Протиковзкий протектор і спосіб його одержання

 

Даний винахід стосується противоскользящего протектора для взуття.

Справжній винахід також стосується способу отримання згаданого противоскользящего протектора.

Як відомо, існує багато ситуацій, коли необхідно йти, бігти або працювати за/на землі (грунті або поверхні), що стала слизькою з-за дощу, бруду, снігу або льоду, або пройти через такий грунт в бік сухого ґрунту, вкритого дегтебетоном і асфальтом, а потім назад на дуже слизьку поверхню.

Зазначені умови стану ґрунту можуть завдати шкоди ніг спортсмена, альпініста, туриста або будь-якого, хто працює в таких умовах кожен день.

В даний час відомо різноманітне кількість типів взуття з підошвою з протиковзким протектором для піших походів на великі відстані (трекінгів), прогулянок і в цілях безпеки.

Також відомо, що існують підошви, складові безпосередньо протектор, проте, існують також і підошви, які, будучи виконаними з нестійкого до стирання матеріалу, мають протектор, нанесений на нижню частину і виконаний з іншого матеріалу, більш стійкого до зношування і зусиллям, створюваним за рахунок сил, возникаюльшинстве випадків просто забезпечена підошвою з протектором, виконаним особливим чином у вигляді заглиблень, пазів і тому подібного, трекінгові (туристичних) черевиках, крім того, передбачається можливість закріплення кішок (зубців) до підошви.

Звичайні або альпіністські черевики, забезпечені кішками, які можуть витаскиваться (висуватися) з підошви або затаскиваться (вставлятися) в неї залежно від того, чи повинен користувач йти по льоду або ж з непокритою льодом поверхні, також відомі.

Згадані витаскиваемие кішки охоплюють один або два обмежених ділянки підошви і, таким чином, забезпечують зчеплення тільки у разі, коли принаймні один із згаданих двох ділянок, зазвичай носок або п'ята (каблук), притиснуті до ґрунту; крім того, для висунення та задвижения кішок назад необхідно впливати вручну на відповідний механізм, яким забезпечена підошва, перериваючи ходьбу і схиляючись для проведення маніпуляцій з взуттям на ногах.

Крім того, користувач такої взуття, що має підошву, забезпечену висувними кішками, повинен вчасно зрозуміти, що він збирається йти по покритому льодом ділянці і повинен швидко діяти для висунення шипів, інакше ризик впасти такий же, як і у випадку з парою звичайної обуввого або пластикового матеріалу, у будь-якого типу взуття, причому згадані шипи можуть бути простим чином видалені з кріпильного гнізда, які виходять шляхом їх вкручування в протектор, і пізніше знову встановлені.

Хоча даний вид шипів і забезпечує чудове зчеплення з льодом і гірською породою, потрібно значний час для встановлення і вилучення, і тому взуття, підготовлена для покритої льодом або в цілому слизькій поверхні, дуже незручна у використанні на нормальній поверхні.

Крім того, вкручування згаданих дуже твердих шипів протектор викликає, у разі надмірного зусилля, розрив і розріз підошви в місці вкрученного ділянки шипа так, що шип розташовується погано і не працює належним чином, і, більш того, гнеться і прагне до випадання з гнізда, яке щойно було утворено різьбленням у протекторі.

Подібним чином, як було описано для підошов взуття, протектори шин, навіть якщо вони мають канавки і відрегульовані з точки зору температурного режиму, добре підходять для роботи з крижаною поверхнею тільки з ланцюгами або шипами.

Шиповані колеса дуже незручні, оскільки вони повинні встановлюватися в якості заміни звичайним колесам з нормальним протектором, котори, в додаток до того, що не всі машини з великим об'ємом циліндра можуть бути забезпечені такими ланцюгами проти снігу внаслідок близького розташування колеса до надколесной дузі, яка його захищає.

Противоснежние «шкарпетки», виконані з протиковзкою тканини, які надягають на колеса, в даний час відомі в якості заміни противоснежним ланцюгах.

Хоча зазначені «шкарпетки» і встановлюються більш легко в порівнянні з ланцюгами і однаково ефективні в частині зчеплення з льодом, вони також потребують операції установки і операції зняття в додаток до того, що вони займають певне місце в багажнику, що і ланцюга.

Метою справжнього винаходу є створення противоскользящего протектора, здатного усунути недоліки відомих типів протектора.

