Спосіб укладання волосся (варіанти)

 

Група винаходів відноситься до способів укладання волосся і може бути використано переважно для укладання екзотичних зачісок. Винахід може бути використаний як в дамських перукарських салонах, так і в домашніх умовах.

Відомий спосіб укладання волосся, при якому волосся поділяють на пасма і кожну пасмо обвивають навколо формоутворювального елемента (патент ФРН N 628680, кл. 33 З 3/11, 1936).

Недоліком відомого способу є недовговічність покладеної зачіски з-за складності завивки пасм волосся, а також порушення структури волосся в результаті тертя об твердий предмет.

Відомий спосіб укладання волосся, що включає розкладку волосся на окремі пасма, закріплення їх зажимом разом з формотворчими елементами, розташованими уздовж пасом, і формування витка (авт. св. СРСР N 1814533, кл. А45D 4/08, 1993).

Недоліком відомого способу укладання волосся є недовговічність покладеної зачіски, так як в процесі укладання волосся доводиться використовувати парову, термічну, хімічну обробку або їх комбінації для фіксації завивки, що негативно впливає на структуру волосся і може надавати як алергічне, так і подразнюючу дію на шкіру голови. Крім того,�кладка, тобто пасма мають однакову товщину.

Найбільш близьким до пропонованого рішення по технічній сутності є спосіб укладання волосся, що включає розкладку волосся на окремі пасма, розміщення парних формотворчих елементів уздовж пасом, формування витків по довжині формоутворювального елемента і фіксацію кінця пасма (патент США N 4955401, кл. А45D 2/14, 1990).

Недоліком відомого способу є недовговічність покладеної зачіски з-за складності завивки пасм волосся, а також пошкодження структури волосся в результаті тертя об твердий предмет і їх сплутування.

Завданням цієї групи винаходів є усунення вищевказаних недоліків.

Технічний результат полягає в підвищенні безпеки способу, обумовленої винятком використання жорстких формотворчих предметів, а також різних хімічних засобів, і збільшення густоти волосся в результаті стимулювання волосяних цибулин при здійсненні цього винаходу.

Технічний результат забезпечується тим, що спосіб укладання волосся за першим варіантом включає орієнтування волосся у напрямку до скроневим частин, виділення в районі лобової частини щонайменше чотирьох приблизно рівною частин голови допомогою взаємного переплетення. При цьому переплетення здійснюють таким чином, що третя пасмо, рахуючи від потиличної частини, є основою і переплітається у вигляді раппопорта. Крім того, при переплетенні щонайменше одну непарну за рахунком пасмо розташовують між трьома пасмами, при цьому на одну парну пасмо її накидають, а інші парну й непарну пасма накидають на цю непарну нитки, далі кінці пасма фіксують.

Також технічний результат забезпечується тим, що спосіб укладання волосся за другим варіантом включає орієнтування волосся у напрямку до скроневим частин, виділення в районі лобової частини по щонайменше п'яти приблизно рівних по товщині пасом, фіксацію пасом з додаванням до них додаткових пасом з скроневої, лобової та потиличної частин голови допомогою взаємного переплетення, при цьому переплетення здійснюють таким чином, два пасма формують раппопорт, в якому основна пасмо розташована під кутом близько 45° до гіпотетичної горизонтальній осі, а допоміжна завжди накидається на неї і розміщена по відношенню до неї під кутом близько 90°. Крім того, при переплетенні дві сусідні пасма орієнтують по відношенню до інших трьох пасом під кутом 90° і фіксують між ними, ву пасмо, а парну пасмо пропускають під парної пасмом і накидають на дві непарні за рахунком пасма, далі кінці пасма фіксують.

Даний винахід пояснюється наступними зображеннями.

Фіг.1 - фотографія, яка характеризує процес укладання по першому варіанту;

Фіг.2 - фотографія, що відображає готову укладання по першому варіанту;

фіг.3 - фотографія, яка характеризує процес укладання по другому варіанту;

Фіг.4 - фотографія, що відображає готову укладання по другому варіанту.

Даний винахід здійснюється наступним чином.

Слід зазначити, що при описі заявленого способу за першим та другим варіантами пасма були пронумеровані, рахуючи від потиличної частини. У процесі здійснення плетіння нумерація не змінювалася.

При здійсненні способу по першому варіанту виробляють таку сукупність дій. Волосся ретельно розчісують і формують проділ. Над частиною скроневої виділяють пасмо таким чином, щоб в неї не були забрані всі волосся лобової, скроневої частин і волосся, розташовані безпосередньо над вушною раковиною.

Згадану пасмо поділяють на чотири пасма, приблизно рівної товщини. Для того щоб пасма були більш гладкими, на волосся�рекинув одну на іншу. Першу пасмо, рахуючи від потиличної частини, накидають на другу пасмо разом з додатковою пасмом, взятої з лобової частини з розпущеного волосся. Далі з правого боку четверту пасмо накидають на першу і відводять під другу пасмо, виводячи її над третьою частиною, до якої приєднана пасмо з лобової частини. Перша пасмо повинна знаходитися між трьома пасмами, при цьому перша пасмо накидають на другу, а третя і четверта пасма накидають на першу.

