Пристрій для укладання волосся

 

Область техніки, до якої належить винахід

Даний винахід відноситься до пристрою для укладання волосся.

Передумови винаходу

Звичайно, спосіб обробки (перманентна обробка) для забезпечення бажаної укладання волосся, такий як перманентне випрямлення або перманентна завивка, виконується за допомогою поділу всіх волосся на безліч пасом перед або після виконання обробки для пом'якшення з нанесенням або розбризкуванням першої рідини (також званої засобом для пом'якшення, відновлюючим засобом або холодною рідиною) на все волосся вимите, підведення тепла чи розчісування або нанесення кремоподібного кошти розділені на волосся або накручування розділених волосся навколо коклюшок для волосся або їм подібного у випадку перманентної завивки і потім виконання обробки для закріплення допомогою нанесення або розбризкування другий рідини (також званої засобом для закріплення, окислючий засобом або холодною рідиною) на волосся, видалення коклюшок для волосся після закінчення заданого періоду часу, якщо волосся намотані навколо коклюшок для волосся, і, нарешті, полоскання волосся теплою водою або їй подобнвиполнялся тільки за допомогою так званої хімічної обробки, такий як нанесення першої рідини (відновлювального засобу) на волосся після накручування волосся навколо коклюшок або їм подібного, руйнування цистиновой зв'язку волосся і з'єднання зв'язку допомогою використання другої перманентної рідини (окисляє кошти) з волоссям, зміненими коклюшками або їм подібним. Отже, ефект збереження укладання волосся, такий як перманентне випрямлення, перманентна завивка, обробки чи їм подібне, був дуже коротким. Це може бути викликане невдалим руйнуванням цистиновой зв'язку в результаті недостатнього проникнення розчину перманенту, який не проникає в глибину волосся, або слабкою цистиновой зв'язком внаслідок пошкодження волосся під час укладання волосся.

Отже, наприклад, була зроблена спроба регулювати рівні pH чи їм подібне холодної рідини до різних рівнів в залежності від типу волосся окремої людини, піддаються перманентної обробки, для забезпечення ефекту збереження укладання волосся за рахунок вищезгаданої холодної рідини протягом тривалого часу. У дійсності, однак, ще не досягнутий достатній ефект збереження укладання волосся.

Вважають, що ряд поліпептидних це�икальном напрямку, і сусідні основні ланцюги утворюють сітчасту структуру допомогою з'єднання один з одним за допомогою бічних ланцюгів цистиновой зв'язку, сольовий зв'язку, водневої зв'язку і їм подібного, волосся мають високу еластичність і пружність для повернення в колишню форму відразу після зняття руки з волосся, навіть якщо вони зігнуті.

Для зменшення пружності шляхом руйнування бічних ланцюгів цистиновой зв'язку, сольовий зв'язку, водневої зв'язку і їм подібного, які надають цю пружність волосся, впливають першої перманентної рідиною на волосся. З іншого боку, для відновлення зв'язку бічних ланцюгів в новому положенні, в якому волосся зігнуті, впливають другий рідиною. Вважають, що тривала завивка або їй подібне виконується за допомогою цієї послідовної реакції. Природно, те ж саме застосовується для виправлення кучерявого волосся для зміни кучерявого волосся на прямі.

Крім того, в процесі укладання волосся в додатку до вищезгаданої обробці волосся волосся піддають тепловій обробці (фізичної обробці) при постійній температурі протягом заданого періоду часу. Ця теплова обробка ефективно використовує для зміни зачіски волосся термопластичность м�нергетического ефекту за рахунок впливів вищезазначених коштів (хімічна обробка) на волосся.

Однак, так як використовуються засіб і тепло під час укладання волосся, такий як вищезгадана перманентна обробка чи їй подібна, необхідно обережно поводитись із засобами допомогою точного забезпечення правильного використання і кількості кожного засобу, наприклад під час укладання волосся з використанням кошти. Крім того, існує проблема в тому, що пошкодження волосся збільшується, якщо руйнування прискорюється першої рідиною до такої міри, що відновлення цистиновой зв'язку в кератині неможливо, і, з іншого боку, волосся пошкоджуються, і обробка для забезпечення заданої укладання волосся не може виконуватися, якщо обробка з використанням другий рідини не завершена.

Крім того, вважають, що ефективним способом є використання властивості волосся витягатися допомогою багаторазового додатка зусилля в напрямку витягування волосся майже в природному стані для руйнування цистиновой зв'язку, сольовий зв'язку, водневої зв'язку і їм подібного в кератині волосся. Однак у відомому пристрої для укладання волосся зусилля прикладається до всіх волоссю, що викликає проблему нанесення ушкодження волосся, особливо сильного пошкодження й документ 1 розкриває спосіб укладання волосся за допомогою програми ультразвукової вібрації до волосся без використання засобу або тепла і пристрій для здійснення зазначеного способу. Однак у патентному документі 1 не розкрито, як довго зберігається укладання обробленого волосся без пошкодження волосся.

Крім того, патентні документи 2 і 3 розкривають спосіб обробки волосся ультразвукової вібрацією. Зокрема, патентний документ 3 описує, що переважно використовувати відносно сильну вібрацію до такого ступеня, при якій досить високий тиск контакту можна прикласти до волосся. Створення такої сильної вібрації, однак, може привести до більшого пошкодження волосся, ніж необхідно, і, таким чином, це не є достатнім для вирішення даної проблеми.

Патентний документ 4 розкриває пристрій для укладання волосся для програми вібрації низьких частот в діапазоні від 1 до 20000 Гц до волосся за допомогою вібратора, який ковзає в поздовжньому напрямку держателя. У пристрої для укладання волосся в патентному документі 4 волосся вібрують від бічної сторони (в поздовжньому напрямку держателя), і, таким чином, волосся переміщуються при зворотно-поступальному обертальному русі по держателю. Отже, волосся не деформуються у вертикальному напрямку, і круглий поперечний переріз може утримуватися без пошкодження, і, отже, упне зосереджено на використанні властивості волосся витягуватися і не представлена достатня рішення щодо виконання укладки волосся майже в природному стані.

Патентний документ 1: JP-A-8-299046

Патентний документ 2: JP-A-9-262120

Патентний документ 1: JP-A-9-262123

Патентний документ 1: JP-B-4069157

Розкриття винаходу

Цей винахід було здійснено на увазі вищезазначених проблем відомих способів. Метою справжнього винаходу є створення пристрою для укладання волосся, здатного рівномірно забезпечувати укладання волосся для зменшення часу обробки і здатного забезпечувати укладання волосся протягом тривалого терміну після обробки з наданням сильного впливу на укладання волосся, за допомогою обмеженого і багаторазового додатка зусилля в напрямку витягування волосся майже в природному стані без докладання зусиль до коренів волосся, таким чином, забезпечуючи зусилля руйнування цистиновой зв'язку, сольовий зв'язку, водневої зв'язку і їм подібного в кератині волосся за допомогою використання властивості волосся витягуватися. Зокрема, даний винахід забезпечує обробку при відносно низьких температурах і, таким чином, запобігає пошкодженню волосся.

У відповідності з цим винаходом нижче описано пристрій для укладання волосся.

[1] Пристрій для укладання волосся для забезпечений�си або волосся, оброблених за допомогою нанесення речовини для обробки волосся, причому пристрій містить корпус держателя, в якому один або інший власники з'єднані з можливістю обертання один з одним за допомогою сполучного механізму, щонайменше, один засіб вібрації, розташоване в одному чи іншому власнику або в корпусі пристрою і створює вібрацію заданої частоти, і, щонайменше, один вібратор, розташований на одному або іншому тримачі, у якому корпус держателя виконаний з можливістю утримання або відпускання волосся за допомогою вібратора в результаті обертання з'єднувального механізму, і в якому вібратор виконаний з можливістю ковзання у напрямку ширини корпусу власника і передачі вібрації від засобу вібрації волоссю, утримуваним таким чином.

[2] Пристрій для укладання волосся, описаний в [1], в якому, щонайменше, два з вібраторів розташовані паралельно у напрямку ширини на одному або обох власників.

[3] Пристрій для укладання волосся, описаний в [1] або [2], в якому вібрація, створена засобом вібрації, може селективно прикладатися до безпідставного одного або більше вібраторів.

[4] Пристрій для укладання волосся, яке описане може подаватися на волосся при утриманні волосся.

[5] Пристрій для укладання волосся, описане в одному з [1]-[4], в якому амплітуда вібрації вібратора знаходиться в діапазоні від 0,0001-10 мм.

[6] Пристрій для укладання волосся, описане в одному з [1]-[5], в якому частота кошти вібрації здатна перемикатися.

[7] Пристрій для укладання волосся, описане в одному з [1]-[6], в якому частина в контакті з волоссям пристрої для укладання волосся виконана з пружного матеріалу.

[8] Пристрій для укладання волосся, описане в одному з [1]-[7], в якому перший вібратор, який вібрує в напрямку ширини, розташований на одному власнику, і другий вібратор, який вібрує в поздовжньому напрямку або напрямку товщини, розташований на іншому власнику.

[9] Пристрій для укладання волосся, описане в одному з [1]-[8], в якому вібрація від першого вібратора і другого вібратора до волосся може прикладатися тільки одним з вібраторів, поперемінно вібраторами або обома вібраторами одночасно.

У відповідності з цим винаходом можна викликати руйнування цистиновой зв'язку, сольовий зв'язку, водневої зв'язку і їм подібного в кератині волосся за допомогою використання властивості волосся витягуватися, за допомогою обмеженого і багаторазового до коріння волосся. Крім того, обробка для укладання волосся може виконуватися рівномірно, таким чином, зменшуючи час обробки і забезпечуючи повторне з'єднання цистиновой зв'язку і водневого зв'язку після цього. Крім того, сильний ефект укладання виявляється на волосся, таким чином, забезпечуючи відмінний сприятливий ефект пристрої для укладання волосся, здатного забезпечувати укладання волосся протягом тривалого часу після обробки. Зокрема, даний винахід забезпечує обробку при відносно низьких температурах і, таким чином, запобігає пошкодженню волосся.

Короткий опис креслень

Фіг. 1A - схематичний перспективний вид одного варіанта здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом.

Фіг. 1B - схематичний частковий вид в розрізі по фіг. 1A.

Фіг. 2 - схематичний вигляд, що ілюструє стан, в якому пристрій для укладання волосся на фіг. 1A утримує волосся.

