Пристрій для контрольованого дозування пастоподібної маси і контейнер такого пристрою

 

Область техніки, до якої належить винахід

Даний винахід відноситься до пристроїв для контрольованого дозування пастоподібної маси типу в'язкого мила. Винахід відноситься до застосування контейнера, заповненого пастоподібної масою, який може приєднуватися до даного пристрою.

Рівень техніки

Конструкція такого пристрою відома. Пастоподібна маса типу мила, що володіє деякою плинністю, подається пристроєм при впливі, наприклад, ручку, при цьому пастоподібна маса виходить через наконечник. Пастоподібна маса міститься в контейнері, який приєднаний до пристрою, з якого при використанні виробляється визначене дозування.

Відомі дозатори з контрольованим дозуванням мила описані в патентах US 2,774,517, GB 808,722 і NL-A-6413490. В них використовуються самовозвращающиеся клапанні пристрої.

Проблемою відомих пристроїв є складність складання пристрою через використання різних рухомих елементів і/або клапанних пристроїв.

Завданням цього винаходу є розробка пристрою для контрольованого дозування пастоподібної маси, що характеризується простотою сборки.образную масу без виникнення крапель.

Розкриття винаходу

Ця задача досягається у відповідності з винаходом за допомогою пристрою, що включає в себе корпус, забезпечений з'єднувальним пристроєм для з'єднання пристрою з отвором контейнера пастоподібної маси, порожнину для дозування пастоподібної маси, подає канал, з'єднаний з порожниною для дозування пастоподібної маси з метою подачі дозованої кількості пастоподібної маси, з'єднувальний канал, який зв'язує сполучне пристосування з дозировочной порожниною, перше клапанне пристосування, яке встановлено в сполучному каналі і яке перекриває подачу до сполучного пристосування, витеснительное пристосування, яке виконано з можливістю переміщення в дозировочной порожнини і яка має перше положення, в якому дозувальна порожнина має перший обсяг, і яке може переміщатися в протилежному напрямку під дією зусилля від пружного пристосування в друге положення, в якому дозувальна порожнина має другий, менший обсяг, а також друге клапанне пристосування, яке пристосоване для перекриття з'єднання між подаючим каналом і дозировочной порожниною набуттю включає в себе дозувальну порожнину для пастоподібної маси. Вміст заповненої дозировочной порожнини може бути повністю відкачано за допомогою витіснювальний пристосування. Пастоподібна маса виходить з дозировочной порожнини назовні через подаючий канал, в той час як в протилежному напрямку рух потоку в контейнер блокується першим клапанним пристроєм. При зворотному ході витіснювальний пристосування з другого положення в перше положення зв'язок між подаючим каналом і дозировочной порожниною перекривається, при цьому здійснюється всмоктування маси. Обсяг дозировочной порожнини збільшується, при цьому пастоподібна маса затягується контейнера через з'єднувальний канал. Згідно з винаходом друге клапанне пристосування приводиться в дію одночасно з переміщенням витіснювальний пристрою. Такий пристрій, відповідне винаходу, є простим у збірці.

Згідно з винаходом друге клапанне пристосування включає в себе корпус, розташований навколо витіснювальний пристосування. Цей корпус приводиться в рух за рахунок переміщення між ходами. Клапанна функція у зв'язку з цим може виконуватися незалежно від переміщення між двома положеннями. Таким оЂи клапанної функції. Виконання окремої клапанної функції, таким чином, може бути досягнуто без подпружинивания або іншого зусилля, створюваного пружним пристосуванням, яке при цьому обов'язково знаходиться на деталі другого клапанного пристосування. У даному випадку може бути особливо ефективно використаний корпус, який, щонайменше, при одному з переміщень під час здійснення ходу може вільно переміщатися щодо витіснювальний пристосування.

Корпус виконаний переважно з можливістю переміщення відносно витіснювальний пристосування. Корпус виконаний окремо від витіснювальний пристосування і може знаходитися в різних положеннях щодо витіснювальний пристосування таких, що в першому положенні корпусу щодо витіснювальний пристосування прохід між дозировочной камерою і подає каналом відкрито, а в другому положенні даний прохід закритий.

Корпус виконаний переважно з пружного матеріалу. Корпус може взаємодіяти з елементом витіснювальний пристосування для перекриття проходу між дозировочной камерою і подає каналом.

У даній конструкції корпус переважно знаходиться навпроти стенкочной камері. Таким чином, корпус утримується у своєму становищі щодо дозировочной камери при переміщенні витіснювальний пристосування, при цьому корпус переміщається щодо витіснювальний пристосування. По мірі продовження ходу витіснювальний пристосування витеснительное пристосування може працювати як переміщує пристрій і, таким чином, переміщати корпус разом з собою. При ході першого в друге положення або з другого на перше положення витіснювальний пристосування корпус і, отже, друге клапанне пристосування може виконувати функцію перекриває пристосування тільки протягом деякої частини даного ходу. Хід з другого положення в перше спеціально підібраний таким чином, що на його початковому ділянці клапан відкритий, а в процесі продовження ходу він закривається, коли корпус займає положення щодо витіснювальний пристосування і стінки дозировочной камери, в якому він перекриває прохід.

У кращому варіанті здійснення винаходу подає канал розташований у витеснительном пристосуванні. Витеснительное пристосування забезпечено виїмкою, через які може витікати пастоподібна маса. Пристрій�вельних пристосування і подає канал можуть бути утворені одним елементом. Дві функції виконуються одним елементом. Витеснительное пристосування і подає канал можуть бути сформовані за допомогою лиття під тиском.

Переважно поряд із з'єднанням подає каналу з дозировочной порожниною знаходиться клапанний диск, який виступає в основному в центральній частині у дозировочной порожнини і має, щонайменше, один фланець, який виступає в напрямку бічної стінки дозировочной порожнини. Пастоподібна маса, таким чином, переміщається до вихідного отвору дозировочной порожнини навколо клапанного диска в напрямку подає каналу так, що пастоподібної маси повідомляється достатню рух, і вона не утворює грудок.

Клапанний диск переважно встановлений на витеснительном пристосуванні. При русі витіснювальний пристосування через дозувальну порожнину пастоподібна маса, таким чином, витісняється під дією клапанного диска, при цьому створюється достатній потік в дозировочной порожнини.

Друге клапанне пристосування переважно утворено клапанним диском і корпусом, який діє спільно зі стінкою дозировочной камери. Корпус переважно представляє собою замкнуте кільце. Замкнуте кольѳо диска і бічною стінкою дозировочной порожнини. Таким чином, здійснюється робота клапана. Витеснительное пристосування з клапанним диском може бути ефективно виготовлено, наприклад, за допомогою лиття під тиском.

