Допоміжне пристосування для розпрямлення волосся

 

Пристосування призначене для закріплення на кінці видувающего патрубка пристрою, використовуваного для укладання або для сушіння волосся. Пристосування містить порожнистий корпус, що утримує кошти, призначені для затискання пасма волосся. Кошти защемлення волосся містять, щонайменше, одну поверхню стиснення, прижимающуюся під дією пружних коштів до розташовується проти неї додаткової опорної поверхні з тим, щоб забезпечити стиснення і розпрямлення пасма волосся. Згадана поверхню стиснення та/або згадана опорна поверхня містять скошену крайку, призначену для введення пасма волосся. При цьому ці поверхні і ці скошені кромки розташовуються в потоці повітря по суті паралельно подовжньої осі потоку повітря. Запропоноване пристосування забезпечує ефективність і зручність користування, простоту і легкість монтажу і демонтажу, а також дбайливе ставлення до оброблюваним волоссю. 4 с. і 23 з.п.ф-ли, 6 іл.

Пропоноване винахід відноситься до допоміжного пристосування або насадки для фену або щітки для волосся з нагнітанням повітря, призначеному для укладання волосся або формированияия волосся та містить засоби, забезпечують можливість його приєднання до вихідного патрубка подачі повітря від фена або від щітки для волосся з нагнітанням повітря.

Гладка зачіска відповідає критеріям практичності, оскільки за нею доглядати простіше, ніж за об'ємною або збитою зачіскою. Вона також відповідає критеріям моди, оскільки гладку зачіску воліють безліч людей, які мають довге волосся або волосся середньої довжини. Крім того, гладка зачіска додає волоссю доглянутий вигляд при значно меншій витраті зусиль з боку власника цих волосся, ніж для формування пишною або збитою зачіски.

Способи, що використовуються для випрямлення волосся, спочатку витких природним або штучним чином, складаються головним чином в механічному або тепловому впливі на ці кучеряве волосся.

Відповідно відомі способи випрямлення кучерявого волосся можуть бути або "холодними" або "гарячими", і вони або вимагають використання тепла в процесі розпрямлення волосся або не вимагають його використання.

Так званий холодний спосіб розпрямлення волосся описаний в патенті США 3065758. Описане в цьому патенті пристрій містить головним чином затискач з двома шарнірно пов'язаними між собою важе�атериалом, просоченим спеціальним розчином, призначеним для здійснення холодної завивки або перманенту.

Підлягає обробці пасмо волосся фіксується в цьому затиску, після чого затискач закривається засувкою, причому кінець оброблюваної пасма обмотується навколо валика, виготовленого з поглинаючого матеріалу. Потім цей валик закріплюється у вушках кріплення затиску на певному заздалегідь визначеному відстані по відношенню до цього зажиму для того, щоб таким чином натягнути цю пасмо і обробити її в цьому натягнутому положенні.

Цей спосіб є досить трудомістким і вимагає витрати певного часу для захоплення і закріплення кожної пасма волосся в описаному вище пристрої, а також затрати часу, необхідного для здійснення реакції застосовуваного в даному випадку розчину.

Серед способів розпрямлення волосся, в яких використовується підведення до волосся тепла, можна згадати розчісування волосся щіткою з використанням ручної щітки для волосся і фена, подає гаряче повітря. Цей спосіб потребує спеціального вміння і вправності і виявляється досить стомлюючим для людини, що виконує ці операції, оскільки ця людина має одночасно держатравлять потік гарячого повітря на цю оброблювану в даному випадку пасмо.

Вже було запропоновано декількох типів нагрівальних приладів, що використовуються для випрямлення кучерявого волосся. Найбільш відомими приладами подібного роду є праски або щипці для завивки волосся. Розпрямлення завитого волосся в даному випадку полягає в защемленні підлягає обробці пасма волосся та її утриманні протягом деякого часу між двома нагреваемими пластинами. Недолік цієї технології полягає в тому, що вона вимагає тривалого часу для реалізації, оскільки обробка волосся в даному випадку здійснюється послідовно, пасмо за пасмом, а також призводить до пошкодження волосся, оскільки використовувані температури є дуже високими.

Іншими відомими приладами, використовуваними для безперервного випрямлення кучерявого волосся, є гребінки або гребінці з нагріванням. У цьому випадку волосся спочатку розчісують за допомогою зубів гребінки, проникаючих в зачіску, а потім приводять їх в контакт з металевою поверхнею, нагрівається безпосередньо або передає тепло.

Ця нагрівається металева поверхня може представляти собою підставу зубів гребінки, як це описано в патенті США 2474106, причому ця гребінка в даному випадку утворена пак�а шайбами, виготовленими з металевого матеріалу і знаходяться в безпосередньому контакті з сердечником, що закриває нагрівальний елемент.

Така гребінка, якщо не брати до уваги проблем, пов'язаних зі складністю її складання, може стати причиною перепалу волосся, що знаходяться в контакті з поверхнею, що нагрівається, що утворює основу цієї гребінки.

Металева поверхня, що передає тепло, може бути утворена фронтальними поверхнями зубів нагрівається гребінки, як це описано в патенті США 4126143. Зуби такої гребінки, виготовлені з теплоізоляційного матеріалу, виконані видовженими і розташовуються в поперечному напрямку на корпусі металевого циліндра, що знаходиться в контакті з нагрівальним елементом. Ці теплоізоляційні зуби мають покриття з металевого матеріалу на тій їх частині, яка примикає до нагрівається корпусу.

У процесі використання такої гребінки її зуби вводяться в масу волосся, причому теплоізоляційна частина цієї гребінки насамперед проникає у волосся розчісує знаходяться в контакті з нею пасма волосся. Розчесані таким чином пасма потім входять в контакт з металевими частинами, розташованими проти �агреваемими поверхнями.

Однак для того щоб ефективно виконувати свою функцію, така гребінка повинна створювати високу температуру на поверхнях своїх зубів, що знаходяться в контакті з волоссям, для того щоб реалізувати задовільний розпрямлення волосся в результаті простого проходу цієї гребінки по волоссю. Така температура може привести до руйнування містяться в волоссі протеїнів і таким чином пошкодити оброблювані волосся.

Для того щоб вирішити проблеми, пов'язані з використанням занадто високих температур в безпосередньому контакті з волоссям, фахівці розробляють допоміжні пристосування або насадки, які закріплюються на приладах, що нагнітають гаряче повітря, наприклад, на фенах або щітки для волосся з нагнітанням нагрітого повітря.

