Валкова жниварка

 

Валкова жниварка містить мотовило з ріжучим апаратом і встановлені за ним пристрої для відведення хлібної маси від коліс енергетичного засобу і суцільний транспортер. Транспортер містить барабани і стрічку. В кінці транспортера розташована заслінка з щітками. Заслінка з'єднана з механізмом підйому. Привід пристроїв для відведення хлібної маси від коліс енергетичного засобу та суцільного транспортера є загальним. В процесі роботи скошені стебла відводяться стрічкою суцільного транспортера до заслінці зі щітками, що перешкоджають сходу хлібної маси. В момент закінчення накопичення хлібної маси на транспортері при досягненні смуги формування валка механізм підйому піднімає заслінку з щітками. Порція хлібної маси з транспортера укладається на стерню. Валкова жниварка забезпечує зменшення втрат хлібної маси при формуванні валка. 2 іл.

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування і може бути використане при створенні валкових жаток-накопичувачів.

Відома валкова жниварка, що містить ріжучий апарат, транспортер, розташовані за ріжучим апаратом пристрої для відведення хлібної маси від коліс энергетивоздействий валкообразующего планчатого транспортера відбувається частковий обмолот хлібної маси. При несвоєчасній вивантаженні хлібної маси у валок відбувається вивантаження її на полі. Сформований валок виходить з великими відхиленнями від прямолінійності.

Мета винаходу - зменшення втрат хлібної маси при формуванні та підборі порційних валків і відхилення від прямолінійності формованого валка, ущільнення ґрунту за рахунок зменшення числа проходів комбайна на підборі валків.

Поставлена задача вирішується так, що валкова жниварка, що містить ріжучий апарат, транспортер, розташовані за ріжучим апаратом пристрої для відведення хлібної маси від коліс енергетичного засобу та механізм приводу, відрізняється тим, що забезпечена заслінкою з розташованими на ній щітками і механізмом підйому, при цьому транспортер містить барабани і стрічку, а заслінка із щітками розташована в кінці транспортера і з'єднана з механізмом підйому.

Пропонована конструкція пояснюється кресленнями.

На фіг. 1 показана валкова жниварка, загальний вигляд; на фіг.2 - розріз А-А на фіг.1.

Пропонована валкова жниварка включає в себе мотовило 1, розташований під ним ріжучий апарат 2 і встановлені за останнім пристрою 3 для відводу хлібної маси від коліс енергетичного засобу і суцільний тра�еханизмом підйому 9. Причому привід пристрою 3 для відводу хлібної маси від коліс енергетичного засобу та суцільного транспортера 4 є загальним.

Пристрій працює наступним чином.

Процес формування хлібного валка пропонованої жаткою складається з попереднього накопичення хлібної маси на стрічці 6 суцільного транспортера 4 у вигляді порції і подальшої розвантаження її на стерню в порційний валок. Хлібна маса безпосередньо після скошування ріжучим апаратом 2 вкладається мотовилом 1 на пристрої 3 для відводу хлібної маси від коліс енергетичного засобу і на передню частину суцільного транспортера 4.

Пристрої 3 для відводу хлібної маси від коліс енергетичного засобу безперервно зрушують хлібну масу на шар хлібної маси, що знаходиться на суцільному транспортері 4. По мірі накопичення хлібної маси на стрічці 6 суцільного транспортера стебла відводяться від ріжучого апарату 2 до заслінці 7, запобігає видування хлібної маси, і розташованим на ній щіток 8, перешкоджає сходу хлібної маси і запобігає виділення зерна на стрічці 6 суцільного транспортера 4. Відбувається нагромадження хлібної маси на стрічці 6 суцільного транспортера 4. В момент закінчення накопичення хліб�підвищену швидкість руху стрічки 6. Підняттям заслінки 7 і підвищеною швидкістю стрічки 6 суцільного транспортера 4 порція укладається на стерню, при цьому знову сгружаемие порції пристиковиваются до порціях попереднього проходу.

Після розвантаження порції хлібної маси у валок механізм підйому 9 опускає заслінку 7 із щітками 8, вимикаючи підвищену швидкість стрічки 6. Починається процес накопичення нової порції.

Джерела інформації 1. Патент РФ 2138150, A 01 D 57/20, 1999.

Формула винаходу

Валкова жниварка, що містить ріжучий апарат, транспортер, розташовані за ріжучим апаратом пристрої для відведення хлібної маси від коліс енергетичного засобу та механізм приводу, що відрізняється тим, що вона забезпечена заслінкою з розташованими на ній щітками і механізмом підйому, при цьому транспортер містить барабани і стрічку, а заслінка із щітками розташована в кінці транспортера і з'єднана з механізмом підйому.

 

Схожі патенти:

Валкова жниварка

Винахід відноситься до сільського господарства , а саме до агрегатів, призначеним для скошування хлібів у валки

Жатка

Жатка // 961596

Жатка

Жатка // 697080

Валкова жниварка

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування і може бути використане при створенні поперечно-валкових жаток-накопичувачів

Валкообразующий транспортер жатки-накопичувача

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування, зокрема до зернозбиральних машин

Валкова жниварка

Винахід відноситься до сільського господарства , а саме до агрегатів, призначеним для скошування хлібів у валки

Валкова жниварка

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування, зокрема до валковим жаткам

Транспортер жатки-накопичувача

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування, зокрема до валкообрэзующему транспортеру валковою жатки-накопичувача

Валкова жниварка

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування і призначене для використання у сільськогосподарському виробництві Мета винаходу - зниження втрат врожаю шляхом формування валка з розташуванням колосків у середній частині шару

Спосіб формування хлібної маси у валок і пристрій для його здійснення

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування

Валкова жниварка

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування

Подає пристрій сільськогосподарської збиральної машини

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування і може бути використане в пристроях для переміщення збираних сільськогосподарських культур, забезпечує підвищення надійності роботи, а також зниження шуму і вібрації

Транспортер жатки

Винахід відноситься до сельско.хозяйственному машинобудування

Апарат для підрізування гілок

Винахід відноситься до сільськогосподарського машинобудування і призначене для зрізу облистяний пагонів і гілок шовковиці, може бути застосоване при формуванні кущових насаджень інших видів дерев і рослин
Up!