Пристрій для кріплення кабельної траси на гвинтовому стержні

 

Даний винахід відноситься до пристрою для кріплення дротяною кабельної траси на гвинтовому стрижні.

Даний винахід відноситься до області дротяною кабельної траси. Кабельні траси для електропроводки використовуються для забезпечення підтримки, розміщення та захисту витягнутих елементів, таких як електричні кабелі, а також оптичних волокон або труб, наприклад труб пневматичних або гідравлічних з'єднань.

Дротяна кабельна траса зазвичай має витягнуту форму і U-образне поперечний переріз. Вона містить поздовжні дроту, звані також нитками основи і поперечні дроту, звані також уточними нитками. Нитки основи зазвичай є прямолінійними, а проміжна нитка зазвичай має U-подібну форму. Утокові нитки зварюються з нитками основи і рівномірно розподілені в просторі. Кабельна траса, виконана таким чином, має дно, призначений для укладання в ній кабелю або подібних елементів, а також має бічні стінки або крила, призначені для утримання кабелю або подібних елементів на дні траси.

В подальшому в цілях більшої ясності опис буде приведено у відношенні електричної кабелів. Однак винахід ой.

Такі кабельні траси зазвичай розташовуються уздовж стінок. Найчастіше, кабельні траси встановлюються на деякій висоті, під стелею, за допомогою опори. Для здійснення такої підвіски найбільш часто використовуються два типу установки.

Згідно з першим типом установки підвіска фіксується на стелі і в неї впираються одна або кілька консолей, призначених для підтримки подвешиваемой траси. Підвіска являє собою металеву профільовану деталь, яка зазвичай має верхню пластину, що дозволяє закріпити її за допомогою гвинта до стелі. Такий тип установки використовується для кабельної траси, призначеною для розміщення в ній важких елементів, або коли для однієї опори передбачено безліч кабелів.

Згідно з іншим типом установки, кабельна траса просто підвішується до стелі за допомогою нарізних стрижнів. Такий тип встановлення більш цікавий, оскільки він є більш простим і швидким в установці і має більш низьку вартість.

Збірка за допомогою нарізних стрижнів в основному здійснюється двома способами. У першому випадку, це так звана підвісна установка. На рівні однієї секції кабельної траси по обидва боки від неї располаг�я траса розташовується на цій опорі. Така установка розкрита в документі EP-1376808.

Також відома установка, при якій стрижні підвіски розташовані на поздовжньої осі траси. Опора тоді кріпиться на гвинтовому стержні та кабельна траса, пересекаемая зазначеним гвинтовим стрижнем, розташовується на опорі.

Ці відомі типи установки вимагають використання гайок для кріплення опори, а також вимагають певного часу на установку.

Також з документа WO-2007/075054 відомий гак, монтуємий на гвинтовому стержні для виконання оздоблювальної обробки стелі. Цей документ розкриває пристрій підвіски, що включає в себе з'єднувальний блок гак/гвинтовий стрижень, з верхніми і нижніми перетинають отворами, і з'єднувальний блок гак/гвинтовий стрижень, який дозволяє здійснювати реверсивну установку профілю.

Документ JP-02/113080U розкриває корпус U-подібної форми, утримуваний гвинтовим стрижнем за допомогою гнучких засобів, причому на цьому корпусі розташований гак.

Мета цього винаходу полягає в тому, щоб зробити можливим легку і швидку установку дротяною траси на гвинтовому стрижні. Переважно, таке обладнання згідно з цим винаходу дозволить здійснювати пос�я пристрій кріплення дротяною кабельної траси на гвинтовому стержні, відрізняється тим, що воно містить:

- корпус з опорними засобами, що мають першу опорну поверхню і другу опорну поверхню, розташовану навпроти першої опорної поверхні;

- засіб кріплення на гвинтовому стержні, що містить два гнучкі рукави, в кожному з яких зроблений виріз, причому дно згаданого першого вирізу призначене для взаємодії з гвинтовим стрижнем для забезпечення блокування пристрою кріплення на гвинтовому стрижні.

Обидві протилежні опорні поверхні пристосовані для того, щоб кожна могла б служити опорою для основної нитки дротяною кабельної траси. Таким чином, пристрій завдяки гнучким рукавах дозволяє здійснити швидке кріплення на гвинтовому стержні, тоді як опорні поверхні, пристосовані для кабельної траси, дозволяють його приймати. Пристрій кріплення, при приспосабливании опорних поверхонь під геометрію траси, дозволяє здійснювати прямий зв'язок між кабельною трасою і гвинтовим стрижнем.

