безпосередньо та/або електронним способом. Як приклад і не як обмеження, для здійснення замовлення може бути використана мережа 104 та обладнання 112 для обробки даних та/або база 116 даних, як потрібно і/або може бути необхідним у конкретному варіанті виконання. Згідно з комбінованим стимулюванням замовлення продукту в комерційному підприємстві /електронному комерційному підприємстві 114 може запустити виконання замовлення серійно індивідуалізованого продукту виробником /оператором 106. Потім замовлення в комерційному підприємстві /електронному комерційному підприємстві 114 та замовлення серійно индивидуализирования за вибором.

У примірному варіанті виконання такий заохочувальний замовлення, спрямований з комерційного підприємства /електронного комерційного підприємства 110 виробника /оператору 106, може бути здійснений за допомогою електронного замовлення з використанням пристрою 112 обробки даних, бази 116 даних та/або іншими способами, як може знадобитися або бути необхідним у конкретному варіанті виконання.

У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, комерційне підприємство 114 може продавати спортивне взуття. Між комерційним підприємством 114 і виготовлювачем /оператором 106 можуть існувати взаємні заохочувальні відносини так, що при кожному замовленні спортивного взуття споживачеві постачають оздоровчий спортивний напій, виготовлений за допомогою многопоточной розливної системи 200. При експлуатації, споживач 132 може замовити спортивну взуття особисто або інтерактивним способом до комерційному підприємстві 114. Зазначений замовлення генерує другий замовлення у відповідності з угодою про комбінованому стимулюванні між комерційним підприємством 114 і виготовлювачем /оператором 106. Додатково, споживач 132 може коригувати технічні вимогам 114, і серійно індивідуалізований продукт виготовляється виробником /оператором 106 допомогою многопоточной розливної системи 200 з подальшою доставкою замовнику 132 місце 108 призначення за вибором.

У примірному варіанті виконання перше замовлення може бути здійснено споживачем /замовником 132 допомогою обчислювального пристрою 102А, персонального комп'ютера (PC) 102B та/або пристрої 102С обробки даних. Перший замовлення може бути прийнятий ресурсом 112 обробки даних. Потім може бути згенерований другий замовлення допомогою ресурсу 112 обробки даних і прийнятий виробнику /оператором 106. Перший замовлення може бути оброблений комерційним підприємством 114 і доставлений споживачу /замовнику 132. Другий замовлення може бути оброблений виготовлювачем /оператором 106, який використовує багатопотокову розливну систему 200 для виготовлення серійно індивідуалізованого продукту, який вказаний у другому замовленні. Потім серійно індивідуалізований продукт доставляють споживачу /замовнику 132. Спосіб починається на етапі 12002.

На етапі 12002 заохочувальний замовлення приймається виробником /оператором 106. Замовлення приймається від ресурсу 112 обробки даних в результаті розміщення потребиѺак заохочувальний замовлення, для виробника /оператора 106. Потім процес переходить на етап 12004. На етапі 12004 визначається споживач 132 і продукт. Потім процес переходить на етап 12006. На етапі 12006 додатково індивідуалізуються упаковка продукту, включаючи форму і/або маркування. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, для додання форми упаковці серійно індивідуалізованого продукту може бути використана динамічно змінюється видувна форма. У цьому випадку велика видувна машина може містити різні видувні форми для кожної необхідної форми упаковки продукту. При експлуатації, подає заготовки механізм підключається до видувної машини і подає заготівлю лише коли необхідно виготовити упаковку для продукту відповідної форми. Таким чином, потік упаковок продукту в необхідній послідовності досягає многопоточной розливної системи 200. Потім процес переходить на етап 12008. На етапі 12008 виготовляють серійно індивідуалізований продукт згідно з замовленням і відправляють та/або доставляю споживача /замовника 132. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.15 проілюстрований один приклад способу проведення кампанії по благодійному збору коштів мо�спеціалізованого продукту. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, організація 120, така як школа, команда, яка подія та/або організація інших типів і видів може визначити свої власні серійно індивідуалізовані продукти. У цьому випадку, після визначення організацією 120 своїх серійно індивідуалізованих продуктів, споживачі /замовники 132 можуть розмістити замовлення на зазначені продукти. Ресурс 112 обробки даних та/або база 116 даних можуть прийняти визначення організації 120 серійно індивідуалізованого продукту і замовлення споживачів /замовників 132.

