Машина для відділення тютюну від гільз бракованих цигарок

 

Щ 127151

Клас 79а, 2д

79Ь, 15

CCCP

ОПИС ВИНАХОДУ

До АВТОРСЬКИМ СВІДЧЕННЯМ

3. М. Шахбазян

МАШИНА .ДЛЯ ВІДДІЛЕННЯ ТЮТЮНУ ВІД ГІЛЬЗ

БРАКОВАНИХ ЦИГАРОК


Заявлено 18 липня 1959 р. за № 634309/28 в Комітет по справах винаходів і відкриттів при Раді Міністрів СРСР


Опубліковано в «Бюлетені винаходів» 1 б за !9бО р.


Відома машина для відділення тютюну від гільз бракованих цигарок із застосуванням для просіювання тютюну обертового конусовидного сітчастого барабана з розташованої під ним збірної воронкою для тютюну і з тічкою для відводу відокремленої гільзовою папери.


Описувана машина порівняно з відомою має більш просту конструкцію і краще відокремлює тютюн від гільз бракованих цигарок. Це досягається тим, що в сітчастому барабані монтований швидко обертається вал з насадженими на нього східчасто-спірально гнучкими лопатями, службовцями для вибивання тютюну з гільз бракованих цигарок, створення струменя повітря і просування відділі�s.


На станині 1 машини в ковзних підшипниках 2 встановлені ролики про, на яких повільно обертається конусовидний сітчастий барабан 4 з отворами 5. Під барабаном 4 розташована збірна воронка б. У центральній частині барабана 4 монтований вал 7, на якому насаджені східчасто-спірально гнучкі лопаті 8.


Привід машини здійснений від електродвигуна 9, який через шківи 10 і 11 з передавальним співвідношенням 1: 3 передає обертання валу 7 і від останнього через ланцюгову передачу 12 і зубчасту передачу 13 із співвідношенням 1: 7 барабану 4.


Гільзи бракованих цигарок завантажуються в бункер 14. У процесі обертання сітчастого барабана 4 і оистрого обертання вала 7 тютюн відокремлюється від гільз і через отвори сітки 15 барабана надходить в збірну воронку б. Переміщення звільнених від тютюну гільз відбувається за рахунок конусності барабана 4 і впливу ступгнчато-спірально гнучких лопатей 8. № 12716


З метою відділення тютюну з туго набитих цигарок перегородг: комірок 5 і останні по ходу руху гільз лопаті виконані фігурними. Гильзовая папір, звільнена від тютюну, виходить з машини через тічку 1б.


Предмет зобр�g-top:5px;">Редактор P. Б. Кауфман Гр. 264


Підп. до печ. 26.II-60 r


Тираж 750 Піна 25 коп


Інформаційно-видавничий відділ, Обсяг 0,17 п. л. Зак. 1831


Тнно рафія Комітету у справах винаходів і відкриттів при Раді Міністрів СРСР


Москва, Петрівка, !4.


Машина для відділення тютюну від гільз бракованих цигарок із застосуванням для просіювання: тютюну обертового конусовидного сітчастого барабана з розташованої під ним збірної воронкою для тютюну до з тічкою для відводу відокремленої гільзовою папери, отл і ч а ю щ а я з sr тим, що, з метою спрощення конструкції і кращого відділення тютюну, в сітчастому барабані монтований швидко обертається вал з насадженими на нього східчасто-спірально гнучкими лопатями, служащим1г для вибивання тютюну з цигарок, створення струменя повітря і просування відокремленою від тютюну гильзовай папери в розвантажувальну: течку.
 

Up!