Корпус і переважно замкнуте кільце переважно вільно встановлені навколо елемента витіснювальний пристосування. Розміри кільця переважно відповідають розмірам дозировочной порожнини, в якій встановлено кільце. Кільце виконано, наприклад, з гуми. Еластичний матеріал може бути легко встановлений навколо більш вузького елемента, який з'єднує витесниетльное пристосування з клапанним диском. Кільце, отже, вільно встановлено навколо елемента витіснювальний пристосування. За рахунок виготовлення кільця дещо більшого, ніж дозувальна порожнину, можна домогтися того, що кільце буде розташовано з деякою ступенем фіксації щодо бічних стінок дозировочной порожнини. Таким чином, кільце утримується на місці.

Замкнуте кільце має три режими роботи. За рахунок спільної роботи з фланцем клапанного диска виконується функція клапана. При спільній роботі з витеснительним пристосуванням здійснюється функція витіснювальний пристосування. Междуен щодо замкнутого кільця. Ця фаза має місце при поверненні з другого положення в перше. У цей момент кільце створює в дозировочной порожнини частковий вакуум або, щонайменше, знижений тиск, завдяки чому запобігається утворення крапель близько/всередині подає каналу.

В якості додаткового засобу протидії утворенню крапель близько дозувального отвору може встановлюватися трубка Вентурі. Вона може являти собою окреме пристосування, встановлене частково в отворі біля зовнішнього торця. Описане вище дію зниженого тиску в проміжній фазі може бути посилена за рахунок звуження подає каналу. Звуження в поєднанні з в'язкістю рідини також дозволить сповільнити переміщення рідини.

Дозувальна порожнину переважно має циліндричну форму. Витеснительное пристосування переважно має таку ж циліндричну форму. Діаметр витіснювальний пристосування трохи менше діаметра порожнини дозировочной камери.

Навколо витіснювальний пристосування може розташовуватися проточка, в якій може встановлюватися друге кільцеве ущільнення, яке щільно прилягає до бічних стінок дозировочной порожнини.

Радиазной маси. Існує залежність між в'язкістю і діаметром подає каналу. Якщо подаючий канал виконаний надто вузьким, пастоподібна маса залишиться в задній частині подає каналу і почне згортатися, в той час як при дуже широкому вхідному каналі пастоподібна маса може капати з пристрою.

Кращий варіант здійснення пристрою забезпечений пристроєм для регулювання дозування. Регулювальне пристрій визначає різницю обсягів в першому і другому положеннях витіснювальний пристосування. Регулювальне пристрій впливає на крайні положення. В одному з варіантів здійснення винаходу регулювальне пристрій являє собою обмежувач ходу витіснювальний пристосування та/або сполучених з ним елементів.

У можливому варіанті здійснення винаходу регулювальне пристосування утворено клапанним диском. Клапанний диск виступає з витіснювальний пристосування в дозувальну порожнину. Як елемент, найбільш виступаючий з витіснювальний пристосування, клапанний диск першим упреться в протилежну частину дозировочной порожнини, переважно в бічну стінку дозировочной порожнини, на якій расположеноем призведе до скорочення ходу. Витеснительное пристосування може з'єднуватися з клапанним диском, наприклад, за допомогою різьби. У цьому випадку витеснительное пристосування і клапанний диск складаються з двох окремих деталей. Відстань між клапанним диском і витеснительним пристосуванням може регулюватися за допомогою різьбового з'єднання.

Згідно з іншим варіантом відповідна довжина може бути задана для одного або більшого числа виступів, розташованих по периметру витіснювальний пристосування, при цьому для цих виступів є відповідні упори. Даний варіант здійснення винаходу володіє перевагою, оскільки простими способами може бути отриманий ряд витеснительних пристосувань з виступами різної довжини без необхідності внесення змін в інші елементи пристрою. Таким чином, можуть бути розроблені одні витеснительние пристосування, призначені, наприклад, для мила, а інші - для крему для рук, оскільки для даних продуктів потрібно різне дозування.

У відповідності із ще одним варіантом можуть бути виконані різні стопорні пристосування, такі як, наприклад, шийка циліндрична з проточками заданої довжини. Вони можуть бути испольна ручка. Ручка також з'єднана з витеснительним пристосуванням. Переміщення витіснювальний пристосування під час робочого ходу, таким чином, може здійснюватися за допомогою ручки.

Згідно з першим варіантом перше клапанне пристосування утворено кулькою, який встановлений в сполучному каналі і який закриває прохід через з'єднувальний канал і зміщений у напрямку з'єднувального пристосування. Зміщення направлено до сполучного пристосування. Зусилля поджатия, тим не менш, може бути подолано, наприклад, за рахунок нагнітального дії витіснювальний пристосування. Закриття другого клапанного пристосування викликає виникнення розрідження в дозировочной порожнини, яке достатньо для відкриття проходу через з'єднувальний канал. Пастоподібна маса, таким чином, може перетікати з контейнера в дозувальну порожнину.

При цьому перетікання пастоподібної маси з дозировочной порожнини в контейнер заблоковано, оскільки кулька впирається в стінку з'єднувального каналу і повністю закриває цей прохід. Нагнітальне дію в напрямку контейнера не призведе до відкриття цього клапана. Несподівано виявилося, що подібне клапа витрат.

Заданий зміщення кульки здійснюється переважно за допомогою контактує з ним пружини. Даний варіант здійснення винаходу також є економічним.

Згідно з іншим варіантом перше клапанне пристосування являє собою плоский клапан, показаний на фиг.19 і 20.

Пристрій переважно також включає в себе контейнер. У контейнері є приймальна порожнину для пастоподібної маси. У приймальні порожнини може переміщатися поршень. Пастоподібна маса, таким чином, соскребается з бічних стінок контейнера/адміністратора порожнини при спорожненні контейнера. Поршень гарантує переміщення в основній частині пастоподібної маси до отвору контейнера і може бути переведений у вихідне положення, наприклад, за допомогою з'єднувального пристосування пристрою, відповідного винаходу. Поршень встановлений звичайним способом для переміщення у адміністратора порожнини контейнера і стосується її бічних стінок. Поршень і цілодобово порожнину переважно мають циліндричну форму.

Контейнер переважно являє собою балон. Даний балон має отвір. З корпусу переважно виступає диск, заходить в отвір приєднаного кмасси. Маса змушена обходити диск навколо. Диск переважно виступає в центральну частину контейнера. Пастоподібна маса буде текти навколо диска, зокрема, вздовж бічних стінок, отже, виключається можливість злипання пастоподібної маси вздовж бічних стінок. Зазначено, що в пристроях поточного рівня техніки існує проблема повного спорожнення контейнера. У контейнері в розтруб V-образного поперечного перерізу, направленому до отвору контейнера, осідають залишки пастоподібного матеріалу. Диск переважно має фланець, який виступає в напрямку бічної стінки контейнера.

