Фіксуючий пристрій для дротяною траси кабелю

 

Даний винахід відноситься до фіксуючого пристрою для дротяних трас кабелю.

Як відомо, траси кабелю лотки мають форму каналу, утвореного дротяною сіткою. Дана сітчаста структура містить, з одного боку, поздовжні дроту, зазвичай звані дротами основи, а, з іншого боку, поперечні дроту, звані уточними дротами. Основні дроту являють собою прямі дроту (або майже прямі), які з'єднуються методом зварювання з уточними дротами. Останні, як правило, мають практично U-подібну форму і розміщуються з рівномірним кроком вздовж основних дротів. Таким чином, кабельний лоток містить в цілому три панелі, а саме панель підстави і дві бічні панелі.

Такі кабельні траси зазвичай використовуються для розміщення, утримання і захисту гнучких магістральних ліній різного типу: електричних магістральних ліній (низької напруги чи високої напруги), кабелів передачі інформації (телефонного, оптичного волокна тощо), трубопроводів для текучих середовищ і т.д.

Іноді потрібно згрупувати кабелі в одну трасу, сформувати і зафіксувати в трасі пучок кабелів. У цьому випадку використовується, наприклад,кабелів.

В іншому випадку може знадобитися закріпити в кабельній трасі додаткові елементи. Зазвичай це вирішується шляхом їх привинчивания болтами до основи кабельної траси або до її боковині.

Таким чином, завданням цього винаходу є розробка пристрою, що дозволяє закріплювати в кабельній трасі різні елементи, зокрема пучки кабелів, додаткові елементи і об'єкти. Дане пристрій, з одного боку, повинно сполучатися з трасами кабелів різного виду, а, з іншого боку, швидко встановлюватися без додаткових деталей (болтів або ін) і без інструментів. Бажано, щоб цей пристрій могло бути встановлено в необхідному місці.

Для рішення поставленої задачі запропоновано фіксуючий пристрій для траси кабелю, що містить, з одного боку, поздовжні дроту основи і, з іншого боку, поперечні утокові дроту, що має основу з монтажною стороною на трасі кабелю і фіксуючі засоби.

Згідно з цим винаходу фіксуючий пристрій містить:

- щонайменше, одне поздовжнє місце посадки, яке має форму жолоба, яка призначена для розміщення в ньому першої дроту кабельної траси (основний про�ь, виконану на поверхні, противолежащей монтажної поверхні; при цьому дана поверхня розташована перпендикулярно подовжній місця посадки і паралельно основі поздовжнього місця посадки на проміжному рівні між основою даного місця посадки і монтажної стороною;

- щонайменше, один поперечний виріз, відповідний кожному перетині поздовжнього місця посадки і опорної поверхні; при цьому цей виріз витягнуть від одного краю монтажної сторони до поздовжнього місця посадки.

Даний пристрій може бути легко встановлено без використання яких-небудь інструментів на трасі кабелю. Перша дріт траси кабелю (основна дріт або проміжна дріт) впирається в основу місця посадки, що має форму жолоба, у той час як друга дріт (проміжна дріт або основна дріт) спирається на опорну поверхню, дозволяючи тим самим утримувати пристрій, ступінь притиснення якого залежить від відстані між підставою ринви і опорною поверхнею. В даному випадку монтаж проводиться шляхом опори на дві сторони (краї) дротів кабельної траси, сполучених методом зварювання. Таким чином, представляється можливим не залежати від диаметрмножество однакових поздовжніх місць посадки, розташованих паралельно один одному з рівномірним кроком.

Бажано також, щоб фіксуючий пристрій згідно винаходу містила безліч однакових поперечних отворів, розташованих паралельно один одному з рівномірним кроком.

Ці два варіанти здійснення винаходу дозволяють за рахунок адаптації до форм виконання кабельної траси забезпечити більш надійне утримання і можливість кріплення додаткового елемента, відчуває підвищене навантаження.