Таке допоміжне пристосування описано в патенті США 3939850. Це допоміжне пристосування має форму гребінки, закріпленої перпендикулярно по відношенню до поздовжньої осі даного приладу на вихідному патрубку подачі видувається їм повітря. При використанні такого приладу волосся спочатку розчісується, витягуються за допомогою гребінки, а потім висушуються в цьому витягнутому положенні.

Однак таке вспоибора, корпус якого має видовжену форму.

У згаданому вище патенті США 3939850 описано допоміжне пристосування для випрямлення кучерявого волосся, призначене для встановлення на фен і містить верхню частину, яка утримує елементи цього пристрою для випрямлення волосся, і нижню частину, призначену для фіксації цього пристосування на вихідному патрубку фена.

Забезпечують розпрямлення волосся елементи являють собою металеву пластину, яка передає тепло, що надходить від потоку гарячого повітря з фена, і власне гребінку. У процесі функціонування фена з таким допоміжним пристосуванням волосся захоплюються зубами гребінки, потім витягуються, проникаючи до основи її конічних зубів з тим, щоб увійти в контакт з викривленою поверхнею, що нагрівається згаданої металевої пластини.

Однак таке допоміжне пристосування обробляє волосся лише поверхово, тобто на тій частині пасма, яка знаходиться в безпосередньому контакті з гарячою металевою пластиною, і воно не підходить для використання на дуже густих волоссі.

Інший недолік цього допоміжного пристосування пов'язаний з тим, що в процесі фуЇаемое нею тепло може пошкодити цю шкіру.

Крім того, використання гребінки з щільно зімкнутими конічними зубами може призвести до необхідності прикладиватьзначительние тягнуче зусилля, особливо у поплутаних волосся і в залежності від професійного майстерності і вправності людини, який користується цим пристосуванням.

Інший тип допоміжного пристосування для фена описаний в патенті США 5553632. Запропоноване пристосування дозволяє реалізувати укладання волосся, проникаючи всередину зачіски, піднімаючи волосся, висушуючи їх в цьому ж положенні.

Це допоміжне пристосування являє собою гребінку, закріплену на верхній частині вихідного повітряного патрубка фена. Ця гребінка містить два ряди зубів, що перекривають один одного, а також засоби, призначені для забезпечення можливості зміщення одного ряду цих зубів по відношенню до іншого ряду.

В процесі функціонування даного допоміжного пристосування зуби цієї гребінки проникають у волосся, захоплюють і утримують їх для того, щоб забезпечити можливість додатки до них розтягуючого зусилля в процесі переміщення фена, причому гаряче повітря, що подається феном, висушує волосся у цьому положенні аж до їх корені�льку всякий раз, коли це пристосування хочуть перемістити в густіше волосся, необхідно відпустити гашетку, яка переміщує зуби цієї гребінки один по відношенню до одного, для того, щоб звільнити вже оброблену пасмо волосся і захопити нову підлягає обробці пасмо.

Мета пропонованого винаходу полягає в тому, щоб усунути зазначені вище недоліки і запропонувати допоміжне пристосування, призначене для випрямлення волосся, яке є досить ефективним, може бути використано швидко і зручно і яка водночас забезпечує дбайливе ставлення до оброблюваним волоссю.

Інша мета даного винаходу полягає в тому, щоб запропонувати допоміжне пристосування для випрямлення волосся, призначене для використання з приладом типу фену або щітки для волосся з нагнітанням повітря і досить ефективний в експлуатації незалежно від того, буде нагнітається повітря гарячим або він буде мати температуру навколишнього середовища.

Ще одна додаткова мета пропонованого винаходу полягає в підвищенні ефективності відомих приладів та засобів для обробки волосся шляхом об'єднання власне засобів випрямлення кучерявого волосся, а також інших �ь даного винаходу полягає в тому, щоб запропонувати допоміжне пристосування, конструкція якого є достатньо простою для того, щоб забезпечити можливість його виготовлення у великих кількостях при відносно низькій вартості.

Крім того, таке допоміжне пристосування повинно характеризуватися простотою і легкістю демонтажу її частин,що перебувають у безпосередньому контакті з волоссям, для забезпечення зручності очищення цих частин після використання цього пристосування.

У доповнення до можливості демонтажу і для забезпечення більшої безпеки кошти, що знаходяться в безпосередньому контакті з волоссям, повинні мати функцію роз'єднання, забезпечує у разі необхідності виведення цих коштів з контакту з волоссям в процесі функціонування даного пристосування. Аналогічним чином можна також регулювати натяг стягування коштів защемлення волосся.

В турботі про прийнятних ергономічних характеристик допоміжне пристосування у відповідності з запропонованим винаходом має володіти здатністю встановлюватися з можливістю повороту по відношенню до використовуваного приладу, що дозволяє полегшити маніпуляції зі згаданим приборомительная мета даного винаходу полягає в тому, щоб запропонувати допоміжне пристосування, що відрізняється надійністю в експлуатації.

Згадані цілі досягаються за допомогою допоміжного пристосування, призначеного для закріплення на видувающем кінці пристрою, використовуваного для укладання або для сушіння волосся і містить порожнистий корпус, на якому закріплені засоби, призначені для затискання пасма волосся, що відрізняється тим, що згадані кошти защемлення містять, щонайменше, одну поверхню стиснення, прижимающуюся під дією пружних коштів до розташовується проти неї додаткової опорної поверхні для того, щоб забезпечити защемлення і розпрямлення оброблюваної пасма волосся, причому згадана поверхню стиснення та/або згадана опорна поверхня містять скошену крайку для введення підлягає обробці пасма волосся і розташовуються в потоці нагнітається повітря по суті паралельно напрямку руху потоку.

У процесі численних досліджень було встановлено, що у разі деформації волосся в результаті застосування до них зусилля стиснення повинне бути використане стискуюче напруження, величина якого, зокрема, розташовується в діапазоні від 2 до 10

У турботі про збереження волосся взагалі і пошкоджених волосся, зокрема, допоміжне пристосування у відповідності з запропонованим винаходом дозволяє використовувати спільна дія декількох факторів, а саме механічне напруження стиснення, підвищену температуру та/або функціонування у вологому середовищі.

Головна перевага пропонованого винаходу полягає в деформації волосся без їх пошкодження шляхом прикладання до них можливо меншого механічної напруги. Для цього із засобами деформації волосся шляхом стиснення безпосередньо об'єднують засоби їх сушіння в цьому ж положенні.

