Колюча сітка

 

МЕТА ВИНАХОДУ

Даний винахід відноситься до колючою сіткою.

ПЕРЕДУМОВИ СТВОРЕННЯ ВИНАХОДУ

У зонах лісових пасовищ худобу і дикі тварини часто поїдають листя і пагони молодих дерев до висоти близько 2 м, часто перешкоджаючи відновлення дерев.

Для запобігання цього власники землі часто навколо молодих дерев зводять кліті, які часто містять закриває структуру, в якій використовуються матеріали самого різного виду: будівельні сітки зварні сітки, решітки, дерев'яні стійки і дошки, звичайний металевий матеріал, напівтверді металеві огорожі для худоби, дрібна дротяна сітка тощо; при цьому структуру формують з рифлених залізних прутків, стовпів PNL або дерев'яних стовпів.

Після зведення кліті її необхідно обмотати колючим дротом, щоб не дати худобі або диким тваринам свербіти про неї, що, в підсумку, може призвести до перекидання. Це здорожує операцію, оскільки необхідний додатковий матеріал і додаткові трудовитрати на обв'язку, при цьому практично неможливо повторно використати кліть на іншому дереві, а її демонтаж утруднений і доріг.

Отже, на практиці испольпускается специфічної продукції для цієї мети.

Цю проблему можна мінімізувати, якщо використовувати жорсткий або напівжорсткий матеріал, що є колючим і який міг би служити покриттям для структури з стовпів і поперечок.

На ринку є широкий асортимент металевих і пластикових сіток і прутків, а також металевих сіток, які виготовляють електролітичними або іншими процесами, і які належать до «плоскому» типу і можуть використовуватися для описаних цілей, проте жодна з них не є колючого (склерофильной); вони всі є гладкими і не виконують функції, для якої призначена склерофильная сітка.

Єдина існуюча колюча сітка є військовим виробом, виготовляється з плетеної колючого дроту, але вона не плоска, займає великий обсяг, і не придатна для завдань, які вирішує склерофильная сітка.

Існують також моделі пристроїв, що захищають дерева від дрібних диких тварин та/або козуль, але вони неефективні від великої рогатої худоби і великих диких тварин, оскільки вони не є колючими.

ОПИС ВИНАХОДУ

Використання «склерофильной сітки» дає переваги нормального металевого матеріалу жорсткого і напівтвердого типу, який, иании з перевагами колючого дроту, яка завдяки колючках не дозволяє худобі свербіти про неї і перевертати або ламати кліть.

Згідно з цим винаходу склерофильная сітка являє собою сітку, виготовлену електрозварюванням, що містить дріт або металеві прутки, які можуть мати будь-яку товщину або діаметр і поперечний переріз будь-якого типу: кругле, квадратне, прямокутне, пятигранное або будь-яке інше. Сітка може формуватися з матеріалів різної товщини, і вони можуть розподілятися в будь-якій формі в листах, в яких виготовлена сітка.

Сітка може бути утворена багатокутниками будь-якої форми, і отвори можуть мати будь-який розмір, і можуть утворювати багатокутники однієї або декількох форм і розмірів. Розподіл квадратів сітки може бути будь-якого типу.

Сітка має на своїй поверхні гострі кінці або вістря, які роблять її склерофильной, при цьому вістря можуть бути виконані з того ж матеріалу, що і сітка, або з будь-якого іншого і можуть з'єднуватися з сіткою електрозварюванням, плетінням або будь-яким іншим способом, і можуть розміщуватися будь-яким способом, або на вузлах сітки, або в будь-яких інших місцях, і вони можуть бути організовані у різні форми з рівномірним або нераторону або в обидві сторони, і гострі кінці можуть мати будь-який перетин і будь-яку довжину.

Орієнтація гострих кінців щодо сітки може бути перпендикулярною, похилою або будь-який інший.

Гострі кінці можуть бути прямими або кривими, поодинокими або множинними, окремими або переплетеними, або будь-якого іншого типу.

Сітка виготовляється способом електрозварювання так, що виходить плоска жорстка або напівжорстка колюча сітка. Листи можуть мати будь розподіл квадратів сітки щодо її країв, які можуть мати обробку будь-якого типу.

Склерофильная сітка допускає призму будь-якого типу.

Таким чином, склерофильная сітка пропонує переваги нормального металевого матеріалу жорсткого або напівтвердого типу, який завдяки розміром отворів не дає тваринам просовувати голову і поїдати рослина, і колючого дроту, яка завдяки колючках не дає тваринам свербіти про неї і перекидати або ламати кліть.