Диск переважно є діафрагмою. Радіус діафрагми може регулюватися. Завдяки цьому корпус, що поставляється разом з діафрагмою, може з'єднуватися з різними контейнерами різних розмірів. Діафрагма може налаштовуватися під розмір отвору контейнера.

Пристрій переважно забезпечений кріпильним пристосуванням для кріплення пристрою до нерухомого об'єкту. Пристрій переважно може встановлюватися таким чином, щоб контейнер знаходився зверху, подає канал - знизу, а дозувальна порожнину між ними. При такій установці використовується сили подає каналу можуть бути виконані виступи. Виступи в стінках йдуть уздовж каналу. Площа поверхні стінок подає каналу може бути збільшена іншим способом. За рахунок збільшення площі поверхні стінок здійснюватиметься більше зчеплення дозованої рідини зі стінками, що знизить ймовірність утворення крапель.

Винахід відноситься до контейнерів, які можуть використовуватися з пристроєм, відповідному винаходу. Такі контейнери, наприклад, мають отвір, через яке може встановлюватися діафрагма пристрою.

Кріпильне пристосування переважно встановлено на пристрої або на контейнері для кріплення відповідно контейнера чи пристрою, відповідних винаходу. Ці дві деталі можуть, таким чином, бути з'єднані один з одним. Контейнер є знімним і може бути замінений. Порожній контейнер може бути замінений заповненим. Дозувальне пристрій, відповідно до винаходу, може використовуватися з різними контейнерами. Кріпильне пристосування переважно включає в себе різьбове з'єднання. Надійність з'єднання може бути підвищена за рахунок застосування еластичних кілець, які утворюють ущільнювальний замок.

Винахід далі опистройства, відповідного першому варіанту здійснення винаходу, з контейнером.

Фіг.2. Просторовий вигляд пристрою, відповідного винаходу, в зборі.

Фіг.3. Просторовий вид поперечного перерізу корпусу пристрою, відповідного винаходу.

Фіг.4. Просторовий вигляд пристрою, що відповідає першому варіанту здійснення винаходу, корпус не показаний.

Фиг.5а-5 с. Три види пристрою в перерізі, на яких показані три етапи контрольованого дозування пастоподібної маси.

Фіг.6. Перетин по лінії VI-VI фиг.5b.

Фіг.7. Вид в перерізі альтернативного варіанту здійснення пристрою, відповідного винаходу.

Фиг.8а. Просторовий вид третього варіанту здійснення винаходу пристрою, відповідного винаходу.

Фиг.8b. Просторовий вид третього варіанту здійснення пристрою, відповідного винаходу, в зборі.

Фиг.9а. Елемент третього варіанту здійснення пристрою, відповідного винаходу.

Фиг.9b. Елемент третього варіанту здійснення пристрою, відповідного винаходу.

Фиг.10а. Елемент третього варіанту здійснення пристрою, відповідного винаходу.

Фиг.10b. Про/p>

Фіг.11. Процес складання третього варіанту здійснення пристрою, відповідного винаходу.

Фіг.12. Вид елемента пристрою по стрілці XII на фіг.11.

Фіг.13. Вид елемента пристрою по стрілці XIII на фіг.11.

Фіг.14. Поперечний переріз третього варіанту здійснення пристрою в зборі, відповідного винаходу.

Фіг.15. Просторовий вид четвертого варіанту здійснення елемента дозувального пристрою, відповідного винаходу.

Фіг.16. Просторовий вид четвертого варіанту здійснення дозувального пристрою в зборі, відповідного винаходу.

Фиг.17а-17b Насосний вузол, що відповідає четвертому варіанту здійснення винаходу.

Фиг.18. Просторовий вид з частковим вирізом по стрілці XVIII на фіг.16 четвертого варіанту здійснення винаходу.

Фиг.19-20. Зображення п'ятого варіанту здійснення винаходу.

Детальний опис винаходу

На фіг.1 зображено пристрій 1 для дозування пастоподібної маси. Пристрій 1 через кільце 2 з'єднане з контейнером 3, умовно показаним прозорим. Контейнер 3 має циліндричну форму. Поршень 4 встановлений у верхній частині контейнера 3. Поршень може переміщатися в пределас бічних стінок контейнера 3. За рахунок розрідження, що створюється масою, що відсмоктується з-під поршня 4, поршень захоплюється вниз по влаштуванню 1.

Контейнер 3 на кінці, віддаленому від поршня 4, має різьбу, на яку нагвинчується кільце 2. Кільце 2 може пов'язувати контейнер 3 з пристроєм 1. Зовнішній торець, віддалений від поршня 4, є вихідною стороною контейнера 3. Контейнер забезпечений з цієї сторони отвором. В даному варіанті здійснення винаходу контейнер є повністю відкритим з цієї сторони. Пастоподібна маса, яка перебуває в прийомній порожнини 5 контейнера 3, може виходити з контейнера 3 з цієї сторони.

Кільце 2 контактує з пристроєм через 1 регулювальне кільце 60 (фиг.5а-5с). Розмір кільця 2 залежить від розміру контейнера 3. Регулювальне кільце 60 пов'язує кільце 20 з пристроєм 1. Різні розміри регулювального кільця 60 дозволяють під'єднувати різні контейнери 3.

За допомогою кріпильного пристосування пристрій 1 може бути закріплено на стіні у вертикальному положенні, як це показано на фіг.1, з контейнером 3, розташованим над пристроєм 1.

Відкрита сторона контейнера 3 з'єднана з пристроєм 1. Пастоподібна маса може подаватися в пристрій 1 через отвір 6 в верхній год отвори 6.

На фіг.1 також показаний диск 59, з виступаючими вгору штирями 61. Диск має фланці 62, виступаючі в напрямку бічних стінок контейнера 3. Диск і фланці пастоподібну масу переміщують уздовж бічних стінок. Такий потік знижує кількість маси, яка залишається в контейнері після його спорожнення, через пристрій, як це показано на фіг.1.

У кращому варіанті здійснення винаходу диск 59 є діафрагмою, радіус якої може налаштовуватися під розмір отвору контейнера 3. Потік пастоподібної маси, позначений на фиг.5а цифрою 58, змінюється таким чином, що він йде в достатній мірі уздовж бічної стінки контейнера.

Штирі 61 (див. фиг.5а) протикають поршень 4, коли контейнер майже порожній. Таким чином, запобігає можливість повторного використання контейнера.

Пристрій 1 забезпечене ручкою 7, на ділянці якої виконані ребра 8. Користувач приводить в дію пристрій 1, натискаючи на ділянку 8 ручки 7 в напрямку стрілки 9, при цьому пастоподібна маса виходить у напрямку 71 через подаючий канал в дозировочном пристосуванні 30. Під дією пружини 40 (показаної на фіг.2 і 5а-5с) ручка 7 після припинення користування пристроєм возвращаетсѱудут описані у відповідності з фиг.5а-5с.

