Одноразовий насос, система для видачі, містить насос, і спосіб для видачі рідини

 

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ

Даний винахід відноситься до одноразового насосу системи для видачі рідин, зокрема для системи для видачі, яка містить стискається ємність.

ПОПЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

Даний винахід відноситься до області техніки одноразових всмоктувальних насосів для видачі рідкого речовини, наприклад мила або спиртового миючого засобу, з ємності, наприклад пляшки або тому подібного. Величезна кількість різних всмоктувальних насосів було запропоновано в минулому. Зазвичай багато всмоктувальні насоси включають в себе камеру стиснення, з якої може видаватися об'єм рідини. Рідина, що виходить з камери, створює негативний тиск в камері для текучого середовища, негативний тиск якій працює, щоб відвести нову рідину з ємності в камеру стиснення, яка, таким чином, заповнюється і готова для видачі нового об'єму рідини.

При використанні ємність взаємодіє з насосом і вставляється в пристрій для видачі, яке зазвичай нерухомо розташовується на стіні у ванній або тому подібне. Певні пристрої для видачі включають в себе насос неодноразового використання, який об'єднаний з пристроєм для видачі і до вому насосу, який може бути приєднано до одноразової місткості для прикріплення до нерухомого пристрою для видачі (багаторазового використання).

Один тип пристроїв для видачі включає в себе виконавче засіб для приведення в дію насосів та видачі об'єму рідини. Інший тип пристроїв для видачі виконаний таким чином, щоб частина насоса виходила з пристрою для видачі, виставляючи назовні виконавче засіб, виконане у вигляді одного цілого з насосом. Загалом, існує два види виконавчих коштів - небудь встраивающиеся в пристрій для видачі, або в насос.

Один вид являє собою чинне в поздовжньому напрямку виконавче засіб. Вираз «в поздовжньому напрямку» ставиться у цьому контексті до напрямку, паралельному напряму видачі, і носику насоса. Насоси для поздовжнього приведення в дію часто містять ковзний поршень, який може штовхатися/тягнутися у поздовжньому напрямку для зменшення/збільшення обсягу всередині камери стиснення насоса, за допомогою чого створюється перекачивающее дію. Коли виконавче засіб виконано у вигляді одного цілого з насосом, воно може містити випускний отвір для видачі жидкосттельное засіб. Вираз «в поперечному напрямку» ставиться у цьому контексті до напрямку, поперечному напрямку видачі, і носику насоса. Насоси для поперечного приведення в дію зазвичай підлягають встановленню в нерухомому пристрої для видачі, яке містить діючу в поперечному напрямку виконавче засіб. Чинне в поперечному напрямку виконавче засіб може представляти собою стрижень або тому подібне, який при поперечному переміщенні працює для зменшення обсягу всередині камери стиснення насоса.

Як і насоси, місткості є відомими у великому розмаїтті форм. Один конкретний тип ємностей являє собою складні ємності, які призначені для поступового складання, зменшуючи їх внутрішній об'єм, коли текуча середовище видається з них. Складні ємності є особливо бажаними з точки зору гігієнічних міркувань, так як герметичність ємності зберігається протягом усього процесу спустошення, що забезпечує запобігання проникнення забруднюючих речовин в неї і неможливість будь-якого маніпулювання вмістом ємності без видимих пошкоджень ємності. Застосування складних ємностей включає конкретні вимогам дер�дачі рідини, але також і для стискання ємності. Більш того, в ємності може створюватися негативний тиск, що прагне розширити ємність до її первісної форми. Отже, насос повинен бути здатний долати негативний тиск.

Один тип складних ємностей являє собою прості пакети, в загальному, виконані з деякого м'якого пластикового матеріалу. Пакети, в загальному, є відносно легкими для складання і стінки пакета не будуть прагнути розширитися знову після складання, отже, стінки пакета не будуть сприяти якого-небудь негативного тиску в пакеті.

Інший тип складних ємностей відомий, наприклад, з EP 0072783 A1 і DE 9012878 U1. Цей тип складних ємностей має, щонайменше, одну відносно жорстку стінку, у напрямку до якої буде направлено складання інших, менш жорстких стінок ємності. Отже, тут в подальшому, цей тип ємності називається напівжорстким складаний ємністю. Цей тип складних ємностей є кращим тим, що інформація може друкуватися на твердій стінці, таким чином, інформація залишається ясно видимій і неспотвореної незалежно від ступеня складання ємності. Більш того, для некотонее, чим пакети. Однак складні ємності, мають, щонайменше, одну відносно жорстку стінку, можуть вимагати бόльшего всмоктуючого зусилля, створюваного насосом для подолання негативного тиску, створеного в ємності під час її спустошення, ніж пакети.

Для одноразових насосів існує загальна необхідність, щоб насос був відносно простим і економічним для виготовлення. Більш того, є кращим, якщо насос включає матеріали, які можуть легко перероблятися після викидання, і ще кращим, якщо насос може перероблятися як єдиний вузол, без необхідності поділу його частин після викидання.

EP 1215167 описує одноразовий насос, що містить чотири пластикові частини - кожна виконувана за допомогою технологій пресування. Перша частина утворює сполучну частину, обеспечивающуюся різьбами, для накручування на пляшку. Від сполучної частини відходить носик, при цьому зазначений носик закінчується перфорованою пластиною, через яку може проходити вміст пляшки. Перша частина також утворює стержень, що проходить від перфорованої пластини. Друга частина нагвинчує на стрижень і утворює дві мо�ет камеру стиснення, яка сполучена з першою частиною таким чином, щоб стрижень вставлявся в камеру і мембрани входили в щільний контакт з внутрішніми стінками камери стиснення. На закінчення, четверта, екструдована частина, виконана з пружного матеріалу, приєднана до зовнішньої стінки камери стиснення і знаходиться з нею в рідинному взаємодії. Четверта, екструдована частина, утворює балон тиску, який, коли стискається, збільшує тиск в камері стиснення.

Насос EP 1215167 включає чотири частини, які можуть бути виконані з аналогічних, однак, неідентичних, матеріалів. Однак насос EP 1215167 не буде здатний створювати всмоктувальний тиск, достатній для спустошення складаний ємності, коли негативний тиск з складаний ємності буде стримувати балон тиску від розширення і, отже, робота насоса буде дуже погіршена, якщо використовувати зі складною ємністю.

EP 0854685 описує інший одноразовий насос. Цей насос утворений з двох єдиних елементів - обидва виконаних повністю з пластика для викидання у вигляді одного цілого. Два елементи являють собою камеру, що утворить корпус, і поршень, що містить стрижень і два односторонніх клапана. Поршень подвиужу і всередину в камері, утворює корпус. У заявці пояснюється, що якщо всередині ємності, до якої приєднаний поршень, зберігається позитивне тиск, насос буде здійснювати зворотно-поступальне переміщення, наприклад, вручну докладені зусилля можуть використовуватися для переміщення поршня всередину, проти тиску в ємності, і тиск в ємності буде переміщати регулятор назовні, в зворотному ході.

З вищевикладеного опису слід розуміти, що якщо негативний тиск зберігається всередині ємності, як у випадку, що використовує складну ємність, поршень не буде здатний повертатися автоматично, що означає, що подача рідини з насоса щодо ускладнена.

Отже, жоден з вищезгаданих насосів не відповідає для використання зі складною ємністю. Натомість, відомі насоси, які використовуються для складних ємностей, є відносно дорогими, містять відносно велику кількість складових частин, і часто велика різноманітність матеріалів.

З точки зору розглянутого вище існує потреба в одноразовому насосі, який може легко перероблятися і який підходить для використання зі складною ємністю, зокрема з ємністю полужес�икладиваться повернути насоса в заповнене стан після видачі рідини.

Переважно, насос повинен бути придатним для перекачування рідких речовин різних вязкостей - від низької в'язкості матеріалу, наприклад алкоголю, до високої в'язкості, наприклад рідкого мила.

Переважно, насос повинен бути стійким до протікання. Переважно, насос повинен включати механізм зворотного всмоктування для додаткового захисту від протікання.

Переважно, насос повинен бути здатний до приведення в дію за допомогою використання засобу поперечного приведення в дію.

Завдання цього винаходу полягає в тому, щоб забезпечити насос, який задовольняє одному або більше з вищезазначених вимог.

КОРОТКИЙ ВИКЛАД СУТІ ВИНАХОДУ

Ця задача вирішується за допомогою одноразового насоса системи для видачі рідин, зокрема для системи для видачі, яка містить стискається ємність, при цьому насос містить

- корпус, утворює камеру і отвір для видачі, при цьому тиск у камері може змінюватися для перекачування рідини з ємності в камеру і далі з камери в отвір для видачі,

і

- регулятор, нерухомо розташований в камері, для регулювання потоку рідини між ємністю і каания потоку між камерою і отвором для видачі,

при цьому насос може приймати

- закрите положення, в якому обсяг рідини відводиться з ємності в камеру за допомогою від'ємного тиску, створеного в камері,

- і видачі положення, в якому обсяг рідини відводиться з камери в отвір для видачі,

при цьому

зовнішній клапан є переміщуються між

- симетричним положенням, яке відповідає зазначеній закритого положення насоса, в якому зовнішній клапан знаходиться в щільному контакті з корпусом, і

- відхиленим положенням, яке відповідає зазначеному положенню видачі насоса, в якому зовнішній клапан є переміщуються в і з щільного контакту з корпусом в залежності від змін тиску в камері, і

при цьому переміщення зазначеного зовнішнього клапана із зазначеного симетричного положення в зазначене відхилене положення вимагає зовнішнього зусилля, що прикладається до насоса і передається на вказаний регулятор, незалежно від змін тиску в камері.

В насосі, який запропонований вище, видача рідини відбувається тільки тоді, коли зовнішній клапан знаходиться в його відхиленому положенні, і якщо, одночасно, тиск у камері є достатньо великим для відкривання зовнішнього �юбих тисках, які можуть виникнути в камері, коли насос знаходиться в цьому положенні, але завжди буде залишатися закритим.

Переміщення зовнішнього клапана з симетричного положення, яке, в загальному розумінні, є закритим, у відхилене положення, в якому зовнішній клапан може відкриватися і закриватися, вимагає зовнішнього зусилля, відмінного від тиску в камері. Отже, запропонований насос вносить додаткову вимогу для відкривання і видачі текучого середовища до вимогу для достатнього тиску в камері, яке є загальним у насосах з попереднього рівня техніки. У запропонованому насосі зовнішнє зусилля, що приводить до прийняття зовнішнім клапаном відхиленого положення, що є першою вимогою для зовнішнього відкривання клапана, і достатній тиск в камері, коли зовнішньої клапан розташований у відхиленому положенні, є другою вимогою для зовнішнього відкривання клапана.

Слід розуміти, що зовнішній клапан, теоретично, може бути відкривається в симетричному положенні. Однак зовнішній клапан, в загальному розумінні, є більш легким для відкривання, коли він розташований у відхиленому положенні. Надалі, термін «тиск відкривання» використовується относительнан буде відкриватися. Отже, клапан, що має більш високий тиск відкривання, є більш міцним і відкривається менш просто, ніж клапан, що має більш низький тиск відкривання.