У випадку кількох поздовжніх місць посадки і декількох поперечних вирізів, крок, що розділяє поздовжні місця посадки, переважно відповідає кроку, що розділяє поперечні розрізи. Таким чином, фіксуючий пристрій може бути встановлено на трасі кабелю у двох різних напрямках, перпендикулярних один одному.

Для кращого кріплення на кабельній трасі, на якій монтується пристрій згідно винаходу, на опорній поверхні може бути виконаний виступ. У цьому випадку монтаж здійснюється шляхом замикання.

Доцільно, щоб підстава пристрої виконано відлитого з синтетичного матеріалу. У цьому випадку дане фіксуючий пристрій з'єднано, напр до типу пристосування, описаний в патенті US-7107653.

Доцільно також, щоб підстава пристрої згідно винаходу було виготовлено з розрізаного і зігнутого металевого листа. В якості засобів кріплення цього пристрою переважно використовувати круглі рассверленние отвору і (або) овальні отвори, виконані в листі.

Справжній винахід також відноситься до форми виконання фіксуючого пристрою, що містить єдине поздовжнє місце посадки, яке має форму жолоба, єдиний поперечний виріз і дві опорні поверхні, розташовані по одну і іншу сторону від поздовжнього місця посадки. Такий варіант здійснення дозволяє розміщувати пристрій на перетині основний дроту і уточной дроту.

Нарешті, даний винахід відноситься також до конструкції, що містить, з одного боку, площинний відсік траси кабелю з поздовжніми основними дротами і поперечними уточними дротами у вигляді букви U і, з іншого боку, фіксує пристрій, описаний вище. Дана конструкція відрізняється тим, що підстава фіксуючого пристрою розміщується всередині площинного відсіку траси кабелю, тобто між бічними ві�ться одна основна дріт. Згідно з цим кращого варіанту здійснення винаходу установка фіксуючого пристрою здійснюється шляхом розташування цього пристрою трасі кабелю і його переміщення уздовж основної дроту. Перевага даної конструкції полягає в тому, що коли кабелі вже розміщені в площинному відсіку траси кабелю, полегшується рух, спрямований на закріплення фіксуючого пристрою, оскільки воно здійснюється паралельно кабелях, які вже знаходяться на місці. Як правило, руху під час закріплення траси кабелю на опорі або аналогічному об'єкті здійснюються шляхом переміщення вздовж уточной дроту і, отже, перпендикулярно кабелях, які, можливо, знаходяться на трасі кабелю.

В подальшому винахід пояснюється описом варіантів його здійснення з посиланнями на прикладені фігури креслень, на яких:

Фіг.1 схематично зображує фіксуючий пристрій згідно винаходу, встановлене в дротяною трасі кабелю;

Фіг.2 - вид поперечного перерізу фіксуючого пристрою, представленого на фіг.1;

Фіг.3 - вид поздовжнього перерізу, відповідний площині перерізу III-III пристрою, представленого на фіг.2, під бреши, представленому на фіг.3;

Фіг.5 - вид в ізометрії іншого варіанту виконання фіксуючого пристрою, встановленого в дротяною трасі кабелю;

Фіг.6 - вид у розрізі, виконаному по лінії перерізу VI-VI, пристрої, представленого на фіг.5;

Фіг.7 - вид в ізометрії, показує два фіксуючі пристрої згідно з іншим варіантом здійснення, встановлених на трасі кабелю;

Фіг.8 - вид в ізометрії знизу іншого варіанту здійснення фіксуючого пристрою згідно винаходу, встановленого в дротяною трасі кабелю.

На фіг.1-4 зображено перший варіант виконання фіксуючого пристрою згідно винаходу. Даний пристрій містить, з одного боку, основа 2 і пристосування для утримання кабелів 4. Воно виконується з однієї заготовки, виготовленої, наприклад, шляхом виливки з пластмаси.