Кажучи більш конкретно, у відповідності з запропонованим винаходом кошти, деформуючі волосся шляхом їх стиснення, утворені засобами защемлення, що містять, щонайменше, одну поверхню стиснення, прижимающуюся під дією пружних коштів до розташовується проти неї додаткової опорної поверхні для того, щоб стиснути і розпрямити пасмо волосся, причому згадана поверхню стиснення та/або згадана опорна поверхня містять скошену крайку, що дозволяє обережно вводити підлягає обробці пасмо волосся між цими поверхнями, розташованими в подлагаемое пристосування дозволяє стиснути оброблювану пасмо волосся між плоскими поверхнями згаданих коштів в процесі сушіння цієї пасма і висушити її в цьому положенні.

Таке конструктивне рішення дозволяє зменшити зусилля, що впливає на пасмо волосся, оскільки в даному випадку використовують, щонайменше, одну поверхню стиснення, прижимающуюся під дією пружних коштів до розташовується проти неї додаткової опорної поверхні.

Ця поверхня стиснення, що приводиться в дію за допомогою пружних коштів, деформується або переміщується, автоматично реагуючи на зусилля, яке до неї докладено під дією волосся, з якими вона входить у контакт. Крім того, волосся є вологими перед тим, як потрапити в простір між згаданими поверхнями, що дозволяє використовувати легко деформуються або переміщуються кошти, які таким чином створюють зменшене тиск на волосся.

Сприятливим чином згадана поверхню стиснення утворена деталлю, зокрема жорсткої деталлю, на яку штовхає зусилля надає пружина. Таке технічне рішення дозволяє шляхом вибору розмірних параметрів цієї пружини встановити оптимальну величину стискаючого напруження, що впливає на оброблювану пасмо волосся.

У кращому варіанті реалізації поверхню стиснення утворена пружною пластиною. Це сдльного пристосування.

Сприятливим чином поверхню стиснення і опорна поверхня являють собою плоскі поверхні. Це дозволяє забезпечити задовільний контакт між цими поверхнями і підлягає обробці пасмом волосся.

Кошти пропонованого винаходу дозволяють сприятливим чином створювати на підлягає обробці пасма волосся зусилля затискання, величина якого розташовується у вже згадуваному вище діапазоні від 2 до 1010-2Па в залежності від температури повітря, що використовується, і від ступеня попередньо виконаного зволоження волосся. Це дозволяє в даному випадку дбайливо обробляти волосся.

У кращому варіанті реалізації використовувані засоби защемлення волосся виконані у вигляді комплекту з двох пружних пластин, розташованих один проти одного. Таке конструктивне рішення обмежує деформації пластини в порівнянні з її розташуванням у взаємодії з твердою поверхнею.

Сприятливим чином згадані пружні пластини містять скошені кромки в їх нижній частині для того, щоб забезпечити можливість введення підлягає обробці пасма волосся між плоскими поверхнями цих пластин, з якими�и защемлення волосся в даному допоміжному пристосуванні виготовлені з матеріалу, володіє хорошими пружними властивостями і поверхня цього матеріалу механічно оброблена таким чином, щоб забезпечити гарне ковзання волосся між поверхнями цих пластин.

Такий матеріал може являти собою, наприклад, металевий матеріал з виконанням полірування відповідних поверхонь або навіть з покриттям цих поверхонь матеріалом PTFE (політетрафторетилен) або емаллю. Крім того, такий матеріал забезпечує гарну передачу тепла, що надходить від нагнітається феном потоку повітря в тому випадку, коли це допоміжне пристосування буде використано разом з приладом, подають гаряче повітря.

У кращому варіанті реалізації поруч один з одним мають кілька пар пружних пластин, розміщених по суті по всій ширині цього допоміжного пристосування. Це дозволяє забезпечити одночасну обробку декількох невеликих пасом волосся, що збільшує загальну продуктивність такої обробки.

У відповідності з кращим способом реалізації пропонованого винаходу, згадані кошти защемлення волосся утримуються за допомогою внутрішньої стінки даного пристрою. Це дозволяє отримати більш�им пластин розташовуватися в потоці повітря, що нагнітається, що прискорює просушування пасом волосся, що знаходяться між цими пластинами.

У відповідності з варіантом реалізації пропонованого винаходу згадані пластини закріплені на засобі, образующем гребінку. Це конструктивне рішення дозволяє забезпечити найкращий кут проникнення волосся в засоби їх защемлення в тому випадку, коли ці засоби просуваються уздовж підлягає обробці пасма волосся. Крім того, таке конструктивне рішення дозволяє попередньо розчесати або розплутати волосся перед їх стисненням.

У кращому варіанті реалізації ці пластини забезпечені засобами роз'єднання для того, щоб забезпечити розведення пластин, які перебувають у контакті з волоссям. Ця обставина забезпечує підвищення безпеки використання, оскільки в тому випадку, якщо волосся сплутується або якщо вони застряють між пластинами, дане допоміжне пристосування може бути в будь-який момент отсоединено від оброблюваної пасма, причому операція розпрямлення може бути відновлена після розплутування або звільнення застрягли волосся.

Додаткова перевага полягає в тому, що тут є можливість регулювання розведення існуючого волосся.

У відповідності з варіантом реалізації пропонованого винаходу дане допоміжне пристосування забезпечений засобами зволоження волосся перед їх стисненням. Це дозволяє забезпечити найвищу ефективність обробки волосся.

Згідно з іншим способом реалізації пропонованого винаходу дане допоміжне пристосування містить засоби, що утворюють щітку або гребінець і розташовуються також перед засобами защемлення. Таке конструктивне рішення дозволяє найкращим чином забезпечити розчісування або розплутування волосся перед їх стисненням.

У відповідності зі сприятливим варіантом реалізації винаходу засоби, що мають форму щітки або гребінки, розташовуються позаду коштів защемлення. Таке конструктивне рішення дозволяє найкращим чином фіксувати зачіску після обробки волосся. Це тим більш очевидно, що в даному випадку згадані засоби взаємодіють з більш холодним повітрям, що нагнітається пристроєм.

Сприятливим чином кошти защемлення, а такжесредства, що розташовуються перед цими засобами защемлення або позаду них, встановлені знімним чином на корпусі даного допоміжного пристосування ultra�використання і починати наступну операцію обробки волосся з чистим пристосуванням.

У кращому варіанті реалізації допоміжне пристосування закріплюється на видувающем повітря кінці використовуваного пристрою з можливістю повороту щодо вихідний осі потоку нагнітається повітря. Для цього дане допоміжне пристосування встановлюють, наприклад, на кільце, що обертається щодо кріпильної частини даного приладу. Таке конструктивне рішення дозволяє використовувати дане допоміжне пристосування до будь-яких кутових положеннях в діапазоні повного обороту в 360, полегшує експлуатацію даного пристрою з таким пристосуванням, особливо у важкодоступних зонах, наприклад, в потиличній частині голови.

