Торець банки

 

Винахід відноситься до торця банки, забезпечує споживачеві покращений доступ до язичку. Додатковий об'єкт цього винаходу відноситься до контейнера, що включає такий торець.

Серед металевих паковань, добре відомі легко відкриваються торці металевих банок. Як правило, легко відкривається торець має форму металевої панелі, що включає надрізану лінію, що обмежує откриваемую область на торці банки. На торці банки передбачений язичок, піднімаючи який споживач ініціює розрив надрізаної лінії, а потім відтягує язичок, отримуючи отвір у торці банки у відкритій області. Раніше відкривання таких торців банок ускладнювалося обмеженим зазором між язичком і торцем банки, таким чином ускладнюючи для споживача зачеплення язичка пальцями. В WO 03/104092 A (MAEIL DAIRY INDUSTRY CO., LTD) від 18.12.2003 (згодом означена як CROWN Packaging Technology, Inc для вказівок US і EP) забезпечено вирішення цієї проблеми торцем банки, що включає складний виступ, розташований нижче язичка. Складаний виступ у WO 03/104092 A є деформованим від верхнього положення до нижнього положення. У нижньому положенні торці банок є легко штабелируемими для транспортування (тобто до прикрепле�ації в нижнє положення (як правило, після прикріплення до корпусу банки), виступ забезпечує зазор між язичком і торцем банки, щоб дозволити користувачеві зачепити пальцями язичок і відкрити банку.

Однак було виявлено, що під час подальшого транспортування контейнерів, сполучених з торцями банок типу описаного в WO 03/104092 A (тобто після наповнення та будь обробки при пастеризації в автоклаві), виступ має тенденцію підніматися назад у верхнє положення, таким чином, ускладнюючи споживачу доступ до язичку. Причиною піднімання з нижнього положення може бути, наприклад, зіткнення контейнера з іншими контейнерами або падіння на підлогу. Також виступ може повернутися назад в попереднє положення при транспортуванні на великих висотах, де знижений атмосферний тиск призводить до перепаду тиску всередині і зовні контейнера.

Існує необхідність в покращеному легко відкривається торці банки, що забезпечує підвищену гарантію можливості доступу до язичку для споживача.

Запропоновано легко відкривається торець банки, придатний для прикріплення до корпусу контейнера, що містить:

центральну панель (2) утворену з лінією (6) надрізу, і

язичок (20) прикріплений (21) до торця банки,

при цьому язичок має головний ділянку (20а) і захоплюваних ділянку (20b), а центральна панель додатково містить рухливий ділянку (30) розташований під усім або частиною захоплюваного ділянки язичка, при цьому рухливий ділянка має:

верхнє положення (30а): при якому рухливий ділянку є опуклим при вигляді торця банки зверху;

нижнє положення (30b): при якому рухливий ділянку є увігнутим при вигляді торця банки зверху,

причому рухливий ділянку є деформованим від верхнього положення до нижнього положення,

відрізняється тим, що рухомий ділянка містить щонайменше одну похилу вниз кільцеву сходинку (31).

Переважно, під терміном «опуклий» розуміється, що вся або частина рухомого ділянки в цілому виступає вгору від центральної панелі. Аналогічно, під терміном «увігнутий» розуміється, що вся або частина рухомого ділянки в цілому виступає вниз від центральної панелі. Тому рухливий ділянка не потребує обмеження абсолютно гладкою криволінійною поверхнею, як було виявлено в лінзі камери.

Зазвичай в нижньому положенні буде утворений проміжок між захоплюється ділянкою язичка і рухомим ділянкою, щоб дозволити доступ для пальця користувача.

Згідно винаходу, откриваеЕя повністю знімним з торця банки при відкриванні; та/або

ii: де частина відкривається ділянки панелі утримується на торці банки після відкривання.

У кожному випадку розрив надрізаної лінії визначає отвір на торці банки, через що продукт може бути витягнутий.

Торці банок типу (i) широко використовуються в харчовій промисловості; наприклад, для продуктів, які містять тверді шматочки або в'язкий матеріал, який не являється текучим. У таких випадках, бажані отвори максимального розміру, які дозволяють легко витягувати харчові продукти. У цьому випадку, головного ділянку язичка зазвичай розташовують поряд з надрізаної лінією таким чином, щоб підняття ручки призвело до розриву надрізаної лінії головною частиною язичка.