Поршень 4 забезпечений канавкою 63. У неї встановлюється кільце 64 для того, щоб поршень щільно прилягав до внутрішньої стінки контейнера.

На фіг.3 показано поперечний переріз корпусу 11 пристрою 1. Ця деталь може бути отримана з пластику, наприклад, за допомогою лиття під тиском. На кресленні видно фланці 22, які будуть описані у відповідності з фиг.5а-5с. Також на кресленні показаний паз 65.

На фіг.4 показано пристрій 1. На ній видно, що вилкообразний елемент ручки 7 знаходиться в контакті з горловиною витіснювальний пристосування 30.

На фиг.5а показані в розрізі пристрій 1 і частину контейнера 3. Як і на фіг.1, однаковими цифрами позначено однакові деталі.

Відкритий торець контейнера/балона 3 встановлюється в кільце 2, що, в свою чергу, з'єднане з пристроєм 1. В проточці 10 корпусу 11 встановлено кільце 12 з еластичного матеріалу типу гуми, яке щільно прилягає до внутрішньої стінки адміністратора порожнини 5 контейнера 3. Завдяки цьому забезпечується ущільнення у місці з'єднання пристрою з 1 контейнером 3. Кільце 2, кільце 12 утворюють частину з'єднувального пристосування пристрою, відповідного винаходу. За допомогою з'єднувального пристосування контейзировочний елемент 1 і контейнер 3 з милом виконані як одне ціле. У цьому випадку дозувальний елемент не є багаторазовим.

В даному варіанті здійснення винаходу отвір 6 утворено закриває кришкою 14, встановленої в поглибленні 13 корпусу 11, де кулька 15 притиснутий за допомогою пружини 16 до фланців 17 даній кришки. Таким чином, отримано клапанне пристосування, встановлене в сполучному каналі 18, розташованому між адміністратора порожниною 5 для пастоподібної маси і дозировочной порожниною 19 пристрою 1. Клапанне пристосування сформовано таким чином, що з'єднувальний канал 18 в неробочому положенні залишається закритим.

Під дією розрідження в дозировочной порожнини 19 кулька переміститься до дозировочной порожнини 19 в напрямку стрілки 20, і пастоподібна маса зможе витікати з приймальні порожнини 5 через прохід між фланцями 17 з'єднувальний канал 18 і в кінцевому підсумку в дозувальну порожнину 19.

Як показано на фіг.6, в корпусі 11 виконані отвори 21,через які пастоподібна маса може текти в дозувальну порожнину 19. Отвори 19 утворюють частину з'єднувального каналу 18.

Кулька 15 утримується в центральній частині з'єднувального каналу за допомогою чотирьох ребер 22, які показані на фіг.3, а також на фіг.6.

Дозиро�оже входити в дозувальну порожнину 19 і виконано з можливістю переміщення в дозировочной порожнини в напрямку стрілки 31. Витеснительное пристосування 30 має проточку 32, в якій встановлено кільце 33 з еластичного матеріалу, таким чином, що забезпечується ущільнення між дозировочной порожниною і відкритим краєм.

Витеснительное пристосування 30 забезпечений спеціальним каналом 34, який виконаний в центральній частині витіснювальний пристосування і утворює відкрите з'єднання дозировочной порожнини 19 з навколишнім середовищем. Пастоподібна маса може дозувати порціями через подаючий канал. Діаметр подаючого каналу 34 залежить від в'язкості пастоподібної маси. Якщо пастоподібна маса є в'язкою, то потрібно використання більшого діаметру.

Витеснительное пристосування 30 також має елемент 35 з Т-подібним поперечним перерізом, який виступає в дозувальну порожнину 19. Цей елемент також показаний на фіг.2. Витеснительное пристосування 30 може виготовлятися за одне ціле з Т-подібним елементом 35 за допомогою лиття під тиском.

Елемент встановлений як свого роду кришка над входом в подаючий канал 34. Доступ до каналу з боку дозировочной порожнини 19 зберігається, оскільки диск 36 встановлений на ніжках 37, розташованих навколо входу в подаючий канал 34.

Клапанний диск 36 має круглу фо поперечного перерізу розташований в центральній частині дозировочной порожнини 19. Фланці 38 є скошеними з зовнішньої сторони. Під час витіснювальний пристосування 30 вгору в напрямку з'єднувального каналу 18 по стрілці 31 клапанне кільце 36 переміщається в дозировочной порожнини 19, що знаходиться там пастоподібна маса обтікає фланці 38 уздовж бічних стінок дозировочной порожнини 19 до отвору подає каналу 34 і далі через цей канал - назовні.

По периметру корпусних елементів дозировочной порожнини 19 встановлена пружина 40. Пружина прилягає до верхній стороні корпусу і впирається в підпружинену втулку 41 поруч з верхньою частиною. Підпружинена втулка 41 пов'язана з витестнительним пристосуванням 30. На фиг.5а цей зв'язок не показана. У корпусі 11 вздовж дозировочной порожнини 19 виконаний паз 65 для забезпечення з'єднання підпружиненою втулки 41 з витеснительним пристосуванням 30. Обидва елемента при здійсненні ходу під дією ручки 7 будуть переміщуватися вверх по стрілці 31.

Ручка 7 із зовнішнього краю має форму вилки. Цей зовнішній край входить в зачеплення з витеснительним пристосуванням 30 і підпружиненою втулкою 41. Один з двох елементів знаходиться в зачепленні з вилковим елементом. Ручка 7 може повертатися навколо шарніра 42, утвореного звичайним спос�емещение в напрямку стрілки 43. Витеснительное пристосування 30 і підпружинена втулка 41, таким чином, переміщаються вгору у відповідності зі стрілкою 31, і розмір дозировочной порожнини 19 зменшується. Це показано на фиг.5b. Пружина 40 стискається. Клапанне кільце 36, таким чином, переміщається вгору і впирається у верхню частину з'єднувального каналу 18. Це положення є другим згідно із винаходом. На фиг.5а показано перше положення, відповідне винаходу.

Ручка 7 забезпечена виступом 44, який при роботі може впиратися в упор 45 регулювального пристосування 46, розташованого в корпусі 11 пристрою 1. У положенні, показаному на фиг.5а і 5b, упор 45 відвернуть в бік, і виступ 44 може переміщатися вільно. Регулювальне пристосування 46 встановлено в корпусі 11с можливістю повороту. Коли регулювальне пристосування 46 повернуто на 180°, виступ 44 упреться в упор 45 і не зможе переміститися так далеко, як це показано на фиг.5b. Таким чином, здійснюється регулювання дозування. В кінцевому підсумку дозування залежить від різниці обсягів дозировочной порожнини 19 між першим положенням, показаним на фиг.5а, та положенням, показаним на фиг.5b.