Пропоноване винахід стосується також способу укладання або сушіння волосся, що відрізняється тим, що цей спосіб містить перший етап, що складається в зволоженні і розчісування щіткою або гребінкою підлягає обробці пасма волосся, слідом за яким здійснюється защемлення цієї пасма волосся з метою їх висушування між двома розміщеними один проти одного плоскими поверхнями, розміщеними на виході з пристрою, призначеного для укладання або сушіння волосся, і потім виконується останній етап, состояѹ повітря, нагнітається тим же самим пристроєм.

Інші характеристики і переваги пропонованого винаходу будуть краще зрозумілі з наведеного нижче опису прикладів, які не є обмежувальними, що ілюструють способи його реалізації, де даються посилання на які наведені у додатку креслення, серед яких:

фіг.1 являє собою схематичний перспективний вид пристрою, що представляє собою допоміжне пристосування для випрямлення кучерявого волосся у відповідності з запропонованим винаходом;

фіг.2 являє собою фронтальний схематичний вигляд допоміжного пристосування для розпрямлення волосся у відповідності з запропонованим винаходом;

фіг.3 являє собою схематичний вигляд в поперечному розрізі по лінії А-А допоміжного пристосування у відповідності з запропонованим винаходом;

фіг.4 являє собою у своїй першій половині схематичний вигляд зверху допоміжного пристосування для розпрямлення волосся у відповідності з запропонованим винаходом, а в другій своїй половині - схематичний вигляд в осьовому розрізі того ж самого пристосування;

фіг.5 являє собою перспективний схематичний вигляд у збільшеному масштабі схематичний вигляд у розрізі пристрої роз'єднання коштів защемлення волосся у відповідності з запропонованим винаходом.

На фіг.1, 2 і 3 схематично представлений перший варіант реалізації системи, що утворює допоміжне пристосування 1 для випрямлення волосся. Це допоміжне пристосування містить корпус 2, забезпечений на своєму кінці 3 засобами з'єднання з видувающим кінцем пристрої для сушіння волосся або щітки для волосся з нагнітанням повітря.

Таке пристрій для сушіння волосся зазвичай містить корпус, утворює засіб для утримання цього приладу руками, вхідну решітку, призначену для усмоктування навколишнього повітря, і вихідний кінець видування повітря. Усередині корпусу розташований вентилятор, здатний всмоктувати зовнішнє повітря і нагнітати його у вихідний патрубок корпусу цього пристрою, електричний двигун, призначений для приведення цього вентилятора в обертальний рух, і електричний нагрівальний елемент, призначений для нагрівання повітря, що нагнітається згаданим вентилятором.

Це пристрій також забезпечений засобами управління і контролю його функціонування типу перемикачів включення і виключення, призначених для управління двигуном і/або електричним нагрівальним елементом, а також у разі необхідності середовищ�иваемое таким пристроєм, полягає в тому, що воно, маючи досить просту конструкцію, що дозволяє використовувати його спільно з безліччю різних допоміжних пристосувань або насадок, які приєднуються до його вихідного кінця видування повітря для того, щоб забезпечити різні типи впливу на волосся і/або різні способи догляду за волоссям або за шкірою голови.

Одне з таких допоміжних пристосувань являє собою об'єкт пропонованого винаходу і містить засоби защемлення волосся 6, 1, розташовані перпендикулярно по відношенню до напрямку руху потоку повітря, що нагнітається вентилятором, і закріплені на корпусі 2, виготовлений, наприклад, з пластичного матеріалу шляхом лиття під тиском.

Згадані кошти защемлення 6, 7 волосся утворені в основному двома поверхнями 6", 7", по суті паралельними один одному в закритому положенні цього кошти защемлення, причому, щонайменше, одна з цих площин має можливість переміщатися і/або деформуватися для того, щоб утворити по відношенню до іншої з цих поверхонь деякий простір, призначений для введення в нього пасма волосся з метою додатка до цієї пасма зусилля �, щонайменше, одне з цих коштів містить поверхню проникнення цієї пасма волосся, виконану у формі скошеної кромки 6', 7' на тій його частині, яка входить в безпосередній контакт з волоссям перед тим, як ці волосся будуть введені в простір між поверхнями їх защемлення 6", 7".

Така скошена кромка діє в якості воронки, що полегшує введення підлягає обробці пасма волосся в простір між засобами їх защемлення, просто переводячи дане допоміжне пристосування в безпосередній контакт з волоссям і створюючи невеликий тиск у напрямку защемлення волосся з боку руки користувача на рукоятку пристрою, на якому використовується дана допоміжне пристосування.

Для того щоб мати можливість переміщати і/або деформувати поверхню стиснення 6" по відношенню до іншої поверхні 1", щонайменше, одна з цих поверхонь являє собою пружну пластину.

Форма цієї пластини найкраще видно на фіг.5, де можна виділити скошену крайку 6' і поверхня стиснення 6". Ця деталь додатково містить крильця 6а і 6б, призначені для закріплення цієї пластини на корпусі даного вспомогатм, про які більш докладно буде сказано нижче.

Використання пружної пластини дозволяє мати деталь, яка легко деформується в результаті простого тиску на її поверхню і яка повертається у своє вихідне положення в тому випадку, коли вплив деформуючого зусилля припиняється. Ця пластина таким чином діє як пружини, надає попередньо певний вплив на ту поверхню, з якої вона входить у контакт.

Така пружна пластина кращим чином виготовлена з матеріалу, що володіє хорошими характеристиками пружності, наприклад з нержавіючої сталі, мідного або алюмінієвого сплаву або навіть з пластичного матеріалу типу поліпропілену. Товщина такої пружної пластини має величину, наприклад, в діапазоні від 0,05 до 2 мм. Край або контур цієї пластини є заокругленим для того, щоб не різати підлягають затискання волосся в той момент, коли вони вводяться в простір між засобами їх защемлення.

У кращому варіанті реалізації використовують дві розташовані один проти одного пружні пластини в якості засобів защемлення 6, 7. Ці пластини встановлюються на підставі, закріпленою на корпусі 2 на фіг.5. Таким чином, ці пластини містять скошені кромки 6', 7', призначені для орієнтації підлягає обробці пасма волосся у напрямку плоских поверхонь контакту 6", 7".

