Прилад для догляду за волоссям з іонізаційним пристроєм

 

Даний винахід відноситься до приладу для догляду за волоссям щонайменше з одним іонізаційним пристроєм для зняття з волосся електростатичного заряду.

Рівень техніки

При розчісуванні волосся щіткою або гребінцем, а також при їх сушінні вони отримують небажаний електростатичний заряд, що заважає, зокрема, цілеспрямованої стрижки та укладання. В добавок до незручностей для даної особи на наелектризованих волоссі відбувається посилене відкладення частинок пилу, що може додатково викликати їх більш швидке забруднення.

З рівня техніки, наприклад, з DE 8018566 U1, відомі іонізаційні пристрою до фенам, з допомогою яких електричні заряди можуть бути нейтралізовані. При цьому ионизационное пристрій містить контур високого напруги, утворений схемою імпульсного генератора, що живить іонізуючий електрод, встановлений на кінцевій ділянці повітропроводу гарячого повітря.

Крім того, DE 10351265 А1 відомо ионизационное пристрій, в якому іонізуючий електрод виконаний за одне ціле з електричним дротом, що з'єднує ионизационное пристрій з джерелом високої напруги в якості провідника.

Крім того, в US 5612849 А описана суш� При цьому точковий іонний джерело, як, наприклад, голка, встановлюється поблизу від центру або в самому центрі каналу для випуску повітря. Останній містить концентричні напрямні і увігнутий рефлектор, встановлений позаду іонного джерела.

Нарешті, в DE 20 2004 003 593 U1 описано засіб для накручування бігуді з електродом, який емітує іони, який в частині розташування свого кінця, емітує іони, виконаний з розрахунком на іонну емісію безпосередньо на волосся, накручене на бігуді, утримувані з допомогою цього засоби.

У вищезазначених приладів для догляду за волоссям, виконаних з іонізаційним пристроєм, є загальна проблема, яка полягає в тому, що потрібен постійний носій, наприклад, потік повітря, для подачі іонів на нейтрализуемие волосся. Ця обставина змушує розташовувати ионизационное пристрій в потоці повітря або в безпосередній близькості від нього. Це, з одного боку, обмежує свободу вибору форми приладу для догляду за волоссям, а з іншого - область застосування таких іонізаційних пристроїв тими з них, які створюють потік повітря.

Крім того, внаслідок завихрень, незмінно створюються в потоці повітря, цілеспрямована і контрольована емісія іонів в�ролируемого завихрення повітря в каналі для випуску повітря чимала частина іонів взагалі не досягає нейтрализуемих волосся.

Крім того, в іонізаційних пристроях, відомих з рівня техніки, іонізуючі вістря зазвичай виконуються з голок або вигнутих екранів з жерсті, які мають вістря не тільки в напрямку потоку іонів, але і в багатьох інших напрямах, які надають концентрирующее вплив на електричне поле.

Тільки за рахунок електричного зв'язку іонізуючого вістря з кабелем високої напруги, що перебувають під високою напругою, а також за рахунок розташування вістря з'являються паралельні ємності і опору, проводять при роботі іонізаційного пристрої паралельні струми, що помітно знижує напругу на іонізуюче вістря.

Однак для того, щоб висока напруга на іонізуюче вістрі виявилася достатньою для іонізації, джерело високої напруги в таких пристроях повинен мати відповідні розміри.

Ионизационное пристрій, відоме з DE 20 2004 003 593 U1, виконано спеціально для іонної емісії безпосередньо на волосся, накручене на бігуді. При цьому ионизируемие волосся або пасма волосся повинні знаходитися в безпосередній близькості від електрода, який емітує іони.

Завдання винаходу

У зв'язку з цим завданням цього изобрет�стосовно ефективності, коефіцієнта корисної дії, виробничих витрат і витрат матеріалу. Крім того, метою винаходу є розширення області застосування джерел іонізації. Зокрема, повинні бути забезпечені ефективне поширення іонів з великим радіусом дії без допомоги будь-якого носія або потоку повітря, а також застосування джерел високої напруги з малими габаритами і малим споживанням енергії.