Фіг. 3A - вид пристрою для укладання волосся на фіг. 2, який частково не показаний і схематично ілюструє фіксуючий елемент і вібратор.

Фіг. 3B - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними устѾстояние, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 2, який частково не показаний.

Фіг. 3D - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 2, який частково не показаний.

Фіг. 3E - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 2, який частково не показаний.

Фіг. 4 - перспективний вид іншого варіанту здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом і, крім того, вид, схематично ілюструє стан перед утриманням волосся пристроєм для укладання волосся.

Фіг. 5A - вид пристрою для укладання волосся на фіг. 4, який частково не показаний і схематично ілюструє фіксуючий елемент і вібратор.

Фіг. 5B - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 4, який частково не показаний.

Фіг. 5C - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 4,�сами, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 4, який частково не показаний.

Фіг. 5E - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 4, який частково не показаний.

Фіг. 6 - перспективний вид ще одного варіанту здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом і, крім того, вид, ілюструє стан перед утриманням волосся пристроєм для укладання волосся.

Фіг. 7A - вид пристрою для укладання волосся на фіг. 6, який частково не показаний і схематично ілюструє фіксуючий елемент і вібратор.

Фіг. 7B - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 6, який частково не показаний.

Фіг. 7C - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 6, який частково не показаний.

Фіг. 7D - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 6, який частково не показаний.

Фіг. 7E - вид, схематичн�лос на фіг. 6, який частково не показаний.

Фіг. 8A - перспективний вид ще одного варіанту здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом і, крім того, вид, схематично ілюструє варіант здійснення.

Фіг. 8B - вид, ілюструє пристрій для укладання волосся на фіг. 8A, і, крім того, вид, схематично ілюструє стан перед утриманням волосся пристроєм для укладання волосся.

Фіг. 9A - вид пристрою для укладання волосся на фіг. 8A, який частково не показаний і схематично ілюструє фіксуючий елемент і вібратор.

Фіг. 9B - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 8A, який частково не показаний.

Фіг. 9C - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 8A, який частково не показаний.

Фіг. 9D - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 8A, який частково не показаний.

Фіг. 9E - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, уде� ще одного варіанту здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом і, крім того, вид, схематично ілюструє стан перед утриманням волосся пристроєм для укладання волосся.

Фіг. 11A - вид пристрою для укладання волосся на фіг. 10, який частково не показаний і схематично ілюструє фіксуючий елемент і вібратор.

Фіг. 11B - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 10, який частково не показаний.

Фіг. 11C - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 10, який частково не показаний.

Фіг. 11D - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 10, який частково не показаний.

Фіг. 11E - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 10, який частково не показаний.

Фіг. 12 - перспективний вид ще одного варіанту здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом і, крім того, вид, схематично ілюструє стан перед утриманням волосся пристроєм д� схематично ілюструє фіксуючий елемент і вібратор.

Фіг. 13B - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 12, який частково не показаний.

Фіг. 13C - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 12, який частково не показаний.

Фіг. 13D - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 12, який частково не показаний.

Фіг. 13E - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 12, який частково не показаний.

Фіг. 14 - перспективний вид ще одного варіанту здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом і, крім того, вид, схематично ілюструє стан перед утриманням волосся пристроєм для укладання волосся.

Фіг. 15A - вид пристрою для укладання волосся на фіг. 14, який частково не показаний і схематично ілюструє фіксуючий елемент і вібратор.

Фіг. 15B - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссю�чно ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 14, який частково не показаний.

Фіг. 15D - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 14, який частково не показаний.

Фіг. 15E - вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор ковзає з волоссям, утримуваними пристроєм для укладання волосся на фіг. 14, який частково не показаний.

Фіг. 16 - вид зверху пристрої для укладання волосся на фіг. 1A і, крім того, вид, схематично ілюструє стан, в якому вібратор від'єднаний від пристрою для укладання волосся.

Фіг. 17 - вигляд спереду ще одного варіанту здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом, який частково не показаний і схематично проілюстровано.

Фіг. 18A - схематичний вигляд кулачкового механізму, який перетворює обертальний рух у зворотно-поступальний рух.

Фіг. 18B - схематичний вигляд кулачкового механізму, який перетворює зворотно-поступальний рух в інше зворотно-поступальний рух в іншому напрямку.

Фіг. 18C - вид, схематично ілюструю�ллюстрирующий інший варіант здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом.

Фіг. 20A - вид, схематично ілюструє збільшену частину іншого варіанту здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом.

Фіг. 20B - вид, схематично ілюструє стан, в якому пристрій для укладання волосся, зображене на фіг. 20A, утримує волосся.

Фіг. 21 - вид, схематично ілюструє ще один варіант здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом.

Фіг. 22 - вид, схематично ілюструє ще один варіант здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом.

Фіг. 23 - вид, схематично ілюструє стан, в якому виконується укладка волосся за допомогою одного варіанта здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом.

Фіг. 24 - вид, схематично ілюструє ще один варіант здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом, який частково не показаний.

Опис посилальних позицій

1 - пристрій для укладання волосся (випрямляч для волосся), 2 - корпус держателя, 2A - один утримувач (верхній тримач), 2B - інший держатель (нижній тримач), 3 - засіб вібрації, 4A - корпус вус�футбольний механізм, 7 - шнур живлення, 9 - вібратор, 10 - кулачковий механізм, 11 - з'єднувальний пристрій, 11a - сполучна частина, 11b - L-образна частина, 12 - отвір, 12a, 12b - кінець отвори, 13 - виїмка, 14а, 14b - опорний кінець, 15 - фіксуючий елемент, 16 - ділянка для утримання вібратора, 20A - верхній тримач, 20B - нижній тримач, 31 - випрямляч для волосся, 22 - електродвигун, 23 - ексцентриковий кулачок, 24 - кулачок, 25 - передавач вібрацій, 40 - вібропоглинач (віброізолятор), 47a - виступ, 47b - виїмка, 49 - нагрівач, вбудований у вібраторі, 51 - перший вібратор, 53 - другий вібратор, 60 - кулачковий механізм, 63 - ексцентриковий кулачок, 64 - кулачок, 99 - волосся.

Найкращий варіант здійснення цього винаходу

Нижче буде описано найкращий варіант здійснення пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом конкретно з посиланням на супровідні креслення. Проте абсолютно очевидно, що даний винахід, загалом, включає в себе пристрої для укладання волосся з конкретними питаннями винаходи і даний винахід не обмежується варіантами здійснення, описаними нижче.

[1] Конфігурація пристрою для укладання волосся цього винаходу

Пристроєм для укладання воаемую укладання волосся, пом'якшених допомогою нанесення або розбризкування засоби для пом'якшення, або волосся, оброблених за допомогою нанесення засобу для обробки волосся, як показано на фіг. 1A, 1B, 2 і 19. Пристрій для укладання волосся включає в себе корпус 2 утримувача, у якому один тримач 2A і інший держатель 2B з'єднані з можливістю повороту один з одним за допомогою сполучного механізму 5, щонайменше, один засіб 3 вібрації, розташоване в одному тримачі 2A або іншому тримачі 2B або в корпусі 4A пристрою і створює вібрацію заданої частоти, і, щонайменше, один вібратор 9, розташований на одному тримачі 2A або іншому тримачі 2B. Корпус 2 тримача виконаний з можливістю утримання або відпускання волосся за допомогою вібратора 9 допомогою обертання з'єднувального механізму 5, і вібратор 9 виконаний з можливістю ковзання в напрямку ширини корпусу 2 тримача і передачі вібрації від засобу 3 вібрації волоссю, утримуваним таким чином.

[1-1] Волосся, що обробляються у відповідності з цим винаходом

Пристрій для укладання волосся у відповідності з цим винаходом переважно може використовуватися для волосся, пом'якшених допомогою нанесення або раолос (надалі, відповідно, званих «волоссям після пом'якшення або іншої обробки»). Іншими словами, пристрій для укладання волосся у відповідності з цим винаходом переважно використовується для укладання волосся голови. У способі даного пом'якшення або іншої обробки спочатку волосся миють шампунем і потім першу рідина (засіб для пом'якшення) обережно наносять або розбризкують на волосся. Природно, хоча пристрій для укладання волосся у відповідності з цим винаходом переважно може використовуватися для волосся після пом'якшення або іншої обробки, як описано вище, пристрій для укладання волосся не обмежується волоссям після пом'якшення або іншої обробки, і пристрій для укладання волосся також має відмінне, сприятливу дію на волосся, не піддані пом'якшенню або іншої обробки.

[1-1-1] Засіб для пом'якшення волосся (засіб для обробки волосся)

Засіб для пом'якшення волосся (засіб для обробки волосся) включає в себе, наприклад, фарбу для волосся, засіб для обробки, лосьйон для укладання волосся і їм подібне і більш конкретно засіб для пом'якшення кутикули волосся, засіб для обробки волосся, засіб для укладання волосся, засіб поле для укладання волосся

Хоча бажані укладання волосся, які можуть бути отримані за допомогою використання пристрої для укладання волосся у відповідності з цим винаходом, конкретно не обмежуються переважно пристрій для укладання волосся може бути використано для укладання волосся, яке забезпечує укладання волосся, таку як, наприклад, перманентну завивку, перманентне випрямлення чи їм подібне для волосся, пом'якшених допомогою нанесення або розбризкування засоби для пом'якшення, або волосся, оброблених за допомогою нанесення засобу для обробки волосся.

[1-1-2-1] Перманентна завивка

При виконанні перманентної завивки волосся волосся можуть бути покладені в бажану зачіску за допомогою використання пристрої для укладання волосся у відповідності з даним варіантом здійснення допомогою миття шампунем, утримання заданої кількості волосся при розчісуванні волосся, пом'якшених за допомогою першої рідини, вирівнюванні пучка волосся від коріння волосся до кінчиків волосся і, наприклад, надання хвилі (завитка) в конкретному напрямку за допомогою випрямляча для волосся або навивка волосся навколо коклюшки для волосся таким чином, що приблизно рівномірне розтягуюче зусилля пиполнении перманентне випрямлення волосся волосся можуть бути покладені в бажану зачіску за допомогою використання пристрої для укладання волосся у відповідності з даним варіантом здійснення допомогою вирівнювання вимитого шампунем і расчесанного пучка волосся від коріння волосся до кінчиків волосся при утриманні заданого кількості, пом'якшення волосся за допомогою нанесення або розбризкування першої рідини на волосся і потім випрямлення пучка волосся, утримуваних у відповідності з заданим кількістю від кореня волоса до кінчика волосся при розчісуванні волосся таким чином, що волосся стають, наприклад, прямими.