Ці пластини можуть бути змонтовані нерухомо один по відношенню до одного, можуть бути змонтовані з можливістю переміщення один щодо одного або можуть бути змонтовані в такій конфігурації, коли одна з цих пластин є нерухомою, а інша виконана рухомий. Це відносне переміщення однієї пластини по відношенню до іншого дозволяє забезпечити можливість регулювання зазору між цими пластинами і, отже, величину механічного напруження, яке вони надають на волосся.

Для того щоб зменшити коефіцієнт тертя згаданих пластин з волоссям і забезпечити найкраще ковзання волосся між поверхнями контакту 6", 7", можна здійснити спеціальну обробку згаданих поверхонь типу дуже тонкої їх полірування або нанесення на ці поверхні покриття типу PTFE (політетрафторетилен) або емалі. Володіє таким покриттям поверхня може бути плоскою або може становити невелику рельєфність або шорсткість.

Для того щоб обробити про�шу ширину, можна порівняти, наприклад, з шириною долоні звичайної людської руки, і розташовує декількома парами розміщених поруч один з одним і паралельних один одному пружних пластин 6, 7, розміщених по суті уздовж цього розмірного напрямку. Всі ці пружні пластини змонтовані на загальному кронштейні, закріпленою на корпусі 2 цього допоміжного пристосування.

Як це можна бачити на фіг.1-3, комплект пластин 6, 7 розміщується всередині даного пристосування і утримується за допомогою його внутрішньої стінки 20.

Таке конструктивне рішення дозволяє волоссю, затиснутим між пластинами, перебувати в потоці повітря, що видувається даним приладом через канал 16. Комплект пластин в кращому варіанті реалізації центрований відносно середньої площини потоку повітря, що видувається цим приладом.

Висота пластин защемлення має величину в діапазоні від 1/3 до 3/3 висоти вихідного патрубка або вихідного кінця видування потоку повітря. Як можна бачити на наведених у додатку фігурах, висота зубів гребінки по суті дорівнює їх довжині. Таким чином, підлягає обробці пасмо волосся повністю піддається впливу потоку повітря, що видувається по всій своїй довжині, а тм чином, в даному випадку волосся висушуються одночасно з їх розпрямленням, будучи защемленними між пластинами 6, 7. Це дозволяє зменшити величину механічного напруги, прикладеної до волосся, оскільки, як вже було сказано вище, їх вологість являє собою фактор, що забезпечує можливість задовільною деформації волосся при менших значеннях прикладеної стискального зусилля.

Крім того, якщо в даному випадку використовують пластини, виготовлені з теплопровідного матеріалу, для допоміжного пристосування, що встановлюється на прилад, що видуває гаряче повітря, деформація волосся внаслідок цього відбувається при більш високій температурі, що забезпечує найкращі умови їх обробки.

У варіанті реалізації, не показаному на наведених у додатку фігурах, можна уявити, що комплект пластин 6, 7 буде розміщено на зовнішній частині допоміжного пристосування, наприклад вище поздовжньої осі вихідного потоку повітря, що нагнітається приладом. При такому конструктивному вирішенні волосся спочатку висушиваться потоком повітря, що нагнітається, а потім деформуватися шляхом стиснення після їх проникнення в простір між пластинами 6, 7.

В іншому ваѰ. У цьому випадку волосся будуть спочатку захоплюватися згаданими пластинами, потім витягатися для створення тягне напруги і висушиваться в цьому витягнутому положенні.

У кращому варіанті реалізації, представленому на фіг.1-3, пластини 6, 7 утримуються гребінкою 4. Для отримання досить компактної системи, тобто допоміжного пристосування з зменшеними розмірами, ці пластини встановлюються всередині гребінки за допомогою крилець 6а, 6б, які закріплюються в канавках відповідної форми, виконаних в корпусі гребінки.

З цією метою згадана гребінка має форму порожнистого корпусу, утвореного безліччю порожніх зубів 5, частина якого, протилежна його частини, що входить в безпосередній контакт з волоссям, жорстко пов'язана з рамкою, що утворює засіб кріплення цієї гребінки на внутрішній стінці 20 допоміжного пристосування. Зсередини кожен зубець гребінки містить канавки кріплення 5а, 5б, призначені для крилець 6а, 6б кожної пружної пластини.

Для того щоб зменшити вартість виготовлення, а також монтажу пластин 6, 7, передбачена реалізація цих пластин у вигляді деталі симетричної форми, як це показано на фіг.5. Таким чином,едусмотрени чотири крильця з тим, щоб використовувати один і той же тип пластини для всієї системи.

Таким чином, систему пластин формують, встановлюючи спочатку першу пластину в призначене для неї положення і встановлюючи слідом за нею другу пластину, попередньо розгорнувши її на 180навколо своєї осі.

У відповідності з кращим варіантом реалізації пропонованого винаходу гребінка, на якій утримується система пластин, встановлюється і закріплюється знімним чином в корпусі допоміжного пристосування за допомогою затискних засобів кріплення, кріплення гвинтами або за допомогою будь-якого іншого відомого засобу.

Ця гребінка виготовляється з пластичного матеріалу методом лиття під тиском або екструзії, також відомими фахівцям в даній області техніки.

Корпус 2 допоміжного пристосування переважно реалізується у вигляді двох частин, які з'єднуються між собою роз'ємним чином так, щоб легко мати можливість очищати внутрішню порожнину цього допоміжного пристосування або різні його частини, розміщені всередині цього пристосування, наприклад гребінку 4, утримуючу пластини защемлення 6, 7.

В процесі использованЌями 5 гребінки 4, вводять в контакт з підлеглими обробці волоссям в тій їх частині, яка відповідає висоті бажаного початку розпрямлення цих волосся і переважно, можливо, ближче до їх коренів.

При цьому зуби 5 гребінки 4 поділяють ділянку зачіски на кілька маленьких пасом з тим, щоб у разі необхідності розплутати їх і підвести таким чином до нижньої частини пластин 6, 7, утворює лійку 6', 7'. Волосся, що потрапили в цю зону, направляються до розташовуються один проти одного плоским поверхням 6", 7", затискаються між цими поверхнями і одночасно висушуються потоком повітря, що проходить через це допоміжне пристосування на рівні пластин 6, 7.

В альтернативному варіанті реалізації це допоміжне пристосування досить повільно переміщають уздовж даної пасма волосся з тим, щоб дати час висохнути волоссю і відповідним чином деформуватися. Ця операція повторюється аналогічним чином по всій масі волосся, причому результатом цих маніпуляцій є швидке і рівномірне розпрямлення всіх обробленого волосся.

На фіг.6 схематично представлено пристрій роз'єднання і регулювання зазору між пластинами 6, 7. Це пристрій роз'єднаний�ства 30, кулачок 28 і рукоятку з накаткою 34, закріплену на кінці згаданої осі.