У кращому варіанті втілення в цілях розподілу навантажень на гвинтовий стрижень і всередині пристрою кріплення, обидва рукави переважно проходять, починаючи від корпусу, в противоположнѾской спинки корпусу, а також виконання рукавів, по суті, з плоскою частиною, похилій щодо спинки, а також те, що вільний кінець кожного рукава має, по суті, плоску частину, що проходить у площині, по суті перпендикулярної спинці, причому в цій останній частині виконаний виріз. Як варіант, кожний рукав може додатково мати, по суті, плоску частину, по суті паралельну спинці між похилою частиною і частиною, яка перпендикулярна спинці. У такій формі втілення і її варіантах перший виріз переважно орієнтований у напрямку спинки корпусу для кращого утримання на гвинтовому стрижні.

Для простого виготовлення та належного функціонування пристрій кріплення переважно виготовляється з розрізаного і складеного листового матеріалу.

Щодо опорних коштів, пристрій кріплення згідно з першою формою втілення винаходу може бути таке, що корпус містить, по суті, плескату спинку, два паралельних вигину, що проходять по суті, перпендикулярно до плоскої спинки так, що утворюються дві опорні поверхні. Кожен з двох вигинів має, наприклад, на одному кінці виріз, так званий другий виріз, призначений для размещени утворити тверду точку для здійснення замикання.

У другому варіанті втілення опорних засобів пристрої згідно з цим винаходу передбачено, що корпус містить:

- по суті, плескату спинку;

- щонайменше, один вигин, що проходить перпендикулярно спинці і має на кінці другої виріз, призначений для розміщення в ньому нитки основи, щоб утворити першу опорну поверхню, і

- щонайменше, одну платівку, що проходить від спинки так, щоб утворювати другу опорну поверхню.

У кращому варіанті здійснення, платівка утворюється вирізом в спинці корпусу. Ця платівка може також бути забезпечена виступом так, щоб зробити можливим замикання пристрою кріплення з частиною траси.

Згідно з третім варіантом втілення пристрій кріплення по справжньому винаходу відрізняється, наприклад, тим, що корпус містить, по суті, плескату спинку, у якій вирізані, щонайменше, два язички, які зігнуті так, щоб сформувати опорні поверхні, утворюючи при цьому V-подібну форму зі спинкою.

У всіх варіантах втілення передбачається, що корпус містить, по суті, плескату спинку, при цьому перші вирізи орієнтовані, наприклад, в напрямку спинки корпус�асположенний, по суті, на одній лінії з двома першими вирізами і складений таким чином, що його вільний кінець взаємодіє з різьбленням гвинтового стрижня для виконання третьої опори навпаки опорних елементів, виконаних на гвинтовому стержні, на рівні перших вирізів.

Даний винахід відноситься також до вузла, утвореному пристроєм кріплення і частиною дротяною кабельної траси, що містять подовжню і поперечну нитку основи уточную нитка, що зв'язують нитки основи, дротяна кабельна траса має дно, призначене для розташування в ньому електричних кабелів або подібних елементів, і два бокових крила, кожне з яких має, щонайменше, дві нитки і відрізняється тим, що пристрій кріплення являє собою описане вище пристрій кріплення, причому вказаний пристрій змонтовано між двома сусідніми нитками основи бокового крила кабельної траси.

Деталі та переваги цього винаходу будуть більш зрозумілі при наступне описі з посиланнями на докладені схематичні креслення.

На фіг.1 показаний вигляд у перспективі пристрою кріплення згідно з цим винаходу.

На фіг.2 показана установка частини кабельної траси за допомогою вуст�але використовується для кріплення частини кабельної траси.

На фіг.4 показаний вигляд деталі по фіг.3 в збільшеному масштабі, ілюструє фіксацію пристрою за фіг.2 і 3 на гвинтовому стрижні.

На фіг.5 показаний вигляд в перспективі одного з варіантів втілення пристрою на фіг.1.

На фіг.6 показаний інший варіант втілення пристрою по винаходу.

На фіг.7-10 показані види, подібні видами на фіг.1-4 відповідно і демонструють бажану форму втілення пристрої відповідно до цього винаходу.