[1-2] Засіб вібрації

Засіб вібрації в даному варіанті здійснення має функцію, так би мовити, джерела енергії, яке повідомляє (прикладає) вібрацію до волосся після пом'якшення допомогою вібрації вібратора. Хоча засіб 3 вібрації розташоване в корпусі 2 тримача (тримач 2A, тримач 2B) на фіг. 1B, місце розташування не обмежується корпусом 2 тримача, і, наприклад, у разі пристрої для укладання волосся, яка містить корпус 4A пристрою, як показано на фіг. 19, засіб 3 вібрації може бути розташоване в корпусі пристрою.

Більш переважно, однак, вищезазначене засіб вібрації розташоване в корпусі держателя. Наприклад, засіб 3 вібрації, таке як керамічний виконавчий механізм, розташоване у тримачі 2B корпусу 2 тримача, подібно пристрою для укладання волосся, зображеному на фіг. 1B, таким чином, забезпечуючи зменшення відстані передачі вібрації до Ѐугими словами, втрата передачі вібрації волоссю зменшена і прикладене вібрацію можна надійно і рівномірно регулювати, і, отже, як вважають, це є одним з кращих способів.

Засобом вібрації може бути, наприклад, електродвигун, такий як невеликий електродвигун або горизонтальний електродвигун, електромагнітний виконавчий механізм, керамічний виконавчий механізм чи їм подібне, включаючи кошти вібрації, що з'єднуються з електроживленням від мережі будинку через шнур 7 живлення. Якщо керамічний виконавчий механізм або йому подібне утворює засіб вібрації, електроенергія безпосередньо перетвориться в механічну енергію поступального руху, таким чином, забезпечуючи підвищення ефективного використання електроенергії та економії електроенергії. Робота кошти вібрації починається або закінчується за допомогою використання відомого вимикача електроживлення або йому подібного, який може бути встановлений. Якщо електродвигун або йому подібне, який створює обертальний рух, використовується в якості засобу вібрації, вібратор, описаний нижче, може вібрувати, наприклад, за допомогою перетворення вр�нного на фіг. 18A, і додаткового перетворення вищезазначеного поступального руху в ковзне рух (зворотно-поступальний рух) в напрямку ширини держателя допомогою кулачкового механізму 60, як показано на фіг. 18B і 18C. Засіб вібрації, виконане таким чином, переважно є максимально легкою за вагою, так як дуже важкий засіб вібрації може зробити обтяжливою роботу по укладанню волосся.

Засіб вібрації переважно виконано з можливістю створення вібрації заданої частоти. Створення вібрації заданої частоти для докладання зусиль у напрямку витягування волосся в бажаному діапазоні забезпечує зусилля руйнування цистиновой зв'язку, сольовий зв'язку, водневої зв'язку і їм подібного в кератині волосся за допомогою використання властивості волосся витягуватися.

Більш переважно засіб вібрації виконано з можливістю створення вібрації з заданою частотою у діапазоні 1-200000 Гц. Таким чином, засіб вібрації виконано з можливістю багатократного та надійного додатки витягають або стягуючого зусилля до обмеженої частини волосся в напрямку, наприклад, ширини держателя, якщо вібрація має задану ча�, �ибрацию можна багаторазово і делікатно прикладати до волосся у напрямку ширини держателя. Іншими словами, витягує і стягуюче зусилля багаторазово і надійно прикладається до обмеженої частини волосся майже в природному стані. Зокрема, ця ознака є зручним для виконання обробки волосся протягом короткого періоду часу або для точного регулювання амплітуди прикладається вібрації відповідно з типом індивідуальних волосся. Більш переважно засіб вібрації виконано з можливістю створення вібрації заданої частоти в діапазоні 1-20000 Гц. Якщо вібрація заданої частоти має максимальне значення 20000 Гц, засіб вібрації для створення вібрації є не дуже складним або більшим за розміром, хоча область обираних амплітуд зменшена відносно більш делікатного прикладання вібрації, ніж у випадку 200000 Гц, і, таким чином, ця ознака є більш зручним щодо виготовлення та забезпечує зменшення вартості виробництва. Таким чином, додаток зусилля до волосся у напрямку витягування в межах бажаного діапазону забезпечує зусилля руйнування цистиновой зв'язку, сольовий зв'язку, водневої зв'язку і їм подібного в кераѿолнено з можливістю створення вібрації з частотою в діапазоні 10-100 Гц, так як вважають, що низькочастотна вібрація з частотами в діапазоні 10-100 Гц є більш ефективною для багаторазового додатка зусилля до обмеженої частини майже в природному стані, ніж ультразвукова вібрація. Отже, низькочастотна вібрація передається волоссю вздовж напрямку ширини держателя 2B, як показано на фіг. 1A і 2, яка забезпечує зусилля в напрямку витягування, багаторазово прикладається більш легко до обмеженої частини волосся, дозволяє використовувати властивість волосся витягуватися і дозволяє максимально зменшити пошкодження коріння волосся при збереженні природної текстури волосся. Крім того, додаток низькочастотної вібрації до волосся забезпечує зусилля, руйнує цистиновую зв'язок, сольову зв'язок, водневу зв'язку і їм подібне в кератині волосся.

Крім того, вважають, що доцільніше в якості укладання волосся виконувати укладання волосся при додатку вібрації в заданому діапазоні від заданого напрямку, так як це забезпечує проникнення першої рідини в волосся, яка пом'якшує волосся, і, таким чином, підвищує ефект першої рідини. Таким чином, стає можливим збереження пружності і текстури волосся за допомогою рества вібрації переважно є перемикається. Жорсткість, товщина волосся і їм подібне змінюється між окремими людьми, і, отже, перемикається задана частота полегшує виконання укладки волосся у відповідності з індивідуальними властивостями волосся. Таким чином, це є одним з кращих способів.

[1-3] Корпус держателя

Корпус 2 утримувача в даному варіанті здійснення складається з одного держателя 2A та іншого власника 2B, і один тримач 2A і інший держатель 2B з'єднані з можливістю обертання один з одним за допомогою сполучного механізму 5. Крім того, один власник 2A і інший держатель 2B виконані з можливістю обертання, достатнього для утримання волосся. Слід зазначити, що сильний контакт між власниками під час обробки волосся може деформувати волосся, затиснуті між власниками. Отже, такий сильний контакт між власниками є несприятливим. Таким чином, в даному варіанті здійснення переважно зменшити силу контакту до рівня, достатнього лише для утримання волосся, щодо контакту між власниками, контакту між вібратором, розташованим на одному із власників, і іншим держателем, контакту між вібратором, розташованим на одному �оженними на обох власників, або їм подібних.

В даному документі, як корпус держателя утримує волосся, є важливим питанням для пристрої для укладання волосся. Наприклад, якщо волосся затиснуті між власниками з великою стискаючою силою (сильним тиском), і укладання волосся виконується під підтримується сильному тиску, поперечний перетин волосся деформується на стадії сильного тиску, і, крім того, укладання волосся виконується на деформованих волоссі, і, отже, наноситься подвійне або потрійне пошкодження волосся. Іншими словами, навіть якщо б корпус держателя був би виконаний з можливістю прикладати задану вібрацію від заданого напрямку до волосся, стислі і пошкоджене волосся продовжують додатково стискуватися з великою силою під час роботи з укладання волосся. Таким чином, навіть якщо вібратор ковзає багаторазово, волосся не витягуються або стягуються або не можуть повністю витягуватися або стягуватися і волосся стискаються з великою силою, в результаті чого волосся залишаються витягнутими до їх максимальної довжини або стягнутими і волосся пошкоджуються. За таких обставин не можна підтримувати пружність і текстуру волосся і виконувати задовільну укладання волосся. Отже,�мировать волосся, за допомогою з'єднувального механізму, і волосся витягуються або стискаються при утриманні волосся двома власниками.

Крім того, для запобігання пошкодженню волосся, що викликається надмірним зусиллям притискається одного та іншого власників, коли волосся утримуються одним держателем та іншим держателем, переважно, наприклад, виступ 47a, як показано на фіг. 22, розташований на тримачі 2B, і виїмка 47b розташована на тримачі 2A. Ця конфігурація не дозволяє велика притискають зусилля, так як, навіть якщо один утримувач і інший держатель будуть сильно притиснуті один до одного (один утримувач або інший держатель), виступ 47a і виїмка 47b служать в якості стопора перед додатком великого притискає зусилля. Отже, притискають зусилля на волосся попереджено. Іншими словами, вібрація може прикладатися майже в природному стані.

Форма корпусу власника може включати в себе, наприклад, циліндричну, прямокутну, стержнеобразную форму і їм подібне. Форма, однак, не обмежується цим, і переважно корпус держателя має форму, що дозволяє власникам утримувати і відпускати волосся і забезпечує обертання власників за допомогою сполучного механізму�. 1B і їм подібне, корпус держателя переважно має порожню форму. Форма корпусу держателя, однак, не обмежується порожнистої формою, і корпус утримувача в даному варіанті здійснення включає в себе корпусу, мають форму, що забезпечує розташування вібратора в корпусі власника, забезпечує додаток вібрації до волосся при розташуванні вібратора або забезпечує розташування будь-якого іншого периферійного елемента.

Крім того, корпус держателя виконаний з відомого металевого матеріалу, такого як титановий сплав, дюралюміній, алюмінієвий сплав або сталь. Матеріал не обмежується цим, і корпус власника може бути виконаний з матеріалу, який є легким, стійким до вібрації і довговічним. Крім того, корпус держателя переважно виконаний з матеріалу, що має відмінну термостійкість в доповненні до вищезгаданих властивостей.

[1-3-1] Сполучний механізм

Корпус держателя, як показано на фіг. 1A, з'єднаний з можливістю обертання за допомогою сполучного механізму 5. Конкретно один тримач 2A і інший держатель 2B з'єднані з можливістю обертання один з одним за допомогою заклепки 5a в якості опорного валу, так що власники спосіб�зм, однак, не обмежується цим, і сполучний механізм у даному варіанті здійснення включає в себе відому сполучну конструкція, в якій корпус держателя здатний обертатися. За допомогою вільного обертання одного держателя 2A та іншого власника 2B за допомогою сполучного механізму 5 один тримач 2A і інший держатель 2B можуть плавно утримувати або відпускати волосся.