Торці банок типу (ii) часто використовують для напоїв, коли бажано отвір меншого розміру, щоб безпосередньо пити або виливати напій з банки. Отвір невеликого розміру робить практичним утримування відкривається ділянки панелі на торці банки; наприклад, шляхом згинання всередину корпусу контейнера. Утримування ділянки панелі знижує забруднення навколишнього середовища.

Рухливий ділянка може бути розташована радіально всередині або зовні надрізаної лінії. Розташування подвижногоее майже всю область центральної панелі (тобто так званий торець з повним отвором), то рухливий ділянку і язичок утворені на що відкривається ділянці панелі, тобто всередині надрізаної лінії. У варіанті, де надрізана лінія обмежує отвір, що охоплює тільки частину області центральної панелі (тобто так званий торець з частковим отвором, як є на банки для напоїв), здійсненно може бути розташування для рухомого ділянки та язичка які повинні бути утворені зовні надрізаної лінії.

Зазвичай рухливий ділянку утворений як частина торця банки. Виявлено вигідну використання натискання для утворення рухомого ділянки в матеріалі торця банки. Простіше кажучи, рухливий ділянку призводить до того, що торець банки є бистабильним. Під виразом «бістабільні» розуміється, що рухливий ділянка може приймати одне з двох різних станів: верхнє (опукле) положення, і нижнє (опуклих) положення. Однак було виявлено, що включення похилій вниз кільцевої сходинки по справжньому винаходу забезпечує додаткову жорсткість рухомого ділянці. Значення жорсткості таке, щоб збільшити зусилля, потрібне для піднімання рухомого ділянки з нижнього положення у верхнє положея через кільцевої сходинки, рухливий ділянку веде себе подібно моностабильному торця, поки рухливий ділянка не буде деформований у нижнє (опуклих) положення, це означає, що він здатний надавати високий опір деформації назад у верхнє (опукле) положення. Крім того, збільшення жорсткості досягається без збільшення товщини металу використовується при виготовленні торців банок. Збільшення товщини металу призводить до збільшеної вартості матеріалу.

Таким чином, при використанні його на корпусі контейнера, торець банки винаходу забезпечує те, що контейнер краще витримує зіткнення та/або транспортування на найвищих висотах (де знижений атмосферний тиск), без повернення рухомого ділянки торця банки назад у верхнє (опукле) положення. Тому існує велика ймовірність, що споживач, взявши контейнер/торець банки, що забезпечить тим самим нормальний доступ пальця до язичку. Поки торець банки може зберігатися бистабильним, кільцева сходинка призводить до того, що потрібно більше зусилля для деформації рухомого ділянки, щоб повернутися назад у верхнє (опукле) положення, тобто збільшується зусилля підняття.

Згідно винаходу, під виразом «кольѰ формується безперервної без розривів і проміжків; наприклад, описує форму концентричної кола, еліпса або неправильної форми при вигляді схеми. Додатково, кільцева сходинка може бути утворена у вигляді ряду з двох або більше переривчастих ступінчастих ділянок, кожен з яких відділений проміжком, причому ступінчасті ділянки разом описують кільцеву щабель. Переважно, один або більше переривчастих ступінчастих ділянок рознесені по радіусу один від одного. Більш переважно, переривчасті ступінчасті ділянки рознесені по колу один від одного; наприклад, кільцева сходинка може складатися з кількох переривчастих ступінчастих ділянок, які разом утворюють загальну форму кола, рознесених по колу на проміжки, які відповідають за переривчасту природу кільцевої сходинки. Поєднання проміжків по радіусу і по колу може використовуватися для розділення кожного з переривчастих ступінчастих ділянок. Переважно, кільцева сходинка, або безперервна, або переривчаста утворена, так щоб займала по суті загальну площину. Там де існує безліч кільцевих сходинок, розташованих одна усередині іншої, кожна кільцева сходинка переважно утворена, щоб займати свою собственнучастке, випробування, детально розкриті в Таблиці 1, демонструють істотне збільшення в піднімає силі (щодо торця банки без кільцевої сходинки) з використанням тільки однієї похилій вниз кільцевої сходинки.

Торець банки винаходу може бути виконаний з рухомим ділянкою спочатку або в верхньому положенні, або нижньому положенні. Якщо торці банок транспортуються між розташуванням для подальшого прикріплення до корпусу банки, краще, щоб рухливий ділянку деформувався у верхнє положення, оскільки це дозволяє легко штабелювати торці банок.