Пристрій кріплення згідно з цим винаходу переважно виконано з розрізаного і зігнутого металевого листа. Таке виконання підходить для всіх чотирьох форм втілення, представлених на кресленнях, але також можливо розглянути і інші види.

Пристрій кріплення, представлене на фіг.1-4, містить, з одного боку, центральний корпус 6 і, з іншого боку, гнучкі рукави 8, кожен з яких відходить від корпусу 6. Центральний корпус 6 призначений, зокрема, для підтримки частини кабельної траси 2, тоді як гнучкі рукави 8 використовуються для кріплення пристрою на гвинтовому стержні 4.

Центральний корпус 6 має плоску частину, звану далі спинкою 10. Ця плоска частина має прямокутну форму. Гибкнка 10 розташована в площині, по суті вертикальної, і що гнучкі рукави 8 починаються від спинки 10, один у верхньому напрямку, а другий в нижньому напрямку. Таким чином, ми маємо верхній гнучкий рукав 8 і нижній гнучкий рукав 8.

Краї спинки 10, на які не спираються гнучкі рукави 8, є боковими краями. Кожен бічний край, на який спирається опорний рукав 12, утворений загином, що проходять перпендикулярно до спинки 10. Два опорних рукава 12 розташовані симетрично щодо спинки 10 і є ідентичними один одному.

Кожен опорний рукав 12, враховуючи згадану орієнтацію, має верхній край 14, нижній край 16 і вільний край 18, протилежний бічного краю спинки 10, з якою він з'єднаний.

Верхній край 14 кожного опорного рукава 12 має виріз 20, що проходить по найбільшій частині верхнього краю 14. У представленому варіанті втілення, зокрема для спрощення згину опорного рукава 12, виріз 20 проходить від спинки 10 і утворює, таким чином, з боку вільного краю 18 палець 22.

Нижній край 16 кожного опорного рукава 12 є, по суті, прямолінійним і має на своєму вільному кінці (з боку вільного краю 28) виступ 24.

Два гнучких рукава 18 є симетричними відносно спинки 10. Тут про�аклонной частини 26, частини, по суті вертикальної, званої далі вертикальною частиною 28 і, по суті горизонтальної частини, званої далі горизонтальною частиною 30.

Похила частина 28 (верхнього гнучкого рукава 18) починається від верхнього краю спинки 10 і нахилена за напрямком до поверхні спинки 10, розташованої з боку опорного рукава 12. У першому варіанті втілення, представленому на кресленнях, ця похила частина 26 має таку трапецієподібну форму, що гнучкий рукав 18 утоньшается при видаленні від спинки 10 і утворює перший згин зі стінкою 10.

Вертикальна частина 28 продовжує похилу частина 26 і відділена від неї другим згином 34. На її кінець, протилежний похилої частини, спирається горизонтальна частина 30, яка зігнута приблизно під прямим кутом відносно вертикальної частини 28 з віддаленням від спинки 10 і утворюючи, таким чином, третій згин 36.

Горизонтальна частина 30 має більшу ширину, ніж вертикальна частина 28. Бічний край горизонтальної частини розташований у продовження бічного краю відповідної вертикальної частини, тоді як горизонтальна частина, навпаки, має нависає елемент відносно вертикальної частини 28. Виріз виконаний в нависаючим елементі 38 і відкривається вг.1-4 вільний край горизонтальної частини 30 трохи піднятий так, що горизонтальна частина 30 має швидше двухгранную форму. Тут така форма надається для кращого захоплення гнучкого рукава 18 горизонтальною частиною 30 для установки пристрою кріплення, як пояснено далі.

Фіг.2 ілюструє пристрій кріплення, показане на фіг.1 і описане раніше для виконання кріплення частини кабельної траси 2 для кабелів на нарізаному стержні 4.

Зазвичай як показано на фіг.2 частина кабельної траси має форму жолоба і містить поздовжні нитки, звані нитками основи 42 і поперечні нитки, звані уточними нитками 44. Нитки основи 42 є прямолінійними нитками (крім кромочних ниток у вигляді представленого варіанта втілення, які, тим не менш, по суті, прямолінійні). Утокові нитки 44 виконані U-образними. Частина траси 2 має, таким чином, стінку дна 46 і дві бічні стінки 48. Припустимо, що стінка дна 46 перебуває в більш низькому положенні щодо бічних стінок 48. Ця стінка дна 46 знаходиться, по суті, в горизонтальній площині, тоді як бічні стінки 48 розташовані, по суті, вертикально. Така орієнтація є типовою для частини кабельної траси і відповідає орієнтації, обраної вище для пристрою кріплення. Однак другаклонно.