В рамках зазначеної мети завданням цього винаходу є створення противоскользящего протектора, здатного повністю виконувати своє призначення без необхідності в установці шипів, кішок або будь-яких інших допоміжних протиковзких пристроїв.

Інший завданням цього винаходу є створення противоскользящего протектора, який може вбудовуватися простим чином в різні известнидругой завданням винаходу є створення способу отримання противоскользящего протектора для виготовлення підошви для взуття, шин, гусениць і тому подібного, забезпечених протектором, який усуває недоліки відомих типів протекторів і відповідних протиковзких пристроїв.

Ще одним завданням цього винаходу є створення противоскользящего протектора, яким можна забезпечити підошви для взуття або черевиків будь-якого типу і форми, від звичайної міської взуття до технічних трекінгових черевиків і спортивного взуття, загалом, до безпечної взуття.

Ще одним завданням цього винаходу є створення підошви з протиковзким протектором для підошов, який має технічні властивості, а також властивості, що відносяться до комфорту, які не нижчі від тих, якими володіють відомі типи взуттєвої підошви.

Ще одним завданням цього винаходу є створення противоскользящего протектора і способу його виготовлення, який можна здійснити за допомогою відомих пристроїв і технологій.

Зазначена мета, а також ці та інші завдання, які стануть більш очевидними далі, досягаються за допомогою противоскользящего протектора, що відрізняється тим, що він має на поверхнях, призначених для контакту з грунтом (землею тощо), групу протиковзких вставоотектор також відрізняється тим, що зазначені вставки з тканини або нетканого матеріалу виступають із зазначених поверхонь контакту з грунтом або утворюють з ними по суті безперервну поверхню.

Метод отримання противоскользящего протектора згідно винаходу полягає в тому, що:

- у першу форму, забезпечену всередині групою пуансонів, які виступають з першої частини форми з можливістю проходження через порожнину, утворену у формі, для утворення отворів в протекторі, вставляють елемент, виконаний з тканини або нетканого матеріалу, який розподіляють із захоплюванням всієї порожнини, або групу елементів, виконаних з тканини або нетканого матеріалу, розташованих на згаданих пуансонах, таким чином, що при закритті першої форми зазначений одинарний елемент або зазначені локальні елементи, виконані з тканини або нетканого матеріалу, оточують щонайменше вільний кінець зазначених пуансонів;

- вводять у першу форму гуму або інший рівнозначний пластичний матеріал з розміщенням її/його між другою частиною форми і одинарним елементом або локальними елементами, виконаними з тканини або нетканого матеріалу;

- вулканизируют введену гуму з утворенням першого нижнього с;

- закривають перший проміжний елемент, отриманий у першій формі, всередині другої форми для приформования другого шару, виконаного з пластичного матеріалу або гуми для наповнення отворів, утворених зазначеними пуансонами, і для фіксування згаданого одинарного елемента або зазначених локальних елементів, виконаних з тканини або нетканого матеріалу, між згаданими двома першим і другим шарами;

- витягують другий проміжний елемент з другої форми і здійснюють його фінішну обробку.

Інші відмітні ознаки і переваги винаходу стануть більш очевидними з поданого нижче докладного опису бажаного, але не єдиного варіанта його здійснення, проілюстрованого з допомогою не обмежує домагань прикладу в доданих кресленнях, де:

на фіг.1 показаний вигляд у перспективі протектора згідно винаходу, отриманого за допомогою способу згідно винаходу;

на фіг.2 показаний вид збоку в розрізі підошви згідно фіг.1;

на фіг.3 схематично показаний вид збоку першої форми для першого етапу способу згідно винаходу;

на фіг.4 показаний вид збірку в розрізі першого проміжного елемента, полученнзрезе другої форми для виконання другого етапу способу згідно винаходу;

на фіг.6 показаний вид збоку в розрізі другого проміжного елемента, отриманого при виконанні другого етапу способу згідно винаходу;

на фіг.7 схематично показаний варіант способу згідно винаходу;

на фіг.8 показаний вид у розрізі ділянки протектора, отриманого за допомогою зазначеного варіанта способу згідно винаходу.

З посиланням на фігури приклад протектора, згідно винаходу, наведено на фіг.1 і 2 у вигляді частини підошви 17, причому він утворений на ній виступаючими частинами 24а, 24b, 24c, 24d і т.д., тобто пазовою ділянками, виступаючими вниз з підошви 17.