Для демонстрації ефективності кільцевих сходинок, випробування були проведені з використанням двох окремих конструкцій торця банки номінального діаметра в 73 мм завтовшки 0,21 мм, з білої жерсті подвійний прокатки (DR) по специфікації матеріалу DR550N і включають рухливий ділянку. Рухливий ділянку був забезпечений виступом, який утворений у центральній панелі торця банки шляхом пресування. Відмінності в конструкції кожного торця банки були такими, що в першій конструкції (Конструкція A) виступ не включав кільцеву сходинку; і в другій конструкції (Конструкція B) виступ включав одну похилу впри вигляді торця банки зверху). При випробуваннях встановлювали номінальний тиск, необхідний для того, щоб виступ:

i: повертався з верхнього (опуклого) в нижнє положення (опуклих) положення;

ii: повертався назад у верхнє (опукле) положення.

Результати показані в таблиці 1 нижче:

Таблиця 1
Вакуумметрическое тиск при опусканні (мбар)Тиск при підніманні
(мбар)
Конструкція 'А':
без кільцевої сходинки
>1000350
Конструкція 'B':
з кільцевої сходинкою
830790

Таблиця ілюструє, що виступ однієї похилій вниз кільцевої сходинки (Конструкція 'B') значно збільшує перепад тиску, потрібний для того, щоб виступ піднімався щодо Конструкції 'А'. Також спостерігався ефект збільшення перепаду тиску необхідного для того, щоб викликати піднімання щодо Конструкції 'А'. В цих конкретних дослідженнях, кільцева з�єльне, похила вниз кільцева сходинка в цілому є лінійною в поперечному перерізі. Однак це не є необхідною вимогою і похила вниз кільцева сходинка також може бути зігнутою в поперечному перерізі.

Переважно, похила вниз кільцева сходинка утворена таким чином, що коли рухливий ділянка знаходиться в нижньому положенні, сходинка нахиляється вниз від 8° до 17° по горизонталі в даному місці на сходинці.

У додатковому варіанті виконання, сходинка переважно нахилена вниз від 8° до 17° по горизонталі, з осьовою глибиною між 0,007 дюймів і 0,013 дюймів (виміряної по центральній осі торця банки) в даному місці на сходинці.

Там, де кільцева сходинка зігнута в поперечному перерізі, кут нахилу сходинки вимірюється між самими верхніми і самими нижніми точками для даного положення сходинки.

Для похилій вниз кільцевої сходинки розташування на продовження на рухомому ділянці є необхідною вимогою. Для того щоб максимізувати силу, необхідну для підіймання, було виявлено, що для кільцевої сходинки краще бути розташованої близько периферії рухомого ділянки. Зазвичай кільцева щабель�иусу від периферії рухомого ділянки. Розташування кільцевої сходинки поблизу центру рухомого ділянки має недолік, що полягає в зниженні ефекту жорсткості, забезпечуваного кільцевої сходинкою і призводить до зниженого збільшення піднімається тиску.

Кільцева сходинка є переважно круговою в плані форми, оскільки ця форма максимізує необхідну силу, щоб рухливий ділянку піднімався назад у верхнє (опукле) положення. Іншими словами, це було виявлено, щоб забезпечити оптимальний кріпить ефект. Однак можуть використовуватися інші профілі для кільцевої сходинки (наприклад, еліптичної або неправильної в плані форми).

Хоча в цілому передбачено, що кільцева(і) сходинка(і) зазвичай приймають форму однієї чи більше переривчастих концентричних кіл, у додатковому варіанті виконання, похила вниз кільцева сходинка може забезпечуватись у вигляді утвореної у формі спіралі кільцевої сходинки при вигляді зверху. При реалізації рухомого ділянки по справжньому винаходу, спіраль відома як конічна гвинтова лінія, тобто поєднання як спіралі, так і гвинтовій лінії. У своїй найпростішій формі, рухливий ділянку включає в себе єдину образо�упеньки. Переважно, існують дві кільцеві сходинки, причому кожна кільцева сходинка утворена у формі спіралі, при цьому спіральні сходи направлені у протилежному один до одного напрямі. Незалежно від того, використовуються чи одна множинна утворена у формі спіралі кільцева сходинка або множинні спіральні кільцеві сходинки, ефект спіральної конфігурації буде сприяти тому, щоб рухливий ділянку поводився подібно моностабильному торця, так що коли рухливий ділянка буде деформований у свою нижню (опуклих) положення, то він буде надавати високий опір деформації у верхнє (опукле) положення.