У примірному варіанті виконання споживачі /замовники 132 можуть бути місцевими споживачами і торговими компаніями і можуть входити в контакт завдяки маркетинговим зусиллям організацією 120. Ресурс 112 обробки даних може розмістити замовлення у виробника /оператора 106, після чого багатопотокова разливочні система 200 може виготовити серійно індивідуалізований продукт, визначений організацією 120. Потім зазначений продукт може бути доставлений споживачу /замовнику 132 місце 108 призначення за вибором. Частина доходу може піти в розпорядження організації 120 в якості засобів, зібраних у результаті благо� бути частково здійснено за допомогою мережі 104. Спосіб починається на етапі 13002.

На етапі 13002 організація визначає продукт, пов'язаний з благодійною акцією. Потім процес переходить на етап 13004. На етапі 13004 різні споживачі /замовники 132 вибирають покупку продукту, пов'язаного з благодійною акцією. Потім процес переходить на етап 13006. На етапі 13006 додатково упаковку для продукту індивідуалізують доданням форми та/або маркуванням. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, для додання форми упаковці серійно індивідуалізованого продукту може бути використана динамічно змінюється видувна форма. У цьому випадку велика видувна машина може містити різні видувні форми для кожної необхідної форми упаковки продукту. При експлуатації, подає заготовки механізм підключається до видувної машини і подає заготівлю лише коли необхідно надати відповідну форму упаковці продукту. Таким чином, потік упаковок для продукту у необхідній послідовності досягає многопоточной розливної системи 200. Потім процес переходить на етап 13008. На етапі 13008 виготовляють серійно індивідуалізований продукт, пов'язаний з благодійною акцією, і доставляють потреб�іі. Потім виходять з підпрограми.

На фіг.16 проілюстрований один приклад способу друку інформації про доставку безпосередньо на упаковці серійно індивідуалізованого продукту при підготовці до доставку продукту. У примірному варіанті виконання упаковка продукту, що містить фактичний продукт, також може бути доставочной упаковкою. У цьому випадку доставочная інформація та/або інша індикація може бути надрукована на упаковці продукту, що продукт може бути відправлений споживача /замовника 132 без необхідності використання додаткової упаковки. Готовий продукт може бути відвантажений безпосередньо з виробничої лінії для доставки до споживача /замовника 132.

У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, виробнича лінія може бути налаштована відповідно з новим складом серійно індивідуалізованого продукту, що багатопотокова разливочні система 200 може виготовити зазначений продукт. Додатково, може бути визначений перелік споживачів /замовників 132, і під час виготовлення продукту доставочная інформація та/або інша індикація, що відноситься до споживача /замовника 132, включеного до вказаного списку, може нно доставлені кур'єрською службою споживачам /замовникам 132 місце 108 призначення за їх вибором. Спосіб починається на етапі 14002.

На етапі 14002 приймають замовлення. Потім процес переходить на етап 14004. На етапі 14004 визначають місце призначення для доставки продукту. Потім процес переходить на етап 14006. На етапі 14006 додатково упаковку продукту індивідуалізують доданням упаковці форми та/або нанесенням маркування. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, для додання форми упаковці для серійно індивідуалізованого продукту може бути використана динамічно міняти видувна форма. У цьому випадку велика видувна машина може містити різні видувні форми для кожної необхідної форми упаковки продукту. При експлуатації, подає заготовки механізм підключається до видувної машини і подає заготівлю лише коли повинна бути виготовлена упаковка відповідної форми. Таким чином, потік упаковок для продукту у необхідній послідовності досягає многопоточной розливної системи 200. Потім процес переходить на етап 14008. На етапі 14008 на упаковці продукту друкують доставочную інформацію. Потім процес переходить на етап 14010. На етапі 14010 виготовляють і відправляють серійно індивідуалізований продукт згідно з замовленням. Потім виходять і�я вивчення ринкової кон'юнктури наданням споживачам /замовникам 132 можливості серійної індивідуалізації продукту.

У примірному варіанті виконання, при замовленні споживачами і замовниками серійно індивідуалізованих продуктів, їх замовлення пропонують маркетингову інформацію, таку як інформація про покупки, продажу, необхідному стані і споживчих звичках. По суті маркетингова інформація може бути залучена з замовлень і збережена. Спосіб починається на етапі 15002.