Крім того, корпус держателя переважно містить елемент зміщення, такий як пружина, який забезпечує обертання (відкриття або закриття між одним держателем та іншим держателем), так як він забезпечує плавне утримання волосся, так що обробка волосся може виконуватися гладко.

[1-4] Вібратор

Щонайменше, один вібратор розташований в одному або іншому тримачі і виконаний з можливістю утримувати або відпускати волосся за допомогою вібратора. Крім того, вібратор виконаний з можливістю прикладати вібрацію в напрямку ширини корпусу держателя і передавати вібрацію кошти від вібрації до утримуваним волоссю. Вібратор виконаний таким чином, що вібратор слугує в якості передавача вібрації, створюваної засобом вібрації, волоссю. Конкретно вібратор, виконаний сам майже в природному стані без докладання зусиль до коріння волосся і створює зусилля для руйнування цистиновой зв'язку, сольовий зв'язку, водневої зв'язку і їм подібного в кератині волосся за допомогою використання властивості волосся витягуватися, таким чином, забезпечуючи сприятливий ефект цієї заявки.

Крім того, вібратор переважно виконаний з можливістю ковзання в напрямку ширини корпусу держателя, так як вібратор, ковзний в напрямку ширини корпусу власника, забезпечує передачу вібрації волоссю і періодичного додатки зусилля в напрямку витягування до обмеженої частини волосся майже в природному стані без докладання зусиль до коренів волосся.

В даному документі вираз «щонайменше, один вібратор розташований на одному або іншому тримачі» означає те, що якщо один вібратор розташований на, щонайменше, одному тримачі, один вібратор може бути розташований на іншому власнику або може бути виключений на іншому власнику. В якості альтернативи вираз означає те, що один вібратор може бути розташований на кожному з власників або безліч вібраторів може бути розташоване на обох власників. Це відбувається тому, що один вібратор, розташований на, щонайменше, одному тримачі, що забезпечує сприятливий ефект цієї заявки. У сл�вібратор, наприклад, установлено фіксуючий елемент або йому подібне для забезпечення утримання або відпускання волосся, так що волосся можна утримувати або відпускати за допомогою фіксуючого елемента і вібратора. Це відбувається тому, що наявність фіксуючого елемента або йому подібного дає можливість обмежувати ділянку волосся частиною, до якої прикладена вібрація, таким чином, забезпечуючи сприятливий ефект цієї заявки.

Крім того, «зусилля прикладається в напрямку витягування волосся», так як зазвичай волосся витягуються або стягуються у відповідності з погодою, температурою, вологістю або їм подібним, і можна зменшити пошкодження волосся за допомогою використання властивості волосся витягуватися. Крім того, зусилля в напрямку витягування «багаторазово» прикладається до волосся, так як, якщо вібрація прикладається до волосся тільки в одному напрямку відносно поздовжнього напрямку волосся, волосся постійно перебувають у витягнутому або стягнутому стані, в результаті чого волосся легко пошкоджуються або знаходяться в напруженому стані. Отже, вібратор виконаний з можливістю багаторазового додатки вібрації до волосся, так би мовити, у двох напрямках вдолькак надмірне зусилля, якщо докладено надміру від напрямку, в якому волосся не мають властивість волосся витягуватися, може пошкодити волосся. Конкретно, навіть якщо використовується властивість волосся витягуватися, здатність видовжуватися волосся обмежена, і, таким чином, коли зусилля, що перевищує межу, прикладається, або зусилля прикладається надміру від напрямку, в якому волосся не витягуються або стягуються, зусилля прикладається до волосся, і волосся пошкоджуються. Крім того, термін «обмежено» використовується тому, що коли вібрація прикладається, наприклад, так що волосся між (утримуються) власниками витягуються в одному напрямку, коріння волосся, відповідно, витягуються, і надмірне зусилля також прикладається до коріння волосся. Отже, вібрація прикладається тільки до затиснутою частини волосся, розташованої між (утримується) власниками за допомогою вібратора, так що часткова обробка волосся досягається за допомогою «багаторазового» додатка зусилля в напрямку витягування до частини за допомогою вібраторів, іншими словами, докладання зусиль для забезпечення, так би мовити, зворотно-поступального руху. Таким чином, даний винахід виключає ризик додатки усиВ даному документі фіг. 2 - схематичний вигляд, що ілюструє стан перед утриманням пристроєм 1 для укладання волосся даного варіанту здійснення, зображеним на фіг. 1, волосся 99, а також це - перспективний вид, ілюструє пристрій 1 для укладання волосся, в якому вібратор 9 розташований на тримачі 2B пристрою 1 для укладання волосся, і фіксуючий елемент 15 розташований на тримачі 2A, і який частково не показаний. Фіг. 3A - вид, схематично ілюструє лише фіксуючий елемент 15 і вібратор 9, зображені на фіг. 1A, де напрямок ковзання вібратора вказано стрілкою A. Крім того, фіг. 3B-3E - види, схематично ілюструють стан, в якому вібратор 9 ковзає з утримуваними волоссям 99, і також види, що ілюструють стан, в якому ковзний вібратор 9 переміщується (наноситься) в напрямку ширини утримувача (у лівому або правому напрямку від центру аркуша паперу (напрям стрілки на фіг. 3A)) щодо фіксуючого елемента 15.

Подвійні лінії на волоссі 99, зображених на фіг. 3B-3E, нанесені для забезпечуючи розуміння руху витягування і стягування волосся, до якого повинна бути додана вібрація. Нижче те ж саме використовується для фіг. 5B-5E, фіг. 7B-7E, фіг. 9B-9E, фіг. 11B-11E, фіг. 13B-13E і фіг. 15B-15E.

�ного на фіг. 2), тобто в поперечному напрямку (в напрямку ширини власника) щодо фіксуючого елемента 15. При додатку вібрації до волосся, утримуваним вібратором 9 і фіксуючим елементом 15, як зображено на фіг. 3B, волосся 99 витягуються в лівому напрямку, як показано на фіг. 3C. Додаток вібрації відповідно повторюється, і, отже, як показано на фіг. 3D, витягування волосся зникає, коли вібратор 9 повертається в положення перед початком програми вібрації (колишнє положення, яке є таким же, як на фіг. 3B). Конкретно волосся стягуються порівняно з витягнутими волоссям і повертаються в попередній стан (довжини), властиве волоссю перед витягуванням. Крім того, коли вібратор ковзає в правому напрямку, як показано на фіг. 3E, волосся витягуються в правому напрямку разом з ковзаючим рухом. Після цього вищезазначена послідовність рухів повторюється. Таким чином, у той час як вібрація прикладена до волосся, вібратор багаторазово ковзає в напрямку ширини власника, і, отже, зворотно-поступальний рух витягування і стягування волосся виконується разом з ковзаючим рухом. Зокрема, багаторазовість скользящег�ого ділянки замість волосся, і, отже, це призводить до повторення циклу, в якому волосся розтягуються обмежено, або зусилля витягування відпускається. Отже, цей тип зусилля часткового витягування прикладає вібрацію до волосся майже в природному стані без докладання зусиль до коренів волосся, таким чином, запобігаючи зусилля на волосся або їх пошкодження.

Крім того, що стосується пристрої для укладання волосся, в якому один або більше вібраторів розташовані в кожному з корпусів власників, існує приклад, в якому один вібратор розташований у кожному з верхнього і нижнього власників (одному і іншому власників), такий як, наприклад, пристрій для укладання волосся, зображене на фіг. 4.

Конкретно в пристрої для укладання волосся, зображеному на фіг. 4, вібратор 9 (9a, 9b) розташований в кожному з верхнього утримувача (одного держателя 2a) і нижнього утримувача (іншого власника 2b), і ці вібратори 9 виконані з можливістю ковзання в протилежному напрямку (між верхнім і нижнім вібраторами), як показано на фіг. 5A. Потім, як показано на фіг. 5B, при додатку вібрації до волосся, утримуваним вібраторами 9 (9a, 9b) у верхньому тримачі 2a і нижньому тримачі 2b, ковзання в правому напрямку вибржнем тримачі 2b, і волосся витягуються в лівому або правому напрямку при кожному ковзному русі (див. фіг. 5C). Потім, ковзання в лівому напрямку вібратора на верхньому тримачі 2a виконується одночасно з ковзанням в правому напрямку вібратора на нижньому тримачі 2b, і коли вібратори повертаються у попередні положення перед додатком вібрації таким же чином, як на фіг. 5B, витягування волосся зникає (див. фіг. 5D). Крім того, вібратор на верхньому тримачі ковзає в лівому напрямку з колишнього положення (колишнє положення перед додатком вібрації), зображеного на фіг. 5E, і одночасно вібратор на нижньому тримачі ковзає в правому напрямку, в результаті чого верхній тримач і нижній тримач прикладають зусилля до волосся відповідно в різних напрямках. Таким чином, пристрій для укладання волосся здатне незначно витягати волосся. Отже, вібратори на верхньому і нижньому власників ковзають в лівому і правом напрямах, відповідно в результаті чого вібрація багаторазово прикладається до волосся, утримуваним верхнім і нижнім власниками за допомогою вібраторів у лівому і правому напрямках. Іншими словами, при повторенні циклу, в якому волосся об�ладивается до обмеженої частини волосся майже в природному стані.

Ковзання вібраторів не обмежується прикладом руху, в якому вібратори ковзають в напрямках, протилежних один одному, як описано вище, і вібратори можуть бути виконані з можливістю ковзання в одному і тому ж напрямку одночасно замість ковзання в напрямках, протилежних один одному. Більш конкретно вібратори, розташовані на верхньому тримачі і нижньому утримувачі можуть бути виконані з можливістю додатки вібрацій в лівому або правому напрямку одночасно. Іншими словами, якщо вібратори ковзають багаторазово у лівому і правому напрямках (в напрямку ширини держателя), пристрій для укладання волосся може забезпечити, щонайменше, сприятливий ефект цієї заявки. Слід зазначити, однак, що з точки зору примусового обмеженого витягування або стягування, більш кращим є ковзання вібраторів в напрямках, протилежних один одному, як описано вище, так як волосся легше витягуються або стягуються.