Зазвичай торець банки включає фальцовочную панель, щоб закатати торець до корпусу банки традиційними засобами (наприклад, шляхом закачування подвійним швом). Зазвичай торець банки містить похилу вгору стінку на периферії центральної панелі, причому стінка триває з боків для освіти фальцовочной панелі, щоб дозволити закатати торець до корпусу банки.

Другий об'єкт винаходу надає контейнер, що містить торець банки по справжньому винаходу, прикріплений до корпусу контейнера.

Короткий опис креслень

�кість вигляд у перспективі зверху першого варіанту виконання торця банки по справжньому винаходу.

Фіг.2 показує вид поперечного перерізу в напрямку стрілок Х-Х для торця банки Фіг.1, з рухомим ділянкою у верхньому (опуклому) положенні.

Фіг.3 показує вид поперечного перерізу в напрямку стрілок Х-Х для торця банки Фіг.1, з рухомим ділянкою в нижньому (увігнутому) положенні.

Фіг.4 показує детальний вид поперечного перерізу рухомого ділянки та кільцевої сходинки торця банки Фіг.1, що показує рухливий ділянка як у верхньому (опуклому), так і в нижньому (увігнутому) положеннях.

Фіг.5 показує вигляд у перспективі торця банки Фіг.1 при фальцювання на корпусі контейнера.

Фіг.6 показує додатковий вид в перспективі торця банки Фіг.1 при фальцювання на корпусі контейнера.

Фіг.7 показує вид зверху другого варіанту виконання рухомого ділянки, причому рухливий ділянка має кільцеву сходинку, складену з рознесених по колу переривчастих ділянок сходинки.

Фіг.8 показує вид зверху третього варіанту виконання рухомого ділянки, причому рухливий ділянка має кільцеву сходинку, складену з рознесених по радіусу переривчастих ділянок сходинки.

Фіг.9 показує вид зверху четвертого варіанту виконання подвижногр>Фіг.10 показує вид зверху п'ятого варіанту виконання рухомого ділянки, причому рухливий ділянка має дві спіральні кільцеві сходинки.

Фіг.11 показує вид зверху шостого варіанту виконання рухомого ділянки має єдину утворену у формі спіралі кільцеву сходинку (аналогічну показаної на Фіг.9), але продовжується приблизно на 270°.

Фіг.12 показує вид зверху сьомого варіанти виконання рухомого ділянки, що відповідає показаному на Фіг.11, але з кільцевої сходинкою, утвореної з переривчастих ділянок сходинки, кожен з яких відділений проміжком по колу.

Варіант (варіанти) здійснення винаходу

Фіг.1 показує торець 1 банки. У наведеному варіанті виконання, торець 1 банки утворений з DR550N матеріалу товщиною 0,21 мм Торець 1 банки має центральну панель 2 з конічною фаскою 3 на її периферії. Конічна фаска 3 продовжується вгору до затискної стінки 4, причому затискна стінка продовжується вгору по радіусу для освіти фальцовочной панелі 5. Кругова надрізана лінія 6 утворена на торці 1 банки, що обмежує відкривається ділянка 7 панелі всередині надрізаної лінії. Надрізана лінія 6 (після відділення) ограничи�олностью знімним від торця 1 банки. На центральній панелі забезпечується ребра 8 для зміцнення центральної панелі 2.

Язичок 20 прикріплений до центральної панелі 2 за допомогою заклепки 21. Один кінець фіксатора 20 забезпечений головним ділянкою 20а, розташованим суміжно надрізаної лінії 6. Протилежна сторона язичка 20 забезпечена ділянкою 20b ручки у формі кільця.

Рухливий ділянка забезпечена на торці 1 банки у вигляді виступу. Виступ 30 утворений використанням преса (не показаний), що діє на матеріал торця 1 банки. Виступ 30 в цілому є круглою в плані форми і має радіус Rpяк показано на Фіг.1.

