Пневматична шина і шаруватий пластик

 

ТЕХНІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ

Даний винахід стосується пневматичної шини та шаруватого пластику. Більш конкретно, даний винахід стосується пневматичної шини, що містить в якості внутрішнього несучого матеріалу, шаруватий пластик, складається з плівки термопластичної смоли або термопластичної еластомірної композиції і шару каучукової композиції, і шаруватий пластик з термопластичної гнучкої плівки еластомірної композиції і шару каучукової композиції.

РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Не пройшла експертизу патентна публікація Японії № 9-239905 описує шаруватий пластик, що складається з шару поліамідної смоли і каучукового шару, використовуваний в якості внутрішнього несучого шару для пневматичної шини, в якому каучуковий шар містить похідне N-алкоксиметилмочевини, і каучуковий шар або шар поліамідної смоли містить, принаймні, конденсат резорцин/формальдегід, для поліпшення здатності до адгезії між шаром поліамідної смоли і каучуковим шаром.

Не пройшла експертизу патентна публікація Японії № 2003-97644 описує шаруватий пластик, складається з двох шарів поліамідної смоли, між якими знаходиться каучуковий шар ізолятора вібрації, що складається з вулккаучук, має метиленовим групу, (В) вулканізуючий агент, (C) резорцин або відповідне похідне з'єднання і (D) меламінову смолу, і хімічно пов'язаний з шарами поліамідної смоли. Однак шаруватий пластик використовують у невеликій підкладці. Не пройшла експертизу патентної публікації Японії № 2003-97644 не йдеться про застосування шаруватого пластику для пневматичної шини.

Не пройшла експертизу патентна публікація Японії № 2004-42495 описує шаруватий пластик, включає каучуковий шар, що складається з (A)принаймні, одного каучуку на основі сополимера акрилонітрил/бутадієн гідрованого каучуку на основі сополимера акрилонітрил/бутадієн, (B) пероксидного вулканизирующего агента, (C) резорцину або відповідного похідного з'єднання і (D) меламінової смоли і металевої фольги і тонкого шару смоли, нашарованих на периферичну поверхню каучукового шару. Однак шаруватий пластик використовують як шланга для бензинового палива. Не пройшла експертизу патентної публікації Японії № 2004-42495 не йдеться про застосування шаруватого пластику для пневматичної шини.

КОРОТКИЙ ВИКЛАД ТЕХНІЧНИХ ЗАВДАНЬ ВИНАХОДУ

Мета цього винаходу полягає Етоящий з плівки термопластичної смоли або термопластичної еластомірної композиції і шару каучукової композиції, для поліпшення здатності до адгезії між тонким шаром і каучуком.

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ

Перший аспект цього винаходу становить пневматична шина, що містить шаруватий пластик, складається з плівки термопластичної смоли або термопластичної еластомірної композиції і шару каучукової композиції, де каучукова композиція містить

100 масових частин каучукового компонента,

0,5-20 масових частин конденсату з'єднання, представленого формулою (1):

де R1, R2, R3, R4і R5являють собою водень, гідроксильну групу або C1-C8-алкільних груп, і формальдегіду,

0,25-200 масових частин метиленового донора і

вулканізуючий агент;

масове співвідношення метиленового донора і конденсату становить від 0,5 до 10.

Другий аспект цього винаходу становить шаруватий пластик, містить плівку термопластичної еластомірної композиції і шар каучукової композиції, де каучукова композиція містить

100 масових частин каучукового компонента,

0,5-20 масових частин конденсату з'єднання, представленого формулою (1):

де R1, R2, R3

0,25-200 масових частин метиленового донора і

вулканізуючий агент;

масове співвідношення метиленового донора і конденсату становить від 0,5 до 10.

Більш конкретно, даний винахід включає наступні варіанти здійснення[1]-[19].

[1] Пневматична шина, що містить шаруватий пластик, складається з плівки термопластичної смоли або термопластичної еластомірної композиції і шару каучукової композиції, де каучукова композиція містить

100 масових частин каучукового компонента,

0,5-20 масових частин конденсату з'єднання, представленого формулою (1):

де R1, R2, R3, R4і R5представляють водень, гідроксильну групу або C1-C8-алкільних груп, і формальдегіду,

0,25-200 масових частин метиленового донора і

вулканізуючий агент;

масове співвідношення метиленового донора і конденсату становить від 0,5 до 10.

[2] Пневматична шина по пункту [1], де каучуковий компонент містить диеновий каучук, вулканизирующим агентом є сірка, і каучукова композиція не містить прискорювача вулканізації.

[3] Пневматична шина по пункту [1], де каучуковий компонент містить диеновий кауизации, вміст конденсату становить понад 3 масових частин, але не більше 20 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента, і зміст метиленового донора становить понад 1,5 масових частин, але не більше 200 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента.

[4] Пневматична шина з п. [1], де каучуковий компонент містить диеновий каучук, вулканизирующим агентом є сірка, каучукова композиція додатково містить прискорювач вулканізації, вміст конденсату становить 0,5-3 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента, вміст метилового донора становить 0,25-30 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента, вміст сірки нижче 4 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента, і вміст прискорювача вулканізації складає понад 0 масових частин, але не більше 2,1 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента.

[5] Пневматична шина з п. [4], де прискорювач вулканізації є з'єднання, що має структуру сульфенамида, і зміст з'єднання, що має структуру сульфенамида, складає понад 0 масових ча�ачестве прискорювача вулканізації з'єднання, має структуру сульфенамида, і з'єднання, що має структуру тиурама, і зміст з'єднання, що має структуру тиурама, складає понад 0 масових частин, але не більше 0,6 масових частин.

[7] Пневматична шина по кожному з п.п. [1]-[6], де термопластична смола являє собою, щонайменше, одну смолу, обирану з групи, що включає полівініловий спирт, сополімер етилен-вініловий спирт, найлон 6, найлон 66, найлон 11, найлон 12, найлон 610, найлон 612, найлон 6/66, найлон MXD6 і найлон 6T.

[8] Пневматична шина по кожному з п.п. [1]-[7], де термопластичная recreation композиція містить компонент термопластичної смоли і еластомерний компонент, диспергованих у компоненті термопластичної смоли; компонент термопластичної смоли являє собою, щонайменше, один компонент, обраний із групи, що включає полівініловий спирт, сополімер етилен-вініловий спирт, найлон 6, найлон 66, найлон 11, найлон 12, найлон 610, найлон 612, найлон 6/66, найлон MXD6 і найлон 6T; і еластомерний компонент являє собою, щонайменше, один компонент, обраний із групи, що включає бромированний сополімер ізобутилен-п-метилстирол, сополімер малеїновий ангідрид-модифікований етилен-α-олефін, p>

[9] Пневматична шина по кожному з п.п. [1]-[8], де у формулі (1), щонайменше, один з R1, R2, R3, R4і R5являє собою C1-C8-алкільних груп і інші заступники представляють водень або C1-C8-алкільних груп.

[10] Пневматична шина по кожному з п.п. [1]-[9], де конденсат являє собою з'єднання, представлене формулою (2):

де n-ціле число від 1 до 20.

[11] Пневматична шина з п. [1], де у формулі (1), щонайменше, один з R1, R2, R3, R4і R5являє собою гідроксильну групу і інші заступники представляють водень або C1-C8-алкільних груп.

[12] Пневматична шина з п. [11], де конденсат являє собою з'єднання, представлене формулою (3):

де m являє собою ціле число від 1 до 20.

[13] Пневматична шина з п. [11] або [12], де термопластична смола містить сополімер етилен-вініловий спирт з вмістом етилену від 5 до 55 мол.%, і зміст сополімеру етилен-вініловий спирт становить від 5 до 100 мас.%, з розрахунку на загальну кількість термопластичної смоли.

[14] Пневматична шина з п. [11] або [12], гент, диспергованих у компоненті термопластичної смоли, компонент термопластичної смоли включає сополімер етилен-вініловий спирт з вмістом етилену від 5 до 55 мол.%, і зміст сополімеру етилен-вініловий спирт становить від 5 до 100 мас.%, з розрахунку на загальну кількість компонента термопластичної смоли.

