Підошва формована з бортиком ниткозащитная

 

1. ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Винахід відноситься до взуттєвої підгалузі легкої промисловості, зокрема до виробництва взуття спеціального призначення, наприклад термостійкої, хімічно стійкою та ін

2. РІВЕНЬ ТЕХНІКИ

При виробництві термостійкої і хімічно стійкою взуття використовуються литтєвий, цвяховий методи кріплення низу або взуття виготовляється суцільнолитий. Відомий бортопрошивний метод кріплення низу при виготовленні взуття, полягає в тому, що формована підошва з бортиком з полімерних матеріалів приклеюється до затягнутою взуття і пристрочує по периметру бортика, описаний у наступних публікаціях реферативного журналу ВІНІТІ:

06.03 - 12В.108 і 06.04 - 12В.109 «Проблеми розробки сучасної спецвзуття» (ВАТ «ЦНИИКП»);

06.08 - 12В.120П «Взуття і спосіб її виготовлення», патент 6978557 США, МПК7A43B 13/32.

3. ПРИЧИНИ, що ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ ОТРИМАННЮ НЕОБХІДНОГО РЕЗУЛЬТАТУ

Перешкодою до використання бортопрошивний взуття як термостійкої і хімічно стійкою є відкритий нитковий шов, який, піддаючись впливу підвищеної температури або хімічних речовин, руйнується в першу чергу, приводячи взуття в непридатний стан.

4. ТРЕБУЕМибеспечить можливість її застосування в якості термостійкої і хімічно стійкою, що дозволить розширити асортимент взуття, що застосовується для цих цілей.

5. ЗМІСТ ВИНАХОДУ

Зміст винаходу полягає в тому, що для забезпечення термо - і хімічної стійкості пропонується по периметру верхньої частини бортика виконати паз у вигляді, наприклад, «ластівчиного хвоста» для розміщення ниткового шва при пристрачивании підошви взуття, закривається потім укладається в паз джгутом напівкруглого перетину, що захищає нитковий шов від зовнішніх впливів при експлуатації. Форма паза «ластівчин хвіст» обумовлена необхідністю утримання джгута в пазу від випадання.

6. ПЕРЕЛІК КРЕСЛЕНЬ

На фіг.1 схематично зображена формована підошва з бортиком з пазом у вигляді «хвоста» у верхній частині борту.

На фіг.2 зображений джгут напівкруглого перетину.

На фіг.3 схематично зображено поперечний переріз підошви, пристроченной до взуття.

На фіг.4 схематично зображено поперечний переріз взуття з пристроченной підошвою і вставленим в паз джгутом.

7. СУТНІСТЬ ВИНАХОДУ

Формована підошва 1 (фіг.1) виконана з бортиком 2, у верхній частині якого по всьому периметру підошви 1 є паз 3 у формі, наприклад, «ластівчиного хвоста».

На фіг.2 роз�віслюку пристрачивания підошви взуття.

8. РОБОТА З ВИКОРИСТАННЯМ ВИНАХОДУ

Робота з використанням підошви формованою з бортиком ниткозащитной здійснюється наступним чином: на затягнуту взуття 5 (фіг.3) накладається формована підошва 1 з бортиком 2, фіксується за допомогою клею, після чого пришивається нитковим швом 6 таким чином, що шов 6 укладається в паз 3 бортика 2 підошви 1. Потім джгут 4 промащується клеєм і вставляється в паз 3, закриваючи нитковий шов 6 від зовнішніх впливів.

Підошва формована з бортиком ниткозащитная, призначена для низу бортопрошивний спецвзуття з метою забезпечення можливості її застосування в якості термостійкої і хімічно стійкою, відрізняється тим, що по периметру верхній частині борту є паз у вигляді, наприклад, «ластівчиного хвоста» для розміщення ниткового шва, закривається джгутом напівкруглого перетину, що укладається в паз після пристрачивания підошви взуття. 

Схожі патенти:

Спосіб виготовлення взуття, ортеза, устілки і взуття, ортез, устілка

Винахід відноситься до взуттєвої промисловості і може бути використане при виготовленні взуття, ортези, устілок

Взуттєвої підошви вузол, виконана з них взуття і спосіб її виготовлення

Винахід відноситься до взуттєвому подошвенному сайту, виконаної з таким взуттєвим підошовним вузлом взуття і до способу виготовлення такого взуття

Протиковзке засіб для взуття

Винахід відноситься до пристроїв, що оберігає взуття від ковзання

Стабілізуючий взуття матеріал і виконані з ним бар'єрний модуль, взуттєвої підошви вузол і взуття

Винахід відноситься до стабілізуючій взуття матеріалу для використання у взутті, виконаному з таким стабілізуючим взуття матеріалом бар'єрного модулю, виконаному з таким стабілізуючим взуття матеріалом або бар'єрним модулем взуттєвому подошвенному сайту, виконаної з таким взуттєвим підошовним вузлом взуття і до способу виготовлення такого взуття
Up!