Винахід і його кращий ефект

Завдання, покладене в основу винаходу, вирішується з допомогою приладу для догляду за волоссям з ознаками п.1 формули винаходу. Інші бажані форми виконання винаходу наведено в залежних пунктах формули винаходу.

Прилад для догляду за волоссям містить принаймні одне ионизационное пристрій для іонізації повітря і джерело високої напруги, з'єднаний з іонізаційним пристроєм за допомогою принаймні одного електричного провідника. Вільний кінець провідника виконаний у вигляді іонізуючого електрода і має для цього гострокінцевий ділянку.

Зокрема, винахід відрізняється тим, що іонізуючий електрод встановлений всередині трубчастої іонізаційній ка�ерстия, забезпечує безперешкодний вихід іонів, що утворюються всередині іонізаційній камери. При цьому, зокрема, має значення той факт, що в конструктивному плані отвір іонізаційній камери не закривається ніякими предметами як: ізоляційна або захисна сітка.

Так, наприклад, під час роботи приладу для догляду за волоссям, або іонізаційного пристрою, передбачено, щоб іони, що емітуються іонізуючим електродом, залишали іонізаційну камеру тільки під дією електростатики і поширювалися, переважно, з утворенням великого об'ємного іонного хмари.

Ионизационное пристрій згідно винаходу забезпечує автоматичний вихід іонного хмари на великій площі, може обходитися без потоку повітря в якості носія емітованих іонів, завдяки чому ионизационное пристрій в цілому може бути використано більш різнобічним і універсальним чином.

Таким чином, прилад для догляду за волоссям охоплює всі прилади для сушіння й укладання волосся як, то: пристрій для випрямлення волосся (Straightener) або для завивки волосся (Curler), і не обмежується приладами, що генерують потік повітря.

Згідно з першою формою виконання винаходу на нЀоду іонне хмара, покидающее іонізаційну камеру, піддається спрямованого впливу і управляється. З допомогою заданого градієнта потенціалу між іонізуючим електродом і противоэлектродом можуть контролюватися й управлятися як кількість і напрямок поширення, так і швидкість распоространения іонів, емітованих всередині іонізаційній камери.

Крім того, передбачено, щоб противоэлектрод встановлювався за межами іонізаційній камери. При цьому противоэлектрод, переважно, розташовується з відкритої сторони іонізаційній камери, так що іони, що емітуються іонізуючим вістрям, після виходу з іонізаційній камери рухаються в напрямку противоэлектрода.

Бажано також, щоб противоэлектрод мав в основному пластинчасту геометрію або в основному прямолінійну форму. Обидва електрода, противоэлектрод і іонізуючий електрод, зокрема, виконані симетричними. Іонізуючий електрод, переважно, має радіус кривизни 3 мм і, зокрема, кругле або циліндричне переріз, у той час як противоэлектрод є пластинчастим, плоским і/або має радіус кривизни більше 1 див. Завдяки такому пристрою обох електродів, зокрема, відбуваються короннх іонів в якості носіїв заряду має місце стійке протікання струму.

Згідно іншій формі виконання передбачено, щоб противоэлектрод відносно геометрії іонізаційній камери був встановлений з радіальним і/або аксіальним зміщенням відносно іонізуючого електрода. Відносне позиціонування, протилежна спрямованість і відстань між обома електродами, зокрема, між іонізуючим електродом і противоэлектродом, мають велике значення для створення іонного хмари та ефективності роботи всього іонізаційного пристрою.

Параметри, що відносяться до геометрії іонізаційній камери, відносна орієнтація і розташування електродів, переважно, оптимізуються і узгоджуються один з одним таким чином, що при заданій величині напруги між іонізуючим електродом і противоэлектродом эмитировалось максимальна кількість іонів.

Згідно ще одній кращою формою виконання винаходу іонізуючий електрод встановлюється приблизно в центрі всередині іонізаційній камери.

Крім того, передбачено, щоб гострокінцевий ділянку іонізуючого електрода в основному розташовувався в аксіальному напрямку іонізаційній камери. Переважно, щоб іонізуючий електрод або, за ментока або напрямку поширення іонного хмари.

