Верстат для виготовлення сітки з армованої колючої стрічки

 

Винахід відноситься до галузі верстатобудування і може бути використане для виробництва сітки з армованої колючої стрічки.

Відомий верстат і спосіб виробництва спіралей з армованої колючої стрічки, що містить станину, згинальні і обтискні кліті, розмотувально-намотувальні пристрої з барабанами і привід (1).

Недоліком такого верстата є складність конструкції, крім того верстат не дозволяє виготовляти сітку з армованої колючої стрічки.

З рівня техніки відомий також верстат для виготовлення спіралей з армованої колючої стрічки, взятий за прототип, що містить станину, згинальні і обтискні пристрою, размоточние барабани, привід освіти армованої колючої стрічки і привід немоточного барабана, датчик контролю товщини і закінчення колючої стрічки з пристроєм відключення, в обтискному пристрої виконаний вузол вигину на 90 градусів колючої стрічки (2). На такому станку можна виготовити сітку з армованої колючої стрічки, що є його недоліком.

Завданням пропонованого винаходу є створення верстата для виготовлення сітки з армованої колючої стрічки.

Поставлена задача досягається тим, що верстат для виготовлення сітки з армир� для формування в колючої стрічки канавки для дроту, обжимний вузол з пристосуванням для вигину колючої стрічки на 90 градусів, перший електропривод, що включає перший електродвигун і схему керування, датчик контролю товщини і закінчення колючої стрічки з пристроєм відключення першого електродвигуна, другий електропривод, другий включає електродвигун і схему управління, рухливу візок, на якому встановлено зазначений другий електродвигун і закріплений каркас з рухомим траком і розміщеними на двох його протилежних кінцях штирями для укладання армованої колючої стрічки в плоску спіраль, механізм з'єднання сусідніх секцій плоскої спіралі з отриманням сітки і встановлений на рухомому візку намоточний барабан для готової сітки, що надходить із механізму з'єднання сусідніх секцій спіралі.

На кресленні показаний загальний вигляд верстата.

Верстат містить станину 1, размоточние барабани для колючої стрічки 2 і дроту 3, рихтувальний вузол 4 для формування в колючої стрічки канавки для дроту, обжимний вузол 5 з пристосуванням 6 для вигину колючої стрічки на 90 градусів, перший електропривод, що включає перший електродвигун 7 і схему керування, датчик контролю товщини і закінчення колючої стрічки з 8 устройствокоторой встановлений другий електродвигун 9 і закріплений каркас 11 з рухомим траком 12 і розміщеними на двох його протилежних кінцях штирями 13 для укладання армованої колючої стрічки в плоску спіраль, механізм з'єднання сусідніх секцій плоскої спіралі 14 з отриманням сітки.

На рухомому візку 10 встановлено також намоточний барабан 15 для готової сітки, що надходить з механізму з'єднання сусідніх секцій спіралі 14.

Отримання сітки з армованої колючої стрічки відбувається наступним чином: на верстаті встановлюються размоточние барабани з колючою стрічкою 2 і 3 дротом. За допомогою пульта управління, що входить до складу першого електроприводу, здійснюється запуск першого електродвигуна 7. Контроль за швидкістю подачі колючої стрічки і дроту з размоточних барабанів здійснює перший електропривод. З барабана 2 колюча стрічка надходить на датчик контролю товщини і закінчення колючої стрічки 8. Якщо на датчик 8 надходить скріплення один з одним колючих стрічок або якщо колюча стрічка закінчується, датчик 8 видає сигнал на перший електропривод на відключення першого електродвигуна 7.

З датчика 8 колюча стрічка надходить в рихтувальний вузол 4 для формування в колючої стрічки канавки для дроту. З рихтувального вузла 4 колюча стрічка надходить в обжимний вузол 5 з пристосуванням 6 для вигину колючої стрічки на 90 градусів. Потім армована колюча стрічка надходить на подвированной колючої стрічки в плоску спіраль. З допомогою механізму з'єднання сусідніх секцій плоскої спіралі 14 утворюються клітинки і сітка в цілому. Готова сітка надходить на намоточний барабан 15, встановлений на рухомому візку 10. Другий електропривод з допомогою виносного пульта керує роботою пересувний візком 10, рухомим траком 12 і намоточним барабаном 15.

Таким чином, використовуючи у пропонованому пристрої пересувну візок, на якій встановлені каркас з рухомим траком і розміщеними на двох його протилежних кінцях штирями для укладання армованої колючої стрічки в плоску спіраль, механізм з'єднання сусідніх секцій плоскої спіралі з отриманням сітки, намоточний барабан для готової сітки, що надходить після з'єднання сусідніх секцій спіралі, і другий електропривод, другий включає електродвигун, дозволяє отримати верстат, що дозволяє виготовляти сітку з армованої колючої стрічки.

Джерела інформації

1. Патент Німеччині №2348214, кл. B21F 25/00, 1982 р.

2. Авт.св.РФ №27902, кл. B21F 25/00 «Верстат для виготовлення армованої колючої стрічки», 2002 р.

Верстат для виготовлення сітки з армованої колючої стрічки, що характеризується тим, що він містить станину, размоточние барабани длѲолоки, обжимний вузол з пристосуванням для вигину колючої стрічки на 90°, перший електропривод, що включає перший електродвигун і схему керування, датчик контролю товщини і закінчення колючої стрічки з пристроєм відключення першого електродвигуна, другий електропривод, другий включає електродвигун і схему управління, рухливу візок, на якому встановлено зазначений другий електродвигун і закріплений каркас з рухомим траком і розміщеними на двох його протилежних кінцях штирями для укладання армованої колючої стрічки в плоску спіраль, механізм з'єднання сусідніх секцій плоскої спіралі з отриманням сітки і встановлений на рухомому візку намоточний барабан для готової сітки, що надходить з механізму з'єднання сусідніх секцій спіралі. 

Схожі патенти:

Пристрій для виготовлення гратчастих конструкцій

Винахід відноситься до пристроїв для обробки металів комбінованими способами, а саме до зварювання з подальшим пластичним деформуванням і може бути використане для виготовлення з пруткового матеріалу або дроту різного призначення грат
Винахід відноситься до технології отримання пористого листового матеріалу, використовуваного при виготовленні виробів, працюючих в умовах високих температур, тисків і швидкостей потоку робочого середовища, переважно для виготовлення лопаток газових турбін

Спосіб виготовлення металевої сітки

Винахід відноситься до металургійної і металевої промисловості і може бути використане при виготовленні сіток, зокрема сіток для обоечних машин млинових комплексів

Установка для виготовлення металевих сіток

Винахід відноситься до обладнання для виготовлення сіткових полотен з дроту з квадратними осередками і жесткофиксированнми вузлом переплетення

Пристрій для виготовлення металевих сіток

Винахід відноситься до зварювання, зокрема до безперервної подачі дротів нескінченної довжини для виготовлення металевих сіток контактним зварюванням

Спосіб виготовлення з дротяних спіралей

Винахід відноситься до способів виготовлення спірально-стрижневих сіток для хлібопекарських печей і дозволяє розширити технологічні можливості за рахунок з'єднання спіралей з відхиленнями по кроку

Спосіб виготовлення щілинного сита, що має форму тіла обертання

Винахід відноситься до виробництва металевих виробів, зокрема до виробництва щілинних сит - тіл обертання і стосується класифікують, фільтруючих і обезвоживающих пристроїв , що використовуються в гірничорудній, хімічній, вугільно-збагачувальної промисловості , і дозволяє підвищити продуктивність за рахунок автоматизації процесу
Up!