Спосіб гвинтовий розкочування труб

 

Винахід відноситься до трубопрокатному виробництва та може бути використане при виробництві безшовних гарячекатаних труб гвинтовою прокаткою. При прокатці на стані гвинтової прокатки використовують стакановидную заготовку з потовщеною стінкою до дна і протилежним кінцем змінного по довжині заготовки діаметра. Заготівлю деформують на утримуваної оправці не менш ніж за два проходи до досягнення відношення діаметра труби до товщини її стінки в межах 15-25. В якості заготовки доцільно використовувати утилізовані корпуси снарядів. 1 з.п. ф-ли.

Винахід відноситься до трубопрокатному виробництва і стосується способів виробництва безшовних гарячекатаних труб гвинтовою прокаткою.

Відомий спосіб гвинтовий розкочування труб, що включає деформацію труби-заготовки трьома косоустановленними валками на оправці.

Спосіб забезпечує одержання товстостінних труб з відношенням D/S в межах 4-11 (D-зовнішній діаметр труби, S-товщина її стінки). Разностенность труб залежить від товщини стінки і з ростом товщини стінки знижується, при цьому точність задніх кінців труб вище, ніж передніх [1] Найбільш близьким до запропонованого способу з числа�даваемой у валки донним кінцем трьома валками на оправці [2] Відомі спосіб призначений для виробництва тонкостінних труб. По завершенні прокатки після зняття труби з оправки хвостовій ділянку труби з дном відрізається з-за наявності утворилися в процесі прокатки тригранних розтрубів або трефов; при виготовленні балонів дно не відрізають.

Спроба отримання труб на трьохвалковому раскатном стані з відношенням D/S 11 приводить до інтенсивної поперечної деформації кінців, особливо заднього, і появі розтрубів, що порушує нормальну роботу табору. Гвинтові розкочування равностенной циліндричної стаканообразной заготовки на довгій вільної циліндричній оправці, а також розкочування в один прохід, тобто з великим обтисненням, щоб уточнити стінку на значну величину, що призводить до інтенсивної поперечної деформації кінців, особливо заднього, і появі розтрубів.

Метою винаходу є отримання особотонкостенной труби з відношенням D/S в межах 15-25 без обрізки кінців і технологічне забезпечення при цьому використання утилізованих снарядних корпусів в якості вихідних заготовок.

Це забезпечується способом гвинтовий розкочування труб, що включає деформацію нагрітої стакановидной заготовки в стані гвинтової прокатки на оправці, що задається у валки донним кінцем, в якому використовують змируют на утримуваної оправці не менш ніж за два проходи до досягнення відношення діаметра труби до товщини її стінки в межах 15-25.

В якості заготовки може бути використаний утилізований корпус снаряда.

Поставлена задача отримання особотонкостенних труб без обрізки кінців вирішується використанням особливої форми заготовки стаканообразной з особливими кінцями, утримуваної оправки (замість загальновідомою використовуваної при гвинтовій розкочуванні плаваючою довгої циліндричної) і вибором кількості проходів не менше двох. Утримувана оправлення в осередку деформації забезпечує з валками рівномірний кільцевий зазор, що забезпечує рівномірну у поперечному перерізі стінки труби при нерівномірному стінки заготовки. Оскільки корпус снаряда має форму, подібну до описаної, то запропонований спосіб дозволяє вирішити додаткове завдання: використання утилізованих снарядних корпусів в якості заготовки при розкочуванні.

При невеликій довжині корпусів у разі утворення гофрів і тригранних розтрубів кінцева обрізь склала б великий відсоток від довжини.

Запропонований спосіб забезпечує отримання тонкостінних труб без відрізки кінця і з корпусів снарядів. Наявність донної частини і потовщеною до дна стінки на прилеглій до нього ділянці збільшує жорсткість переднього кінця при розкочуванні. Змен�ним, в результаті гвинтовий розкочування збільшується до торця, досягаючи розміру основної частини труби по діаметру. Рівномірність товщини стінки труби в перерізі забезпечується рівномірність зазору в осередку деформації між валками і утримуваної оправкою.