Хоча вказана сітка передбачена для використання у вищезазначених цілях, не виключені й інші варіанти застосування, наприклад на випасах худоби, а також промислове або міське застосування.

КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ

На кресленні показаний приклад�>�клерофильная сітка 1 згідно з цим винаходу складається з плоскої сітки 2, сформованої з багатокутників 3 будь-якої форми або розміру, виконаних електрозварюванням з металевого матеріалу 4.

На вузлах сітки в цьому варіанті будь-яким способом прикріплені вістря 5 будь-якої довжини, будь-якого типу матеріалу, з будь-яким розподілом, будь щільністю і розташуванням відносно площини сітки.

1. Склерофильная сітка, отримана електрозварюванням металевого дроту або прутків, мають прикріплені до них вістря, в якій вістря приварені електрозварюванням у вузлах сітки, причому вістря звернені в обидві сторони відносно площини сітки.

2. Сітка по п.1, в якій вістря орієнтовані похило відносно сітки.

3. Сітка по п.1, в якій вістря проходять перпендикулярно відносно сітки.

4. Сітка по кожному з пп.1-3, в якій вістря виконані прямими.

5. Сітка по кожному з пп.1-3, в якій вістря виконані викривленими.

6. Сітка по кожному з пп.1-3, характеризується тим, що утворена з багатокутників, відмінних від квадрата. 

Схожі патенти:

Блок спіралей для мобільного загородження

Винахід відноситься до загороджень на основі спіральних елементів, призначених для установки і демонтажу в короткі терміни непереборних загороджень для організації тимчасових і тривало охоронюваних територій

Колюча стрічка

Винахід відноситься до області обробки металів тиском і може бути використане для виготовлення колючої стрічки, що використовується в огородженнях

Бар'єр безпеки

Винахід відноситься до галузі будівництва, а саме до охоронних споруд і систем

Блок охоронного загородження та охоронне загородження

Винахід відноситься до галузі будівництва, а саме до спорудження охоронних загороджень для захисту об'єктів від несанкціонованого проникнення

Блок спіралей для мобільного загородження і транспортний засіб для його доставки і розгортання

Винахід відноситься до загороджень на основі спіральних елементів, развертиваемим для швидкого блокування ділянки місцевості у військових або інших цілях, а також до транспортних засобів для доставки і розгортання загороджень

Колюча стрічка

Винахід відноситься до конфігурації шипів колючої стрічки, що використовується в огорожах для цілей охорони

Огорожу з прокату та спосіб його виробництва

Винахід відноситься до виробництва металевих гратчастих огорож, що виконують захисні та естетичні функції

Огорожа

Огорожа // 586266

Пристрій для кріплення шпалерної дроту до опорних стовпів

Винахід відноситься до сільського господарства , а саме до виноградарства, садівництва

Верстат для виготовлення сітки з армованої колючої стрічки

Винахід відноситься до галузі верстатобудування і може бути використане при виготовленні сітки з колючої стрічки, армованої дротом

Пристрій для виготовлення гратчастих конструкцій

Винахід відноситься до пристроїв для обробки металів комбінованими способами, а саме до зварювання з подальшим пластичним деформуванням і може бути використане для виготовлення з пруткового матеріалу або дроту різного призначення грат
Винахід відноситься до технології отримання пористого листового матеріалу, використовуваного при виготовленні виробів, працюючих в умовах високих температур, тисків і швидкостей потоку робочого середовища, переважно для виготовлення лопаток газових турбін

Спосіб виготовлення металевої сітки

Винахід відноситься до металургійної і металевої промисловості і може бути використане при виготовленні сіток, зокрема сіток для обоечних машин млинових комплексів

Установка для виготовлення металевих сіток

Винахід відноситься до обладнання для виготовлення сіткових полотен з дроту з квадратними осередками і жесткофиксированнми вузлом переплетення

Пристрій для виготовлення металевих сіток

Винахід відноситься до зварювання, зокрема до безперервної подачі дротів нескінченної довжини для виготовлення металевих сіток контактним зварюванням

Спосіб виготовлення з дротяних спіралей

Винахід відноситься до способів виготовлення спірально-стрижневих сіток для хлібопекарських печей і дозволяє розширити технологічні можливості за рахунок з'єднання спіралей з відхиленнями по кроку
Up!