Кронштейн або лоток 24 містить елемент жорсткості з похилою площиною 32, яка взаємодіє в процесі функціонування з кулачком 28, розташованих на осі 26. Це пристрій в цілому може бути закріплено на корпусі 2 цього допоміжного пристосування або на корпусі гребінки 4 так, щоб демонтувати одночасно з ним для очищення.

У цьому варіанті реалізації допоміжне пристосування утворено нерухомими пластинами 6 і рухомими пластинами 7, утримуваними в корпусі гребінки 4. Рухливі пластини 7 встановлені з деяким зазором канавки гребінки для того, щоб забезпечити можливість переміщення цих пластин по відношенню до нерухомих пластин 6.

В процесі функціонування даного допоміжного пристосування користувач, повертаючи рукоятку з накаткою 34, приводить в обертальний рух кулачок 28, що упирається в похилу поверхню елемента жорсткості 32 і внаслідок цього переміщує вісь 26, на якій закріплені рухливі пластини 7, відводячи таким чином ці рухливі пластини 7 від нерухомих пластин 6.

Таким чином, рухливі пластини 7 мають вжние пластини 6, причому в цьому випадку кулачок 28 перебуває в контакті з основою похилої поверхні елемента жорсткості 32, що відповідає максимальному напрузі стиснення і деяким другим положенням, в якому ці рухливі пластини повністю відведені від нерухомих пластин 6, причому на цей раз кулачок 28 перебуває на вершині похилій поверхні елемента жорсткості 32, і яке відповідає положенню роз'єднання.

Будь-яке інше відносне переміщення пластин у просторі між цими двома крайніми положеннями відповідає різним положенням регулювання напруги пластин, які спираються на підлягає обробці пасмо волосся.

Згідно з одним із варіантів реалізації пропонованого винаходу допоміжне пристосування містить засоби, що утворюють циліндр 8 і розміщені перед засобами защемлення волосся 6, 7, причому ці утворюють циліндр кошти таким чином першими входять в контакт з підлеглими обробці волоссям.

В одному із способів здійснення цього варіанту реалізації згадані кошти, що утворюють циліндр, утворені зволожуючим тампоном, просоченим деякою рідиною. В даному випадку, як це можна бачити на фіг.3, потік нагнітається під�особления, омиває згаданий тампон і забезпечує випаровування міститься в ньому рідини, прямуючи потім до підлягає обробці волосся, вже будучи зволоженим.

Таким чином, як про це вже було сказано вище, можна з більшою ефективністю розпрямляти волосся, які при цьому стають більш вологими, або навіть волосся, які взагалі спочатку були сухими.

В іншому способі здійснення цього варіанту реалізації згаданий зволожуючий тампон замінений на резервуар з деякою рідиною, з вихідними отворами, через які згадана рідина витікає внаслідок капілярного ефекту, зволожуючи таким чином волосся, з якими цей резервуар входить в контакт.

Використовувана в даному випадку зволожуюча рідина може представляти собою воду або якою-небудь іншу рідину, що має хімічний склад, що надає їй властивості, що забезпечують фіксацію волосся, наприклад розчин типу тих, які зазвичай використовуються при хімічній завивці.

У відповідності із ще одним способом здійснення згаданого варіанту реалізації замість зволожуючого тампона передбачають наявність циліндричної щітки. Таке конструктивне рішення дозволяє забезпечувати расчесива�ни в простір між засобами їх защемлення 6, 7.

У відповідності із ще одним варіантом реалізації вместоупомянутой циліндричної щітки можна передбачити кілька паралельних рядів волосків і/або задирок, причому згадані ряди цих волосків або задирок розташовуються по суті перпендикулярно поверхні корпусу 2 в продовженні зубів гребінки 4. Волоски щітки виготовлені, наприклад, з використанням синтетичних волокон, а згадані задирки можуть бути виготовлені з пластичного матеріалу.

У відповідності із ще одним варіантом реалізації, не представленим на наведених у додатку фігурах, кошти, що утворюють циліндр 8, можуть бути замінені на гребінку, виконує функцію впорядкування поплутаного волосся перед тим, як почнеться їх обробка.

Переважним чином кошти, що утворюють циліндр 8 або утворюють гребінку, встановлюються знімним чином на корпусі 2 допоміжного пристосування за допомогою засобів кріплення відомого типу.

У відповідності із ще одним варіантом реалізації пропонованого винаходу допоміжне пристосування для розпрямлення волосся містить засоби, призначені для фіксації зачіски 10 після розпрямлення волосся, виконаного за допомогою средсѰди частини, забезпечує деформування волосся за допомогою стиснення між пружними пластинами, засобами 10, які діють шляхом розчісування підлягають обробці волосся гребінкою або щіткою.

Ці кошти 10, виконані у формі гребінки або щітки для волосся, входять у безпосередній контакт із випрямленими волоссям, які виходять з простору між пластинами 6, 7 і роблять на них тягне вплив розчісування, що остаточно підкреслює початковий ефект випрямлення, одночасно надаючи волоссю підвищену стійкість і стабільність.

Дія згаданих засобів фіксації поєднується з подачею потоку повітря з фена. Для того щоб забезпечити підвищену стійкість зачіски, повітря, що подається в процесі виконання операції фіксації або укладання цієї зачіски, має бути більш прохолодним. З цих міркувань корпус 2 цього допоміжного пристосування забезпечений отворами або вирізами 12, розмірні параметри поперечного перерізу яких були визначені таким чином, щоб забезпечити можливість всмоктування зовнішнього повітря внаслідок ефекту Вентурі.

Всмоктуване таким чином зовнішнє повітря змішується з повітрям, що нагнітається даними пр�іі волосся 10.

У відповідності з кращим варіантом реалізації пропонованого винаходу гребінець або щітка для волосся, що використовуються для фіксації зачіски, виготовлені з матеріалу, що володіє антистатичними властивостями.

Такий матеріал може являти собою як не є обмежувальним прикладу матеріал, відомий під назвою PERMASTAT®і є пластичним матеріалом, антистатичні властивості якого пов'язані з перманентної обробкою поверхні, стабілізованої по температурі.

Можна також уявити, що й інші частини цього допоміжного пристосування виготовлені з цього матеріалу, тобто відповідно всі його компоненти з пластичного матеріалу, що входять у безпосередній контакт з волоссям.

Такий матеріал дозволяє усунути виникнення статичної електрики на волоссі, формування якого може бути наслідком, зокрема, їх розчісування гребінкою або щіткою для волосся, і забезпечити таким чином отримання гладкої зачіски, має більш високу стійкість і більш доглянутий зовнішній вигляд.