Підстава 2 призначене для забезпечення кріплення фіксуючого пристрою згідно винаходу на площинному відсіку кабельної траси 6. Як правило і як це зображено на фігурах креслення, дана кабельна траса має форму жолоба і містить поздовжні дроту, які називаються основними дротами 8, і поперечні дроту, які називаються уточними�их в представленому варіанті здійснення, які по суті є прямими). Утокові дроту 10, в свою чергу, мають U-подібну форму. Площинний відсік кабельних трас 6 містить, таким чином, панель підстави 12 і дві бічні панелі 14. В даному випадку передбачається, що панель підстави 12 займає положення, яке знаходиться нижче бічних панелей. Дана панель підстави 12 розташовується по суті в горизонтальній площині, у той час як бічні панелі 14 встановлюються по суті вертикально. Така орієнтація є звичайною для площинного відсіку траси кабелю. Однак можуть розглядатися й інші варіанти орієнтації, в яких, наприклад, панель підстави 12 розташовується вертикально або під нахилом.

Підстава 2 містить монтажну бік 16, яка переважно має рівну поверхню. Місце посадки 18, що має форму жолоба, виконується монтажною стороні 16. Дане місце посадки 18 утворює паз, витягнутий уздовж монтажної сторони 16, який призначений для розташування у ньому дроту площинного відсіку траси кабелю - основний дроту 8 - в заданому напрямку, показаному на фіг.1-4. У цьому випадку вважається, що місце посадки 18 витягнуте в поздовжньому напрямку. Таким чином, встановлена про�надано в подальшому, фіксуючий пристрій згідно винаходу може кріпитися на площинному відсіку траси 6 кабелю, будучи орієнтованим таким чином, що місце посадки 18 розташовується поперек цієї площинного відсіку.

На фіг.1 і 2 показано, що місце посадки 18 має форму жолоба. Основу даного місця посадки, яке згідно заданої орієнтації розташовується вище місця посадки 18, переважно має радіус кривизни, відповідний діаметрів дротів, які призначені для розміщення в місці посадки 18. Якщо основні дроту або утокові дроту, які необхідно розташувати в місці посадки 18, мають різні діаметри, то останнє, переважно, буде мати радіус кривизни, відповідний самому великому радіусу дроту. В той же час може розглядатися варіант іншої форми для місця посадки 18: воно могло б мати, наприклад, V-образну або іншу форму.

Підстава 2, крім того, містить опорну поверхню 20, виконану на противолежащей поверхні відносно монтажної сторони 16. Дана опорна поверхня 20 розташовується перпендикулярно до місця посадки 18. Вона паралельна лінії підстави 22 місця посадки 18. Переважно, щоб опорна поверхня ией підстави 22 місця посадки 18. Відстань між опорною поверхнею 20 і лінією підстави 22, яка йому паралельна, становить кілька десятих міліметра.

Поперечний виріз 24 дозволяє забезпечити доступ з монтажної сторони 16 до опорної поверхні 20. Цей виріз, зокрема, видно на фіг.3. Опорна поверхня 20 призначена для використання в якості підтримки дроту траси кабелю, на якій встановлено фіксуючий пристрій; при цьому поперечний виріз 24 забезпечує проходження цієї дроту від монтажної сторони 16 до опорної поверхні 20. Таким чином, цей поперечний виріз 24 виходить в монтажну бік 16. Згідно з формою здійснення, зображеної на фіг.1-4, поперечний виріз 24 утворює з місцем посадки 18 хрест. Цей поперечний виріз 24 витягнутий по одну і іншу сторону поздовжнього місця посадки 18 до краю монтажної сторони 16 відповідної підстави.

Як це показано на фіг.3, поперечний виріз 24 має L-подібну форму. Одна лінія букви L перпендикулярна монтажної стороні 16, в той час як інша лінія букви L паралельна опорної поверхні 20. Таким чином, для того щоб спертися на поверхню 20, дріт траси кабелю (у прикладі, зображеному на фіг.1-4, проміжна дріт 10), перш за все, Ѿволока 10 вводиться, таким чином, через поперечний виріз 24 в основу 2, потім переміщається паралельно монтажної поверхні 16, паралельно опорної поверхні 20 для розміщення на цій опорної поверхні 20, виконаної на противолежащей поверхні.