На фіг.2 також можна бачити стрижень 4. Цей стрижень, наприклад, угвинчується в стелю (не показаний) за допомогою втулки (не показана). Припустимо, що стеля горизонтальний. Стрижень 4 проходить перпендикулярно, тобто по вертикалі від стелі вниз.

Для того щоб здійснити кріплення частини кабельної траси 2, пристрій кріплення спочатку розміщується на цій частині кабельної траси. Як показано на фіг.2, передбачена установка пристрою кріплення на бічній стінці 48 частини кабельної траси 2 для кабелю між двома сусідніми нитками 42 основи. У представленому варіанті втілення бічна стінка 48 включає в себе тільки дві нитки основи 42, при цьому пристрій кріплення змонтовано між цими двома нитками 42, причому одна з них є кромочной ниткою 50.

Для установки пристрою кріплення на частини кабельної траси 2, пристрій кріплення розміщується всередині частини кабельної траси і кромочная стрічка 50 розташований у вирізах 20 опорного рукава 12. При повороті пристрою для кріплення навколо кромочной нитки 50, нижній край 16 кожного опорного рукава спирається на сусідню нитку основи. Завдяки виступу 24, ця установка проходить допомогою переходу через деяку жорстоку точку, за�льної траси 2.

Таким чином, пристрій кріплення має першу опорну поверхню, що визначається дном вирізів 20, і другу опорну поверхню, яка визначається внутрішніми краями 16. Очевидно, що відстань, що розділяє дно вирізів 20 від відповідних внутрішніх країв 16, узгоджене з відстанню, що розділяє дві сусідні нитки ділянки 42 від бічної стінки 48 частини кабельної траси 2. Пристрій кріплення являє собою, таким чином, опору, з одного боку, на внутрішню поверхню кромочной нитки 50 або більш загальним чином на внутрішню поверхню однієї з верхніх бічних ниток основи, а з іншого боку, на верхню поверхню сусідньої нитки основи 42 або нижній бічній нитки основи.

Як тільки пристрій кріплення змонтовано на частини кабельної траси 2, цей вузол може монтуватися на гвинтовий стрижень 4. Цей стрижень вводиться в виріз 40 горизонтальної частини 30 гнучкого рукава 18. Гвинтовий стрижень 4 належить ввести в інший виріз 40 іншого гнучкого рукава 18. Це здійснюється шляхом витягування відповідної горизонтальної частини 30 для деформування гнучкого рукава 18 для того, щоб ввести гвинтовий стрижень 4 в інший виріз. Глибина вирізів 40 і геометрія пристрою кріплення (кут накло�чужий гнучкий рукав 18 пружно деформується так, що дно кожного вирізу 40 впирається в гвинтовий стрижень 4. Таким чином, дно кожного вирізу 40 розташовується з упором в основу різьблення гвинтового стрижня 4, забезпечуючи утримання пристрою кріплення і частини кабельної траси 2, на якому він змонтований, на гвинтовому стержні 4.

На фіг.3 і 4 показана додаткова підтримка пристрою кріплення на гвинтовому стержні 4. Стінки дна вирізів 40 діють на одну і ту ж сторону гвинтового стрижня 4. Пропонується здійснювати контропору для пристрою кріплення на гвинтовий стрижень 4. У варіантах втілення, показаних на фіг.1-4, пропонується передбачити спинку 10 язичка 52, зверненої вниз, по суті, на одній лінії з вирізами 40. Установка частини кабельної траси 2 може бути реалізована на гвинтовому стержні наступним чином. Частина кабельної траси 2 позиціонується спочатку на гвинтовому стержні 4 з упором вільного кінця язичка 52 на різьбу гвинтового стрижня 4. Гнучкі рукави, таким чином, пружно деформуються один за одним для того, щоб гвинтовий стрижень міг зайти у вирізи 40. Таким чином, реалізуються дві опори: з одного боку гвинтового стрижня 40 допомогою вирізів 40, і з протилежного боку допомогою язичка 52. В результаті здійснення�ня пристрою кріплення відповідно до цього винаходу. В даному варіанті втілення опора на нитки основи частини кабельної траси 2 змінена щодо варіантів втілення, показаних на фіг.1-4. Посилальні номери для першого варіанту втілення використовуються також для другого варіанту втілення, а також для інших варіантів втілення, показаних на фіг.6-19, для позначення загальних елементів в різних варіантах втілення.