На етапі 15002 споживачам /замовникам 132 надають можливість замовлення серійно індивідуалізованих продуктів. Потім процес переходить на етап 15004. На етапі 15004 витягують інформацію з замовлення серійно індивідуалізованого продукту та/або дані про споживача /замовника 132 зберігають у базах даних. Потім процес переходить на етап 15006. Потім виходять з підпрограми.

На фиг.18 проілюстрований один приклад способу індивідуалізації упаковки продукту згідно з результатами події. У примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, результати подій, таких як спортивні змагання, новинні події та/або інші події, що можуть бути використані під час процесу серійної індивідуалізації продукту. У цьому випадку поточний або остаточний результат події, такого як гонка 122А, футб�реалізації продукту.

У примірному варіанті виконання дані щодо події 122 можуть бути передані ресурсу 112 обробки даних та/або бази 116 даних за допомогою мережі 104. Споживач /замовник 132, використовує торговельну машину 300, виконану з можливістю серійної індивідуалізації продуктів, може скласти продукт 126 за вибором споживача /замовника 132 і, під час виготовлення продукту 126, індивідуалізувати маркування додаванням інформації, що відноситься до події 122.

Як приклад і не як обмеження, якщо під час футбольного матчу деяка команда в першому таймі веде в рахунку, дані про це можуть бути передані ресурсу 112 обробки даних. Потім коли споживач замовить індивідуалізований напій у торгової машини 300, на упаковці може бути надрукована маркування, що вказує, що деяка команда в першому таймі веде в рахунку. Пізніше в кінці матчу, коли перемогла інша команда, отриманий споживачем від торгової машини 300 продукт 126 з зображенням на упаковці результату матчу.

В іншому примірному варіанті виконання споживачі 132 можуть індивідуалізувати продукт вибором улюбленої відомої особистості або знаменитості. Така улюблена відома особа або знаменитість можуть бути сп� виготовлений і упаковка продукту 126 може бути індивідуалізована зазначенням деякою інформацією про цю відомої особи та/або знаменитості.

Як приклад і не як обмеження, торгової машині 300 споживач 132 може вибрати напій коли з ванільним ароматизатором і вітамінами, і в той же час споживач 132 може вказати свого улюбленого баскетболіста. Торгова машина допомогою многопоточной розливної системи 200 може виготовити напій у відповідності з технічними вимогами споживача і розмістити на упаковці продукту інформацію, яка відноситься до зазначеного баскетболіста.

При різних подіях 122 на ювілейні упаковки продуктів може бути нанесено зображення зазначеного події (під час події та/або його кінцевого результату) під час виготовлення продукту торгової машиною 300. Додатково, продукт з такою ювілейною упаковкою 126, що зображає подію, може бути згодом додатково замовлений виготовлювачем /оператором 106 і доставлений в місце 108 призначення за вибором споживача /замовника 132.

В іншому примірному варіанті виконання, як приклад і не як обмеження, додатково результат події може бути вибраний з бази даних або іншого джерела результатів частково на основі складу обраного та/або виготовленого продукту.

В іншому примірному варіанті виконання, як применого події. У цьому випадку, як приклад і не як обмеження, колір змісту продукту може бути оптимізований для відповідності результату події. В якості прикладу, утримання продукту може бути складено так, що має червоний колір для результатів події, пов'язаних з конкретною спортивною командою, члени якої носять червоні майки. Кольори, ароматизатори та/або інші елементи складу можуть бути оптимізовані для відповідності результату вказаної події.

У примірному варіанті виконання результати події можуть бути збережені в базі даних, доступній за допомогою ресурсу обробки даних на основі глобальної мережі, і можуть бути частиною замовлення на серійно індивідуалізований продукт, та/або можуть бути доступним іншими способами, як може знадобитися або бути необхідним у конкретному варіанті виконання. Спосіб починається на етапі 16002.