Згідно ще одній кращою формою виконання винаходу іонізуючий електрод розташовується в аксіальному напрямку іонізаційній камери в області її отвори. Як аксіальної області для розміщення іонізуючого електрода відповідно з черговою формою виконання винаходу розглядається така установка іонізуючого електрода, при якій його вільний кінець виступає за край іонізаційній камери.

Згідно ще одній формі виконання винаходу передбачено, щоб вільний кінець іонізуючого електрода всередині іонізаційній камери був відсунутий назад від її краю. Можливі також проміжні форми виконання, як наприклад, установка іонізуючого електрода врівень з краєм іонізаційній камери.

Аксіальна установка іонізуючого електрода відносно геометрії іонізаційній камери має важливе значення для утворення можливо більшого іонного хмари.

Крім того, передбачено, щоб іонізаційна камера була виконана циліндричної.

Альтернативна форма виконання іонізаційній камери має еліптичний перетин з двома осями симетрії. Така симетрична геометрія іонізаційній камери, як і її цилиндрическ�ще однією кращою формою виконання винаходу передбачено, щоб електричний провідник між джерелом високої напруги і іонізаційним пристроєм, або іонізуючий електрод, був виконаний у вигляді суцільного і ізольованого кабелю високої напруги.

Якщо прилад для догляду за волоссям містить кілька іонізаційних камер, наприклад, просторово відокремлених один від одного, то для кожного іонізуючого електрода передбачений окремий кабель високої напруги, так що аж до розгалуження можна обійтися без кабелів високої напруги між джерелом високої напруги і іонізаційними пристроями.

Електроди іонізаційних пристроїв електрично з'єднані з джерелом високої напруги безпосередньо без яких-небудь інших засобів зв'язку. Кордону, сходи тощо, які мали б бути присутніми при переході від окремого металевого електрода до сполучного кабелю, при встановленні безперервного з'єднання відпадають. Концентрації полів, пов'язані з наявністю таких меж або ступень, а тим самим і пов'язане з цим падіння ефективності іонної емісії в результаті виключаються найпростішим чином.

Згідно ще одній кращою формою виконання винаходу гострокінцевий ділянку иониза електричного провідника, з'єднаного з джерелом високої напруги. Таким чином, може бути отриманий гострокінцевий ділянку іонізуючого електрода з гострими кромками, на якому відбувається висока концентрація поля, що є кращою для ефективної іонної емісії.

Косий зріз провідника здійснюється просто і, крім того, сприяє виходу іонів, емітованих електродом. Крім цього, передбачено, щоб електричний провідник був виконаний у вигляді багатожильного кабелю, а іонізуючий електрод містив кілька гострих ділянок, встановлених з інтервалом між собою і/або розташованих віялом. Останні в цьому випадку виконуються у вигляді кінців жил проводів. Таким чином може бути збільшений вихід електронів. При цьому кінці жил проводів можуть бути зміщені відносно один одного як в радіальному, так і в аксіальному напрямках.

Косий зріз для загострення іонізуючого електрода зазвичай проводиться, переважно, під кутом 30-70°, більш переважно, приблизно під кутом 45-60° до напряму дроти, так що вістря іонізуючого електрода виявляється під кутом приблизно 20-60°, переважно, під кутом приблизно 30-45° до напряму дроти.

Згідно зі ще одн�ода від 2 до 7 кВ, причому його внутрішній опір дорівнює приблизно 5-30 МОм, зокрема 10 МОм. Таке велике внутрішнє опір забезпечує досить малий струм короткого замикання.

Крім того, великий внутрішній опір джерела високої напруги переважно також для відкритої з одного боку форми іонізаційній камери і вільно розташованого в ній іонізуючого електрода тим більше, що поширенню іонного хмари не повинні перешкоджати ніякі конструктивні захисні заходи, як, наприклад, сітка.

Згідно ще одній формі виконання винаходу передбачено, щоб джерело високої напруги, електрод і електричний провідник були виконані таким чином, щоб негативна напруга на електроді при опорі вимірювального приладу 1 гигаОм становило 2,5-6 кВ. При цьому, зокрема, передбачено, щоб електричний провідник, підключений до джерела високої напруги, і іонізуючий електрод мали велике повне опір, паралельне внутрішньому опору джерела високої напруги.