Варіант втілення, показаний на фіг.5, на відміну від описаного раніше першого варіанта втілення, не містить гнучких рукавів. Однак існують опорні поверхні для здійснення опори з одного боку на нижню поверхню верхньої нитки основи і, з іншого боку, на верхню опорну поверхню нижньої нитки основи.

Для реалізації зазначених опорних поверхонь, язички 54 спинки вирізані в 10 і зігнуті приблизно на 45°. У представленому варіанті втілення є 4 язичка 54. Два язичка 54 зігнуті так, щоб утворити зі спинкою 10 V-образну форму, відкриту вгору, тоді як два інших язичка зігнуті так, щоб утворити зі спинкою 10 V-образну форму, відкриту вниз. Кожна сформована таким чином V-образна форма призначена для заходження нитки основи 42 між її гілками.

Встановлення пристрою у випадку замикання не здійснюється за допомогою виступів, а виконується шляхом переходу від твердої точки аналогічним чином.

У варіанті втілення, показаному на фіг.6, для з'єднання пристрою кріплення і частини кабельної траси 2 використовують опорні рукава 12`. Один з цих рукавів 12` встановлюється протилежно другого рукаву 12`. Таким чином, виріз 20 в одному опорному рукаві 12` відкривається на верхньому краї відповідного опорного рукава 12`, тоді як виріз 20 другого опорного рукава 12` відкривається на нижньому краю цього другого опорного рукава 12`.

Установка пристрою кріплення в даному випадку трохи відрізняється від установки, описаної у відношенні фіг.1-4. Насправді, в даному випадку необхідно змістити пристрій кріплення щодо частини кабельної траси так, щоб ввести нитку основи у виріз 20 та іншу нитку основи в інший виріз 20. Пристрій кріплення, таким чином, обертається навколо осі, по суті перпендикулярної спинки 10 для того, щоб зайняти установче положення, як показано на фіг.6.

Переважний варіант втілення пристрою кріплення згідно з цим винаходу, показаний на фіг.7-10, близький до варіанту втілення, показаному на фіг.1-4. Щодо першого варіанту втілення, в четвертому варя поверхня утворена нижніми краями 16 опорних рукавів 12, у четвертому варіанті втілення (фіг.7-10) для освіти цієї другої опорної поверхні використовується платівка 56.

Щодо першого варіанту втілення, четвертий варіант втілення (фіг.1-4) відрізняється з одного боку тим, що гнучкі рукави 12 мають висоту настільки менше, що їх нижні краї 16' не контактують з ниткою опори 42 в установчому положенні, показаному на фіг.8-10 і з іншого боку, наявністю щонайменше пластинки 56. Ця платівка виконується шляхом вирізу в спинки 10 корпусу 6 пристрою - як і язичка 52 - й згинається, щоб, з одного боку, прийняти, по суті, горизонтальне положення, а з іншого боку, щоб отримати увігнуту поверхню, як описано раніше для виступу 24`.

Платівка 56 розташовується, по суті, горизонтально, зберігаючи при цьому передбачену орієнтацію, описану вище. Вона має увігнутість на внутрішній поверхні для того, щоб мати можливість краще входити в контакт з нижньою ниткою основи 42. Як показано на кресленнях, на фіг.9 і 10, платівка 56 має виступ 24`. Це дозволяє здійснити установку з замиканням, як і в першому варіанті втілення.

Установка цього четвертого пристрою кріплення схоже на встановлення першого пристрою снови 42, насправді кромочная стрічка 50, розміщується у вирізі 20 опорного рукава 12. Пристрій кріплення обертається навколо нитки основи (42 або 50), званої верхньою ниткою основи, таким чином, що платівка 56 заходить з замиканням в сусідню нитку основи або в нижню нитку основи. Виступ 24'позволяет здійснити таке замикання.

Щодо першого варіанту втілення, четвертий варіант втілення дозволяє, зокрема завдяки еластичності пластинки 56, з одного боку, виступати в якості надійної опори зі значним проміжком на відстань, що розділяє дві нитки основи бічного краю, а з іншого боку, спрощує зміщення частини кабельної траси 2 пристрої кріплення, впливаючи на платівку 56.