Стрілки на фіг.3 ілюструють установку фіксуючого пристрою на площинному відсіку траси 6 кабелю. Таким чином, основа 2, перш за все, розташовується на рівні перетину основний дроту 8 і уточной дроту 10 таким чином, щоб хрест, утворений місцем посадки 18 і поперечним вирізом 24, збігався з дроту перетином траси кабелю, на рівні якого фіксуючий пристрій має зайняти місце (фіг.4). Поздовжнє місце посадки 18 знаходиться проти основної дроту 8, в той час як поперечний виріз 24 розміщується проти уточной дроту 10.

Потім основа 2 опускається у вертикальному напрямку (відповідно до обраної вище орієнтацією), зазначеному першої стрілкою 26 на фіг.3. Таким чином, основна дріт 8 розташовується на підставі поздовжнього місця посадки 18 (положення на фіг.3). І, нарешті, основа 2 проштовхується в поздовжньому напрямку, як це показано другий стрілкою 28 на фіг.3. Проміжна дріт 10 ковзає, tacna фіг.1. Надання напряму здійснюється у процесі цього руху допомогою основний дроту 8, що переміщується в своєму місці посадки 18.

Фіксуючий пристрій згідно винаходу після установки утримується, з одного боку, шляхом опори підстави місця посадки 18 на основну дріт 8 і, з іншого боку, шляхом опори уточной дроту 10 на опорні поверхні 20. В даному випадку можна передбачити легке затягування, що дозволяє, таким чином, утримувати пристрій згідно винаходу на площинному відсіку траси 6 кабелю, в результаті встановлення відповідного відстані, що розділяє лінію підстави 22 місця посадки 18 від опорних поверхонь 20. Таким чином, даний пристрій утримується шляхом такого затягування без використання при цьому яких-небудь інструментів. Крім того, монтаж може бути здійснений і в тому випадку, якщо в площинному відсіку траси 6 кабелю розміщені кабелі (не показано), оскільки під час монтажу закріплення здійснюється шляхом здійснення поздовжнього руху, паралельного кабелях. У зв'язку з цим кабелі практично не перешкоджають кріплення пристрою.

Згідно варіантів здійснення, представленим на фіг.1-4, в основу�им металом). У зв'язку з цим передбачається виступ 30 для кращого утримання фіксуючого пристрою (або його заснування 2) на площинному відсіку траси 6 кабелю. Цей виступ 30 виконаний поруч з краєм опорної поверхні 20, що знаходиться з боку поперечного вирізу 24. Він розташовується таким чином, щоб залишити достатньо місця між ним і основою поперечного вирізу 24 для розміщення дротів більшого діаметру, призначених для опори на опорні поверхні 20.

Пристрій затиснення кабелів 4 представлено у схематичному вигляді на фіг.1-4 у формі кільця. Це кільце, переважно, є площин у відкритому положенні, що дозволяє розміщувати кабелі, кільце на фігурах не показано.Мова може йти, наприклад, про будову затиснення, описаний в патенті US-7107653. Такий пристрій дозволяє проводити швидке розміщення кабелів з метою їх затиснення. Таке затискання, крім того, носить двосторонній характер. Таким чином, пристрій може бути довільно відкрито чи закрито для додаткового розміщення кабелю або його вилучення.

На фіг.5 і 6 проілюстрований інший варіант здійснення фіксуючого пристрою згідно винаходу. Згідно даним варіантом устройст�лементам згідно першого варіанту здійснення, представленому на фіг.1-4, мають аналогічні цифрові позначення.

Пристрій, зображене на фіг.5 і 6, має монтажну бік 16 з двома поздовжніми місцями посадки 18 і одним поперечним вирізом 24 для кожного з посадкових місць 18. Монтажна сторона 18 являє собою нижню сторону фіксуючого пристрою і на фіг.5 не видно. Пристрій виконаний з листового металу шляхом вирізання та отгибания кромок. Таким чином, формування місць посадки 18 монтажної стороні 16 здійснюється ребром жорсткості осторонь листового металу, протилежного місцю посадки 18.