Справа в тому, що невелика паралельне повне опір мало б недолік, що полягає в тому, що воно утворювало б з внутрішніх�ие напруги на внутрішньому опорі джерела високої напруги, марне для іонізації. Корисним напругою на електроді є напруга порядку напруги холостого ходу, що забезпечується виконанням електрода згідно винаходу.

Напруги холостого ходу менше 6 кВ можливі при високому коефіцієнті корисної дії і великому внутрішньому опорі, наприклад, 10 МОм. Таким чином, порівняно низька напруга дозволяє використовувати для джерела високої напруги недорогий трансформатор.

Згідно ще одній кращою формою виконання винаходу діаметр іонізаційній камери знаходиться в діапазоні між 3 і 10 мм. Іонізуючий електрод встановлюється в діапазоні, при якому він виступає уперед за край іонізаційній камери на відстань до 2 мм або відводиться назад від краю іонізаційній камери на відстань до 6 мм

Діаметр жил кабелю може досягати від 2,5 до 0,05 мм. Переважно, він розташовується між 0,15 і 0,3 мм. Сам електричний провідник може бути виготовлений з міді, нейзильберу або з інших порівнянних проводять сплавів або металів. Крім того, можуть бути використані вуглецеві волокна, мають діаметр жив в області більш ніж 3 мкм.

Крім того, передбачено, щоб противоэлектрод в акс�вих розмірів слугують лише прикладом і відносяться лише до відносних відстаней і розмірів окремих компонентів, а не абсолютним розмірам окремих елементів іонізаційного пристрою.

Винахід не обмежується одним окремим приладом для догляду за волоссям, а може бути універсальним чином використане в багатьох різних приладів для догляду за волоссям, наприклад бігуді, пристрій для випрямлення волосся (Staighttner) або пристрій для завивки волосся (Curler). Іншими областями застосування є, наприклад, пристрій для укладання волосся (Haarstyler), щітки для волосся, а також сушильні апарати для волосся або фени. В принципі можливо також їх застосування в кондиціонерах, зволожувачах повітря, установках для кондиціонування повітря тощо Джерело високої напруги може харчуватися від акумулятора.

Приклади здійснення винаходу

Інші цілі, переваги, ознаки і кращі можливості застосування даного винаходу випливають з нижчеподаного опису прикладу здійснення на основі креслень. При цьому всі описані та/або представлені на кресленнях ознаки є предметом винаходу навіть незалежно від пунктів формули винаходу чи їх взаємозв'язку.

Фіг.1 - схематичний поздовжній розріз іонізаційного пристрою,

фіг.2 - прилад для догляду им пристроєм,

фіг.4 - схематичний поперечний переріз іонізаційного пристрою фіг.1,

фіг.5 - поперечний переріз еліптичної іонізаційній камери,

фіг.6 - електрод, фіг.7-11 - варіанти виконання електрода,

фіг.12 - ділянка зрізу електрода і

фіг.13 - схема іонізаційного пристрою з паралельною ємністю і паралельним опором, причому додатково показаний неефективний потік іонів (стрілка вгору).

На фіг.1 схематично зображено ионизационное пристрій 17 в поздовжньому перерізі. Циліндрична іонізаційна камера 34 може бути вбудована в корпус приладу 10 для догляду за волоссям майже будь-яким способом. Так, наприклад, зокрема, передбачено, щоб відкритий ділянку іонізаційній камери 34 розташовувалася врівень зі стінками корпусу.

Електрод 12, загострений у результаті косого зрізу електричного провідника 15, встановлений в центрі всередині іонізаційній камери 34. Кабель 13 високої напруги встановлений в опорі 16, яка може бути виконана, наприклад, у вигляді алюмінієвої втулки або ж з ізоляційного матеріалу, наприклад, у вигляді силіконової трубки, або у вигляді пластмасової втулки. При цьому в якості пластмас можуть бути використані, зокрема РВТ (пол�асиметрично по відношенню до іонізуючого електроду 12 і тому має пластинчасту, але, щонайменше, в основному прямокутну геометрію. Він установливается як за межами іонізаційній камери 34, так і з радіальним і аксіальним зміщенням відносно останньої.