Вузол, утворений частиною кабельної траси 2 і пристроєм кріплення на фіг.7-10, що встановлюється на гвинтовому стержні 4 таким же чином, що і пристрій кріплення згідно фіг.1-4.

Різні варіанти втілення, описані вище і представлені на кресленнях, дозволяють без використання інструментів і різьбових виробів швидко і легко встановити частина кабельної траси на гвинтовому стрижні. Крім цього можлива постійна регулювання частини кабельної траси щодо гвинтового�дозволяє вирішити проблему встановлення кабельної траси на гвинтовому стрижні. Крім цього в різних варіантах втілення, описаних вище і представлених на кресленнях, пристрій кріплення може бути попередньо змонтовано на кабельній трасі і залишатися в такому вигляді без ризику падіння під час з'єднання кабельної траси на гвинтовому стрижні.

Описані варіанти втілення дозволяють уникнути ризику для кабелів в установчому положенні, розташованих в лотку. Дійсно, представлених варіантах спинка пристрою кріплення притиснута до бічної стінки траси всередині нього, але без утворення агресивного виступу в кабельній трасі.

Зокрема, дані варіанти втілення підходять до проволочному лотка для кабелю. Пристрій кріплення призначене для утримання частини кабельної траси безпосередньо і немає необхідності в яких-небудь проміжних деталях.

Пристрій кріплення згідно з цим винаходу також дозволяє здійснювати монтаж підвісної. Дійсно, якщо з кожної сторони кабельної траси є гвинтовий стрижень, то кабельну трасу можна з'єднати з кожним стрижнем безпосередньо за допомогою описаного вище пристрої кріплення. Тоді кабельна траса зможе витримувати відносно важкі навантаження.

Даний изобрЉения, не виходять за межі поданої далі формули.

Так, наприклад, гнучкі рукави, на яких виконані опорні засоби частини кабельної траси, можуть бути розташовані по обидва сторонами корпусу. Можливо, також, розташування двох гнучких рукавів з одного боку корпусу з утворенням V-подібної форми, причому в кожному рукаві виконаний виріз. В результаті гнучкості рукавів кріплення на гвинтовому стержні здійснюється таким же чином.

1. Пристрій кріплення дротяною кабельної траси на гвинтовому стержні, відрізняється тим, що воно містить:
- корпус (6) з опорними засобами (12, 54, 12'), що мають першу опорну поверхню і другу опорну поверхню, розташовану навпроти першої опорної поверхні;
- засіб кріплення на гвинтовому стержні (4), що містить два гнучкі рукави (8), в кожному з яких зроблений виріз (40), званий перший виріз, причому дно згаданого першого вирізу призначене для взаємодії з різьбленням гвинтового стрижня (4) для забезпечення блокування пристрою кріплення на гвинтовому стержні (4).

2. Пристрій кріплення по п.1, що відрізняється тим, що два рукави (8) проходять від корпусу (6) у протилежних напрямках.

3. Пристрій кріплення по п.2, відрізняю), похилу щодо спинки, а вільний кінець кожного рукава має, по суті, плоску частину (30), що проходить у площині, по суті, перпендикулярній спинці (10), причому в цій останній частині виконаний перший виріз (40).

4. Пристрій кріплення по п.3, відмінне тим, що кожен рукав має, по суті, плоску частину (28), по суті, паралельну спинці (10) між похилою частиною (26) і частиною (30), яка перпендикулярна спинці (10).

5. Пристрій кріплення по кожному з пп.3 або 4, який відрізняється тим, що перші вирізи (40) орієнтовані по напрямку до спинки (10) корпусу.

6. Пристрій кріплення по кожному з пп.2-4, який відрізняється тим, що обидва рукави є симетричними відносно корпусу (6).

7. Пристрій кріплення по кожному з пп.1-4, який відрізняється тим, що воно виконується з розрізаного і складеного листового матеріалу.

8. Пристрій кріплення по п.7, відрізняється тим, що корпус (6) містить, по суті, плескату спинку (10), два паралельних вигину (12), проходять, по суті, перпендикулярно до плоскої спинки (10) так, що утворюються дві опорні поверхні.

9. Пристрій кріплення за п.8, відмінне тим, що кожен із двох вигинів (12) має на одному кінці виріз (20), так називаеЀотивоположном кінці кожен вигин (12) має виступ (24), утворює тверду точку для здійснення замикання.