[15] Пневматична шина по кожному з п.п. [1]-[14], де метиленовий донор являє собою, принаймні, одне із з'єднань, обираних з групи, що включає модифікований этерифицированнний метилолмеламин, параформальдегид, гексаметилентетрамін, пентаметилентетрамин і гексаметоксиметилмеламин.

[16] Пневматична шина по кожному з п.п. [1]-[15], де каучуковий компонент містить бутадієновий каучук.

[17] Пневматична шина з п. [16], де каучуковий компонент містить від 10 до 100 мас.% бутадиенового каучуку, з розрахунку на загальну кількість каучукового компонента.

[18] Шаруватий пластик, містить плівку термопластичної еластомірної композиції і шар каучукової композиції, де каучукова композиція містить

100 масових частин каучукового компонента,

0,5-20 масових частин конденсату з'єднання, представленого формулою (1):

�шу групу, і формальдегіду,

0,25-200 масових частин метиленового донора і

вулканізуючий агент;

масове співвідношення метиленового донора і конденсату становить від 0,5 до 10.

[19] Шаруватий пластик, де конденсат являє собою з'єднання, представлене формулою (3):

де m являє собою ціле число від 1 до 20.

КОРИСНІ ЕФЕКТИ ВИНАХОДУ

Пневматична шина по справжньому винаходу містить шаруватий пластик, складається з плівки термопластичної смоли або термопластичної еластомірної композиції і шару каучукової композиції, і каучукова композиція включає конденсат, що має фенольную структуру, і основний компонент, що генерує формальдегід при конкретному змісті, і вмісту сірки і прискорювача вулканізації регулюють таким чином, щоб міцність адгезії на поверхні розділу між плівкою термопластичної смоли або термопластичної еластомірної композиції і шаром каучукової композиції була високою.

Шаруватий пластик по справжньому винаходу, в якому конденсат, що має фенольную структуру, і основний компонент, що генерує формальдегід, змішані з каучукової композицією при конкретному змісті, і з�і на поверхні розділу між плівкою термопластичної смоли або термопластичної еластомірної композиції і шаром каучукової композиція, і, більше того, перевершує за адгезивності каучук, що входить до складу шини.

ОПИС ВАРІАНТІВ ЗДІЙСНЕННЯ

Пневматична шина по справжньому винаходу містить шаруватий пластик, складається з плівки термопластичної смоли або термопластичної еластомірної композиції і шару каучукової композиції, де каучукова композиція включає

100 масових частин каучукового компонента,

0,5-20 масових частин конденсату з'єднання, представленого формулою (1):

де R1, R2, R3, R4і R5представляють водень, гідроксильну групу або C1-C8 - алкільних груп, і формальдегіду,

0,25-200 масових частин метиленового донора і

вулканізуючий агент; і масове співвідношення метиленового донора і конденсату становить від 0,5 до 10.

A шаруватий пластик по справжньому винаходу містить плівку термопластичної еластомірної композиції і шар каучукової композиції, де каучукова композиція включає

100 масових частин каучукового компонента,

0,5-20 масових частин конденсату з'єднання, представленого формулою (1):

де R1, R2, R3, R4і R5представляють у донора і

вулканізуючий агент;

масове співвідношення метиленового донора і конденсату становить від 0,5 до 10.

Приклади термопластичної смоли, складовою тонкий шар, включають поліамідну смолу, складну поліефірну смолу, полинитрильную смолу, полиметакрилатную смолу, полівинилову смолу, целюлозну смолу, фторуглеродную смолу, имидную смолу, полістирольну смолу і поліолефінову смолу. Приклади поліамідної смоли включають найлон 6 (N6), найлон 66 (N66), найлон 46 (N46), найлон 11 (N11), найлон 12 (N12), найлон 610 (N610), найлон 612 (N612), найлон 6/66 (N6/66), найлон 6/66/12 (N6/66/12), найлон 6/66/610 (N6/66/610), найлон MXD6 (MXD6), найлон 6T, найлон 6/6T, найлон 9T, сополімер нейлону 66/PP, і сополімер нейлону 66/PPS. Приклади складної поліефірної смоли включають ароматичний складний поліефір, такий як полі(бутилентерефталат) (PBT), полі(этилентерефталат) (PET), полі(этиленизофталат) (PEI), сополімер PET/PEI, полиарилат (PAR), полі(бутиленнафталат) (PBN), рідкий кристалічний складний поліефір і сополімер полиоксиалкилендиимидокислота/полибутират-терефталат. Приклади полинитрильной смоли включають полиакрилонитрил (PAN), полиметакрилонитрил, сополімер акрилонітрил/стирол (AS), сополімер метакрилонитрил/стирол і сополімер метакрилонитрил/стирол/бутадієн. Првой смоли включають полі(вінілацетат) (PVAc), полівініловий спирт (PVA), сополімер етилен/вініловий спирт (EVOH), полі(винилиденхлорид) (PVDC), полі(вінілхлорид) (PVC), сополімер вінілхлорид/винилиденхлорид і сополімер винилиденхлорид/метилакрилат. Приклади целюлозної смоли включають ацетат целюлози ацетат-бутират целюлози. Приклади фторуглеродной смоли включають полі(винилиденфторид) (PVDF), полі(винилфторид) (PVF), полихлорфторэтилен (PCTFE) і сополімер тетрафторэтилен/етилен (ETFE). Приклади імідний смоли включають ароматичний поліімід (PI). Приклади полістирольної смоли включають полістирол (PS). Приклади поліолефінової смоли включають поліетилен (PE) і поліпропілен (PP).

З числа перерахованих смол полівініловий спирт, сополімер етилен/вініловий спирт, найлон 6, найлон 66, найлон 11, найлон 12, найлон 610, найлон 612, найлон 6/66, найлон MXD6 і найлон 6T є бажаними з точки зору задоволення як втомної міцності, так і повітронепроникності.

У термопластичную смолу, для поліпшення здатності до обробки, діспергіруемие, теплостійкості, стійкості до окислення та інше, додатковий інгредієнт, зазвичай примешиваемий в композицію смоли, такий як наповнювач, зміцнюючої агент, технологічна добавка, стабілізатор і антиоксластификатор не додають з точки зору повітронепроникності і теплостійкості, пластифікатор може бути доданий так, щоб зберігалися корисні ефекти цього винаходу.

Термопластичная recreation композиція, складова плівку, являє собою композицію, що містить компонент термопластичної смоли і еластомерний компонент, диспергованих у компоненті термопластичної смоли, де компонент термопластичної смоли становить матричну фазу і еластомерний компонент становить дисперсну фазу.

В якості компонента термопластичної смоли, становить термопластичную эластомерную композицію, можуть бути використані ті ж термопластичні смоли, що перераховані вище.

Приклади еластомерного компонента, що становить термопластичную эластомерную композицію, включають диеновий каучук і відповідні гідровані продукти, олефінових каучук, галоген-містить каучук, силіконовий каучук, що містить сірку каучук і фторуглеродний каучук. Приклади дієнового каучуку і відповідних гідрованих продуктів включають натуральний каучук (NR), ізопрена каучук (IR), эпоксидированний натуральний каучук, каучук стирол/бутадієн (SBR), бутадієновий каучук (BR) (BR з високим вмістом цис-ланок і BR з низьким вмістом цис-ланок), акрилилен-пропиленовий каучук (EPM), етилен-пропілен-диеновий каучук (EPDM), каучук малеїнова кислота-модифікований етилен-пропілен (M-ЕРМ), сополімер малеїновий ангідрид-модифікований етилен/α-олефін, сополімер етилен/глицидилметакрилат, сополімер малеїновий ангідрид-модифікований етилен/этилакрилат (модифікований EEA), бутиловий каучук (IIR), сополімер ізобутилена і ароматичного вінілового або дієнового мономеру, акриловий каучук (ACM) та іономір. Приклади галоген-містить каучуку включають галогенированний бутиловий каучук, такий як бромированний бутиловий каучук (Br-IIR) і хлорированнний бутиловий каучук (Cl-IIR), сополімер бромированний ізобутилен/п-метилстирол (BIMS), сополімерний каучук галогенированний ізобутилен/ізопрен, хлоропреновий каучук (CR), эпихлоргидриновий каучук (CHR), хлорсульфонированний поліетилен (CSM), хлорированнний поліетилен (CM) і модифікований малеїновою кислотою хлорированнний поліетилен (M-CM). Приклади силіконового каучуку включають метилвинилсиликоновий каучук, диметилсиликоновий каучук і метилфенилвинилсиликоновий каучук. Приклади містить сірку каучуку включають полисульфидний каучук. Приклади фторуглеродного каучуку включають винилиденфторидний каучук, фтор-містить простий фосфазеновий каучук.