У кращому варіанті реалізації згадані засоби фіксації зачіски 10 встановлюються знімним емое допоміжне пристосування для розпрямлення волосся встановлюється на вихідний кінець фена або щітки для волосся з нагнітанням повітря, забезпечує вихід видувається повітря, за допомогою засобів кріплення байонетного типу.

Переважним чином корпус даного допоміжного пристосування містить засоби, призначені для повороту цього пристосування по відношенню до поздовжньої осі даного приладу. З цією метою корпус цього допоміжного пристосування може бути встановлений з можливістю повороту на кільці, що належить його частини, що містить засоби кріплення до корпусу пристрою.

Таке конструктивне рішення дозволяє використовувати дане допоміжне пристосування в будь-яких бажаних положеннях шляхом повороту цього пристосування навколо його подовжньої осі на будь-який кут в діапазоні аж до 360. Ця обставина полегшує використання даного пристосування, зокрема, у важкодоступних для користувача зонах, наприклад в потиличній частині голови.

У відповідності з варіантом реалізації, не представленим на наведених у додатку кресленнях, можна використовувати власне дане допоміжне пристосування просто з приробленою до нього руків'ям, закріпленої безпосередньо на кінці 3 корпуси 2 цього пристосування при пе пристосування і його рукоятку, може бути проведена по волоссю, які вже певною мірою распрямлени шляхом стиснення між згаданими засобами 6, 7 цього допоміжного пристосування 1.

Таким чином, це допоміжне пристосування може бути використане без обов'язкового його приєднання до видувающему повітря приладу, що ще більшою мірою спрощує операцію розпрямлення волосся, а також ручні маніпуляції з даною системою, і знижує її вартість.

Пропоноване винахід стосується також пристрою, призначеного для укладання та/або сушіння волосся і забезпечує видування потоку повітря, спрямованого на ці волосся, типу фену або щітки для волосся з нагнітанням повітря. Такий прилад може утримувати на своєму вихідному кінці допоміжне пристосування описаного вище типу.

Згідно з іншим можливим варіантом реалізації такий прилад містить на своєму вихідному кінці видування потоку повітря частина 1, яка розташовується таким чином, щоб через неї проходило повітря, що направляється за межі цього приладу. При цьому згадана частина цього приладу містить порожнистий корпус 2, утримує кошти 6, 7, призначені для затискання пасма волосся.

Упомян� відповідних пружних коштів до розташовується проти неї додаткової опорної поверхні 7" для того, щоб забезпечити стиснення і розпрямлення пасма волосся, причому згадана поверхню стиснення та/або згадана опорна поверхня містять скошені кромки 6', 7', призначені для полегшення введення пасма волосся, і розташовуються в потоці видувається повітря по суті паралельно його поздовжньої осі.

Такий пристрій спеціально призначене для розпрямлення волосся і воно має компактну конструкцію, причому його частина, призначена для випрямлення волосся, інтегрована в корпус цього пристрою, як і органи управління інтенсивністю потоку повітря і його температурою у відповідності зі значеннями цих параметрів, характерними для виконання операції розпрямлення волосся.

У той же час пристрій, призначений для укладання і/або сушіння волосся і використовується в сукупності з допоміжним пристосуванням описаного вище типу, містить засоби керування температурою і/або витратою повітря, що нагнітається в напрямку оброблюваних в даному випадку волосся.

Можна також уявити такий пристрій, забезпечене засобами керування типу спеціального додаткового перемикача, призначеного для керування режимом випрямлення волосся, за допомого�тури для забезпечення задовільного розпрямлення волосся.

Численні удосконалення можуть бути внесені в конструкцію описаного вище допоміжного пристосування, призначеного для випрямлення волосся, або в конструкцію використовується спільно з ним пристрою, не виходячи при цьому за рамки формули даного винаходу.

Формула винаходу

1. Допоміжне пристосування, що використовується для розпрямлення волосся і призначене для закріплення на кінці видувающего патрубка пристрою, використовуваного для укладання або для сушіння волосся, містить порожнистий корпус (2), утримує засоби (6, 7), призначені для затискання пасма волосся, причому ці кошти защемлення волосся містять, щонайменше, одну поверхню стиснення (6"), прижимающуюся під дією пружних коштів до розташовується проти неї додаткової опорної поверхні (7") з тим, щоб забезпечити стиснення і розпрямлення пасма волосся, що відрізняється тим, що згадана поверхню стиснення і/або згадана опорна поверхня містять скошену крайку (6', 7'), призначену для введення пасма волосся, а також тим, що ці поверхні і ці скошені кромки розташовуються в потоці повітря, по суті, паралельно подовжньої осі этоЕжатия (6") утворена деталлю, на яку штовхає чином впливає пружина.

3. Допоміжний пристрій за п.1, що відрізняється тим, що згадана поверхню стиснення (6") утворена пружною пластиною.

4. Допоміжне пристосування по кожному з наведених вище пунктів, відмінне тим, що згадана поверхню стиснення (6") та/або згадана опорна поверхня (7") являють собою плоскі поверхні.

5. Допоміжне пристосування по кожному з наведених вище пунктів, відмінне тим, що згадані кошти защемлення волосся (6, 7) розташовуються один по відношенню до одного таким чином, щоб створювати зусилля стиснення, що має величину в діапазоні від 2 до 1010-2Па й впливає на пасмо волосся, з якої дані кошти защемлення входять у безпосередній контакт.

6. Допоміжне пристосування по кожному з пп.1 або 3-5, відмінне тим, що згадані кошти защемлення (6, 7) утворені двома пружними пластинами (6) і (7), що розташовуються один проти одного.

7. Допоміжне пристосування за п.6, який відрізняється тим, що згадані пластини (6, 7) містять скошені кромки (6', 7') в своїх нижніх частинах.

8. Допоміжне пристосування п�ециальной обробці поверхні або містять покриття, дозволяє зменшити коефіцієнт тертя з волоссям.

9. Допоміжне пристосування по кожному з пп.6-8, відмінне тим, що це пристосування містить кілька згаданих пар пластин 6, 7), розташованих поруч один з одним.

10. Допоміжний пристрій за п.1, що відрізняється тим, що зазначені засоби (6, 7) закріплені на внутрішній стінці (20) цього допоміжного пристосування.

11. Допоміжне пристосування по кожному з пп.6-9, що відрізняється тим, що зазначені засоби (6, 7) закріплені на засобі, образующем гребінку (4), для орієнтації волосся в напрямку цих пластин (6, 7).