Потім першу пасмо з приєднаною з розпущених волосся додаткової пасмом накидають на третю пасмо і відводять під другу, до якої додатково приєднують пасмо з лобової та/або скроневої частини.

Укладання волосся за такої послідовності дій може бути продовжена на всю довжину пасма. Крім того, укладання за аналогічним принципом може бути виконана з іншого боку голови з одержанням симетричного плетіння близько двох скроневих частин з продовженням до потиличної частини голови. В цьому випадку під час підготовки волосся до укладання проводять проділ, що розділяє волосся на голові на дві рівні частини. Після здійснення плетіння на бажану довжину кінці пасом фіксують стрічкою, шпилькою і т.п.

При такому укладанні третя пасмо являесчету пасма повторюється по довжині.

Укладання може придбати ажурний вид. При цьому перед фіксацією кінців пасм верхні витки, утворені з використанням додаткових пасом з скроневої, лобової та потиличної частин голови, витягають у напрямку знизу вгору від кінця плетіння, що забезпечує більший обсяг укладання.

При здійсненні способу за другим варіантом виробляють таку сукупність дій. Волосся ретельно розчісують і формують проділ. Над частиною скроневої виділяють пасмо таким чином, щоб в неї не були забрані всі волосся лобової, скроневої частин і волосся, розташовані безпосередньо над вушною раковиною.

Згадану пасмо поділяють на п'ять прядок, приблизно рівної товщини. Для того щоб пасма були більш гладкими, на волосся наносять розігрітий в долонях віск.

Першу і другу пасма орієнтують перпендикулярно по відношенню до трьом іншим пасмам. При цьому першу пасмо накидають на четверту і пропускають під третьої і п'ятої, а другу пасмо накидають на третю і п'яту і пропускають під четвертою. Далі третю пасмо з додатковою пасмом, відібраної з розпущеного волосся, орієнтують перпендикулярно до інших пасмам, її пропускають під четвертої пасмом і накидають на пя� іншим пасмам, ведуть її під сусідню (у напрямку зліва направо) пасмо і закидають на наступну. Здійснюють плетіння в такій послідовності до бажаної довжини.

Укладання волосся за такої послідовності дій може бути продовжена на всю довжину пасма. Крім того, укладання за аналогічним принципом може бути виконана з іншого боку голови з одержанням симетричного плетіння близько двох скроневих частин з продовженням до потиличної частини голови. В цьому випадку під час підготовки волосся до укладання проводять проділ, що розділяє волосся на голові на дві рівні частини. Після здійснення плетіння на бажану довжину кінці пасом фіксують стрічкою, шпилькою і т.п.

Укладання по другому варіанту також може бути забезпечений ажурний вид. При цьому перед фіксацією кінців пасм верхні витки витягають у напрямку знизу вгору від кінця плетіння, що забезпечує більший обсяг укладання.

Така укладка по першому і другому варіанту виконання може триматися на волоссі досить довго без використання додаткових склеюючих косметичних засобів, вона є досить простою і безпечною, що дає можливість її застосування при створенні дитячих зачісок. Крім того, відбір невеликий�ос.

1. Спосіб укладання волосся, що включає орієнтування волосся у напрямку до скроневим частин, виділення в районі лобової частини щонайменше чотирьох приблизно рівних по товщині пасом, фіксацію пасом з додаванням до них додаткових пасом з скроневої, лобової та потиличної частин голови допомогою взаємного переплетення, при цьому переплетення здійснюють таким чином, що третя пасмо, рахуючи від потиличної частини, є основою і переплітається у вигляді раппопорта, крім того, при переплетенні щонайменше одну непарну за рахунком пасмо розташовують між трьома пасмами, при цьому на одну парну пасмо її накидають, а інші парну й непарну пасма накидають на цю непарну нитки, далі кінці пасма фіксують.

2. Спосіб укладання волосся, що включає орієнтування волосся у напрямку до скроневим частин, виділення в районі лобової частини по щонайменше п'яти приблизно рівних по товщині пасом, фіксацію пасом з додаванням до них додаткових пасом з скроневої, лобової та потиличної частин голови допомогою взаємного переплетення, при цьому переплетення здійснюють таким чином: два пасма формують раппопорт, в якому основна пасмо розташована під кутом близько 45° до під кутом близько 90°, крім того, при переплетенні дві сусідні пасма орієнтують по відношенню до інших трьох пасом під кутом 90° і фіксують між ними, при цьому непарну пасмо з цих двох пасом розташовують пропущеної під непарними пасмами і накинутою на парну пасмо, а парну пасмо пропускають під парної пасмом і накидають на дві непарні за рахунком пасма, далі кінці пасма фіксують. 

Схожі патенти:

Машинка для стрижки волосся з направляючою

Винахід відноситься до машинки для стрижки волосся, забезпеченою направляючої

Епілятор

Епілятор // 2469630
Винахід відноситься до эпилятору з додатковим елементом для видалення волосся

Пристрій для епіляції

Винахід відноситься до пристроїв для епіляції

Суха аплікація з лаку для нігтів і спосіб її виробництва

Винахід відноситься до лаку для нігтів
Up!