Виступ 30 може змінюватися між двома різними станами: в одному стані він знаходиться у верхньому положенні, маючи опуклий профіль 30а при вигляді торця банки зверху (Фіг.2 і 4), в іншому стані він знаходиться в нижньому положенні, маючи увігнутий профіль 30b при вигляді торця 1 банки зверху (Фіг.3 і 4); Можуть використовуватися механічні засоби (не показано) для того, щоб виступ повертався з одного стану в інший, тобто піднімався або опускався. Додатково можуть використовуватися перепади тиску в банку для того, щоб виступ повертався з одного стану в інше, наприклад, там, де торець банки прикріплений до�>�аклонная вниз кільцева сходинка 31 забезпечена на периферії виступу 30 і є круговою в плані форми. У зазначеному раніше в описі винаходу, в додатковому варіанті виконання кільцева сходинка 30 може бути розташована на деякій відстані по радіусу всередину від периферії виступу 30, поки не буде збільшена піднімається сила виступу щодо аналогічного торця банки без кільцевої сходинки.

У прикладі, показаному на Фігурах (особливо Фіг.4), кільцева сходинка 31 нахилена вниз на кут 'α' на 12,5º по горизонталі і визначає осьову глибину 'd' до 0,010 дюймів (0,025 мм) виміряну відносно центральної осі 9 торця 1 банки. Ці вимірювання виступу 30 проводилися в нижньому (увігнутому) положенні 30b. У наведеному варіанті виконання, кільцева сходинка 31 обмежує зовнішній діаметр 'Про/D' в 0,950 дюймів (24,1 мм) і внутрішній діаметр 'I/D' в 0,860 дюймів (21,8 мм). У варіанті виконання, показаному на Фіг.1-6, вищезазначені розміри є постійними по всій кільцевої сходинки.

Лінія 32 (Фіг.1) відображає оцінку, отриману при процесі формування пресом, використовуваного для формування виступу 30. У цьому варіанті виконання, відмітка 32 функціонально несуттєва для ефективності торця �положенні 30b (як показано на Фіг.3 і 4). Однак там, де торці 1 банок готують для транспортування між різними пунктами для подальшого прикріплення до корпусу банки (наприклад, місце, на якому машина для фасування прикріплює торець банки до корпусу банки), використовуються механічні або інші кошти (не показано) для прикладання сили спрямованої вгору до виступу 30 так, щоб виступ повертався або переходив шляхом клацання у верхнє (опукле) положення 30а для транспортування торців (Фіг.2 і 4). Це необхідно, тому що торець 1 банки більш ефективно штабелируется c виступом 30 у верхньому положенні 30а, з поглибленням освіченим виступом 30, забезпечує простір для язичка нижнього торця банки.

У додатковому варіанті виконання, 30 виступ може бути спочатку утворений при пресуванні у верхньому (опуклому) положенні 30а (як показано на Фіг.2 і 4). Як може бути видно на Фіг.2, щодо виступу 30 цього верхньому положенні, існує дуже обмежений зазор або відсутній зазор між ділянкою 20b ручки язичка 20 і торцем 1 банки. Однак, з посиланням на абзац вище, в цьому стані торці банок є легко штабелируемими, що є перевагою при транспортуванні торців банок у великій кількості.<�якщо це не зробити, виступ 30 пресується/переходить шляхом клацання в нижнє (опуклих) положення прикріплення до торця 1 банки на корпусі 41 банки. Додатково, може використовуватися розріджений тиск в банку, щоб втягнути або заштовхнути виступ у нижнє (опуклих) положення; наприклад, обережним керуванням машини для фасування і умов обробки. На Фіг.5 показаний контейнер 40 з виступом 30 у своєму нижньому (увігнутому) положенні 30b, що приводить до отримання проміжку, між ділянкою 20b ручки і виступом 30 приблизно 2 мм (Фіг.3 і 5). Як описано вище, передбачається, що споживач візьме контейнер 40 з виступом 30 залишаються в нижньому (увігнутому) положенні, оскільки це максимізує доступ до язичку, що забезпечує легкість відкривання. Присутність похилій вниз кільцевої сходинки 31 і внаслідок цього збільшення піднімає сили забезпечує гарантію від 'піднімання' виступу 30, навіть коли контейнер 40 піддається сутичок з сусідніми контейнерами або іншими об'єктами, або транспортується на найвищих висотах (наприклад, висотах близько 5,250 футів над рівнем моря, що є характерним для міста Денвера, США).

При використанні споживач (не показаний) чіпляє свої пальці з ділянкою 20b ручки язичка 2�асток 20а ініціював розрив лінії 6. Після цього споживач тягне назад язичок 20 (у напрямку стрілки на Фіг.5) щоб здійснити розрив решти лінії 6 надрізу і видалити відкривається ділянка 7 панелі від торця 1 банки.