Протиковзкий протектор має 24 на 25 поверхні, призначеної для контакту з грунтом (поверхнею землі і тому подібного), групу протиковзких вставок 26, виконаних з тканини або нетканого матеріалу.

Виконані з тканини або нетканого матеріалу вставки 26 виступають з поверхонь 25 контакту з грунтом або утворюють з ними по суті безперервну поверхню, залежно від остаточної обробки, застосованої до протектору 24, описаної нижче більш докладно.

В способі отримання такого противоскользящего протектора згідно винаходу використовують першу форму 10, показану схематично в по 12 форми, а також другої форми 13, показаної схематично у поперечному перерізі на фіг.5, яка, в свою чергу, складається з третьої частини 14 форми та четвертої частини 15 форми, з кільцеподібним роздільником 16, розташованим між ними таким чином, щоб оточувати порожнину, утворену двома з'єднаними частинами форми.

Перша форма 10 забезпечена пуансонами 17а, 17b, 17c і т.д., які виступають з першої частини 11 форми з можливістю проходження через порожнину, утворену всередині форми 10, причому згадані пуансони визначають форму отворів в протекторі.

Перша форма 10 і друга форма 13 дозволяють отримати, наприклад, підошви 17 з протиковзким протектором 24 згідно винаходу, який також є предметом винаходу і описаний нижче більш докладно, а також ясно видно на фіг.1 і 2.

Спосіб згідно винаходу, описаний тут за допомогою неограничивающего обсягу домагань приклади здійснення винаходу, призначений для отримання підошви 17, однак зрозуміло, що він може бути використаний в загальному випадку для отримання будь-якого іншого виробу, що містить протектор.

Спосіб згідно винаходу містить наступні етапи.

Перший етап передбачає розміщення в першій формі 10 элми 10 елемент 18 затискається між пуансонами 17а, 17b і т.д. першої частини 11 форми і відповідними протилежними виїмками 19а, 19b і т.д., виконаними на другій частині 12 форми.

Виїмки 19а і 19b виконані з контуром, що дозволяє розміщувати в них частини 18а, 18b, 18с і т.д. елемента 18, виконаного з можливістю оточувати кінець пуансонів 17а і т.д.

На другому етапі способу згідно винаходу в першу форму 10 вводять гуму або інший рівнозначний пластичний матеріал з розміщенням зазначеного матеріалу між другою частиною 12 форми і виконаним з тканини або нетканого матеріалу елементом 18, як можна бачити на фіг.3.

Гума може бути введена в першу форму 10 допомогою впорскування або, у якості альтернативи, за допомогою розміщення блоку для формування компресійного, або за допомогою лиття.

Третім етапом є етап вулканізації введеної гуми з утворенням першого нижнього шару 20 протектора, в якому виконаний з тканини або НМ (нетканого матеріалу) елемент 18 вкладений у нього і притиснутий до пуансонам 17а, 17b і т.д.

Перший шар 20 з елементом 18, виконаним з тканини або нетканого матеріалу, утворює перший проміжний елемент 21.

На четвертому етапі способу перший проміжний елемент 21, отриманий у першій формі 10, закриваетверстий, отриманих за допомогою пуансонів 17а, 17b і т.д. і фіксування виконаного з тканини або НМ елемента 18 між першим шаром 20 і другим шаром 22.

У цьому випадку також таке приформование може здійснюватися за допомогою впорскування або, у якості альтернативи, розміщення блоку для формування компресійного, або за допомогою лиття.

Матеріалом, який може використовуватися на даному четвертому етапі, може бути за вибором гума або пластичний матеріал, причому згаданим пластичним матеріалом переважно є синтетичні гуми, термопластичні матеріали або поліуретанові матеріали.

Особливістю четвертого етапу є те, що розташований по периметру плоский ділянку 18z тканинного елемента 18 затиснутий між четвертою частиною 15 форми і перекриває кільцеподібним елементом 16, який в свою чергу здавлений третьою частиною 14 форми; плоский ділянку 18z забезпечує ущільнення і переважно робить герметичній порожнину, утворену між третьою частиною 14 форми і тканинним елементом 18, причому зазначена порожнину піддається інтенсивним тисків у разі уприскування у неї сильно розширюється пластичного матеріалу.