Фіг. 4 - перспективний вид, схематично ілюструє пристрій для укладання волосся, який частково опущений. Фіг. 5A - вигляд спереду, схематично ілюструє вібратори, розташовані на верхньому дЏ (від сторони, позначеної стрілкою A), в якому інші елементи опущені. Крім того, фіг. 5B-5E - види, кожен з яких схематично ілюструє стан, в якому волосся утримуються вібраторами, розташованими на верхньому тримачі і нижньому тримачі.

Крім того, в якості іншого прикладу, в якому один вібратор розташований на кожному з власників, є пристрій для укладання волосся, зображене на фіг. 6. У пристрої для укладання волосся на фіг. 6 один вібратор 9a і один фіксуючий елемент 15a розташовані на верхньому тримачі 2a, і один вібратор 9b і один фіксуючий елемент 15b розташовані на нижньому тримачі 2b. За рахунок розташування, щонайменше, одного вібратора на кожному тримачі, таким чином, зусилля для утримання волосся прикладається до контактної поверхні між кожним вібратором і волоссям. При одночасному ковзанні вібраторів в напрямку ширини держателя і в напрямках, протилежних один одному, зусилля, створюване поряд з ковзанням вібраторів, додатково прикладається до волосся, в результаті чого волосся витягуються в напрямку ковзання поряд з ковзанням вібраторів. Потім вібратори одночасно ковзають в напрямках, протилежних один д�ивоположних один одному, відповідно прикладаються до контактних поверхонь волосся в контакті з вібраторами. Іншими словами, зусилля в напрямках, протилежних один одному, діють на одну чи іншу сторону волосся, таким чином, забезпечуючи багаторазове витягування або стягання волосся і обмежуючи зону руху для витягування або до стягання частини.

Більш конкретно, як показано на фіг. 7A, коли вібратор 9a на верхньому тримачі 2a і вібратор 9b в нижньому тримачі 2b прикладають вібрацію, вібратор 9a на верхньому тримачі ковзає, наближаючись або віддаляючись від фіксуючого елемента 15a, розташованого в напрямку ширини того ж верхнього держателя 2a, і вібратор 9b на нижньому тримачі ковзає, наближаючись або віддаляючись від фіксуючого елемента 15b, розташованого в напрямку ширини того ж верхнього держателя 2b. Конкретно, коли вібратори прикладають вібрацію до волосся, причому волосся утримуються вібраторами і фіксуючими елементами, як показано на фіг. 7B, вібратори повторюють ковзання, як показано на фіг. 7C-7E, і фіксуючі елементи 15a і 15b, розташовані на відповідних власників, утримують волосся під час ковзання вібраторів 9a і 9b, що викликає повторення циклу, в якому волосѻедовательно, пристрій для укладання волосся здатне обмежено і багаторазово прикладати зусилля в напрямку витягування волосся майже в природному стані.

Отже, волосся витягуються або стягуються тільки в діапазоні довжини волосся в зоні контакту між вібраторами, іншими словами, діапазон, в якому волосся витягуються або стягуються, обмежується зоною від моменту перед ковзанням вібраторів до моменту після ковзання вібраторів на максимальну відстань при ковзанні, таким чином, забезпечуючи обробку волосся без навантаження, такий як вплив на коріння волосся, або їх пошкодження, а також всіх волосся.

Хоча два вібратора ковзають одночасно в одному і тому ж напрямку у вищенаведеному прикладі, природно, даний варіант здійснення включає в себе пристрій для укладання волосся, в якому вібратори ковзають в напрямках, протилежних один одному, так як вібратори ковзають багаторазово, поки пристрій для укладання волосся забезпечує сприятливий ефект цієї заявки. Це відбувається тому, що вібратори забезпечують рух для витягування і стягання обмеженої частини волосся, таким чином, забезпечуючи сприятливий ефект справжньої �яются більш переважними, так як вони здатні більш легко витягати або стягувати з точки зору примусового витягування або стягування обмеженої частини волосся.

Крім того, що стосується форми вібратора, вібратор може бути, наприклад, пластинчастим елементом, як показано на фіг. 1A-4, але форма не обмежується цим, поки елемент здатний багаторазово прикладати зусилля в напрямку витягування волосся до обмеженої частини волосся майже в природному стані вздовж напрямку ширини держателя 2B (або держателя 2A) з волоссям, утримуваними корпусом 2 тримача, вважають, що елемент підходить для вібратора в даному варіанті здійснення, і, отже, вібратор в даному варіанті здійснення може бути виконаний з даного елемента (форма і їй подібне).

Крім того, розмір вібратора, зокрема, не обмежений. Наприклад, вібратор може бути виконаний з розміром, щоб займати всю ширину утримувача (див. фіг. 1A) або може бути виконаний з розміром, щоб займати лише частину ширини держателя. Якщо вібратор виконаний з розміром, показаним на фіг. 1A, широка площа може бути забезпечена для утримання волосся. Якщо вібратор виконаний з розміром, показаним на фіг. 8A, вібратор здатний прикладати вібраці волосся, зображена на фіг. 8A.

У пристрої для укладання волосся, зображеному на фіг. 8A і 8B, щонайменше, один вібратор і, щонайменше, один фіксуючий елемент розташовані паралельно у напрямку ширини корпусу держателя. Конкретно вібратор 9 і фіксуючий елемент 15 розташовані паралельно у напрямку ширини на нижньому тримачі 2b, і один фіксуючий елемент 15 розташований на верхньому тримачі 2a. Крім того, вібратор розташований для ковзання в напрямку ширини на частини нижнього утримувача, як показано на фіг. 9A. Коли вібратор і фіксуючий елемент розташовані на тримачі, і, таким чином, вібратор і фіксуючий елемент утримують волосся для програми вібрації до волосся, як показано на фіг. 9B, вібратор ковзає на частини нижнього утримувача, як показано на фіг. 9C-9E, і, отже, волосся витягуються і стягуються частини в напрямку ширини держателя. Конкретно вібрація обмежено прикладається до волосся для обмеження діапазону додатки частиною між фіксуючим елементом і вібратором, таким чином, забезпечуючи обмежене витягування волосся в поперечному напрямку. Іншими словами, вібрація багаторазово прикладається тільки до цієї частини волосся, що предотвращае�с. Це викликає повторення циклу, в якому волосся обмежено витягуються, або зусилля витягування відпускається, і, отже, пристрій для укладання волосся здатне обмежено і багаторазово прикладати зусилля в напрямку витягування волосся майже в природному стані.

Вищеописаний варіант здійснення є лише ілюстративним і не обмежується розташуванням або йому подібним ковзного тіла і фіксуючого елемента, зображених на фіг. 8A. Якщо, щонайменше, один вібратор і, щонайменше, один фіксуючий елемент розташовані паралельно у напрямку ширини корпусу держателя, так що, наприклад, вібратор і фіксуючий елемент розташовані на верхньому тримачі і лише фіксуючий елемент розташований на нижньому тримачі, пристрій для укладання волосся, що має дану конфігурацію, включено у даний варіант здійснення.

Крім того, у випадку, коли, щонайменше, один вібратор і, щонайменше, один фіксуючий елемент розташовані паралельно у напрямку ширини корпусу держателя, переважно вібратор і фіксуючий елемент розташовані на відстані один від одного в напрямку ширини корпусу держателя. Це відбувається тому, що, якщо ля, можна трохи утримувати зону, в якій прикладається вібрація, і вібратор ковзає гладко. Крім того, дане розташування забезпечує простір, у якому розташовані вібратор і фіксуючий елемент, і дозволяє розміщувати інші елементи або їм подібні навколо вібратора і фіксуючого елемента.

Крім того, вираз «вібратор і фіксуючий елемент розташовані на відстані один від одного в напрямку ширини корпусу власника» означає, що вібратор і фіксуючий елемент, розташовані на тримачі, розміщені в напрямку ширини одного і того ж власника без контакту один з одним. Якщо вібратор і фіксуючий елемент розміщено в контакті один з одним замість розташування на відстані один від одного, вібратор не може достатньо ковзати для повного витягування або стягування волосся в деяких випадках.

Крім того, бажано, щоб, щонайменше, два вібратора були розташовані паралельно у напрямку ширини на одному або обох корпусах власників. Це розташування забезпечує більш легке надійне витягування волосся в поперечному напрямку з діапазоном руху для витягування і стягування, обмеженому тільки частиною, в якій розташований�ності з довжиною волосся, контактують з двома вібраторами, і, отже, вібратори багаторазово ковзають в поперечному напрямку, таким чином, витягаючи волосся. Крім того, так як діапазон руху для витягування і стягання обмежений, можна зменшити зусилля на коріння волосся і забезпечити сприятливий ефект цієї заявки.

Припустивши, що, щонайменше, два вібратора розташовані паралельно у напрямку ширини на одному або обох корпусах власників, існують, наприклад такі випадки: (1) два або більше вібраторів розташовані на одному з корпусів власників і (2) два або більше вібраторів розташовані на обох корпусах власників.

У випадку (1), коли два або більше вібраторів розташовані на одному з корпусів власників, переважно вібратори виконані з можливістю багаторазового ковзання в напрямку ширини утримувача (вібратори ковзають в поперечному напрямку щодо фіксуючого елемента) з волоссям, утримуваними між вібраторами та фіксуючим елементом, розташованими на іншому корпусі держателя. Цей фіксуючий елемент утримує волосся у вигляді так званої фіксуючої пластини або утримує пластини для волосся при взаємодії з вібраторами. Таким, �рикладивают зусилля (для утримання волосся), щонайменше, обидва бічних поверхнях волосся. Потім, коли вібратори ковзають в напрямку ширини корпусу держателя, вібратори прикладають невелике зусилля до бічної поверхні волосся, зі стороною яких контактує фіксуючий елемент, і волосся прагнуть залишитися на площі контакту. З іншого боку, на бічній поверхні волосся, зі стороною яких контактують вібратори, ковзання вібраторів прикладає зусилля також до сторони фіксуючого елемента, але зусилля, прикладене в напрямку ковзання вібраторів, більше дії, і, отже, інша контактна поверхня (площа) волосся витягується в напрямку ковзання спільно з ковзанням вібраторів. Отже, волосся залишаються на поверхні, що контактує з фіксуючим елементом на одній стороні волосся, в той час як волосся витягуються в напрямку ширини держателя на іншій стороні волосся, в результаті чого волосся обмежено витягуються і стягуються. Іншими словами, за допомогою розташування фіксуючого елемента, зона, в якій волосся витягуються або стягуються, не обмежується тільки довжиною волосся, відповідній зоні контакту між Ѿ фіксуючого елемента. Таким чином, зона додатки вібрації, в якій волосся витягуються або стягуються, обмежується зоною ковзання вібраторів, таким чином, забезпечуючи обробку волосся без навантаження, такий як вплив на корені волосся або їх пошкодження, а також всіх волосся.