12. Допоміжне пристосування по кожному з пп.10 і 11, відмінне тим, що згадана гребінка (4), що утримує засоби (6, 7), закріплена знімним чином на корпусі (2) цієї допоміжного пристосування (1).

13. Допоміжне пристосування по кожному з пп.6-9, що відрізняється тим, що це пристосування містить засоби роз'єднання (22) та/або регулювання натягу згаданих пластин (6, 7).

14. Допоміжний пристрій за п.1, що відрізняється тим, що це пристосування містить засоби, що утворюють циліндр (8) перед засобами (6, 7) для першого контакту з волоссям перед Ередства, утворюють циліндр (8), являють собою зволожуючий тампон, просочений тією чи іншою рідиною.

16. Допоміжне пристосування з п.14, відмінне тим, що згадані кошти, що утворюють циліндр (8), являють собою резервуар з рідиною.

17. Допоміжне пристосування по кожному з п.15 або 16, відмінне тим, що згадана рідина являє собою воду або спеціальну рідину, що володіє властивостями фіксації волосся.

18. Допоміжне пристосування з п.14, відмінне тим, що згадані кошти, що утворюють циліндр (8), являють собою щітку для волосся.

19. Допоміжний пристрій за п.1, що відрізняється тим, що це пристосування містить засоби, що утворюють гребінку, розташовану перед засобами (6, 7) і призначену для першого контакту з волоссям перед наданням їм необхідної форми.

20. Допоміжний пристрій за п.1, що відрізняється тим, що це пристосування містить засоби для фіксації зачіски (10) після додання волоссю необхідної форми за допомогою засобів (6, 7).

21. Допоміжне пристосування з п.20, відмінне тим, що згадані засоби фіксації волосся (10) являють собою гребінець або щітку для волосся.

22. асивания повітря з температурою навколишнього середовища в канал (18) подачі повітря, нагнітається даним приладом до засобів фіксації зачіски (10).

23. Допоміжне пристосування по кожному з пп.14-22, відмінне тим, що згадані кошти, що утворюють циліндр (8), гребінку (10) або щітку для волосся (10), встановлені знімним чином по відношенню до корпусу (2) допоміжного пристосування (1).

24. Допоміжне пристосування по кожному з наведених вище пунктів, відмінне тим, що це пристосування закріплюється на видувающем кінці приладу для укладання або для сушіння волосся з можливістю повороту цього пристосування по відношенню до цього кінця навколо осі, паралельної осі вихідного потоку повітря нагнітається.

25. Пристрій для укладання або для сушіння волосся, містить пристосування по будь-якому з попередніх пунктів, що відрізняється тим, що воно містить засоби керування температурою і/або витратою нагнітається повітря для забезпечення його функціонування з згаданим пристосуванням.

26. Пристрій для укладання або для сушіння волосся, містить на своєму видувающем наприкінці частина (1), розміщену таким чином, щоб через неї проходило повітря, що виходить з цього приладу, і містить порожнистий корпус (2), утримує засоби (6, 7), призначені для Еть стиснення (6"), прижимающуюся під дією пружних коштів до розташовується проти неї додаткової опорної поверхні (7") для стиснення і розпрямлення пасма волосся, що відрізняється тим, що ця поверхня стиснення та/або ця опорна поверхня містить скошену крайку (6', 7') для введення пасма волосся, а також тим, що ці поверхні і ці скошені кромки розташовуються в потоці видувається повітря, по суті, паралельно напрямку його руху.

27. Спосіб укладання або сушіння волосся, що включає перший етап, що складається в зволоженні і розчісуванні гребінкою або щіткою підлягає обробці пасма волосся, і другий етап, який полягає у фіксації отриманої таким чином зачіски шляхом розчісування волосся гребінкою або щіткою під дією повітря, що нагнітається тим же самим приладом, який відрізняється тим, що цей спосіб включає проміжний етап, що складається в защемленні з метою просушування згаданої пасма волосся з використанням засобів защемлення, що містять, щонайменше, одну поверхню стиснення (6"), прижимающуюся під дією пружних коштів до розташовується проти неї додаткової опорної поверхні (7") для стиснення і розпрямлення згаданої пасма волосся, причому згадана поверхностя пасма волосся, і обидві ці поверхні та їхні скошені кромки розташовуються в потоці повітря, по суті, паралельно до напрямку руху потоку.

 

Схожі патенти:

Інструмент для догляду за волоссям, спосіб догляду за волоссям і воздухопоточное влаштування індивідуального користування (варіанти)

Винахід відноситься до інструменту для догляду за волоссям, зокрема для додання їм форми та/або сушіння, способу догляду за волоссям за допомогою зазначеного інструменту і воздухопоточним пристроїв, що використовуються разом з інструментом

Пристрій сушарки для волосся, пристосоване для багатофункціонального використання

Винахід відноситься до пристроїв сушарки для волосся і може мати багатофункціональне використання

Вузол кріплення насадки до сопла фена

Винахід відноситься до перукарень приладдя

Обертовий циліндр приладу для видалення волосся

Винахід відноситься до обертового циліндра або обертового валику приладу для видалення волосся щонайменше з двома затискними елементами, розташованими поруч один з одним

Насадка до приладу для видалення волосся на шкірі людини

Винахід відноситься до насадці до приладу для видалення волосся на шкірі людини, причому прилад містить корпус для установки електродвигуна для приведення в обертання навколо першої осі щонайменше одного затискного пристосування для видалення волосся

Електрична схема для енергопостачання

Винахід відноситься до електротехніки, а саме до електричних схем для струмоприймачів

Ручний пристрій для вистригания волосся в ніздрях

Винахід відноситься до ручних пристроїв для вистригания волосся в ніздрях

Щітка для волосся з механізмом очищення

Винахід відноситься до щіток для волосся з механізмом очищення

Інструмент для догляду за волоссям, спосіб догляду за волоссям і воздухопоточное влаштування індивідуального користування (варіанти)

Винахід відноситься до інструменту для догляду за волоссям, зокрема для додання їм форми та/або сушіння, способу догляду за волоссям за допомогою зазначеного інструменту і воздухопоточним пристроїв, що використовуються разом з інструментом

Інструмент для догляду за волоссям, спосіб догляду за волоссям і воздухопоточное влаштування індивідуального користування (варіанти)

Винахід відноситься до інструменту для догляду за волоссям, зокрема для додання їм форми та/або сушіння, способу догляду за волоссям за допомогою зазначеного інструменту і воздухопоточним пристроїв, що використовуються разом з інструментом
Up!