Другий проміжний елемент, показу�му етапі способу другий проміжний елемент 23 витягують з другої форми 13 і проводять остаточну обробку.

Зазначена остаточна обробка містить першу операцію з видалення розташованого по периметру тканинного плоского ділянки 18z.

Остаточна обробка може також містити операцію з видалення матеріалу з призначених для контакту з грунтом поверхонь 25 виступаючих частин 24а, 24b і т.д., які утворюють протектор 24, або видалення ділянок 18а, 18b, 18c елемента 18, які оточують в нижній області кінці пуансонів 17а, 17b, 17c і т.д. таким чином, що вставки 26, виконані з тканини або нетканого матеріалу, звернені до поверхонь 25 контакту з грунтом, утворюючи з ними по суті безперервну поверхню.

Ділянки 18а і т.д., навколишні кінці пуансонів, можуть бути видалені також лише частково таким чином, що клаптик вставки 26 виступає з поверхонь 25 контакту з грунтом.

Конструктивний варіант способу згідно винаходу схематично показаний на фіг.7 і 8.

У зазначеному конструктивному варіанті перший етап передбачає введення у першу форму з пуансонами, як описано вище, не одинарний 18 елемент, виконаний з тканини або нетканого матеріалу, розподіленого із захоплюванням всієї порожнини, а групу елементів 130а, 130b і т.д., також виконаних з тканини або НМ, які ре вільний кінець згаданих пуансонів.

Локальні тканинні елементи 130а і т.д. отримані кожен допомогою трубки, зробленої з тканини або нетканого матеріалу, яка встановлюється поверх відповідного пуансона першій частині форми.

На фіг.7 показано ділянку другого проміжного елемента 123 для отримання підошви 117; на фіг.7 можна бачити, що локальні елементи 130а і т.д. оточують отвори, утворені пуансонами і заповнені гумою або пластичним матеріалом, який утворює другий шар 122, і що ті ж елементи 130а і т.д. оточені всередині першим шаром 120, за винятком нижнього кінця, відповідно 131а, 131b і т.д., який виступає відносно нижньої поверхні 125 виступаючих частин першого шару 120.

Протягом першого етапу способу нижні кінці 131а і т.д. локальних елементів 130а і т.д. розташовані у виїмках 19а і т.д. другий частини 12 форми для отримання вставок 126.

Як і в першому варіанті здійснення способу, у другому варіанті останній етап також передбачає остаточну обробку, з обов'язковим видаленням матеріалу з призначених для контакту з грунтом поверхонь 125 виступаючих частин 124а, 124b і т.д. протектора 124 з утворенням вставками 126 безперервної поверхні з поверхнями 125, виполненЀвого варіанти способу, області 126 утворюють по суті безперервну поверхню разом з виконаної з гуми або пластичного матеріалу поверхнею 125.

В якості альтернативи кінці 131а і т.д. локальних елементів 130а і т.д. можуть не видалятися або можуть бути видалені тільки частково тому, що вони виступають з контактної поверхні 125.

Відповідним чином, за допомогою способу згідно винаходу, як описано вище, отримують, також в якості частини цього винаходу, протиковзку підошву 17 і 117, забезпечену протектором 24 і 124, згідно винаходу.

Протектор 24 і 124, який можна ототожнити з виступаючими частинами 24а, 24b і т.д. і 124а, 124b і т.д. підошви 17 і 117, відрізняється тим, що на призначених для контакту з грунтом поверхнях 25 і 125 протектора 24 і 124 виконана група протиковзких вставок 26 і 126, зроблені з тканини або нетканого матеріалу.

Тканина, яку можна використовувати, в тому числі нетканий матеріал, може бути будь-якого типу відповідно до вимог і потреб виробника взуття і користувача.

Взуття або черевиків, забезпечені підошвою 17 або 117, згідно винаходу, з протиковзким протектором 24 або 124 з протиковзкими вставками 26 і 126, виконаними з тканини або не�ьку вона забезпечує схоплювання з грунтом навіть на льодовій, чи масляною, або слизькій поверхні без необхідності прикріплення кішок або шипів до неї.

Крім того, в цьому винаході пропонується підошва 17 або 117 з протиковзким протектором, яким можна забезпечити взуття або черевиків будь-якого типу і форми, від звичайної міської взуття до технічних трекінгових черевиків і спортивного взуття, загалом, до безпечної взуття.

