Спосіб переробки зворотних відходів тютюнового виробництва

 

Використання: в тютюновій промисловості, а саме для утилізації відходів, що виникають на стадії отримання напівфабрикату - сигаретного штранга, і може бути використане для одержання з відходів придатних до застосування тютюнових виробів. Спосіб переробки зворотних відходів складається з збирання їх у тару, сортування на фракції з виділенням неушкодженого сигаретного штранга, зберіганні його при відносній вологості повітря 65-80% і температурі 15-25oC протягом не більше 12 днів. Сигаретний штранг ділять на відрізки, відповідні заданій довжині тютюнових виробів, потім укладають в пачки. 1 табл., 1 іл.

Винахід відноситься до тютюнової промисловості, а саме до утилізації відходів, що виникли на стадії отримання напівфабрикату сигаретного штранга, і може бути використане для одержання з цих зворотних відходів придатних до застосування тютюнових виробів.

Проблема утилізації тютюнових відходів була і залишається актуальною для вітчизняної тютюнової промисловості вже протягом багатьох років (див. И.Г.Мохначев, Ст. С.Пашков, Е.Н.Шаповалов. Технологія фабричної переробки тютюну. М. Колос, 1994, с.237, 238).

Збір і переробка відбракованої продукції, а також сига�ського процесу і певного обладнання. На тютюнових фабриках відходи сортують на фракції: сигаретний штранг, дефектні цигарки, тютюн і сторонні домішки. Сигаретний штранг і браковані сигарети надходять на бракобойку, де відбувається відділення тютюну від паперу. Потім тютюн ділиться по фракціям дрібний тютюн і пил. Дрібний тютюн підсипається в живильники сигаретних машин, а тютюнова пил йде на різні інші цілі [1] Зазначений спосіб переробки зворотних відходів тютюнової сировини неефективний, оскільки відбуваються втрати витраченої праці на виготовлення сигаретного штранга і матеріалу (тютюн, папір), крім того, робота бракобойки пов'язана із створенням тютюнової пилу, розподіляється в повітрі.

Метою винаходу є створення способу і пристрою для переробки зворотних відходів тютюнового виробництва, що дозволяють отримати з цих відходів придатні до вживання тютюнові вироби, причому більш економічно і екологічно, ніж переробка їх на бракобойке.

Зазначена мета досягається тим, що зворотні відходи збирають у тару. Потім зберігають при параметрах відносної вологості повітря 65-80% і 15-25oC протягом не більше 12 днів. Такі параметри необхідні для збереження вологості тютюну у відходах в межі� штранг без дефектів і з нормальною щільністю набивання. Сигаретний штранг розрізають на відрізки заданої довжини, потім здійснюють їх відлік і упаковують в пачки.

Існують пристрої для різання штранга, а також пакувальні пристрої (див. книгу В.Ф.Трубников, В.С.Пашков Обладнання підприємств тютюнової промисловості. М. Легка і харчова промисловість, 1982, ст. 183, ст. 195). Це ножовий апарат сигаретних машин і машини для упаковки сигарет. Принципово ножові апарати сучасних сигаретних машин не відрізняються один від одного. Всі вони мають барабан з одним або двома ножами. Барабан кріпиться на валу, який приводиться в обертання від головного вала машини. Противолезвием служать дві трубочки з зазором між ними для проходу ножа, яке також має привід від головного вала машини. Машина для пакування сигарет складається з приймача сигарет, у нижній частині знаходиться шахта з каналами для сигарет і транспортерів.

Машина приводиться в дію від індивідуального електродвигуна через систему механічних передач.

Однак вони не підходять для переробки зворотних відходів, так як складні у виготовленні окремо від машин, дорогі і призначені для великосерійного виробництва сигарет.

Метою винаходу є создановиях невеликого виробництва і надомно.

Пропонується пристрій для переробки зворотних відходів тютюнового виробництва в придатні до застосування тютюнові вироби. Пристрій має вузол різання штранга і пакувальний вузол. Вузол різання штранга містить електродвигун, на валу якого встановлений тримач з ножами. Відстань між бічними стінками кожуха вузла різання штранга у нижній частині по довжині дорівнює довжині тютюнового виробу. Під вузлом різання штранга встановлений транспортер, куди падають відрізані тютюнові вироби. Пакувальний вузол має приймач тютюнових виробів, шахту з каналами, рівними за кількістю виробів в одному ряду, також камеру формування тютюнових виробів з шомполом, висота яких дорівнює двом рядам покладених один на одного виробам по висоті. Пакувальний вузол забезпечений встряхивающим пристроєм, який отримує імпульси від кулачкового механізму, що приводиться в рух електродвигуном, і передає їх шахті. Вузол різання і пакувальний вузол зв'язані між собою системою транспортерів.