У наведеному варіанті виконання відкривається ділянка 7 панелі є повністю відокремлюваним від торця 1 банки і обмежує отвір, покриває майже всю область торця банки (тобто так званий «торець з повним отвором»), з виступом 30 і язичком 20 утвореними на цьому відкривається ділянці панелі. Зокрема, показаний варіант виконання придатний для банок, що містять харчові продукти, і в яких розмір отвору і ділянка 7 повинні бути максимальними.

Однак в іншому варіанті виконання відкривається ділянка 7 панелі може продовжуватися тільки з невеликої області торця 1 банки, з виступом 30 назовні з ділянки відкривається панелі і надрізаної лінією 6. Цей варіант виконання особливо придатний для напоїв, коли бажано щодо маленьке отвір для наливання.

На Фіг.7 показаний вид зверху торця банки, в області рухомого ділянки 30, але показує різну конфігурацію нахиленою вниз кільцевої сходинки 131. У варіанті виконання з Фіг.7, кільцева сходинка 131 сос� 'с' (тобто ступінчасті ділянки 131а-h рознесені по колу один від одного). В цілому переривчасті ступінчасті ділянки разом визначають кругової профіль при вигляді зверху, причому кожен з ділянок ступені займає загальне радіальне розташування. Разом, переривчасті ступінчасті ділянки 131а-h тривають по всьому кругового обігу (тобто 360°). Використанням товстої лінії представлені траєкторії кожного з переривчастих ступінчастих ділянок 131а-h.

Варіант виконання з Фіг.8 відрізняється від варіанту з Фіг.7 тим, що переривчасті ступінчасті ділянки 131а-h рознесені один від одного радіально (див. радіальний проміжок 'r'), з чергуванням двох різних радіальних розташування.

Фіг.9 і 10 показують види зверху торця 1 банки, в області рухомого ділянки, але показують додаткові конфігурації нахиленою вниз кільцевої сходинки порівняно з тими, які показані в варіантах виконання на Фіг.1-8. В варіантах виконання на Фіг.9, рухливий ділянка 30 має похилу вниз кільцеву сходинку 131 при вигляді торця банки зверху. Використанням товстої лінії представлена траєкторія однієї утвореної у формі спіралі кільцевої сходинки 131. Початкові і кінцеві точки кільцевої сходинки відзначені як Нача�м, що він має дві похилі вниз кільцеві сходинки, кожна з яких представлена як окрема утворена у формі спіралі кільцева сходинка 131, 231 в протилежному напрямку один до одного. Початкові і кінцеві точки кожної кільцевої сходинки 131, 231 відзначені як Початок131і Кінець131відповідно.

У варіанті виконання, показаному на Фіг.9 і 10, кожна утворена у формі спіралі кільцева сходинка 131, 231 триває два кругових обороту (тобто 720°).

Ще В одному варіанті виконання, показаному на Фіг.11, присутня одна кільцева сходинка 131 (в даному випадку утворена у формі спіралі), триваюча тільки по круговому обігу в 270°. Остаточний варіант виконання, показаний на Фіг.12, відповідає варіанту за Фіг.11, але з кільцевої сходинкою 131 складається з ряду із семи переривчастих ступінчастих ділянок 131а-h, кожна з яких відділена проміжком 'з' по колу, причому ступінчасті ділянки разом описують кільцеву сходинку.

Численні ознаки і переваги цього винаходу викладені в описі вище, а також відомості про будову і призначення винаходу розкриті лише для ілюстрації, і можливі зміни, особливо в отнозобретения.

1. Легко відкривається торець (1) банки, придатний для прикріплення до корпусу (41) контейнера, що містить:
центральну панель (2), виконану з надрізаної лінією (6),
язичок (20), прикріплений (21) до торця банки,
причому надрізана лінія обмежує периферію відкривається ділянки (7) на центральній панелі, при цьому язичок має головний ділянку (20а) і захоплюваних ділянку (20b), а центральна панель додатково містить рухливий ділянку (30), триваючий під всім захоплюється ділянкою або його частиною, при цьому рухливий ділянка має:
верхнє положення (30а), в якому рухливий ділянку є опуклим при вигляді торця банки зверху;
нижнє положення (30b), в якому рухливий ділянку є увігнутим при вигляді торця банки зверху,
причому рухливий ділянку здатний деформуватися з верхнього положення в нижнє положення,
відрізняється тим, що рухомий ділянка включає, щонайменше, одну нахилену донизу кільцеву сходинку (31).