Вишерассмотренное може бути описано як зовнішній клапан, що має тиск відкривання симетричного положення, коли він знаходиться в симетричному положенні, і тиск відкривання відхиленого положення, коли він знаходиться у відхиленому положенні, при цьому тиск відкривання відхиленого положення менше, ніж тиск відкривання симетричного положення.

Слід розуміти, що зовнішній клапан, коли він знаходиться в симетричному положенні в камері, буде симетрично підтримуватися стінками камери. Це зазвичай призводить до відносно великого тиску відкривання. Це означає, що ущільнення клапана в цьому положенні є відносно міцним, даючи в результаті насос, який не буде ненавмисно протікати.

У відхиленому положенні симетрія порушується, і зовнішній клапан буде асиметрично контактувати зі стінками камери, при ущільненні. Таке ущільнення зазвичай призводить до більш низького тиску відкривання, чим більш високому тиску відкривання, отриманому в симетричному положенні. Слід�охождения текучого середовища з камери в отвір для видачі.

Відповідно тиск відкривання симетричного положення може бути вибрано незалежно від видачі текучого середовища, але беручи під увагу запобігання насоса від протікання. Отже, може бути вибрано більш високий тиск відкривання, ніж для насосів з попереднього рівня техніки, де зовнішній клапан має тільки одне положення, в якому тиск відкривання не повинно бути вище, ніж тиск, при якому текуча середовище може видаватися через нього. Отже, у запропонованому насосі, тиск у камері може збільшуватися досить значно без зовнішнього відкривання клапана для видачі текучого середовища, поки не додасться зовнішнє переміщує зусилля. Відповідно ненавмисне підвищення тиску в камері, яке може статися при поводженні з насосом або внаслідок різниці температур в навколишніх середовищах, не призведе до видачі текучого середовища з насоса. Запропонований насос є дуже стійким до протікання.

Переважно, регулятор містить стрижень, що підтримує зазначений зовнішній клапан, і при цьому стрижень є пружним уздовж його довжини, щоб згинатися з первісної форми, в якій зовнішній клапан приймає його симетричне зом, зовнішнє зусилля може прикладатися таким чином, щоб передаватися на і деформувати стрижень, приводячи до прийняття зовнішнім клапаном його відхиленого положення, незалежно від цього тиску в камері.

Переважно, стержень є пружним для того, щоб автоматично повертатися в початкове положення після згинання, приводячи до автоматичного повернення клапана в симетричне положення з відхиленого положення. По суті, зняття зовнішнього зусилля автоматично призведе до повернення насоса в закрите положення.

Переважно, камера є пружною для того, щоб стискатися навколо регулятора, таким чином, зовнішнє зусилля, стискаюча камеру, буде передаватися на регулятор, змушуючи зовнішній клапан приймати відхилене положення. У цьому випадку стиск камери буде передавати зовнішнє зусилля на регулятор для переміщення зовнішнього клапана у відхилене положення і одночасно підвищувати тиск у камері.

Вишерассмотренная ситуація не буде виключатися фрази «незалежно від тиску в камері», як використовувалося вище. Слід розуміти, що у цьому випадку переміщення зовнішнього клапана викликано не підвищеним тиском у камері, а дією пер�повідомляє сгибаемий стрижень, як описано вище, слід розуміти, що переміщення зовнішнього клапана у відхилене положення відбувається в напрямку, протилежному напрямку, в якому підвищений тиск у камері діє для переміщення зовнішнього клапана.

Однак так як стиснення камери призведе до відхилення зовнішнього клапана і одночасного підвищення тиску рідини, що міститься в камері, слід розуміти, що насос буде видавати рідина в результаті стиснення. Переміщення насоса в положення видачі викликається переміщенням клапана, а зовнішнього відкривання клапана, в положенні видачі, викликається підвищеним тиском у камері.

Для додаткового підвищення різниці в тиску відкривання між симетричним і відхиленим положенням зовнішній клапан, переважно, може бути пружним і мати першу гнучкість на першому перерізі, при цьому перетин знаходиться в контакті з камерою, коли зовнішній клапан знаходиться в симетричному положенні, і другу гнучкість на другому перерізі, при цьому друге переріз знаходиться в контакті з камерою, коли зовнішній клапан знаходиться у відхиленому положенні, при цьому друга гнучкість більше, ніж перша гнучкість, приводячи до того, що зазначене тиск відкривання відхиленого розташ�ешнего клапана може використовуватися для здійснення різних тисків відкривання, або для підвищення різних тисків, як вже описано, які викликаються різними розташуванням опори від стінок камери для зовнішнього клапана. Гнучкість може регулюватися за допомогою зміни кількості матеріалу в різних перетинах клапана.

Переважно, зовнішній клапан має зовнішню форму, щонайменше, частково повторює контур сфери, таким чином, може бути визначена перше і друге круглі перерізу, мають однаковий радіус, відповідаючи вказаною симетричного і відхиленого положень відповідно.

Більше того, частково сферичний клапан має перевагу, що полягає в тому, що він може бути щільно стиснутий в камері, забезпечуючи можливість відносно великого поверхневого контакту між клапаном і камерою. Це особливо має місце, якщо сфера і/або камера виконані з еластичного матеріалу. Щодо великий поверхневий контакт забезпечує відносно великі тиск відкривання клапана.

Переважно, периферії першого і другого перерізів мають однаковий розмір і форму. Отже, ущільнюючий контакт з камерою, що має єдине переріз у місці клапана, може забезпечуватися як симетричного, так і у відхиленому положенні.

Слід розуміти, що відхилене положення не є повністю «відкритим» становищем, тобто зовнішній клапан не відхиляється таким чином, щоб відкриватися. Натомість, відхилене положення являє собою положення, в якому клапан працює в якості клапана тиску, відкривається і закривається в залежності від оточуючих тисків.

Для забезпечення того, щоб зовнішній клапан не відкривався надто сильно, тобто на величину, в якій ущільнюючий контакт з камерою більше не є можливим, може бути передбачена розпірка для втримання клапана від відхилення далі положення максимального відхилення.

У разі, коли регулятор містить сгибаемий стрижень, розпірка, переважно, може бути передбачена на стержні для обмеження руху згинання стрижня. Коли регулятор деформується, розпірка, в підсумку, буде контактувати зі стінками камери, отже, стримуючи подальшу деформацію регулятора і також встановлюючи межу відхилення зовнішнього клапана.

Переважно, насос складається тільки з двох частин, зазначеного корпусу та зазначеного регулятора. Природно, насос, описаний вище, може бути здійснено псленние переваги, як пояснено вище, можуть бути досягнуті тільки за допомогою використання двох частин насоса: корпусу і регулятора.

Додатково, справжня заявка описує насос для системи для видачі рідин, зокрема для системи для видачі, яка містить стискається ємність, при цьому насос містить камеру, в якій тиск може змінюватися для перекачування рідини з ємності в камеру, і далі з камери в отвір для видачі, при цьому камера містить внутрішній клапан для регулювання потоку рідини між ємністю і камерою і зовнішній клапан для регулювання потоку рідини між камерою і отвором для видачі,

при цьому насос може приймати

- закрите положення, в якому обсяг рідини відводиться з ємності в камеру за допомогою від'ємного тиску, створеного в камері,

- і видачі положення, в якому обсяг рідини відводиться з камери в отвір для видачі,

при цьому

внутрішній клапан являє собою односторонній клапан для відкривання для протікання рідини в напрямку видачі при тиску відкриття внутрішнього клапана, що діє в напрямку видачі, і закривання при будь-якому тиску, що діє в напрямку, протилежному відн�протікання рідини в напрямку видачі або в напрямку, протилежному щодо спрямування видачі, при тиску зовнішнього відкривання клапана, в залежності від напрямку тиску зовнішнього відкривання клапана,

таким чином, коли насос переміщується з положення видачі в закрите положення, і в камері створюється негативний тиск,

різниця тиску між ємністю і камерою буде змушувати внутрішній клапан відкриватися, таким чином, забезпечуючи можливість проходження рідини з ємності в камеру, і

різниця тисків між отвором для видачі і камерою буде змушувати зовнішній клапан відкриватися для забезпечення можливості зворотного всмоктування рідини з отвору для видачі в камеру.

Зазвичай в камері створюється негативний тиск, коли вона спустошена, тобто, коли рідина тільки що була видана з насоса. У цій ситуації залишок рідини може залишитися поблизу отвори для видачі. При запропонованому насосі різниця тиску між отвором для видачі і негативним тиском у камері буде змушувати зовнішній клапан відкриватися, а будь-який залишок рідини - назад всмоктуватися в камеру.

Переважно, насос виконаний таким чином, що

- коли насос знаходиться в його становищі видачі, внвнешний клапан ущільнюється між камерою і отвором для видачі,

таким чином, коли насос переміщується з положення видачі в закрите положення, зовнішній клапан спочатку буде відкриватися для забезпечення можливості зворотного всмоктування рідини з отвору для видачі в камеру, а потім, коли досягне закритого положення, ущільнюється між камерою і отвором для видачі.

У цьому варіанті здійснення забезпечено, що дозаправка рідини з ємності, коли регулюється внутрішнім клапаном, може переважати над яким-небудь зворотним всмоктуванням рідини, а пізніше - повітря з отвору для видачі. Камера, в загальному сенсі, призначена для дозаправки рідиною з ємності, а не повітрям з отвору. Отже, потрібно, щоб зовнішній клапан відкривався для забезпечення можливості зворотного всмоктування рідини, тільки для потоку значно меншого, ніж потік рідини з ємності, коли регулюється внутрішнім клапаном. У відповідності з запропонованим варіантом здійснення зовнішній клапан може відкриватися для потоку в напрямку, протилежному відносно напрямку видачі, тільки на короткий період часу під час переміщення насоса з положення видачі в закрите положення. Однак внутрішній клапан може продовжувати втк, �коли насос знаходиться в його становищі видачі, зовнішній клапан приймає відхилене положення в камері, а коли насос знаходиться в закритому положенні, зовнішній клапан приймає симетричне положення в камері. У відхиленому положенні тиск зовнішнього відкривання клапана може бути менше, ніж в симетричному положенні, таким чином, зворотне всмоктування може мати місце, коли клапан знаходиться в його відхиленому положенні, але не коли він знаходиться в його симетричному положенні. Під час переміщення насоса з положення видачі в закрите положення, зовнішній клапан може переміщатися з відхиленого положення в симетричне положення. Це означає, що зовнішній клапан спочатку може відкриватися для забезпечення можливості зворотного всмоктування, але в підсумку закриватися, коли досягнуто симетричне положення.

В якості альтернативи, або на додаток до вишерассмотренному, тиск відкривання внутрішнього клапана може бути менше, ніж тиск зовнішнього відкривання клапана, таким чином, зовнішній клапан буде закриватися раніше внутрішнього клапана, так як негативне тиск у камері вирівняне.

Переважно, внутрішній клапан у закритому положенні, може мати контактльно, зовнішній клапан, при закритому положенні в камері, стискається в окружному напрямку щодо нестисненого положення зовнішнього клапана, і різниця між діаметром камери в місці контакту із зовнішнім клапана в закритому положенні і діаметром зовнішнього клапана в стислому стані, складає від 0,09 до 0,20 мм, переважно, від 0,10 до 0,20 мм, найбільш переважно, від 0,10 до 0,15 мм.