Приклад. З фабрики було взято 580 коробів сигаретного штранга вагою 4182 кг і вироблено 187920 пачок тютюнових виробів. Короби з штрангом були закладені на зберігання на різні терміни в приміщення з різними параметрами відносної вл�ь тютюну в винайдений штранг. Дані наведені в таблиці.

З таблиці видно, що термін зберігання штранга не повинен перевищувати 12 днів. Зберігання повинно здійснюватися при наступних умовах: вологість повітря при зберіганні 65 80% температурі 15-25oC. При цьому забезпечується технологічно необхідна вологість тютюну в винайдений штранг 12-14% Після зберігання штранг сортують. Вибирають з нього відрізки, що мають нормальну щільність набивки і неушкоджену папір. Після цього відібраний штранг направляють у пристрій для переробки.

На кресленні схематично зображено пристрій для переробки зворотних відходів тютюнового виробництва.

Пристрій має вузол різання штранга 1 і пакувальний вузол 2, сполучені системою транспортерів 3. Вузол різання штранга 1 має електродвигун з редуктором 4, на валу якого насаджений тримач з ножами 5. Вузол укладено в кожух. Кожух має отвір для подачі штранга 6. Відстань між двома бічними стінками кожуха 7 і 8 одно заданій довжині виробу згідно технічних умов. Вузол 1 розташований на столі 9. Один з транспортерів 10 системи транспортерів 3 встановлений під вузлом різання штранга 1. Пакувальний вузол 2 має приймач накопичувач тютюнових виробів 11, під яким розташована ша�ять каналів утворені дев'ятьма перегородками. Під шахтою 12 розташована камера формування виробів 13, висота якої дорівнює двом покладеним одне на інше виробів. Камера формування виробів 13 має випускний пристрій 14, висота якого дорівнює двом покладеним одне на інше тютюновим виробам. Камера 13 пов'язана з шомполом для виштовхування виробів 15. Шомпол 15 має десять пальців, які знаходяться в сполученні з перегородками шахти і мають висоту, рівну двом рядам виробів.

Встряхивающее пристрій 16 жорстко з'єднане з шахтою 12. Це пристрій має електродвигун, який через систему передач приводить в дію кулачковий механізм, що дозволяє через жорстку зв'язок передавати періодичні удари шахті 12.

Пакувальний вузол розташований на столі 17. Транспортер 18 системи транспортерів 3 своїм верхнім кінцем знаходиться над приймачем тютюнових виробів 11 пакувального вузла 2.

Пачка для тютюнових виробів 19 надіта на випускний пристрій 14, форма якого має невелике розширення в бік камери формування виробів, що дозволяє пачці щільно надягатися і добре утримуватися.

Пристрій для переробки зворотних відходів тютюнового виробництва працює наступним чином.

Відсортований штранг них з двох ножів 5 відсікається виріб заданої довжини. При цьому швидкість обертів електродвигуна обрана 24 об/хв, що відповідає нарізці 48 виробів в 1 хв. Така швидкість обумовлена фізіологічними можливостями обслуговування пристрою працівників.

Нарізані вироби потрапляють на систему транспортерів 3, з допомогою яких закидаються в приймач виробів 11 пакувального вузла 2.

Транспортери 10 і 18 системи транспортерів 3 мають напрямні для орієнтації розташування виробів поперек стрічки транспортера. З приймача виробів 11 вони при постійному струшуванні, забезпечуваного встряхивающим механізмом 16, спускаються в шахту 12. Тут вони орієнтуються по десяти каналам з допомогою дев'яти перегородок, що розділяють шахту 12 на десять однакових камер, і спускаються в камеру формування 13. Камера формування 13 служить для формування комплекту, в ній укладається за десять виробів в два ряди. Комплект виробів виштовхують шомполом 15 через випускний пристрій 14 в пачку 19.

Застосування способу і пристрою дозволяє утилізувати відходи тютюнового виробництва, роблячи з них вироби того ж призначення, задовільні за якістю і дешевше за ціною.

Спосіб і пристрій для переробки зворотних відходів тютюнового вир�х виробів "Курильний набір "Степовий"".

Формула винаходу

Спосіб переробки зворотних відходів тютюнового виробництва, що включає сортування відходів, що містять відрізки сигаретних штрангов, відрізняється тим, що з відходів використовують сигаретні штранги, збирають їх у тару і зберігають при 15 25oС і відносній вологості 65 80% протягом не більше 12 днів, потім з сигаретних штрангов вибирають неушкоджені відрізки, розрізають їх на окремі сигарети, які укладають і упаковують в пачки.

 

Схожі патенти:

Спосіб переробки дефектних курильних виробів

Винахід відноситься до тютюнової промисловості , а саме до способів переробки дефектних сигарет і відділення від них тютюну
Up!