Зокрема, приклад пристрої для укладання волосся зображений на фіг. 10. Як показано на фіг. 10, фіксуючий елемент 15a розташований на верхньому тримачі 2a, і два вібратора 9b і 9b розташовані на відстані один від одного в напрямку ширини на нижньому тримачі 2b, і вібратори виконані з можливістю ковзання в протилежних напрямках. У даній конструкції, в якій розташовані два вібратора, ковзних в протилежних напрямках, вібратори 9b і 9b ковзають в напрямках, протилежних один одному, у напрямку ширини нижнього утримувача 2b, як показано на фіг. 11A. Таким чином, з волоссям, утримуваними фіксуючим елементом 15a і двома вібраторами 9b і 9b, вібратори багаторазово ковзають в напрямку ширини держателя, як показано на фіг. 11B-11E. Конкретно можна надійно забезпечувати витягування волосся в поперечному напрямку, в той час як частина, на якій волосся витягуються або стягуються, не обмежується тільки �визначенні ширини держателя. Конкретно фіксуючий елемент використовується в якості так званої фіксуючої пластини або утримує пластини для волосся, витягиваемих або стягуваних з допомогою вібраторів, і навіть якщо два вібратора ковзають в напрямку ширини держателя, вібратори прикладають невелике зусилля до поверхні волосся на стороні, з якою контактує фіксуючий елемент, в результаті чого волосся прагнуть залишитися на площі контакту. З іншого боку, два вібратора, розташовані навпроти фіксуючого елемента, прикладають зусилля для утримання волосся, щонайменше, поверхні волосся на стороні вібратора. Однак, коли два вібратора ковзають в напрямку ширини держателя, зусилля, прикладене в напрямку ковзання вібраторів, більше зусилля на поверхні волосся на стороні вібратора, і, отже, волосся витягуються в напрямку ковзання поряд з ковзанням вібраторів. Таким чином, у той час як волосся залишаються на поверхні, що контактує з фіксуючим елементом на одній стороні волосся, волосся витягуються або стягуються на іншій стороні, так як волосся витягуються або відпускаються для витягування в напрямку ширини держателя допомогою ковзання вібратор�ичивается тільки довжиною волосся, відповідній зоні контакту між фіксуючим елементом і вібраторами, тобто обмежується обмеженою зоною, в якій вібратори ковзають щодо фіксуючого елемента. Отже, можна прикласти вібрацію для багаторазового витягування волосся на довжині волосся, що контактують з двома вібраторами на верхньому тримачі (або двома вібраторами на нижньому держателі) і для надійного витягування волосся, так як ковзні корпусу багаторазово ковзають в протилежних і поперечних напрямках. Крім того, зона руху для витягування і стягання обмежена, і, отже, можна зменшити навантаження на коріння волосся і забезпечити сприятливий ефект цієї заявки.

Крім того, в якості прикладу (2), в якому два або більше вібраторів розташовані на обох корпусах власників, пристрій для укладання волосся, зображене на фіг. 12, може бути взято в якості прикладу. На фіг. 12 вібратора розташовані на кожному з верхнього держателя 2a і нижнього утримувача 2b. Якщо вібратори розташовані таким чином, чотири вібратора ковзають в напрямках, протилежних один одному уздовж напрямку ширини власників, як показано на фіг. 13A. Більш конкретно пара вібраторів, то е�т при утриманні волосся, і пара вібраторів, тобто вібратор 9d, розташований на верхньому тримачі 2a, і вібратор 9f, розташований на нижньому тримачі, ковзають при утриманні волосся. Крім того, ковзне рух виконується з волоссям, утримуваними парою вібратора 9c і вібратора 9e і парою вібратора 9d і вібратора 9f, при наближенні один до одного або видалення один від одного.

Якщо вібратори 9c, 9d, 9e і 9f ковзають при утриманні волосся, відповідні вібратори багаторазово і надійно витягують волосся в їх поздовжньому напрямку (в поперечному напрямку на площині аркуша паперу на фіг. 13B-13E) при обмеженні зони руху для витягування і стягування тільки зоною в напрямку ширини держателя, як показано на фіг. 12B-12E. Конкретно циклічна вібрація для витягування волосся для багаторазового обмеженого витягування або стягування або для відпускання тягнучого зусилля впливає тільки на частину волосся, яка контактує з двома вібраторами на верхньому тримачі (двома вібраторами на нижньому утримувачі). Крім того, вібратори багаторазово ковзають в напрямках, протилежних один одному, і в поздовжньому напрямку волосся, таким чином, забезпечуючи надійне витягування волосся. Крім того, зона для руху витягблагоприятний ефект цієї заявки. Крім того, вібрація може прикладатися до верхньої і нижньої поверхонь, таким чином, забезпечуючи надійне витягування волосся.

Крім того, переважно амплітуда вібрації вібраторів знаходиться в діапазоні від 0,0001 до 10 мм і більш конкретно від 0,2 до 1 мм. Конкретно використання амплітуди в заданому діапазоні забезпечує зусилля в напрямку витягування для обмеженого і багаторазового додатки до волосся майже в природному стані без прикладання навантаження, таким чином, не тільки забезпечуючи використання властивості волосся витягуватися, але також забезпечуючи зусилля руйнування цистиновой зв'язку, сольовий зв'язку, водневої зв'язку і їм подібного в кератині волосся. Іншими словами, можна підтримувати пружність і текстуру волосся без пошкодження, обумовленого додатком надмірного зусилля в напрямку витягування. Крім того, вважають, що укладання волосся, якщо виконується при додатку вібрації в конкретному напрямку, забезпечує проникненню першої рідини в волосся, яка пом'якшує волосся і, таким чином, підвищує ефект першої рідини. Отже, це є одним з кращих способів для визначення значення амплітуди, як описано вище.

Кро�рації, може бути прикладена до одного або більше, по черзі або до всіх вібраторів. Так як можна відповідно вибирати додаток вібрації в процесі обробки волосся, можна виконувати рівномірну обробку, що є кращим. Крім того, існують великі відмінності між людьми за властивостями волосся, і індивідуальні відмінності часто впливають на процес обробки волосся. Таким чином, вібрацію можна вибирати, так що вібрація може прикладатися відповідним чином, таким чином, досягаючи гнучку обробку на підставі індивідуальних відмінностей.

Крім того, більш переважно вищезазначене пристрій для укладання волосся включає в себе перший вібратор, ковзний в напрямку ширини держателя, і другий вібратор, здатний ковзати в поздовжньому напрямку власника або перпендикулярному напрямку до держателя. При наявності першого вібратора, здатного прикладати вібрацію до волосся у напрямку ширини держателя, пристрій для укладання волосся може багаторазово прикладати вібрацію до волосся в поздовжньому напрямку волосся. Конкретно пристрій для укладання волосся здатне здійснювати укладання в напрямку витягування волосся і, отже, здатне забезпечить�, при наявності другого вібратора, здатного ковзати в поздовжньому напрямку утримувача в доповненні до першого вібратора, пристрій для укладання волосся змушує волосся здійснювати зворотно-поступальний обертальний рух. Отже, пристрій для укладання волосся здатне забезпечити укладання волосся без деформації поперечного перетину волосся. Дана конфігурація забезпечує виконання укладки волосся в напрямку витягування волосся, наприклад, після або до надання поперечному перерізу волосся круглої форми за допомогою примусового виконання волоссям зворотно-поступального обертального руху, таким чином, забезпечуючи укладання волосся, що відповідає індивідуальним властивостям і полегшуючи обробку волосся, яка виявляє текстуру і красу, притаманну волоссю.

Крім того, у випадку, коли другий вібратор здатний ковзати вздовж перпендикулярного напрямку утримувача в доповненні до першого вібратора, пристрій для укладання волосся здатне підтримувати постійне контактний тиск і, таким чином, здатне виконувати рівномірну обробку волосся, що є кращим. Наприклад, коли вібрація прикладається до волосся, іноді переважно прив�я волосся волосся намотують навколо зовнішньої периферійної поверхні вібратора, волосся розміщують між вібратором і опорним елементом і потім волосся притискають до вібратора по причині. Крім того, у випадку плоского випрямляча для волосся волосся поміщають між верхнім і нижнім власниками, і власники сильно притискають до вібраторів в деяких випадках. У цьому випадку пристрій для укладання волосся включає в себе другий вібратор, здатний прикладати вібрацію в напрямку товщини власника, таким чином, досягаючи той же ефект допомогою вібрації самого вібратора без сильного стиснення вібраторів або утримувача. Крім того, обробка волосся виконується за допомогою стиснення волосся в нижній частині між власниками і переміщення випрямляча в напрямку кінців волосся у багатьох випадках. У цьому випадку, однак, зменшується кількість волосся до кінця, що призводить до проблеми, яка полягає в тому, що контактний тиск у випрямлячі зменшується. Отже, пристрій для укладання волосся містить другий вібратор, який здатний прикладати вібрацію в напрямку товщини, таким чином, забезпечуючи підтримання постійного контактного тиску і, таким чином, досягаючи рівномірної обробки волосся, що є кращим.

Конкретно дено на фіг. 18A-18C, таким чином, забезпечуючи додаток вібрації в перпендикулярному напрямку.

Більш конкретно додаток вібрації до волосся може виконуватися тільки одним із першого і другого вібраторів, по черзі вібраторами або обома вібраторами одночасно. Пристрій для укладання волосся, виконаний таким чином, з можливістю вибору програми вібрації до волосся, відповідно, забезпечує відповідну рівномірну обробку волосся і сприяє збереженню текстури і краси, властивої волоссю, що є кращим. Крім того, обробка волосся може виконуватися у відповідності з індивідуальними властивостями волосся. Зокрема, існують значні відмінності між волоссям людей перед укладанням волосся, і може також мати місце ситуація, в якій волосся вже були пошкоджені перед укладанням волосся, в деяких випадках. Для таких волосся іноді доцільно прикладати вібрацію в майже похилому напрямку відносно поздовжнього напрямку волосся до і після примусового виконання волоссям руху для витягування і стягання в напрямку витягування волосся або перед і після примусового виконання волоссям зворотно-поступального вращательногосимости від ступеня пошкодженого волосся. Отже, пристрій для укладання волосся виконано з можливістю багаторазового додатки вібрації до волосся в похилому напрямку, як описано вище.