Переважно, внутрішній клапан, при закритому положенні в камері, стискається в окружному напрямку щодо нестисненого стану внутрішнього клапана, і різниця між діаметром камери в місці стискання в окружному напрямку внутрішнього клапана і діаметром внутрішнього клапана в стислому стані становить від 0,20 до 0,35 мм в окружному напрямку, переважно, від 0,25 до 0,35 мм, найбільш переважно, від 0,25 до 0,30 мм

Переважно, внутрішній клапан являє собою параболічний клапан. Параболічний клапан є придатним як одностороннього клапана, який може наглухо ущільнюватися в одному напрямку.

Переважно, внутрішній клапан містить облямівку, яка є переміщуваного в і з ущільнюючого контакту з камерою, при цьому зазначена облямівка утворює кут з продольедпочтительно, 20-25 градусів.

Переважно, зовнішній клапан може мати зовнішню форму, щонайменше, частково повторює контур сфери. У загальному сенсі, сферична форма є найкращою для роботи в якості двостороннього клапана, так як відкривання може виконуватися в двох протилежних напрямках.

Переважно, зовнішня форма зовнішнього клапана повторює контур сфери для утворення, щонайменше половини сфери.

Переважно, зовнішній клапан містить облямівку, яка є переміщуваного в і з ущільнюючого контакту з камерою і зазначена облямівка, коли насос знаходиться в закритому положенні, обмежена між паралельними стінками камери і проходить паралельно зазначеним стінок.

Більше того, справжня заявка описує систему для видачі, містить

- складну ємність для рідкого речовини і

- насос, щільно приєднаний до складаний ємності, для відводу рідкого речовини з ємності під час її складання,

- при цьому насос містить

- корпус, утворює камеру і отвір для видачі, при цьому тиск у камері може змінюватися для перекачування рідини з ємності в камеру і далі з камери в отвір для видачі,

- і регулятор, неподвирстием для видачі,

- при цьому насос може приймати закрите положення, в якому обсяг рідини відводиться з ємності в камеру за допомогою від'ємного тиску, створеного в камері,

- і видачі положення, в якому обсяг рідини відводиться з камери в отвір для видачі,

при цьому

насос складається з пластикових матеріалів;

і насос містить

- засоби повернення, автоматично повертають насос з зазначеного положення видачі зазначене в закрите положення, оскільки кошти повернення використовують пружність зазначеного пластикового матеріалу для подолання негативного тиску, створеного в складаний ємності під час її спустошення.

Отже, згідно з винаходом, пружність пластикового матеріалу насоса, по суті, використовується для здійснення повернення насоса з положення видачі в положення дозаправки. Це рішення являє собою значну перевагу в порівнянні з системами з попереднього рівня техніки, так як воно забезпечує можливість утворення повертає насоса тільки з пластикового матеріалу.

Переважно, кошти повернення мають початкову форму, що відповідає закритому стану, і деформовану фаться з первісної форми у деформовану форму за допомогою зовнішнього зусилля, прикладеного до насоса, і автоматично знову приймають їх первісну форму, коли зазначене зовнішнє зусилля знімається.

Раніше не було зрозумілим, що пружність пластикового матеріалу може бути достатньою для подолання негативного тиску, створеного в складаний ємності під час її спустошення.

Переважно, насос складається з єдиного корпусу і єдиного регулятора, отже, тільки з двох частин. Використання декількох частин є кращим, з точки зору економії для виготовлення та складання частин, і сприяють стійкості насоса.

Пластикові матеріали в насосі не повинні бути ідентичними, але, переважно, мають бути одного типу для того, щоб насос міг перероблятися як єдиний вузол. Більш того, стислива пляшка, переважно, повинна бути виконана з типу пластикового матеріалу, що і насос для того, щоб вся система могла перероблятися як єдиний вузол. Це є особливо привабливим, оскільки в цьому випадку люди, які обслуговують спустошені системи, що можуть уникнути будь-якого забруднення, викликаного залишками рідини з ємності або протіканням насоса. Як буде зрозуміло з нижченаведеного опису докладних варианѽное стан, навіть коли ємність спустошена. Такі варіанти здійснення, безсумнівно, будуть особливо простими для звернення після використання.

Переважно, ємність являє собою напівжорстку складну ємність. Під напівжорстким розуміється ємність, як згадувалося у вступі, яка має, щонайменше, одну відносно жорстку частину, у напрямку до якої буде направлено складання інших, менш жорстких частин. Цей тип складних ємностей є кращим тим, що інформація може друкуватися на жорсткій частини, при цьому інформація є ясно видимій і неспотвореної незалежно від ступеня складання ємності. Більше того, для деяких содержимих, ємності, мають, щонайменше, одну відносно жорстку стінку, можуть бути краще, ніж пакети. Однак складні ємності, мають, щонайменше, одну відносно жорстку стінку, можуть вимагати бόльшего всмоктуючого зусилля, створюваного насосом, для подолання негативного тиску, створеного в ємності під час її спустошення, ніж пакети. Конкретне перевага запропонованої системи полягає в тому, що вона може бути достатньою для подолання щодо великого негативного тиск�ь, має одну жорстку поздовжню половину і одну стисливу поздовжню половину, таким чином, під час спустошення, стислива поздовжня половина буде відповідати стисливої поздовжньої половині. Цей тип ємності є придатним для впровадження в багато існуючі системи для видачі, виконуючи при цьому вимоги щодо видимості інформації, надрукованої на ємності. Більш того, конкретна форма з однією половиною, стискуваної на іншу, забезпечує те, що спустошені ємності вимагають особливо мало місця.

Переважно, камера є пружною для того, щоб стискатися з первісної форми, що відповідає закритому стану системи, в стислу, деформовану форму, відповідну положенню видачі системи, і камера автоматично повертається в початкову форму після стискання, таким чином, камера утворює частину зазначених коштів повернення. Слід розуміти, що завдяки цій конструкції, коли зовнішнє зусилля, стискаюча камеру, знімається, камера прагне знову прийняти її первісну форму. Повернення в початкову форму означає, що камера розширюється, що створює негативний тиск в камері. Створене таким чином негативне давлЇеской.

Переважно, регулятор є пружним уздовж його довжини для того, щоб згинатися при додатку зовнішнього зусилля до насоса, з первісної форми, що відповідає закритому стану системи, в деформовану форму, відповідну положенню видачі системи, і регулятор автоматично повертається в початкову форму, коли знімається зовнішнє зусилля, таким чином, регулятор утворює частину зазначених коштів повернення. Коли зовнішнє зусилля, змушує регулятор деформуватися, знімається, регулятор буде прагнути повернутися в початкову форму, що відповідає закритому стану насоса.

Переважно, регулятор розташовується усередині камери, таким чином, зовнішнє зусилля, стискаюча камеру, буде одночасно приводити до згинання регулятора, встановлюючи насос в положення видачі, так і при зовнішньому зусиллі як камера, так і регулятор автоматично повертатися в їх первинні форми, встановлюючи насос в закрите положення. Ця установка є особливо придатною, так як вона забезпечує можливість для практичних варіантів здійснення, є відносно герметичними від протікання.

Переважно, регулятор містить стерже�але, регулятор містить стрижень і зовнішній клапан, при цьому зовнішній клапан розташований для регулювання потоку рідини між камерою і отвором для видачі,

коли регулятор приймає первісну форму, зовнішній клапан розташований у симетричному положенні в камері, що відповідає закритому стану насоса,

коли регулятор приймає його деформований стан, зовнішній клапан розташовується в його відхиленому положенні в камері, відповідному положенню видачі насоса.

У цьому варіанті здійснення пружність регулятора використовується для переміщення зовнішнього клапана таким чином, щоб клапан займав симетричне положення в камері, коли насос знаходиться в закритому положенні, і відхилене положення в камері, коли насос знаходиться в положенні видачі.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

Далі винахід буде описуватися шляхом характерного варіанту здійснення з посиланням на додані креслення, на яких:

На фіг.1-1b схематично показаний цикл видачі/дозаправки варіанту здійснення насоса відповідно до винаходом.

На фіг.2-2с показаний регулятор варіанту здійснення на фіг.1.

На фиг.3а-3с показаний корпус варіанту здійснення на фіг.1 і 5b показана збірка регулятора на фіг.2-2с, корпусу на фиг.3а-3с і з'єднувача на фиг.4а-4с.

На фиг.6а-6с показана система, що містить складну ємність і складання фиг.5а-5b.

Однакові посилальні позиції використовуються для позначення однакових елементів на всіх кресленнях.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ПЕРЕВАЖНИХ ВАРІАНТІВ ЗДІЙСНЕННЯ

На фіг.1-1d схематично показаний один цикл видачі-дозаправки варіанту здійснення насоса 1 згідно з винаходом. Для спрощення фіг.1-1d були позбавлені деяких несуттєвих ознак при поясненні основних функцій насоса. Замість цього детальні ознаки показаного варіанту здійснення пояснюються щодо інших креслень і у взаємозв'язку з додатковими перевагами винаходу.

При використанні насос 1 підлягає щільного приєднання до ємності, що містить рідке речовина, наприклад рідке мило або спиртове миючий засіб. Ємність схематично позначено за допомогою 400 на фіг.1-1d. Насос 1 містить корпус 100 і регулятор 200, нерухомо розташований в корпусі 100. Корпус 100 утворює камеру 110, в якій, як буде описано пізніше, тиск може змінюватися для видачі рідини з насоса 1 або дозаправки стискуваної рідини з ємності 300. Більш того, корпус 100 утворює отв�єп у камері 100 для регулювання потоку рідини між ємністю 400 і камерою 110, і між камерою 110 і отвором для видачі. У наведеному варіанті здійснення регулятор 200 містить зовнішній клапан 220, який, як показано на фіг.1, знаходиться в щільному контакті з камерою 110, і який регулює потік рідини між отвором 120 для видачі і камерою 110.

Регулятор також має внутрішній клапан 230, який, як показано на фіг.1, також знаходиться в щільному контакті з камерою 110 і який регулює потік рідини між складаний ємністю 300 і камерою 110. Додатково, регулятор 200 переважно може містити кріпильний засіб для виконання закріплення регулятора 200 в камері 100. У цьому варіанті здійснення кріпильний засіб містить кріпильну пластину 250.

У цій заявці термін «внутрішній» або «внутрішня частина» зазвичай використовується для напряму вгору по ходу, до ємності і протилежно щодо спрямування видачі, тоді як термін «зовнішній» або «зовнішня частина» зазвичай використовується для направлення вниз по ходу, до випускного отвору і в напрямку видачі.

Положення видачі

На фіг.1 показаний насос в закритому положенні. У цій заявці термін «закрите положення» використовується для становища, в якому між камерою 110 і випускним від�єм зберігання, у якому в системі потоки відсутні. Тобто регулятор 200 управляє потоками таким чином, щоб між ємністю 300 і камерою 110 або камерою 110 і випускним отвором 120 потік рідини відсутній. У наведеному варіанті здійснення як зовнішній клапан 220, так і внутрішній клапан 230 є закритими і знаходяться в тісному контакті з камерою 110 (тобто з внутрішніми стінками камери 110). При використанні камера 110 буде заповнена рідиною, коли насос знаходиться в положенні зберігання.

