Упаковка

 

Винахід відноситься до виробництва упаковок для рідин або пахучих ароматичних речовин. Упаковка містить пакет прямокутної форми з напівпроникною пакувальної плівки, запаяної по периметру з чотирьох сторін з утворенням замкнутої площини для розміщення упаковуваного вироби. При цьому пакет додатково містить зовнішню багатошарову непроникну обгортковий плівку, що мають зверху відкриті незапаянние кінці для розкриття упаковки, а внутрішній шар цієї плівки виконаний з поліетилену і герметично зварений по периметру з пакетом, утворюючи замкнену порожнину для розміщення упаковуваного вироби. При цьому між пакетом і внутрішнім шаром обгорткового плівки з боку, протилежного замкнутої порожнини, розміщена додатково ще одна плівка з поліпропілену, зварювана по периметру з зовнішньої обгорткового плівкою. Запропоноване пристрій - упаковка не вимагає додаткової тари для збереження і транспортування, а також виготовляється автоматично на пакувальному автоматі, крім того, конструкція упаковки забезпечує регульоване випаровування пахучих речовин. 1 з.п. ф-ли, 2 іл.

Винахід відноситься до виробництва уписпользуется для лікарських препаратів у формі капсул або таблеток. Капсули знаходяться в так званій РТР-упаковці (продавити пакувальну плівку), що включає прозору пакувальну плівку з камерою для розміщення упаковуваного вироби (UA 2018470 по кл. B 65 D 83/04).

Найбільш близькою по технічній сутності і досягається мети по відношенню до заявляється упаковці, є упаковка, що випускається польською фірмою Z.D. Chemipan. Ця упаковка містить пакет прямокутної форми з напівпроникною пакувальної плівки, запаяної по периметру з чотирьох сторін з утворенням замкнутої порожнини для розміщення упаковуваного вироби, при цьому виготовляється ця упаковка вручну, а для її збереження необхідно додатково мати тару у вигляді великого пакета, який розкривається або вручну або за допомогою ріжучих елементів, наприклад ножиць. Це створює незручність при користуванні упаковкою.

В основу винаходу покладено завдання розробити таку упаковку, яка не вимагала додаткової тари для збереження і транспортування і яка виготовлялася б автоматично на пакувальному автоматі.

Технічна задача досягається тим, що в упаковці, що містить пакет прямокутної форми з напівпроникною пакувальної плівки, запаяної по периметру з чотирьох сторін з об�але містить зовнішню багатошарову непроникну обгортковий плівку, має зверху відкриті незапаянние кінці для розкриття упаковки, а внутрішній шар цієї плівки виконаний з поліетилену і герметично зварений по периметру з пакетом, утворюючи замкнену порожнину для розміщення упаковуваного вироби, при цьому між пакетом і внутрішнім шаром обгорткового плівки з боку, протилежного замкнутої порожнини, розміщена додатково ще одна плівка з поліпропілену, зварювана по периметру з зовнішньої обгорткового плівкою.

Наявність додаткової багатошарової обгорткового плівки дозволяє зберігати упаковку окремо, не вимагаючи додаткової тари, а відкриті незапаянние кінці цієї обгорткового плівки спільно з поліпропіленової плівкою забезпечують відкривання упаковки і приведення її в робочий стан безпосередньо перед застосуванням.

Також згідно винаходу зовнішній шар обгорткового плівки виконаний з лавсану, а середній шар - з алюмінію.

Надалі упаковка буде докладно розкрито в описі з посиланням на додані креслення, на яких фіг.1 зображує загальний вигляд пропонованої упаковки, вид зверху; фіг.2 - розріз А-А на фіг.1.

Пропонована упаковка являє собою пакет 1 (фіг.1) прямокутної форми з напівпроникною пакувальної плівки, з�про вироби 3. Пакет 1 додатково містить зовнішню багатошарову непроникну обгортковий плівку 4, що має зверху відкриті незапаянние кінці 5. Внутрішній шар 6 плівки 4 виконаний з поліетилену і герметично зварений по периметру з пакетом 1, виконаним з поліетиленової плівки. При цьому шар 6 та 1 пакет утворюють замкнену порожнину 2.