Конкретно, як показано на фіг. 14, один другої вібратор, ковзний в поздовжньому напрямку держателя, розташований на верхньому тримачі 2a, і один перший вібратор, ковзний в напрямку ширини держателя, і один фіксуючий елемент розташовані паралельно на нижньому тримачі 2b. Якщо перший вібратор і другий вібратор розташовані на відповідних власників, як описано вище, перший вібратор ковзає в напрямку ширини нижнього утримувача, і другий вібратор, розташований на верхньому тримачі, ковзає в поздовжньому напрямку держателя, як показано на фіг. 15A. Конкретно, якщо ковзний корпус, розташований на верхньому тримачі 2a, і ковзний корпус, розташований на нижньому тримачі, ковзають при утриманні волосся, як показано на фіг. 15B, утримувані волосся піддаються багаторазово і обмежено впливу зусилля для створення руху для витягування і стягання в напрямку ширини держателя та зусилля для створення обертального руху в поздовжньому напрямку держателя, як показано на фіг. 15C-15D. У цьому состояо і багаторазово внаслідок докладання зусиль до волосся у відповідних напрямках. Отже, пристрій для укладання волосся здатне викликати рух для витягування і стягування і обертальний рух у відповідності з індивідуальними властивостями волосся і зменшувати навантаження на коріння волосся внаслідок обмеження зони волосся, до якої прикладається вібрація.

Однак вищенаведений приклад є лише ілюстративним і не обмежується цими конфігураціями. Наприклад, навіть якщо пристрій для укладання волосся включає в себе один перший вібратор, розташований на верхньому тримачі, замість нижнього утримувача, і два других вібратора, розташованих на нижньому вібраторі замість верхнього держателя, пристрій для укладання волосся включено у даний варіант здійснення. Крім того, кількість перших вібраторів і друге вібраторів, які можуть бути розташовані, чи їм подібне може вибиратися відповідно.

[1-5] Фіксуючий елемент

Фіксуючий елемент в даному варіанті використовується для здійснення утримання волосся разом з вищезазначеним вібратором або вібраторами.

Крім того, зазвичай фіксуючий елемент не використовується для програми вібрації до волосся подібно вібратора, а використовується для утримання волосся, тобто для закріплення вол�їй поверхні фіксуючого елемента (або нижньої поверхні фіксуючого елемента).

Більш переважно, однак, щонайменше, один з фіксуючих елементів використовується в якості вібратора, так як це забезпечує більш легке відповідну програму вібрації у відповідності з індивідуальними властивостями волосся.

Крім того, форма фіксуючого елемента може включати в себе, наприклад, пластинчасту, круглу, еліптичну і їм подібну форму. Форма, однак, не обмежується цими формами. Якщо фіксуючий елемент має форму, що дозволяє розташовувати фіксуючий елемент в напрямку ширини держателя і дозволяє фіксуючого елементу легко утримувати волосся, форма може переважно використовуватися в даному варіанті здійснення.

Крім того, матеріалом фіксуючого елемента може бути, наприклад, метал, кераміка, смола чи їм подібне.

[1-6] Взаємозв'язок між вібратором і його периферійними елементами

Конфігурація вібратора, конфігурація його периферійних елементів і взаємозв'язок між вібратором і його периферійними елементами будуть описані нижче, з посиланням на фіг. 1A, 1B і 16.

У пристрої 1 для укладання волосся, зображеному на фіг. 1A і 1B, електродвигун 22, який є засобом 3 для створення вібрації, яке є иѽ на нижньому тримачі 2b. Крім того, на стороні поверхні вібратора 9, розташованої навпроти поверхні, на якій утримуються волосся, розташована сполучна частина 11a для з'єднання вібратора 9 і передавача 25 вібрації один з одним, і прилегла частина 11b розташована у вигляді відрізка штанги, яка становить частину передавача 25 вібрації і передає вібрацію передавача 25 вібрації вібратора через сполучну частину 11a. Сполучна частина 11a і прилегла частина 11b утворюють сполучну конструкцію 11.

При використанні такої сполучної конструкції 11 вібрація, створювана засобом 3 вібрації, що передається передавача 25 вібрації через кулачковий механізм 10, що складається з ексцентрикового кулачка 23 і кулачка 24, і додатково передається від передавача 25 вібрації вібратора 9 через кулачковий механізм 10 (див. фіг. 18A), що складається з ексцентрикового кулачка і кулачка. Таким чином, вібрація передається від вібратора 9 волоссю. Іншими словами, при отриманні вібрації від електродвигуна через 22 кулачковий механізм 10 передавач 25 вібрації повторює ковзання (вібрацію) в напрямку ширини держателя. Крім того, вібрація передається від передавача 25 вібрації вібратора 9 через кулачковий механізм�го, при отриманні вібрації вібратор 9 передає вібрацію волосся у напрямку ширини власника.

Крім того, як показано на фіг. 16, отвір 12 утворено на частини для утримання вібратора держателя. Кінці 12a і 12b отвори утворені на обох кінцях отвори 12 в напрямку ширини отвору 12.

Отвір 12 утворено таким чином, що передавач 25 вібрації ковзає уздовж поздовжнього напрямку держателя, і L-образна частина 11b (див. фіг. 17), утворює сполучну конструкцію 11, за допомогою кулачкового механізму ковзає між кінцями 12a і 12b отвори вздовж напрямку ширини держателя. При цьому L-образна частина 11b переважно ковзає таким чином, щоб не впиратися в кожен з кінців 12a і 12b отвори. Якщо допустити, що L-образна частина 11b впирається в кінці отвори, упор є переважно таким невеликим, щоб бути помітним при контакті. Це відбувається тому, що прямий удар L-подібної частини 11b про кінці 12a і 12b отвори робить важким точну передачу вібрації кошти 3 вібрації вібратора 9 і багаторазове прикладання вібрації до волосся, щоб волосся обмежено витягувалися і стягувалися в поздовжньому напрямку волосся.

Крім того, у разі виникнення упо переважно вищезгаданий кулачковий механізм регулюється таким чином, щоб L-образна частина 11b ковзала тільки на розмір ширини отвору 12, тобто на розмір ширини між вищезгаданими кінцями 12a і 12b отвори.

Максимальне переміщення вібратора 9 в напрямку ширини держателя у разі руху вздовж напрямку ширини держателя є припустимим, коли L-образна частина 11b сполучної конструкції 11 впирається в кінець 12a отвори. Іншими словами, вібратор 9 виконаний з можливістю ковзання між обома сторонами максимальної відстані переміщення в напрямку ширини власника.

Крім того, у випадку, коли L-образна частина 11b сполучної конструкції 11 впирається в кінці 12a і 12b отвори, L-подібна частина 11b (або кінці 12a і 12b отвори) використовується в якості стопора, і, отже, переважно кінці 12a і 12b отвори і сполучна конструкція 11 виконані з матеріалу, що має відмінний опір тиску, стійкість до стирання, термостійкість і їм подібне для запобігання надмірного навантаження (удару) на обидва кінці.

Крім того, як показано на фіг. 17. вібратор 9 виконаний з можливістю ковзання вздовж напрямку ширини держателя у виїмці 13, утвореної в напрямку ширини держателя. Однак дана конфігурі�ования, наприклад, виїмки. Крім того, як показано на фіг. 17, переважно утворити опорні кінці 14a і 14b на кінцях виїмки, які знаходяться в напрямку ширини держателя при утворенні виїмки, так як вібратор 9 ковзає тільки всередині виїмки для полегшення регулювання вібрації, використовуваної для волосся. Крім того, якщо вібратор ковзає на більшу відстань, ніж необхідно, вібратор може прикладати вібрацію до волосся більшою мірою, ніж потрібно, і, отже, переважно регулювати вібрацію, щоб вібратор ковзав в заданому діапазоні. Крім того, якщо опорні кінці 14a і 14b утворені у виїмці, переважно регулювати розміри ширини передавача 25 вібрації і йому подібного, щоб не прикладати надмірної навантаження до опорного кінця 14a і опорного кінця 14b. Крім того, переважно утворена частина 16 для утримання вібратора, так як наявність елементу, що має опорні кінці на тримачі 2B, полегшує освіта виїмки у тримачі 2B.

Хоча фіг. 17 зображує вібратор 9, який утримується сполучної конструкцією 11 і не впирається в виїмку 13, ця конфігурація не обмежується цим, і вібратор може бути виконаний з можливістю ковзання з упором (кон і опорна (контактна) частину виїмки, яка впирається (контактує) в вібратор, виконані з матеріалу, що має відмінну стійкість до стирання.

Крім того, також переважно закрити виїмку, в якій розташований вібратор, для запобігання проникнення волосся у зазор між вібратором і опорним кінцем 14a або опорним кінцем 14b виїмки. Закриває елементом може бути гума або їй подібне, і якщо матеріал має пружність і здатність передавати вібрацію, виїмку можна закривати цим матеріалом.

Крім того, також бажано виконати корпус 4A пристрій у вигляді першого захоплення у пристрої 1 для укладання волосся, як показано на фіг. 19. Крім того, також переважно прикріпити другий захоплення 4B, захоплюваних рукою, до держателю 2A, як показано на фіг. 19, і змусити один тримач 2A і інший держатель 2B обертатися вільно за допомогою сполучного механізму 5 (з заклепкою 8 в якості опорного валу) при приведенні першого захоплення 4A, який є корпусом пристрою, до вищезазначеного другого захопленню або відвід від нього рукою, так як дана конфігурація дозволяє корпусу держателя плавно утримувати або відпускати волосся.