Два поперечних вирізу 24 витягнуті в кожному випадку від поздовжнього місця посадки 18 до краю монтажної поверхні 16. Вони розташовуються на одній лінії і відповідають, таким чином, однією уточной дроті 10 (або основний дроті 8). Кожен поперечний виріз 24 в даному випадку обмежує пластинку 32, одна сторона якої (протилежна монтажної стороні 16) належить до опорної поверхні 20.

Для забезпечення кріплення будь-якого додаткового пристосування фіксуючий пристрій містить засоби фіксації, які згідно з поданим прикладом (фіг.5) є двома круглими отворами 34.

Для устжная сторона 16 розміщується на панелі підстави 12 площинного відсіку траси 6 кабелю таким чином, щоб поздовжні місця посадки розташовувалися проти двох основних дротів 8. Фіксуючий пристрій вводиться всередину площинного відсіку траси кабелю (внутрішня частина відповідає простору, що знаходиться між відгалуженнями букви U траси кабелю), при цьому увігнута сторона місць посадки 18 орієнтована назовні площинного відсіку траси кабелю. Проміжна дріт 10 розташовується на рівні поперечних вирізів 24, зокрема, на рівні, де поперечні розрізи виходять в монтажну поверхню 16. Основні дроту 8 займають, таким чином, становище в посадочних місцях 18. Тим самим фіксуючий пристрій переміщається в подовжньому напрямі таким чином, що проміжна дріт 10 проходить зверху пластинок 32 і спирається, таким чином, на відповідну опорну поверхню 20. В процесі цього останнього руху надання напряму здійснюється шляхом переміщення основних дротів 8 в поздовжніх місцях посадки 18.

В даному варіанті здійснення з листового металу передбачається виконати тільки одне поздовжнє місце посадки 18 і тільки один поперечний виріз 24. Таким чином, є дві опорні поверхні 20, розташовувані з одного і з іншого боку поздовжнього местароволоки площинного відсіку траси кабелю.

На фіг.7 зображений інший варіант здійснення фіксуючого пристрою згідно винаходу. На цій постаті зображені два однакових фіксуючих пристрою та показано, як одне і те ж фіксуючий пристрій може бути закріплено в різних спрямуваннях: або всередину площинного відсіку траси 6 кабелю, або назовні останньої.

Зображене в даному випадку фіксуючий пристрій також виконано з листового металу. Воно містить підставу 2, що має монтажну бік 16, а також кріпильну пластину 36. Це фіксуючий пристрій також виконано шляхом отгибания крайок і згинання листового металу. Кріпильна пластина 36 має круглі отвори 38 і овальні отвори 38'.

Монтажна сторона 16 цього фіксуючого пристрою містить поздовжнє місце посадки 18 і шість поперечних вирізів 24. Поперечні розрізи 24 рівномірно розосереджені з однаковим кроком, наприклад, рівним 50 мм. Цей крок відповідає кроку, отделяющему дві поруч розташовані основні дроту. Що стосується кроку між двома уточними дротами, то він у два рази більше кроку між основними дротами і складає 100 мм. Ці цифрові значення наведені як приклад, який не носить ограничителѻей. Факт наявності для основних дротів і уточних дротів розділяє кроку, який для одних і інших був би різним, дозволяє здійснювати установку фіксуючого пристрою в двох положеннях, які зображені на фіг.7. При монтажі в поздовжньому місці посадки 18 розміщується проміжна дріт 10, в той час як при іншому варіанті монтажу в ньому розташовується основна дріт 8. У першому варіанті монтажу фіксуючий пристрій встановлюється на одній уточной дроту і шести основних дротах, у той час як у другому варіанті монтажу фіксуючий пристрій встановлюється на одній основний дроті і трьох уточних дротах.