Крім того, спосіб, згідно винаходу, дозволяє отримати протиковзкий протектор, який дозволяє виготовлення підошви з властивостями технічного характеру і з точки зору комфорту, які не гірше властивостей підошов відомих типів взуття, за допомогою приформования другого шару 22 і 122, який може бути виконаний з матеріалу, найбільш підходящого для забезпечення певного рівня комфорту для користувача, на перший шар 20 або 120, який може бути виконаний з іншого матеріалу порівняно із другим матеріалом, і з відповідними технічними характеристиками в залежності від призначення взуття, для якої виготовляється підошва.

Крім цього, в цьому винаході пропонується протиковзкий протектор, спосіб його одержання і підошва, обладнана згаданим протиковзким протектором, кото�бретение допускає безліч модифікацій і варіантів, які всі знаходяться в межах обсягу домагань згідно додається формулі винаходу; усі зокрема можуть бути замінені іншими технічно рівнозначними елементами.

На практиці застосовуються матеріали, якщо вони сумісні з певним використанням, а також розміри можуть бути будь-якими згідно вимогам і рівню техніки.

1. Протиковзкий протектор, який відрізняється тим, що він має на поверхнях (25, 125), призначених для контакту з грунтом, групу протиковзких вставок (26, 126), виконаних з тканини або нетканого матеріалу.

2. Протиковзкий протектор по п.1, що відрізняється тим, що згадані вставки (26, 126), виконані з тканини або нетканого матеріалу, виступають із згаданих поверхонь (25, 125) для контакту з грунтом або утворюють з ними, по суті, безперервну поверхню.

3. Спосіб отримання противоскользящего протектора, в якому:
у першу форму (10), забезпечену всередині групою пуансонів (17а, 17b, 17с), які виступають з першої частини (11) форми з можливістю проходження через порожнину, утворену у формі (10), для утворення отворів в протекторі вставляють елемент (18), виконаний з тканини або нетканого матеріалу, який розподіляють ѻа, розташованих на згаданих пуансонах (17а, 17b, 17с), таким чином, що при закритті першої форми (10) зазначений одинарний елемент (18) або зазначені локальні елементи (130а, 130b, 130c, 130d), виконані з тканини або нетканого матеріалу, що оточують, щонайменше, вільний кінець зазначених пуансонів;
вводять в першу форму (10) гуму або інший рівнозначний пластичний матеріал з розміщенням її/його між другою частиною (12) форми і одинарним елементом (18) або локальними елементами (130а, 130b, 130c, 130d), виконаними з тканини або нетканого матеріалу;
вулканизируют введену гуму з утворенням першого нижнього шару (20, 120) протектора з впровадженням і притисканням до пуансонам одинарного елемента (18) або локальних елементів (130a, 130b, 130c, 130d) і формують перший проміжний елемент (21);
закривають перший проміжний елемент (21), отриманий у першій формі (10), всередині другої форми (13) для приформования другого шару (22), виконаного з пластичного матеріалу або гуми, для наповнення отворів, утворених зазначеними пуансонами (17а, 17b, 17с)і фіксування згаданого одинарного елемента (18) або зазначених локальних елементів (130а, 130b, 130c, 130d), виконаних з тканини або нетканого матеріалу, між згаданими двома першою(23) з другої форми (13) і здійснюють його фінішну обробку.

4. Спосіб за п.3, відрізняється тим, що згадана фінішна обробка полягає у видаленні, щонайменше, частини ділянок (18а, 18b, 18с, 131а, 131b, 131с, 131d) елемента (18) або локальних елементів (130а, 130b, 130c, 130d), які виступають з поверхонь (25, 125) контакту з грунтом, виконаних на протекторі.

5. Спосіб за п.3, відрізняється тим, що згадана фінішна обробка полягає у видаленні матеріалу з поверхонь (25, 125) протектора для контакту з грунтом таким чином, що вставки (26, 126), виконані з тканини або нетканого матеріалу, утворюють з згаданими поверхнями (25, 125), по суті, безперервну поверхню.

6. Спосіб за п.3, відрізняється тим, що при здійсненні першого етапу виконаний з тканини або нетканого матеріалу елемент (18) вставляють в першу форму (10) і розподіляють із захоплюванням всієї порожнини, причому зазначений елемент (18) при закритті першої форми (10) затискають між пуансонами (17а, 17b, 17с) першої частини (11) форми і відповідними протилежними виїмками (19а, 19b, 19с), виконаними на другій частині (12) форми, з отриманням вставок (26, 126), виконаних з можливістю звернення або виступання від зазначених поверхонь (25, 125) контакту з грунтом, виконаних на протекторі.

