Пристрій для уловлювання пилу при бурінні шпурів

 

№ lilt Çî

Ь;lass Я, бл

СРСР

ОПИСЛНИК ИЗОБРЕТЕНИ

Н СВІДОЦТВОМ

Б. Н. Звєрєв і Ю. П. Дементьєв

ПРИСТРІЙ ДЛЯ УЛОВЛЮВАННЯ ПИЛУ ПРИ БУРІННІ

ШПУРІВ

Заявлено 14 травня 1958 р. за № 599399 в Комітет по справах винаходів і відкриттів при Раді Міністрів СРСР

Пристрої для уловлювання пилу при бурінні шнурів, виконані з ежектором для відсмоктування пилу, відомі.


Особливістю описуваного пристрою є виконання його у вигляді півсфери з трубок, що мають отвори з внутрішнього боку півсфери, через які провадиться всмоктування бурової борошна за допомогою ежектування. Таке виконання пристрою підвищує ефективність уловлювання пилу.


На кресленні зображено описуваний пристрій у двох проекціях.


Напівсферичний пилоприймачі 1 виконаний з тонкостінних трубок і має отвори по периметру і довжині. Отвори розташовуються всередині півсфери.


З метою забезпечення рівномірного всмоктування пилу діаметр всмоктувальних отверсти здійснюється эжектированием через патрубок 2 і штуцер 3.


Пилоприймачі усганавливается по центру передбачуваного шпуру на телескопічній нозі, через перехідник-пробку 4. У кожному конкретному випадку пилоприймачі може бути встановлений і закріплений у залежності від застосовуваного бурового устаткування, наприклад, на бурової каретки, навантажувальної машини і т. д., якщо на них встановлено бурильні машини. За допомогою фіксатора 5 висоти пилоприймачі може встановлюватися в заданому положенні, вдигаясь і висуваючись з ніжки б пристрою.


Отвір, утворений хвостовій кільцевої трубкою, вільно пропускає буровий інструмент.


Видувається з шпуру повітря потрапляє в півсферу, створену трубками пилеприемника, і эжектированием відсмоктується через отвори в трубках у пилеулавливающую установку.. Ь 116286


Предмет избретения


Комітет по справах винаходів і відкриттів при Раді Міністрів СРСР


Редактор Л. М. Струве


Піди. до друку 24.XI-58 р.


Наклад 800 Ціна 25 коп.


Інформаційно-видавничий відділ.


Обсяг 0,17 п. л. Замовлення 5184


Типографи�


Пристрій для уловлювання пилу при бурінні шпурів з ежекторним відсмоктуванням пилу, про тл и ч а ю щ її з тим, що, з метою підвищення ефективності уловлювання пилу, воно виконано у вигляді півсфери, із трубок, що мають отвори з внутрішнього боку півсфери, через які провадиться всмоктування бурової борошна за допомогою ежектування.
 

Up!