З числа перерахованого, сополімер бромированний ізобутилен/п-метилстирол, сополімер малеїновий ангідрид-модифікований етилен/α-олефін, сополімер етилен/глицидилметакрилат і сополімер малеїновий ангідрид-модифікований етилен/этилакрилат є бажаними з точки зору повітронепроникності.

У еластомерний компонент додатковий інгредієнт, зазвичай примешиваемий до каучукової композиції, типу різних зміцнюючих агентів (наповнювачів), таких як сажа і діоксид кремнію, мягчитель, протівостарітель, технологічна добавка, може бути доданий в тій мірі, яка не порушує корисних ефектів цього винаходу.

Не існує конкретного обмеження на комбінацію еластомерного компоненту та компоненту термопластичної смоли, складову термопластичную эластомерную композицію, і відповідні приклади включають галогенированний бутиловий каучук і поліамідну смолу, сополімерний каучук бромированний ізобутилен/п-метилстирол і поліамідну смолу, бутадієновий каучук і полістирольну смолу, ізопрена каучук і полістирольну смолу, гідрований бутадієновий каучук і полістирольну смолу, етиленпропіленовий каучук і полистиро�ктический полі(1,2-полибутадиен), аморфний ізопрена каучук і транс-полі-(1,4-ізопрен), і фторуглеродний каучук і фторуглеродную смолу; при цьому комбінація бутилового каучуку та поліамідної смоли, краща за властивістю повітронепроникності, є кращою, і, з числа інших комбінацій, комбінації сополімерний каучук бромированний ізобутилен/п-метилстирол (представляє тип модифікованого бутилового каучуку) і найлон 6/66 або найлон 6, або змішана смола з нейлону 6/66 і нейлону 6, є особливо бажаними з точки зору задоволення як втомної міцності, так і повітронепроникності.

Термопластичная recreation композиція може бути отримана диспергуванням еластомерного компонента, в якості дисперсної фази, в компоненті термопластичної смоли, образующем матричну фазу, шляхом екструзії розплаву компонента термопластичної смоли і еластомерного компонента, наприклад, з допомогою двухшнекового екструдера-змішувача. Масове співвідношення компонента термопластичної смоли і еластомерного компонента становить, не в порядку обмеження, переважно від 10/90 до 90/10, і більш переважно від 15/85 до 90/10.

Термопластична смола чи термопластичная recreation компо�етения.

Каучукова композиція, складова шар каучукової композиції, що містить каучуковий компонент, конденсат з'єднання формули (1) і формальдегіду, метиленовий донор і вулканізуючий агент:

де R1, R2, R3, R4і R5являють собою водень, гідроксильну групу або C1-C8-алкільних груп.

Приклади каучукового компонента включають диеновий каучук і відповідні гідровані продукти, олефінових каучук, галоген-містить каучук, силіконовий каучук, що містить сірку каучук і фторуглеродний каучук. Приклади дієнового каучуку і відповідних гідрованих продуктів включають натуральний каучук (NR), ізопрена каучук (IR), эпоксидированний натуральний каучук, каучук стирол/бутадієн (SBR), бутадієновий каучук (BR) (BR з високим вмістом цис-ланок і BR з низьким вмістом цис-ланок), акрилонітрил-бутадієновий каучук (NBR), гідрований NBR і гідрований SBR. Приклади олефинового каучуку включають етилен-пропиленовий каучук (EPM), етилен-пропілен-диеновий каучук (EPDM), каучук малеїнова кислота-модифікований етилен-пропілен (M-ЕРМ), сополімер малеїновий ангідрид-модифікований етилен/α-олефін, сополімер етилен/глицииловий каучук (IIR), сополімер ізобутилена і ароматичного вінілового або дієнового мономеру, акриловий каучук (ACM) та іономір. Приклади галоген-містить каучуку включають галогенированний бутиловий каучук, такий як бромированний бутиловий каучук (Br-IIR) і хлорированнний бутиловий каучук (Cl-IIR), сополімер бромированний ізобутилен/п-метилстирол (BIMS), сополімерний каучук галогенированний ізобутилен/ізопрен, хлоропреновий каучук (CR), эпихлоргидриновий каучук (CHR), хлорсульфонированний поліетилен (CSM), хлорированнний поліетилен (CM) і модифікований малеїновою кислотою хлорированнний поліетилен (M-CM). Приклади силіконового каучуку включають метилвинилсиликоновий каучук, диметилсиликоновий каучук і метилфенилвинилсиликоновий каучук. Приклади містить сірку каучуку включають полисульфидний каучук. Приклади фторуглеродного каучуку включають винилиденфторидний каучук, фтор-містить простий винилэфирний каучук, каучук тетрафторэтилен/пропілен, фтор-містить силіконовий каучук і фтор-містить фосфазеновий каучук. З числа перерахованого, з точки зору спільної зшивання з сусіднім каучуковим матеріалом, диеновий каучук, олефінових каучук і галоген-містить каучук є переважними, і �місячний бутиловий каучук і каучук етилен/пропілен/дієн. Каучуковий компонент може представляти собою суміш з двох або кількох каучукових компонентів.

У кращому прикладі сполуки формули (1), щонайменше, один з R1, R2, R3, R4і R5являє собою C1-C8-алкільних груп, а інші представляють водень або C1-C8-алкільних груп. Конкретним кращим прикладом з'єднання формули (1) є крезол.

В іншому кращому прикладі сполуки формули (1), щонайменше, один з R1, R2, R3, R4і R5являє собою гідроксильну групу, а інші представляють водень або C1-C8-алкільних груп. Іншим конкретним кращим прикладом з'єднання формули (1) є резорцин.

Приклади конденсату з'єднання формули (1) і формальдегіду включають конденсат крезол/формальдегід і конденсат резорцин/формальдегід. Конденсати можуть бути модифікованими в тій мірі, яка не порушує корисних ефектів цього винаходу. Наприклад, конденсат резорцин/формальдегід, модифікований епокси-з'єднанням, може бути застосований по справжньому винаходу. Такі конденсати є комерційно доступними, і комерційні продукти можуть застосовують�здійснює собою з'єднання, виражене формулою (2) або формулою (3)

де n-ціле число від 1 до 20, переважно, ціле число від 1 до 10 і більш переважно, ціле число від 1 до 5;

де m являє собою ціле число від 1 до 20, переважно, ціле число від 1 до 10 і більш переважно, ціле число від 1 до 3.

"Метиленовий донор" являє собою основне з'єднання, яке генерує формальдегід при нагріванні і інше, і приклади метиленового донора включають гексаметилентетрамін, пентаметилентетрамин, гексаметилендиамин, метилолмеламин, этерифицированнний метилолмеламин, модифікований этерифицированнний метилолмеламин, этерифицированний метилолмеламин, гексаметоксиметилолмеламин, гексаметилолмеламин, гексакис(этоксиметил)меламін, гексакис(метоксиметил)меламін, N,N',N"-триметил-N,N',N"-триметилолмеламин, N,N',N"~триметилолмеламин, N-метилолмеламин, N,N'-біс(метоксиметил)меламін, N,N',N"-трибутил-N,N',N"-триметилолмеламин і параформальдегид. З числа перерахованого, з точки зору температури вивільнення формальдегіду, модифікований этерифицированнний метилолмеламин є кращим.