10. Пристрій кріплення по п.7, відрізняється тим, що корпус (6) містить:
- по суті, плескату спинку (10);
- щонайменше, один вигин (12), що проходить перпендикулярно спинці (10) і має на кінці другої виріз (20), призначений для розміщення в ньому нитки (42, 50) основи для утворення першої опорної поверхні та
- щонайменше, одну платівку (56), що проходить від спинки (10) так, що утворюється друга опорна поверхня.

11. Пристрій кріплення по п.7, відрізняється тим, що корпус (6) містить, по суті, плескату спинку (10), у якій вирізані, щонайменше, два язички (54), які зігнуті так, щоб сформувати опорні поверхні, утворюючи при цьому V-подібну форму зі спинкою (10).

12. Пристрій кріплення по кожному з пп.1 або 4, який відрізняється тим, що додатково містить складається опорний язичок (52), розташований, по суті, на одній лінії з двома першими вирізами (40) і складений таким чином, що його вільний кінець взаємодіє з різьбленням гвинтового стрижня (4), утворюючи тим самим третю опору навпаки опор, виконаних на гвинтовому стержні (4) на рівні перших вирізів (40).

13. Вузол, утворений пристроєм кр�ить (44), зв'язують нитки основи (42), причому дротяна кабельна траса (2) має дно, призначене для розташування в ньому електричного кабелю або подібних елементів, і два бокових крила, кожне з яких має, щонайменше, дві нитки основи, відрізняється тим, що пристрій кріплення являє собою пристрій кріплення по пп.1-12, причому вказаний пристрій кріплення змонтовано між двома сусідніми нитками основи (42) бокового крила кабельної траси. 

Схожі патенти:

Хомут утримання

Винахід відноситься до хомути, призначеного для утримання елемента типу кабелю або трубопроводу на деякій підставі

Пристрій для кріплення кабелю (варіанти)

Винахід відноситься до електротехніки, зокрема до пристроїв для кріплення і прокладки кабелю із зшитого поліетилену

Кронштейн для кріплення проводів

Винахід відноситься до області електрики і може бути використане для проведення, зокрема, на стінах і стелях будинків кабелів і проводів радіотелефонних і телевізійних мереж та сигналізацій

Вузол кріплення кабелю до розміщеного в свердловині трубопроводу

Винахід відноситься до електротехніки

Вузол кріплення кабелів

Винахід відноситься до електромонтажних виробів

Пристрій для кріплення плоского кабелю

Винахід відноситься до електротехніки і радіотехніки, зокрема до апаратури з використанням плоских кабелів

Пристрій для кріплення кабелю до длиномерному основи

Винахід відноситься до електромонтажних виробів

Пристрій для кріплення плоского кабелю на друкованій платі

Винахід відноситься до конструктивних елементів електричних приладів і апаратів, зокрема до пристроїв кріплення кабелю на друкованій планше

Вузол кріплення плоского кабелю на друкованій платі з отворами

Винахід відноситься до радіоелектронної техніки і може бути використане в приладах радіоелектронного обладнання з друкованим монтажем

Пристрій для кріплення плоского кабелю

Винахід відноситься до радіоелектронної техніки, зокрема до монтажу плоских кабелів у блоках радіоелектронної апаратури

Фіксуючий пристрій для дротяною траси кабелю

Винахід відноситься до фіксуючого пристрою для дротяних трас кабелю

Гратчастий жолоб, з'єднання гратчастих жолобів і спосіб виготовлення такого гратчастого жолоби

Винахід відноситься до жолобів для утримання і напрями кабелів та аналогічних гнучких ліній або труб

Лоток кабельний металевий сходового типу для електромонтажних робіт

Винахід відноситься до електротехніки і служить для складання конструкцій, призначених для прокладання кабелів та ізольованих проводів у внутрішніх енергетичних трасах і забезпечує підвищення стійкості (жорсткості) конструкції і надійності при навантаженні значними розподіленими і концентрованими навантаженнями, підвищення корозійної стійкості вироби, зменшення кількості необхідних для складання з'єднувальних і опорних деталей, спрощення монтажу

Накладка для з'єднання ділянок кабельних трас

Винахід відноситься до області з'єднання накладками ділянок кабельної траси з дротяних ниток
Up!