На фиг.1b показаний насос в положенні видачі. У цій заявці термін «положення видачі» використовується для становища, в якому деякий об'єм рідини може бути відведений з камери 110 в отвір 120 для видачі. У положенні видачі зовнішній клапан 220 наводиться у відхилене положення під дією зовнішнього зусилля, що передається на регулятор 200.

Тиск зовнішнього відкривання клапана у відхиленому положенні менше, ніж тиск зовнішнього відкривання клапана у вихідному, симетричному положенні, тобто зовнішній клапан відкривається простіше, коли знаходиться у відхиленому положенні, порівняно з симетричним положенням. Це може пояснюватися симетричним підтриманням зовнішнього клапана 220 в симетричному положенні вокр� ця симетрія порушується. На одній стороні зовнішнього клапана 220 стінка камери буде знаходитися в контакті з клапаном 220 в положенні, ближче до його центру, ніж в симетричному положенні, і на іншій стороні зовнішнього клапана 220 стінка камери буде перебувати в контакті, в положенні більш віддаленому від центру клапана, ніж в симетричному положенні. Отже, «блокуючу дію, досягнуте завдяки симетричним зусиллям, більше не має місце, що означає, що тиск відкривання відхиленого положення менше, ніж тиск відкривання симетричного положення.

Більш того, у наведеному варіанті здійснення зовнішній клапан 220 має таку форму, що його гнучкість в перерізі клапана 220, вступає в щільний контакт зі стінкою камери 110 в симетричному положенні (фіг.1) менше, ніж гнучкість в перерізі клапана, який набирає щільний контакт зі стінкою камери 110 у відхиленому положенні (фиг.1b). Коли гнучкість ефективно ущільнюючої контактної частини зовнішнього клапана 220 збільшується, тиск відкривання буде зменшуватися. Більш докладний опис цього варіанту здійснення зовнішнього клапана 220 піде пізніше в цій заявці.

Слід розуміти, що у симетричному положенні, відповідному закритого положениюе підвищення тиску в камері 110 без відкривання. Тільки якщо зовнішній клапан 220 відхиляється, що вимагає програми зовнішнього зусилля до насоса, зовнішній клапан 220 може відкриватися для забезпечення можливості видачі рідини з камери 110.

Зовнішній клапан 220 призначений для роботи в якості керованого тиском клапана також, коли у відхиленому положенні. Іншими словами, зовнішній клапан 220 не буде відхилятися для того, щоб частково віддалятися від стінки камери 110 і, отже, відкриватися тільки за допомогою відхилення. Натомість, якщо між камерою і отвором для видачі не є або є тільки невелика різниця тисків, зовнішній клапан 220 призначений для ущільнення між ними, також, коли він знаходиться в його відхиленому положенні.

У наведеному варіанті здійснення, камера 110 є пружною для того, щоб стискатися, коли піддається зовнішньому зусиллю, як показано за допомогою стрілки на фиг.1b. Стиснення камери 110 буде викликати зростання тиску в рідині, що міститься там.

Більш того, у наведеному варіанті здійснення, регулятор 200 є пружним уздовж його довжини для того, щоб згинатися з нейтрального положення, як показано на фіг.1, у деформований стан, як показано на фиг.1b. Коли регулятор наход� варіанті здійснення регулятор 100 містить розпорку 240 для забезпечення того, щоб зовнішній клапан 220 не відхилявся надто далеко. Розпірка 240 передбачена на стержні всередині зовнішнього клапана 220 і буде контактувати з внутрішньою стінкою камери 110 під час згинання стрижня. По суті, вона обмежує згинання стрижня і перешкоджає відхиленню зовнішнього клапана 220 далі положення максимального відхилення.

Показаний варіант здійснення є особливо доцільним в тому сенсі, що зовнішнє зусилля виконує як стискання камери 110, приводячи до підвищеного тиску в камері 110, так і згинання регулятора 200, приводячи до зменшеного тиску зовнішнього відкривання клапана 220, що сприяє відкриттю зовнішнього клапана 220 таким чином, що рідина буде видавлюватися з камери 110 в отвір 120 для видачі.

Більш того, зовнішнє зусилля, стискаюча камеру 110, одночасно призведе до згинання регулятора 200, встановлюючи насос в положення видачі.

Вище була розглянута загальна ідея насоса, що має зовнішній клапан переміщається із закритого стану у стан видачі, була описана з посиланням на фіг.1 і 1b. Слід розуміти, що можуть бути передбачені інші варіанти здійснення, які будуть використовувати справжню загальну ідею. Наприклад, незважаючи�s виконана пружною, або регулятора 200, що складається з певної кількості частин, з яких тільки одна є пружною, для виконання переміщення зовнішнього клапана. Також, при використанні жорсткої камери 110 деякі інші засоби, наприклад окремий поршень, могли б використовуватися для переміщення зовнішнього клапана і, додатково, також для збільшення тиску в камері.

Механізм автоматичного повернення

Опис показаного варіанту здійснення тепер буде продовжено з конкретним посиланням на фиг.1b і 1d.

У наведеному варіанті здійснення як камера 110, так і регулятор 200 виконані з пружних матеріалів, переважно пластикових матеріалів. У положенні видачі, як показано на фиг.1b, як камера 110, так і регулятор 200 відхилені від їх первинних форм, як видно на фіг.1. Коли механічний вплив зніметься, як камера 110, так і регулятор 200 автоматично повернуться в їх первинні форми і, отже, повернуться в закрите положення, як показано, наприклад, на фиг.1d.

Після видачі рідини, коли знято зовнішнє зусилля, камера 110 знову приймає її первісну форму і, отже, розширюється. Регулятор 200 знову приймає його первісну форму, приводячи внеет негативний тиск в камері 110, що буде змушувати внутрішній клапан 230 відкриватися, як показано на фиг.1d. Отже, рідина буде відводитися з ємності 300 в камеру 110 для заповнення камери 100. Як тільки камера дозаправиться, негативного тиску в камері 110 не буде, і внутрішній клапан 230 знову закриється, повертаючи насос в початкове положення на фіг.1.

У розглянутому вище і в подальшому описі, слід розуміти, що насос в закритому положенні відноситься до насоса, закривающемуся таким чином, щоб рідина не могла пройти через отвір 120 для видачі. Зовнішній клапан 220 знаходиться в закритому, симетричному положенні. Однак, в закритому положенні, внутрішній клапан 230 може відкриватися для дозаправки камери 110 рідиною з ємності. Отже, на фиг.1d показано закрите положення насоса, яка також представляє собою положення дозаправки.

У наведеному варіанті здійснення автоматичне повернення насоса 1 з положення видачі в закрите положення виконується як за допомогою регулятора 200, так і за допомогою камери 110, повторно приймають їх початкові форми після деформації. Отже, в цьому варіанті здійснення, як регулятор 200, так і камера 110 утворюють засоби вомеющего засоби повернення, виконані з пружного пластикового матеріалу насоса і використовують зазначену пружність для викликання автоматичного повернення насоса, були описані з посиланням на фіг.1 і 1d. Більше того, кошти повернення є достатніми для подолання негативного тиску, створеного в складаний ємності. Слід розуміти, що можуть бути передбачені інші варіанти здійснення, які будуть використовувати цю загальну ідею. Наприклад, незважаючи на те, що вважається менш кращим, можна уявити, що тільки одна частина регулятора або частину камери утворюють засоби повернення. Також функція повернення необов'язково повинна бути пов'язана з отклоняемим зовнішнім клапаном (хоча це вважається особливо кращим).

Механізм зворотного всмоктування

У розглянутому вище описі показаного варіанту здійснення, посилається лише на фіг.1, 1b і 1d, описується, по суті, можливий цикл видачі-дозаправки насоса. Однак це опис вельми спрощено. Надалі загальна ідея механізму зворотного всмоктування для насоса для системи видачі рідин тепер буде описуватися з конкретним посиланням на фіг.1с.

Показаний варіант здійснення, який використовувався для з�сивания. Проте слід розуміти, що механізм зворотного всмоктування може також використовуватися в інших контекстах, ніж в цьому конкретному варіанті здійснення.

Механізм зворотного всмоктування заснований на забезпеченні внутрішнього клапана 230, що представляє собою односторонній клапан, для відкривання для протікання рідини в напрямку видачі при тиску відкриття внутрішнього клапана, що діє в напрямку видачі, і закривання при будь-якому тиску, що діє в напрямку, протилежному щодо спрямування видачі; і зовнішнього клапана 220, представляє собою двосторонній клапан, для відкривання для протікання рідини в напрямку видачі або в напрямку, протилежному щодо спрямування видачі, при тиску зовнішнього відкривання клапана, незалежне від напрямку тиску зовнішнього відкривання клапана.

У наведеному варіанті здійснення внутрішній клапан 230, в загальному розумінні, є параболічним клапаном, взаємодіючим з посадковим місцем 130, утвореним внутрішньою стінкою корпусу 100. Посадочне місце 130 розташоване ближче по ходу щодо внутрішнього клапана 230, таким чином, внутрішній клапан 230 буде працювати як одностороннього до�ться частково кулястим клапаном, взаємодіючим з внутрішніми стінками корпусу 100. Коли він перебуває в його відхиленому положенні, зовнішній клапан 220 буде працювати в якості двостороннього клапана, що відкривається для протікання в напрямку градієнта тиску між камерою 110 і отвором 120 для видачі.

Коли насос знаходиться в положенні видачі, як показано на фиг.1b, тиск у камері 110 більше, ніж тиск в отворі 120 для видачі, та зовнішній клапан 220 буде відкриватися для протікання рідини з камери 110 в отвір 120.

Коли рідина була видана з камери 110, насос буде переміщатися з положення видачі фиг.1b в закрите положення фиг.1d, в якому зовнішній клапан 220 повернеться в його симетричне положення, і в камері 110 створюється негативний тиск.

Однак властивість двостороннього клапана зовнішнього клапана 220 стає корисним під час короткого перехідного періоду, в якому насос переміщується з положення видачі (фиг.1b) у закрите положення (фиг.1d), як показано на фіг.1с. Коли зовнішній тиск на камеру знімається, негативний тиск негайно створиться в камері 110. Однак повернення зовнішнього клапана 220 з його відхиленого в його симетричне положення не є таким швидким, як створення отрицоложении і, водночас, присутній негативний тиск в камері 110.

Негативний тиск у камері 110 змусить зовнішній клапан 220 відкритися для забезпечення можливості залишилася рідини і/або повітрю в отворі для видачі перейти в камеру 110. Одночасно внутрішній клапан 110 буде відкриватися для забезпечення можливості проходження рідини з ємності 300 в камеру 110. Отже, як показано за допомогою стрілок на фіг.1с, в цьому випадку є один потік рідини в напрямку видачі в камеру 110 через внутрішній клапан 230, і один потік рідини і/або повітря, протилежний щодо спрямування видачі в камеру 110 - через зовнішній клапан 220.