В якості; � приклади неорганічного вулканизирующего агента містять сірку, монохлорид сірки, селен, телур, оксид цинку, оксид магнію і моноксид свинцю; і приклади органічного вулканизирующего агента включають містить сірку органічна сполука, сіль дитіокарбамінової кислоти, оксими, тетрахлор-п-бензохинон, динитрозо-з'єднання, модифіковану фенольную смолу, полиамин, органічний пероксид. З числа перерахованого, сірка, органічний пероксид, такий як 1,3-біс-(трет-бутилпероксиизопропил)бензол, модифікована фенольна смола, така як конденсат бромированний алкілфенол/формальдегід, оксид цинку і містить сірку органічна сполука, є переважними.

Вміст конденсату з'єднання по формулі (1) і формальдегіду (тут далі також називають просто "конденсат") становить від 0,5 до 20 масових частин і, переважно, від 1 до 10 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента. Якщо вміст конденсату занадто низька, кількість і час, необхідний для нагрівання з метою отримання адекватної адгезії, зростає і ефективність вулканізації знижується, і навпаки, якщо вміст конденсату занадто висока, розтяжність композиції донора становить від 0,25 до 200 масових частин, переважно, від 0,5 до 80 масових частин, і, що більш переважно, від 1 до 40 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента. Якщо зміст метиленового донора занадто низька, донор витрачається на взаємодію зі смолою всередині системи каучукової композиції, і взаємодія з реакції на поверхні розділу не протікає в потрібній мірі, і адгезія стає недостатньою. І назад, якщо зміст метиленового донора занадто високий, взаємодія всередині системи каучукової композиції може бути занадто прискореним, або реакція зшивання всередині конкурентної смоляний системи щодо адгезії може бути ініційована, що, тим самим, послаблює адгезію.

Масове співвідношення змісту метиленового донора і конденсату становить від 0,5 до 10, переважно, від 1 до 4 і, більш переважно, від 1 до 3. Якщо співвідношення занадто мало, донор витрачається на взаємодію зі смолою всередині системи каучукової композиції, і взаємодія з реакції на поверхні розділу не протікає в потрібній мірі, і адгезія стає недостатньою. І назад, якщо масове співвідношення змісту метиленового донора і конденсату занадто високий, взаємодія внуляной системи щодо адгезії може бути ініційована, що, тим самим, послаблює адгезію.

Якщо каучуковий компонент містить диеновий каучук і вулканизирующим агентом є сірка, переважно, щоб каучукова композиція не містила прискорювача вулканізації.

Якщо каучуковий компонент містить диеновий каучук, вулканизирующим агентом є сірка, і, крім того, каучуковий компонент містить прискорювач вулканізації, переважно, щоб вміст конденсату становило понад 3 масових частин, але не більше 20 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента, і зміст метиленового донора переважно становить понад 1,5 масових частин, але не більше 200 масових частин, краще, понад 3 масових частин, але не більше 80 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента. Якщо вміст конденсату занадто низька, конденсат взаємодіє з прискорювач вулканізації, що ускладнює перебіг взаємодії зі смолою на поверхні розділу. І назад, якщо вміст конденсату занадто висока, розтяжність композиції з продуктом вулканізації каучуку знижується, що призводить до легкого руйнування. Якщо зміст метиленового донора занадто низька, донор расхо�рхности розділу не протікає в потрібній мірі, і адгезія стає недостатньою. І назад, якщо зміст метиленового донора занадто високий, взаємодія всередині системи каучукової композиції може бути занадто прискореним, або реакція зшивання всередині конкурентної смоляний системи щодо адгезії може бути ініційована, що, тим самим, послаблює адгезію.

Приклади прискорювача вулканізації включають відповідний прискорювач типу альдегід/аміак, типу альдегід/амін, типу тіосечовини, гуанінового типу, тиазолового типу, сульфенамидного типу, тиурамового типу, типу солі дитіокарбамінової кислоти і типу солі ксантогеновой кислоти, і переважними є тиазоловий тип, сульфенамидний тип і тиурамовий тип.

Прискорювач вулканізації тиазолового типу являє собою з'єднання, що має тиазоловую структуру, і приклади такого з'єднання включають ді-2-бензотиазолилдисульфид, меркаптобензотиазол, бензотиазилдисульфид, цинкова сіль меркаптобензотиазола, (динитрофенил)меркаптобензотиазол і (N,N-диэтилтиокарбамоилтио)бензотіазол; і, з числа перерахованого, ді-2-бензотиазолилдисульфид є кращим.

Прискорювач вулканізації сульфенамидного типу являє собою з'єднання, що має з�тилбензотиазолсульфенамид, N-оксидиэтиленбензотиазолсульфенамид, N,N-дициклогексилбензотиазолсульфенамид і (морфолинодитио)бензотіазол, і, з числа перерахованого, N-трет-бутил-2-бензотиазолсульфенамид є кращим.

Прискорювач вулканізації тиурамового типу являє собою з'єднання, що має тиурамовую структуру, і приклади такого з'єднання включають тетракис-(2-этилгексил)тиурамдисульфид, тетраметилтиурамдисульфид, тетраметилтиураммоносульфид, тетраэтилтиурамдисульфид, тетрабутилтиурамдисульфид і дипентаметилентиурамгексасульфид; і, з числа перерахованого, тетракис-(2-этилгексил)тиурамдисульфид є кращим.

Якщо каучуковий компонент містить диеновий каучук, вулканизирующим агентом є сірка, каучуковий компонент додатково містить прискорювач вулканізації, то вміст конденсату становить від 0,5 до 3 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента, і зміст метиленового донора становить від 0,25 до 30 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента, то бажано, щоб вміст сірки було менше 4 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента, і зміст ускор�аучукового компонента. Якщо вміст сірки занадто висока, конкуруюча реакція з конденсатом протікає всередині системи каучукової композиція, адгезія послаблюється. Якщо не міститься прискорювач вулканізації, реакція вулканізації протікає важко, і ефективність вулканізації знижується. І назад, якщо вміст прискорювача вулканізації занадто висока, конденсат реагує з прискорювач вулканізації, і взаємодія зі смолою на поверхні розділу утруднено.

В даному випадку, якщо прискорювач вулканізації є з'єднання, що має сульфенамідну структуру, зміст сполуки, що має сульфенамідну структуру, переважно становить більше 0 масових частин, але менше 1,5 масових частин. Якщо не міститься сполука, що має сульфенамідну структуру, то реакція вулканізації протікає важко, і ефективність вулканізації знижується; і назад, якщо зміст з'єднання, що має сульфенамідну структуру, занадто високий, взаємодія прискорювача конкурує з взаємодією смоли, порушуючи адгезионное взаємодія.

В даному випадку, якщо каучукова композиція містить, як прискорювача вулканізації, з'єднання, має сульфенамідну структуру, і соединоставляет понад 0 масових частин, але менше 0,6 масових частин. Якщо з'єднання, що має тиурамовую структуру, не міститься, ефект адгезії стає чутливим до вмісту сірки, і назад, якщо зміст з'єднання, що має тиурамовую структуру, занадто високо, адгезионное взаємодія порушується вивільненої сіркою.

Каучуковий компонент містить, переважно, диеновий каучук. Приклади дієнового каучуку включають натуральний каучук (NR), ізопрена каучук (IR), каучук стирол/бутадієн (SBR), бутадієновий каучук (BR) і каучук акрилонітрил/бутадієн (NBR). З числа перерахованого, з точки зору спільної зшивання з сусіднім каучуковим матеріалом, переважні натуральний каучук, каучук стирол/бутадієн, бутадієновий каучук, ізопрена каучук і суміш зазначених каучуків. Ступінь змісту дієнового каучуку у каучуковому компоненті становить переважно 50 мас.% або вище, більш переважно, 70 мас.% або вище і, ще краще, весь каучуковий компонент являє собою диеновий каучук.