Крім того, переважно нагрівач розташований в одному або іншому держ�тельно оснастити випрямляч 1 для волосся засобом для підведення тепла до волосся за допомогою приміщення нагрівача 49, вбудованого в вібратор, на верхній і нижній власники (один та інший утримувачі). Якщо власники 2A і 2B безпосередньо нагріваються таким чином, температуру переважно можна регулювати в діапазоні від 60-280°C. У пристрої для укладання волосся, здатному виконувати укладання волосся, пом'якшених допомогою нанесення або розбризкування засоби для пом'якшення з мінімальним пошкодженням волосся, і здатному зберігати укладку після обробки протягом тривалого часу за рахунок сильного ефекту укладання волосся, можна виконувати обробку для укладання більш стійке, ніж звичайна, якщо обробка виконується в температурному діапазоні нагрівання, майже еквівалентному температурному діапазону нагрівання відомого пристрою для обробки.

Найбільш переважно у вищенаведеному застосуванні температур використовується температура в діапазоні 100-120°C. Навіть при низькотемпературній обробці при 120°C або нижче можна виконувати більш ефективну укладку, ніж з допомогою відомого пристрою, і, таким чином, забезпечити стійку укладання.

[1-7] Конфігурація випрямляча для волосся

Пристрій для укладання волосся, виконане у вигляді випрямляча для волосся, є також одним з предпочтительоложени відповідно на власників 2A і 2B у пристрої для укладання волосся, наприклад, як показано на фіг. 1 або 19, і вібрація, створювана засобом 3 вібрації, прикладається до одному або обом вібраторів 9 або до цих двох вібраторів поперемінно, так як ця конфігурація забезпечує багаторазове витягування або стягування конкретної частини волосся і, таким чином, забезпечує досягнення сприятливого ефекту цієї заявки.

Крім того, також бажано оснастити пристрій для укладання волосся керуючим перемикачем для регулювання вібрації і величини її амплітуди або перемикач для вибору частоти для резонирования самого випрямляча для волосся або для резонирования власників 2A і 2B, які безпосередньо контактують з волоссям, і одночасно для використання випрямляча для волосся із збільшеною амплітудою або зміни її резонансної частоти. Резонансну частоту власників 2A і 2B можна змінювати шляхом зміни товщини, ширини або форми власників 2A і 2B.

Також бажано виконати частину випрямляча для волосся, яка приводиться в контакт з волоссям, з пружного матеріалу, такого як гума. Такий випрямляч для волосся є бажаним, оскільки він може зменшувати контактний тиск на волосся і, следовател�їм з кращих способів, в якому контактна поверхня, наведена в контакт з волоссям, на одному або обох вібраторах, утворена злегка хвилястою, так як це не тільки зменшує контактний тиск на волосся, але також полегшує завивку волосся. Крім того, завдяки обробці з допомогою злегка хвилястою поверхні волосся не пошкоджуються і можуть зберігати своє м'яке круглий поперечний переріз, таким чином, це є кращим.

[1-7-1] Захоплення випрямляча для волосся

Як показано на фіг. 19, якщо засіб 3 вібрації розташоване в захопленні 4A, бажано розташувати віброізолятор. Це відбувається тому, що коли випрямляч 1A для волосся вібрує сам, вібрація також передається руці людини, який захоплює захоплення 4A та 4B. Наприклад, як показано на фіг. 21, випрямляч для волосся виконаний у вигляді випрямляча 31 для волосся, що включає в себе вібропоглинач 40, такий як динамічний вібропоглинач, розташований в якості виброизолятора в захопленні 4A.

Захоплення переважно виконаний з металевого матеріалу, такого як титановий сплав, алюмінієвий сплав або сталь, і утворений за допомогою розрізання стовпчастого металевого матеріалу. Крім того, якщо захопленням є виконати захоплення у порожнистої формі. Матеріал, однак, не обмежується вищезазначеними металевим матеріалом, і він не обмежується стовпчастої формою або їй подібних. Захоплення може бути виконаний з будь-якого матеріалу за умови, що матеріал має відмінну вібростійкість і легкий вага, і водночас він має термостійкість. Матеріал, легкий для утримання рукою, відмінний у використанні і має форму, що забезпечує розташування вищезазначеного елемента конструкції, такого як вищезгадане засіб вібрації, є кращим варіантом для здійснення виконання захоплення випрямляча для волосся. Як описано вище, легкий захоплення є кращим, так як надмірно важкий захоплення може переривати роботу по укладанню волосся.

[1-8] Спосіб використання пристрою для укладання волосся

Пристрій для укладання волосся даного варіанту здійснення, зображене на фіг. 1, використовується з волоссям, які утримуються власниками за допомогою вібратора і фіксуючого елемента, як показано на фіг. 23. Більш конкретно пристрій для укладання волосся використовується, як описано нижче. Один тримач 2A і інший держатель 2B розмикають. Потім волосся після пом'якшувальної обробки поміщають між розімкнутими тримають для програми вібрації до волосся. Якщо інші волосся стикаються з вібратором 9 держателя 2B, один власник 2A і інший держатель 2B знову розмикають для регулювання положення волосся, дотичних з одним або іншим держателем, і повторюють вищезгаданий процес. Якщо волосся намотують навколо держателя 2B, нерівномірна товщина навивки може призвести до того, що не буде отриманий достатній сприятливий ефект. Отже, переважно рівномірно намотувати волосся для прилягання до вібратора. Крім того, у пристрої для укладання волосся даного варіанту здійснення, зображеного на фіг. 19, другий захоплення 4B розташований на відстані від першого захоплення 4A для розмикання одного держателя 2A та іншого власника 2B. Потім волосся після пом'якшувальної обробки намотують навколо держателя 2B і притискають до частини, на якій розташований вібратор держателя 2B. Захоплення 4B підводять до захоплення, який є корпусом 4A пристрою, рукою, так що власник 2A і утримувач 2B повертаються (розмикаються і замикаються) для примусового утримання корпусом держателя волосся. Пристрій 1 для укладання волосся включають програми вібрації до волосся. Якщо інші волосся прилягають до вібратора 9 держателя 2B, захоплення 4B і захоплення, який є�) держателя 2A і утримувача 2B, так що волосся звільняються від власників для регулювання положення волосся, прилеглих до одного чи іншому власникові, і потім повторюють вищезгаданий процес. Якщо волосся намотують навколо держателя 2B, нерівномірна товщина навивки може призвести до того, що не буде отриманий достатній сприятливий ефект. Отже, переважно рівномірно намотувати волосся для прилягання до вібратора.

Промислова придатність

Як описано вище, у відповідності з цим винаходом можна викликати руйнування цистиновой зв'язку, сольовий зв'язку, водневої зв'язку і їм подібного в кератині волосся за допомогою використання властивості волосся витягуватися, за допомогою обмеженого і багаторазового додатка зусилля в напрямку витягування волосся майже в природному стані без прикладання навантаження до коріння волосся. Крім того, обробку для укладання волосся можна виконувати рівномірно, таким чином, зменшуючи час обробки і забезпечуючи потім повторне з'єднання цистиновой зв'язку і водневого зв'язку. Крім того, сильний вплив укладання виявляється на волосся, таким чином, забезпечуючи відмінний сприятливий ефект пристрої для укладання волосся, здатного підтримувати т обробку при відносно низьких температурах і, таким чином, запобігає пошкодженню волосся.

1. Пристрій для укладання волосся для створення бажаної укладання волосся, пом'якшених допомогою нанесення розбризкування або пом'якшує кошти, або волосся, оброблених за допомогою нанесення засобу для обробки волосся, причому пристрій містить:
корпус утримувача, у якому один і інший власники з'єднані один з одним з можливістю обертання за допомогою сполучного механізму;
щонайменше, один засіб вібрації, розташоване в одному чи іншому власнику або в корпусі пристрою і створює вібрацію заданої частоти;
і
щонайменше, один вібратор, розташований на одному або іншому тримачі,
при цьому корпус держателя виконаний з можливістю утримання або відпускання волосся за допомогою вібратора допомогою обертання з'єднувального механізму, і вібратор виконаний з можливістю переміщення в напрямку ширини корпусу власника і передачі вібрації від засобу вібрації волоссю, утримуваним таким чином.

2. Пристрій для укладання волосся за п.1, в якому, щонайменше, два з вібраторів розташовані паралельно у напрямку ширини на одному або обох власників.

3. Пристрій для укладання волосся або більше вібраторів.

4. Пристрій для укладання волосся за п.1, в якому нагрівач розташований в одному чи іншому власнику або в корпусі пристрою, і тепло підводиться до волосся при утриманні волосся.

5. Пристрій для укладання волосся за п.1, в якому амплітуда вібрації вібратора знаходиться в діапазоні 0,0001-10 мм.

6. Пристрій для укладання волосся за п.1, в якому частота кошти вібрації перемикається.

7. Пристрій для укладання волосся за п.1, в якому частина, яка контактує з волоссям, пристрої для укладання волосся виконана з пружного матеріалу.

8. Пристрій для укладання волосся за п.2, в якому вібрація, створювана засобом вібрації, селективно прикладається до безпідставного одного або більше вібраторів.

9. Пристрій для укладання волосся за п.2, в якому амплітуда вібрації вібратора знаходиться в діапазоні 0,0001-10 мм.

10. Пристрій для укладання волосся по п.3, в якому амплітуда вібрації вібратора знаходиться в діапазоні 0,0001-10 мм.

11. Пристрій для укладання волосся за п.4, в якому амплітуда вібрації вібратора знаходиться в діапазоні 0,0001-10 мм.

12. Пристрій для укладання волосся за п.8, в якому амплітуда вібрації вібратора знаходиться в діапазоні 0,0001-10 мм.

13. Пристрій для укладання волосся по одному з пп.� вібратор, який вібрує в поздовжньому напрямку або напрямку товщини, розташований в іншому власнику.

14. Пристрій для укладання волосся за п.13, в якому вібрація від першого вібратора і другого вібратора до волосся може передаватися лише одним з вібраторів, вібраторами поперемінно або обома вібраторами одночасно. 

Схожі патенти:

Суха аплікація з лаку для нігтів і спосіб її виробництва

Винахід відноситься до лаку для нігтів

Регулює ріст волосся светоизлучающее пристрій

Винахід відноситься до медичної техніки, а саме до светоизлучающим пристроїв, регулює ріст волосся

Пристрій оптичної депіляції

Винахід відноситься до медичної техніки, а саме до пристроїв оптичної депіляції

Пристрій для укладання волосся

Винахід відноситься до пристрою для укладання волосся

Пристрій для догляду за волоссям

Винахід відноситься до пристрою для догляду за волоссям
Up!