Однак зовнішній клапан 220, в підсумку, знову прийме його симетричне положення, як показано на фиг.1d. У цьому положенні тиск зовнішнього відкривання клапана більше, ніж у відхиленому положенні, і клапан більше не буде відкриватися для потоку, протилежного щодо спрямування видачі. Навпаки, внутрішній клапан 230 залишається відкритим до тих пір, поки камера 110 не дозаправиться рідиною.

Отже, будь-яка рідина, що залишилася в отворі 120 для видачі корпусу 100, після видачі положення може назад всмоктуватися в камеру 110, коли наограниченной ступеня, так як, безсумнівно, потрібно, щоб камера швидше заповнилася рідиною з ємності 300, а не повітрям через отвір 120 для видачі. Згідно з наведеною ідеєю зворотного всмоктування, це досягається, оскільки зворотне всмоктування має місце тільки під час переміщення насоса з його положення в його видачі закрите положення, і оскільки основна частина дозаправки камери 110 виконується в закритому положенні.

Більше того, тиск відкривання внутрішнього клапана, переважно, має бути менше, ніж тиск зовнішнього відкривання клапана, таким чином, зовнішній клапан буде закриватися раніше внутрішнього клапана, так як негативне тиск у камері вирівняне.

У розглянутому вище прикладі загальна ідея механізму зворотного всмоктування, використовує двосторонній зовнішній клапан і односторонній зовнішній клапан, була описана з посиланням на фіг.1с. Однак, незважаючи на те, що менш бажано, ніж показаний варіант здійснення, передбачається, що можуть бути представлені інші варіанти здійснення, що використовують цю загальну ідею. Наприклад, можуть бути передбачені інші типи одностороннього та двостороннього клапанів. Більш того, передбачається, що механізм обриалов, але також може мати місце у варіантах здійснення, де зовнішнє зусилля потрібно для повернення системи в закрите положення.

З розглянутого вище можуть бути відзначені, щонайменше, три спільні ідеї. Перша - має місце переміщення зовнішнього клапана між симетричним положенням і відхиленим положенням, яке відбувається, коли насос переміщується із закритого стану у стан видачі. Цей ознака дозволяє, зокрема, конструкцій насосів не мати проблем, пов'язаних з протіканням. Друга - має місце автоматичне повернення насоса в закрите положення з положення видачі, при цьому використовується пружність пластикових матеріалів в насосі. Ця ознака забезпечує можливість значного спрощення та переробки конструкцій, які, однак, є міцними для витримування негативного тиску, створеного в складаний ємності. Третя - має місце механізм зворотного всмоктування, який використовує односторонній внутрішній клапан і двосторонній зовнішній клапан, і приступає до дії під час переміщення насоса з положення видачі в закрите положення.

Слід розуміти, що показаний варіант здійснення є особливо доцільним, так як �тися окремо, якщо потрібно тільки одне з конкретних переваг, пов'язаних з ними.

Додаткові бажані ознаки

Надалі будуть описуватися додаткові бажані ознаки показаного варіанту здійснення.

РЕГУЛЯТОР

На фіг.2-2с показаний регулятор для описуваного варіанту здійснення. Фіг.2 являє собою перспективний вид регулятора, фиг.2b являє собою поздовжній переріз регулятора, і Фиг.2с являє собою вид регулятора, який видно з самого внутрішнього кінця.

Зовнішній клапан

Як видно на фіг.2 і 2b, зовнішній клапан 220 має зовнішню форму, частково повторює контур сфери. Як найкраще видно на збільшенні А фиг.2b, сфера проходить від з'єднаної частини до стрижня уздовж кривої, що утворює крайку 222.

Кромка 222 є гнучкою у напрямку до центру клапана 220 і пружною для того, щоб приймати її первісну форму після згинання. Гнучкість кромки 222, переважно, забезпечується кромкою, що має, по суті, постійну товщину. У центрі зовнішнього клапана 220, оточеного кромкою 222, є опуклість 224. Матеріал опуклості 224 і стержня буде сприяти жорсткості клапана 220. Більш того, випуклос�про буде описано пізніше.

На збільшенні А видно, як кромка 222 утворює прямолінійний ділянку 226 безпосередньо перед завершенням у вигляді відносно короткого кінцевого ділянки 228, який зігнутий всередину в напрямку до центру клапана 220. Тим не менш, розуміється, що він має форму, в основному, (хоча необов'язково точно) повторює зовнішній контур сфери. Вираз «сферичний» слід розглядати у цьому контексті як противагу, наприклад, конічної або параболічної форми клапана.

Слід розуміти, що коли зовнішній клапан 220 знаходиться в його симетричному положенні в камері 110, прямолінійний ділянку буде знаходитися в контакті зі стінками корпусу. Однак можна уявити варіант здійснення, в якому прямолінійний ділянку 226 замінений ділянкою, продовжують повторювати точний сферичний контур. Також така ділянка може перебувати у контакті зі стінками камери, при симетричному положенні, але, проте, можливо, частково буде випрямлятися під дією стінок камери.

Передбачається, що є кращим, якщо контур зовнішнього клапана утворює ділянку поверхні, який може розташовуватися паралельно відносно паралельних внутрішніх поверхонь камери 110. При т� стінки надавали симетричне тиск на ділянку поверхні клапана. Посадка між зовнішнім клапаном 220 і камерою 110 може бути обрана таким чином, щоб досягти тиску щодо тугого відкривання, коли зовнішній клапан 220 знаходиться в його симетричному положенні, в якому тиск між паралельними стінками камери і паралельними ділянками поверхні буде забезпечувати тиск зовнішнього відкривання клапана.

Вигнутий всередину ділянку 228 показаного зовнішнього клапана 220 є корисним для полегшення переміщення між відхиленим положенням і симетричним положенням клапана 220. Більш того, він сприяє функції зворотного всмоктування, так як він забезпечує поверхня, на яку може діяти тиск в отворі для видачі клапана для зовнішнього відкривання клапана в напрямку, протилежному щодо спрямування видачі насоса.

Слід розуміти, що зовнішній клапан 220, коли розташований у камері 110, є стислим по периферії для того, щоб виконувати функцію ущільнення. Отже, в розслабленому, стислому стані зовнішній клапан 220 має бόльший зовнішній діаметр, ніж діаметр камери 110 на місці зовнішнього клапана 220. Як можна зрозуміти з фиг.5b, у наведеному варіанті здійснення, зовнішній клапан 220 буде располаге зовнішнього клапана 220 і зовнішнім діаметром зовнішнього клапана 220, при стислому стані, складає від 0,09 до 0,20 мм, переважно, від 0,10 до 0,20 мм, найбільш переважно, від 0,10 до 0,15 мм.

У наведеному варіанті здійснення різниця між внутрішнім діаметром камери на місці зовнішнього клапана 220 і зовнішнім діаметром зовнішнього клапана 220, при стислому стані, складає близько 0,15 мм.

Розпірка

Після зовнішнього клапана 220 виконана розпірка 240, яка передбачена для регулювання відхилення зовнішнього клапана 220, описаного раніше. Зовнішня форма розпірки 240 може бути легко встановлена залежно від зовнішнього клапана 220 та форми камери 110 для виконання її функції. У наведеному варіанті здійснення розпірка 240 передбачена з поглибленнями 242, деякими поздовжніми, деякими поперечними. Поглиблення 242 полегшують проходження рідини через розпорку 240. Також ця ознака є особливо корисним, коли насос використовується для перекачування текучих середовищ високої в'язкості, як буде описано пізніше.

Стрижень

Стрижень 210 проходить, в загальному сенсі, між внутрішнім клапаном 230 і зовнішнім клапаном 220. Стрижень є пружним для згинання та здатним знову приймати його первісну форму після згинання. Довжина і діаметр ст�ера насоса. У наведеному варіанті здійснення діаметр стержня становить близько 3 мм, а довжина всього регулятора складає близько 55 мм. У наведеному варіанті здійснення стрижень 210 має постійний діаметр.

Направляючий елемент

Після верхнього клапана 230 на його зовнішній стороні розташовується направляючий елемент 260. Направляючий елемент 260 проходить перпендикулярно для того, щоб обмежувати рух згинання стрижня 210 і, загалом, обмежувати згинання на ділянці стержня 210, проходить зовні направляючого елемента 260. По суті, направляючий елемент 260 є кращим для забезпечення того, щоб робота внутрішнього клапана 230 не порушувалася рухом згинання стрижня 210. Направляючий елемент 260, переважно, може проходити вздовж периферії стрижня 210 для симетричного обмеження переміщення стрижня. У наведеному варіанті здійснення направляючий елемент 260 утворений чотирма направляючими планками 262, розташованими таким чином, щоб утворювати хрест зі стрижнем 210 в його центрі.

Внутрішній клапан

Внутрішній клапан 230 містить клапанний елемент, що проходить по периферії від стрижня 210. Ширина клапанного елемента, загалом, є постійно�належного форма клапанного елемента може бути описана як, загалом, утворює форму параболи. Однак, як можна зрозуміти з збільшення, клапанний елемент неточно повторює контур параболи. Краще, клапанний елемент утворює деяка кількість більш прямолінійних ділянок, які, коли розглядаються в цілому, можуть, загалом, вважатися повторюють контур параболи.

Внутрішня поверхня клапанного елемента з'єднана з розпірним елементом 234. Розпірний елемент 234 є більш жорстким, ніж клапанний елемент, і працює для обмеження переміщення клапанного елемента. Переважно, розпірний елемент 234 прикріплений до верхньої поверхні клапанного елемента в декількох місцях з'єднання. У цих місцях розпірний елемент 234 жорстко з'єднує клапанний елемент зі стрижнем 210. Отже, клапанний елемент закріплений у місцях з'єднання і стримується від переміщення назовні або всередину в цих місцях.

Завдяки стримуванню переміщення всередину розпірний елемент 234 забезпечує те, що клапанний елемент не може крутитися в неправильному напрямку, тобто напрямку, протилежному щодо спрямування видачі, навіть якщо тиск в камері 110 було б вище, ніж тиск у ємності 300, до якої приєднаний насос. Цей �ємності 300, і зокрема для напівтвердого типу складаний ємності 300, негативний тиск може створюватися в ємності, коли рідина відводиться з неї за допомогою насоса. Отже, коли насос знаходиться в закритому положенні і камера 110 заповнена рідиною, яка підлягає видачі в наступному циклі видачі, тиск у камері 110 може бути бόльше, ніж тиск у ємності 300. Більш того, градієнт тиску між камерою 110 і ємністю 300 може бути відносно великим. Розпірний елемент 234 забезпечує внутрішній клапан 230, що представляє собою жорсткий односторонній клапан, який може витримати відносно великі градієнти тиску в напрямку, протилежному відносно напрямку видачі, без відкривання.

Завдяки стримуванню переміщення назовні розпірний елемент 234 сприяє управління відкриванням внутрішнього клапана 230.

У наведеному варіанті здійснення розпірний елемент 234 містить чотири лопаті, що проходять від стрижня 210 і утворюють хрест зі стрижнем 210 в центрі. Лопаті приєднані до клапанного елементу в місцях з'єднання вздовж зовнішньої сторони лопатей.