Каучуковий компонент містить, більш переважно, бутадієновий каучук. В даному випадку, від 10 до 100 мас.% каучукового компонента, переважно, становить бутадієновий каучук, понад предпочтит95 мас.% каучукового компонента становить бутадієновий каучук. Якщо каучуковий компонент містить каучуковий компонент, відмінний від бутадієну, каучуковим компонентом, іншим, ніж бутадієновий каучук, переважно є натуральний каучук або ізопрена каучук. Іншими словами, в якості каучукового компонента в особливості краща комбінація бутадієну і натурального каучуку або комбінація бутадієну і ізопренового каучуку.

Комбінація тонкого шару, який містить кополімер етилен/вініловий спирт, і каучукової композиції, що містить конденсат з'єднання по формулі (1), в якій, щонайменше, один з R1, R2, R3, R4і R5являє собою гідроксильну групу, а інші представляють водень або C1-C8-алкільних груп, і формальдегіду, є особливо доцільною, оскільки здатність до адгезії на поверхні розділу між тонким шаром і шаром каучукової композиції є чудовою.

У такому контексті, тонкий шар, що містить сополімер етилен/вініловий спирт, являє собою плівку термопластичної смоли, де термопластична смола містить сополімер етилен/вініловий спирт, або плівку термопластичної еластомірної композиції, де �етилен/вініловий спирт. У разі плівки термопластичної смоли, зміст сополімеру етилен/вініловий спирт переважно становить від 5 до 100 мас.%, з розрахунку на загальну кількість термопластичної смоли, і, більш переважно, від 20 до 70 мас.%; і в разі плівки термопластичної еластомірної композиції, зміст зазначеного співполімеру переважно становить від 5 до 100 мас.%, з розрахунку на загальну кількість термопластичної смоли і, більш переважно, від 20 до 70 мас.%.

Сополімер етилен/вініловий спирт (тут далі званий "EVOH") являє собою сополімер, що складається з етиленового елементарного ланки (-CH2CH2-) і елементарного ланки вінілового спирту (-CH2-CH(OH)-), але може містити в додаток до этиленовому елементарному ланці і елементарному ланці вінілового спирту інше становить елементарне ланка, в тій мірі, яка не порушує корисні ефекти цього винаходу. Слід застосовувати сополімер етилен/вініловий спирт з вмістом етиленового елементарного ланки, тобто вмістом етилену, переважно від 5 до 55 мол.%, більш переважно, від 20 до 50 мол.%. Якщо вміст етилену в сополімери етилен/вініловий спирт занадто мало, сумісність з полиамиднойпп, містяться в термопластичної смоли, знижується і, отже, можна очікувати збільшення сили адгезійного взаємодії. Сополімер етилен/вініловий спирт являє собою омилення продукт сополімеру етилен/вініл ацетат, і ступінь омилення зазначеного співполімеру переважно становить 90% або вище, більш переважно, 99% або вище. Якщо ступінь омилення сополімеру етилен/вініловий спирт занадто низька, погіршується властивість повітронепроникності, і погіршується також термостійкість. Сополімер етилен/вініловий спирт є комерційно доступним і випускається Nippon Synthetic Chemical Industry Co., Ltd. під торговою маркою Soarnol® та фірмою Eval from Kuraray Co., Ltd. під торговою маркою Eval®. Приклади сополімеру етилен/вініловий спирт з вмістом етилену від 5 до 55 мол.%, включають Soarnol® H4815B (з вмістом етилену 48 мол.%), A4412B (з вмістом етилену 42 мол.%) DC3212B (з вмістом етилену 32 мол.%) і V2504RB (з вмістом етилену 25 мол.%) від Nippon Synthetic Chemical Industry Co., Ltd. і Eval® LI7IB (з вмістом етилену 27 мол.%), H171B (з вмістом етилену 38 мол.%) і E171B (з вмістом етилену 44 мол.%) від Kuraray Co., Ltd.

Шаруватий пластик по справжньому винаходу може бути отриманий нанесенням каучукової композиції на плівку термопластичної смоли і� бути отримано наступним чином. Спочатку, термопластичную смолу або термопластичную эластомерную композицію формують у тонкий шар з допомогою формувальної машини, такий як екструдер для отримання плівки з роздуванням і екструдер з Т-образною головкою, отримуючи плівку термопластичної смоли або термопластичної еластомірної композиції. Потім, каучукову композицію, з допомогою екструдера з Т-образною головкою і т.п., екструзійно наносять на тонкий шар і розвальцьовують в тонкі листи спільно, отримуючи закінчений шаруватий пластик.

Пневматична шина по справжньому винаходу може бути отримана загальноприйнятим способом. Наприклад, на барабан для складання шин поміщають шаруватий пластик по справжньому винаходу в якості внутрішнього несучого матеріалу, звертаючи обличчям до барабану для складання шин з боку плівки термопластичної смоли або термопластичної еластомірної композиції, на вказаний шаруватий пластик нашаровують послідовно компоненти, такі як шар каркаса, шар брекера і шар протектора, що складається з невулканизованного каучуку, що використовуються зазвичай для отримання шини, блок формують, потім барабан видаляють, отримуючи в результаті зібрану, але не вулканізовану шину, і потім не вулканізовану шину вулкчение плівки

Вихідні матеріали змішують згідно складом, наведеним у таблиці 1, для отримання термопластичної еластомірної композиції, і термопластичную эластомерную композицію формують з допомогою екструдера для отримання плівки з роздуванням в тонкий шар, що має товщину 0,2 мм. Отриманий тонкий шар позначений тонкий шар A.

Таблиця 1
Склад термопластичної еластомірної композиції (1)
масові частини
BIMSa)"Exxpro™ 3035" від ExxonMobil Chemical100
Оксид цинку"Zinc white No. 3" від Seido Chemical Industry Co., Ltd.0,5
Стеаринова кислотаСтеаринова кислота для промислового застосування0,2
Стеарат цинку"Zinc stearate" від NOF Corporation1
N 6/66
Модифікований EEAb)"HPR-AR201" by DuPont-Mitsui Polychemicals Co., Ltd.10
Примітки: a) сополімер бромированний ізобутилен-п-метилстирол,
b) сополімер малеїновий ангідрид-модифікований етилен/этилакрилат.

Вихідні матеріали змішують згідно складом, наведеним в таблиці 2, для отримання термопластичної еластомірної композиції, і термопластичную эластомерную композицію формують з допомогою екструдера для отримання плівки з роздуванням в 0,2 мм - тонкий шар. Отриманий тонкий шар позначений тонкий шар B.

Таблиця 2
Склад термопластичної еластомірної композиції (2)
масові частини
BIMSa)"Exxpro™ 3035" від ExxonMobil Chemical100
Оксид цинку"Zinc white No. 3" від Seido Chemical Industry Co., Ltd.0,5
0,2
Стеарат цинку"Zinc stearate" від NOF Corporation1
N 6/66"UBE Nylon 5033B" від Ube Industries, Ltd.50

EVOH"Soarnol® H4815B" від Nippon Synthetic Chemical Industry Co., Ltd.50
Модифікований EEAb)"HPR-AR201" by DuPont-Mitsui Polychemicals Co., Ltd.10
Примітки: a) сополімер бромированний ізобутилен-п-метилстирол,
b) сополімер малеїновий ангідрид-модифікований етилен/этилакрилат.

Найлон 6/66 "UBE Nylon 5013B" від Ube Industries, Ltd. формують за допомогою екструдера для отримання плівки з роздуванням в 0,2 мм-тонкий шар. Отриманий тонкий шар позначений тонкий шар C.

(2) Одержання каучукової композиції

Такі вихідні матеріали змішують згідно складів, наведеним у таблиці 2 - таблиці 6, для одержання 26 видів каучукових композицій.

Стирол/каучук бутадієн: "Nipol 1502" від Zeon Corporation.

Натурал�>p>Сажа: "Seast V" від Tokai Carbon Co., Ltd.

Стеаринова кислота: стеаринова кислота для промислового застосування.