7. Спосіб за п.6, від 131а, 131b, 131с, 131d) елемента (8) або локальних елементів (130а, 130b, 130с, 130d), встановлених з можливістю оточення кінця пуансонів (17а, 17b, 17с).

8. Спосіб за п.3, відрізняється тим, що введення гуми або пластичного матеріалу в першу форму (10) можуть здійснювати за допомогою впорскування або, у якості альтернативи, за допомогою розміщення блоку для формування компресійного або за допомогою лиття.

9. Спосіб за п.3, відрізняється тим, що приформование, що здійснюється у другій формі (13), можуть здійснювати за допомогою впорскування або, у якості альтернативи, за допомогою розміщення блоку для формування компресійного або за допомогою лиття.

10. Спосіб за п.3, відрізняється тим, що матеріал, який може бути використаний при переформовании, може бути за вибором гумою або пластичним матеріалом, причому згаданим пластичним матеріалом, переважно, є синтетичні гуми, термопластичні матеріали або поліуретанові матеріали.

11. Спосіб за п.3, відрізняється тим, що при здійсненні цього етапу для закриття першого проміжного компонента (21) для приформования другого шару (22) розташований по периметру плоский ділянку (18z) тканинного елемента (18) затискають междедь, придавлюють третьою частиною (14) форми, причому плоский ділянку (18z) забезпечує ущільнення і, переважно, робить герметичній порожнину, утворену між третьою частиною (14) форми і згаданим тканинним елементом (18).

12. Спосіб за п.11, відрізняється тим, що остаточна обробка містить видалення розташованого по периметру плоского ділянки (18z), виконаного з тканини або нетканого матеріалу елемента (18) і частин (18а, 18b, 18c, 131a, 131b, 131с, 131d), що оточують в нижній області кінці пуансонів (17а, 17b, 17с).

13. Спосіб за п.3, відрізняється тим, що перший етап передбачає введення у першу форму (10) групу елементів (130а, 130b, 130c, 130d), виконаних з тканини або нетканого матеріалу, які встановлюють з розподілом за окремими пуансонам таким чином, що при закритті першої форми (10) вони оточують, щонайменше, вільний кінець згаданих пуансонів (17а, 17b, 17с).

14. Спосіб за п.13, який відрізняється тим, що згадані локальні елементи (130а, 130b, 130c, 130d) отримують кожен допомогою трубки, виконану з тканини або нетканого матеріалу, яку встановлюють поверх відповідного пуансона першій частині (10) форми.

15. Спосіб за п.13, який відрізняється тим, що тканина, а також нетканий матеріал, що м�30b, 130с, 130d), може бути будь-якого типу в залежності від вимог і необхідності.

16. Спосіб за п.3, відрізняється тим, що він призначений для отримання будь-якого виробу чи частини виробу, що містить протектор з поверхнями (25, 125) контакту з грунтом, забезпеченими групою протиковзких областей (26, 126), виконаних з тканини або нетканого матеріалу.

17. Підошва, обладнана протиковзким протектором, відрізняється тим, що згаданий протектор утворений виступаючими частинами (24а, 24b, 24c, 24d, 124a, 124b), що мають на поверхнях (25, 125) контакту з грунтом, виконаних з гуми або пластичного матеріалу, групу протиковзких вставок (26, 126), виконаних з тканини або нетканого матеріалу, причому згадані вставки (26, 126), виконані з тканини або нетканого матеріалу, утворюють, по суті, безперервну поверхню по відношенню до згаданої поверхні (25, 125), виконаній з гуми або пластичного матеріалу. 

Схожі патенти:

Спосіб виготовлення взуття, ортеза, устілки і взуття, ортез, устілка

Винахід відноситься до взуттєвої промисловості і може бути використане при виготовленні взуття, ортези, устілок

Взуттєвої підошви вузол, виконана з них взуття і спосіб її виготовлення

Винахід відноситься до взуттєвому подошвенному сайту, виконаної з таким взуттєвим підошовним вузлом взуття і до способу виготовлення такого взуття

Протиковзке засіб для взуття

Винахід відноситься до пристроїв, що оберігає взуття від ковзання
Up!