Пристрій для переробки тютюнової обрізі

 

235580 ним балках жорсткості папиросонабивной машини.

Гуркіт встановлено з кутом нахилу 8 вЂ" 10 в бік ковшового елеватора і за допомогою важелів 18 підвішується безпосередньо на папиросонабивной машині під місцем видалення відходів тютюну і бракованих цигарок.

Важелі 18, приварені до валику 15, передають коливання від ексцентрика гуркоту.

Зубчасті валки 8 і 4, призначені для 10 розриву гільз бракованих цигарок та часткового виділення тютюну з них, складаються з двох обертаються з різною кутовою швидкістю назустріч один до іншого валків різних діаметрів, під ними встановлюється регульована по висоті фігурна дека 5. Відстань між валками також можна регулювати в межах від 1 до 5 мм.

Привід валків здійснюється від головного валу 11 папиросонабивной машини ланцюгової пе - 20 редачей 19 через пару циліндричних прямозубих шестерень 20. Ведуча зірочка 21 ланцюгової передачі для зручності монтажу виготовляється з двох половин з отворами для кріпильних болтів на фланцях. р5

Для відділення бракованих цигарок від обрізу тютюну і подачі їх у межвалковий зазор служи�орой 30 менше діаметра мундштука цигарки. Проріз в направляючої планки необхідна для вільного проходу тютюну до приймальної воронки ковшового елеватора 9.

Ковшовий елеватор 9 встановлюється за - 35 зади папиросонабивной машини в місці вихідної горловини хитного гуркоту. Він призначений для прийому відходів тютюну і подання цих відходів для вторинного використання в дистрибутор 22 папиросонабивной ма - 40 шини. Елеватор складається з нескінченного ланцюга з приклепапними до її ланкам ковшами, ведучої та веденої зірочок, корпуса, приймальної і випускний воронок. Привід елеватора здійснюється через ланцюгову передачу і 45 систему шестерень від механізмів папиросонабивной машини.

Пристрій працює наступним чином.

Відходи тютюну і браковані цигарки під час роботи папиросонабивной машини па - 50 гавкають на напрямну, поверхня б з отвором 7, змонтовану над зубчастими валками 8 і 4 і має направляючу планку 8 з прорізом. Так як гуркіт підвішений з нахилом у бік ковшового елеватора і здійснює качательние руху, то відходи тютюну, проходячи крізь подовжню проріз в направляючої планки 8, попадаюг в прийомну лійку ковшового елеватора 9, а браковані цигарки, ск�завдяки різниці кутових швидкостей валків і наявності зубів на їх поверхні відбувається енергійний розрив гільз бракованих цигарок та висипання з них тютюну.


Оброблена валками цигарка падає на дно верхній частині гуркоту, де завдяки хитним руху останнього тютюн інтенсивно відокремлюється від гільз цигарок і через отвори в днищі просіюється в нижню частину. Так як гуркіт має нахил, то звільнені від тютюну гільзи цигарок ковзають вниз по днищу його верхній частині і потрапляють у ящик для макулатури. Тютюн з нижньої частини гуркоту надходить в приймальну воронку ковшового елеватора 9.


Ковшовий елеватор збирає надійшов тютюн і подає його в дистрибутор папиросонабивной машини для вторинного використання.


Предмет винаходу


Пристрій для переробки тютюнової оорези, що містить хитний гуркіт з приводом від головного валу цигаркового машини і вертикальний ковшовий елеватор для подачі отриманого при переробці обрізі тютюнового волокна в дистрибутор цигаркового машини, от.гичагощееся тим, що, з метою здійснення переробки тютюнової обрізі і бракованих цигарок, воно забезпечене встановленими над гуркотом парою обертових зубчастих валків різного діаметру і розташованої під ними фігурної декою, службовців для розкриття гильзовляющая планка, виконана з прорізом і призначена для подачі бракованих цигарок в межвалковий зазор і відділення габачной обрізі.


2355SO


Укладач Н. Селіверстова


Редактор С. А. Сюткіна Техред T. Л. Курилко Коректор А. П. Васильєва


Замовлення 734720 Тираж 480 Передплатне


ЦНІІПО Комітету у справах винаходів і відкриттів при Раді Міністрів СРСР


Москва, Центр, ін. Сєрова, 4 д.


Друкарня, пр. Сапунова, 2
 

Схожі патенти:
Up!