Ароматичне масло: "Desolex No. 3" від Showa Shell Sekiyu K.K.

Оксид цинку: "Zinc white No. 3" від Seido Chemical Industry Co., Ltd.

Конденсат крезол/формальдегід: "Sumikanol 610" від Taoka Chemical Co., Ltd.

Модифікований конденсат резорцин/формальдегід: "Sumikanol 620" від Taoka Chemical Co., Ltd.

Метиленовий донор: модифікований этерифицированнний метилолмеламин ("Sumikanol 507AP" від Taoka Chemical Co., Ltd.).

Сірка: 5% маслонаповнених сірка.

Прискорювач вулканізації (1): ді-2-бензотиазолилдисульфид ("Nocceler DM" від Ouchi-Shinko Chemical Industrial Co., Ltd.)

Прискорювач вулканізації (2): N-трет-бутил-2-бензотиазолсульфенамид ("Nocceler NS" від Ouchi Chemical Industrial Co., Ltd.).

Прискорювач вулканізації (3): тетракис-(2-этилгексил)тиурамдисульфид ("Nocceler TOT-N" від Ouchi Chemical Industrial Co., Ltd.).

Пероксид: "Perkadox 14/40" (містить 40% 1,3-біс-(трет-бутилпероксиизопропил)бензол) від Kayaku Akzo Corporation.

Агент для зшивання смоли: "Tackirol 250-I" (конденсат бромированний алкілфенол/формальдегід) від Taoka Chemical Co., Ltd.

(3) Одержання шаруватого пластику

На верхню поверхню тонкого шару A і тонкого шару C, отриманих за вищезазначеним пунктом (1), нашаровують каучукові композиції, отримані за наведеним вище пунктом (2),�ться каучукових композицій за прикладами 10-14, отриманих за наведеним вище пунктом (2), отримують також шаруваті пластики з тонким шаром B з термопластичної еластомірної композиції, отриманої за вищезазначеним пунктом (1).

(4) Оцінка шаруватих пластиків

Щодо отриманих шаруватих пластиків, оцінюють міцність на отдир, розшарування шини і руйнування шини. Результати оцінки представлені в таблицях 3-6. Методи оцінки відповідних оціночних балів наступні.

Міцність на отдир

Після вулканізації зразки шаруватого пластику нарізають на смужки шириною 25 мм, і міцність на отдир зразка у вигляді смужки вимірюють згідно JIS-K6256. Виміряну міцність на отдир (Н/25 мм) індексують за такими критеріями. Індекси, інші ніж індекс 0, знаходяться в межах прийнятного діапазону.

Indexміцність на отдир (Н/25 мм)
00 (включно) - 20 (не включаючи)
120 (включно) - 25 (не включаючи)
225 (включно) - 50 (не включаючи)
3
5100 (включно) - 200 (не включаючи)
6200 або більше

Розшарування шини

Використовуючи шаруватий пластик в якості внутрішнього несучого матеріалу, конструюють загальноприйнятим способом шину, розміром 195/65R15, яку встановлюють на легковий автомобіль FF з витратою 1800 см3, використовуючи обід колеса 15×6JJ при внутрішньому тиску 200 кПа, і автомобіль проходить по місту 30000 км. Після чого шину знімають з обода колеса і внутрішню частину оглядають візуально, щоб встановити наявність або відсутність ушкодження у вигляді розшарування в шаруватому пластику з термопластичної смоли, що використовується в якості внутрішнього несучого матеріалу. Випадок без розшарування шини висловлюють оцінкою "добре", а випадок з розшаруванням висловлюють оцінкою "погано".

Руйнування шини

Використовуючи шаруватий пластик в якості внутрішнього несучого матеріалу конструюють загальноприйнятим способом шину, розміром 195/65R15, яку встановлюють на легковий автомобіль FF з витратою 1800 см3, використовуючи обід колеса 15×6JJ при внутрішньому тиску 200 кПа, і автомобіль проходить по місту 30000 км. Після чого шину знімають з �рещини в шаруватому пластику з термопластичної смоли, використовується в якості внутрішнього несучого матеріалу. Випадок без появи дефекту висловлюють оцінкою "добре", а випадок появи дефекту висловлюють оцінкою "погано".

Таблиця 3
Склади і результати оцінки каучукових композицій
Приклад 1Приклад 2Приклад 3Приклад 4Приклад 5Приклад 6Приклад 7
Каучук стирол/бутадієнмасові частини50505050505050
Натуральний каучукмасові частини505050505060606060606060
Стеаринова кислотамасові частини1111111
Ароматичне масломасові частини7777777
Оксид цинкумасові частини3333333
Конденсат крезол/формальде-гідмасові частини343
Конденсат модифікований резорцин/формально-памасові частини3

Метиленовий донормасові частини66666126
Сіркамасові частини6662
Прискорювач вулканізації (1)масові частини2,2масові частини
Прискорювач вулканізації (3)масові частини
Пероксидмасові частини33
Зшиваючий агент для смолимасові частини3
Міцність на отдир (шаруватий пластик з полон�lspan="1">1552
Розшарування шини (шаруватий пластик з плівкою A)ДобреДобреДобреДобреДобреДобреДобре
Руйнування шини (шаруватий пластик з плівкою A)ДобреДобреДобреДобреДобреДобреДобре
Міцність на отдир (шаруватий пластик з плівкою З)5551552
Розшарування шини (шаруватий пластик з плівкою З)ДобреДобреДобреДобре
Руйнування шини (шаруватий пластик з плівкою З)ДобреДобреДобреДобреДобреДобреДобре

>50
Таблиця 4
Склади і результати оцінки каучукових композицій
Приклад 8Приклад 9Приклад сравн.1Приклад сравн.2Приклад сравн.3Приклад сравн.4Приклад сравн.5
Каучук стирол/бутадієнмасові частини50505050505050
505050505050
Сажамасові частини60606060606060
Стеаринова кислотамасові частини1111111
Ароматичне масломасові частини7777777
Оксид цинкумасові частини333
Конденсат крезол/формальдегідмасові частини330,425101

Конденсат модифікований резорцин/формальдегідмасові частини
Метиленовий донормасові частини660,4100411
Сіркамасові частини22333масові частини11111
Прискорювач вулканізації (2)масові частини1,51,5
Прискорювач вулканізації (3)масові частини0,5
Пероксидмасові частини
Зшиваючий агент для смолимасові частини
Міцність на отдир (шаруватий пластик з плівкою A)3400500
Розшарування шини (шаруватий пластик з плівкою A)ДобреДобреПоганоПоганоДобреПоганоПогано
Руйнування шини (шаруватий пластик з плівкою A)ДобреДобре-----
Міцність на отдир (шаруватий пластик з плівкою З)3400�асслоение шини (шаруватий пластик з плівкою З)ДобреДобреПоганоПоганоДобреПоганоПогано
Руйнування шини (шаруватий пластик з плівкою З)ДобреДобре--Погано--

масові частини
Таблиця 5
Склади і результати оцінки каучукових композицій
Приклад 10Приклад 11Приклад 12Приклад 13Приклад 14
Каучук стирол/бутадієнмасові частини505050505050050
Сажамасові частини6060606060
Стеаринова кислотамасові частини11111
Ароматичне масломасові частини77777
Оксид цинкумасові частини33333

Конденсат крезол/формальдегід
Конденсат модифікований резорцин/формальдегідмасові частини22223
Метиленовий донормасові частини44666
Сіркамасові частини24682
Прискорювач вулканізації (1)масові частини2,22,22,22,2
Прискорювач вулканізації (2)масові частинимасові частини
Пероксидмасові частини
Зшиваючий агент для смолимасові частини
Міцність на отдир (шаруватий пластик з плівкою A)55555