Для максимально ефективної емісії іонів, або виникнення коронарного розряду між електродами 12 і 20, велике значення мають розміри окремих елементів, а також їх орієнтація і розташування. Діаметр 28 каналу для виходу іонів повинен лежати в діапазоні від 3 до 10 мм.

Відстань між 22 вільним кінцем противоэлектрода 20 і загостреним кінцем іонізуючого електрода 12 повинно вибиратися в інтервалі між 5 і 20 мм. Виступаюча частина 24 ізольованого ділянки 13 електричного провідника 15 щодо опори 16 також повинна розташовуватися в інтервалі 0,5-5 мм

Аксіальна протяжність зачищеного ділянки 32 вільного кінця 15 провідника становить 1-5 мм Відстань 30 від кінця іонізуючого електрода 12 до краю іонізаційній камери 34 складає від 2 до 6 мм. Негативний знак означає, що вістря іонізуючого електрода 12 може не тільки розташовуватися усередині іонізаційній камери 34, але і злегка виступати за її край.

Радіальне відстань між 26 іонізуючим електродом 12 і внутрішньої стінкою десь абсолютні значення розмірів жодною мірою не повинні сприйматися як абсолютні величини, вони служать лише для точного представлення співвідношень розмірів окремих елементів і відстаней між ними. Само собою зрозуміло, що ионизационное пристрій 17 може бути реалізовано у відповідному більшому або меншому масштабі.

У відповідності зі схематичним зображенням приладу 10 для догляду за волоссям на фіг.2 джерело 11 високої напруги за допомогою суцільного кабелю 13 високої напруги електрично з'єднаний з іонізаційним пристроєм. Джерело високої напруги, який, зокрема, може бути виконаний у вигляді трансформатора, виконаний для створення, переважно, негативного високої напруги мінімум 2 кВ і менше 6 кВ, зокрема, менше 5 кВ (виміряного на кінці електрода при опорі вимірювального приладу 1 гигаОм). Така величина напруги джерела високої напруги забезпечується за рахунок виконання електрода 12 і електричного провідника 15 за одне ціле.

Якщо в приладі 10 для догляду за волоссям передбачено, наприклад, кілька іонізаційних пристроїв, як це показано на фіг.3, то вони, переважно, електрично з'єднуються з джерелом 11 високої напруги за допомогою окремих кабелів 13 або зі спеціальної отпайкой з висоЂак що електричний дріт за великим рахунком не має ніяких місць пайки, заклепочних або яких би то не було аналогічних місць з'єднань, які за наявності кромок або ступенів могли б призвести до концентрації поля.

На фіг.4 і 5 показані приклади виконання іонізаційній камери 34, 38 в поперечному розрізі. У прикладі виконання на фіг.4 іонізаційна камера 34 має радіально симетричне поперечний переріз і тим самим циліндричну геометрію, в той час як на фіг.5 іонізаційна камера 38 має еліптичний поперечний переріз. В обох варіантах здійснення іонізуючий електрод 12 розташований в центрі іонізаційній камери 34, 38, завдяки чому має досягатися максимально однорідне поширення эмитируемого іонного хмари.

На фіг.6 наочно зображено виконання іонізуючого електрода 12 за одне ціле з електричним провідником 15. Вільний зачищений кінець кабелю 13 сам є електродом 12. Електрод 12 безпосередньо і переважно утримується тільки за рахунок кабелю 13. Останній згідно фіг.1 своїм ізольованим ділянкою кріпиться на трубчастому тримачі 16 всередині іонізаційній камери 34.

Для підвищення виходу іонів провідник 15 зрізається під кутом, так що вістря 18 утворює кут, переважно, близько 20-60°, більш предпочтительн�нтре дроти. Поперечний переріз електрода 12 в зачищеному стані, переважно, близько 0,8-2 мм

Провідник 15, або електрод 12, може складатися з однієї жили, як показано на фіг.7, або багатожильного дроти з кількома жилами, як це наочно показано на фіг.8. Для отримання електрода 12 можуть бути використані також багатожильний кабель з кількома ізольованими проводами або навіть багатожильний кабель (див. фіг.9-11).