Як вже було зазначено, на фиг.5b показана ситуація, з�теснительное пристосування 30 тому у перше положення, відповідне фиг.5а. При приведенні в дію ручки 7 ця сила пружини повинна бути подолана користувачем. При здійсненні ходу з положення, показаного на фиг.5а, у положення, зображене на фиг.5b, прохід з дозировочной порожнини 19 назовні через подаючий канал є відкритим. Пастоподібна маса може переміщатися уздовж фланців 38 клапанного кільця 36 і через отвір під клапанним кільцем 36 - в подаючий канал 34. Переміщення фланців 38 уздовж бічних стінок дозировочной порожнини 19 забезпечує рух пастоподібної маси у всій дозировочной порожнини 19, не допускаючи утворення грудок пастоподібної маси на бічних стінках.

При переміщенні з положення, показаного на фиг.5а, у положення, зображене на фиг.5b, перше клапанне пристосування, утворене кулькою 15 і пружиною 16, відкривається. Тиск, що розвивається в дозировочной порожнини 19, тільки сильніше притискає кульку 15 до його сідла, утвореному фланцем 17 кришки 14.

На фиг.5а і 5b кільце 50 показано в перерізі. Кільце розташоване навколо більш вузької частини витіснювальний пристосування 30 та частині 35 Т-образного поперечного перерізу. Кільце встановлено вільно. Діаметр кільця в основному дорівнює діаметру адміністратора порожнини 19.

Н�ма зворотного ходу вільно встановлене кільце 50 переміщається під фланець 38, здійснюючи герметизацію.

Поршень 4 злегка переміщається вниз відносно положення, показаного на фиг.5а. Штирі 61, виступаючі вгору з диска 59, при цьому протикають кілька неміцних ділянок, наявних у поршні 4.

Елемент 35 Т-образного поперечного перерізу з фланцями 38 і вільно лежачим кільцем 50 утворюють друге клапанне пристосування в даному варіанті здійснення винаходу. За рахунок другого клапанного пристосування в дозировочной порожнини 19 створюється розрідження, в той час як обсяг цієї порожнини на зворотному ході збільшується. Розрідження достатньо для подолання сили поджатия пружини 16 на кульці 15 і зміщення кульки з його сідла 17. Розрідження, створюване в дозировочной порожнини 19, гарантує витікання пастоподібної маси з приймальні порожнини 5 через з'єднувальний канал 18 і отвір 6, звільнене кулькою 15. Поршень 4, таким чином, буде дещо зміщуватися вниз під дією розрідження в адміністратора порожнини 5 (див. фіг.1). Дозувальна порожнину 19 заповнюється пастоподібної масою, і пристрій 1 наводиться в положення, показане на фіг.2. Стан вільно лежачого кільця 50 може змінюватися.

Пристрій, відповідно до винаходу, включає в себе витеснительн�обления. Пристрій 1 і витеснительное пристосування можуть виготовлятися за допомогою лиття під тиском.

В іншому варіанті здійснення винаходу кришка 14 може відливатися спільно з корпусом 11.

На фіг.7 показаний варіант здійснення винаходу з альтернативної конструкцією кільця 2', яке контактує з виступом, виконаним по периметру зовнішньої поверхні зовнішнього торця контейнера 3'.

Можливі інші варіанти здійснення винаходу, що не виходять за рамки суті винаходу, викладеної у пунктах додається формули винаходу.

На фиг.8а показано дозувальне пристрій типу дозатора мила, що включає в себе контейнер 101, забезпечений на одному зовнішньому краї кільцем 102 і кришкою 103. Мило знаходиться в контейнері 101. Мило дозується через зовнішній торець поруч з кільцем 102. Мило може перебувати в контейнері всередині пакета, або контейнер може бути забезпечений пристроями, показаними на фіг.1-7.

Контейнер 101 є у поперечному перерізі циліндром і має відкритий торець, де встановлено кільце 102. Діаметр кільця 102 підібраний таким чином, щоб воно розташовувалося навколо циліндричної зовнішньої поверхні контейнера 101 з можливістю доповнення кільцем замикающегет циліндричну форму, є порожнистої і утворює приймальну порожнину для плунжера 106 і клапана 107. Горловина 105 забезпечена двома поздовжніми пазами 108, в які можуть входити виступаючі елементи 109 плунжера 106. На зовнішньому краї паза 108 виконані виступи 110. Таким чином, переміщення виступаючих елементів 109 плунжера, що входять в паз 108, є обмеженим. Плунжер може переміщатися по стрілці 111 в пазу 108 між двома крайніми положеннями. Ці крайні положення будуть показані далі на наступних кресленнях.

Плунжер 106 має конструкцію, подібну плунжерам першого варіанту здійснення винаходу. На зовнішньому краї плунжера є плоский елемент 112, діаметр якого менше діаметра порожнини горловини 105. Рідина може текти між порожнистими бічними стінками і плоским елементом 112. Ущільнювальне кільце 113 встановлено під плоским елементом 112 і виконує функцію другого клапана. При переміщенні плунжера вгору по стрілці 111 ущільнювальне кільце займає положення, показане на фиг.8b, а при переміщенні плунжера 106 вниз по стрілці 111 ущільнювальне кільце притискається до краю плоского елементу 112, при цьому протягом рідини між краєм плоского елементу 112 і бічними стінками порожнини горловини 105 стає невозможера від ділянки під плоскою деталлю 112 до зовнішнього торця плунжера.

Зазначені елементи 101, 102, 104-113 можуть збиратися таким чином, що в результаті виходить контейнер 101, з дозувальним пристроєм на одному з зовнішніх торців.

Після складання зовнішній торець закритий кришкою 103. Кришка 103 є частково порожнистої і показана на фиг.8b напівпрозорої. Горловина 105 з плунжером 106 може входити в порожнину 114. Після складання плунжер розташований у верхній частині горловини 105 таким чином, що виступаючі елементи 109 знаходяться навпроти верхнього краю паза 108. Як показано на фиг.9а, в цьому випадку в зоні між клапаном 107 і плунжером 106 рідина відсутня.

Кришка 103 встановлюється переміщенням по стрілці 115, тобто обертанням навколо подовжньої осі, коли три виступи 116 (з яких показаний тільки один) входять у заглиблення 117 біля горловини кришки 103 і фіксуються. При цьому забезпечується штиковий з'єднання.

Порожнину 114 кришки 103 має два криволінійних ребра 118, 119, розташованих по периметру бічних стінок порожнини 114, які служать напрямними для виступаючих елементів 109.

На фиг.9а показаний розріз кришки в зборі з контейнером.

Контейнер 101 заповнений рідиною. Клапан 117 розташований по периметру фланця 121 горловини 122, яка утворює вільний прохід �нжера 106. Плунжер 106 забезпечений каналом 125, що йдуть уздовж плунжера. Виступаючі елементи 109 входять в паз 108 і знаходяться в крайньому положенні. Виступаючі елементи 109 розташовані навпроти криволінійних направляючих 118 і 119.