Розшарування шини (шаруватий пластик з тонким шаром A)ДобреДобреДобреДобреДобре
ДобреДобреДобреДобре
Міцність на отдир (шаруватий пластик з плівкою B)66666
Розшарування шини (шаруватий пластик з плівкою B)ДобреДобреДобреДобреДобре
Руйнування шини (шаруватий пластик з плівкою B)ДобреДобреДобреДобреДобре
Міцність на отдир (шаруватий пластик з плівкою З)55555
Розшарування шини (шаруватий пластик з плівкою З)ДобреДобреРуйнування шини (шаруватий пластик з плівкою З)ДобреДобреДобреДобреДобре

Таблиця 6
Склади і результати оцінки каучукових композицій
Приклад 15Приклад 16Приклад 17Приклад 18Приклад 19Приклад 20Приклад 21
Каучук стирол/бутадієнмасові частини
Натуральний каучукмасові частини100255Бутадієновий каучук75951009575
Ізопрена каучук525100
Сажамасові частини60606060606060
Стеаринова кислотамасові частини1111111
Ароматичне масломасові частини777
Оксид цинкумасові частини3333333
Конденсат крезол/формально-памасові частини

Конденсат модифікований резорцин/
формальдегід
масові частини3333333
Метиленовий донормасові частини666
Сіркамасові частини2222222
Прискорювач вулканізації (1)масові частини
Прискорювач вулканізації (2)масові частини1,51,51,51,51,51,51,5
Прискорювач вулканізації (3)масові частини
Зшиваючий агент для смолимасові частини
Міцність на отдир (шаруватий пластик з плівкою A)5665665
Розшарування шини (шаруватий пластик з плівкою A)ДобреДобреДобреДобреДобреДобреДобре
Руйнування шини (шаруватий пластик з плівкою A)ДобреДобреДобре
Міцність на отдир (шаруватий пластик з плівкою З)5665665
Розшарування шини (шаруватий пластик з плівкою З)ДобреДобреДобреДобреДобреДобреДобре
Руйнування шини (шаруватий пластик з плівкою З)ДобреДобреДобреДобреДобреДобреДобре

Оціночні результати за прикладами 1-21 всі позитивні.

Приклад порівняння 1 не містить конденсату крезол/формальдегід і метиленового донора і відповідає общепр�а крезол/формальдегід. Відбувається розшарування шини.

Приклад 3 порівняння має високий вміст конденсату крезол/формальдегід. Відсутній розшарування шини, але відбувається руйнування шини.

У прикладі порівняння 4, співвідношення змісту метиленового донора і змісту конденсату крезол/формальдегід низьке; відбувається розшарування шини.

У прикладі порівняння 5, співвідношення змісту метиленового донора і змісту конденсату крезол/формальдегід висока; відбувається розшарування шини.

Приклади 10-14 демонструють, що комбінація тонкого шару, який містить кополімер етилен/вініловий спирт, (тонкого шару B) та каучукової композиція, що містить конденсат резорцин/формальдегід, особливо хороша з точки зору розшарування шини.

Приклади 15-21 демонструють, що застосування в якості каучукового компонента комбінації бутадієну і натурального каучуку або комбінації бутадієну і ізопренового каучуку, особливо добре з точки зору розшарування шини.

ПРОМИСЛОВА ПРИДАТНІСТЬ

Пневматична шина по справжньому винаходу може бути схвалена для застосування в якості автомобільної шини. Шаруватий пластик по справжньому винаходу може бути схвалений для отриманий�стичной термопластичної смоли або еластомірної композиції і шару каучукової композиції, де каучукова композиція містить 100 масових частин каучукового компонента,
0,5-20,0 масових частин конденсату з'єднання, представленого формулою (1):

де R1, R2, R3, R4і R5являють собою водень, гідроксильну групу або С1-С8-алкільних груп, і формальдегіду,
0,25-200,0 масових частин метиленового донора та
вулканізуючий агент;
масове відношення метиленового донора і конденсату становить від 0,5 до 10, і
вулканизирующим агентом є сірка або органічний пероксид.

2. Пневматична шина по п.1, де каучуковий компонент містить диеновий каучук, вулканизирующим агентом є сірка і каучукова композиція не містить прискорювача вулканізації.

3. Пневматична шина по п.1, де каучуковий компонент містить диеновий каучук, вулканизирующим агентом є сірка, каучукова композиція додатково містить прискорювач вулканізації, вміст конденсату становить понад 3 масових частин, але не більше 20 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента, і зміст метиленового донора становить понад 1,5 масових частин, але не більше 200 масових частин на 100 масових ч�учук, вулканизирующим агентом є сірка, каучукова композиція додатково містить прискорювач вулканізації, вміст конденсату складає 0,5-3,0 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента, вміст метилового донора становить 0,25-30,0 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента, вміст сірки нижче 4 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента, і вміст прискорювача вулканізації складає понад 0 масових частин, але не більше 2,1 масових частин, з розрахунку на 100 масових частин каучукового компонента.

5. Пневматична шина з п.4, де прискорювач вулканізації є з'єднання, що має структуру сульфенамида, і зміст з'єднання, що має структуру сульфенамида, складає понад 0 масових частин, але не більше 1,5 масових частин.

6. Пневматична шина з п.5, де каучукова композиція містить в якості прискорювача вулканізації з'єднання, що має структуру сульфенамида, і з'єднання, що має структуру тиурама, і зміст з'єднання, що має структуру тиурама, складає понад 0 масових частин, але не більше 0,6 масових частин.

7. Пневматична шина по кожному з пп.1-6,�оливиниловий спирт, сополімер етилен-вініловий спирт, найлон 6, найлон 66, найлон 11, найлон 12, найлон 610, найлон 612, найлон 6/66, найлон MXD6 і найлон 6Т.

8. Пневматична шина по кожному з пп.1-6, де термопластичная recreation композиція містить компонент термопластичної смоли і еластомерний компонент, диспергованих у компоненті термопластичної смоли; компонент термопластичної смоли являє собою, щонайменше, один компонент, обраний із групи, що включає полівініловий спирт, сополімер етилен-вініловий спирт, найлон 6, найлон 66, найлон 11, найлон 12, найлон 610, найлон 612, найлон 6/66, найлон MXD6 і найлон 6Т; і еластомерний компонент являє собою, щонайменше, один компонент, обраний із групи, що включає бромированний сополімер ізобутилен-п-метилстирол, сополімер малеїновий ангідрид-модифікований етилен-α-олефін, сополімер етилен-глицидилметакрилат і сополімер малеїновий ангідрид-модифікований етилен-этилакрилат.

9. Пневматична шина по кожному з пп.1-6, де у формулі (1), щонайменше, один з R1, R2, R3, R4і R5являє собою С1-С8-алкільних груп і інші заступники представляють водень або С1-С8-алкільних груп.

10. Пневматичес�000005.tif" height="27" width="143" />
де n-ціле число від 1 до 20.

11. Пневматична шина по п.1, де у формулі (1), щонайменше, один з R1, R2, R3, R4і R5являє собою гідроксильну групу і інші заступники представляють водень або С1-С8-алкільних груп.

12. Пневматична шина з п.11, де конденсат являє собою з'єднання, представлене формулою (3):

де m являє собою ціле число від 1 до 20.

13. Пневматична шина з п.11 або 12, де термопластична смола містить сополімер етилен-вініловий спирт з вмістом етилену від 5 до 55 мол.%, і зміст сополімеру етилен-вініловий спирт становить від 5 до 100 мас.%, з розрахунку на загальну кількість термопластичної смоли.

14. Пневматична шина з п.11 або 12, де термопластичная recreation композиція містить компонент термопластичної смоли і еластомерний компонент, диспергованих у компоненті термопластичної смоли, компонент термопластичної смоли включає сополімер етилен-вініловий спирт з вмістом етилену від 5 до 55 мол.%, і зміст сополімеру етилен-вініловий спирт становить від 5 до 100 мас.%, з розрахунку на загальну кількість компонента термопластичної смо�але сполук, обираних з групи, що включає модифікований этерифицированний метилолмеламин, параформальдегид, гексаметилентетрамін, пентаметилентетрамин і гексаметоксиметилмеламин.

16. Пневматична шина по кожному з пп.1-6, де каучуковий компонент містить бутадієновий каучук.