Така установка у двох різних напрямках проілюстрована спільно з варіантом здійснення, представленим на фіг.7; при цьому видається зрозумілим, що інші варіанти здійснення, опис яких наведено вище, також дозволяють виробляти такі установки на тій же трасі кабелю.

На фіг.8 проілюстрований ще один варіант здійснення пристрою з листового металу. Фіксуючий пристрій у цьому випадку містить три поздовжніх місця посадки 18 і призначене для встановлення на двох уточних дротах і шести основних прово�колькими поздовжніми місцями посадки 18 і (або) кількома поперечними вирізами 24 можуть бути реалізовані підстав для фіксуючих пристроїв з синтетичного матеріалу, тип якого зображений на фіг.1-4.

Фіксуючі пристрої, опис яких наведено вище, можуть розглядатися в якості універсальних фіксуючих пристроїв, оскільки кожне з них може використовуватися на трасах кабелів, виконаних з дроту різного діаметру: вони можуть використовуватися на одній трасі, виконаної з дроту різних діаметрів, але можуть також використовуватися на двох різних трасах, виконаних з дроту різного діаметру. Крім того, фіксуючі пристрої, монтажна сторона яких містить поздовжнє місце посадки і поперечний виріз, можуть застосовуватися при всіх перетинах двох дротів траси кабелю і встановлюватися таким чином, щоб у залежності від вибору розташовуватися по суті всередині траси кабелю або зовні неї. Пристрій згідно винаходу дозволяє, таким чином, закріплювати допоміжне пристосування, яке передбачається розміщувати або всередині траси кабелю, так і зовні неї.

Крім того, монтаж цих пристроїв спрощується і може проводитися без інструментів. Ці профільовані вироби можуть монтуватися за запитом на місці в процесі монтажу траси кабелю без яких-небудь додаткових деталей ѽого, володіє високою прецизионностью і високим ступенем жорсткості. Форма виконання відлитого з синтетичного матеріалу також дозволяє отримати високу прецизійність. Його перевагою є те, що він не агресивний по відношенню до кабелів, призначених для розміщення у трасах кабелів.

Вищеописані пристрої призначені в основному для установки в площинному відсіку траси кабелю. Разом з тим можуть також розглядатися для варіантів з кількома поздовжніми місцями посадки і (або) кількома поперечними вирізами можливості їх монтажу між двома площинними відсіками траси кабелю.

Даний винахід не обмежується варіантами здійснення, опис яких наведено вище в якості прикладів, які не мають обмежувального характеру, і згадуваними варіантами. Воно також відноситься до всіх варіантів, відомим фахівцям в рамках нижеприводимой формули винаходу.

1. Фіксуючий пристрій для траси (6) кабелю, що містить:
- з одного боку поздовжні основні дроту (8) і з іншого боку поперечні утокові дроту (10) і має підставу (2) з монтажною стороною (16) на трасі кабелю і фіксуючі засоби(4, 34, 38, 38'),
- по меншій мо�дроту траси кабелю і виконано на монтажній стороні (16);
- щонайменше, одну опорну поверхню (20), виконану на противолежащей поверхні відносно монтажної сторони (16); при цьому ця поверхня розташована перпендикулярно подовжній місця посадки (18) і паралельно основи (22) поздовжнього місця посадки (18) на проміжному рівні між підставою (22) даного місця посадки (18) і монтажної стороною (16);
- щонайменше, один поперечний виріз (24), відповідний кожному перетині поздовжнього місця посадки і опорної поверхні; при цьому цей виріз (24) витягнуть від одного краю монтажної сторони (16) до поздовжнього місця посадки (18), відрізняється тим, що воно містить кілька однакових поздовжніх місць посадки (18), розташованих паралельно один одному з рівномірним кроком; кілька однакових поперечних вирізів (24), розташованих паралельно один одному з рівномірним кроком, причому крок, що розділяє поздовжні місця посадки (18), відповідає кроку, що розділяє поперечні розрізи (24).

2. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що виступ (30) виконаний на опорній поверхні (20).

3. Пристрій за п.1 або 2, який відрізняється тим, що підстава (2) виконано з листового металу, вирізаного і зігнутого.

4. Пристрій по п.3, відрізняє�енних в листовому металі.

5. Конструкція, яка з одного боку плоский відсік траси кабелю, що містить поздовжні основні дроту (8) і поперечні утокові дроту, що мають U-подібну форму, і з іншого боку фіксуючий пристрій по кожному з пп.1-4, який відрізняється тим, що підстава (2) фіксуючого пристрою розташовується всередині плоского відсіку траси кабелю, тобто між відгалуженнями букви U уточних дротів, причому в кожному поздовжньому місці посадки (18) розміщується поперечна дріт (8).

6. Фіксуючий пристрій для траси (6) кабелю, що містить з одного боку поздовжні основні дроту (8) і з іншого боку поперечні утокові дроту (10) і має підставу (2) з монтажною стороною (16) на трасі кабелю і фіксуючі засоби(4, 34, 38, 38'), додатково містить:
- щонайменше, одне поздовжнє місце посадки (18), що має форму жолоба, яка призначена для розміщення в ньому першої дроту траси кабелю і виконано на монтажній стороні (16);
- щонайменше, одну опорну поверхню (20), виконану на противолежащей поверхні відносно монтажної поверхні (16); при цьому ця поверхня розташована перпендикулярно подовжній місця посадки (18) і паралельно основи (22) �ї стороною (16);
- щонайменше, один поперечний виріз (24), відповідний кожному перетині поздовжнього місця посадки і опорної поверхні; при цьому цей виріз (24) витягнуть від одного краю монтажної сторони (16) до поздовжнього місця посадки (18), відрізняється тим, що воно містить одне поздовжнє місце посадки (18) у вигляді жолоба, один поперечний виріз (24) і дві опорні поверхні (20), розташовані з однієї і з іншої сторони від поздовжнього місця посадки (18).

7. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що виступ (30) виконаний на опорній поверхні (20).

8. Пристрій за п. 6 або 7, відмінне тим, що підстава (2) виконано з листового металу, вирізаного і зігнутого.

9. Пристрій за п. 8, відмінне тим, що фіксуючі засоби виконані у вигляді круглих отворів (34, 38) і (або) овальних отворів (38'), виконаних в листовому металі.

10. Конструкція, яка з одного боку плоский відсік траси кабелю, що містить поздовжні основні дроту (8) і поперечні утокові дроту, що мають U-подібну форму, і з іншого боку фіксуючий засіб по будь-якому з пп.6-9, що відрізняється тим, що підстава (2) фіксуючого пристрою розташовується всередині плоского відсіку траси кабелю, тобто між відгалуженнями літер

 

Схожі патенти:

Гратчастий жолоб, з'єднання гратчастих жолобів і спосіб виготовлення такого гратчастого жолоби

Винахід відноситься до жолобів для утримання і напрями кабелів та аналогічних гнучких ліній або труб

Лоток кабельний металевий сходового типу для електромонтажних робіт

Винахід відноситься до електротехніки і служить для складання конструкцій, призначених для прокладання кабелів та ізольованих проводів у внутрішніх енергетичних трасах і забезпечує підвищення стійкості (жорсткості) конструкції і надійності при навантаженні значними розподіленими і концентрованими навантаженнями, підвищення корозійної стійкості вироби, зменшення кількості необхідних для складання з'єднувальних і опорних деталей, спрощення монтажу

Накладка для з'єднання ділянок кабельних трас

Винахід відноситься до області з'єднання накладками ділянок кабельної траси з дротяних ниток

Підвіска для кріплення кабелів і трубопроводів

Винахід відноситься до пристроїв для закріплення в них пучків кабелів электрокабельних трас для підведення електроживлення до різних споживчих установок і для закріплення пучків труб різних трубопровідних систем в галузі суднобудування, транспорту та ін
Up!