Кінець дроту може бути віялоподібно розгорнуто назовні в радіальному напрямку, як показано на фіг.9, або, наприклад, зрізаний під кутом і зігнутий у кращому напрямку, як показано на фіг.10. Окремі кінці жив, переважно, виконаних у вигляді багатожильного дроти, розташовуються в цьому випадку послідовно і паралельно. Бажано, щоб було кілька гострих ділянок 18а, 18b, 18с. Бажано також, щоб вістря встановлювалися в напрямку дії на волосся або в напрямку виходу іонів.

Особливо сприятливі окремі задирки 21, що виникають при обрізанні, показані на фіг.12. Вони, в свою чергу, утворюють додаткові гострокінцеві ділянки 21а, 21b і т.д. або безліч іонізуючих остриев і гострих кромок, тим самим вони посил, � висвобождался весь електрод 12 і/або щоб вістря 18 було направлено прямо в отвір іонізаційній камери, як це наочно показано на фіг.1. Внутрішній опір Ri джерела високої напруги майже не впливає на напруга на емітері електрода 12. Напруга Uah, як показано на фіг.13, приблизно відповідає напрузі Uaw.

Таким чином, запобігає виникненню паралельних повних опорів або паралельних ємностей, які в результаті ділення напруги напруга Uaw і знижують тим самим іонізуюче дію. Наявність таких паралельних повних опорів, зокрема, стає помітним при великому внутрішньому опорі Ri генератора і, крім того, воно залежить від форми напруги. Зокрема, при крутих імпульсах або на високих частотах така паралельна ємність діє як коротке замикання, так що іонна емісія припиняється майже повністю.

Завдяки цілісному виконання електрода щонайменше на ділянці іонізуючого електрода між електродом і кабелем виключаються електричні і механічні місця з'єднань, які, в свою чергу, можуть сприяти появі таких небажаних паралельних повних зі�льзован малопотужний генератор високої напруги з невеликим напругою та/або з меншим струмом. Таким чином, зокрема, передбачено, щоб внутрішній опір джерела високої напруги або опір усієї схеми задовольняли вимогам ізоляції для захисту згідно IEC (МЕК) 335.

Крім того, можливо, щоб вістря 18 іонізуючого електрода формувалося за допомогою ультразвукового зварювання або електроіскровий ерозії. Кінець провідника, або електрод, можуть бути сформовані шляхом обтиснення, витяжки або шляхом навмисного зламу, так що точки концентрації поля можуть створюватися бажаним чином.

1. Прилад (10) для догляду за волоссям щонайменше з одним іонізаційним пристроєм для іонізації повітря з джерелом (11) високої напруги і щонайменше з одним електричним провідником (15), що з'єднує щонайменше одне ионизационное пристрій (17) з джерелом (11) високої напруги, причому вільний кінець провідника (15) виконаний у вигляді іонізуючого електрода (12), що містить щонайменше один гострий ділянку (18), відрізняється тим, що іонізуючий електрод (12) встановлений всередині трубчастої іонізаційній камери (34; 38), виконаної відкритої з одного боку, на відстані від іонізаційного електрода (12) передбачено противоэлектрод (20), �ийся тим, що противоэлектрод (20) має в основному пластинчасту геометрію або в основному прямолінійну форму.

3. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що противоэлектрод (20) відносно геометрії іонізаційній камери (34; 38) встановлений з радіальним і/або аксіальним зміщенням.

4. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що іонізаційний електрод (12) розташований приблизно в центрі іонізаційній камери (34; 38).

5. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що гострий ділянку (18) іонізаційного електрода (12) в основному розташовується в аксіальному напрямку іонізаційній камери (34; 38).

6. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що іонізаційний електрод (12) на ділянці отвори іонізаційній камери (34; 38) розташовується в аксіальному напрямку.

7. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що іонізаційний електрод (12) в аксіальному напрямку виступає уперед за край іонізаційній камери (34; 38).

8. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що іонізаційний електрод (12) всередині іонізаційній камери (34; 38) відсунутий назад від її краю.

9. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що ионизацнизационная камера (38) має еліптичний поперечний переріз.

11. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що електричний провідник (15) між джерелом (11) високої напруги і іонізаційним пристроєм (17) виконаний у вигляді суцільного і ізольованого кабелю (13) високої напруги.

12. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що гострий ділянку (18) іонізуючого електрода (12) утворений за допомогою обрізки, зокрема, косого зрізу одного кінця електричного провідника (15).

13. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що електричний провідник (15) виконаний у вигляді багатожильного кабелю, а іонізуючий електрод (12) має кілька гострих ділянок (18), утворених з кінців багатожильного проводу або решт жив, розташованих з інтервалами між ними та/або розгорнутих віялоподібно.

14. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що для отримання вістря іонізаційного електрода (12) порядку 20-60°, переважно порядку 30-45°, косий зріз проводиться під кутом 30-70°, переважно порядку 45-60°до напряму дроти.

15. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що джерело (11) високої напруги має напругу холостого ходу від 2 до 7 кВ, причому його внутрішнє сопѼ, що джерело (11) високої напруги, електрод (12) і електричний провід (15) виконані таким чином, щоб негативна напруга на електроді (12) при опорі вимірювального приладу 1 ГОм становило 2,5-6 кВ.

17. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що джерело (11) високої напруги живиться від акумулятора.

18. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що діаметр іонізаційній камери (34; 38) знаходиться в діапазоні 3-10 мм, а іонізуючий електрод (12) виступає вперед в аксіальному напрямку на відстань до 2 мм від краю іонізаційній камери (34) і відступає назад всередині іонізаційній камери (34; 38) на відстань до 6 мм від краю.

19. Прилад для догляду за волоссям по п.1, що відрізняється тим, що противоэлектрод (20) в аксіальному напрямку встановлений на відстані 5-20 мм від іонізуючого електрода (12). 

Схожі патенти:

Пристрій і спосіб для впливу на вихрові структури в турбулентній повітряному струмені

Винахід відноситься до засобів впливу на потік текучого середовища

Пристрій для зняття статичної електрики, зокрема, при обробці полімерів

Винахід відноситься до галузі приладобудування та може бути використано для зняття статичної електрики в процесі обробки полімерів

Пристрій для захисту повітряних ліній електропередачі від атмосферних перенапружень

Винахід відноситься до області техніки високих напруг і може бути використане в схемах грозозахисту високовольтних електротехнічних установок

Спосіб захисту від атмосферних електричних перенапруг

Винахід відноситься до електротехніки, а точніше до техніки захисту об'єктів від атмосферних електричних перенапруг, у тому числі від ураження блискавкою

Протонний генератор - черкашина п.в.

Винахід відноситься до електростатичних генераторів

Аэровинтовой перетворювач енергії сонячної радіації в газ озон і використання переважно для

Винахід відноситься до галузі технічного рішення задачі - электрофотохимического збудника утворення озону шляхом розкладання молекулярного кисню з допомогою електрики безпосередньо в атмосфері, в зоні створених людиною озонових дір

Пристрій для догляду за волоссям і апарат для догляду за волоссям, що містить такий пристрій

Винахід відноситься до пристрою для догляду за волоссям, призначене для надання специфічної форми, зокрема розгладження людських волосся

Фен для сушки волосся

Винахід відноситься до фену для сушіння волосся, особливо до ручного фену, що містить вентилятор для створення потоку повітря

Повітродувка гарячого дуття

Винахід відноситься до повітродувки гарячого дуття, такий як фен, має електростатичний розпилювач, що створює заряджені частинки води

Спосіб ультразвукової сушіння волосся

Винахід відноситься до галузі побутової техніки, пов'язаної із здійсненням процесів сушіння волосся за допомогою акустичних коливань без підвищення температури і руйнування їх структури

Іонний фен для волосся

Винахід відноситься до іонному фену для волосся, виконаному з можливістю нагнітання холодного повітря або гарячого повітря, з одночасним виділенням іонного туману
Up!