17. Пневматична шина з п.16, де каучуковий компонент містить від 10 до 100 мас.% бутадиенового каучуку, з розрахунку на загальну кількість каучукового компонента.

18. Шаруватий пластик, містить плівку термопластичної еластомірної композиції і шар каучукової композиції, де каучукова композиція містить
100 масових частин каучукового компонента,
0,5-20,0 масових частин конденсату з'єднання, представленого формулою (1):

де R1, R2, R3, R4і R5являють собою водень, гідроксильну групу або С1-С8-алкільних груп, і формальдегіду,
0,25-200 масових частин метиленового донора та
вулканізуючий агент;
масове відношення метиленового донора і конденсату становить від 0,5 до 10,0.

19. Шаруватий пластик, де конденсат являє собою з'єднання, представлене формулою (3):

де m являє соб

 

Схожі патенти:

Гумові композиції, наповнені олією

Винахід відноситься до гумовим композиціям. Композиція містить каучук на диеновой основі та один простий поліефір або простий полигликолевий ефір на основі ціклоаліфатіческого епоксиду. Композиція може містити наповнювач, вулканізуют агент. Варіант композиції містить каучук на диеновой основі та один простий поліефір або простий полигликолевий ефір на основі ціклоаліфатіческого епоксиду і одне масло для наповнення. Масло для наповнення вибирають із групи, що складається з ароматичного масла, аліфатичного масла, нафтенові масла та їх сумішей. Винахід забезпечує більш високу швидкість вулканізації, поліпшення відносного подовження і більш високий модуль пружності при 300% подовженні, поліпшені динамічні механічні показники. 5 н. і 22 з.п. ф-ли, 4 іл., 6 пр., 6 табл.

Гумова суміш і шина, виготовлена з використанням

Винахід відноситься до гумової суміші та шини, виготовленої з використанням гумової суміші. Гумова суміш характеризується компаундированием більше 1 частини мас., але менше 30 частин мас. полімерного компонента з низькою молекулярною масою (В), має зміст пов'язаного ароматичного вінільного з'єднання 0% мас. і средневесовую молекулярну масу в перерахунку на полістирол 0,2×104-8,0×104, і 5-80 частин мас. наповнювача (C) на 100 частин мас. полімерного компонента з високої молекулярною масою (A), має зміст пов'язаного ароматичного вінільного з'єднання 0% мас. і средневесовую молекулярну масу в перерахунку на полістирол не менше 1,5×105. Зміст пов'язаного ароматичного вінільного з'єднання (S2) (% мас.) в полімерному компоненті з низькою молекулярною масою (В) і зміст вінільних зв'язків (V2) (%) у частині парного з'єднання дієнового в полімерному компоненті з низькою молекулярною масою (B) задовольняють відношенню рівняння S2+V2/2<25 (I). Винахід дозволяє чудово переробляти гумову суміш, поліпшити динамічний модуль пружності (G') і тангенс кута втрат (tanδ) при низькій температурі і поліпшити зносостійкість шини. 3 н. і 3 з.п. ф-ли, 3 табл., 3 пр.

Композиційний матеріал для виготовлення масивних гумотехнічних виробів

Винахід відноситься до гумової промисловості і може бути використане для виготовлення масивних гумотехнічних виробів

Функционализованний полімер і способи його отримання і застосування

Винахід відноситься до полімерів, які придатні для використання в отриманні гумових виробів, наприклад, таких як протектори покришок

Гумові суміші на основі дієнових і етиленпропіленового каучуку, наповнені білим сажею

Винахід відноситься до гумотехнічної, шинної, взуттєвої галузей промисловості та інших галузей техніки, зокрема до гумових сумішей на основі дієнових або етиленпропіленовий еластомерів, наповнених білої сажею або її комбінацією з технічним вуглецем

Спосіб отримання полімерної композиції і полімерна композиція

Винахід відноситься до способу отримання полімерної композиції
Винахід відноситься до хімічної промисловості, зокрема до виробництва гумових сумішей, призначених для використання у виробництві шин легкового та вантажного виробництва

Резинокордний композит

Винахід відноситься до резинокордним композитів і може бути використане в шинної і гумотехнічної промисловості

Полімерний композиційний матеріал на основі термореактивних смол і волокнонаполненний матеріал, який його містить

Винахід має відношення до полімерному композиційного матеріалу на основі термореактивних смол і волокнонаполненному матеріалу на його основі. Полімерний композиційний матеріал включає термореактивную резольную фенолоформальдегидную смолу і додатково містить термореактивную епоксидну смолу і термореактивную поліефірну смолу у співвідношенні, % мас: термореактивних резольная фенолоформальдегидная смола 48-83; термореактивних епоксидна смола 3-13; термореактивних поліефірна смола 14-39. Волокнонаполненний матеріал включає полімерний композиційний матеріал на основі термореактивних смол і волокно. В якості волокна матеріал містить полиакрилонитрильную нитка або скляну нитка при наступному співвідношенні, масові частини: полімерний композиційний матеріал на основі термореактивних смол 3,2-5,2; волокно 1,0. Технічний результат - відмова від застосування дорогих і токсичних затверджувачів, зниження токсичності одержуваного матеріалу і його виробництва, здешевлення одержуваного матеріалу і підвищення його стійкості до ударних впливів. 2 н.п. ф-ли, 1 іл., 2 табл., 12 пр.

Бромовані полімери як полум'ягасителів і містять їх полімерні системи

Винахід відноситься до перешкоджає запаленню добавок для органічних полімерів
Винахід відноситься до полімерної фрикційної композиції і може бути використане в автомобільній промисловості і підйомно-транспортних машинах

Продукт з деревини, що отримується з використанням клейової системи

Винахід відноситься до продукту з деревини, отриманої шляхом склеювання його частин клейовий системою

Стабілізатор для гум на основі ненасичених каучуків

Винахід відноситься до області стабілізаторів для гум на основі ненасичених каучуків і може бути використане в шинної і гумотехнічної промисловості

Композиційний матеріал на основі ненасиченої поліефірної смоли

Винахід відноситься до отримання композиційних матеріалів, застосовуваних для виготовлення виробів промислового і побутового призначення

В'яжуче для виробництва ливарних форм та стрижнів

Винахід відноситься до галузі нафтохімії і може бути використано для отримання органічного в'яжучого для виробництва ливарних форм та стрижнів

Порошкова композиція для пінопласту

Винахід відноситься до розробки епоксидних порошкових композицій, придатних для отримання пінопластів, які використовуються для герметизації виробів і конструкцій, отримання електро-, тепло-, звукоізоляційних виробів, а також в якості конструкційного матеріалу в радіоелектронній, приладобудівній та інших галузях промисловості

Гумова суміш і шина, виготовлена з використанням

Винахід відноситься до гумової суміші та шини, виготовленої з використанням гумової суміші. Гумова суміш характеризується компаундированием більше 1 частини мас., але менше 30 частин мас. полімерного компонента з низькою молекулярною масою (В), має зміст пов'язаного ароматичного вінільного з'єднання 0% мас. і средневесовую молекулярну масу в перерахунку на полістирол 0,2×104-8,0×104, і 5-80 частин мас. наповнювача (C) на 100 частин мас. полімерного компонента з високої молекулярною масою (A), має зміст пов'язаного ароматичного вінільного з'єднання 0% мас. і средневесовую молекулярну масу в перерахунку на полістирол не менше 1,5×105. Зміст пов'язаного ароматичного вінільного з'єднання (S2) (% мас.) в полімерному компоненті з низькою молекулярною масою (В) і зміст вінільних зв'язків (V2) (%) у частині парного з'єднання дієнового в полімерному компоненті з низькою молекулярною масою (B) задовольняють відношенню рівняння S2+V2/2<25 (I). Винахід дозволяє чудово переробляти гумову суміш, поліпшити динамічний модуль пружності (G') і тангенс кута втрат (tanδ) при низькій температурі і поліпшити зносостійкість шини. 3 н. і 3 з.п. ф-ли, 3 табл., 3 пр.
Up!