На етапі 16002 приймають від споживача або замовника 132 замовлення на серійно індивідуалізований продукт. Потім процес переходить на етап 16004. На етапі 16004 додатково вибирають результат події, якщо він не вказаний у замовленні на серійно індивідуалізований продукт. Крім того, додатковий склад продукту може впливати на результат вибранногоибирают результати події, які відповідають складу продукту, і навпаки можуть бути використані для оптимізації продукту, замовленого споживачем /замовником 132 у зв'язку зазначеною подією. Такі відносини між результатами події і складом продукту можуть включати, як приклад і не як обмеження, узгодження з кольором команди і вибір складу продукту, який збігається з уподобаннями улюбленої команди відомих особистостей,, знаменитостей, організацій, та/або інші погодження, відповідності та/або переваги, як може знадобитися і/або бути необхідним у конкретному варіанті виконання. Потім процес переходить до етапу 16006. На етапі 16006 продукт виготовляють за допомогою многопоточной розливної системи. Потім процес переходить на етап 16008. На етапі 16008 продукт індивідуалізують розміщенням на упаковці продукту як індикації результату події. У цьому випадку, результат події може бути надрукований на упаковці продукту. Додатково, на упаковці продукту також може бути нанесена як індикації та/або іншим способом надрукована надана споживачем /замовником 132 текстова або графічна індикація. Крім того, для використання на упаковці одного з виготовлених Ћть обрані і змінено під час виготовлення різних продуктів, як може знадобитися і/або бути необхідним у конкретному варіанті виконання. Потім процес переходить на етап 16010. На етапі 16010 продукт доставляють або іншим способом надають споживачеві /замовнику 132. В цьому випадку за допомогою торговельної машини 300 може бути здійснено розлив напою, або доставка може бути здійснена місце 108 призначення за вибором. Потім виходять з підпрограми.

Можливості цього винаходу можуть бути реалізовані в програмному забезпеченні, програмованому обладнанні, апаратних засобах або будь-якої їх комбінації. В якості прикладу, щонайменше один аспект цього винаходу може бути включений в готовий виріб (наприклад, по меншій мірі один комп'ютерний програмний продукт), має наприклад читається комп'ютером носій. Носій має вбудоване в нього, наприклад, читається комп'ютером програмне кодове засіб для забезпечення і полегшення можливостей цього винаходу. Готовий виріб може бути включено в якості частини комп'ютерної системи або продано окремо. Додатково, може бути використано щонайменше одне запам'ятовуючий пристрій для зберігання машиночитаних програм, практично реалізує за мения. Блок-схеми, зображені тут, є лише прикладами. Схеми або етапи (або операції), описані тут, можуть мати ряд різновидів без відступу від ідеї цього винаходу. Наприклад, етапи можуть бути виконані в різній послідовності, або етапи можуть бути додані, видалені або змінені. Всі ці різновиди вважаються частиною заявленого винаходу.

1. Спосіб створення індивідуалізованих продуктів, згідно з яким:
беруть багатопотокову розливну систему, придатну для виготовлення набору продуктів, що містять транспортер для переміщення упаковок для продуктів і розподільник з соплами для розливу декількох інгредієнтів через сопла в упаковки для продуктів,
приймають замовлення на індивідуалізований продукт з набору продуктів, який вказує щонайменше одну характеристику індивідуалізованого продукту, що містить принаймні одне з наступного: склад продукту, добавка до продукту, розмір упаковки, форма упаковки або зміст маркування, та інструктують багатопотокову розливну систему для виготовлення індивідуалізованого продукту розливом щонайменше двох інгредієнтів через розподільник з соплами, так що ингредотовляет індивідуалізований продукт без виконання операції для зменшення забруднення індивідуалізованого продукту інгредієнтами попереднього виготовленого продукту.

2. Спосіб за п.1, згідно з яким прийом замовлення на індивідуалізований продукт включає прийом замовлення на індивідуалізований продукт від одержувача через веб-сайт мережі Інтернет.

3. Спосіб за п.1, згідно з яким:
при прийомі замовлення на індивідуалізований продукт додатково приймають зміст маркування, що підлягає друку на маркуванні індивідуалізованого продукту, а при інструктажі многопоточной розливної системи для виготовлення індивідуалізованого продукту додатково інструктують для друку змісту маркування на маркуванні.

4. Спосіб за п.1, згідно з яким при прийомі замовлення на індивідуалізований продукт приймають інформацію про здоров'я, відноситься до одержувача, через веб-сайт мережі Інтернет.