Слід розуміти, що розпірний елемент 234 не повинен стримувати переміщення всього клапанного елемента. Нек� і закриватися. Це може бути забезпечено місцями з'єднань між розпірним елементом 234 і клапанним елементом, які обмежуються на внутрішній області клапанного елемента, залишаючи крайку 232 без якого-небудь з'єднання з розпірним елементом 234, і проходять уздовж периферії клапанного елемента. В якості альтернативи, або в комбінації з крайкою 234, ділянки клапанного елемента, що проходять між рознесеними місцями з'єднання розпірного елемента 234, можуть бути рухомими для того, щоб відкривати і закривати клапан. Однак, зокрема, для використання зі складною ємністю, в якій негативний тиск може бути створено, як описано вище, є кращим, щоб кромка 232 виконувалася таким чином, щоб не потрібно було поступитися здатністю розпірних елементів 234 стримувати зворотне відкривання внутрішнього клапана 230 для забезпечення відкривання клапана в правильному напрямку.

У наведеному варіанті здійснення є кромка 232 без з'єднання з розпірним елементом 234, яка проходить уздовж периферії клапанного елемента. Передбачається, що форма цієї кромки 232 є більш важливою для функції ущільнення клапана, ніж форми внутрішніх частин клапана, які, тим не актувати з корпусом 100 при закритому положенні і буде переміщується від корпусу 100 у відкрите положення. Як можна зрозуміти з фиг.5b, кромка 232, переважно, може взаємодіяти з буртиком 119, утвореним на стінці камери. Отже, зворотне відкривання клапана 230 на кромці 232 стримується завдяки наявності буртика 119.

Кромка 232 утворює кут α з поздовжньою віссю регулятора 200 (тобто зі стрижнем 210). Є кращим, щоб кут α лежав в діапазоні 15-30 градусів, більш переважно, 20-30 градусів, найбільш переважно, 20-25 градусів. У наведеному варіанті здійснення кут α становить близько 23 градусів.

Товщина кромки 232 повинна вибиратися в залежності від пружного пластикового матеріалу таким чином, щоб гнучкість кромки 232 забезпечувала можливість відкривання і закривання внутрішнього клапану. Передбачається, що є кращим, з точки зору пружності, якщо товщина кромки 232, по суті, була постійною по всій площі кромки 232. Переважно, товщина може бути від 0,2 до 0,4 мм В показаному варіанті здійснення товщина кромки становить близько 0,3 мм.

З точки зору розглянутого вище варіанту передбачається, що елемент внутрішнього клапана, в цілому 232, може бути утворений з іншими загальними формами, відмінними від форми параболи. Напрям від переміщення розпірним елементом 234, може бути вільно обрана, так як частини не будуть рухомими. Однак передбачається, що є кращим, щоб кромка 232 клапанного елемента мала описані вище властивості.

Загалом, слід розуміти, що внутрішній клапан 230 може сприяти герметизації всієї системи, що складається з складаний ємності у непроникному для рідини з'єднанні з насосом. Внутрішній клапан 230 повинен являти собою міцний односторонній клапан, що відкривається тільки в напрямку видачі і при тиску відкриття внутрішнього клапану. Коли в ємкості створюється негативний тиск, тільки бόльшее негативний тиск в камері може змусити внутрішній клапан відкритися. Негативний тиск в камері створюється тільки безпосередньо після видачі рідини, коли камера 110 повинна дозаправлятися. У всіх інших ситуаціях, зокрема в ситуації, коли насос не перебуває в дії, але камера повинна бути закрита і заповнена рідиною, присутній негативний тиск у пляшці і більш високий тиск у камері. Отже, внутрішній клапан 230 буде надійно ущільнювати ємність від камери. Це означає, що в цій ситуації зовнішній клапан 220 потрібно тільки для забезпечення то�єс від вмісту ємності.

Слід розуміти, що внутрішній клапан 230, коли розташований у камері 110, є стислим по периферії. Отже, в розслабленому, стислому стані, внутрішній клапан 230 має бόльший зовнішній діаметр, ніж діаметр камери 110 на місці внутрішнього клапана 230. Як можна зрозуміти з фиг.5b, у наведеному варіанті здійснення, внутрішній клапан 220 буде розташовуватися у верхній частині центрального відділення 114 камери корпусу.

Переважно, різниця між внутрішнім діаметром камери на місці внутрішнього клапана 230 і зовнішнім діаметром внутрішнього клапана 230, при стислому стані, складає від 0,20 до 0,35 мм, переважно, від 0,25 до 0,35 мм, найбільш переважно, від 0,25 до 0,30 мм

У наведеному варіанті здійснення різниця між внутрішнім діаметром камери на місці внутрішнього клапана 230 і зовнішнім діаметром внутрішнього клапана 230, при стислому стані, складає близько 0,3 мм.

Кріпильна пластина

Більш того, регулятор 200 передбачений з кріпильним засобом для закріплення регулятора 200 в корпусі 100. У наведеному варіанті здійснення кріпильний засіб містить кріпильну пластину 250, розташовану на стержні 210. Переважно, кріпильна пластина 250 предусмотренау, яка вставляється у відповідний виступ на самій внутрішній частині корпусу 100. Пластина 250 виконана з отворами 252 для протікання для забезпечення можливості рідини протікати з ємності 300 в насос. Розмір і форма отворів 252 для протікання можуть бути вибрані таким чином, щоб регулювати величину потоку з ємності 300 в насос. Наприклад, отвори 252 для протікання можуть бути утворені у вигляді вирізів, які проходять від краю кріпильної пластини 250 у напрямку до її центру.

У наведеному варіанті здійснення в кріпильної пластини 250 є три круглих отвори 252 для протікання. Якщо насос використовується для прокачування рідин з відносно великими в'язкостями, передбачається, що є кращим забезпечити більшу площу отворів 252 для протікання, ніж отворів показаного варіанту здійснення. Для рідин високої в'язкості можуть бути утворені два відносно великих вирізу навпроти один одного. За допомогою регулювання розміру вирізів може регулюватися потік рідини. Наприклад, два вирізи можуть займати майже половину поверхні кріпильної пластини 250, при цьому кожен виріз утворює, приблизно, чверть кола.

КОРПУС

�ід корпусу, фиг.3b являє собою перетин корпусу, і фиг.3с являє собою зображення регулятора, як видно з самого зовнішнього кінця.

Корпус 100, загалом, є циліндричним, що проходить від самої внутрішньої частини, забезпеченої із з'єднувачем 140, для приєднання до ємності, до самої зовнішньої частини, яка включає отвір 120 для видачі.

Закриває елемент

Як видно на Фиг.3а-3b, корпус 100 спочатку може бути забезпечено закриває елементом 130 для ущільнення отвори 120 для видачі. Закриває елемент 130 видаляється, коли насос приводиться в дію. Закриває елемент 130 буде забезпечувати герметичність насоса під час, наприклад, транспортування і зберігання, таким чином, чужорідні речовини або забруднюючі речовини випадково не проникнуть в корпус 100 через отвір 120 для видачі. У наведеному варіанті здійснення закриває елемент 130 утворений як одне ціле з корпусом 100. Закриває елемент 130 містить ковпачок, який з'єднаний з корпусом, оточуючи отвір 120 для видачі, за допомогою послаблював лінії 132 для відкривання. Товщина матеріалу корпусу зменшена вздовж послаблював лінії, таким чином, що закриває елемент 130 може видалятися за допомогою висмикування илиз міркувань безпеки, є особливо доцільним виконати закриває елемент 130 у вигляді одного цілого з корпусом 100, приклад якої показаний в проиллюстрированном варіанті здійснення. Однак, природно, інші, менш переважні елементи закривають є можливими, наприклад закриває стрічка або окрема закриває заглушка.

Зовнішнє відділення

Сама зовнішня частина корпусу утворює зовнішнє відділення 112. Як можна зрозуміти з фиг.5b, зовнішній клапан 220 буде обмежуватися у зовнішньому відділенні 112 в зібраному насосі.

Отже, внутрішній діаметр зовнішнього відділення 112 і зовнішній діаметр зовнішнього клапана 220 повинні бути пристосовані таким чином, щоб забезпечувати потрібний ущільнене дію. Для цієї мети зовнішній діаметр зовнішнього клапана 220, загалом, виконаний трохи більшим, ніж внутрішній діаметр зовнішнього відділення 112, таким чином, зовнішній клапана 220 злегка стискається, коли знаходиться на місці у зовнішньому відділенні, змушуючи внутрішню стінку зовнішнього відділення 112 стискати зовнішній клапан 220. Різниця в розмірі між зовнішнім відділенням 112 і зовнішнім клапаном 220 може бути вибрано з міркувань пружності і гнучкості зовнішнього клапана 220 для того, щоб получитщаяся в цьому контексті, невелика, ймовірно, в діапазоні 1-2%, що в показаному варіанті здійснення відповідає 0,15 мм.

Коли корпус виконаний з пружного матеріалу, як у наведеному варіанті здійснення, загалом, потрібно, щоб форма корпусу на зовнішньому відділенні 112 була відносно стійкою, так як інакше робота зовнішнього клапана 220, підлягає розміщенню там, може погіршитися. Отже, у наведеному варіанті здійснення товщина стінок корпусу, оточуючих зовнішнє відділення 112, відносно велика.

Регулюють потік засоби

Кінцева частина зовнішнього відділення 112, в якій забезпечено отвір 120 для видачі, містить регулюють потік кошти 138. Регулюють потік кошти 138 передбачені для забезпечення належної роботи насоса 1, також при перекачуванні рідин, що мають відносно високу в'язкість.

Як було коротко згадано раніше, високої в'язкості рідини будуть накладати особливі вимоги на насос. Так як стрижень 210 є пружним, він може викривлятися не тільки в бічному напрямку, як при згинанні, але він також може подовжуватися. Це може статися, коли насос використовується для перекачування рідин високої в'язкості. Тиск рідини висо, �оже змушувати стрижень 210 подовжуватися, таким чином, зовнішній клапан 220 штовхається назовні у напрямку до кінця корпусу 100, при цьому залишаючись в симетричному положенні в корпусі. Якщо регулюють потік кошти 138 не були б передбачені, зовнішній клапан 220 ризикував би контактувати з нижньою частиною зовнішнього відділення 112 з отвором 120 для видачі, така ситуація може погіршити роботу зовнішнього клапана 220.

Для забезпечення роботи зовнішнього клапана 220, коли стрижень 210 знаходиться в розтягнутому положенні, що регулюють потік кошти 138 забезпечені для усунення контакту зовнішнього клапана 220 з отвором 120 для видачі та кінцевий стінкою корпусу 100. Отже, регулює потік засіб 138, загалом, складається з поділяють конструкцій, які розподілені навколо отвору 120 для видачі і які утворюють стопор для зовнішнього клапана 220.