При знятті кришки 103, при якому її з'єднання з слід послабити в напрямку стрілки 126, ребра 118, 119 увійдуть в зачеплення з виступаючими елементами 109 плунжера 106, при цьому останній переміститься вниз по стрілці 127 в порожнину горловини 105 до упору виступаючих елементів 109 у виступи 110. Таким чином, здійснюється переміщення в положення, показане на фиг.9b. При переміщенні вниз клапан 117 відкривається, і рідина типу мила тече в горловину 105 через не закрите вхідний отвір 122. За рахунок переміщення плунжера 106 вниз кільце 123, зафіксоване щодо внутрішніх стінок каналу 125, опиниться під фланцем 128 плоского елементу 112, при цьому буде вироблено всмоктувальний дію, яке викличе заповнення порожнини 129, утвореної між плоскою деталлю 112 і вхідним отвором 122, середовищем 120. Після зняття кришки 103 контейнер, забезпечений дозувальним торцем, готовий до використання.

На фиг.10а показаний насосний вузол дозатора рідини. Контейнером спільно з дозувальним вузлом образуетс�ни 132, в які може встановлюватися вал 133 для того, щоб ручка 131 могла бути шарнірно з'єднана з корпусом 134. Всі елементи можуть бути виготовлені литтям під тиском. Насосний вузол 130 додатково включає в себе пружину 135 і замикає кільце 136. Пружина 135 і замикає кільце 136 поміщені в корпусі 134, в якому кільце 136 встановлено таким чином, що виступаючі елементи 137 розташовуються в пазах 138 корпусу 134. Таким чином, замикає кільце 136 може переміщатися у вертикальному напрямку всередині корпусу 134 по направляючих пазах 138. Переміщення останнього кільця 136 обмежена тим, що канавки є закритими з обох країв. Ручка 131 через два виступаючих елемента 139 контактує з замикаючим кільцем 136. З зовнішньої сторони корпуса 134 є канавка 140, в якій може встановлюватися профільована деталь 141, представляє в поперечному перерізі двотавр, для кріплення насосного елемента 130 до нерухомого об'єкту типу стіни. Насосний вузол 130 є багаторазовим пристроєм, що не контактують з дозованої рідиною. У зв'язку з цим відсутня необхідність чищення насосного вузла 130 при установці або знятті контейнера з рідиною типу мила. У корпусі 134 є три проточки 142, в які�я штиковий з'єднання.

На фіг.11 показано розміщення контейнера/дозувального елемента 101 на насосному елементі 130. Три виступи 115, виконані на горловині розтрубного типу, показано на фіг.12, на якій показаний вигляд вздовж напрямку XII фіг.11. Виступи 115 розташовані в канавках 142 насосного вузла 130 відповідно зі стрілкою 145 фіг.13, на якому виступи 115 заходять в тіло верхньої сторони корпусу 134 при обертанні контейнера в напрямку стрілки 146.

При переміщенні деталі 101 вниз по стрілці 145 виступаючі елементи 109 плунжера 106 входять поглиблення 147 останнього кільця 136. Поглиблення 147 розташовані відносно один одного на протилежних сторонах діаметра навколо центрального циліндричного отвору. При обертанні пристрою 101 по стрілці 146 виступаючі елементи 109 увійдуть в тіло останнього кільця 136. При переміщенні останнього кільця 136 вгору з-за того, що виступаючі елементи 109 створюють тиск на кільце в напрямку вгору, пружна сила пружини 135 буде прагнути повернути замикає кільце 136 у вихідне положення, показане на фіг.13. Початкове положення на фіг.13 є положення, в якому виступають елементи 109 останнього кільця розташовані в пазах 138 на внутрішній стороні корпусу 134 в самому нижнемими цифрами. Робота дозувального пристрою в зборі, показаного на фіг.14 згідно з другим варіантом здійснення винаходу, не відрізняється від роботи пристрою, що відповідає першому варіанту здійснення винаходу.

Одним з переваг другого варіанту здійснення винаходу є можливість отримання агрегату, в якому перший вузол (контейнер + дозувальне пристрій, закритий кришкою) являє собою змінну частину агрегату, і ця частина контактує з дозованої рідиною. У другу частину (насосна частина) вставляється ділянка першої частини, а вона сама працює без контакту з залишкової рідиною. У результаті виходить пристрій, який просто утримувати в чистоті. Оскільки використовується дозувальна система, відповідна винаходу, яка легко збирається з дешевих у виробництві компонентів, стає можливим домогтися такого поділу. Порожній контейнер разом з горловиною 104 і плунжером 106 може бути викинутий і замінений. Порожні перші частини можуть при бажанні бути зібрані та використані повторно. Оскільки друга частина не контактує з рідиною, ця друга частина не піддається впливу агресивних хімічних рідин і може мног�ействовать на конструкцію дозувального пристрою. Ті деталі, які піддаються такому впливу, в даному варіанті здійснення винаходу підлягають заміні.

На фіг.15 показано просторовий вигляд контейнера 160, відповідного четвертого варіанту здійснення винаходу, який може заливатися рідина. Контейнер являє собою циліндр, герметизований з одного торця і має вхідний отвір 161, в основному таке ж, як і в третьому варіанті здійснення винаходу. Вхідний отвір забезпечене двома виступами 162, які можуть утворювати штиковий з'єднання з насосною частиною 159. Контейнер, забезпечений вхідним отвором 161, є елементом дозувального пристрою, який може щоразу замінюватися. Плунжер 163 вставляється в горловину 164 і закривається кришкою 165, для зняття якої з вхідного отвору необхідно здійснити обертальний поступальне переміщення (166, 167). Кришка 165, відповідна четвертого варіанту здійснення винаходу, є простий сриваемой або отвинчиваемой кришкою. На фіг.16 показано, як циліндр 160 розміщується вхідним отвором на насосної частини 159. Ця насосна частина є багаторазовою. Після кожного спустошення контейнер 160 може бути замінений новим запол� з'єднання.

На фиг.17а показана насосна частина 159. Насосна частина 159 включає в себе ручку 168, на якій є два поглиблення 169, у які може входити вал 170, підвішується з можливістю повороту в двох поглибленнях 171 (на кресленні показано одне поглиблення) в корпусі 172 насоса. Всі елементи можуть виготовлятися литтям під тиском. У верхній стороні корпусу 172 насоса виконані пази 173, у які можуть входити і повертатися для освіти штикового з'єднання виступи 162.

Насосна частина 159 також включає в себе пружне пристосування 174 і замикає кільце 175. Кільце 175 встановлюється на зовнішньому торці 176 навколо трубки 177. Трубка 177 має краю 179, що входять в проточки 180, виконані на трубці 178 корпусу 172 насоса. Таким чином, кільце 175 не може повертатися. Трубка 177 входить в трубку 178. Корпус 172 за допомогою кронштейна 181 з'єднаний з нерухомим середовищем, наприклад зі стіною.