Зовнішній шар 7 плівки 4 виконаний з лавсану, а середній шар 8 - з алюмінію. Поліетиленова плівка пакету 1 виконує функцію напівпроникною мембрани, регулює випаровування речовин, що містяться всередині порожнини 2.

Між пакетом 1 і внутрішнім шаром 6 плівки 4 з боку, протилежного замкнутої порожнини 2, додатково розміщена ще одна плівка 9 з поліпропілену, зварювана по периметру з зовнішньої обгорткового плівкою 4.

Плівка 9 призначена для забезпечення розкриття упаковки і приведення її в робочий стан, яке здійснюється за допомогою відкритих незапаянних решт 5.

Розкриття упаковки відбувається за місцем Б зварювання між пакетом 1 і плівкою 9, так як сила адгезії між поліпропіленової плівкою 9 і зовнішньої обгорткового плівкою 4 більше, ніж між плівкою 9 і пакетом 1. Розкриття упаковки на кресленні фіг.2 умовно показано стрілками Ст.

Для збільшення про нетканий матеріал і ін

Пропонована упаковка виготовляється автоматично повністю на пакувальному відомому автоматі.

Пропонована упаковка застосовується для регульованого випаровування пахучих речовин в різних областях.

Приклад 1. В сільському господарстві. Пропонована упаковка застосовується в якості диспенсоров феромонів комах. Для цього феромонні речовини поміщають в замкнуту порожнину 2.

Приклад 2. Пропонована упаковка використовується в якості випарника ароматизаторів у парфумерній промисловості.

Приклад 3. Пропонована упаковка використовується в якості озонаторів в автомобілях. Для цього в замкнуту порожнину 2 поміщають різні пахучі речовини.

Приклад 4. Пропонована упаковка використовується в якості феромонів у пастках для лову шкідників запасів у побуті.

Формула винаходу

1. Упаковка, що містить пакет прямокутної форми з напівпроникною пакувальної плівки, запаяної по периметру з чотирьох сторін з утворенням замкнутої площини для розміщення упаковуваного вироби, що відрізняється тим, що пакет додатково містить зовнішню багатошарову непроникну обгортковий плівку, що має зверху відкриті не запаяні кінці для розкриття упаковки, а внутрішніх�сть для розміщення упаковуваного вироби, при цьому між пакетом і внутрішнім шаром обгорткового плівки з боку, протилежного замкнутої порожнини, розміщена додатково ще одна плівка з поліпропілену, зварювана по периметру з зовнішньої обгорткового плівкою.

2. Упаковка по п.1, що відрізняється тим, що зовнішній шар обгорткового плівки виконаний з лавсану або поліпропілену, а середній шар - з алюмінію.

 

Схожі патенти:

Упаковка, що містить рідкий продукт, упаковка для рідкого продукту або ковпачок для такої упаковки

Винахід відноситься до упаковці або ковпачка для упаковки, призначеної для зберігання рідких в'язких продуктів

Шаруватий матеріал, що захищає від кисню, спосіб захисту продукту і пакувальне виріб з його використанням, матеріал, що поглинає кисень

Винахід відноситься до матеріалів, виробів і способів упаковки речовин, чутливих до кисню, особливо харчових продуктів

Термопластичний контейнер для зберігання харчових продуктів, термопластичная пляшка і спосіб її виготовлення, багатошаровий термопластичний контейнер

Винахід відноситься до багатошаровим пластикових пляшках, що володіє здатністю поглинати кисень, достатній для підтримання повного або практично повного (в залежності від вимог, що висуваються до продукту) відсутності кисню в ємності для забезпечення необхідного терміну зберігання міститься в пляшці продукту в умовах зберігання

Подвійна упаковка для порошків і гранул і спосіб пакування порошків і гранул

Винахід відноситься до подвійним упаковок, що перешкоджає спікання порошків або гранул

Упаковка для зберігання твердих лікарських форм

Винахід відноситься до хіміко-фармацевтичної промисловості
Up!