У наведеному варіанті здійснення регулює потік засіб 138 містить кільцевий виступ 134, навколишній отвір 120 для видачі. Безліч канавок 136 розташоване на виступі 134 для забезпечення протікання рідини через отвір 120 для видачі, коли зовнішній клапан 220 контактує з виступом 134. В цьому конкретному варіанті здійснення для видачі в його центрі. Як було згадано раніше, зовнішній клапан 220 показаного варіанту здійснення містить центральну опуклість 224. Коли зовнішній клапан 220 знаходиться в контакті з виступом 134, опуклість 224 буде розташовуватися на виступі 134. Кромка 222 зовнішнього клапана 220 може проходити навколо виступу 134, таким чином, його ущільнююча функція не порушується контактом з регулюючим потік засобом 138. З цієї точки зору, зовнішній клапан 220 може відхилятися і відкриватися для видачі рідини, як було описано раніше. Проходження рідини через отвір для видачі буде мати місце через канавки 136 на виступі 134. Також будь-зворотне всмоктування рідини може мати місце через канавки 136.

З точки зору розглянутого вище, слід розуміти, що регулюють потік кошти 138 можуть бути забезпечені на кінці зовнішнього відділення 112 для взаємодії з деякими центральними прилеглими засобами 224 зовнішнього клапана, таким чином, якщо регулятор 200 розтягнутий, наприклад, коли перекачується рідина високої в'язкості, центральні прилеглі кошти можуть контактувати з регулюють потік засобами, при цьому забезпечуючи роботу зовнішнього клапана 220. Це може бути досягнуто за допомогою опуклості �мке 222 зовнішнього клапана 220 проходити навколо регулюють потік коштів, таким чином, його робота не погіршується.

Коли регулятор 200 знаходиться в розтягнутому положенні, розпірка 240 може рухатися вперед, таким чином, вона, щонайменше, частково входить в зовнішнє відділення 112. Як можна зрозуміти з фиг.5b, розпірка 240 також може бути виконана таким чином, щоб обмежувати подовження регулятора 200, завдяки забезпеченню з розширення конструкціями, які не можуть проходити у зовнішнє відділення 112. Поглиблення 242 на розпірці 240 стають корисними для полегшення проходження рідини через розпорку 240, якщо розпірка, щонайменше, частково вставлена у відносно вузьке зовнішнє відділення 112.

Нахил

В самому внутрішньому кінці зовнішнього відділення 112 внутрішній діаметр корпусу 100 розширюється до центрального відділення 114. Центральне відділення 114, в загальному, буде містити об'єм рідини, що підлягає видачі. Отже, розмір центрального відділення 114 повинен вибиратися відповідно до потрібним максимальним обсягом, що підлягають видачі.

У наведеному варіанті здійснення внутрішній діаметр центрального відділення 114 більше, ніж внутрішній діаметр зовнішнього відділення. Діаметр розширюється не різко, а поступово збільшується вдол�ання рідини в корпусі 100. Більш того, нахил 118 може контактувати з розпіркою 240 регулятора 200 для регулювання згинання регулятора 200. Завдяки контуру регулювання нахилу 118 і контуру розпірки 240 згинання регулятора може контролюватися, зокрема, як згадано вище, таким чином, відхилення зовнішнього клапана 220 обмежена.

Буртик

На самому внутрішньому кінці центрального відділення внутрішня стінка корпусу 100 утворює буртик 119 для освіти посадкового місця внутрішнього клапана 130. Отже, внутрішній діаметр корпусу 100 звужується для освіти посадкового місця, на яке внутрішній клапан 130 може спиратися в напрямку, протилежному напрямку видачі. Розмір і форма буртика повинні бути пристосовані до внутрішнього клапану 130 таким чином, щоб утворити надійний односторонній клапан, як описано раніше.

Зокрема, коли внутрішній клапан 130 містить розпірний елемент 234 і крайку 232, слід розуміти, що буртик 119 повинен бути виконаний таким чином, щоб утворювати опору для кромки 232. Отже, можна сказати, що розпірний елемент 234 і буртик 119 є взаємодіючими - обидва стримуючі відкривання внутрішнього клапана 130 в неправильному направленивнутренний клапан 134, може існувати ризик того, що внутрішній клапан 134 буде деформуватися таким чином, що кромка 232 зісковзне з буртика 119 і клапан 134 відкриється в напрямку, протилежному напрямку видачі. Отже, розпірний елемент 234 є особливо корисним при використанні щодо гнучких клапанів.

Внутрішнє відділення

З внутрішньої сторони буртика 119 корпус 100 утворює внутрішнє відділення 116. Внутрішнє відділення 116 буде вміщати розпірний елемент 234 і кріплення між регулятором 200 і корпусом 100. У наведеному варіанті здійснення кріпильна пластина 250 регулятора закріплена у відповідній фіксує канавці 117 на внутрішній стінці внутрішнього відділення 116.

Стінка корпусу

Загалом, товщина стінки корпусу є підходящою для забезпечення потрібної пружності камери 100. Слід розуміти, що у наведеному варіанті здійснення камера 110, по суті, утворена центральним відділенням 114 корпусу 100. Отже, товщина стінки корпусу є відносно тонкої на центральному відділенні 114 для забезпечення стискання камери 100. Товщина стінки корпусу на зовнішньому відділенні 112 і внутрішньому відділенні 116 є відносно товстою, та�системоутворюючою роботу внутрішнього і зовнішнього клапана 130, 120.

Кільцевий виступ

Самий внутрішній кінець корпусу 100 забезпечений з з'єднувальним елементом для з'єднання, безпосередньо або через посередництво деяких додаткових сполучних засобів, з ємністю. У наведеному варіанті здійснення з'єднувальний елемент містить кільцевий виступ 140, який з'єднується з ємністю допомогою окремого з'єднувача 300. Кільцевий виступ 140 проходить від самої внутрішньої частини внутрішнього відділення 116 корпусу 100 і назад до зовнішнього кінця корпусу 100. Кільцевий виступ 140 в цьому варіанті здійснення, загалом, є конічним, що проходить назовні від самого внутрішнього кінця.

Зовнішня поверхня кільцевого виступу 140, переважно, може бути виконана з западинами 142. В описаному варіанті здійснення западини 142 утворюють східчасту форму на конічному кільцевому виступі 140.

З'ЄДНУВАЧ

На фиг.4а-4с показаний варіант здійснення з'єднувача для приєднання насоса ілюстративного варіанту здійснення до ємності. Фиг.4а являє собою перспективний вид з'єднувача, фиг.4b являє собою поздовжній переріз з'єднувача, і фиг.4с являє собою вид зверху з'єднувача.

З'єднувач 300 содержЀенний фланець 302 проходить від внутрішньої периферії основної частини 308, а зовнішній фланець 304 проходить від зовнішньої периферії основної частини 308. Зовнішній фланець 304 забезпечений з двома проходять в окружному напрямку поглибленнями 306 на стороні, зверненої до внутрішнього фланця 302.

Поглиблення 306, найближче до основної частини 308, призначений для зчеплення з замиканням з самої зовнішньої частиною кільцевого виступу 140 корпусу для приєднання насоса до соединителю 300. Інше поглиблення 306 призначений для зчеплення з замиканням з частиною ємності 400, як буде описано пізніше.

Загалом, передбачається, що є кращим, наявність з'єднувача 300, передбаченого з пристроями для зчеплення з замиканням, для забезпечення з'єднання зчепленням з замиканням з насосом та з ємністю. Більш того, передбачається, що є можливими інші варіанти здійснення з'єднувачів, що забезпечують такі зчеплення з замиканням, відмінні від одного описаного. Зокрема, форма, розмір і розташування механізмів для зчеплення з замиканням можуть змінюватися, як, звичайно, можуть змінюватися конструкція з'єднувальних пристроїв корпусу і ємності.

МОНТАЖ НАСОСА І КІЛЬЦЕВОГО ВИСТУПУ

Переважно, насос утворений, як у наведеному вари�т корпус 100. Отже, насос може бути легко зібраний за допомогою вставки регулятора 200 в корпус 100 таким чином, щоб кріпильний елемент 200 регулятора міг зчіплюватися з замиканням у блокувальному пристрої в корпусі 100. Отже, складання насоса є надто простою і надійною. У наведеному варіанті здійснення кріпильний елемент складається з блокуючої пластини 250, яка зчіплюється з замиканням в блокувальному пристрої, що представляє собою фіксуючу канавку 117.

Слід розуміти, що дві частини, переважно, виконані з пружного пластикового матеріалу. Таким чином, пружні властивості матеріалів також є корисними при утворенні зчеплення з замиканням регулятора 200 в корпусі 100. Однак для забезпечення надійного блокування слід розуміти, що зчеплення з замиканням повинно бути відносно міцним. Вимагається міцність може бути легко забезпечена допомогою регулювання конструкції і товщини матеріалу, наприклад товщини кріпильної пластини 250 у наведеному варіанті здійснення.

Більш того, при використанні з з'єднувачем 300, як описано вище, зібраний насос легко з'єднується із з'єднувачем допомогою вставки корпусу через кільцеве та з'єднувачем 300. Отже, переважно, має місце перше зчеплення з замиканням між регулятором 200 і корпусом 100, і друге зчеплення з замиканням між корпусом і з'єднувачем 300.

У наведеному варіанті здійснення друге зчеплення з замиканням виходить допомогою самої крайньої западини 142 кільцевого виступу 140 корпусу 100, утворює блокування з замиканням, при розміщенні в самому нижньому заглибленні 306 на зовнішньому фланці 304 з'єднувача 300. Кільцевий виступ 140, отже, розміщується між внутрішнім фланцем 302 і зовнішнім фланцем 304 з'єднувача.

На фиг.5а показано, як з'єднувач 300, корпус 100 і регулятор 200 можуть бути вставлені одна в одну для утворення складання з'єднувач-насос.

Фиг.5b являє собою поздовжній переріз складання з'єднувач-насос і показує, як детальні ознаки, як описано вище, об'єднуються у наведеному варіанті здійснення.

Зовнішній клапан 220 знаходиться у зовнішньому відділенні 112 корпусу 100, при цьому його кромка 222 знаходиться в контакті зі стінкою камери. На фиг.5b стрижень 210 розслаблений, як коли насос є порожнім або коли він використовується для перекачування рідин з відносно низькою в'язкістю. Слід розуміти, що якщо стеѺлапана 220 може контактувати з регулюючим потік засобом 138, оточуючим отвір 120 для видачі.

Розпірка 240 розташована поруч з буртиком 118 стінки камери, і слід розуміти, що, коли стрижень 210 згинається для того, щоб відхилити зовнішній клапан 220, розпірка 240 буде обмежувати рух згинання шляхом входження в контакт з буртиком 118 та/або з іншими частинами внутрішньої стінки корпуса 100.

Центральне відділення 114 корпусу 100 проходить вздовж обраної довжини і оточуючи стрижень 210. Слід розуміти, що центральне відділення 114 сприяє перекачуванню обсягу і забезпечує простір для згинання стрижня 210. Більш того, центральне відділення 114, по суті, є частиною камери, яка буде стискатися при перекачуванні, саме тому розмір центрального відділення також має відношення до всмоктуючих зусиллю насоса. Як згадано раніше, товщина стінок центрального відділення може бути обрана таким чином, щоб забезпечувати відповідну пружність для роботи насоса.