5. Спосіб за п. 4, згідно з яким при прийомі замовлення на індивідуалізований продукт додатково визначають для пропозиції групу продуктів щонайменше частково на основі інформації про здоров'я.

6. Спосіб за п. 5, згідно з яким при прийомі замовлення на індивідуалізований продукт додатково приймають від одержувача вибір індивідуалізованого продукту з числа запропонованої групи продуктів.

7. Спосіб за п.1, згідно з�їй боку через мережу, причому отримувачем індивідуалізованого продукту може бути клієнт зазначеного роздрібного продавця третьої сторони.

8. Спосіб за п.1, згідно з яким додатково визначають додатковий продукт щонайменше частково на основі індивідуалізованого продукту, причому при інструктажі многопоточной розливної системи для виготовлення індивідуалізованого продукту додатково інструктують для виготовлення додаткового продукту.

9. Спосіб за п. 8, згідно з яким додатковий продукт являє собою розширення асортименту індивідуалізованого продукту.

10. Спосіб за п.1, згідно з яким при прийомі замовлення на індивідуалізований продукт приймають замовлення від транспортного засобу через телеметричну систему, а також завантажують зазначені продукти в транспортний засіб.

11. Спосіб за п.10, згідно з яким при інструктажі многопоточной розливної системи для виготовлення індивідуалізованого продукту додатково визначають склад індивідуалізованого продукту щонайменше частково на основі ідентичності транспортного засобу.

12. Спосіб за п.10, згідно з яким при інструктажі многопоточной розливної сиѼеньшей мірі частково на основі ідентичності транспортного засобу.

13. Спосіб за п.1, згідно з яким приймають замовлення на продукт від імені групи осіб, причому щонайменше одна характеристика належить до вказаної групи.

14. Спосіб за п. 13, згідно з яким характеристика є по меншій мірі одним з наступного: склад продукту щонайменше частково на основі ідентичності групи, добавка для продукту щонайменше частково на основі ідентичності групи, зміст маркування щонайменше частково на основі ідентичності групи та форма упаковки щонайменше частково на основі ідентичності групи.

15. Спосіб за п. 13, згідно з яким додатково:
забезпечують щонайменше один з продуктів принаймні одному одержувачу і передають оплату групі, яка представляє собою частину доходів, виручених за забезпечення щонайменше одного з продуктів принаймні одному одержувачу. 

Схожі патенти:

Система і спосіб програмування варіантів дозування разливочном пристрої для приготування продуктів

Спосіб розливу деякої кількості обраного питного продукту з дозуванням містить асоціювання з апаратом для розливу інгредієнтів продукту для приготування вибраних продуктів, прийом вхідних даних, що містять одну або більше переваг, асоційованих з дозуванням, прийом команди на розлив обраного продукту, доступ до збереженої інформації, асоційованої з обраним продуктом, визначення кількості обраного продукту для розливу щонайменше частково на основі щонайменше частини одного або більше переваг і щонайменше частини інформації, доступ до якої зроблений. Потім розлив певної кількості обраного продукту у відповідь на прийняту команду. Розливний апарат містить матрицю для інгредієнтів для продуктів, запам'ятовуючий пристрій з можливістю зберігання інформації, асоційованої щонайменше з одним з вибраних продуктів, пристрій для введення даних, виконане з можливістю прийому одного або більше переваг, асоційованих з варіантами дозування, і контролер, виконаний з можливістю виконання набору команд. При цьому набір команд виконаний з можливістю прийому одного або більше переваг від устроного варіанти дозування принаймні для одного з вибраних продуктів щонайменше частково на основі частини переваг і щонайменше частини доступної інформації. Група винаходів забезпечує збільшення варіантів виготовлення напоїв та варіантів вибору ємностей за розміром, скорочення часу на розлив. 2 н і 13 з.п. ф-ли, 12 іл.

Система і спосіб, що забезпечують реконфігурацію динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів

Винахід відноситься до системи і способу здійснення реконфігурації динамічної матриці інгредієнтів в разливочном пристрої для розливу продуктів

Вдосконалений автомат для продажу напоїв

Винахід відноситься до автоматів для продажу напоїв

Пристрій для видачі напою з повітряним впускним отвором і способом управління ним

Винахід відноситься до харчової промисловості і призначене для приготування харчового продукту, наприклад супів і напоїв, шляхом змішування рідини з розчинником
Up!