На фиг.18 показаний напівпрозорий вид по стрілці XVIII фіг.16. На ній показано, як контейнер 160 встановлюється вхідним отвором 161 і горловиною 164 в трубку 178 в напрямку стрілки 182. Для замикання штикового з'єднання виступи 162 розташовуються навпроти пазів 173. Виступаючі елементи 183 плунжера 163, таким чином, располагаютс�єм 184, виконаним на внутрішній стінці трубки 177. Виступаючі елементи 183 спочатку переміщуються вздовж фланця 184, після чого виступає елемент заходить під фланець 184. При подальшому переміщенні в напрямку стрілки 182 і наступному повороті по стрілці 185 виступає елемент 183 переміститься вздовж фланця 184 в крайнє положення, показане на фиг.9b. Тільки після цього контейнер 160 з дозувальним вузлом буде готовий до застосування після установки в багаторазову насосну частину 159.

Переміщення ручки 168 призводить до того, що замикає кільце 175 переміститься вгору відносно нерухомої деталі 172, при цьому виступаючі елементи змістяться вгору таким чином, що плунжер витіснить перший дозувальний обсяг через подаючий канал. Плунжер і система для дозування реалізовані так само, як і в третьому варіанті здійснення винаходу.

На фиг.19 показаний агрегат, відповідний п'ятого варіанту здійснення винаходу. Контейнер 200 є джерелом мила. В одного зовнішнього торця контейнера виконана зовнішня різьба 201, на яку нагвинчується кришка 202.

У контейнері 200 встановлений поступально переміщається скребок 203. Поступально переміщається шкребок, виконаний, наприклад, з пружного �онтейнера 200. Коли контейнер 200 спорожняється через кришку 202, поступально переміщається скребок переміщається уздовж бічних стінок, завдяки чому мило видаляється з контейнера практично повністю.

Кришка 202, крім того, забезпечена закриває елементом 204. Цей елемент відривається при використанні. Закриває елемент розташований на кришці 202 над отвором 205. В отворі 205 може виконуватися виступає елемент, що проходить через закриває елемент 204. При установці дозировочной частини пристрою, описаного нижче, на верхній торець контейнера (згідно з ілюстрацією, представленої на фиг.19), елемент 209 буде виступати з отвору 205. Верхній торець видавить елемент 204 при приєднанні контейнера 200 до дозировочному пристрою. Елемент 204 виконаний з пружного матеріалу і має заданий діаметр. Верхній торець елемента 209 має певний зовнішній діаметр, наприклад злегка більший зовнішній діаметр. Завдяки цьому кільце 204 фіксується на верхньому торці деталі 209. Рідина може надходити через отвори в бічній поверхні верхнього торця елемента 209 контейнера через отвір 205 до дозировочному пристрою.

Пристрій, відповідне п'ятого варіанту здійснення винаходу, �. �ти частині мають відповідні елементи зачеплення, сполучні фланці яких 208 видно на частини 206. Ці частини можуть з'єднуватися один з одним, при цьому дозуючий механізм, описаний нижче, розташовується/поміщається в центральній частині корпусу. В іншому варіанті здійснення винаходу можливе використання різьбового з'єднання. Також можливе застосування з'єднання на защелкивающихся кліпсах.

Дозуючий механізм включає в себе елемент 209, який нерухомо кріпиться до корпусу 206/207 і має центральну вісь 210. У приймальні порожнини 212 частин 206/207 виконаний великий фланець 211, має центральну вісь 210. Великий фланець 211 розташований у адміністратора порожнини 212 частин 206/207, де нерухомо розташований елемент 209.

Гнучке кільце 213 розташоване навколо шийки 214. На протилежному торці також є циліндричний елемент 215 з двома виступами 216. Циліндр 215 може встановлюватися в отвір 205 кришки 202 і повертатися на чверть обороту таким чином, що циліндр з виступами 216 залишається в отворі. Отвір 205 забезпечено стандартними упорами, які дозволяють здійснити цей механізм з'єднання. При використанні контейнер повертається на чверть оберту відносно циліндра 215. �зировочний механізм також включає в себе пружинний механізм, розташований навколо шийки 217 елемента 209 і включає в себе спіральну пружину 218 і підпружинену втулку 219. За допомогою ручки 220, пов'язаної з корпусом 206/207, що повертається за стрілкою 222 відносно вала 221, підпружинена втулка 219 може переміщатися щодо корпусу 206/207 в напрямку стрілки 223 протилежно напрямку дії сили пружини 218. У робочому положенні стрілка 223 спрямована вертикально.

Коли ручка переміщається по стрілці 222, витеснительное пристосування/плунжер 224 також переміщається по стрілці 223. Плунжер 224 входить в порожнину на внутрішній стороні шийки 217. Виступи 225 плунжера 224 переміщуються у вертикальних пазах 226 шийки 217.

Як добре видно в перерізі, показаному на фиг.20, плунжер забезпечений дозувальним розтрубом 227, внутрішній діаметр якого зменшується донизу. Мило дозується через розтруб.

Кільце 229 з пружного матеріалу встановлено біля краю 228 плунжера. Кільце прилягає до внутрішньої стінки 230. При переміщенні по стрілці 223 кільце 229 утворює з цією внутрішньою стінкою 230 герметичне з'єднання.

Кільце 229 є шкребком. Воно має циліндричний край спеціальної скошеної форми. Цей край є гострим. Гостра частина краю після установки і "наповнювачами". Це є новим винаходом, що запобігає попаданню сторонніх домішок, наприклад дрібного піску, під ущільнення, що могло б призвести до утворення протікання. Імовірність виникнення цього ефекту істотно знижується при використанні показаного скребка з гострим кутом. Дана конструкція може використовуватися в інших варіантах здійснення винаходу, а також у вже існуючих в даній області техніки пристроях. Дозувальне пристрій з таким скребком працює краще. На основі даного показника може бути сформована основа для виділеної заявки на дозувальне пристрій загального виду, у якому використовується подібний скребок.

Елемент 231 у формі гриба утворює диск, під яким встановлено кільце 223 у положенні, показаному на фиг.20. При переміщенні підпружиненою втулки 219 і плунжера 224 вниз в напрямку стрілки 223 кільце 234 упреться в край диска 223, при цьому порожнини під диском 233 і над диском 233 будуть роз'єднані.

При переміщенні диска 233 вниз обсяг порожнини 235 збільшується. Дана порожнину заповниться милом з контейнера 200 через отвір 205 і циліндр 215, в напрямку стрілки 236. Мило 236, таким чином, проходить через односторонній клапан 237, установленр>Згідно з одним з варіантів здійснення винаходу в проході 239 установлено розподільник 240. Клапан 237 замикається на вертикальному виступі 238. Оскільки клапан виготовляється литтям пластику під тиском, можливо здійснення клипсового з'єднання клапана з виступом 238.