Однак у внутрішній частині центрального відділення 114 товщина стінок є вже збільшеної, для додання жорсткості конструкції насоса, до досягнення внутрішнього клапана 130. (Може бути відзначено, що товщина стінок корпусу є відносно товстою, �і між ними). Щодо товстостінна частина центрального відділення 114 оточує направляючий елемент 260, забезпечений на стержні 210, який, аналогічним чином, являє собою конструкцію для обмеження переміщень внутрішнього клапана 130.

Як видно, внутрішній клапан 130 знаходиться на місці, при цьому його кромка 232 контактує з буртиком 119 корпусу 100. Розпірний елемент 234, працюючий для регулювання внутрішнього клапана 130, оточений внутрішнім відділенням 116 корпусу.

Нарешті, кріпильний елемент 250 знаходиться на місці в фіксує канавці 117 корпусу 100, фіксуючи регулятор 200 в корпусі 100.

Слід розуміти, що показаний варіант здійснення насоса, утвореного корпусом 100 і регулятором 200, може використовуватися з іншими з'єднувачами, відмінними від описаного варіанта здійснення. Для цієї мети корпус 100, по суті, може бути забезпечено іншими сполучними засобами 140, відмінними від описаних тут.

Однак передбачається, що показаний з'єднувач є особливо кращим завдяки його простий збірці і надійному не пропускающему рідина з'єднанню. У цьому варіанті здійснення кільцевий виступ 140 зчіплюється з замиканням в з'єднувачі 300, ктупом 140 і самим внутрішнім виступом 306 з'єднувача 300 утворюється простір. Слід розуміти, що зазначена ємність може розміщуватися в цьому просторі і зчіплюватися з замиканням для блокування, використовуючи самий внутрішній виступ 306 з'єднувача 300. Западини 142 кільцевого виступу 140, отже, будуть працювати для збільшення тертя і міцності зчеплення з замиканням.

СИСТЕМА

На фиг.6а-6с показаний варіант здійснення системи для видачі, містить складну ємність, насос і з'єднувач, як описано вище. Фиг.6а являє собою перспективний вид системи для видачі, фиг.6b являє собою поздовжній переріз системи для видачі, та фиг.6с являє собою вид знизу системи для видачі.

Складна ємність 400, переважно, являє собою напівжорсткий тип ємності, що має відносно жорстку частину 410 і складну частину 420. Загалом, різниця в жорсткості частин може бути досягнута за допомогою забезпечення частин зі стінками, що мають різні товщини матеріалу, при цьому жорстка частина 410 має більшу товщину стінки, ніж складна частина 420.

Передбачається, що показана ємність 400 є особливо доцільною, маючи тільки одну жорстку частину 410 і одну складну частину 420. Складна частина 420 може складатися в жорстку частину при про�охорони регульованого положення ємності 400 в, наприклад, пристрої для видачі. Це є особливо доцільним, коли інформація друкується на ємності і потрібно, щоб зазначена інформація була видна через, наприклад, вікно в пристрої для видачі протягом всього процесу спустошення.

Показана ємність 400 розділена в поздовжньому напрямку, таким чином, щоб жорстка частина 410, приблизно, утворювала одну поздовжню половину ємності 400, а складна частина 420, приблизно, утворювала іншу поздовжню половину. Випускний отвір 430 утворено проходить від кінцевий стінки жорсткої частини 410. Випускний отвір 430, утворює ділянку жорсткої частини 410, є кращим з точки зору виготовлення та забезпечує, щоб розташування і конструкція випускного отвору 430 була постійною.

З фиг.6с можна зрозуміти, як насос 1 розташовується відносно випускного отвору 430 на жорсткій частини 410 ємності. Більш того, видно, що жорстка частина 410, в цьому випадку, утворює, по суті, правильну циліндричну поздовжню зовнішню стінку, тоді як складна частина утворює злегка розширюється конструкцію, що має більш складну форму, що має два потовщення чи пологих кута.

На фиг.6b показано соединениинение між насосом 1 та з'єднувачем 300 було описано вище. Ємність 400 забезпечена сполучної частиною 432 на її випускному отворі 430. Сполучна частина 432 утворена таким чином, щоб розміщуватися у відкритому просторі, утвореному між кільцевим виступом 140 насоса і зовнішнім фланцем 304 з'єднувача 300. Для виконання блокування зчепленням з замиканням між з'єднувачем ємністю 300 і 400 передбачена сполучна частина 432 з ребром 434 для взаємодії з самим внутрішнім заглибленням 306 з'єднувача 300. Сила взаємодії частин збільшується допомогою западин 142 кільцевого виступу 140, які будуть взаємодіяти з внутрішньою стороною сполучної частини 432 ємності 400 і збільшувати тертя проти розбирання частин.

Слід розуміти, що завдяки з'єднанню зчепленням з замиканням всіх складових елементів збірка всієї системи є особливо простий. Тим не менш, з'єднання є непроникним для рідини і надійним, забезпечуючи те, що повітря або забруднюючі речовини не проникають в систему, і що система не протікає.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МАТЕРІАЛИ

Переважно, регулятор і корпус можуть бути виконані з матеріалів на основі поліпропілену. Матеріали повинні вибиратися таким чином, щоб обнова приймати його первісну форму після деформацій, передбачається, що частини повинні бути здатні знову приймати їх форму після щонайменше 1000 деформацій, для того, щоб гарантувати роботу до тих пір, поки ємність не спустошиться. Це число, звичайно, залежить від розміру ємності, і може вважатися лише приблизними. Виготовлялися насоси, в яких частини витримують щонайменше 10000 деформацій, що значно більше від встановлених вимог.

Переважно, регулятор і корпус можуть бути виконані з матеріалів з низькою щільністю.

Більше того, матеріали в насосі повинні бути вибрані таким чином, щоб вони могли витримувати перекачивающуюся рідина, тобто, щоб не руйнуватися від неї.

Переважно, матеріал або матеріали в насосі повинні бути однотипними, з умови, щоб насос міг перероблятися як єдиний вузол, без попереднього розбирання.

Переважно, регулятор і корпус можуть бути виготовлені методом лиття під тиском.

Переважно, ємність може бути виконана з матеріалу на основі поліпропілену або поліетилену високої щільності. Є особливо доцільним, якщо ємність виконана з матеріалу такої ж типу, що і матеріали в насосі, з умови, щоб вся сист�ет бути утворена методом видувного формування.

Можна легко зрозуміти, що можуть передбачатися численні альтернативні варіанти здійснення, включають один або більше з вищезазначених бажаних ознак.

1. Одноразовий насос для системи для видачі рідин, зокрема для системи для видачі, яка містить стискається ємність (400), при цьому насос (1) містить
- корпус (100), який утворює камеру (110), і отвір (120) для видачі,
при цьому тиск в камері (110) може змінюватися для перекачування рідини з ємності (400) в камеру (110) і далі з камери (110) в отвір для видачі,
і
- регулятор (200), нерухомо розташований у камері (110), для регулювання потоку рідини між ємністю (400) і камерою (110) і між камерою (400) і отвором (120) для видачі, при цьому регулятор (200) містить
- зовнішній клапан (220) для регулювання потоку між камерою (110) і отвором (120) для видачі,
при цьому насос (1) може приймати
- закрите положення, в якому обсяг рідини відводиться з ємності (400) в камеру (110) за допомогою від'ємного тиску, створеного в камері (110),
- і видачі положення, в якому обсяг рідини відводиться з камери (110) в отвір (120) для видачі,
відрізняється тим, що він містить
зовнішній клапан (220), перемі в якому зовнішній клапан (220) знаходиться в щільному контакті з корпусом (100), і
- відхиленим положенням, яке відповідає зазначеному положенню видачі насоса (1), в якому зовнішній клапан (220) є переміщуються в і з щільного контакту з корпусом (100) в залежності від тиску в камері (110), та
при цьому переміщення зовнішнього клапана (220) з симетричного положення у відхилене положення вимагає зовнішнього зусилля, що прикладається до насоса (1) і передається на регулятор (200), незалежно від змін тиску в камері (110).

2. Насос п,1, в якому зовнішній клапан (220) має тиск відкривання симетричного положення, коли він знаходиться в симетричному положенні, тиск відкривання відхиленого положення, коли він знаходиться у відхиленому положенні, при цьому тиск відкривання відхиленого положення менше, ніж тиск відкривання симетричного положення.

3. Насос за п.1 або 2, в якому регулятор (200) містить стрижень (210), підтримує зазначений зовнішній клапан, і при цьому стрижень (210) є пружним уздовж його довжини, щоб згинатися з первісної форми, в якій зовнішній клапан (220) приймає своє симетричне положення, деформовану форму, в якій зовнішній клапан (220) приймає своє відхилене положення, при цьому зазначене згинання тре�встановлення в камері (110).

4. Насос по п.3, в якому стрижень (210) є пружним для автоматичного повернення в початкову форму з деформованої форми, коли зовнішнє зусилля знімається, приводячи до автоматичного повернення клапана (220) з відхиленого положення в симетричне положення.

5. Насос по п.1, в якому камера (110) є пружною для того, щоб стискатися навколо регулятора (200), таким чином, зовнішнє зусилля, стискаюча камеру (110), передається на регулятор (200) для переміщення зовнішнього клапана (220) з симетричного у відхилене положення.

6. Насос по п.1, в якому зовнішній клапан (220) є пружним і має першу гнучкість на першому перерізі, при цьому перше переріз знаходиться в контакті з корпусом (100), коли зовнішній клапан (220) знаходиться в симетричному положенні, і другу гнучкість на другому перерізі, при цьому друге переріз знаходиться в контакті з корпусом (100), коли зовнішній клапан (220) знаходиться у відхиленому положенні, при цьому друга гнучкість більше, ніж перша гнучкість, приводячи до того, що тиск відкривання відхиленого положення менше, ніж тиск відкривання симетричного положення.

7. Насос за п.6, в якому периферії першого і другого перерізів мають однаковий розмір і форму.

8. Насос кім чином може бути визначено перше і друге круглі перерізу, мають однаковий радіус, який відповідає зазначеним симетричного і відхиленого положень відповідно.

9. Насос по п.1, в якому регулятор (200) додатково містить внутрішній клапан (230).

10. Насос по п.9, в якому внутрішній клапан (230) утворює односторонній клапан в корпусі (100).

11. Насос по п.9, в якому регулятор (200) містить стрижень (210), підтримує зазначений зовнішній клапан і зазначений внутрішній клапан.

12. Насос по п.1, в якому максимальне відхилене положення становить близько 10-45° від симетричного положення, переважно близько 20-30°.

13. Насос по п.3, в якому на стержні (210) виконана розпірка (240) для обмеження руху згинання стрижня (210).

14. Насос по п.1, в якому насос (1) складається з корпусу (100) та регулятора (200).

15. Система для видачі, містить насос по кожному з пп.1-14, при цьому зазначений насос знаходиться в проникному для рідини поєднанні зі складною ємністю (400) для утримання рідини, яка підлягає видачі допомогою насоса (1).

16. Спосіб для видачі рідини, що використовує насос по кожному з пп.1-14, який приєднаний до ємності, що містить зазначену текуче середовище, що містить етапи
- прикладання зовнішнього зусилля до насосу для видач�е положення. 

Up!