Спосіб полягає в тому, що нагріту стакановидную заготовку з потовщеною стінкою до дна і переднім кінцем змінного діаметру задають у валки донним кінцем і деформують на утримуваної оправці в стані гвинтової прокатки. Валки встановлені на кути подачі і розкочування. Деформацію здійснюють за два або більше проходів на одному або декількох станах гвинтової прокатки до досягнення відношення діаметра труби до товщини її стінки в межах 15-25.

Нагріту заготовку у вигляді утилізованого корпусу снаряда загальною довжиною 614,2 мм з циліндровою частиною, що має діаметр 152 мм з середньою товщиною стінки 24,5 мм, і з ожівальной частиною змінного діаметра завдовжки 332 мм задають донної частиною у валки стану гвинтової прокатки, розгорнуті на кут подачі=9і кут розкочування=5утворюють калібр, забезпечує обжатновлена утримується оправка з діаметром циліндричної частини 103,8 мм. Отриману гільзу транспортують до вхідній стороні іншого стану гвинтової прокатки, валки якого резвернути на кут подачі=8і кут розкочування=5, в якому гільзу розкатали на утримуваної оправці в три проходу Отримали тонкостеннную трубу діаметром 89 мм і товщиною стінки 4 мм (D/S 22,25). Сумарне обжимання по діаметру труби за три проходи склало Un36,3%, а по товщині стінки Us77,8% Разностенность по довжині труби не перевищує4% Стан заднього кінця труби задовільний, обрізки не вимагає.

Пропонований спосіб гвинтовий розкочування труб екологічно корисний і відрізняється високою технологічною та економічною ефективністю. По-перше, застосування в якості вихідної заготовки утилізованого корпусу снаряда зумовлює високу точність труби і вимагає мінімальні витрати для реконструкції основних потужностей виробництва, тому її виготовлення здійснюється на обладнанні, призначеному для виготовлення вихідного корпусу, а дана технологія характеризується як технологія подвійного назначения.стечению терміну їх зберігання направляються в якості металобрухту на переплав, переробка корпусів снарядів по запропонованій технології дозволить уникнути металургійний переділ, тим самим знизивши вартість заготовок для нової продукції на 20-40% при повному збереженні потужностей або їх мінімальному розвитку, і значно поліпшити екологічну ситуацію в регіонах виробництва, утилізації та переробки снарядів.

Формула винаходу

1. Спосіб гвинтовий розкочування труб, що включає деформацію в стані гвинтової прокатки на оправці нагрітої стаканообразной заготовки, що задається у валки донним кінцем, відрізняється тим, що використовують заготовку з потовщеною до донному кінця стінкою і відкритим кінцем змінного по довжині заготовки діаметра, при цьому заготівлю деформують на утримуваної оправці щонайменше за два проходи до досягнення відношення діаметра труби до товщини її стінки в межах 15-25.

2. Спосіб за п.1, який відрізняється тим, що в якості заготовки використовують утилізований корпус снаряда.

 

Схожі патенти:

Технологічний інструмент стану гвинтової прокатки

Винахід відноситься до трубопрокатному виробництва і стосується інструменту стану гвинтової прокатки

Технологічний інструмент трехвалкового стану

Винахід відноситься до трубопрокатному виробництва і призначене для виготовлення тонкостінних труб в широкому діапазоні вшгтовой прокаткою

Спосіб поперечно-гвинтової элонгирования

Винахід відноситься до області обробки металів тиском і може бути використане на современньж установках, до складу яких входять прошивні преси та стани-элонгатори

Спосіб виготовлення кільцевих виробів

Винахід відноситься до прокатного виробництва, до способів прокатки кілець з смуги
Up!