Клапан 237 запобігає рух рідини в напрямку, протилежному стрілці 236.

Коли плунжер 224 переміщується вгору в напрямку стрілки 223, розмір порожнини 235 зменшується. Плунжер 224 переміщується вгору при переміщенні ручки 220 в напрямку стрілки 222.

Плунжер 224 забезпечений бічними елементами 225, які переміщуються всередині пази 226 в шийці 217. Довжина бічних елементів 225 і пазів 226 визначає дозувальний обсяг. Шляхом підбору довжини А паза, що забезпечує необхідний обсяг дозування, можуть бути отримані плунжери 224 для різних застосувань. Згідно з альтернативним варіантом можуть виконуватися шийки 217 зі зміненою довжиною В паза 226.

В порожнині 235 є два вхідних/вихідних отвори для рідини, що знаходиться в порожнині. Вихідний отвір при цьому перекривається одностороннім клапаном 237. При переміщенні плунжера вгору кільце 234 з'єднується з краєм 233, при цьому мило, яке перебуває �переміщенні плунжера вгору кільце 229 перемістить кільце 234 вгору вздовж внутрішньої стінки 230 циліндра 217.

На фиг.19 і 20 також показано настінне кріплення 250. Даний елемент кріпиться до стіни за допомогою трьох різьбових отворів. Дозувальне пристрій встановлюється під кутом (вибирається з діапазону 30-80° і становить, наприклад, 60°) на виступах 252 настінного кронштейна 250 за допомогою отворів 251 на задній поверхні частин 206 і 207, в які входять дані виступи.

При повороті дозувального пристрою відбувається замикання язичка, розташованого в лівій нижній частині дозувального пристрою, в настінному кріпленні 250 і здійснюється фіксування дозувального пристрою в настінному кріпленні. Отвори 251 утворюють циліндричні порожнини, щодо яких відбувається поворот. При необхідності зняття дозувального пристрою з настінного кріплення фіксатор може бути віджатий за допомогою викрутки або іншого аналогічного пристосування через проріз у настінному кронштейні, розташовану під фіксатором, після чого необхідно повернути пристрій вгору в протилежному напрямку і зняти його.

1. Пристрій для контрольованого дозування пастоподібної маси типу в'язкого мила, що включає в себе корпус, в якому є наступні елементи:
сполучне пріспо� для пастоподібної маси,
з'єднувальний канал, який зв'язує сполучне пристосування з дозировочной порожниною,
перше клапанне пристосування, встановлене в сполучному каналі і перекриває подачу від з'єднувального каналу до сполучного пристосування,
подаючий канал, з'єднаний з дозировочной порожниною для подачі дозованої кількості пастоподібної маси, витеснительное пристосування, виконане з можливістю переміщення всередині дозировочной порожнини, має перше положення, в якому дозувальна порожнина має перший обсяг, і здатне пересуватися в напрямку, протилежному дії пружної сили пружинного пристосування в друге положення, в якому дозувальна порожнина має другий, менший обсяг,
друге клапанне пристосування, яке призначене для перекриття зв'язку між подаючим каналом і дозировочной порожниною при переміщенні витіснювальний пристосування з другого положення в перше положення, в якому друге клапанне пристосування включає в себе клапанний диск і рухомий корпус, розташований навколо витіснювальний пристосування,
клапанний диск має, щонайменше, один фланець, який виступає в направленииолнен у вигляді останнього кільця, яке може перекривати прохід від дозировочной порожнини до подавального каналу, розташований між фланцем клапанного диска і бічною стінкою дозировочной порожнини.

2. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що корпус впирається в стінку дозировочной порожнини.

3. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що корпус встановлений вільно навколо елемента витіснювальний пристосування.

4. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що дозувальна порожнина має циліндричну форму.

5. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що пристрій забезпечений пристроєм регулювання дозування.

6. Пристрій за п. 5, що відрізняється тим, що регулювальне пристрій виконано на витеснительном пристосуванні.

7. Пристрій за п.6, який відрізняється тим, що регулювальне пристосування утворено клапанним диском.

8. Пристрій за п. 5, що відрізняється тим, що регулювальне пристосування утворено, щонайменше, одним виступом (225) заданої довжини, який виконаний вздовж периметра витіснювальний пристосування і може переміщатися у відповідних пазах заданої довжини.

9. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що ручка шарнірно з'єднана з корпусом і з витеснительним пристосуванням.<�встановлено в сполучному каналі і який перекриває прохід з поджатием в напрямку з'єднувального пристосування.

11. Пристрій по п.10, відмінне тим, що з кулькою контактує пружина, що здійснює заданий поджатие.

12. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що пристрій включає в себе контейнер, в якому є приймальна порожнину для пастоподібної маси, і тим, що в переважно циліндричної адміністратора порожнини може переміщатися поршень.

13. Пристрій з п.12, відмінне тим, що поршень може переміщатися, по меншій мірі, в напрямку отвору контейнера.

14. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що контейнер є балоном, а також тим, що корпус забезпечений диском, який виступає в основному в центральну частину контейнера, і має, щонайменше, один фланець, який виступає в напрямку бічної стінки контейнера.

15. Пристрій п.14, відмінне тим, що диск є діафрагмою.

16. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що пристрій забезпечений кріпильним пристосуванням для кріплення пристрою до нерухомого об'єкту.

17. Пристрій за п.1, що відрізняється тим, що пристрій може встановлюватися таким чином, щоб контейнер знаходився вгорі, подає канал внизу, а дозувальна порожнину між ними.

18. Пристрій для контрольованого дозування пастообьное пристосування для з'єднання пристрою з отвором контейнера для пастоподібної маси,
дозувальна порожнину для пастоподібної маси,
з'єднувальний канал, який зв'язує сполучне пристосування з дозировочной порожниною,
перше клапанне пристосування, встановлене в сполучному каналі і перекриває подачу від з'єднувального каналу до сполучного пристосування,
подаючий канал, з'єднаний з дозировочной порожниною для подачі дозованої кількості пастоподібної маси,
витеснительное пристосування, виконане з можливістю переміщення всередині дозировочной порожнини, має перше положення, в якому дозувальна порожнина має перший обсяг, і здатне пересуватися в напрямку, протилежному дії пружної сили пружинного пристосування в друге положення, в якому дозувальна порожнина має другий, менший обсяг,
друге клапанне пристосування, яке призначене для перекриття зв'язку між подаючим каналом і дозировочной порожниною при переміщенні витіснювальний пристосування з другого положення в перше положення, в якому друге клапанне пристосування включає в себе рухомий корпус, розташований навколо витіснювальний пристосування,
витеснительное пристосування виконано

 

Up!