2. Торець (1) банки по п.1, в якому рухливий ділянку (30) включає єдину нахилену донизу кільцеву сходинку (31).

3. Торець (1) банки по п.1, в якому, щонайменше, одна з кільцевих сходинок (31) утворена у вигляді ряду з двох або�астки описують кільцеву сходинку.

4. Торець (1) банки по п.3, в якому вказані два або більше переривчастих ступінчастих ділянок:
i. рознесені (r) радіально один від одного, та/або
ii. рознесені по колу один від одного.

5. Торець (1) банки по кожному з пп.1-4, у якому зазначена щонайменше одна кільцева сходинка (31) утворена таким чином, що коли рухливий ділянку (30) знаходиться в нижньому положенні (30b), сходинка (31) нахилена вниз під кутом від 8° до 17° (α) до горизонталі в даному місці на сходинці.

6. Торець (1) банки, п.5, в якому зазначена щонайменше одна кільцева сходинка (31) утворена з осьовою глибиною (d) від 0,007 дюймів і до 0,013 дюймів в даному місці на сходинці.

7. Торець (1) банки по кожному з пп.1-4, 6, у якому зазначена щонайменше одна кільцева сходинка (31) розташована на або між периферією (Rp) рухомого ділянки (30) і на відстані до 50% всередину по радіальним розташуванням периферії рухомого ділянки.

8. Торець (1) банки по кожному з пп.1-4, 6, у якому зазначена щонайменше одна нахилена вниз кільцева сходинка (31) є круговий або еліптичної в плані форми.

9. Торець (1) банки по кожному з пп.1-4,6, у якому зазначена щонайменше одна нахилена вниз кільцева ступенька9, містить дві кільцеві сходинки, причому кожна кільцева сходинка (131, 231) виконана у вигляді спіральної кільцевої сходинки, при цьому спіральні сходи закручені в протилежних напрямках один до одного.

11. Контейнер (40), містить торець (1) банки з будь-якого попереднього пункту, при цьому торець банки прикріплений до корпусу (41) банки. 

Схожі патенти:

Ящик для упакованих штучних продуктів (варіанти)

Винахід відноситься до тарі

Одноразова ампула для пристрою розпилення аерозолю

Винахід відноситься до медицини і фармацевтичної промисловості і стосується одноразової ампули для застосування у пристрої розпилення аерозолю

Укупорочний пристрій упаковки

Винахід відноситься до укупорочному пристрою (1) упаковки (20), переважно, банки для напоїв, причому упаковка (20) містить кришку (2, 21), що включає, щонайменше, один ексцентрично розташований випускний ділянку (4, 22) із заданою лінією (6, 23) руйнування, і, крім того, передбачена накладка (3, 31), переміщувана щодо кришки (2, 21) з положення закриття в положення відкриття і назад

Банку з пальним

Винахід відноситься до банку з пальним, запірної кришці з термозварювальної плівки для такої банки з пальним, термозварювальної плівки для виготовлення такої запірної кришки, а також до застосування банки з пальним в якості джерела тепла та/або світла

Металева консервна банка з пристосуванням для розтину без заклепки

Винахід відноситься до упаковки, а саме до конструкції металевих консервних банок з пристосуванням для розтину без заклепки на кришці банки

Торцева кришка для банки

Винахід відноситься до харчової промисловості і призначене для банок для напоїв

Вузол кріплення петлі до кришки металевої консервної банки

Винахід відноситься до харчової промисловості та може використовуватися петельки для кріплення до кришки металевої консервної банки

Пристрій для розкриття пакувальних контейнерів

Винахід відноситься до пристрою для розкриття пакувальних контейнерів, що містять поверхню стінки з відкривається зливним отвором і укупорочним засобом з переднім кінцем у вигляді герметизуючого ділянки, вдавливаемого в зливний отвір, і заднім кінцем у вигляді ділянки стиснення, площа поперечного перерізу якого перевищує площу поперечного перерізу зливного отвору

Металева тара

Винахід відноситься до виробництва металевої тари з вскриваемими кришками, що використовується переважно для зберігання різних напоїв і пива в невеликих дозах
Up!